>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Paryż, 07-13.11.2011

Status
Zamknięty.
wojas 11

wojas

Użytkownik
Djokovic po za 1 setem gral fenomenalnie !! bombardowal Troickiego, ze nie mial nic do powiedzenia !! Turnieju raczej nie wygra, bo bedzie chcial odpoczac przed Londynem ! A jak jutro sie spotka z Tsonga hmm.. zobaczymy. Jezeli bedzie gral tak jak dzis to Tsonga nie bedzie mial wiele do powiedzenia. Mimo wszystko lubie kiedy graja razem, bo jest to wtedy tenis na najwyzszym poziomie.
Djokovic grał bardzo źle aż do kluczowego momentu 2-2 w 2 secie (masa błędów). Gdyby dał się połamać, kto wie jakby to się potoczyło, a przecież Troicki miał chyba z 5 brejków w tym gemie. Od tego momentu Novak jakby zmienił oblicze całkowicie. Zaczął mocniej grać (przez to ramię grał bardzo zachowawczo, w zasadzie to przebijał piłki), wróciła regularność, dużo mniej UE no i zmiótł później Troickiego. Z Tsongą to ciężko coś typować. Jak co wolałbym po lepszym kursie zaryzykować na Tsongę, ale.... No właśnie. Wszystko zależy od determinacji i motywacji. Francuz gra u siebie, to musi nieść do walki.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Novak Djokovic - Jo Wilfried Tsonga 2 2.80

Bwin dał prezent niestety zlimitowali do 700zł i kurs teraz będzie leciał powoli.
Do rzeczy jeśli ktoś twierdzi ,że Djoković grał dziś dobrze to jest w wielkim błędzie. Tyle niewymuszonych błędów , słaby serwis i ogólnie widać ,że jego motoryka jest coraz gorsza ,ale to chyba nikogo nie dziwi przecież to końcówka sezonu. Gdyby Troicki nie dotrzymywał mu kroku w niewymuszonych to Djoko byłby spakowany po 2 setach (o ile nie była to ustawka ze strony Serbów)
Ogólnie moje odczucie jest takie ,że gdyby liniowy zauważył to przełamanie przy stanie 2-2 w drugim secie na korzyść Troickiego to zapewne Nole chodziłby od lewej do prawej do końca seta przegrywając 2-0 stało się tak jak miało się stać. Djokovic gra mizernie z Troickim miał przebijanke i takie serwowanie jedynką 170-180 km/h bez przerwy przeciwko Francuzowi nic mu nie da. Będzie miał więcej biegania i mocnych piłek ,a nie granie na balony jak w dzisiejszym spotkaniu.
Dla mnie Tsonga po 2.8 to mega value teraz jest 2.55 już poleciało.
E: 2.40 ... jutro pewnie 1.66-2.10
E: w Youwin.com stoi po 3.0 , niestety już zleciał do 2.3
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Gasquet (+1,5s) - Federer 1 @ 2,92 [Pinnacle]
Na dziś takie sobie szukanie niespodzianki, po dobrym kursie. Federer wiemy jak gra, nie trzeba o nim wiele pisać, ale ostatnio w Bazylei jeszcze przegrał seta nawet z Nieminenem, a wiemy, że Richard Gasquet jest lepszym tenisistą od Fina i sądzę, że może się pokusić o niespodziankę i wygra tego seta. Wiemy, że Francuz gra rewelacyjnie skróty, a to dobra koncepcja na to, by ruszyć Szwajcara. Mam nadzieję, ze Francuz się postara o seta, mając za sobą wielu kibiców, którzy będą go wspierać. Kurs warty grania.
 
S 1

skru3u

Użytkownik
do 3x razy sztuka, no zgadzam się, gra dalej no ale w jakim stylu ?? kiedyś musi przegrać i przegra jutro. A po drugie chyba ważniejszy dla niego będzie następny turniej niż ten, i ciekawe jak tam jego kontuzja, czy to była symulacja czy już wyleczył kontuzje a może gra tak słabo bo chce się oszczędzać ?
 
jan-zbedny 22

jan-zbedny

Użytkownik
Ja tam bym nie ruszał tego meczu. Tsonga niby ma duże szanse na pokonanie Djoko, ale Novak może jutro zagrać sporo lepiej. Takiego kombinatora jak On to dawno nie widziałem.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Można zagrać Tsongę +1,5seta, ale kurs jest badziewny, w granicach 1,30. Jak dla mnie lepiej odpuścić ten mecz i szukać czegoś innego. Np. Berdych (+1,5s) @ 2,10 ????
 
apator 29

apator

Użytkownik
Nie o styl w grze Nole chodzi. Nieważne jakim wynikiem zakończy się jutrzejszy mecz z Tsongą. Jak Novak wygra 1 set i będzie miał ochotę, zagra do końca. Mecz absolutnie no bet. Nieważne czy ktoś trafi z wynikiem czy nie. Po prostu nie ma LOGICZNEJ ARGUMENTACJI na zwycięstwo jednego czy drugiego. Pisanie, że temu się chce, a temu nie, że chce odpocząć przed Londynem, że &quot;ustawka Serbów&quot;, że Tsonga dziś wcale rewelacyjnie nie grał więc pewnie i jutro zagra słabo...dajcie spokój. Żeby trafić za jakimś tropem na koniec sezonu, trzeba mieć szklaną kulę. Jeśli można cokolwiek próbować przewidzieć, to tylko mecze graczy, którzy są jeszcze głodni sukcesu i zagrają na bank na 1oo% obecnych możliwości. W tym turnieju pozostał tylko taki jeden: Lopez. Reszta to wróżenie a nie przewidywanie. I jak widzę typy na over&#39;y gemowe lub setowe, to po dniu dzisiejszym każdy, kto to obstawia powinien walnąć sobie prywatnego kardiologa przy fotelu (mecz Berdych-Tipsarevic) albo psychiatrę (+4,5 Roddick-skąd takie pomysły do głowy przychodzą?) vide Novak-Trociki (tu już pocisnęli co niektórzy z wrzutą na Troickiego). Rozumiem, że proponujący takie typy grają po 1o zł, bo patrząc na ich częstotliwość, gdybym stawiał kwotami, którymi sam operuję, straciłbym wszystkie oszczędności, dom itd. I ten ostatni wpis kolegi skru3u: &quot;do 3x razy sztuka&quot;... Graj tego Tsongę i życzę Ci wygranej. Gdzieś tam mam jeszcze rozum, który podpowiada: nie graj Novak&#39;a, nie graj Rogera, nie graj NIGDY przeciwko Isner&#39;owi itd. Warto mieć kilka zasad i trzymać się ich niezależnie co się dzieje. Dają gwarancję płynności finansowej na koniec sezonu. Wszystkim grającym wynalazki +1.5 seta i jutro mecz Novak-Tsonga (nieważne na kogo) życzę powodzenia i spokoju w trakcie rozgrywki. Mi szkoda zdrowia, podobnie jak było go szkoda Fish&#39;owi, który mając 3 piłki meczowe w TB z Monaco, przegrał go a potem przy prowadzeniu 2-1 w trzecim secie zszedł kontuzjowany z kortu. Mało Wam wynalazków w Paryżu? Grajcie tego Tsongę w cholerę, bo przecież kurs jest dobry i leci na szyję, to trzeba łapać. Myślicie, że idioci ustawiają value? Powodzenia ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
do 3x razy sztuka, no zgadzam się, gra dalej no ale w jakim stylu ?? kiedyś musi przegrać i przegra jutro. A po drugie chyba ważniejszy dla niego będzie następny turniej niż ten, i ciekawe jak tam jego kontuzja, czy to była symulacja czy już wyleczył kontuzje a może gra tak słabo bo chce się oszczędzać ?
kiedys musi przegrac, ale dlaczego akyurat jutro?? nie znam sie az tak dobrze na tenisie ale stawianie bo ktos cos musi??? moim zdaniem mija sie z celem. ale zycze powodzenia. pozdr dla ciebie????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Z drugiej strony Tsonga jest tak silny w tym turnieju ?
gdyby nie taka łatwa drabinka już pożegnałby się z tym turniejem wg mnie, najlepiej zagrać over gemowy,
a po spadkach kursów gram Djoko, bo teraz kurs na niego to value.
 
D 27

danielsan

Użytkownik
John Isner vs Feliciano Lopez [Czy będzie TB w meczu?]
typ: TAK
kurs: 2,10
betsson
Było 2.30, spadło na 2.10. Wszyscy wiemy jak wygląda Isner, jaki ma serwis i że jest on głównym jego atutem. Pomimo tego że nawierzchnia - o czym już pisałem - jest stostunkowo wolna to i tak Jasiek z USA radzi sobie bombardując przeciwników, a o tym jak jest ciężko go złamać przekonał się Stan Wawrinka, który w 3 setowym pojedynku nie przełamał Johna ani razu (sic!). Lopez w Paryżu prezentuje się solidnie, ale nic ponadto, jego bronią również jest atomowy serwis, z którym nie radził sobie za bardzo Monfils wczoraj. Mankamentem Feliciano jest to, iż raz w secie przytrafia mu się słabszy gem serwisowy - jednakże mimo to wyżej cenię umiejętności techniczne Hiszpana, także nawet z drugiego serwisu powinien wygrywać wymiany. Wszystko to przemawia za brakiem przełamań i TB. Tak też próbuję.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Opinie na temat tego meczu są bardzo rozbieżne, a spowodowane jest to urazem jakiego nabawił się Nole w Szwajcarii i w konsekwencji przegranego meczu z Nishikorim. Zdecydował się jednak wystartować tutaj w Paryżu i już w pierwszej rundzie pokazał się z dobrej strony pokonując Dodiga, poza tym z jego barkiem wydaje się że jest wszystko w porządku. W meczu z Chorwatem grał bardzo agresywnie, skutecznie i przedewszystkim z głową, nie popełniając wielu błędów i w rezultacie pewnie przeszedł do drugiej rundy. W dzisiejszym spotkaniu z Troickim coś zaczęło się psuć od samego początku i w konsekwencji przegrał seta, później w drugim przy stanie 2-2 Troicki był o mały włos o pokierowanie całego spotkania już na swoją korzyść (niewykorzystał 5 brejkpointów), jednak losy spotkania odwróciły się całkowicie na szale Djokovica, zaczął kontrolować mecz i powoli dążyć do wygranej. Serwis był dość skuteczny, grał bardzo dobrze technicznie i perfekcyjnie na obu skrzydłach nie dając już szans swojemu rodakowi i ostatecznie wygrał kolejne 2 sety. A teraz trochę na temat Francuza, który zaliczył ostatnio dość słaby występ w Valencji, przegrywając w II rundzie z Samem Querrey&#39;em, ogólnie w końcówce tego sezonu stał się dość nieregularny i zaliczał niekiedy bardzo przeciętne występy, gdzie na 10 ostatnich meczów 3 przegrywał i w 6 z nich grał 3 setówki. W tym turnieju przeciwników miał jak dotąd z niższego szczebla i prawdziwnym sprawdzianem okaże się jutro na pewno Novak. Zdecydowałem się zagrać Djokovica ponieważ nie uważam ,że mógłby tak po prostu odpuścić jak niektórzy mogą przypuszczać, posiada osobowość zwycięzcy a poza tym nie musi odpoczywać przed turniejem w Londynie, który startuje za 10 dni a na tenisiste to bardzo dużo. Jeśli Nole od początku podejdzie dobrze do tego meczu i przyjmię podobną postawę jak dzisiaj z Troickim w jego 2 ostatnich setach, to uważam że wygrana leży w jego zasięgu.

Novak Djokovic - Jo-Wilfried Tsonga @2,05 (7/10) / Pinnacle ZWROT
 
H 28

henka

Użytkownik
Można zagrać Tsongę +1,5seta, ale kurs jest badziewny, w granicach 1,30. Jak dla mnie lepiej odpuścić ten mecz i szukać czegoś innego. Np. Berdych (+1,5s) @ 2,10 ????
Co cię skłania do grania Berdycha że ugra seta? Gość bardzo słabo tu wygląda
 
apator 29

apator

Użytkownik
@ArQuisek

Jakim cudem ten biedny Czech ma ugrać seta z Murray&#39;em? Widziałeś/łaś co zrobił Andy dzisiaj z Roddick&#39;iem? Prawdopodobieństwo wejścia typu +1.5 Berdych oceniam na 5%, gdzie 5% to kwestia odnowienia kontuzji stopy u Murray&#39;a. Andy powinien gładko rozprawić się z Czechem w 2 setach a z jego psychiką po 3 gemach. Brytol serwuje świetnie, zero zagrożenia przy własnym podaniu. Do tego często przełamuje przeciwnika.

@Danielsan
&quot;John Isner vs Feliciano Lopez [Czy będzie TB w meczu?]
typ: TAK
kurs: 2,10&quot;

Jakaś plaga z tymi typami z kapelusza? NIGDY nie graj przeciwko Isner&#39;owi, nieważne czy stoi przed nim Fedex, Nadal czy nawet Karlovic (w kontekście tie-break&#39;a).
Chcesz zarobić? Wrzuć wszystko co masz jutro na Fedex&#39;a. Nie wiem jakimi kwotami operujesz, ale jeśli dobrze poszukasz w sieci, znajdziesz jeszcze na niego typ 1.09. Ja postawiłem xx ooo zł. Nawet przy kwocie 1ooo masz pewne 90zł zamiast tracić na Berdych&#39;u. Życzę powodzenia.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Nie o styl w grze Nole chodzi. Nieważne jakim wynikiem zakończy się jutrzejszy mecz z Tsongą. Jak Novak wygra 1 set i będzie miał ochotę, zagra do końca. Mecz absolutnie no bet. Nieważne czy ktoś trafi z wynikiem czy nie. Po prostu nie ma LOGICZNEJ ARGUMENTACJI na zwycięstwo jednego czy drugiego. Pisanie, że temu się chce, a temu nie, że chce odpocząć przed Londynem, że &quot;ustawka Serbów&quot;, że Tsonga dziś wcale rewelacyjnie nie grał więc pewnie i jutro zagra słabo...dajcie spokój. Żeby trafić za jakimś tropem na koniec sezonu, trzeba mieć szklaną kulę. Jeśli można cokolwiek próbować przewidzieć, to tylko mecze graczy, którzy są jeszcze głodni sukcesu i zagrają na bank na 1oo% obecnych możliwości. W tym turnieju pozostał tylko taki jeden: Lopez. Reszta to wróżenie a nie przewidywanie. I jak widzę typy na over&#39;y gemowe lub setowe, to po dniu dzisiejszym każdy, kto to obstawia powinien walnąć sobie prywatnego kardiologa przy fotelu (mecz Berdych-Tipsarevic) albo psychiatrę (+4,5 Roddick-skąd takie pomysły do głowy przychodzą?) vide Novak-Trociki (tu już pocisnęli co niektórzy z wrzutą na Troickiego). Rozumiem, że proponujący takie typy grają po 1o zł, bo patrząc na ich częstotliwość, gdybym stawiał kwotami, którymi sam operuję, straciłbym wszystkie oszczędności, dom itd. I ten ostatni wpis kolegi skru3u: &quot;do 3x razy sztuka&quot;... Graj tego Tsongę i życzę Ci wygranej. Gdzieś tam mam jeszcze rozum, który podpowiada: nie graj Novak&#39;a, nie graj Rogera, nie graj NIGDY przeciwko Isner&#39;owi itd. Warto mieć kilka zasad i trzymać się ich niezależnie co się dzieje. Dają gwarancję płynności finansowej na koniec sezonu. Wszystkim grającym wynalazki +1.5 seta i jutro mecz Novak-Tsonga (nieważne na kogo) życzę powodzenia i spokoju w trakcie rozgrywki. Mi szkoda zdrowia, podobnie jak było go szkoda Fish&#39;owi, który mając 3 piłki meczowe w TB z Monaco, przegrał go a potem przy prowadzeniu 2-1 w trzecim secie zszedł kontuzjowany z kortu. Mało Wam wynalazków w Paryżu? Grajcie tego Tsongę w cholerę, bo przecież kurs jest dobry i leci na szyję, to trzeba łapać. Myślicie, że idioci ustawiają value? Powodzenia ;]
1906% racji, też mnie denerwują osobniki, co szukają sensacji na siłę.
Co sądzicie o zagraniu DW 2-0 na
Tsognę z Seppim 1.75
Federera z Gasquetem 1.50
Ferrera z Dolgopolovem 2.00
Pytam, bo nie oglądałem żadnego z nich w akcji.
✅✅✅✅
Wszystko weszło, ale niestety nie zagrałem tak odważnie, pomny niektórych uwag, tylko na sam zwycięstwo co i tak okazało się dobrym rozwiązaniem.

Isnera ja tradycyjnie zagram over 9.5 games in first set - choc rzeczywiscie, Lopez powinien sobie poradzic
✅
Fajnie, że weszło, ale coś za gładko Isner :p
 
mrbet 9

mrbet

Użytkownik
Berdych - Murray

Dzis prezent otrzymal Czech , - szopka bo inaczej tego pojedynku nazwac nie mozna . 5/1 w I secie i ....metamorfoza Tipsarevicia .
Skoro Serb mial tyle szans na zlamanie serwisu Berdycha, tak samo Verdasco to nie inaczej jutro bedzie .... (% wygranych pilek z 2giego serwisu Berdycha takze nienapawa optymizem ...)
Dzis Roddicka * zabil* regularnoscia , zmiana tempam swietnie mijal itp ...a wiec czy zatem Berdych ktorego forma jest daleka od optymalnej moze mu zagrozic?
Szczerze w to watpie ....
H2H 2-1 dla Czecha i wielu graczy z pewnoscia zaufa tej statystyce ...
pojedynkow z 2005 -2006 r nie bralbym pod uwage , tak samo jak spotkania na RG z 2010r gdyz Ci co trozke tenisem sie interesuja doskonale wiedza ze Szkot i maczka to .....gryzaca sie para
Djoko gra z niby kontuzja , Fedex pali sie psychicznie w pojedynkach z najlepszymi ... z taka forma Szkot moze tu zwyciezyc - podbudowac sie i wywrzec cisnienie na reszcie ..przed Londynem


Murray -4,5 @ 1,93 Pinnacle
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Murray -4,5 @1,82 Bwin ⛔
Biorę to w ciemno i gram grubo.
Murray jest niepokonany od ostatnich 18 meczów. Berdych od czasu wygranej w Pekinie prezentuję się słabo. Dziś miał sporo szczęścia w meczu z Tipsareviciem, który przełamał go 3 razy, tej samej sztuki dokonał Verdasco, a więc nie wierzę, żeby tego nie dokonał Szkot, który dziś aż 4 razy przełamał serwis Roddicka, który przecież najłatwiejszy do odebrania nie jest.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
A ja gram:
Ferrer 2-0 2.00 7/10 ⛔
Ferrer 1.50 10/10 ⛔
Isner dość gładko rozprawił się z Lopezem, co mnie trochę zdziwiło, ale oglądałem mecz Ferrera z Dolgopolovem i Hiszpan prezentował się znakomicie. Zresztą, dobrą formę podtrzymuje od dłuższego czasu. John też nieźle, może wyserwuje tie-breaka...no właśnie, może. Wymiany będą zdecydowanie na korzyść Ferrera i tym powinien zniszczyć Isnera.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Novak 1,83 - Tsonga 1,83
O tego drugiego jestem spokojny co do gry, bo zagra z pewnością na 100% i nie będzie miał żadnych skruch w stronę Serba. Ale co wymyśli Djoko tego nie odgadnę, niestety.
Słowem, chciałbym aby skończył się ten bałkański cyrk i oby Jo nakopał mu w tyłek, a &quot;top1&quot; niech dołączy do Tipsy, który pewnie bawi się teraz w najlepsze ????
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Obu graczy przedstawiać nie trzeba, na papierze Murray jest faworytem, ale ja lekko zagram na Tomasa a czuję ,że dziś zagra o wiele lepiej niż wczoraj czy wcześniej z Verdasco. W tym turnieju już wszystko może się zdarzyć, a po takim kursie warto próbować. Ostatnio Berdych wygrał 2x z Murrayem, w tamtym roku w Montrealu i RG. Bardzo wiele będzie zależeć od serwisu Birdmana i jeśli tylko podtrzyma swoje atuty na dobrym poziomie, to mecz na pewno nie będzie jednostronny. A uważam, że powinien się odpowiednio &quot;spiąć&quot; do tego meczu, tymbardziej grając z Muzzą.

Tomas Berdych - Andy Murray @5,39 (3/10) / Pinnacle ✅

//totalny thriller w ostatnim gemie :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dear fans and friends, sadly i have to inform you that i have withdrawn from the further tournament. I have pushed myself to the limit by playing, and after the match yesterday my shoulder got worse. For this reason, i have to put my health first and withdraw even though my urges as a professional player are making me want to play until the last drop of energy. I am very sorry for all of you who bought tickets and wanted to come to watch me play. My season has been long and tiring, i played all of my matches at my highest level, and now my body is aching for recovery. Hoping for your understanding and support,
Love
Nole
Wiadomość z Twittera Djokovica.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom