>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Paryż, 07-13.11.2011

Status
Zamknięty.
waniak 179

waniak

Użytkownik
Jo-Wilfried Tsonga - Roger Federer
Ja tutaj stawiam zakład na 3 sety przy kursie 2.50, Tsonga wygrał już raz Masters w 2008 roku i sądzę, że tutaj łatwo nie odda tego meczu, być może będzie nawet powtórka z zeszłego meczu Tsonga czyli będzie zestresowany i przegra pierwszego seta by odbudować się w drugim. Emocji na pewno nie zabraknie, publiczność czekała na taki finał nie dość, że zagra w nim ich rodak to jeszcze Federer, który porywa swą grą. Uważam, że będzie to bardzo wyrównana walka i będzie mieli sporo emocji obaj będą popisywać się swoimi najlepszymi zagraniami ale i błędów z obu stron też nie zabraknie, w końcu to walka o ponad 2 mln $.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Tsonga tez bardzo dobrze serwuje.
Nieprawda. Tsonga ma spore problemy z utrzymaniem serwisu, przynajmniej w Paryżu.
Wczoraj było nie najlepiej przez stres.
A co, dziś stres zniknie? Hehe, IMHO będzie jeszcze większy.
Wydaje mi się ze dziś takiej nie utrzyma.
Masz rację...
...wydaje Ci się. Generalnie nie widzę sensu podawać takich poglądów, które nie są poparte ani jedną logiczną przesłanką. Fedex serwuje świetnie w Paryżu. Nie z taką mocą jak Tsonga, ale za to z jaką skutecznością.
Generalnie to nie podałeś żadnej logicznej przesłanki, dlaczego Tsonga +3.5 - cóż, ja takiej nie widzę i sam stawiam gładkie 2-0.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Jakoś trudno jest mi się zdecydować co zagrać na ten mecz ...
W betsafe jest dobry zakład: Total aces by Tsonga? Over 4.5 @1.70.✅✅
Francuz w tym turnieju serwuję zazwyczaj przynajmniej 4 asy na set. Więc z osiągnięciem 5 w przynajmniej 2 setach nie powinien mieć problemu. Wczoraj Berdych zaserwował 10 asów w meczu z Federerem.
Żebym miał taki zakład u siebie to chyba właśnie skusił bym się na to. Niestety w betfair jest tylko kto będzie miał więcej asów i kurs w granicach 1.5 nie jest rewelacyjny.

Edit.
Dodam jeszcze ze w takich meczach mam odwieczny dylemat czy właśnie grać hc -3,5 czy może DW 2:0. No bo może być 7:6 7:5 i wtedy wchodzi DW a hc już nie. Ale równie dobrze może być 7:5 4:6 6:2 i jest na odwrót. Jednak teraz tak zastanawiałem się nad tym i chyba jednak lepszy będzie hc. Bo Tsonga naprawdę jest w stanie wyrwać jednego seta a przypadłością francuza są częste wahania gry. I przy ewentualnym zwycięstwie Ferdka 2:1 myślę że jeden set może być wygrany dość wyraźnie.
 
salva 22

salva

Użytkownik
Nieprawda. Tsonga ma spore problemy z utrzymaniem serwisu, przynajmniej w Paryżu.

A co, dziś stres zniknie? Hehe, IMHO będzie jeszcze większy.

Masz rację...
...wydaje Ci się. Generalnie nie widzę sensu podawać takich poglądów, które nie są poparte ani jedną logiczną przesłanką. Fedex serwuje świetnie w Paryżu. Nie z taką mocą jak Tsonga, ale za to z jaką skutecznością.
Generalnie to nie podałeś żadnej logicznej przesłanki, dlaczego Tsonga +3.5 - cóż, ja takiej nie widzę i sam stawiam gładkie 2-0.
Ty napisałeś ze Federer pokazał wczoraj niesamowity tenis i dla ciebie jest tu gładkie 2-0. Dla mnie przesłanki że on to wygra 2-0 też nie podałeś. Tsonga nie gra słabo skoro wygrywa ostatnio tak samo wszystko. On też może dzis wygrać 2-0. Równie dobrze można powiedzieć ze to ze Federer serwował wczoraj super to nie oznacza ze dziś będzie tak samo. Ja stawiam to co stawiam oczywiście jeśli mi siadnie to mam racje, jeśli tobie to umie się przyznać i Ci pogratuluje typu.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
To ja gram takie cos :
Tsonga wiecej asów 1,67 unibet ✅
Federer +3,5 asów 1,70 betsson ✅
Przy rownej liczbie wygrywam za polowe bo remis zwrot w unibecie. Licze ze Tsonga bedzie mial wiecej asow ale nie az o 4 !! Jak dla mnie genialny zaklad i polecam. Grajac 10/10 tracimy 3j jesli nie wypali ale zyskujemy az 14 jesli wejdzie dwustronnie co jest najbardziej prawdopodobne.
7-4 !! genialne
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 13

jrq-

Użytkownik
Ty napisałeś ze Federer pokazał wczoraj niesamowity tenis i dla ciebie jest tu gładkie 2-0. Dla mnie przesłanki że on to wygra 2-0 też nie podałeś. Tsonga nie gra słabo skoro wygrywa ostatnio tak samo wszystko. On też może dzis wygrać 2-0. Równie dobrze można powiedzieć ze to ze Federer serwował wczoraj super to nie oznacza ze dziś będzie tak samo. Ja stawiam to co stawiam oczywiście jeśli mi siadnie to mam racje, jeśli tobie to umie się przyznać i Ci pogratuluje typu.
A wg mnie właśnie gra słabo, tzn może nie słabo, ale ma spore wahania formy. Jak dla mnie Fedex go po prostu wypunktuje, po Francuz nie potrafi zagrać seta na wysokim poziomie, nic na to nie wskazuje, że zagra, a zresztą, ostatnio miał problem z Nishikorim, Berdychem, których Ferdek po prostu zmiótł, dodatkowo ostatnio gładko w dupsko od Querreya. Cóż, zobaczymy, Twój typ nie wyklucza mojego :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom