>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Australian Open (17.01.2022 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nie lepiej zagrać Nadal under 18,5 gema po 2.12 w Totalbeciku?

Jeśli ma być poniżej 30,5 gema w meczu to trzeba założyć że rafa szybko się rozprawi z Francuzem. Bez tie breaków i w 3 setach, jeśli będą tie breaki to i przy 3 setach może under 30,5 gema nie wejść, a kurs na under 18,5 nadal jest atrakcyjniejszy
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Carreno Busta @2,85 ( krecz = brak zwrotu )
Carreno Busta +1,5 seta @1,93
Over 38,5 gemów @1,77


Zacznę od tego, że jest typ na Buste jest trochę ryzykowny, ale Berrettini mnie nie do końca przekonuje. Gdyby to był poprzedni sezon, to bez wahania zagrałbym na Włocha, ale tutaj uważam, że może być różnie . Włoch stracił seta w spotkaniu z całkiem solidnym Nakashima, słabym Kozlovem i wygrał niesamowicie wyczerpującą batalię z Alcarazem 3:2, ale prawdę mówiąc Hiszpan trochę nie wytrzymał w kluczowych momentach, bo według wielu był w tym spotkaniu lepszym zawodnikiem. Ważne jest to, że Berrettiniemu niesamowicie pomógł serwis, bo trafiał pierwszym podaniem na poziomie 70% i dzięki temu wygrał to spotkanie, identycznie było w spotkaniu Alliasime z Fokina, gdzie Kanadyjczyk w wymianach był o wiele słabszy i rewelacyjnie wyglądający Fokina przegrał przez to, że Kanadyjczyk trafiał świetnie pierwszym podaniem. Wracają do tego spotkania, to mam wrażenie, że bardzo regularny i rzadko popełniający błędy Carreno Busta jest w stanie pokonać Włocha swoją solidnością. Busta potrafi trzymać podanie i w wymianach na pewno będzie miał przewage męcząc bekhend Włocha, który nie jest nawet w połowie tak dobry jak Forhend. Ważne jednak jest to, że gram krecz = brak zwrotu, bo Matteo mocno podkręcił staw skokowy z Alcarazem i nie wiemy tak naprawdę jak to teraz wygląda. Spotkanie na pewno będzie też wyrównane, więc wszelkie overki do na grania.

Monfils -1,5 seta @1,46
Co tu dużo mówić , Gael powinien to spotkanie wygrać w max 4 setach. Jest lepszym tenisista, forma fizyczna powinna być bardzo dobra , bo szybko radził sobie do tej pory z przeciwnikami. Kecmanovic gra tu dobrze , ale na Francuza nie powinno to wystarczyć.

Nadal 3:0 @1,40
Rafa musi ten mecz zamknąć w 3 setach, jeśli chce zachować odpowiednio sił na następne rundy. Mannarino nie ma za dużo argumentów.


Zverev - Shapovalov over 3,5 seta
@1,75

Zverev jeszcze nie mial tutaj wymagającego przeciwnika, a Shapo takim jest. Stać tutaj Kanadyjczyka na urwanie seta, ale nie może popełniać głupich błędów . Sasha na szlemach zazwyczaj z kimś się męczy, więc może to będzie to spotkanie . Shapo gra bardzo agresywnie, więc jeśli piłki będą siedzieć może być różnie.


Fritz @2,65 ( krecz = brak zwrotu )
Amerykanin wygląda tutaj naprawdę dobrze . Ograł teraz Aguta po ciężkim 5 serowym meczu, ale o przygotowanie fizyczne się nie martwię. Już końcówkę poprzedniego sezonu miał niezła i zanotował dobry występ na Indian Wells.
Taylor gra agresywnie, a Tsitsipas nie do końca lubi takich przeciwników. Grek przyjechał tutaj po dosyć ciężkiej kontuzji, która skończyła się operacja łokcia i wiele osób wątpiło, czy będzie odpowiednio przygotowany. Narazie nie został tutaj solidnie sprawdzony, ale męczył się mocno z Baezem i odziwo z Pairem. Jak dla mnie to jest spore Value w tym kursie i warto iść w stronę Amerykanina również w opcji z brakiem zwrotu w przypadku kreczu.


Medvedev DW 3:0 @1,54
Cressy już i tak zaszedł daleko. Teraz czeka go mega trudny mecz i raczej Danil nie powinien pozostawić mu złudzeń.


Sinner i over 28,5 gemów @1,83
Włoch wygląda tutaj naprawdę świetnie i wydaje mi się, że z Minaurem sobie poradzi. Australijczyk miał jak do tej pory słabych przeciwników, więc dosyć gładko sobie radził, ale z Sinnerem już tak nie będzie . Włoch świetnie serwuje i w wymianach rzadko się myli , ma bardzo dobry bakhand. Minaur serwisem nie imponuje i pomimo tego, że jest bardzo szybki, to będzie mu tutaj bardzo ciężko. Jednak na pewno powalczy dlatego idę w stronę Włocha z Overem.


Felix Auger Alliasime handicap -1,5 seta @2,24

Cilic grał dzisiaj dobrze, ale nie można przejść obojętnie obok tego, że to Rublow zagrał fatalnie . Marin w 4 secie ledwo biegał i fizycznie wyglądał już naprawdę słabo, a Rusek i tak nie był w stanie tego wykorzystać. Jeśli chodzi o Kanadyjczyka to po dwóch trudniejszych meczach przyszło łatwe zwycięstwo z Evansem. Felix fizycznie wygląda znakomicie i serwuje również rewelacyjnie. Wydaje mi się, że na Chorwata powinno to wystarczyć i w 4 setach spokojnie z nim wygra .

Kursy Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Zvarev vs Shapovalov @ Shapovalov +2,5 seta

Celuje ponownie w wydaje się dość bezpieczny typ jakim jest +3,5 seta w meczu, choć ciut większy kurs jest na to, że Kanadyjczyk wygra przynajmniej seta dlatego jak kto woli. Wydaje mi się, że Kanadyjczyk powinien to ogarnąć. Do tej pory grali ze sobą kilka razy i niejednokrotnie każdy z nich potrafił znaleźć sposób na zwycięstwo dlatego uważam, że Shapo nie jest wcale bez szans i nie widzę tutaj gładkiego zwycięstwa Zvareva, który mając na uwadze to, że Kanadyjczyk do tej pory grał 4/5 setowe mecze może jednego seta potraktować "ulgowo" i się tak nie spinać a "podmęczyć" sobie przeciwnika.
Próbuję w ten sposób w doublu z Sakkari. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Racja, teraz spojrzałem, że to nie tutaj o tym pisałem, ale na TT. Bez różnicy. Tak, czy siak Evans za wiele argumentów nie miał. Dlaczego rozliczasz mnie z typów, nie wiedząc nawet jaką grałem stawką ? Wystarczająco pomogłem w ostatnich latach zarobić ludzią na tym forum. Nikt nie jest nieomylny, a co do Alliasime, to byłem pewien, że pisałem tutaj, bo teraz widzę , że na TT również, ktoś podał ten wątpliwy argument dotyczący zmęczenia i stąd moja pomyłka.

Pzdr i samych wygranych.
co to jest TT?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jak pisałem, że Mannarino nie ma za dużo argumentów, to miałem na myśli to co widziałem z Karacjewem. Jednak po tie breaku pierwszego seta jestem w szoku. Francuz gra niesamowicie i serwuje w jakiś kosmiczny sposób, że Nadal ciągle returnuje spod zegara. Rafa ledwo wyciągnął tego tie breaka, który trwał 29 min. Jednak teraz chyba można powoli spodziewać się kreczu Francuza, bo ma problem z pachwina. Jeśli go Nadal przełamie w tym secie to będzie pewnie kreczowal, albo zrobi to przed 3 setem. Szczerze mówiąc to szkoda, bo to kapitalne spotkanie.
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
No i dziękujemy Panu Zverevovi 🙂 mówiłem, że ten Typ nigdy Szlema nie wygra 😀
Mówić mówiłeś,tyle że on ma jeszcze jeszcze jakieś 10 lat żeby to zrobić i około 40 startów na szlemie.Gdyby to się zmieniło to ciekawe czy poinformujesz nas o tym co mówiłeś?

Nie zmienia to tego, że znowu na typie przegrałeś.Buk nie będzie cię rozliczał z tego co mówiłeś, tylko z tego co zagrałeś tj. over 3,5 seta.Myślałem że to jednorazowe i koniec dyskusji,ale jak widać ty za każdym razem masz usprawiedliwienie zastępcze do nietrafionego typu.Czujesz strach co pomyślą ludzie o twoich pomyłkach?Ja np. zagrałem w nocy UFC i się pomyliłem i przyjmuję to na klatę.Nie piszę że kiedyś powiedziałem,bo buk mnie rozlicza z tego że nie trafiłem,a ty zamiast tego masz wymówkę.Przestań, postaw minus a nie opowiadaj co mówiłeś,gdy nie ma to znaczenia dla zagranego przez Cb zakładu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Myślałem, że po tym czasie już lepiej z psychom Niemca ale jednak nie mimo zapewnień i pracy włożonej nie da się tego nauczyć czy wyrobić albo przyjdzie z czasem z wiekiem albo nigdy. Shapo dobry mecz mimo tego co pokazywał w poprzednich rundach.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mówić mówiłeś,tyle że on ma jeszcze jeszcze jakieś 10 lat żeby to zrobić i około 40 startów na szlemie.Gdyby to się zmieniło to ciekawe czy poinformujesz nas o tym co mówiłeś?

Nie zmienia to tego, że znowu na typie przegrałeś.Buk nie będzie cię rozliczał z tego co mówiłeś, tylko z tego co zagrałeś tj. over 3,5 seta.Myślałem że to jednorazowe i koniec dyskusji,ale jak widać ty za każdym razem masz usprawiedliwienie zastępcze do nietrafionego typu.Czujesz strach co pomyślą ludzie o twoich pomyłkach?Ja np. zagrałem w nocy UFC i się pomyliłem i przyjmuję to na klatę.Nie piszę że kiedyś powiedziałem,bo buk mnie rozlicza z tego że nie trafiłem,a ty zamiast tego masz wymówkę.Przestań, postaw minus a nie opowiadaj co mówiłeś,gdy nie ma to znaczenia dla zagranego przez Cb zakładu.
Bardziej piłem do tego , że ktoś kilka stron wcześniej pisał, że Zverev w tym roku tutaj wygra.
Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to tak. Jeśli Sasha kiedykolwiek wygra Szlema to napiszę o tym tutaj. Jednak jestem pewien, że nigdy to nie nastąpi. Pisałem również w analizie, że jak Shapo będzie trafiał to może być różnie i mialem pograny singiel na mniejszą kwotę na Dennisa, ale nie podałem tego typu, bo jednak over 3,5 wydawał się bezpieczniejszy i nie spodziewałem się, że nawet seta Zverev nie wygra. To forum jest anonimowe, więc szczerze mówiąc mam to gdzieś co ktoś powie myśli o typach, które podałem.
Post automatycznie złączony:

Bardziej piłem do tego , że ktoś kilka stron wcześniej pisał, że Zverev w tym roku tutaj wygra.
Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to tak. Jeśli Sasha kiedykolwiek wygra Szlema to napiszę o tym tutaj. Jednak jestem pewien, że nigdy to nie nastąpi. Pisałem również w analizie, że jak Shapo będzie trafiał to może być różnie i mialem pograny singiel na mniejszą kwotę na Dennisa, ale nie podałem tego typu, bo jednak over 3,5 wydawał się bezpieczniejszy i nie spodziewałem się, że nawet seta Zverev nie wygra. To forum jest anonimowe, więc szczerze mówiąc mam to gdzieś co ktoś powie myśli o typach, które podałem.
Ty na przykład nie podałeś żadnego typu w tym dziale, a tylko komentujesz wpisy innych 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Odwiedzam i czytam działy,które aktualnie mają wzięcie.Będą igrzyska czy Mundial to będę odwiedzać głównie tamte działy, a teraz jest dużo tenisa.Gościu,ty połowę typów trafiłeś, połowę nie,tyle że na te złe masz zawsze wymówkę.

Wczoraj coś pisałeś,że wielu ludziom pomogłeś dobrymi typami,a czy to znaczy że wielu też zaszkodziłeś tymi niedobrymi?
Poza tym trochę bawi mnie jak powiedziałeś ilu to osobom pomogłeś,chłopie milion razy przeceniasz swój wpływ na życie innych osób !!!!! Czyta się to tak jakbyś nerkę oddał tym ledwo anonimowym ludziom,jak ich nazwałeś przed chwilą wyżej.Powaga, nie brnij w to.
Łatwiej będzie napisać, że zawarłeś zakład i przegrałeś niż opowiadać o tym co gdzieś i kiedyś napisałeś.Łatwiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Odwiedzam i czytam działy,które aktualnie mają wzięcie.Będą igrzyska czy Mundial to będę odwiedzać głównie tamte działy, a teraz jest dużo tenisa.Gościu,ty połowę typów trafiłeś, połowę nie,tyle że na te złe masz zawsze wymówkę.

Wczoraj coś pisałeś,że wielu ludziom pomogłeś dobrymi typami,a czy to znaczy że wielu też zaszkodziłeś tymi niedobrymi?
Poza tym trochę bawi mnie jak powiedziałeś ilu to osobom pomogłeś,chłopie milion razy przeceniasz swój wpływ na życie innych osób !!!!! Czyta się to tak jakbyś nerkę oddał tym ledwo anonimowym ludziom,jak ich nazwałeś przed chwilą wyżej.Powaga, nie brnij w to.
Łatwiej będzie napisać, że zawarłeś zakład i przegrałeś niż opowiadać o tym co gdzieś i kiedyś napisałeś.Łatwiej
Nie bądź śmieszny. Pokaż mi gdzie się tłumacze z nietrafionych typów ?
Jeśli w okresie kiedy dużo pisałem na forum odzywali się do mnie ludzie na PV i mi dziękowali, czy pytali o jakieś inne typy, to znaczy, że jednak komuś pomogłem tutaj zarobić. Pisząc tutaj cokolwiek nie daje gwarancji wygranej tylko dziele się spostrzeżeniami.

Pamiętaj żeby mi podesłac te posty w których tłumacze nie trafione zakłady.
Może być ja PW żebyśmy nie zasmiecali już tematu ;)
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Bardziej piłem do tego , że ktoś kilka stron wcześniej pisał, że Zverev w tym roku tutaj wygra.
Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to tak. Jeśli Sasha kiedykolwiek wygra Szlema to napiszę o tym tutaj. Jednak jestem pewien, że nigdy to nie nastąpi. Pisałem również w analizie, że jak Shapo będzie trafiał to może być różnie i mialem pograny singiel na mniejszą kwotę na Dennisa, ale nie podałem tego typu, bo jednak over 3,5 wydawał się bezpieczniejszy i nie spodziewałem się, że nawet seta Zverev nie wygra. To forum jest anonimowe, więc szczerze mówiąc mam to gdzieś co ktoś powie myśli o typach, które podałem.
Post automatycznie złączony:


Ty na przykład nie podałeś żadnego typu w tym dziale, a tylko komentujesz wpisy innych 😉
No i co z tego, że nie podał? Masz gdzieś zapisany obowiązek podawania typów na tym forum? Czasem o wiele cenniejsze jest skomentowanie głupkowatej argumentacji jakiegoś typu niż podawanie typów, które tylko ośmieszają ich autora.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
No i co z tego, że nie podał? Masz gdzieś zapisany obowiązek podawania typów na tym forum? Czasem o wiele cenniejsze jest skomentowanie głupkowatej argumentacji jakiegoś typu niż podawanie typów, które tylko ośmieszają ich autora.
Czekaj, czekaj. Chcesz mi powiedzieć, że gdzieś się osmieszylem jakimiś typami, czy głupkowato je argumentowalem ?
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Czekaj, czekaj. Chcesz mi powiedzieć, że gdzieś się osmieszylem jakimiś typami, czy głupkowato je argumentowalem ?

Czekaj, czekaj. Chcesz mi powiedzieć, że gdzieś się osmieszylem jakimiś typami, czy głupkowato je argumentowalem ?
Zarzuciłeś komuś, że nie podaje typów na forum tylko komentuje czyjeś. Mój wpis dotyczył głównie tej części Twojego wpisu a stwierdzenie o głupkowatej argumentacji i ośmieszaniu się bylo ogólne i nie skierowane bezpośrednio w Twoja stronę. Zluzuj trochę gumę w majtach i utemperuj troszkę swoje wybujałe ego. Bedziesz zdrowszy.
A jeśli chcesz wiedzieć to tak, Twój typ na over 3.5 seta w meczu ruskiego "Niemca" z ruskim "Kanadyjczykiem" był głupi. Na własnej skórze przekonałem się, że granie takich typów w meczu gdzie kursowo mamy zdecydowanego faworyta jest głupie. Lepiej zagrac +2.5 seta na doga bo nie raz zdarzało się to co w meczu dwóch ruskow czyli pogrom faworyta.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Zagrałem w ten sposób , bo kurs był atrakcyjniejszy, niż na handicap +2,5, seta. Mógłbym marudzić gdybym nie pograł w singlu na Shapo.

Tak w ogóle, to nie rozumiem z jakiej racji wtracasz się w czyjąś dyskusje. Gość mi próbuje wmówic, że tłumacze swoje nie trafione typy, a tymczasem nic takiego nie miało miejsca.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Zagrałem w ten sposób , bo kurs był atrakcyjniejszy, niż na handicap +2,5, seta. Mógłbym marudzić gdybym nie pograł w singlu na Shapo.

Tak w ogóle, to nie rozumiem z jakiej racji wtracasz się w czyjąś dyskusje. Gość mi próbuje wmówic, że tłumacze swoje nie trafione typy, a tymczasem nic takiego nie miało miejsca.
Ano z takiej racji, że jest to forum. Jeśli nie chcesz żeby ktoś komentował to dyskutuj sobie z danym delikwentem na priva.
A wracając do Twojego głupiego typu to jest to klasyczny przykład na to, że chciwość nie popłaca. Kurs może był trochę niższy ale typ na +2.5 w stronę doga zabezpiecza taki wynik jaki właśnie padł.
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Generalnie ostatnio na tym forum więcej szczekania niż merytoryki, rzeczywiście bukovina kiedyś miał niezłe typy, ale bez przesady, że komuś to życie uratowało, przemyślenia były w porządku.
To zdecydowanie najgorszy dzień w tym AO wyniki 3:0 kompletnie wywaliły wszystkie kupony, a Zverev to akurat klasycznie jak wszyscy w niego uwierzyli to on na mecz nie wziął rakiet i głowy.

Na jutro będę próbował Cilicia 2.2, Rublew nie miał kompletnie argumentów, szczególnie każdy 2 serwis był przez Chorwata zabijany, a Auger mnie nigdy nie przekonywał pod tym samym względem co Zverev tylko na innym poziomie, jak już dużo osób w niego uwierzy to potrafi zagrać naprawdę średnio i myślę że tak może być jutro.

Sinner 1.44, trochę się pomęczył 3 sety z grającym życiówkę Danielem, ale teraz w tej fazie turnieju myślę, że spokojnie Minaura powiezie, zresztą patrząc kogo ograł miejscowy to łatwiej do 4 rundy nie mogło być. W tym momencie Sinner a Minaur to tenisowo róznica klas, publiczność może tylko sprawić, że się Włoch spali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Kolejny mały argumęt za Cilicem to h2h z Aguerem 3:0 dla Marina.Troszkę martwi ten przestaje w 3 secie , prowadził 3:1 miał przełamanego Rubleva I ostatnią prostą by zamknąć mecz a przegrał 5 gemów z rzędu .Myślę że taka degręgolada w meczu z Nadalem i Medvedevm raczej by miała fatalne skutki.No zobaczymy myślę że Cilic będzie grał coraz lepiej z meczu na mecz.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Fritz z Tsitsipasem il. setów 4/5 (1,47 Superbet)
Tsitsipas poprawił się w tym roku w grze na hardzie, choć jeszcze nikt go z tuzów nie zweryfikowal na AO. Stać go raczej na ugranie tego seta z Fritzem, który ciągle się rozwija i miał całkiem niezły poprzedni sezon. Opcją dla bardzo zachowawczych graczy jest, że Fritz wygra seta po 1,30 chyba na Betclicu czy tam Fritz +2,5 seta. Bardzo fajny typ do dubla. Z Bautistą się męczył, więc i z nieco silniejszym w tym roku Grekiem może się na chwilę pogubić. Bardzo bym się zdziwił, jakby Fritz dostał tu lanie 0-3. Przypuszczam, że spotkanie skończy się wynikiem 3-1 dla Jankesa, ale to tylko przeczucie, no bo skąd pewność?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom