>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Toronto, 9.08-15.08.2010

Status
Zamknięty.
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Simon - Youzhny [email protected] expekt
Simona widziałem w pojedynku z Nalbandianem i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.W każdym secie łamał Davida i zabrakło trochę zimnej krwi,a naprawdę róznie mogło się to skończyć.Biegał,walczył i sporo piłek wracało na drugą stronę co może być plusem w pojedynku z Miszą,który bywa dość niereguralny.Wcześniej Gilles wyelimował faworyta gospodarzy Roddicka,co też pokazuje,że francuz wraca do swojej najlepszej formy.Youzhny ostatnio grał w Gstaad i szłu nie zrobił.Odpadł w trzeciej rundzie z przeciętnym Schukinem,wcześniej nie pokonując żadnej znaczącej postaci.Jedyne co przemawia zdecydowanie na jego korzyść to bilans bezspośrednich spotkań.5-0 dla Rosjanina,ale zaznaczyć należy,że wszystkie spotkanie były bardzo zacięte.Dziś moim zdaniem po raz pierwszy w rywalizacji obu panów zwycięstwo na swoje konto zapisze Simon.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wawrinka - Dancević @ 1.25 ✅ 6/1 6/4
Niektórych to nie zdziwi, niektórych tak ale w pojedynku jednoręcznych bh liczę na Stanislasa. Początek sezonu na twardych kortach w Ameryce Północnej Wawrinka przegrał ze zwycięzcą #500stki w Waszyngtonie więc jednak ujmy mu to nie robi, a już myślałem że znowu jest coś nie tak. Dancević wraca po kontuzji pleców miał jeden tydzień taki, gdzie był murowanym faworytem do zwycięstwa w Granby, lecz jednak znowu kontuzja i w następnym tygodniu w Vancouver przegrywa z Levym. Kurs jest na pewno wypracowany przez kontuzję jak i H2H 1-0 dla Szwajcara i nie właśnie czy Frank wytrzyma ten mecz, a jeśli wytrzyma czy po prostu spróbuję go jakoś dokończyć jeśli kontuzja nie będzie aż tak dokuczliwa, bo chodzi tutaj o kasę i każdy supervisior jest inny, a aptekarscy wręcz mogą nie wypłacić wpisowego który na tym Mastersie jest bardzo dobrą płacą, ostatni taki przypadek miał Melzer u siebie w kraju. Wracając co do spotkania Dancević jest dobrym graczem lecz nie sądzę by grał tutaj na sto procent swoich możliwości, jak i Wawrinka powinien wreszcie chociaż wygrać to spotkanie i zagrać jak najlepiej w kolejnej rundzie z Nadalem, bo ten typ nawierzchni jak wiemy po tytułach nie odpowiada stylowi Hiszpana, ale ta opowiastka już na kiedy indziej.
 
V 0

varg1

Użytkownik
09.08.2010 18.00
Anderson - Mayer

Anderson wygra @1.71 Stake 5/10 at Pinnacle

Anderson wygral 7-6 6-4 3.55 u. na ✅

Po zakończeniu sezonu na clayu z dobrymi wynikami Mayer gra naprawde słabo, 5 kolejnych porażek zarówno na trawie, jak na hardzie, bardzo defensywny styl, słaby serwis. Dzisiaj będzie musiał walczyć z graczem w formie naprawdę niezłej formie i na nawierzchni, którą najbardziej lubi, czyli Kevinem Andersonem. Wielki server z Republiki Południowej Afryki jest po 2 mecze w kwalifikacjach, gdzie szczególnie łatwe zwycięstwo nad bardzo niedocenianym Smyczkiem to dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem. Ostatni mecz między Andersonem i Sam Querrey w LA pokazał, że stać Andersona na walka z bardzo dobrymi zawodnikami i przy odrobinie szczęścia tamten mecz Anderson mógł wygrać 2-0, ostatecznie zupełnie się pogubic w trzecim i przegral caly mecz. Mayer nie gra zbyt dobrze z mocno serwisującymi zawodnikami, tym bardziej w takiej formie nie widze innej możliwości jak wygrana Andersona.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Po zakończeniu sezonu na clayu z dobrymi wynikami Mayer gra naprawde słabo, 5 kolejnych porażek zarówno na trawie, jak na hardzie, bardzo defensywny styl, słaby serwis.
Wymysł pod analizę. Mayer ma w swoim arsenale bardzo agresywny serwis (najmocniejsze strzały nawet i pod 215, pierwszy średnio pod 185/190km/h, drugi pod 150km/h) z dobrą kierunkowością, a do tego gra ofensywnie z głębi pola.
 
V 0

varg1

Użytkownik
a widziales jego ostanie mecze? chociazby z Blackiem w LA, bo chyba nie
Wymysł pod analizę. Mayer ma w swoim arsenale bardzo agresywny serwis (najmocniejsze strzały nawet i pod 215, pierwszy średnio pod 185/190km/h, drugi pod 150km/h) z dobrą kierunkowością, a do tego gra ofensywnie z głębi pola.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
a widziales jego ostanie mecze? chociazby z Blackiem w LA, bo chyba nie
Widziałem x jego meczów na przestrzeni ostatnich 3 lat, na każdej zresztą nawierzchni ???? jego stylu gry nie zmienisz.
Blake (nie Black) nie miał w tym meczu rywala ;) Proponuje byś skoncentrował się na pojęciach forma dnia, taktyka meczowa, regularność.
Tu masz kilka chwil gry tego &quot;pushera&quot; ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ahAtL-gXl-Y&amp;amp;feature=related
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu Almagro? Dla mnie trochę przesadzony kurs, przecież Marchenko nie pokazuje nic specjalnego. Może wiecie o jakieś kontuzji Nico?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Feliciano Lopez-Thiemo De Bakker
Typ: Feliciano Lopez; @1,60
Bet-at-home

Pierwsza runda turnieju ATP w Toronto. Lopez ostatnio całkiem dobry turniej w Los Angeles. Porażka dopiero w półfinale z Murrayem. De Bakker po Wimbledonie zaprezentował się nam raz - w Waszyngtonie, wygrana z przeciętnym Lacko i porażka w dwóch TB z Isnerem. Dodam jeszcze, że na pewno ciekawy byłby mecz Lopez-De Bakker na trawie, bo obaj panowie mają dobre umiejętności grassowe. Ale wróćmy do rzeczywistości - jesteśmy na hardzie, tutaj widzę przewagę Lopeza, który jest tak w ogóle zawodnikiem lepszym od Holendra. Myślę, że Feliciano wygra ten mecz.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
F. Gonzalez - G. Monfils
typ: 2
kurs: 1,65 @ Betgun
Przełomowym momentem w tegorocznej karierze Fernando był przegrany mecz z Roddickiem podczas AO. Zagrał wspaniały mecz, za to w późniejszych turniejach jego forma posypała się dość znacznie. Weźmy pod uwagę chociażby trzy ostatnie - porażki z Zeballosem, Ramosem czy Dolgopolovem pokazują iż dyspozycja Chilijczyka jest daleka od ideału.
Monflsa ostatnio widziałem w Pucharze Davisa w meczu z Ferrerem. Pokazał kawał solidnego tenisa i mimo przegranych dwóch setów to wydawało się że Francuz cały czas panuje nad sytuacją. Dobrze czuje się na twardych nawierzchniach. Do tego 2:0 H2H na korzyść tego który powinien dzisiaj zejść z kortu jako zwycięzca.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Witam
Co myślicie o takich typonach:
Schwank Eduardo - Verdasco Fernando
1 (+1.5)
2.55

Jak dla mnie powyższy typ dość ryzykowny i wiele będzie zależało od gry Eduardo... Verdi nie jest w najwyższej formie a szukanie jej na hardzie nie jest na pewno dobrym pomysłem. Verdi ostatnio przegrał z BAgietką ale nawet z Berrerem sie męczył. Myślę, że jak Eduardo zagra na swoim poziomie to seta ugra...

oraz
Berdych Tomas - Stakhovsky Sergiy
2 (+1.5)
2.45
A druga propozycja moim zdaniem jest bardziej prawdopodobna. Berdych po kontuzji jakoś nie może dojść do siebie... Nie gra źle ale to jeszcze nie ta forma z Wimbledonu! Ostatnio Tomas przegrał z Mallise i wiele nie pokazał, wyglądał tak jakby mu kondycji brakowało... A Sergij ostatnio wygląda znacznie lepiej po 4 turniejach w których szybko odpadał zaczyna grać tak jak w Hertogenbosch gdzie wygrał turniej... Sergij ostatnio pokonał &quot;Ryśka&quot; Gasqueta i to 2:0 ! Myślę, że po takim kursie jest to godna uwagi propozycja ....
Co o tym myślicie ? Jakieś uwagi ?
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
F. Gonzalez - G. Monfils
typ: 2
kurs: 1,65 @ Betgun

Przełomowym momentem w tegorocznej karierze Fernando był przegrany mecz z Roddickiem podczas AO. Zagrał wspaniały mecz, za to w późniejszych turniejach jego forma posypała się dość znacznie. Weźmy pod uwagę chociażby trzy ostatnie - porażki z Zeballosem, Ramosem czy Dolgopolovem pokazują iż dyspozycja Chilijczyka jest daleka od ideału.
Monflsa ostatnio widziałem w Pucharze Davisa w meczu z Ferrerem. Pokazał kawał solidnego tenisa i mimo przegranych dwóch setów to wydawało się że Francuz cały czas panuje nad sytuacją. Dobrze czuje się na twardych nawierzchniach. Do tego 2:0 H2H na korzyść tego który powinien dzisiaj zejść z kortu jako zwycięzca.
Typ na Monfilsa ciekawy, ale należy wziąć pod uwagę kontuzję prawej kostki u Francuza, której nabawił się w Umag. Monfils jak Monfils, stara się dochodzić do piłek &#39;whatever it takes&#39;, a jeśli kostka jest nie do końca wyleczona, to na hardzie może to mieć tragiczne konsekwencje.
 
B 59

blox

Użytkownik
Tomas Berdych - Sergiy Stakhovsky [4.50] ⛔

Sergiya gram czystą 2 k. 4.50. Trochę niedoceniany zawodnik, jak ma formę to potrafi ostro namieszać. Wczoraj z Ryśka zrobił miazgę w drugim secie, przebijał i kończył bardzo trudne piłki. Forma jest.

Ernests Gulbis - Robin Soderling [3.00] ⛔

Gulbis grać potrafi i to bardzo efektownie. Solidny serwis i fh, nienaganna technika. Nie przyjechał na ten turniej w roli statysty i nie przestraszy sie wysoko notowanego Szweda. Soderling pierwszy mecz na hardzie, więc może być różnie. Po wyczerpującym sezonie na piachu pewnie nie jest w najwyższej formie. Jeśli będzie miał kilka słabszych momentów, to Gulbis je wykorzysta, tym bardziej że Łotysz najlepiej czuje się właśnie na betonowych kortach.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
należy wziąć pod uwagę kontuzję prawej kostki u Francuza
Dlatego dobrze zagrać to w buku gdzie za krecz dają zwrot.
Po wyczerpującym sezonie na piachu pewnie nie jest w najwyższej formie.
Masz jakieś info na ten temat? Soderling nie grał od Gastaad i nie wydaje mi się aby po prawie miesięcznej przerwie był przemęczony. Dobre wyniki w trzech ostatnich turniejach także nie dają żadnych podstaw aby twierdzić że nie jest w najwyższej formie.
Jeśli będzie miał kilka słabszych momentów, to Gulbis je wykorzysta, tym bardziej że Łotysz najlepiej czuje się właśnie na betonowych kortach.
Gulbis posiada spory potencjał. Tu się zgadzamy. Hard jak najbardziej mu odpowiada. Ale to raczej jemu przytrafią się słabsze momenty. Przypomnę że Gulbis nie tak dawno przegrał wygrany mecz z Fallą, a jego zachowanie wskazywało że ma odparzony mózg pod kopułą.
 
czacher 5

czacher

Użytkownik
Tomas Berdych - Sergiy Stakhovsky [4.50]

Sergiya gram czystą 2 k. 4.50. Trochę niedoceniany zawodnik, jak ma formę to potrafi ostro namieszać. Wczoraj z Ryśka zrobił miazgę w drugim secie, przebijał i kończył bardzo trudne piłki. Forma jest.
Nie sugerował bym się aż tak meczem z Ryśkiem - ostatnio kreczował więc może być nie w pełni formy, opcja z hendicapem wydaje się bezpieczniejsza
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Osobiście odradzam granie na Radka Stepanka, miał dosyć długą przerwę, wrócił kilka dni temu i szybka przegrana z Chiudinellim. 1.40 to znacznie zaniżony kurs, moim zdaniem kompletnie nie do grania.
Na dzisiaj można spróbować Cilicia, który powolutku łapię formę, H2H zdecydowanie na korzyść Chorwata, ale przeważnie długie 3 setówki grają. Troicki przeciwnie, forma spada, nie gra jak jakiś czas temu, myślę, że nie będzie najłatwiej, ale Cilic powinien wygrać ten mecz.
Zastanawiam się też nad Malisse, złapał ostatnio wysoką formę, wyraźnie odpowiada mu gra na hardzie, a Berrer klapa ostatnio, odpadał już od rundy, w której zaczynał i to nie z jakimiś kozakami Greul, Seppi to nie jacyś mistrzowie. Myślę, że za ~1.40 można spróbować.
Najpewniejszy jest chyba Lu, który nie powinien mieć problemów z challengerowcem z 4 setki rankingu. Kurs ~1.15 nie powala, ale myślę, że to dosyć pewne spotkanie.
Nalba z Ferrerem, taką jaką złapał ostatnio formę Nalba powinna wystarczyć na wszystkich, ale nie wiadomo w jakiej jest Ferrer. Ostatni mecz niespełna miesiąc temu, więc wyznacznika jako takiego nie mamy. H2H wyrównany, ale ostatni mecz 2 lata temu, więc tym nie ma co się w ogóle sugerować. Krótko rzecz biorąc, w tej formie, jak dla mnie zdecydowanie Nalba.
Jak na razie starczy, później może coś jeszcze napiszę ????
E: A no i jeszcze Baghda, złapał też znakomitą formę, podobnie jak Nalba, Chardy też jako tako sobie poczyna, ale myślę, że to jeszcze nie to, żeby starczyło na Baghdatisa. Kurs 1.50 mnie zadowala.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Nalbadian czy Baghdatis - uważałbym zdecydowani, a to ze względu na kompleks ostatniego wygranego turnieju. Czy to w WTA czy w ATP...dość często to się zdarza. Z tej dwójki chyba lekko pewniejszy Nalbi, dobra forma, fajna gra, dużo ćwiczył wcześniej, no ale znowuż nie mam żadnych informacji o tym co porabiał ostatnio Ferrer.
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
W dodatku Radek chyba jakoś niedawno brał ślub, więc tym bardziej pewnie uwagę ma podzieloną. No ale z Fogninim na hardzie jednak nie wypada przegrać. ;o
 
A 0

avengedsevenfo

Użytkownik
Zgadzam sie co do Stepanka bron boze grac na niego , uwazalbym rowniez na Cilicia bo kurs oscylujacy w granicach 1,25 z tak nie przewidywalnym graczem jak Troicki jest sporym ryzykiem.Tymbardziej granie na Y.H.Lu ktoremu chyba nie za bardzo leza korty twarde.Nalbandian dzis chyba jeden z pewniejszych , ferrer jest pewna nie wiadoma jednak wydaje mi sie ,ze jego zywiol to przedwszystkim maczka zreszta jak wiekszosci hiszpanow.Wydaje mi sie ,ze dzis Chardy wygra przynajmniej seta z Bagdatisem a kurs calkiem na to przyzwoity.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom