>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Toronto, 9.08-15.08.2010

Status
Zamknięty.
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
Granie Lu z Duclosem to głupota. Fakt, że rywal nie prezentuje sobią wiele, ale jest Kanadyjczykiem! Nie takie sensacje sprawiali gospodarze, że przypomnę choćby pojedynek Niemeyer - Kunitsyn z roku 2009. Ciekawostka - przegrana Kanadyjczyka w 2. rundzie z Federerem to jak na razie ostatni mecz w jego karierze. ;o

PS. Włodar, jakbyś mógł to odezwij się na gadu (8299650), mam jedno pytanie, a pw działa od 10 postów. ;P
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nalbandian D. - Ferrer D.
Typ: 1
Kurs: 1,60
Szybko bo zaraz mecz. Nalbandian w formię to zawodnik hmm top10 na pewno. Udowodnił to w zeszłym tygodniu, jest w gazie i nie spocznie na jednym b. dobrym turnieju. Musi szukać punktów, na pewno mysli o rostawieniu w US OPEN. Ferrer gra pierwszy mecz na hardzie od wielu miesiecy, trochę potrwa aż wejdize w rytm gier w USA, zupełnie inni klimat od gier w Europie. Pewnie będzie walka, ale jak Dawid seta to sie zdziwię.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hanescu V. - Polansky P.
Typ: 1
Kurs: 1,71

Nie wiem skąd taki kurs, dlatego trzeba to wykorzystać i stawka maxymalna. Buki chyba nie doceniają Rumuna, który w tym sezonie pokazał sie kilka razy z bardzo dobrej strony. Ostatnio rzeczywiście słabsze mecze, drobne problemy ze zdrowiem, ale wygląda to już naprawdę dobrze. Peter w 1r sprawił ogromną sensacje ogrywając gładko Melzer, ale to dla mnie nie jest wielkie zaskoczenie. Jurgen to dla mnie jeden z największych looserów w turze, lubi się zbawić, odpuścić kilka meczu. Peter nawet w challangerach odpadał ostatnio w 1r i mysle, ze do póki starczy mu abicji to spotkanie będzie wyrównane, ale wygrać może go tylko Viktor.
 
artur_90 0

artur_90

Użytkownik
Widzu dobrze mówi. Oglądałem spotkanie Kanadyjczyka z Melzerem, to oprócz woli walki i kilku niezłych forehandów, nic wielkiego nie pokazał. Austriak z kolei siatka, aut, siatka, aut... . W pierwszym secie go trochę pomęczy, ale moim zdaniem w najważniejszych momentach górą będzie Victor. Ponadto, Peter rozgrywa dzisiaj spotkanie o 11 czasu lokalnego, a nie tak jak ostatnio, na zakończenie danego dnia turnieju. Wsparcie niewątpliwie mniejsze.
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Polansky solidnie przygotowywał się do tego turnieju (trening z Federerem włącznie), nabrał pewności siebie co było widoczne w meczu z Melzerem o którym mówi, że było to spotkanie jedno z lepszych w jego karierze. Hanescu nigdy nie błyszczał na hardzie, jest pod formą i zwycięstwo z Raoniciem tego nie zmienia, także nie byłbym pewien zwycięstwa Rumuna
 
artur_90 0

artur_90

Użytkownik
Być może treningi z samym Federerem mu pomogły, ale nad wspomnianą pewnością musi jeszcze popracować. W pierwszym secie przy stanie 6:5 i serwisie Melzera, miał chyba z 8 piłek setowych, z czego bodajże 4/5 po drugim serwisie i wszystkie wyrzucił w aut. Mimo wszystko skończyło się dobrze w tie, ale pozostało mi to w pamięci. Lubię go, dał sporo zarobić we wspomnianym meczu, ale dzisiaj myślę, że zabraknie mu argumentów.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dlouhy/Paes - Benneteau/Llodra @ 1.77 ⛔ 1/6 6/7
Czech i Hindus kontra Francuski debel Davis-cupowy. Trzeci team ostatnich czasów jakoś nie jest doceniany w meczu z dwoma Francuzami, którzy przed tym spotkaniem będą grać w swoich singlowych spotkaniach które będą trudne i wyczerpujące ale do wygrania, ale w razie porażki nie sądzę by Michael i Julien chcieli dalej siedzieć w Kanadzie. A zawodowa para deblowa będzie tylko czekać na to spotkanie ogólnie bardziej podobają mi się umiejętności deblisty pary Czesko-Hinduskiej niż Francuskiej ale pojedynek będzie mógł polegać na tych teoretycznie słabszych który z nich szybciej nie wytrzyma czyli Dlouhy i Benneteau i jednak bardziej skieruję się że jednak Benneteau po meczu z Djokovićiem może odpaść.
Hanescu - Polansky @ 1.71 ✅ 6/4 7/6
Wampirowi korty na Kanadyjskim betonie odpowiadają i to bardzo, rok temu w Montrealu bo co roku jest zamiana turniejów kobiety grają w Toronto, a mężczyźni w Montrealu i tak w kółko. Miał nie lada szansę wyeliminować Del Potro prowadził już w jednym breakiem w drugim secie, w pierwszym odniósł zwycięstwo ale nagle jego dobra gra z głębi kotu i świetny serwis padł na psyk, tamtejsza światowa rakieta #9 nie mogła tego zaprzepaścić i DP wygrał w trzech setach. Polansky i tak tutaj zainkasował niezły zastrzyk gotówki jak i punktowy dostał prezent od niechcącego tutaj grać Jurgusia, ale Hanescu jeśli ma łapać punkty na Mastersie no to tylko z takimi graczami pokroju Petera, co do jego treningów trenuję regularnie co roku z Federerem w Kanadzie jeśli odbywa się Masters czy to w Montrealu czy to w Toronto, więc jak narazie to nie daję mu potężnego boostu w cyklu nawet challengerów.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie wiem jak artur oglądałeś mecz z Melzerem, może Ci się śnił tylko? Jak dla mnie to Polański byl o klasę lepszym zawodnikiem - Melzer bronił się praktycznie tylko serwisem i gonieniem do siatki, ale kilka razy tez został skarcony. Polański grał świetnie z głębi pola, miał pewny pierwszy serwis, nie panikował w ważnych momentach. Jak dla mnie w meczu z tak śmiesznym zawodnikiem jak Hanescu kurs jest dużo przesadzony.
 
L 77

low

Użytkownik
Davydenko Nikolay - Fognini Fabio
Typ:2
Kurs:4.0
Rosjanin ostatnio nie zachwyca swoją grą, w dodatku to jego pierwszy mecz na hardzie. Fognini pewnie ograł w I rundzie Stepanka i w przeszłości pokazał, że jest zdolny do wygrywania meczów z zawodnikami potencjalnie mocniejszymi.
 
S 39,6K

scrobek

Użytkownik
Troicki - Kohlschreiber
Typ:2
Kurs:2.02 (Tobet)
Nie wiem , skąd taki wysoki kurs.Troicki pokonał wczoraj Cilica , jednak to Chorwat mecz bardziej przegrał niż Troicki go wygrał.Cilic grał z kontuzją mieśni brzucha , grał zachowawczo z fatalnym 2 serwisem oraz masą podwójnych błedów.Gra Troickiego polegała na przebijaniu i popełnieniu mniejszej ilości błedów.Myślę że dzisiaj Niemiec podniesie wyżej poprzeczkę co będzie skutkować większą ilością błedów Serba , a co za tym idzie porażką w tym spotkaniu
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Nicolas Almagro - Michael Llodra
Typ: 2
Kurs: 2,53
Wynik: ✅ 0-2 (6-7, 2-6)

Almagro to Hiszpan... Jest specjalistą od mączki, a nie od hardu. Nigdy nie wygrał żadnego turnieju na tej nawierzchni, przykładowo podczas USO najdalej docierał do 3 rundy, a wczoraj ledwo wygrał z Marchenko 7-5 5-7 6-4. Llodra to bardziej uniwersalny zawodnik, zwłaszcza lubi trawę i właśnie hard, na których ma kilka tytułów. W pierwszej rundzie pokonał Giraldo dopiero 7-6 7-5, ale wynik nie oddaje tego, co się działo na korcie. Gdy siadło mu pierwsze podanie, to po prostu miażdżył i punkt był niemal zawsze dla niego. To fart Santiago, że obronił kilka break pointów i wynik rozstrzygnął się dopiero w tiebreaku. Złamać dał się tylko raz (obronione breaki - 0/1). Daję 50-55% szans Michaelowi na zwycięstwo.
 
artur_90 0

artur_90

Użytkownik
Oglądałem i to dosyć uważnie.
Po pierwsze, czy ja gdziekolwiek napisałem, że Melzer był lepszym zawodnikiem od Kanadyjczyka. Odpowiedź brzmi: nie. Jurgen popełnił masę niewymuszonych błędów, Polański zagrał kilka niezłych forehandów, trzymał serwis i wygrał.
Po drugie: &quot;nie panikował w ważnych momentach&quot;? To co robił w 12 gemie pierwszego seta. A może to nie był ważny moment?
Po trzecie: Około 18.30 będziemy mądrzy. Mi się kurs na Hanescu podoba i z niego skorzystam. Powodzenia w grze!
 
B 94

bart7890

Użytkownik
kupon #13
???? Yen-Hsun Lu - Paul-Henri Mathieu ✅ ✅ ✅ 2-1 (3/6 7/6 7/6)
ako: 1,80
stawka: 5/10
bukmacher: Betsafe

Bardzo zaskoczyły mnie kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie. Yen-Hsun Lu na pewno jest zadowolony, że tenis powraca na jego ulubioną nawierzchnię, w tym roku dobre występy tego zawodnika, na turniejach w Indian Wells i Miami pewnie przechodził przez kwalifikacje i odpadał w drugiej rundzie, ale z takimi zawodnikami jak Roddick czy Gonzalez, gdy tenis przeniósł się na korty ziemne Lu grał w challengerach na hardzie i jego występy można ocenić w miarę wysoko, do udanych trzeba zaliczyć również Wimbeldon, w którym to Yen-Hsun doszedł do ćwierćfinału przegrywając z Djokovicem. W Toronto jak na razie lepszych rywali nie było, bo Lu pokonał Bozoljaca, Copila i Duclosa, ale mam nadzieję, że dzisiaj pewnie przejdzie do następnej rundy! O Francuzie dużo pisać właściwie nie trzeba, bo w tym roku przewaznie odpada w pierwszych rundach, no jedynie Wimbledon gdzie doszedł do 4 rundy i odpadł z Nadalem. W Toronto również bardzo marnie rozpoczął w kwalifikacjach, wygrał ze słabym Whitem i przegrał z Nieminenem 1-2, jednak dostał się do turnieju głównego, w którym długiego zagoszczenia mu nie wróżę. Po takim kursie muszę spróbować, poza tym Yen-Hsun Lu rzadko mnie zawodził. Jeszcze przy potwierdzaniu zakładu kurs mi zmienili z 1,85 na 1,80, fuck!
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Lu Yen-Hsun - Mathieu Paul-Henri
Lu Yen-Hsun 1.85 3:6, 7:6, 7:6 ✅✅✅
Lu Yen-Hsun 2:0 2.95 ⛔⛔⛔


ANALIZA​


Pojedynek pierwszej rundy turnieju ATP w Toronto. Spotkanie pomiędzy Tajwańczykiem Lu Yen-Hsun aktualnie 44 pozycja w rankingu ATP, a Francuzem Paul-Henri Mathieu zajmujący 95 pozycje w w/w rankingu. Uważam, iż kurs na Lu to istna promocja. Obaj panowie zaczynali turniej od kwalifikacji, które pomyślnie przebrnął tylko Lu odnosząc trzy zwycięstwa, natomiast Francuz znalazł się w turnieju jako LL po porażce z Nieminenem. Nawierzchnia zdecydowanie przemawia za Lu, dla którego jest to ulubiona nawierzchnia, rozegrał do tej pory na niej prawie czterysta spotkań, bilans 247-152, w tym roku 35-15. Natomiast Mathieu bilans w karierze 99-84, choć w tym roku już zdecydowanie gorzej się spisuję z 11 spotkań tylko 4 zwycięstwa. Ogólnie ten roku Mathieu już spisał na straty, każdy wygrany mecz dla niego w tym roku to wielki powód do dumy gdyż często to się mu nie zdarza. Dużym atutem Lu jest bardzo dobry serwis, z którym Francuz będzie miał wiele problemów. Mathieu w tym elemencie nie sięga rywalowi do pięt, jego pierwsze podanie kształtuję się na poziomie 50 %, a jak wiadomo na hardzie pierwszy serwis na bardzo duże znaczenie. Dzięki temu Lu będzie miał dużo okazji do BP i na pewno kilka takich piłek wykorzysta. Myślę, iż w tym spotkaniu można śmiało spróbować zagrać 2:0 na Lu.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Nicolas Almagro - Michael Llodra
Typ: 2
Kurs: 2,53

Almagro to Hiszpan... Jest specjalistą od mączki, a nie od hardu. Nigdy nie wygrał żadnego turnieju na tej nawierzchni, przykładowo podczas USO najdalej docierał do 3 rundy, a wczoraj ledwo wygrał z Marchenko 7-5 5-7 6-4. Llodra to bardziej uniwersalny zawodnik, zwłaszcza lubi trawę i właśnie hard, na których ma kilka tytułów. W pierwszej rundzie pokonał Giraldo dopiero 7-6 7-5, ale wynik nie oddaje tego, co się działo na korcie. Gdy siadło mu pierwsze podanie, to po prostu miażdżył i punkt był niemal zawsze dla niego. To fart Santiago, że obronił kilka break pointów i wynik rozstrzygnął się dopiero w tiebreaku. Złamać dał się tylko raz (obronione breaki - 0/1). Daję 50-55% szans Michaelowi na zwycięstwo.
LLodra najlepiej czuje się w hali i na kortach trawiastych, natomiast turniej w Toronto jest rozgrywany na kortach twardych otwartych, co robi sporą różnicę. LLodra w tym roku wygrał aż 3 spotkania na twardych kortach, przegrał 7, Almagro wygrał 10, przegrał 4, doszedł do 4 rundy AO gdzie w piątym secie przegrał 9-7 z Tsongą, Llodra to głównie S&amp;V natomiast Almagro ma kapitalny return i dobre passing shoty, z resztą Kubot się już o tym już przekonał próbując grać S&amp;V przeciwko Hiszpanowi.Almagro jeśli już przegrywał mecz na twardych kortach to tylko z rywalami z wyższej półki (Murray,Roddick,Tsonga,natomiast LLodra przegrywał m.in z Levy,Cuevas,Monaco,Matosevic,Sweeting.Reasumując moim zdaniem 2-0 w setach dla Hiszpana procentowo 80%-20%, ;)
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Rafael Nadal - Stanislas Wawrinka ( Turniej ATP w Toronto )
Typ: Czy Stanislas Wawrinka wygra przynajmniej jednego seta? TAK
Kurs: 2,90
Buk: Bwin
Analiza: Druga runda turnieju w Toronto. Nadal w pierwszej miał wolny los, zatem będzie to jego pierwszy mecz od Wimbledonu. Wawrinka po Wimbledonie grał w Waszyngtonie, gdzie przegrał ze znajdującym się w świetnej formie Nalbandianem. No i tutaj w Toronto wygrał w 1. rundzie gładko z Dancevicem. Zatem na obecną chwilę Szwajcar jest troszkę bardziej ograny niż Nadal i w tym upatruję szansy na urwanie seta światowej jedynce. Jeśli Wawrinka zagra na bardzo dobrym poziomie, to na pewno powalczy o tego seta.
 
B 59

blox

Użytkownik
David Nalbandian - Robin Soderling [1.87] ✅

Nalbi idzie jak burza. Wygrywa mecz za meczem. Kiedyś musi przyjść kryzys przy takiej intensywności grania, oby nie akurat dzisiaj. Soda w pierwszym secie z Gulbisem nie pokazał kompletnie nic oprócz przyzwoitego serwisu, choć i tak umie serwować lepiej. Ogromne problemy z returnem, przy mocniejszym serwisie prawie każdy return z fh szedł w aut. W drugim i trzecim secie Soda grał trochę lepiej, ale tylko trochę, to raczej Gulbis obniżył loty. Brak mu ogrania, wątpię by w swoim drugim meczu na hardzie akurat już się rozkręcił. Myślę, że Nalbi będąc w gazie i rytmie meczowym skarci dzisiaj Szweda.
 
artur_90 0

artur_90

Użytkownik
David Nalbandian - Robin Soderling ✅
Kurs: 1.83
Myślę, że po takim kursie warto spróbować zagrać triumfatora z Waszyngtonu. Po pierwsze dyspozycja, po drugie H2H: 5-1 na korzyść Argentyńczyka. Nalbandian lubi grac z zawodnikami, którzy posyłają mocne piłki. Trzy, cztery uderzenia z głębi kortu, przyśpieszenie, dwa mocne forehandy Davida i punkt. Ponadto, liczę na wysoki % pierwszego podania. Obawy? Na pewno zmęczenie, z którym Argentyńczyk będzie musiał sobie poradzić i chwilowe utraty koncentracji, na które skarży się na konferencjach prasowych. A Szwed? W pierwszej rundzie trzysetowy pojedynek z Ernestem Gulbisem. Widziałem tylko urywki, słyszałem, że Łotysz mocno obniżył loty w drugim i trzecim secie, a Robin dobrze trzymał serwis i kończył z forehandu. Jest to dopiero jego drugi pojedynek na kortach twardych po okresie gry na cegle i trawie. Jakie to ma znaczenie, widzieliśmy wczoraj w meczu Nadala, który w pierwszym secie męczył i siebie i kibiców niewymuszonymi błędami. C&#39;mon David!
Nikolay Davydenko - Jeremy Chardy ✅
Kurs: 2.62
Jeremy, w pierwszej rundzie, wyeliminował w trzysetowym pojedynku finalistę z ubiegłego tygodnia, M. Baghdadisa. Wczoraj wygrał, wydawałoby się, przegrany pojedynek z F. Verdasco. Drugi set 4-5 i serwis Hiszpana. 0-40, 30-40 i przełamanie. Później nieźle w tie i wygrany trzeci set do 2. Taki powrót do meczu pozostaje w pamięci i niewątpliwie sprawia, że zawodnik czuje się pewniejszy na korcie. Liczę dzisiaj na bez kompleksową i dobrą grę. Na mocny serwis i małą liczbę UE. Przeciwnik? Stary, dobry Rosjanin. Zawodnik jak najbardziej do ogrania. Ostatnie porażki z Gimeno-Traverem, Golubevem, i Chelą nie mogą być dziełem przypadku. Davydenko jest w słabej dyspozycji, męczy się i przegrywa z zawodnikami o mniejszych umiejętnościach. W związku z czym, liczę na jego porażkę. Jeśli Francuz nie wykorzysta takiej szansy i nie awansuje do ćwierćfinału, będę mocno zawiedziony.
Bet 365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom