>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Australian Open (17.01.2022 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Jak widzicie Zvereva z Abotem? Niemiec sztos forma i nawet jego głowa narazie nie wysiada jak to czesto bywalo juz na samych ppoczątkach turniejów. Gładkie 3-0 albo spory handicap na NIemca?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ja liczę że Albot znowu go zaskoczy jak na US open. Zverev ma czajnik w najmniej oczekiwanym momencie. Prawdopodobnie meczu jutro nie przegra, zdarzy się to dopiero w ćwierćfinale z Nadałem ale żadne 3 0 i handicapy na niego bym nie grał. Jutro dostanie dobrze trzymającego podanie Albota zobaczymy czy się nie zagotuje w którymś momencie.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Opelka powyżej 18,5 asów @1,52 betclic

Chyba jedynie betclic (no i ruski, ale nie na wszystkie mecze) ma w swojej ofercie zakłady na asy serwisowe. Czasem mają błędne linie i tak jest w tym przypadku. Wystawiłbym 25,5. Opelka jeden z najlepszych serwismenów w tourze, do tej pory kolejno 23 asy z Kevinem i 18 z Koepferem (oba spotkania trzysetowe). Z Shapo zapowiada się na zacięty pojedynek a przecież jankesa stać spokojnie na pokrycie linii w trzech partiach.

Berrettini powyżej 11,5 asów @1,70 betclic

Włoch potrafi ładować asy, linia za niska. W pierwszych dwóch rundach łącznie posłał 42, po 21 na mecz. Mecze były czterosetowe, jednak już po trzech partiach Berrettini spokojnie pokrywał over 11,5. Linia powinna być wyższa i to o 7, 8 asów.
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Ja liczę że Albot znowu go zaskoczy jak na US open. Zverev ma czajnik w najmniej oczekiwanym momencie. Prawdopodobnie meczu jutro nie przegra, zdarzy się to dopiero w ćwierćfinale z Nadałem ale żadne 3 0 i handicapy na niego bym nie grał. Jutro dostanie dobrze trzymającego podanie Albota zobaczymy czy się nie zagotuje w którymś momencie.
Albot dobrze trzymający podanie, nie rośmieszaj mnie. Nie uwierzcie w te bzdury, Albot nie ma mega serwisu i wcale go dobrze nie trzyma.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Naucz się czytac ze zrozumieniem. Nie napisałem że ma mega serwis a że dobrze trzyma swoje podanie, czyli przede wszystkim skupia sie na swoich gemach serwisowych grających z zawodnikami z topu. Nieraz sprawiał trudności dużo lepszym graczom, co nie zmienia faktu że częściej ponosi sromotne porażki
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Weź
Opelka powyżej 18,5 asów @1,52 betclic

Chyba jedynie betclic (no i ruski, ale nie na wszystkie mecze) ma w swojej ofercie zakłady na asy serwisowe. Czasem mają błędne linie i tak jest w tym przypadku. Wystawiłbym 25,5. Opelka jeden z najlepszych serwismenów w tourze, do tej pory kolejno 23 asy z Kevinem i 18 z Koepferem (oba spotkania trzysetowe). Z Shapo zapowiada się na zacięty pojedynek a przecież jankesa stać spokojnie na pokrycie linii w trzech partiach.

Berrettini powyżej 11,5 asów @1,70 betclic

Włoch potrafi ładować asy, linia za niska. W pierwszych dwóch rundach łącznie posłał 42, po 21 na mecz. Mecze były czterosetowe, jednak już po trzech partiach Berrettini spokojnie pokrywał over 11,5. Linia powinna być wyższa i to o 7, 8 asów.
Berrettini faworytem tego meczu? Czy jednak Hiszpan?
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
On jest naturalizowanym Australijczykiem , nazwisko ma greckie i pochodzenie również , a zachowanie i wygląd to już raczej Rumun Gipsy
Ty to wyjaśniasz sam siebie na każdym kroku. Najpierw jakims typami na turniejowe zwyciestwo Murraya i nieznajomością nazwisk, później jakimiś teoriami drabinkowymi, gdzie okazało sie ze w turnieju w ogóle nie gra Cuevas. Następnie tekstem o wolnym losie dla Kecmanovica po wyrzuceniu Djokovica. A teraz o "naturalizowaniu" Kyrgiosa. Może zorientuj się co znaczy termin "naturalizowany", ponieważ to rodzice Kyrgiosa sa imigrantami z Grecji i Malezji - info za wikipedią. Sam Kyrgios urodził się w Australii, pobierał tam edukacje i tam mieszka.
Czy ktoś z góry może dać temu gościowi jakaś reprymendę, bo to co on pisze za każdym razem mija się z rzeczywistością i wprowadza ludzi w błąd. Nie wiem czy można tak siebie samego wyjaśniać głupotą w każdym poście. Jak masz na każdym kroku pisać brednie to idź sobie gdzie indziej może.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
S.Korda-Carreno B. @1.72

Typ na Carreno. Korda miał bardzo duzo szczescia w meczu z Moutetem. Francuz był tam przez 4 sety lepszym graczem i serwował po zwyciestwo w tym 4-tym secie i mowiac prosto z mostu powinien byl ten mecz zamknac. W decydującej partii to też były dziwne zawody, najpierw Korda nie przełamał w koncówce seta gdy było 0-40 na podaniu Mouteta, a pozniej identyczna sytuacja zdarzyla sie w druga stronę. Już nie wspomnę o zmarnowanej piłce meczowej Kordy jeszcze zanim doszło do tie-breaka. Brakuje Kordzie jeszcze zimnej krwi i opanowania.

Carreno poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Mial bardzo trudny mecz z młodszym z braci Griekspoor. Tallon Griekspoor od ubiegłego roku notował serie niesamowita 27 wygranych meczów, co złozyła sie na triumf bodajże w 4 challengerach i ta seria została dopiero przerwana przez Nadala, ale nawet nie na korcie, poniewaz Holender oddał mecz walkoverem.

Ogolnie daje Hiszpanowi wieksze szanse po bojach jakie stoczyli, zimna krew moze tutaj miec znaczenie, a Korda pokazal ze jest jeszcze labilny emocjonalnie w waznych momentach. Carreno bedzie biegac, trzymac poziom i to stanie sie decydujace z biegiem meczu w mojej opinii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Mam nadzieję, ze swoją wypowiedzią nie zaśmiecę tematu. Panowie, potrzebuję Waszej opinii. Mam okropny miesiąc. Mój bilans to 0-8 i 1200 PLN w łeb. Dla jednego to dużo, dla innego nie. Dla mnie całkiem spora sumka, jeszcze nigdy nie wygenerowałem takiej straty, a gram już kilka ładnych lat. Wczoraj mój kupon, który pozwoliłby mi odbić się od dna zrujnował Schwartzman, po kursie 1,19. Dziś potrzebuję Waszej wiedzy co dołożyć do meczu, który mam wybrany. Mianowicie dzisiejszy kupon leci za 1,2k. Mam już wybrany debel Granollers/Zeballos po 1,27. I teraz potrzebuje do tego dobrać jeszcze jeden typ. Wstępnie wyselekcjonowałem 3 propozycje:

Carreno Busta @ 1,72
Alcaraz @ 1,57
4/5 setów w meczu Alcaraz-Berrettini @ 1,50.

Co doradzacie wybrać?
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Zamiast Granollersow po podobnym kursie wolałbym grać Nadala. Do tego zdecydowanie Carreno. Alcaraza w ogóle nie czuje jako faworyta tego meczu, prędzej grałbym Włocha po większym kursie gdzie zdecydowanie dla mnie jest to value.
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Aż strach podpowiadać żebyś z torbami nie poszedł ale tak.. też bym wybrał Carreno
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
noone 697

noone

Użytkownik
Panowie a co myślicie o monfilsie 3-0 ? i nadal 3-0 ? czy może bezpieczniej -1.5hc seta

opelka - shapo bezpiecznie bedzie +3.5s ? czy może lepiej +1.5hc seta dla shapo
alcaraz - berrettini +3.5s powinno wejść czy Hiszpan to bierze ?
kecman - sonego +3.5 czy raczej jednak sonego ?

z góry dzięki za podpowiedzi i opinie
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nic chłopie nie graj. Najgorzej grać na odegranie się i to jeszcze typy których się nie jest pewnym.
Ale jak już to dobrze Ci podpowiadają. Zagraj Nadala to jest pewniak, i na kolejny dzień Rublev z Cilicem. Careno też powinien ogarnąć ale pamiętaj że to jest mimo wszystko clayowiec, Korda ma umiejętności żeby go wyrzucić.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Panowie a co myślicie o monfilsie 3-0 ? i nadal 3-0 ? czy może bezpieczniej -1.5hc seta

opelka - shapo bezpiecznie bedzie +3.5s ? czy może lepiej +1.5hc seta dla shapo
alcaraz - berrettini +3.5s powinno wejść czy Hiszpan to bierze ?
kecman - sonego +3.5 czy raczej jednak sonego ?

z góry dzięki za podpowiedzi i opinie
Jak na moje granie dokładnych wyników typu 3:0 w tych rundach to jest proszenie się o kłopoty. Opelka - Shapo ov. setowy / Tak samo bym typował Hiszpan vs Włoch i Sonego.
 
noone 697

noone

Użytkownik
Jak na moje granie dokładnych wyników typu 3:0 w tych rundach to jest proszenie się o kłopoty. Opelka - Shapo ov. setowy / Tak samo bym typował Hiszpan vs Włoch i Sonego.
dzieki tez tak mysle chociaz taki monfils powinien sobie poradzic ale chyba jednak odpuszcze :) mysle tez czy careno na wina czy +3.5s co myslisz ?
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Niby ryzyko granie na 3-0, ale taki Nadal kurs chyba 2.10 +/- na 3:0 z Chaczanowem wydaje się całkiem spoko, każdy wie że Rusek się gotuje jak nie idzie, a dla Nadala to wielki +
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom