>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Paryż, 07-13.11.2011

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Stak pod koniec sezonu w końcu znalazł swoją formę. W kwalifikacjach zaprezentował się nieźle, wczoraj wygrał z Nishikorim, który fakt faktem był prawdopodobnie zmęczony poprzednim turniejem, ale mimo wszystko Stak to solidny grajek, dość dobrze serwuje i gra z głębi. Troicki to bardzo nieprzewidywalny ostatnio tenisista, zaliczył dużo wpadek, słynie z wybuchowego temperamentu - a co za tym idzie, często miewa problemy z psychiką i łatwo się poddaje. Postanowiłem zagrać Ukraińca, który wydaje się być dobrze zmotywowany i ma duże szansę dzisiaj z przeważnie niepewnym Serbem.

Sergiyj Stakhovsky - Victor Troicki @2,85 (5/10) / Pinnacle ⛔
 
manager91 66

manager91

Użytkownik
Kohlschreiber P. - Dolgopolov A.
Typ: 2-1
Kurs: 3,90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Uważam, że mimo iż Ukrainiec jest w słabej formie odpadając w ostatnich turniejach w pierwszych rundach to dziś jest szansa, że zobaczymy go walczącego, takie właśnie mam małe przeczucie, mimo wszystko jednak myślę, że obeznany z paryskimi kortami, dzięki kwalifikacjom i pierwszej rundzie z Youzhnym lepiej jest Niemiec i to na niego dziś stawiam. Zdecydowałem się na poszukiwanie dokładnego wyniku tej rywalizacji z dwóch powodów: po pierwsze Kohlschreiber ma przestoje w grze tzn zdarzają mu się słabsze momenty, a po drugie myślę, że Dolgopolov dziś zagra lepiej niż ostatnimi czasy i również jest w stanie seta ugrać.
Analiza może nie jest hmm rewelacyjna być może dlatego, że troszkę gram również na przeczucie no ale może te kilka zdań kogoś akurat przekonają. Pozdrawiam
 
tenthu 6

tenthu

Użytkownik
A ja mam takie pytanko do mądrzejszych ode mnie. Nie jestem znawcą tenisa, a pocisnąłem dzisiaj trochę kasy na handi +1,5 seta na Mahuta. Myślałem, że chociaż seta ugra. No nieważne. Chciałbym się odegrać i waham się między dwoma typami
Fish - Mayer
Almagro - Seppi

Co waszym zdaniem pewniejsze?


Pewniejsza jest wygrana I. Dodigi z Djokovicem
To wiem, to też puściłem ;) Ale swoją drogą to jak okaże się, że Novak już zaleczył w miare kontuzje i rozniesie jednak Dodiga to chyba sporo osób dzisiaj będzie chodziło złych. Zwłaszcza patrząc, że kurs na Dodiga spadł z ok 6zł do ok. 3zł
 
apator 29

apator

Użytkownik
Odpuść Fish-Mayer. Forma Fisha była bardzo wysoka, ale przed kontuzją. Mayer gra dobry tenis ostatnio, ale... nie wiadomo jak się czuje Mardy. Nawierzchnia w Bercy jest w miarę wolna co pokazały wczorajsze serwisy Isnera, tak więc Fish wcale nie musi wygrywać wiele punktów serwisem.
Almagro-Seppi. Hmm, wczoraj postawiłem sporo na Stakhovsky&#39;iego w meczu z Nishikori wedle prostej zasady-nie można wygrywać wszystkiego na dłuższą metę. Podobnie argumentuję ten typ. Seppi w końcu popłynie i dzisiaj nadarza się ku temu spora okazja w meczu z Almagro. Jeśli tylko u Hiszpana będzie funkcjonował backhand, powinien sobie poradzić z Włochem. Nie wrzucam na ten mecz, bo są ciekawsze spotkania, ale gdybym &quot;musiał&quot;, postawiłbym na Almagro. Pamiętaj jednak, że bukmacherka to zabawa na dłuższą metę. Nie graj na siłę. Lepiej wygrać mniej niż ryzykować by się odkuć.
 
tenthu 6

tenthu

Użytkownik
Masz racje, chyba odpuszczę, może jutro będzie coś ciekawszego. Pojedynek almagro z seppim jest na zasadzie zawodnik w formie vs. zawodnik bez formy i typ opiera się na założeniu, że ten bez formy wreszcie się przełamie. To przecież nic pewnego, tym bardziej, że stawka dla almagro jest bardzo duża - a nie na każdego taki stres działa mobilizująco...
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Moim zdaniem najlepszymi typami na dziś z Paryża są: Kohlschreiber (1.57 B365) i Djokovic (-4.5 @ 1.8). Kolba ostatnio w niezłej formie, pasuje mi jego styl do szybkich kortów w Paryżu. Dolgopolov kompletnie bez formy, myślę że solidność Kolby w każdym elemencie tu przeważy. Co do Djokovica to myślę, że to jest tak mądry gracz, że gdyby kontuzja, z którą zmagał się w Bazylei była poważna to po prostu wycofał by się z tego turnieju. Skoro tego nie zrobił to pewnie powalczy, a jeśli wygra to raczej nie po 2 tie-breakach. Tym bardziej, że Dodig to bardzo przeciętny grajek ostatnio, a Nole takich tenisistów łyka (pokazał to w meczu z jednostajnie grającym Kubotem).
 
apator 29

apator

Użytkownik
@Mozi
Korty w Paryżu są cholernie wolne, więc nie wiem dlaczego tym argumentujesz zwycięstwo Kohlschreibera. Djokovic gra w Masters 1ooo bo musi. Poza tym wystarczy, że wystąpi dziś z Dodigem przegrywając 0-6, 0-6 (równie dobrze może tak samo wygrać) i zgarnia dużą pulę kasy za uczestnictwo.
Kohlschreiber powinien wygrać, co nie zmienia faktu, że twoja analiza jest bardzo błędna. Anyway, życzę powodzenia.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Fish-Mayer

Dlaczego? Mardy prezentował się dobrze do czasu kontuzji. Był naprawdę w bardzo jak na niego dobrej formie. Dziś to już nie ten sam Amerykanin. Nawierzchnia jak pisał mój poprzednik, jest wolna tak więc kolejna rzecz z której Fish na pewno nie będzie zadowolony. Tu jego gra (szybki serwis i krótkie wymiany) raczej się nie sprawdzą. Co do Mayera, gra swój znany nam wszystkim tenis, jest w dobrej formie. Poradził sobie w pierwszej rundzie ze Stepankiem, a to jak wiadomo wysoka półka. Myślę, że Mardy po kontuzji ma mniej argumentów od Mayera w tym meczu. Kurs 2.0 warty gry
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Moje typy:

Almagro
- Seppi +1.5 seta 1.45
Moze tu byc ciezki mecz, Almagro ma wahania formy. Raz gra rewelacyjnie a jak psuje to psuje wszystko.. ostatnio nie mial zbytnio szczescia, ale z Seppim mysle ze moze powalczyc. Asekuracyjnie obstawilbym tu jednak ze Almagro wygra chociaz jednego seta po kursie 1.45. Zastanowie sie jeszcze nad tym.

Mardy Fish - Florian Mayer 1.72

Sadze ze Mardy wypoczal juz po tej swojej kontuzji i nie powinien zawiesc dzis ! Mysle ze spokojnie mozna na niego stawiac !! poza tym musi bronic 8 pozycji w rankingu! Florian jest dobry zawodnikiem, ale nie na tyle zeby wygrac nawet srednio grajacym po kontuzji Fishem.

Andy Rodick - Andy Murray 1.20
Murray jest glownym pretendentem do wygrania Paris jak i Masters w Londynie dla mnie ! Ogolnie moim faworytem jest Djokovic tylko ze on ostatnio boryka sie z kontuzjami i moze miec ciezko. A Andy doskonale ostatnio sobie radzi !! z Rodickiem nie bedzie mial najmniejszych problemow !

Edit:

Chcialem jednak odpuscic sobie Almagro, ale jednak mnie pokusilo i zagralem ???? szkoda.. mialem juz praktycznie 700 zl w kieszeni... Bravo Fish !!
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Almagro od pamiętnej porażki na turnieju US Open wygrał tylko 2 mecze, ostatnio w Szanghaju z Roddickiem i później w Walencji z Monaco, który bardzo dobrze prezentował się przez cały turniej, mimo to Hiszpan zagrał dość dobry, wyrównany mecz. Potencjał i umiejętności ma spore i teoretycznie nadal liczy się w walce o fotel zapewniający udział w turnieju Londyńskim, więc motywacja na pewno będzie przemawiać za nim. Liczę więc, że przełamie złą passe z przeszłości i zaliczy swój dobry start w turnieju Paryskim.

Nicolas Almagro - Andreas Seppi @2,21 (8/10) / Pinnacle ⛔
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Lopez jest typem gracza, którego styl może stworzyć dużo problemów Monfilsowi. Niewygodny serwis i okazjonalnie &quot;serve &amp; volley&quot;, i na pewno Francuzowi będzie trudno przełamać Lalo. Co prawda rok temu Gael doszedł tutaj do finału, poza tym to jego teren i na pewno jest tutaj faworytem. Jednak Lopez w tamtym roku już zdołał wygrać z Francuzem na dość wolnej nawierzchni w Johannesbourgu, wygrywając nawet 2 seta 6-1. Dużo będzie w tym meczu zależało od postawy Lopeza, a jeśli zaprezentuje podobny poziom jak we wczorajszy meczu z Llodrą, to HC bez problemu będzie pokryty, a na pewno jest w stanie przełamać kilkakrotnie serwis Monfilsa, a nawet pokusić się o małą niespodziankę w postaci wygranej.

Feliciano Lopez +3,5 - Gael Monfils @1,93 (8/10) / Pinnacle ✅

-----------------------------------------------------------------------

Typ dość trudny, można powiedzieć , że w ciemno, bowiem nie wiadoma jest forma Fisha po ostatnich wpadkach, z koleji Mayer jest aktywny i w kilku meczach imponował swoją grą i umiejętnościami, chociażby w ostatnim ze Stepankiem. Ja jednak mam nadzieję, że Fish podejdzie zdrowy i wypoczęty do tego meczu i nawiąże walkę o pozycję, jaka gwarantuje mu udział w turnieju Londyjskim. A jeśli rzeczywiście jest dyspozycyjny to na pewno mecz ma w zasięgu ręki.

Mardy Fish - Florian Mayer @1,88 (7/10) / Pinnacle ✅

-----------------------------------------------------------------------

Obaj gracze prezentują podobny styl, dobrze grają w defensywie, lubią przebijać i sprowadzają grę do długich wymian. Jednak w mojej opinii Simon pomimo swoich kilku porażek z rzędu jest lepszym graczem, i nie wierzę, że podejdzie do tego meczu z podobną postawą jak chociażby ostatnio z Mannarino czy z Davydenko w Valencji. Monaco ostatnio bardzo imponuje i udowodnił ,że nieźle gra mu się w Hali, ale na pewno kondycyjnie odczuwa już lekki deficyt. Sądze więc, że górą będzie dziś Francuz, który znajdzie sposób na Monaco i zdoła go wypunktować, poza tym jest bardziej wypoczęty i powinien pokazać się z jak najlepszej strony
w swoim ostatnim turnieju tego sezonu i w dodatku w swoim kraju.

Juan Monaco - Gilles Simon @1,78 (8/10) / Pinnacle ⛔
 
D 570

duff999

Użytkownik
Berdych T. - Tipsarevic J. 2 1.91
Nie myślę o Serbie w granicach kontuzji i tego typu spraw bo dziś wyglądał na bardzo wypoczętego i raczej nic mu nie dolega pomijam nawet to ,że Bogomolov grał bardzo słabo. Taki tenis może wystarczyć na Bellucciego jednak na Tipse było to zbyt mało. Świetna gra z głębi kortu ,która powinna na tym dużo wolniejszym korcie niż w ub. roku &quot;zrobić robotę&quot; przeciwko Berdychowi. Tomasz to naprawdę dobry tenisista mógłbym wymienić jego atuty jednak w tym momencie to po prostu nie ma sensu. Serb gra o niebo lepszy tenis jeśli ktoś widział chociaż 2 set Czecha przeciwko Verdasco to sam może wywnioskować ,że z takim poruszaniem i tak średnią grą będzie mu bardzo ciężko.
Janko wygra moim zdaniem regularnością , którą w tym sezonie aż nadto się popisuje.
Mógłbym tu kłaść argumenty ,ale to moim zdaniem wystarczy ja wchodzę w ten typ za podwójną stawkę kursy lecą jeszcze na bwin było do wzięcia 2.25, godzine temu w pinnacle złapałem po 1.91 jutro pewnie będzie z 1.65-1.7.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Monaco +2,5g 1,75 Bwin ✅
Monaco jest w gazie, finał w Walencji gdzie pokonał m.in. Ferrero i Ferrera, a poległ dopiero z rewelacyjnym Granollersem. W Bercy Argentyńczyk ograł już dość łatwo Younga.
Simon natomiast formy nie ma. 3 ostatnie to 3 porażki, odpowiednio z: Ebdenem, Mannarino i Davydenką. To będzie ich 6 pojedynek w H2H 3-2 prowadzi Gilles, który ich 3 ostatnie mecze.
Nie gram na zwycięstwo Monaco, ponieważ mecz odbędzie się w Paryżu, a chamska francuska będzie ze wszystkich sił wspierać swojego rodaka.
Linia 22,5g jaką zaproponował Bwin również mi nie leży. bo Monaco może odpalić i zniszczyć Francuza, a z drugiej strony może to być długi i wyrównany mecz.
Dlatego gram handi dodatnie na Juana i uważam to za peffkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michu00 86

michu00

Użytkownik
Djokovic - Troicki 2 @3.2 bwin ⛔

Zagrałem na Troickiego, w buku który nie daje zwrotów w przypadku kreczy (bwin). Jak powszechnie wiadomo Djokovic po fenomenalnym sezonie, wielu triumfach, rekordach itp, po USO nie wytrzymuje fizycznie. Najpierw krecz w meczu z Delpotro (u siebie w Pucharze Davisa), ostatnio &quot;przeczłapane&quot; spotkanie z Nishikorim (6:0 w trzecim). W Paryżu wygrana z mało wymagającym przeciwnikiem - Dodigiem. Troicki postawi znacznie wyżej poprzeczkę, motywacja sportowa, finansowa na pewno po jego stronie, w tenisa grać potrafi, więc czas poprawić bilans z rodakiem (9:1 dla Novaka)

B. Bryan/M. Bryan - J. Benneteau / N. Mahut 2 @4.0 bwin✅

Tu upatruje niespodzianki. Uważam, że kursy są znacznie przeszacowane i warto zagrać tu na underdogów - starych wyjadaczy, którzy w debla grać potrafią. Obaj odpadli już z turnieju singlowego, więc nie będzie mowy o odpuszczeniu meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 13

jrq-

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu DW 2-0 na
Tsognę z Seppim 1.75
Federera z Gasquetem 1.50
Ferrera z Dolgopolovem 2.00
Pytam, bo nie oglądałem żadnego z nich w akcji.
 
gju 134

gju

Użytkownik
a) Tsonga nie szaleje. Potrafił w Valencii stracić seta z Martim. Tutaj też był złamany przez GGL&#39;a, który w formie nie jest. Odpuściłbym takie granie.
b) Francuzi jak Simon czy Rysio właśnie lubią sprawić problemy Fedowi. Tu Gasquet pokazał się z niespodziewanie dobrej strony w pierwszym meczu. odpuściłbym.
c) Jak mozna było przewidzieć Dog w końcu przestał przechodzić obok meczów. Dziś był zdecydowanie lepszy od Kohliego. Oczywiście Ferrer powinien sobie poradzić, ale czy w dwóch setach. Pod koniec sezonu wszystko się może zdarzyć i tak też bym podsumował ten wywód.
jeszcze nie zaglądałem w jutrzejszą ofertę ale Troickiego gram bankowo. Djo Chorwatowi nie odpuścił, ale dobremu kumplowi...dlaczego nie? Serbowie to straszni krętacze, a na czele stoi zdecydowanie Djoker. Swoje już osiągnął Novak tutaj.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Lopez w dzisiejszym meczu z Monfilsem podobnie jak we wczorajszym z Llodrą udowodnił jak bardzo solidnie przykłada się w tym turnieju; bardzo dobry serwis, dobre wymiany z obu skrzydeł, efektowne woleje i przedewszystkim solidna gra przy siatce, gdzie był skuteczniejszy wczoraj nawet od Llodry - rasowego deblisty. Dziś również utrzymał swój efektywny poziom ogrywając Monfilsa, który mimo wszystko nie grał źle w tym meczu. Isner wczoraj po dość wyrównanym, długim meczu wyeliminował Wawrinkę i dzisiaj Kunitsyna. Serwis dość dobry, forhend na poziomie, jednak gra przy siatce pozostawia wiele do życzenia, co udowodnił wczoraj grając z Wawrinką. Poza tym w hali nie jest już tak skuteczny, jak chociażby w Stanach, gdzie na prawdę dobrze sobie poczyniał. W tym przypadku upatruję zwycięstwo Hiszpana, który dysponuje większym urozmaiceniem gry w danej chwili w porównaniu do Johna, dlatego konsekwentnie, po raz trzeci Lopez, który może tutaj sporo jeszcze namieszać.

John Isner - Feliciano Lopez @1,93 (8/10) / Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gju 134

gju

Użytkownik
z Lopezem jest trochę tak, że rozkręca się z meczu na mecz. Pierwszy set z Llodrą był słaby. Nie ma się co oszukiwać. Im dalej w mecz tym lepiej. Dziś podejrzewam, że zagrał sporo lepiej niż Llodrą. (nie widziałem) Często tak to wyglądało w przypadku Felka.
Zgadzam się w zupełności z tym typem. Lopez 1.9!
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Djokovic wbrew pozorom czuł się dzisiaj bardzo dobrze w meczu z Dodigiem, uraz jaki rzekomo nabawił się w Szwajcarii w ogóle nie dawał się we znaki i pewnie wygrał z Chorwatem. Ogólnie prezentował się solidnie,
grał bardzo agresywnie, a zarazem skutecznie. Podejmie jutro swojego rodaka, z którym bilans wynosi 9-1 i aż 6-krotnie linia -4 HC została pokryta i uważam, że tym razem będzie podobnie, ponieważ Troicki do fachowców nie należy i jego ogólna postawa momentami pozostawia wiele do życzenia.

Novak Djokovic -4 AH - Victor Troicki @2,03 (7/10) / Pinnacle ✅

-----------------------------------------------------------------------------

Monaco kontynuuje swoją doskonałą grę, jaką wyłapał w Valencji. W dzisiejszym meczu z Simonem dominował pod każdym względem, popełniał bardzo mało błędów, był niezwykle solidny w wymianach (te krosowe zagrania.. aż miło było patrzeć), serwował nienajgorzej i przedewszystkim kondycyjnie ma się dobrze. Fish dziś również pokonał w ładny sposób Mayera i na pewno jutrzejszy mecz z Argentyńczykiem będzie o wiele bardziej trudniejszy a kursy jak widać są niezbyt adekwatne i na pewno z nich skorzystam grając Monaco.

Mardy Fish - Juan Monaco @2,40 (5/10) / Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom