>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Toronto, 9.08-15.08.2010

Status
Zamknięty.
B 59

blox

Użytkownik
Tomas Berdych - Roger Federer DW 0-2 [2.10] ⛔

Dwa ostatnie spotakania tych panów wygrał Berdych. Nie widzę opcji żeby pogonił Rogera trzeci raz z rzędu. Wiadomo Berdych to solidny gracz ostatnio, ranking nie kłamie, ale nie jest w swojej optymalnej formie. Męczył się z Dolgopolovem, by wygrać w 3 setach. Fed w formie jest niezłej, odprawił Llodrę, który grał bardzo dobrze. Fed to geniusz, a że mu nie szło ostatnio to już inna historia. Jeśli chce, by znowu brano go na poważnie to musi wygrywać z zawodnikami pokroju Berdycha. Myślę, że dziś wykorzysta słabe punkty Czecha i odprawi go w dwóch setach.
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
Ta, w niezłej formie. Dwa razy dał się przełamać Llodrze, łatwo tracił koncentrację i robił szkolne błędy.

Berdych +1.5 izi, Federer to na razie tylko nazwisko.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Roger Federer - Tomas Berdych
Typ: Tomas Berdych +3 gemy; @2,000
PinnacleSports

Berdych stara się potwierdzić na północnoamerykańskim hardzie dobrą formę złapaną na parysko-londyńskich szlemach. Jak na razie idzie mu nieźle: jedno spotkanie lepsze, jedno troszkę słabsze. Tutaj w Toronto pewna wygrana ze Stachowskim i troszkę męczarni z Dolgopolovem Jr. Dla Federera to pierwszy turniej po Wimbledonie (zresztą on już teraz gra praktycznie tylko Szlemy i Mastersy1000 ). Trudno coś powiedzieć o jego formie. Tutaj w Toronto dwie wygrane 7:6 6:3 zarówno z Chelą, jak i Llodrą. Berdych na pewno chce na dłużej zagościć w Top10 rankingu. Aby tak było musi w meczach z najlepszymi pokazywać klasę. Liczę, że to będzie dobry, wyrównany mecz i że Czech pokryje handicap +3 gemy.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Jeżeli by wyciągnąć średnia z formy tych panów z ostatnich męczy to Berdych powinien być faworytem. Fedex jak na razie to dno. Gra słabo i mało. Wcale nie łapie formy. A Berdych prezentuje dobry styl, ładny serwis i niezły pomysł. Kurs 3 postawie chętnie, a większa stawkę na +1,5. Nikt mi nie powie, ze Berdych nie ugrać seta!!

Berdych vs Federer @ Berdych - 3.15!
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
Andy Murray vs. David Nalbandian
Kolejny przeciwnik z najwyższej półki dla Nalbandiana, który wczoraj idealnie trafił w słabości Soderlinga, poza tym Szwedowi nie wchodził serwis, był za bardzo sfrustrowany własną grą i poległ, po bardzo dobrym pierwszym secie. Murray jest przede wszystkim lepszy w defensywie i Nalbandian może mieć problemy ze skończeniem Szkota. We wczorajszym spotkaniu z Monfilsem Andy zagrał średnio, ale sugerowanie się formą z poprzedniego meczu w jego przypadku to głupota. Jeśli idzie mu zbyt łatwo, to potrafi stracić koncentrację i łatwo oddać kilka gemów, czy nawet... seta do zera, jak wczoraj. Serwis Murraya jest o wiele bardziej urozmaicony niż Szweda, a to może zgubić świetnie returnującego Davida. Soda po prostu nie był wczoraj w dobrej dyspozycji i Nalbandian począwszy od 2. seta skrzętnie to wykorzystał przyspieszając tempo gry, rozrzucając Szweda po korcie i zmuszając go do biegania i defensywy, a to wszystko jest piętą achillesową Robina. Na Murraya to nie zadziała. Przewaga fizyczna również po stronie Andy`ego.
Typ: Andy Murray to win @2.24
Andy Murray won 6:2 6:2. ✅✅✅

Joł. Na noc polecam handicapy setowe na Szardiego i Berdię.
 
gju 134

gju

Użytkownik
dziś wielka rozterka jak dla mnie.
murray vs nadal.
z jednej strony andy, który szybko rozprawił się z asem ostatnich dni i wygląda solidnie. z drugiej strony nadal, który nie przepada za tym amerykańskim hardem ;) a mecz z filipem ciężko ocenić. często po takich niemrawych pojedynkach w środku turnieju nadal rozkręcał się na ostatniej prostej i wszystkich bił bez problemu, prezentując już tylko te zagrania najbardziej wyśrubowane. wczoraj było ich niewiele ale jak już rafa się wkurzył to po niektórych piłkarz nie było co zbierać z niemca ????
czekam na jakieś konstruktywne i merytoryczne argumenty.
 
B 59

blox

Użytkownik
Rafael Nadal - Andy Murray [2.25] ✅

Twarda nawierzchnia bardziej sprzyja Murrayowi, na niej czuje się zdecydowanie najlepiej. Nadalowi brakuje trochę ogrania, to jego pierwszy turniej na hardzie po Wimbledonie. Z Wawrinką i Andersonem grał tie breaki wygrane do 12 i do 6, więc zwycięstwa nie były jakieś miażdżące, wczoraj przegrany set z Kolbą. Murray bardziej ograny, grał już turniej na hardzie w LA, gdzie doszedł do finału. Ogólnie lepiej się prezentuje od Hiszpana, gra pewniej. Ostatni ich mecz na hardzie wygrał Murray, było to w tegorocznym AO, co prawda po kreczu Nadala, ale mecz był praktycznie wygrany.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Muszę przyznać racje Blox-owi. Murray grał według mnie dużo pewniej. Nadal miał pewnie zachwiania, słabe momenty z Kolbą, a potem wygrywał z nim grając... Normalnie. Bez zachwytu. Murray natomiast pokonał przeciwnika grającego swoje najlepsze mecze. Myślę, że właśnie to ogranie, przyzwyczajenie się do nawierzchni ma tutaj dużo do czynienia. Nadal to niby klasa sama w sobie, ale chętnie zobaczę go na kolanach. Myślę, że Murray +3.5 to już w ogóle znakomity wybór.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Jak dla mnie od półfinałów w tym turnieju jest czysta ruletka. Gra sama czołówka, żaden z nich ostatnio nie popisywał się formą, każdy może zarówno rozegrać świetny mecz jak i niesamowicie dostać w d***. Tutaj może się zdarzyć wszystko, nawet nie ośmielam się przewidywać wyników. Całość zależeć będzie od dyspozycji dnia. Zalecam zostawić te mecze w spokoju i wieczorem zrelaksować się przy oglądaniu.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Tak Murray wczoraj ograł Nalbaldiana którego kwestią czasu było kiedy odczuje zmęczenie, spotkałby się z nim w 1 rundzie to pewnie teraz Andy by już gdzieś wypoczywał. Przypomina mi się wasza gadka do tej z Wimbledonu gdzie również wszyscy pisali Murray kapitalnie itp. a przyszło do meczu z Nadalem to grał jakby miał kilo gówna w gaciach. Nie mówię że Murray nie ma szans, wręcz przeciwnie ma bardzo dużo, ale Nadal nie przyjechał tu na wycieczkę, jeżeli zagra wystarczy że solidnie to wygra, bo w przeciwieństwie do rywala psyche ma dobrą, a Murray szybko się wnerwia jak mu nie idzie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Rafael Nadal - Andy Murray
Typ: Andy Murray
Kurs: 2,280
Buk: PinnacleSports
Analiza: Półfinał turnieju w Toronto. Na przeciwko siebie dwóch czołowych zawodników świata. Wiadomo, że na ziemi zdecydowanym faworytem byłby Nadal. Na trawie także większe wyniki ma Hiszpan (choć Szkot także bardzo dobrze ogarnia grass). Natomiast na hardzie umiejętności tych zawodników są zbliżone. Obydwaj grają w tym turnieju całkiem nieźle. Murray wczoraj rozmontował Nalbandiana (jednak Argentyńczyka można usprawiedliwić zmęczeniem - grał w ostatnich dwóch tygodniach dużo meczy). Podsumowując, Nadal i Murray są w chwili obecnej w podobnej dyspozycji, dlatego kurs na Szkota może się okazać dobrym skalpem.
 
michaliv 9

michaliv

Użytkownik
Czy ja wiem czy nie warto. Federer ogłupiał od połowy drugiego seta z Berdychem. Zaczął coś kombinować, jakieś podchodzenie pod siatkę i zwalnianie tempa całkowicie niepotrzebne. Myślę, że warto zaryzykować na Djoko.
Murray z Nadalem to już inna bajka. Tutaj zdarzyć się tak naprawdę możę wszystko, bo Murray chyba dobrze czuje się na hardzie, jednak i tak faworytem jest Hiszpan.
 
even 2

even

Użytkownik
Rafael Nadal - Andy Murray (Most games won) H(0-3) 1 2.10⛔

Zdecydowanym faworytem tego pojedynu w moich oczach jest aktualny nr 1 na świecie Rafa Nadal. Patrząc na przebieg wszystkich meczów rozegranych przez obu tenisistów wydawać by się mogło, że to Murray powinien być w tym spotkaniu faworytem. Ale tak naprawde kogo pokonał ? Przeciętnego Malisse Xaviera, nieobliczalnego Monfilsa który w 3 secie borykał się z kontuzją ramienia oraz gasnącego z meczu na mecz Nalbandiana (początek kłopotów zaczoł się z Ferrerem, aż doszedł do słabo grającego Soderlinga z którym już na tym etapie powinien odpaść). Wczoraj wyglądało to mniej więcej tak - mocne przebijanie z obu stron nieopodal środka boiska, przyśpieszenia ktore po 3-4 piłkach nalbandian walil w siatke lub te niezrozumiałe DF w najmniej odpowiednim momencie. Nadal to zupełnie inny styl - długie wymiany nie sprawiają mu kłopotów a bez problemu potrafi uderzyć kończąco piłke z zaskoczenia. Serwis murraya - dość średni, porównując do Kohlschreibera który jak dla mnie zagrał wczoraj kapitalnie. Strasznie podoba mi się styl i gracja z jaką gra. Do tego dochodzi słaba psychika Andy&#39;iego i o wynik spotkania mogę być spokojny. Handicap gemowy ustawiony dość nisko. Vamo$ ????
 
B 59

blox

Użytkownik
Serwis Murraya średni? Nie jest najmocniejeszy, ale urozmaicony, techniczny i bardzo perfidny. Chyba wiele osób uwierzyło że Nadala-nadczłowieka nie da się pokonać, ale on też przegrywa mecze. Z kim ma przegrać, jeśli nie z Murrayem.
 
S 378

songo

Użytkownik
Serwis Murraya jest lepszy od Nadala, ale to oczywiście nie ten poziom co u Federera, Roddicka czy choćby Isnera. Również popieram kurs na Rafe, który ma lepszą psychę, dominuje w długich wymianach, popełnia mniej niewymuszonych błędów i przede wszystkim lepiej returnuje. Szkot dopóki nie poprawi tego ostatniego elementu, to może zapomnieć o wygraniu Wimbledonu czy zbliżającego się US Open. Aczkolwiek stać go na sprawianie pojedyńczych niespodzianek. Dziś jednak minimalnym faworytem jest Nadal. Kursy są wystawione jak najbardziej prawidłowo. Być może 3-setówa, ale dla Hiszpana.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
No jak na razie Murray rozwiewa wątpliwości co do serwisu i serwuje świetnie. Dodatkowo radzi sobie naprawdę dobrze na wymianach. Myślę, że spotkanie stoi przed nim otworem. Buki już mocno mieszają w kursach przy każdym punkcie. Tak na betfair chwieją się od 1.9 do 2,45 na Murrey w zależności od tego jak to wygląda. Ciekawe ;D
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
W ogóle zastanawiam się nad typem na Fedexa. Kurs 1.7, a jeżeli zagra tak jak wczoraj... No, ładnie grał z Berychem. Nie wiem jednak jak radzi sobie ostatnio Novak. Oglądał ktoś jego mecze? Warto czy nie?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Roger Federer - Novak Djokovic
Typ: Novak Djokovic
Kurs: 2,290
Buk: PinnacleSports
Analiza: Półfinał turnieju w Toronto. Widać, że Djokovic przygotował dobrą formę na ten turniej (oczywiście chodzi także o to, żeby dobrze zagrać w Cincinnati oraz przede wszystkim w US Open) - pewne zwycięstwa z Benneteau, Hanescu oraz Chardym. Jeśli chodzi o Federera, to tutaj także gra nieźle. Wygrał w ćwierćfinale ważny mecz z Berdychem, chociaż spotkanie było wyrównane i mogło się różnie skończyć. Myślę, że forma zarówno Szwajcara, jak i Serba jest na zbliżonym poziomie, zatem kurs na Novaka wydaje się być dobrym skalpem.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Spotkanie: Roger Federer - Novak Djokovic
Typ: Novak Djokovic
Kurs: 2,290
Buk: PinnacleSports
Analiza: Półfinał turnieju w Toronto. Widać, że Djokovic przygotował dobrą formę na ten turniej (oczywiście chodzi także o to, żeby dobrze zagrać w Cincinnati oraz przede wszystkim w US Open) - pewne zwycięstwa z Benneteau, Hanescu oraz Chardym. Jeśli chodzi o Federera, to tutaj także gra nieźle. Wygrał w ćwierćfinale ważny mecz z Berdychem, chociaż spotkanie było wyrównane i mogło się różnie skończyć. Myślę, że forma zarówno Szwajcara, jak i Serba jest na zbliżonym poziomie, zatem kurs na Novaka wydaje się być dobrym skalpem.
no tutaj trochę przesadziłeś...z Francuzem widziałem mecz Novaka i gra kompletnie mu nie siedziała, trochę więcej werwy ze strony Francuza i co najmniej 3 sety, Hanescu też nie porywał w tym turnieju, trafił na dwóch challangerowców z Kanady i wygrał, jedyne co mnie zaskakuje to łatwe zwycięstwo nad Chardym, bo ten naprawdę grał bardzo solidnie
Rogera widziałem tylko z Llodrą i wyglądał na rozluźnionego, wydawało mi się, że trochę bawi się grą, przychodziły momenty rozluźnienia, ale jak trzeba było to podkręcał, a Francuz rozegrał fajne zawody
dla mne to mimo wszystko Szwajcar, Novaka lubię, ale czekam kiedy zacznie grać to co naprawdę potrafi, a zawsze mnie zawodzi
Murray dla mnie jutro faworytem, z kim nie zagra na chwilę obecną, może coś się zmieni to tym jak obejrzę II SF
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Murray A. - Federer R.
Typ: 2
Kurs: 2

Ładny kurs wystawił nam tobet, wiec trzeba brać. Najważniejszy w tym meczu będzie Roger. A Szwajcar jest świetnie przygotowany do sezonu na amerykańskim hardzie. Mówi, ze teraz nic go nie boli, ze czuje sie bardzo dobrze i chce wygrywać- i jak na razie mu to wychodzi. Ma problemy z koncetracją, ale jak mecz jest zacięty to gra na maxa i wygrywa punk za punktem, gem za gemem.... Murray tak super forma itp Pokonał na maxa zmęczonego Dawida, oraz słabego na hardzie Nadala. Jestem fanem talentu Hiszpana ale na hardzie nigdy go nie gram jak gra z takimi zawodnikami wiec jego porażka wcale mnie nie zdziwiła. Podczas AO Szkot był tez w świetnej formie, tez tam pokonał Nadala... a w finale z Roegrem był bez szans- dzisiaj będzie podobnie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom