>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Australian Open (17.01.2022 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
K 683

kaczkadziwaczka

Użytkownik
Panowie i Panie, kurs 3.40 na Vukica to jest jakiś kabaret i największa promocja 1 rundy. Nie mówiąc już o tym, że Vukic wygra seta(1.45) do dubla nic lepszego nie znajdziecie np z takim Kecmanovicem (Caruso bez formy od długiego czasu).
Albo Delbonis wygra seta (1.45)
Cressy Isner i Opelka Anderson overy 10 1 set kursy 2+
Johnson fajny kurs 1.9
Rinderknech 1.80
Ojj zapowiadaja się żniwa w trakcie pierwszej rundy.
Ojj, pierwsza runda szlema jedna z lepszych ostatnich lat pod względem typowania, sporo przewidywalnych meczy o fajnym kursie.
Druga runda już się tak dobrze nie zapowiada, ale widzę parę pozycjii do zagrania.
Po raz kolejny mega value rundy, po raz kolejny kabaret na żywo
Bublik, kurs 4.40 polecam
Oraz nie wiem czemu nie ma kursów, ale Bublik wygra seta (pewnie będzie około 1.7/1.8)
Poza tym
Vukic 1.52
Molcan 1.67
Cressy 1.68
Może jakiś debel 🤔
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dawno tutaj nic nie wrzucałem, ale ostatnio sporo czasu, więc coś napisze.

Monfils -1,5 seta @1,38
Gael w ostatnich latach mocno obniżył loty, ale w ten rok wszedł dosyć mocno i jeśli chodzi o stricte umiejętności tenisowe, to bije na głowę Bublika. Jeśli pocieszny Francuz zagra na takim jaki prezentuje od początku roku, to weźmie ten mecz w max 4 setach. Bublik może nie jest jakimś przeciętniakiem, ale wyżej dupy nie podskoczy i pomimo tego, że potrafi grać bardzo efektownie, to nie jest na poziomie Monfilsa. Lubi się popisywać tak jak i Francuz więc tymi gierkami go nie wyprowadzi z równowagi. Podsumowując : Gael bierze to max 3:1

McDonald - Karatsev
Ogólnie to mam ten mecz pograny na Karatseva i drugi typ na over, ale teraz po spadkach kursów wydaje mi się, że pewniejszy będzie ten drugi.
Aslan w świetnym stylu wygrał w Sydney i jest tutaj faworytem. Wydaje się, że Australia wybitnie mu leży, bo w poprzednim sezonie zaliczył tutaj półfinał, gdzie dopiero poległ z Nole 3:0. Jednak mecz z Munarem wzbudził moje wątpliwości, bo Aslan tam w ogóle nie wytrzymywał ręki i grał mocno niecierpliwie. Popełnił 107 niewymuszony błędów i zaliczył 87 winnerow. Jednak taka niecierpliwa gra może nie wystarczyć na bardzo solidnego Amerykanina, który jest dużo cierpliwszy i będzie czekał na błędy Rosjanina. Myślę, że ten mecz w 3 strach się nie skończy i spokojnie można próbować over 3,5 seta po kursie @1,53 Fortuna.

Zverev - Millman over 29,5 gema @ @1,83
Sasha jak to Sasha, Szlema i tak nie wygra, pewnie dojdzie do ćwierćfinału, może półfinału. Jednak po drodze pomęczy się z paroma przeciwnikami. Millman gra u siebie i będzie miał mocne wsparcie trybun , kiedyś ładnie postawił się tu Rogerowi, a w Paryżu ugrał 2 sety ze Zverevem dwa lata temu.
Myślę, że dzisiaj również nie odda meczu bez walki i pokryją proponowana przeze mnie linie.
Polecam jeszcze do ako
Więcej podwójnych błędów Zvereva po kursie @1,25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +320
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Cześć wszystkim w kolejnym dniu !
M.McDonald - A.Karatsev 4/5 setów (superbet)
Oglądałem ostatnie mecze obu delikwentów i nie mam wątpliwości że żaden z nich nie wygra trzech setów z rzędu. Kurs na McDonalda jest troszkę zawyżony i jest ciekawą opcją do zagrania za drobne. Karat ma momenty rozluźnienia które skutecznie wykorzystywał w poprzednim meczu hiszpan Munar. Moim zdaniem będzie to najciekawszy mecz końca dnia AO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Hej,
nie mam możliwości oglądać - czy może mi ktoś powiedzieć, czy Bonzi gra z jakąś kontuzją, czy coś?
Jego staty serwisowe dają mi trochę do myślenia, stąd pytanie.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Hurkacz jak zwykle, 2 runda szlema i aut, ile to już było takich szlemów gdzie Hubert w pierwszej rundzie na lajcie pokonywal rywala, byl wielki szum wokoł niego, a przychodzi 2 runda i zjazd do bazy, coś chyba siedzi w głowie tego gracza,

Jak to pisze Łukasz Jachimiak na twiterze:

Hubert i turnieje wielkoszlemowe to poza jednym wyjątkiem nie jest dobra kombinacja. :

7 razy odpadł w I rundzie
6. raz odpadł w II rundzie
1 raz odpadł w III rundzie
1 raz dotarł do półfinału
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jeśli ktoś grał na Huberta po takim kursie to współczuje. Mannarino od zawsze ma opinię solidnego, agresywnie grającego przebijaka i ciężko grac na niego lub przeciwko niemu, bo potrafi zagrać beznadziejnie jak i rewelacyjnie. Jednak kiedy na wielkim Szlemie w takim meczu kurs na Hurkacza wynosi 1,14, to można się złapać za głowę. Nie grałem w stronę Francuza, bo kibicowałem Hubiemu i tak jak pisałem wyżej o przeciwniku. Popatrzmy jednak na suche staty. Oczekiwania wobec Hurkacza są coraz większe od jakiś 4 lat, czyli to nam daje 16 turniejów Wielkoszlemowych. W łącznie wszystkich najwięcej Hubert osiągnął rok temu, czyli półfinał Wimbledonu, bo grał życiówkę, a potem dostał lekcje tenisa od Berrettiniego. Jednak reszta to same porażki i to głównie z przeciętniakami. W AO, FO i UO Hubert nie przebrnął nawet drugiej rundy. Więc jeśli ktoś wystawia na niego kurs 1,14 to można się tylko zaśmiać.
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Obejrzałem cały mecz i prawda taka że Mannarino nie zagrał nic nadzwyczajnego. To Hurkacz raz po raz walił w siatę bądź po autach. Momentami nie mógł skończyć prostych piłek. Nawet przy 1:4 w trzecim secie Francuz był do porobienia. Wystarczyło tylko trafiać w kort.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Fajne kursy na solo, lub do Ako mozna ustrzelić na mecze 3 rundy.
Carreno Busta @1,75
Taki kurs na Hiszpana z Korda to super opcja. Pablo jest mega solidny i samym doswiadczeniem jest półka wyżej od Amerykanina. Carreno świetnie grał z bardzo mocnym ostatnio Griekspoorem, a Korda przeciętnie wyglądał z Moutetem, któremu czajnik gotował się od drugiego seta.

Sonego @1,52
Włoch wygląda tutaj dobrze. Zrewanżował się solidnemu Otte za porażkę na Us Open. Kecmanovic też fajnie gra, ale ten wynik meczu z Paulem nie jest do końca adekwatny do jego przebiegu. W wielu fragmentach Paul wyglądał o wiele lepiej, ale bańka mu nie wytrzymała przy piłka setowych w obu tie breakach. Według mnie Sonego to bierze.
Ewentualnie można pograć jeszcze Sonego win / over 29,5 gemów @1,92

Shapovalov @1,82

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego kursu na Shapo. Rozumiem, że beka z Opelki już nie jest w modzie, bo kiedyś tam się mówiło, że nie byłby w stanie trafić piłka w samolot stojący przed nim i prócz serwisu to gość jest na poziomie pół amatorskim, ale jednak trzeba przyznać, że Amerykanin się ogarnął. Jednak nadal prócz serwisu to nie ma za wiele do zaprezentowania i w wymianach Shapo powinien go zjeść. Ważne jest też to, że Kanadyjczyk również dobrze serwuje, a takie giganty jak Opelka to returnem nie imponują. Wystarczy mieć chłodna głowę w odpowiednich momentach jeśli nadarzy się okazja na przełamanie i prędzej, czy później Opelka wyrzuci piłkę w aut lub nie dobiegnie do prostej piłki. Shapo może i się męczył z Kwoonem i ma różne odpaly, ale takich gigantów powinien pokonywać. Zwłaszcza, że 5 setowka z poprzedniego meczu nie powinna mieć aż tak dużego znaczenia, bo w meczach z zawodnikami, którzy tylko potrafią serwować, to za wiele się nie nabiegasz. Jak dla mnie mega kurs.

Nadal 3:0 @2,21
Rafa wie, że jeśli chce tutaj powalczyć o końcowy triumf, to musi oszczędzać siły i kończyć mecze w 3 setach, a teraz ma przeciwnika z którym jest to jak najbardziej możliwe. Rozumiem, że Kachanov jest całkiem solidny i potrafi serwować, ale jednak Rafa, jest kilka poziomów wyżej i jeśli się odpowiednie zmobilizuje, to przy lekkich mękach zamknie ten mecz w 3 setach.

Alcaraz i over 31,5 @2,17
Zacznijmy od tego, że Berrettini nie przypomina siebie z poprzedniego roku i Alcaraz jest tutaj faworytem. Hiszpan od dłuższego czasu wygląda świetnie i spokojnie może to spotkanie wygrać, jednak musi na to ciężko zapracować, bo Berrettini serwuje bardzo dobrze i nie będzie tutaj łatwych gemów. Wydaje mi się, że z tym overkiem Alcaraz jest w stanie wygrać to spotkanie i idę w te stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Gdzie Ci wszyscy obroncy Hurkacza teraz? Jak ktos wyzej wspomnialas, kolejny Szlem, kolejny szybki zjazd do bazy.Na Rolandzie zaraz znowu szybka porazka I jedynie Wimbledon zostaje, by cos ugrac wiekszego.Z drugiej strony trafi na jakiegos serwismena I bedzie szybka porazka.Masakra,niby potencjal jest a w glowie nie wiem, co tam sie dzieje.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Molcan-Andujar @ 1,70

Andujar fajny chlopak, 36 lat na karku i jeszcze utrzymuje sie w tourze. Ambitny, systematyczny, powtarzalny do
bolu dlugodystansowiec. II runda WS, Pablo daj juz spokoj, zrob miejsce mlodszym. Dzisiaj juz to sie nie uda jak
na ostatnim USO. Byla III runda, ale przetrzymales na korcie dziadkow, z 0-2 na 3-2 Kukuskina. Mo;can to nie
Kukuskin czy Kochlschreiber, ten numer z trzymaniem ludzi na korcie i dobijanie w 4 i 5 secie juz dzis nie przejdzie.
Słowak dlugo walczył by dostac sie do ATP 100 by nie wykorzystac takiej szansy. Ostatnio gra dobrze, byla III runda
USO, tutaj ogral Safiullina, a Rusek naprawde na dzisiaj gra dobrze. Win MOLCAN.

Van De Zandschulb-Gasquet 1 oraz - 42,5 gema @ 1,88

Gasquet. 36 latek pomalu tez juz bedzie schodzil ze sceny. Richard potrafi jeszcze cos nagrac szczególnie
na trawie i w halii.Jednaj juz dawno nikogo porzadnego nie ogral. Technika zostala, jednak motoryki, szybkosci, agresywnosci brakuje. W I rundzie ograł Humberta czym wprowadzil mnie w niedowierzanie, jednak przyczyna
jak to w grach indywidualnych prozaiczna. Humbert byl niedysponowany, osłabienie organizmu, COVID. Dzis
na przeciwko Holender. Botic lubi grac na szybkich nawierzchniach, bardzo pomaga serwis, a to w dzisiejszym
tenisie podstawa. Gra agresywnie, pierwsza pilke stara sie skonczyc, niestety tego zabraklo dzisiaj u Huberta.
Nie zanosi sie na długi mecz. Win BOTIC.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
De Minaur-Majchrzak 1 oraz -41,5 gema @ 1,66

Pierwsza rakieta Australii kontra druga rakieta Polski. Kamil robi postepy, malutkie ale robi. Praca z Nystroemem
jakies owoce przynosi lub bedzie przynosic. Widac, ze jest poprawa na podaniu, Kamil stara sie byc regularny, probuje
grac agresywnie nawet z siatka. Jesli rywal bije mocno stara sie odwaznie uderzac jeszcze mocniej. No i mental, tu
tez widac poprawe, juz nie ma dąsów fochów i oddawania seryjnie gemow. Chlopak pewnego poziomu nie przeskoczy, ale praca mozna grac w pierwszej setce. Dzisiaj zadanie raczej awykonalne. Juz jedna katastrofa byla
w Australii z udzialem Djokovica, raczej Kamil drugiej nie wywola. Gospodarze licza na Alexa i to mocno, ze tutaj troche pogra. Kyrgios dzis z Medvedievem wiec zostaje Alex. Kamil nie ma podejscia do De Minaura, zbyt maly
wachlarz zagran. Aussie jest zbyt szybki, zbyt sprawny, zbyt agresywny wywierajacy presje bys gral w niedoczasie.
Swietna ma reke. Tu nic zaskakujacego nie powinno sie wydarzyc. Win ALEX.

Bautista-Kohlschreiber 1 oraz- 40,5 gema @ 1,51

Kohlschreiber. Kolba gra od zawsze. 38 lat na karku. Raczej ostatni sezon w tourze. Nie sadze by obijal sie
w chalengerach. Phiilp nawet nie chcial tu przyleciec, zrezygnowal z grania w kwalifikacjach, wszedl szczesliwie
jako przedostatni do głownej drabinki. 65.000 $ piechota nie chodzi. A uzbieralo sie jeszce wiecej bo los złaczył
go z Cecchinato, wiec Kolba sobie jakos poradzil, bo dla Wlocha to tez byl przylot po kase. Jego królestwo
to tylko korty ziemnie. Czy moze cos tu jeszcze Kolba nagrac? Wątpie. Rywal nie byle jaki. Chodz trzeba przyznac,
ze Kolba ogral Aguta dwa razy w 2018 roku, jednak juz troche czsu minelo. Nie wiem jak by mial to dzisiaj
zrobic w formule best of 5. Hiszpan to jest solidny, bardzo solidny gracz. Dobre mecze w ATP Cup. Ponizej
pewnego poziomu nie schodzi. Win BAUTISTA AGUT.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +410
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
A ja idę w szaleńczej pogoni za pieniądzem i stawiam tutaj na Daniela z Murrayem oraz wspomnianego Majchrzaka z de Minaurem plus Rosja w ręczną ze Szwedami. Daniel w dobrym stylu pożegnał 2021 a i w kwalifikacjach pokazał formę. Murray może go nie dogonić. Majchrzak może mieć ułatwione zadanie, bo Minaur do największych kozaków nie należy. Nie jest przesądzone, że przegra. O Rosji nie będę pisał, bo to nie ten dział. Polecam za mniejszą stawkę.
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Kyrgios - Miedwiediew @ 0:3 (2,05 superbet)
Według mnie dziś skończą się wygłupy i Kyrgios zejdzie z kortu bez zdobycia choćby seta. Wystarczy że, rosjanin będzie trzymał swoją koncentarcje wtedy mecz będzie dla niego spacerkiem. Bardzo prawdopodobne że, Kyrgios nie wytrzyma tego spotkania psychicznie i zacznie pajacować, przestanie walczyć o piłki i będzie popełniał głupie błędy. Miedwiediew to już inna liga niż Broady i bez maksymalnego skupienia którego Nick nigdy nie posiadał wygrana jest niemożliwa. Liczę na szybkie trzy sety choć typ jest ryzykowny. Pewne jest tylko to że, ten mecz będzie bardzo ciekawy.
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Jego to nawet miejscowi nie lubią. Po zwycięstwie w poprzedniej rundzie z Broadym było tyle samo gwizdów co oklasków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom