>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Oeiras & Monachium, 29.04-05.05.2013

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ziarnoo co Ty pierdzielisz? Co buki wystawiły duzy(twoim zdaniem) kurs i Mayer im powiedzial,bo Mayer im powiedzial, ze odpuszcza? Nawet gdyby miał odpuscic na bank buki by wiedzialy i wystawily taki kurs... ech szkoda gadac
Mayer na pewno odpusci turniej przed wlasna publiką
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 3

rafciu166

Użytkownik
Zgadzam sie z uzytkownikiem widzu i popieram całkowicie typ na Lorenziego, natomiast co do Mayera jestem przekonany na 70%. Po jego stronie jest wiele plusow:
1. Gra u siebie (wiec nie powinien odpuscic).
2. Lepsza forma od Kubota.
3. Lepiej gra na ziemnej nawierzchni.
4. H2H na korzysc Mayera.
Jednakze o jednego seta Kubot moze sie pokusic, ale wygrac nie powinien przy obecnej dyspozycji.
Robredo - Gimeno Traver 1 1.3 EFORTUNA +++
Ponadto uwazam ze Robredo wygra z Gimeno- Traverem, gdyz ostatnio pokazuje sie z bardzo dobrej strony, wygrał z Dmitrovem, Berdychem i przegral z Raoniciem lecz 1-2 po dobrym meczu. Gra Tomiego na nawierzchni ziemnej zdecydowanie lepsza od tej ktorą prezentuje jutrzejszy przeciwnik. Wszystkie znaki wskazują na Robredo.
Wszystko ladnie weszlo chociaz Mayer i robredo pomeczyli.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP

Mayer Florian - Kubot Lukasz 2(+1.5sets) @ 1.6 Bet-At-Home

Buki dziwnie wystawili kursy na ten pojedynek - Niemiec gra na własnym terenie, jest w całkiem przyzwoitej formie w odróżnieniu od Kubota, który gra ostatnio straszną kichę, a Pinnacle wystawia 1.47 na Mayera co obiektywnie patrząc jest megapromocją. Sądzę, ze to jakaś podpucha. W dodatku dwa bezpośrednie pojedynki kończyły się zdecydowanymi wygranymi Mayera. Czyżby Florek chciałby odpocząć po Monte Carlo i Bukareszcie? Na to wygląda..
Moim zdaniem dobrze są wystawione kursy. Wg Ciebie jakie powinny być żeby nie było megapromocji i były wystawione poprawnie ?? Florek jest bardzo chimerycznym zawodnikiem stąd może kursy nie są w granicach 1,2...
Wg mnie tutaj żadnej podpuchy nie ma, a sugerowanie się H2H z 2006 roku jest słabym argumentem ????
Po co miałby Mayer startować w tym turnieju jakby chciał odpocząć po MonteCarlo i Kukareszcie ??? Żeby zgarnąć wpisowe ??? ???? Proszę Cię...
Ja gram na Florka + seta na Nieminena :
???? F. Mayer vs L. Kubot dla Mecz (1.412) WYNIK ?
???? E. Gulbis (-1.5 Sets) vs J. Nieminen (+1.5 Sets) dla Mecz (1.658) WYNIK ?
KURS:
2.341
Stawka: 75 | Zysk: 100.51 PLN
PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik

Mayer Florian - Kubot Lukasz 2(+1.5sets) @ 1.6 Bet-At-Home

Buki dziwnie wystawili kursy na ten pojedynek - Niemiec gra na własnym terenie, jest w całkiem przyzwoitej formie w odróżnieniu od Kubota, który gra ostatnio straszną kichę, a Pinnacle wystawia 1.47 na Mayera co obiektywnie patrząc jest megapromocją. Sądzę, ze to jakaś podpucha. W dodatku dwa bezpośrednie pojedynki kończyły się zdecydowanymi wygranymi Mayera. Czyżby Florek chciałby odpocząć po Monte Carlo i Bukareszcie? Na to wygląda..
padłem ????
3 spotkania- 4 dni odpoczynu
4 spotkania- 2 dni odpoczynku przed tym meczem, to musi uważać, żeby na zawał nie zszedł, bo to co za maratony gra to można się o niego bać ...
wymieniasz same argumenty za Florkiem, po czym wymyślasz coś i stawiasz typ na Łukasza ????
co do typu powiedziano sporo, mi samo 1,4 na Niemca wystarcza ???? nie bawię się w nic więcej, ale widziałem jak Mayer grał z Hanescu ostatnio i to był tenis na wysokim poziomie (2lata temu był to w finale, jak ma odpoczywać to chyba nie na własnej ziemi)
h2h wymowne bardzo, mecz w Sopocie daaawno temu, ale ten w Bundeslidze w zesżłym roku i Kubot ugrał 2 gemy ...
typ widzę inacze, analiza dobra, ale bez ostatnich zdan
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Matthias Bachinger - Viktor Troicki dla Mecz WYNIK ?
KURS:
2.30
BetClick

Bardzo ciekawie wygląda ten kurs i typ. Troicki jakoś mnie nigdy nie przekonywał a w tym roku gra po prostu słabo i wg mnie kurs jest trochę przesadzony w stosunku do ryzyka. U innych booków już znacznie kurs spadł i do jutra spadnie jeszcze bardziej...
Niemiec na pewno u siebie powalczy, ostatnio jego gra nie wygląda tak źle, mimo że przegrywał dwukrotnie z Hanescu, ale wcześniej gładziutko pokonał Kubota czy wracającego do formy Serre. Tutaj przeszedł przez kwale z małymi problemami ale jednak udanie. Na pewno Troicki na CLAY jest do ogrania, tymbardziej że Serb nie jest w gazie, bo wygrał tylko 4 z 10 spotkań - dwukrotnie z Kamke, Matosevicem i Andujarem... Grajki aktualnie pod kreską, no może poza Matosevicem. Gładziutka porażka ostatnio z Rosolem, wcześniej Nieminen też pokazał Serbowi miejsce w szeregu...
Jak będzie zobaczymy jutro ale na pewno zakład warty uwagi ????
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
T.Robredo vs D.Gimeno-Traver / To Win Match - Gimeno-Traver, Daniel @ 3.80
Marathon



Zamierzam w tym turnieju grać przeciwko Robredo i zaczynam od bardzo przyzwoitego kursu. Robredo nie ma już naście lat i nie będzie grał kilka tygodni z rzędu bez przerwy. W kwietniu wygrał Casablancę i doszedł do ćwierćfinału w Barcelonie gdzie uległ po równym pojedynku Raoniciowi. W poniedziałek zaczyna się przecież turniej w Madrycie i absolutnie nie widzę opcji, by Robredo w Portugalii zawracał sobie głowę turniejem słabo płatnym i słabo obsadzonym, gdyż jego forma pozwala mu myśleć o Mastersie w Madrycie w kontekście równych pojedynków z zawodnikami czołowej 20 rankingu. Gimeno formą nie błyszczy, ale na ziemi grać potrafi, a przecież jest to typ przede wszystkim przeciwko Robredo ;)
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik

Mayer Florian - Kubot Lukasz 2(+1.5sets) @ 1.6 Bet-At-Home

Buki dziwnie wystawili kursy na ten pojedynek - Niemiec gra na własnym terenie, jest w całkiem przyzwoitej formie w odróżnieniu od Kubota, który gra ostatnio straszną kichę, a Pinnacle wystawia 1.47 na Mayera co obiektywnie patrząc jest megapromocją. Sądzę, ze to jakaś podpucha. W dodatku dwa bezpośrednie pojedynki kończyły się zdecydowanymi wygranymi Mayera. Czyżby Florek chciałby odpocząć po Monte Carlo i Bukareszcie? Na to wygląda..
Chyba sobie kpisz? Florian nie odpuści tego turnieju, nie ma szans, zmiecie z kortu naszego zerowca bez psychiki, nie widzę większych szans na zwycięstwo Kubota dla którego czas w singlu już dawno minał. Mayer w Bukareszcie grał na bardzo wysokim poziomie, nie sądzę że chciałby odpaść, u siebie na własnych śmieciach w Monachium. Nie ma żadnych argumentów sportowych za Kubotem.
Mayer 1,40✅
Do tego polecam zagrać kilka innych spotkań już bez analizy ponieważ śpieszę się do pracy ????

Gulbis-Nieminen Typ 1 1,58✅

Dolgopolov-Stakhovsky Typ 1 1,36
✅

Benneteau-Carreno-Busta Typ 1 1,66
⛔
Julien grać na mączce potrafi, ostatnio sporo porażek ale gdzie ma się przełamać jak nie w starciu z z młodym hiszpanem który wczoraj spędził prawie 3 godzinny na korcie w starciu ze swoim rówieśnikiem Marti.

Berlocq-Ramos Typ 1
1,80⛔

Hanescu-Machado Typ 1 1,55
✅

Pablo Andujar-Alba-Robin Haase Typ 1 1,68
⛔

Wszystkie kursy z Pinnacle
Pozdrawiam
Gawronix
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Popieram typ na Mayera ale nasz Kubot jest nie obliczalny i jak najbardziej +1.5 seta w jego stronę jest prawdopodobne.
Od siebie dodam Youzhnego, tydzień temu mnie zawiódł ale dziś gra z Stepankiem, który jeszcze nie złapał formy, i do tego jego wiek, chociaż i Youzhny już młody nie jest. Rosjanin lubi ten turniej, broni ćwierćfinału z tamtego roku, a 2007,2009 i 2010 był w finale tych rozgrywek. Moim skromnym zdaniem powinien Youzhny ograć Radka.
Mayer 1.36 bet365
Youzhny 1.36 bet 365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
????Millman John - Zemlja Grega 1.4 bet365 0-2 ✅
Dziwi mnie, że nikt nie napisał nic o tym meczu. To jedno z pewniejszych spotkań dzisiaj. Z kilku powodów. Grega jest od Johna o wiele lepszym zawodnikiem. Pokazuje to ranking, ale nie tylko, John - 128, Grega - 53. Jednak jak wiadomo to nie ranking gra. Kolejny argument to gra tych zawodników na mączce. Australijczyk czuje się najlepiej na hardzie - 120/65, mączka to jednak nie jego ulubiona nawierzchnia - 55/38, wprost przeciwnie do Grega. On preferuje grę na mączce - 203/128. Kolejny argument to forma obu panów. Na ostatnie 10 meczy Jonh przegrywał z takimi zawodnikami jak Chiudinelli, Wang, Kosakowski, natomiast Grega z Andujar, Anderson, Cilic, Federer, Simon. Jak widać Słoweniec przegrywał tylko z najlepszymi, dlatego dziś nie powinien mieć żadnych problemów z Australijczykiem. Ostatniego argumentu nie jestem pewien, ale napisze. Jeden z użytkowników wczoraj podał, że jak Kubot wygra to Stahovsky puści mecz Milmanowi, bo będzie miał pewny awans jako LL. Tak się stało, więc Milmana dziś nie powinno być gdyby Stakhovsky grał na poważnie.
Jeśli typ się spodoba ł, skorzystałeś - kliknij dzięki,dla Cieb ie to t ak nie wiele, a dla mnie tak dużo znaczy .
????Mayer Florian - Kubot Łu kasz 1 .36 bet365 2-1 ✅
O tym meczu pisa li już inni użytkownicy, ale i ja dodam swoje 3 grosze. Dziwi mnie to , że kto ś pisze że Niemie c m oże odpuści ć . Może i by mógł, ale nie tutaj nie w Monachium. Jak wiadomo Ni emcy graj ą n a swojej ziemi , o wiele lepiej niż za grani cą. Po za tym wszystko przemawia za Niemcem. Rank ing : Niemiec - 27, Polak - 100. Obaj się czują dobrze na mączce , jednak Niemie c troszkę lepiej. W bezpośrednich pojedynkach 2-0 dla Niemca. Oba spot kania wygrał wła śnie na m ączce , na tej nawierzchni co graj ą dzi ś no i oba po 2 -0. Forma na ostatnie 10 spo tkań też przemawia za Niemcem przegrał on z Garcia Lopez, Dimitrov, Zemlja, Berdy ch , natomiast Polak z Bachinger, De Voest, Querrey, Paire , Odesnik , Russel. Jedna rzecz co przemawia by nie gr ać na Niemca to , że jest to zawodnik strasznie chimeryczn y. Jednak gra u siebie i motywacji nie powinno zabraknąć . Jeśli typ się spodoba ł, skorzystałeś - kliknij dzięki,dla Cieb ie to t ak nie wiele, a dla mnie tak dużo znaczy .

Double @ 1.9 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 43

maciekuo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Data i godzina: 30.04.2013r. 11.00
Spotkanie: Ernests Gulbis vs Jarkko Nieminen
Typ: 1-2
Kurs: 5.50 =&gt; 5.00 (na potrzeby konkursu!)
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pierwsza runda turnieju tenisowego w Monachium na ziemnych kortach. Faworytem spotkania jest Gulbis, który wygrał poprzednie trzy starcia przeciwko Nieminenowi. Tamte mecze miały jednak miejsce na szybszych nawierzchniach, a dzisiaj clay może pomóc dla Jarkko. Tym bardziej, że zanotował on bardzo dobry występ w Monte Carlo, a później nie najgorzej wypadł w dziwnym turnieju w Bukareszcie. Gulbis w Monte Carlo od początku się męczył, a później zagrał w Barcelonie, gdzie już to wszystko nieco lepiej wyglądało. Jednak w Hiszpanii miał dużo mniej wymagających rywali. Sądzę, że dzisiaj trzy sety są jak najbardziej możliwe, bo obaj na clayu w tym roku zagrali już kilka takich meczy. Tym bardziej kiedy naprzeciw siebie staje dwóch tenisistów o podobnych możliwościach. Skłaniam się jednak ku zwycięstwu Nieminena. Zrobił on na mnie wrażenie w meczu z Djokovicem. Dobrze poradził sobie z Del Potro na clayu. Dał też radę Raonicowi. Dzisiaj nie stoi on na straconej pozycji. Gulbisa w meczu będzie trzymał serwis. Seta powinien złapać, ale po trzech wyrównanych partiach górą powinien być Nieminen.
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Zdecydowałem się na jeszcze jeden kupon na dziś ale do rzeczy
Julien Benneteau - Pablo Carreno Busta 1 1.6 bwin ⛔ Hiszpan rozegrał niezłe spotkanie jednak spodziewałem się więcej po Benku ale jak widać bez obycia meczowego na cegle nie dał rady mimo że były szanse bp no cóż szkoda ;)
Bardzo fajny kurs na Benka Carreno na dobrą sprawę powinien odpaść już wczoraj gdzie przegrywał 4 :1 z podwójnym przełamaniem i Marti nie dał rady dziś znacznie bardziej doświadczony rywal który powinien spokojnie dać sobie rade z Hiszpanem jedyna niewiadoma to to że Benneteau ma jeden mecz na cegle w ostatnim czasie
Florian Mayer - Łukasz Kubot 1 1.4 Bwin ✅
Mayer po bardzo udanych turniejach w Monte Carlo i Bukareszcie startuję teraz na własnych śmieciach co powinno go maksymalnie zmobilizować a że forma dużo lepsza powinien poradzić sobie z Kubotem który nie błyszczy i dostał niedawno srogi łomot od innego Hitlerowca Bechingera kurs idealny do dubelka
Ako 2.24
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: ATP Monachium
Spotkanie: Stepanek R. v Youzhny M. ✅✅✅
Typ: Stepanek R.
Kurs: 3.15
Bukmacher: Marathon Bet
Stawka: 3/10
Analiza:


v
Typ przeciwko Youzhnemu, który w tym sezonie poza meczem z Dojkoviciem nie gra dobrze. Podobnie ma się sprawa u Stepanka, jednak on ma bardzo złą serię i kiedyś musi ją przełamać. Dziś mecz w Monachium, na clayu czyli ulubionej nawierzchni Radka. Stepanek w tym roku minusowy bilans - 3/4. Wygrywał z GGL, Troickim i Lopezem. Youzhny rozegrał o kilka spotkań więcej i jego bilans to 7/9. Becker, Ebden, Sijsling, Dodig, Kavcic, Lu, Gimeno-Traver - tych zawodników w tym roku zdołał pokonać Rosjanin. Najlepszym wydaje się Dodig czyli granice czołowej pięćdziesiątki. Powiem tak, typ zdecydowanie na czuja, liczę, że Radek się przełamie a Youzhny po raz kolejny w tym sezonie pokaże antytenis. Nie wierzę, że mecz z Djokoviciem zmienił coś w jego głowie. Liczę, że dziś zobaczymy Mikhaila, który przegrywa z De Bakkerem, Brandsem czy Hanescu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Zdecydowałem się na jeszcze jeden kupon na dziś ale do rzeczy

Julien Benneteau - Pablo Carreno Busta 1 1.6 bwin

Bardzo fajny kurs na Benka Carreno na dobrą sprawę powinien odpaść już wczoraj gdzie przegrywał 4 :1 z podwójnym przełamaniem i Marti nie dał rady dziś znacznie bardziej doświadczony rywal który powinien spokojnie dać sobie rade z Hiszpanem jedyna niewiadoma to to że Benneteau ma jeden mecz na cegle w ostatnim czasie

Nie chce się czepiać i negować, ale nie bardzo rozumiem jak można polecać granie na Julka dzisiaj. Benneteau po niezłym początku roku od turnieju w Marsylii (18 luty) zalicza same wpadki, bo wygranej ze swoim rodakiem Poulle nie można zaliczyć do osiągnięć.

Pablo Carrena Busta - młodziutki hiszpan (rocznik 91), który w tym roku w hiszpanii ogrywał wszystkich jak chciał na poziomie ITF i zdążył już pokazać się z dobrej strony w rozgrywkach wyższej rangi - wygrana z Serrą, Andujarem, Haase czy niezły mecz z Beluccim. Kurs imo wystawiony odpowiednio. Sam tego nie ruszam, może lekko jak hiszpan seta dostanie po wysokich kursach poceluję live.


powodzenia ????
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
To prawda co napisałeś ale wiadomo Benek musi gdzieś w końcu zrobić sobie przetarcie na kortach ziemnych wiem że ostatnio gra słabo ale wiecznie to nie może trwać gdyby był w gazie pewnie kurs by był niższy Carreno wczoraj na dobrą sprawę powinien się pożegnać Marti totalnie zawalił sprawę w 3 secie. A co do zawodników których podałeś to są to bardzo specyficzne typy Serra po niezłych meczach na ziemi ( jak na niego i to co ostatnio prezentuje ) potrafił zostać totalnie zniszczony przez Stachovskiego bez walki Haase tak samo chimeryczny gracz który też potrafi cuda odstawić mecz z Adujarem grałem i tam Adujar miał straszne problemy z własnym podaniem o ile przy gemach serwisowych Carreno jakoś to wyglądało to przy własnych odstawiał totalną padaczkę. Nie mówię że Benneteau to łatwo wygra ale skoro Marti mógł nawiązać wyrównaną walkę i przegrać wygrany mecz to myślę że Benka też będzie na to stać i liczę na jego dobrą postawę i na to że powalczy i da solidny wycisk młodemu Hiszpanowi w tym meczu a że kurs mi pasuje to zagrałem
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Dla mnie kursy na Mayera dobrze wystawione. Teoretycznie wszystko za nim przemawia - ostatnia dyspozycja, h2h, własna publika.. No ale nie zapominajmy, że to jest MAYER, śmiało w TOP10 pusiactwa. Ile razy to on łapał jakieś fochy na korcie, szkoda liczyć nawet. Nadzieja jednak, że zagra u siebie, jakąś tam motywacje powinien mieć. Łuki kwale gładko przeszedł ale z ogórkami. Ja pykne Florka -3,5 @1,97 w Marathonbet, albo się przejedzie po Polaku albo będzie męczył i spusiaczy.
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Ja z koleii pograłem Millmana w Fortunie @2.70 . Australijczyka chyba jeszcze nie widziałem w turnieju ATP ,wiec na pewno bedzie chciał wykorzystać swoją szanse a pozatym słabym grajkiem nie jest. Jednak wygrał wczoraj ze Stachem (czy podłozył sie czy nie) . Stawka 2/10 ale mysle ze typ ma szanse powodzenia . ???? Millmana chyba w AO widzialem ,ale teraz nie mam pewnosci.
 
zyleta_87 3

zyleta_87

Użytkownik
Witam wszystkich na forum...słuchajcie co myślicie o spotkaniu:Monfils-Melzer?meczyk z rangi ATP rozgrywany w Monachium. z tego co zauważyłem buki obstawiają 50:50 jednak ja bym się bardziej skłaniał w kierunku Austriaka,Melzer w moich oczach wydaje się być bardziej solidnym i równym zawodnikiem...do tego Monfils w ostatnim swoim meczu skreczował (nie ukrywam,że ten fakt właśnie do mnie przemawia)czyli jednak francuz nie jest w optymalnej formie,problemy zdrowotne-a na przeciwko solidny Austriak,który potrafi wygrywać z Almagro (chociaż hiszpan w słabej dość formie)więc krótko i treściwie:francuz ma jakieś większe problemy ze zdrowiem czy nie?dzięki za jakieś konkretne info...
 
robel 153

robel

Użytkownik
Horacio Zeballos - Gastao Elias 1 1.60 Expekt⛔


Dla Eliasa to nie ten level. Młody Portugalczyk jest niezły na poziomie szelków, w tym roku pcha się bez powodzenia do turniejów ATP. U siebie z dziką kartą i na 1 rundzie zakończy. Zeballos to ograny ceglarz, jakoś w Europie nie może wejść w rytm, jednak 3-setowe porażki z Cilicem i G-Lopezem wstydu mu nie przynoszą. Można pograć 2:0.

Argentyńczyk podczas spotkania rozkładał bezradnie ręce, nie wiem co z nim się dzieje, pewnie on sam też sobie zadaje to pytanie.
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Victor Hanescu - Benoit Paire 2 1.85 Bwin⛔ ???? 0:3 potem 3 :5 serw na wygranie 1 seta bez komentarza co za osioł
Do rzeczy obu panów oglądałem niedawno Paire w Monte Carlo oraz w Barcelonie gdzie wyglądał bardzo dobrze pokonał Adujara oraz stawił solidny opór w 1 secie królowi cegły Nadalowi . Natomiast Hanescu widziałem w Bukareszcie gdzie przy wielkim szczęściu pokonał Youzhnego ( Rosjanin więcej psuł niż Hanescu wygrywał ????) potem w meczu z Mayerem gdzie poza serwisem który był całkiem niezły ( Mimo to Mayer miał swoje szanse na przełamanie praktycznie co gem Rumun musiał się niezle nagimnastykować???? aby wygrać swoje podanie ale jakoś udawało mu się ratować sprawę do czasu ???? ) Rumun nie błyszczał a return z jego strony wyglądał bardzo słabo balony w pół kortu lub bezpośrednio w aut . Paire prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze na cegle i jeśli tylko zagra swoje i czegoś nie odstawi nie widzę tu szans dla Hanescu po takim kursie Bjere???? H2H 2-0 dla Rumuna z 2011 roku na cegle ale biorę pod uwagę ostatnie wyniki i formę dodatkowa motywacja dla Paire żeby odpłacić się Rumunowi ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom