>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Paryż, 07-13.11.2011

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Clement to solidny Francuz, który dodatkowo ostatnio bardzo dobrze sobie radzi u siebie w kraju. We wrześniu osiągnął finał challengera w St. Remy i dwa tygodnie temu doszedł również do finału w Orleans, gdzie przegrał dopiero ze swoim rodakiem - Llodrą. Rosol z koleji końcówke sezonu ma bardzo kiepską, przegrywa mecz za meczem a poza tym nawierzchnia nie należy do jego ulubionych. Uważam więc, że będący w dobrej dyspozycji,
gospodarz turnieju Clement - poradzi sobie dziś bez trudu z Czechem.


Do kuponu dodaję zwycięstwo Kubota, który z meczu na mecz wydaje się powracać do swojej optymalnej formy. Ostatnio bardzo ładnie przeszedł kwalifikacje do turnieju w Bazyleji, później w pierwszej rundzie po dość wyrównanym meczu wyeliminował faworyzowanego wówczas Tobiasa Kamke, który popełniał mase błędów i Kubot to konsekwentnie wykorzystał. Schody zaczęły się dopiero w drugiej rundzie z Djokovicem. Serra to również gospodarz, jednak w tym roku bardzo mało grał na hardzie i wyniki na tej nawierzchni osiągał niezbyt zadowalające. Stawiam tutaj Kubota, który na pewno jest faworytem, jedynie serwis Polaka jest dość nierówny,
ale mam nadzieje , że wyciągnął pewne wnioski i powalczy w Paryskim Mastersie.

Clement &amp; Kubot @2,16 / Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ebden - Nieminen 2 @ 1,40✅
Kwalifikacje jak to kwalifikacje, często loteria, dlatego też odpuszczam równe mecze i skupiam się na moich pewniakach z kursem do dubla czy trebla. Na dziś wybrałem sobie pojedynek, gdzie doświadczony Fin nie powinien mieć problemów z Ebdenem, gdyż na pewno przypomni sobie rozgrywkę z Federerem, gdzie urwał seta. Dla mnie murowany faworyt, nawet 2-0 powinno być. Polecam!
Roger-Vasselin - Kunitsyn 1 @ 2,00⛔
Drugi mój typ na południe to trochę ryzykancki typ na gospodarza z dobrym serwisem, który już pokazał podczas kwalifikacji RG, że u siebie jest mocny. Kunitsyn jest nierówny, a po kursie 2,00 chętnie spróbuje zagrać na wygraną Francuza. Mam nadzieję, że chociaż powalczy, a nóż, widelec się uda!
 
D 5

damiantyper

Użytkownik
Tomic B. - Mahut N. 1 1,60

Być może napiszę prostą analizę lecz mam nadzieję, że co najważniejsze będzie ona skuteczna. Oglądając mecze obu panów znam style gry ich obojga, obaj posiadają dobry serwis lecz jeżeli chodzi o lepsze wytrzymywanie wymian zdecydowanie lepszy moim zdaniem będzie Tomic. Mahut często decyduje się na kończenie akcji przy siatce, również ten atut Mahuta wydaje się jak najbardziej do obejścia przez młodego Tomica w kilku pojedynkach a w szczególności ostatni pojedynek z Fishem doskonale wykorzystywał minimalne spóźnienia rywala, a Fish robi to wiele lepiej niż Mahut, który moim zdaniem zbyt często oraz bezsensownie podchodzi do siatki. Wydaje mi się, że po nieszczęśliwych porażkach Tomica w ostatnich turniejach w Paryżu pokaże się z dobrej strony, a kwalifikacje przejdzie bardzo gładko.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Querrey jeszcze wczoraj grał w turnieju Hiszpańskim, a dzisiaj już rozgrywa kwalifikacje we Francji, ta zmiana może źle wpłynąć na jego dyspozycje , poza tym rozgrywał 3 ciężkie mecze po przebytej kontuzji. Ramos z koleji potrafi grać z serwisantami jakim na pewno jest Querrey, a fakt niezbyt szybkiej nawierzchni w Paryżu również wpłynie na korzyść Hiszpana.

Sam Querrey - Albert Ramos @3,20 / Bwin ⛔
 
gaux 8

gaux

Użytkownik
Seppi będący ostatnio w świetnej formie powinien dziś gładko rozprawić się z Gicquelem, mimo iż gra na jego terenie. Włoch ostatnio wygrał w Mons, po czym zaliczył małą wpadkę w Moskwie ale już w Petersburgu pokazał, że porażka z Berrerem to był wypadek przy pracy, gdyż przegrał z późniejszym tryumfatorem imprezy Ciliciem, a był najbliżej pokonania Chorwata. Gicquel ostatnio porażki z Sockiem, Klizanem Ciriciem czy Gensee. Jeżeli przegrywa z takimi rywalami to Seppi powinien go dzisiaj zmieść z kortu.

Typ

Seppi 2-0 @1.66
✅✅✅
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Nieminen - Young ... mocne 1
Jarkko gra swietny tenis w Sztokholmie w meczach z Blake i Monfilsem pokazał , że zasługuje spokojnie na obsadzenie w top 35 , kolejnym punktem in + dla fina jest urwanie w Bazylei seta Federerowi. Donald Young to gracz o duzym potencjale nie zamierzam opisywac go jako kogos o małym potencjale , ,ale wdg mnie nie będzie w stanie ograc znacznie bardziej wszechstronnego Nieminena
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Nieminen - Young ... mocne 1

Jarkko gra swietny tenis w Sztokholmie w meczach z Blake i Monfilsem pokazał , że zasługuje spokojnie na obsadzenie w top 35 , kolejnym punktem in + dla fina jest urwanie w Bazylei seta Federerowi. Donald Young to gracz o duzym potencjale nie zamierzam opisywac go jako kogos o małym potencjale , ,ale wdg mnie nie będzie w stanie ograc znacznie bardziej wszechstronnego Nieminena
Co masz na myśli pisząc, że Nieminen jest bardziej wszechstronny od Younga?
Trudno przewidzieć wynik meczu. Young spóścił z tonu po tournee w azji, ale znowu może się w każdej chwili obudzić.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Co masz na myśli pisząc, że Nieminen jest bardziej wszechstronny od Younga?
Trudno przewidzieć wynik meczu. Young spóścił z tonu po tournee w azji, ale znowu może się w każdej chwili obudzić.
Typ opieram przedewszystkim na grze Nieminema w Sztokholmie , Pisząc &quot; wszechstronniejszy miałem na myśli lepszy w każdym elemencie gry , regularniejszy i zmotywowany urwaniem seta Federerowi w Bazylei . Young także gra bardzo dobry tenis , ale nie pasuje mi pod Nieminena . Jak się pomyliłem typując fina , lub kogoś tym typem obraziłem przeprszam ;)
 
jan-zbedny 22

jan-zbedny

Użytkownik
Jak się pomyliłem typując fina , lub kogoś tym typem obraziłem przeprszam
Ależ to jest forum i każdy ma prawo do swojego zdania. ????
Ja po prostu byłbym ostrożny stawiając na Fina, bo Young jest w stanie wygrać to spotkanie. Na Nieminena postawiłbym, ale po kursie ~1.80 jaki wystawił bwin na początku. Seta Rogerowi urwał, ale należy wziąć pod uwagę to, że Federer miał trochę przerwy.
Według mnie lepszym wyjściem byłoby postawienie jakiegoś u/o na gemy.
Mimo wszystko życzę powodzenia. ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Najpewniejszy typ na jutro to Tie-Break w meczu Kubot vs. Mahut. Obaj dobrze serwują jak wiemy i może być ciekawy pojedynek. Dwa przełamania będą decydować o wygranej.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Nikola pojechał pięknie Tomica( dla mnie to jest gość o którym usłyszymy wiele dobrego w przyszłym sezonie...) Francuza znam od wielu wielu lat, oglądałem go chyba z kilkadziesiąt razy w tv...łącznie z meczem na Wimbledonie z Jaskiem...Nikola gra u siebie, jego umiejętności są ciut lepsze a nawet sporo lepsze od Kubocika. Łukasz mnie nie przekonuje, po kontuzji jest daleki od swojej dyspozycji, mecz z Djoko pokazał ile go lat swietlnych dzieli od tenisa Serba, ale to porównanie jest zupełnie bez przedmiotowe...Francuz gra podobny tenis do polaka, serwis i na sieć! Stawiam na Nikole!


Mahut1.64✅
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Mahut i Kubot na hali to dwa różne światy. nie postwić na Mahuta byłoby prawdziwym grzechem. Pamiętacie jak Kubota ograł jak dziecko zbity później Novak przez Nishiego ? Wiem, niby domniemana kontuzja, ale tak czy inaczej
20% Kubot, 80% Mahut, więc kurs 1.6 jest very very good
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Mahut ograł mającego problemy z ramieniem (dwa razy medical) Tomica i tyle podniety? To już wynik Kubota robi większe wrażenie, bo stracił tylko 7 punktów przy swoim podaniu, a przeważnie tyle traci przez same DF. Sam tego meczu nie ruszam, ale powstrzymywałbym się z huraoptymizmem co do Francuza.

Sam wybrałem dwa bardzo pewne w mojej opinii mecze.

Nieminen - Young 1,38

Podobnie jak w pierwszej rundzie stawiam na Fina. Hala to jego miejsce. Tej jesieni uległ w niej tylko zawodnikom z TOP10. Wczoraj po solidnym meczu ograł Ebdena będąc regularnym i wykorzystując doświadczenie z gry w takich warunkach.
Young po niewątpliwym sukcesie w Bangkoku wydaje się że spuścił nieco z tonu. W Bazylei w meczu z Kukushkinem po swoim podaniu zdobywał mniej niż 50% punktów, wczoraj w spotkaniu ze słabym Francuzem Teixeirą też ledwo powyżej tej granicy. Dzisiaj ten element też mu pewnie nie pomoże, a z głębi kortu Jarkko nawet grając nieco słabiej wygra, ze względu na niewymagającego rywala i warunki które premiują jego grę.



Kohlschreiber - Clement @ 1,45

Niemiec od jakiegoś czasu próbuje wydostać się z bagna jakim jest jego słaba forma. Z tego powodu zaglądnął nawet na korty challengerów, a także powalczył w kwalifikacjach do jednego z turniejów. Musiał uznać wyższość zawodników którym z reguły nie oddał by seta. Jednak Kohli to mimo wszystko solidna firma. W pierwszej rundzie pokonał Ilhana pokazując dobry tenis (mimo to wynik nie pokazuje jak zacięty był to mecz). Clement wczoraj pomęczył się z Rosolem i choć trzeciego seta wygrał do zera to tak optymistycznie to nie wygląda. Może tylko pomarzyć o zwycięstwie trafiając pierwszym podaniem tak jak wczoraj w pierwszych dwóch setach (33 i 41%). Francuz to niższa półka na hali niż jego rodacy Llodra czy Mahut od których zbierał baty w niedawnych challengerach. Niemiecka solidność to za dużo na Clementa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
midel 189

midel

Użytkownik
Mahut i Kubot na hali to dwa różne światy. nie postwić na Mahuta byłoby prawdziwym grzechem. Pamiętacie jak Kubota ograł jak dziecko zbity później Novak przez Nishiego ? Wiem, niby domniemana kontuzja, ale tak czy inaczej
20% Kubot, 80% Mahut, więc kurs 1.6 jest very very good
Dopóki było wszystko ok z barkiem Novaka to Nishikori nie miał szans dojść do głosu. Dostałby takie same cięgi jak Kubot.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
no cóż, Kubot zagrał na pewno jak zwykle na hali - czyli bardzo słabo, szkoda że nie było video z meczu żeby lepiej ocenić formę Mahuta
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Cilic ma za sobą dość udaną końcówkę sezonu, doszedł do finału turnieju w Pekinie oraz wygrał tydzień temu turniej w St. Petersbourgu. Jutro zmierzy się z Verdasco, który na pewno ma wielki potencjał, jednak ostatnio trafiał na niezbyt korzystne drabinki, gdzie wylatywał z turnieju m.in w ćwierćfinale w Pekinie z Berdychem, później w 2 rundzie w Szanghaju z Ferrero i ostatnio - w Valencji już w pierwszej rundzie z Davidem Ferrerem. Hiszpan dość dobrze serwuje, posiada niezły, dość kąśliwy forhend, także w długich wymianach na pewno będzie mógł rywalizować na równi z takim przebijaką jak Cilic. Do tego jest bardzo waleczny i myślę ,że odpowiednio zmotywowany, by w końcu pokazać się z dobrej strony w ostatnim Mastersie tego roku. Cilic fakt faktem uważany jest za faworyta, jednak już widać było w Valencji po jego grze, że jest bardzo zmęczony tą końcówką sezonu i w rezultacie przegrał (prowadził 1:0 w setach) z Granollersem w pierwszej rundzie. W H2H 4-2 dla Hiszpana, uwzględniając ich ostatni mecz w marcu tego roku w Miami, gdzie górą był właśnie Verda. Na pewno nie będzie to jednostronny mecz i po głębszym zastanowieniu zdecydowałem zagrać Hiszpana.

Marin Cilic - Fernando Verdasco @2,80 / Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
salva 22

salva

Użytkownik
Marin Cilic - Fernando Verdasco

Nareszcie rozpoczął się turniej w Paryżu. Jak dla mnie jedyna rzeczą, co przemawia za Hiszpanem to H2H. W tym roku Hiszpan jest cieniem samego siebie. Cilic nie jest w jakiejś wyśmienitej formie, ale gra na bardzo wysokim poziomie ostatnio. Jeśli chodzi o tą nawierzchnie to lepszych grajkiem jest Cilic. W H2H jest 4-2 dla Hiszpana, natomiast na hali H2H jest juz na korzysc Chorwata 2-1. Za Chorwatem przemawia prawie wszystko np. serw, regularność, ilość popełnianych niewymuszonych błędów. Uważam, że nawet jeśli Verdasco będzie miał spory procent zdobywania punktów swoim forhendem to i tak to przegra. Dla mnie zdecydowana wygrana Cilica jutro, może nie 2-0, ale uważam ze wygra to spotkanie spokojnie. Marin Cilic @ 1,44

Thomaz Bellucci - Alex Bogomolov
Kolejne spotkanie, które przykuło moja uwaga. Podobna sytuacja troszkę do meczu powyżej. Brazylijczyk ostatnio jest bez formy co nie można powiedzieć o Amerykaninie. Jeśli chodzi o H2H to 1-0 dla Amerykanina( spotkanie rozegrane w tym roku na twardej nawierzchni). Oczywiście ulubiona nawierzchnia Brazylijczyka jest nawierzchnia maczkowa. Na twardej nawierzchni i na hali radzi on sobie naprawdę słabo, co może wskazywać wygranie przez niego 2 z 10 ostatnich meczy.Amerykanin już radzi sobie zdecydowanie lepiej na takich nawierzchniach wygral on 6 z 10 meczy.Poza tym Amerykanin jest w lepszej dyspozycji niż swój przeciwnik. Dla mnie czyste zwycięstwo Amerykanin, nie będę się bawił w dokładny wynik.
Alex Bogomolov @ 1,44
 
M 55

meggie1

Użytkownik
W H2H jest 4-2 dla Hiszpana, natomiast na hali H2H jest juz na korzysc Chorwata 2-1.
Ale oni grają chyba na korcie twardym otwartym a nie na hali? Chyba, że jestem w błędzie, to proszę mnie poprawić?
I wtedy pod tym względem H2H (2-0) jest już na korzyść Verdasco.

mecz: Cilic - Verdasco ✅ 6:3, 2:6, 3:6 ✅
typ: 2
kurs: 2,89 (pinnacle)

Może i Verdasco nie jest w swojej życiowej formie, ale Cilic też jakoś szczególnie wybitnie nie gra, ja po kursie 2,89 skuszę się na Verdasco, wiadomo 1-wsze rundy często sprawiają niespodzianki, liczę, że tym razem będzie pozytywnie. W turnieju w Valencii Verdasco od razu w 1-wszej rundzie trafił na Ferrera - turniejową jedynkę, który nie zostawił na nim suchej nitki, ale Cilic to zupełnie inny zawodnik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom