>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Oeiras & Monachium, 29.04-05.05.2013

Status
Zamknięty.
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: ATP Oerias
Spotkanie: Hanescu V. v Paire B. ⛔⛔⛔
Typ: Paire B.
Kurs: 1.83
Bukmacher: William Hill
Stawka: 4/10
Analiza:

v
R16 turnieju w Portugalskim Oerias, typuję tutaj zwycięstwo wyżej rozstawionego Francuza, który od 20 marca przegrał tylko trzy spotkania. Pierwsze w Casablance z późniejszym tryumfatorem Tommym Robredo. Następnie z zdecydowanie lepszym Gasquet. Kolejna porażka przyszła w Barcelonie, również z późniejszym zwycięzcą Rafaelem Nadalem. Hanescu również nieźle sobie radzi w tym sezonie ale jak dla mnie to nie jest ten poziom. Głupia porażka z Mayerem w Bukareszcie utwierdziła mnie w tym przekonaniu. Jedyne co dla mnie może przemawiać w tym meczu za Rumunem, to fakt, że wygrywał oba bezpośrednie pojedynki z Paire, które odbywały się w 2011 roku. Paire zaskakuje w ostatnich dniach regularnością co w jego przypadku nie zawsze działało dobrze. W meczu z Nadalem, w pierwszym secie zdołał doprowadzić do tie-breaka, co łatwym zadaniem na pewno nie jest. Bolączką może być problem z utrzymaniem serwisu. Wczoraj w meczu z Sijslingiem został przełamany aż trzy razy! Udało się jednak wygrać Francuzowi w dwóch setach. Hanescu wygrał dziś z zawodnikiem, który bierze (brał) udział w turnieju dzięki dzikiej karcie. Rui Machado, zajmujący 330 miejsce w rankingu ATP, zagrał niezłe spotkanie. Przegrał 6-4 6-4 co na pewno złym wynikiem nie jest. Paire wszedł w rytm meczowy, gra bardzo dobrze na mączce, od kilku tygodni przegrywa tylko z zdecydowanie lepszymi od siebie. Hanescu to jest zawodnik, któremu do czołówki dużo brakuje i nigdy się to już nie zmieni.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Oeiras
Spotkanie: Carreno-Busta P.- Goffin D.
Typ: Goffin
Kurs: 2,48
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Faworytem buków jest zdolny hiszpański ziemniak z trzeciej setki ATP. Moim zdaniem, jest duże value w graniu na &quot;doga&quot; z Belgii, który może do asów nawierzchni ziemnej się nie zalicza, ale jednak jest w rankingu ATP te 167 miejsc wyżej ???? Goffin w tym roku na ziemi na razie 2/2: przegrał z Almagro w Monako, ostatnio grał w Bukareszcie, gdzie pokonał Ungura, a przegrał z Hanescu. W Oeiras wygrał już z Portugalczykiem Sousą 2:1. Hiszpan z kolei katuje mączkę na maxa i widać, że to jego docelowe miejsce. Po niezłym turnieju w Casablance złapał nieco zadyszkę (odpadł szybko w Rzymie i nie zawojował Barcelony). W Portugalii grał już kwalifikacje, a w 1. rundzie pokonał Benneteau. Liczę, że Belg dziś pokaże się z dobrej strony i nie polegnie z dużo niżej klasyfikowanym graczem, który gra dużo i próbuje się przestawić z poziomu ITF na ATP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Kolba v Korolev (+4,5) 2 @1,9 Marathonbet

Na pewno za małą stawkę. Koroleva lubię, niestety nie widziałem dzisiejszego spotkania z Bagietą. Od dłuższego czasu Rusek bez formy, mam nadzieję że te 4 wygrane w Monachium to zwiastun dobrej gry Koroleva. To ciekawy zawodnik, pamiętam go z występów w Australian Open, gdzie w &#39;09 zniszczył Carlosa Moye 3/0 a rok później ograł 3/0 Berdycha. Przede wszystkim znakomity forhend, jak patelnia u Soderlinga. Ofensywny gracz. Przy jego stylu jednak trzeba optymalnej dyspozycji inaczej kończy się sporą ilością UE. Kolba bez błysku od kontuzji w Davis Cup. Z Rafą co prawda w Monte Carlo zagrał niezły mecz ale już z cyganem w Barcy fatalnie, podanie słabiutkie, sporo błędów z BH. Fifi to chimeryczny gracz, uważam że jutro Rusek się postawi. Co ciekawe, h2h 6/1 Niemiec(wszystkie pojedynki na twardej nawierzchni) ale ostatni pojedynek wygrał Korolev. Maks 2/10 bo ciężko przewidzieć scenariusz meczu ale lekkie value na Ruska.
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Pezio co do dzisiejszego meczu, Korolev przez pierwsze 2 gemy nie mogl wejsc w spotkanie, proste bledy. Bagieta wystawial mu pilki a ten albo w siatke albo w aut. Pozniej zrobilo sie lepiej ale nie moge tego nazwac dobra gra Koroleva. Po prostu Bagieta jest doslownie bez fory 0formy.
Jak dla mnie ten mecz no bet
Na jutro mysle ze mozna grac Stepanka dzis pokazal sie z bardzo dobrej storny. Bardzo ladne podanie i rozrzucenie po korcie Miszy,
a drugi mecz Dolgopolov - Tursunov - 2(szukam lekkiej niespodzianki), Dolgopolov pokonal dzis Stakhovskiego(ktory nic nie pokazuje w ostatnich meczach)
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Turniej: ATP Oeiras
Spotkanie: Radek Stepanek - Victor Troicki 4:6 4:6
Typ: Troicki
Kurs: 1.65
Bukmacher: bet-at-home

A ja z kolei zagram na Serba. Dobry mecz z niezłym Bachingerem, ani razu nie dał się złamać. Wg mnie pewny serwis, do tego większe ogranie w tym roku, nawet jeśli nie jest w jakiejś rewelacyjnej formie.
A jeśli chodzi o Stepanka, dobry mecz przeciwko Jużnemu. Z tym, że Rosjanin oprócz meczu z Djoko gra totalny piach i dzisiaj też było to widoczne. Czech po długiej przerwie, 3 mecze na mączce w tym roku, obydwa przegrane w 1 rundach (0:2 z Ramosem w Monte Carlo i 0:2 z Gulbisem w Barcelonie). Brak ogrania był widoczny szczególnie w 3 secie (5 przełamań, w tym 2 na Czechu, na 10 łącznie rozegranych gemów), co zapewne spowodowane było brakiem sił i tylko Jużnemu należy się bura, że nie potrafił tego wykorzystać i sam marnował podanie jak na zawołanie.
Sumując - brak ogrania Stepanka, prawie 2,5 godzinny pojedynek z co by nie było słabym Rosjaninem, widoczne zmęczenie w końcówce 3 seta kontra bez szału spisujący się Serb, ale w lepszej formie fizycznej, po spokojnie wygranym meczu z Bachingerem. Wg mnie Stepanek powalczy, może nawet urwie seta, ale na końcu i tak cieszyć będzie się Troicki.
Chętnie poczytam co macie do powiedzenia na temat tego meczu ????

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
????Millman John - Zemlja Grega 1.4 0-2 ✅ ????Mayer Florian - Kubot Łu kasz 1 .36 2-1 ✅
????Lorenzi Paolo - Fognini Fabio 1.4 bet365 1-2 ✅
Gdy tylko zobaczyłem ofertę na jutro, od razu wpadło mi w oko to spotkanie. Za Fabio przemawia prawie wszystko. Zacznijmy od tego, że Fabio jest wyżej w rankingu o 38 miejsc. Ich ulubiona nawierzchnia to mączka. Jednak Fabio jest zawodnikiem lepszym od swojego rywala. W bezpośrednich pojedynkach Fabio prowadzi 2-0, oba mecz odbyły się na mączce i oba wygrał do 0. Forma w tenisie jest bardzo ważna, w tej chwili to Fabio jest w dużo lepszej formie od swojego rywala. Lorenzi na 10 ostatnich spotkań przegrał 3 z: Chardy, Almagro, Capdeville. Fabio przegrał 4 spotkania z: 2x Djokovic, Raonic, Ferrer. Jak widać Fabio przegrywał z samą czołówką, z zawodnikami z topu. Podałem argumenty, które przemawiają za zwycięstwem Fabio. Według mnie kurs warto po takim kursie zainwestować w Fabio i ja tak zrobię.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy.
????Carreno-Busta Pablo - Goffin David 1.72 bet365 2-1 ✅
Po pierwsze to ja się nie zgadzam z użytkownikiem który napisał, że wygra Goffin. Jak wiadomo ranking po stronie Belga, ale to nie ranking gra. Obaj nigdy ze sobą nie grali. Hiszpan jest młodszy od Belga o rok. Czyli jak widać wchodzi dopiero do światowego tenisa. Dla Hiszpana to ulubiona nawierzchnia. Natomiast Belg na każdej czuje się dobrze. Bilans w tym roku Hiszpana jest niesamowity - 51/4 z czego na mączce to 34/3. Jest on w rankingu na 228 miejscu. Jak wiadomo w większości meczów ogrywał on ogórków. Jednak pokazał już w tym roku, że za niedługo z taka grą zapuka spokojnie do najlepszej 100 jak nie wyżej. Między innymi pokazał to pokonując takich graczy jak Benneteau, Hasse, Andujar. Hiszpan przegrał na ostanie 10 meczy tylko 3 i to nie z byle kim bo: Bellucci, Haider-Maurer, Anderson. Teraz pora przyjrzeć się Belgowi. W tym roku ma formę słabą 8/12. Na ostatnie 10 meczy przegrał 5, ale nie z byle kim: 2x Almagro, 2xMayer F, Marchenko. I tu pewnie się zrodzi pytanie, jeśli Belg przegrał tylko z naprawdę dobrymi graczami to dlaczego dziś też ma przegrać. Choćby dlatego, że wszystko wskazuje na to, że Hiszpan będzie lepszym grajkiem na tej nawierzchni od Belga. Już dziś to powinien udowodnić. Po drugie forma to jedna z najważniejszych rzeczy, a Hiszpan jest na pewno w lepszej. Na pewno jest strasznie podbudowany tymi zwycięstwami. Jestem w stanie mu zaufać i zainwestuje w niego swoje pieniądze. Jeśli typ si ę spodobał , skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebi e to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy.
Double @ 2.4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Hanescu-Paire 2 @1.65
A ja ten typ poprze z zupelnie innego powodu. Od przyszlego tygodnia mamy turniej w Madrycie i tak patrze, gdzie kto gra i spora grupa zawodnikow moze grac w kwalifkiacjach do madryckiej odslony turnieju Masters. Z doswiadczenia stawiam, ze pierwsi co pojawia sie w tych kwalifikacjach to beda gracze typu Falla czy Hanescu, ktorzy regularnie graja w Madrycie od kilku lat. Czuje, ze Hanescu ma duze szanse polec juz dzis, poniewaz dzisiejsza wygrana bedzie oznaczac kolejny mecz prawdopodbnie w piatek dopiero, a nie ma sensu sie tak gonic. Z Machado czestotliwosc (nie mylic ze skutecznoscia) 1-ego serwisu na poziomie az 80 procent, 10 bronionych breaponitow w sumie. Mysle, ze Hanescu bardziej zalezy na dobrym przetarciu i pograniu troche w korcie, jezeli chce pojechac do Hiszpanii. Oczywiscie mozna teoretycznie wygrac, a pozniej oddac mecz walkowerem, ale tak naprawde to Rumunowi potrzebny jest dobry mecz w ramach praktyki. Mowiac krotko, Hanescu czy Falla sa moimi najwiekszymi kandydatami do zagrania w Madrycie, a i forma tez predysponuje Paire&#39;a do wygranej, wiec nawet od strony czysto sportowej jest szansa powodzenia.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mayer - Matosevic 1 1.50 4/10✅
Marinko slaby na cegle a Mayer jakby odzyl na tych kortach. Na hardzie w tym roku gral fatlanie, chyba ani razu trzeciej rundy nawet nie zrobil. Na clayu odrazu trzecia runda w MC, czwarta w Rumunii. Rozkreca sie a niby po czym ma byc zmeczony jak ktos sugerowal skoro on w tym roku prawie nic nie pogral. Chyba go bardziej podroze mogly zmeczyc niz mecze. Matosevic ma taki surowy tenis, mi to kompletnie nie pasuje na cegle. Jednostajna gra, atut serwisu troche ucieka. Nawet z tym amatorem w pierwszej rundzie mial cos ponad 30% z drugiego i rywal 0/5 bp. No to Mayer bedzie miec tych szans duzo duzo wiecej.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? A. Dolgopolov (-1.5 Sets) vs D. Tursunov (+1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK ?
KURS:
2.090
PinnacleSports

???? Philipp Kohlschreiber v Evgeny Korolev (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK ?
TYP:
Powyżej 2.5
KURS:
3.40
Bet365

A przeciwko Dolgopolovi nikt ? ????
Pezio powyżej ładnie opisał Koroleva i ja również w tym meczu przeczuwam walkę i wyrównane spotkanie - stąd typ na 3 sety. Pierwotnie miałem grać na seta na Ruska, ale Pinnacle zdjęło spotkanie z oferty godzinę przed meczem !! KPINA!! Gram więc 3 setówkę, bo Kohli na pewno u siebie będzie walczył i powinien seta ugrać (mam nadzieję,że nie skończy się 2:0 dla koroleva bo ten wynik też jest jak najbardziej możliwy). Kohli w wielkim gazie nie jest, męczarnie 3 setowe z Kuznetsovem i Klizanem w Barcelonie - Almagro zmiótł go z kortu. Tutaj Kohli rok temu wygrał więc ma co bronić. Łatwo na pewno Korolev mieć nie będzie miał, ale Kohli też się pomęczy...
Atuty Koroleva opisał powyżej już PEZIO (z ochydną gilą z nosa ???? ) i w zasadzie nie mam nic do dodania - no może tylko to że mega się zdziwiłem wczorajszym wynikiem z Bagietką... Przypuszczałem, że Bagietka zmiecie go z kortu a tu taka niespodzianka... Wynik na pewno robi wrażenie ...
Jeżeli natomiast chodzi o Dolgo to w zasadzie wiadomo jaki on jest ???? Jak mu się chce to potrafi ograć zawodników z TOP10, ale jak nie to portafi przegrać z zawodnikiem poza pierwszą setką... Jego ambicje bycie numerem 1 w rankignu chyba nigdy nie będą miały miejsca ze względu na jego psychę. Kursów poniżej 1,4 na Dolgo nie tykam bo to tak jakby skoczyć na główkę do półmetrowej wody ???? Wolę już przeciwko niemu zagrać, tymbardziej że po drugiej stronie siatki nieobliczalny Tursunov. W Barcelonie zaprezentował się bardzo dobrze, ograł Ferrera (i co z tego że może Hiszpan lekko kontuzjowany, wynik to wynik) i Istomina, poległ z Belluccim. Tutaj już pokonał gładko Mathieu, który może i bez formy, ale zawsze groźny gracz. Na pewno jest w stanie powalczyć z Ukraińcem. Grali ze sobą raz w 2010 roku i górą był Tursunov. Wg mnie kurs nieco zawyżony więc ja jak najbardziej z tego zamierzam skorzystać.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Sprzedać, nie sprzedał - po prostu Carreno-Busta to solidny zawodnik i nie jest łatwo z nim wygrać. Goffin pierwszego seta wygrał 6-1, ale poziom jaki prezentował był bardzo wysoki i każdy, kto choć trochę śledzi tenis wie, że jest rzeczą niemożliwą, żeby utrzymać taki level przez cały mecz. Goffinowi też to się przydarzyło - w pierwszym secie wszystko trafiał, linie, krosy, wszystko wchodziło. Przy break pointcie dla niego - passing shot w linię - czemu nie ...
Goffin nie potrafi grać równo przez cały mecz, zresztą pierwsza runda z Sousą to pokazała, o mały włos nie przegrał. Ma on spory potencjał, jednak też sporo pracy przed sobą. Carreno-Busta znacznie lepszy serwis, poza tym ewidentnie było widać, że to jemu bardziej się chce i to on jest bardziej zmotywowany.
Duży ✅ dla teamu za support po każdym wygranym punkcie. Carreno-Busta - usłyszymy o nim jeszcze, zobaczycie. Dla mnie to ogromny talent i pracuś. ????
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Mayer F - Matosevic M 2 @ 2,75 bet365
Mayer w ostatnich meczach nie gra kompletnie nic ledwo wygrał z słabo grającym Kubotem a z Garcia-Lopezem przegrał grając bardzo słabo. uważam że jest duża szansa na wygranie Matosevicia
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Mayer F - Matosevic M 2 @ 2,75 bet365
Mayer w ostatnich meczach nie gra kompletnie nic ledwo wygrał z słabo grającym Kubotem a z Garcia-Lopezem przegrał grając bardzo słabo. uważam że jest duża szansa na wygranie Matosevicia
Kubot zagrał swój najlepszy mecz od dawna i grał bardzo dobrze
Matosevic i clay na poziomie ATP nie widze tego
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Turniej: ATP Oeiras
Spotkanie: Ernests Gulbis -Tommy Haas
Typ: Gulbis
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet-at-home

Wczoraj dobry typ na Troickiego, więc dzisiaj spróbuje podtrzymać dobrą passe w Portugalii i pod lupę biorę mecz Ernestsa Gulbisa z Tommy Haasem.
Zacznę od Łotysza. 24 lata, 47 rakieta świata. W tym roku na clayu 8 spotkań (bilans 6-2): druga runda w Monaco po przegranej z ... Monaco 1:2 i 1/8 finału w Barcelonie po przegranej 0:2 z Raonicem. Na Monachijskich kortach w pierwszej rundzie łatwo (6:4 6:2) rozprawił się z będącym ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji Nieminenem, nie dając się przełamać ani razu w ciągu całego meczu.
Natomiast jeśli chodzi o Niemca, to za dużo pisać tutaj nie mogę. 35 lat, 14 w rankingu ATP. Jedyny mecz na clayu w tym roku, rozegrany 12 kwietnia na kortach w Houston i gładka porażka z Beranskisem 0:2. Od tamtego meczu nie grał w żadnym turnieju, całe, okrągłe 0 meczy.
Sumując: Gulbis w gazie, wygrywa mecze, przegrywa tylko z dużo lepszymi od siebie i to po walce. A Niemiec po długiej przerwie bez meczowego ogrania. Jego postawa to wielka zagadka, może odpalić i zmieść z kortu Łotysza lub, w co osobiście wierze, dostać niezły łomot. Uważam że, będzie to tylko mecz na przetarcie do kolejnych turniejów w wykonaniu Haasa i po takim kursie warto spróbować zagrać.
H2H: 2-1 Gulbis (na clayu 0-1)

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki! ????

 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Mayer Florian - Matosevic Marinko 2(+1.5sets) @ 1.72 Betsafe 2-6,6-4,6-2 ✅

Popieram typ Pato210. Mayer kiepski występ z Kubotem. Niby w Monte Carlo i Bukareszcie ładne wyniki, ale powiedzmy sobie szczerze rywali za mocnych to nie miał. Florek od początku sezonu prezentuje się słabo, ostatnio nieco lepiej i większość myśli, że będzie tylko wygrywał. Uważam, że dziś czeka go trudne zadanie. Marinko forma średnia - lepsze występy przeplata gorszymi - sądzę, że w dużej mierze zależą one od motywacji i zaangażowania. W Monachium broni punktów sprzed roku, gdzie odpadł w ćwierćfinale. Szanse na zwycięstwo wg mnie spore, a wygranie seta powinno być formalnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
????Millman John - Zemlja Grega 1.4 0-2 ✅ ????Mayer Florian - Kubot Łu kasz 1 .36 2-1 ✅
????Lorenzi Paolo - Fognini Fabio 1.4 Bet365 1-2 ✅ ????Carreno-Busta Pablo - Goffin David 1.72 Bet365 2-1 ✅ ???? Peya A./Soares B. - Nieminen J./Tursunov D. 1.28 bet365 0-2 ⛔ jednak debla już się nie chwytam.
Staram się unikać stawiania na pary deblowe, ale dziś zrobię wyjątek(który za niedługo stanie się reguła ???? ). Po pierwsze to na ta parę co stawiam to para typowo deblowa. W przeciwieństwie do swoich przeciwników. Nieminem z Tursunovem zagrają dziś dopiero drugi raz ze sobą. Co tu dużo opisywać pierwsi to typowi debliści a drudzy singliści. Para Peya/Soares jeśli dobrze policzyłem w tym roku na mączce na 17 spotkań przegrali 3 i to nie z byle jakimi parami. Raz przegrali w finale, oprócz tego wygrali dwa turnieje. Myślę, że jest duża szansa na kolejny skalp. Po za tym są rozstawieni z 1 w turnieju, co z ich formą zobowiązuje ich conajmniej do pokazania się w finale. Wszystko na niebie i ziemi wskazuje na nich, więc im zaufam i w nich zainwestuje.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy.
???? Mayer F.-Matosevic M. 1.36 bet365 2-1 ✅
Jak widać powyżej mojego postu użytkownicy grają coś w stronę Matosevica. Każdy ma inny tok myślenia, każdy ma swoje argumenty. Ja jednak nie mogę zagrać w brew sobie dlatego zagram po raz kolejny na Niemca. No a teraz argumenty. Pozwoliłem se wkleić i przerobić swoją ostatnią analizę na mecz Niemca. Jak wiadomo Niemcy grają na swojej ziemi, o wiele lepiej niż za granicą. Po za tym wszystko przemawia za Niemcem. Ranking: Niemiec - 27, Polak - 51. Niemiec czuje się na mączce bardzo dobrze w przeciwieństwie do swojego rywala, którego ulubioną nawierzchnią jest hard( na mączce gra średnio, żeby nie powiedzieć słabo). W bezpośrednich pojedynkach 1-0 dla Australijczyka, lecz spotkanie miało miejsce na hali, czyli tam gdzie Niemiec nie czuje się najlepiej zresztą jak jego przeciwnik.. Forma także stoi po stronie Niemca jak i pisałem wcześniej. Jedna rzecz co przemawia by nie grać na Niemca to, że jest to zawodnik strasznie chimeryczny. Ulubiona nawierzchnia mączka + forma + gra u siebie to powinien być wystarczający argument by zagrać na Niemca.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy. Double @ 1.74 ⛔
Moje przemyślenia:
Mógłby ktoś napisać, że podaje niskie kursy. Według mnie nie ważne jaki kurs ważne, że warty ryzyka i że powinien wejść. Jednak przy zagraniu dwóch meczy już się stworzył fajny kurs do zagrania. Oczywiście ja nikomu nie kazuje tego grać, po prostu podaje swoje przemyślenia co warto zagrać oraz co przeważnie sam gram( choć nie zawsze, wszystkoco gram znajduje się w moim temacie w KzS).
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: ATP Oerias
Spotkanie: Elias G. v Istomin D. ⛔⛔⛔
Typ: Istomin D.
Kurs: 2.33
Bukmacher: Pinnacle Sports
Stawka: 4/10
Analiza:
Masakra w wykonaniu Istomina, przecież ten Elias to zero gry, większość punktów po błędach Uzbeka, parodia tenisa.

v
R16 turnieju w Portugalskim Oerias, pod lupę biorę mecz gospodarza z dziką kartą Eliasa z Istominem. Jak każdy wie Uzbek nie jest zawodnikiem, który potrafi dobrze grać na clay&#39;u, jednak według mnie poradzi sobie dziś z młodszym Portugalczykiem. Elias ostatnio gra nieźle, wygrał CH w Santosie, tegoroczny bilans to 22/10. W Oerias w pierwszej rundzie pokonał Horacio Zeballosa, który ostatnimi czasy tylko przegrywa. Istomin miał o wiele trudniejsze zadanie, musiał się zmierzyć z Donskoyem. Nie zbyt ciekawie to wyglądało, gładko przegrał pierwszego seta, następnie w tiebreaku drugiego przegrywał 3-5 i jednak zdołał wygrać! Ostatecznie wygrał ten mecz 2-1 i awansował do kolejnej rundy. Istomin w tym roku na clayu rozegrał, trzy mecze. Oprócz pojedynku z Donskoyem, przegrał z Wawrinką i Tursunovem. Elias w tym roku nie grał zbyt często w turniejach tej rangi. Poza epozodem w 1R turnieju w Buenos Aires, nie osiągnął nic więcej. Powiem tak, umiejętności czysto sportowe większe ma Denis Istomin, jednak mączka to nie jego bajka. Wierzę jednak, że doświadczenie pomoże osiągnąć zwycięstwo nad młodym Portugalczykiem, którego miejsce jest w turniejach rangi Challenger.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Turniej: ATP Oeiras
Spotkanie: Ernests Gulbis -Tommy Haas
Typ: Gulbis
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet-at-home

Wczoraj dobry typ na Troickiego, więc dzisiaj spróbuje podtrzymać dobrą passe w Portugalii i pod lupę biorę mecz Ernestsa Gulbisa z Tommy Haasem.
Zacznę od Łotysza. 24 lata, 47 rakieta świata. W tym roku na clayu 8 spotkań (bilans 6-2): druga runda w Monaco po przegranej z ... Monaco 1:2 i 1/8 finału w Barcelonie po przegranej 0:2 z Raonicem. Na Monachijskich kortach w pierwszej rundzie łatwo (6:4 6:2) rozprawił się z będącym ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji Nieminenem, nie dając się przełamać ani razu w ciągu całego meczu.
Natomiast jeśli chodzi o Niemca, to za dużo pisać tutaj nie mogę. 35 lat, 14 w rankingu ATP. Jedyny mecz na clayu w tym roku, rozegrany 12 kwietnia na kortach w Houston i gładka porażka z Beranskisem 0:2. Od tamtego meczu nie grał w żadnym turnieju, całe, okrągłe 0 meczy.
Sumując: Gulbis w gazie, wygrywa mecze, przegrywa tylko z dużo lepszymi od siebie i to po walce. A Niemiec po długiej przerwie bez meczowego ogrania. Jego postawa to wielka zagadka, może odpalić i zmieść z kortu Łotysza lub, w co osobiście wierze, dostać niezły łomot. Uważam że, będzie to tylko mecz na przetarcie do kolejnych turniejów w wykonaniu Haasa i po takim kursie warto spróbować zagrać.
H2H: 2-1 Gulbis (na clayu 0-1)

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki! ????

Ja się tutaj mocno nie zgadzam... W zasadzie żaden konkretny argument nie padł w powyższej analizie skłaniający do zagrania na chimerycznego Gulbisa... Nie wiem też o jakiej długiej przerwie Niemca piszesz??? 3 tygodnie minęło od turnieju w Houston a to nie jest jakaś mega długa przerwa chyba ???? A czy forma Haasa to zagadka? Też bym wątpił i nie opierał swojej analizy na pojedynczym przegranym meczu z Berankisem ostatnio... Czemu nic nie napisałeś o wcześniejszym jeszcze turnieju w Miami, gdzie Haas pokonał Simona, Dolgopolova czy samego Djokovica ???
Wg mnie tutaj będzie wynik 2:0 dla Tommego. Przede wszystkim gra u Siebie w Niemczech (mimo że mieszka na Florydzie od dawna) i na pewno kibice wspomogą. Po za tym rok temu w tym turnieju doszedł do półfinału i myślę, że w tym roku też będzie mu zależało dojść jak najdalej. Przecież nie fatygowałby się na przylot ze Stanów na mecz, który miałby oddać bez walki ???? Drabinki w tym turnieju aż takiej trudnej nie ma, bo po ewentualnym pokonaniu Gulbisa trafia na Mayera, więc półfinał jak najbardziej realny i możliwy.
Czas na rewanż za pechową przegraną Haasa z Gulbisem w Delray Beach !!
Moja propozycja to WIN Haas:
???? E. Gulbis vs T. Haas dla Mecz. WYNIK 46 76 61 ✅✅✅
KURS:
2.080
Stawka: 75 | Zysk: 81 PLN

PinnacleSports
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie ma jeszcze bo pada wiec napisze szybko swoje zdanie. Nie rozumiem faworywoania Gulbisa. Tommy ma dobry sezon, gra bardzo solidnie i tu mysle, że ma z 60% szans na wygrana. Kursy 1,65-1,70 na Niemca byłyby zrozumiałe. Ponad 2 t0 klasyczne value. Lotysz na clayu to nie ten sam gracz co na hard i grass. Haas gra u siebie, wygląda dosc dobrze i nie ma potrzeby na sile faworyzowania Gulbisa, nie ma propstu takich argumentow, ktore za tym przemawiają. Moge sie zgodzic, że to mecz nawet 55-45 ale EG faworytem nie jest napewno. Na upartego to i 50 na 50 powoduje, ze warto Niemca przy over 2 kurs ???? Starczy jeden break i juz bedzie kurs nie do gry wiec probuje teraz.
Haas - Gulbis 2,05 2/10✅
Bardzo dobre spotkanie, Tommy bedzie w finale...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: ATP Monachium
Spotkanie: Brands D. v Monfils G. ⛔⛔⛔
Typ: Monfils G.
Kurs: 1.55
Bukmacher: Pinnacle Sports
Stawka: 6/10
Analiza:

v
R16 turnieju w Monachium, mecz Brands v Monfils - widzę tutaj jednego faworyta, nazywa się on Gael Monfils. H2H 2-0 dla Niemca, który w tym sezonie prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Dziś jednak Gael będzie chciał wziąć rewanż za wcześniejsze poniżenia. Mecz z Melzerem bardzo dobry, dobra, dość regularna gra. Brands w pierwszej rundzie męczył się z Kamke i ostatecznie wygrał po trzech setach. Jak wiadomo Brands bardzo męczy się na clayu. Dziwi mnie ten bilans bezpośrednich pojedynków między tymi tenisistami, przecież podchodząc do meczu z Brandsem, jest jedna prosta taktyka - urozmaicać grę. Slajsy, dropy, gra kątowa (Brands biegać na pewno nie lubi). Monfils jeśli podejdzie do tego meczu rzetelnie, to nie widzę podstaw dla których mógłby ten mecz przegrać, jeśli przegra po raz trzeci to w to nie uwierzę. Kurs jak dla mnie adekwatny do ryzyka. Monfils nie ta głowa, nikt nie wie jak podchodzi do tego turnieju, patrząc przez pryzmat meczu z Melzerem - chcę mu się tutaj dłużej pograć. Gael zaczyna sobie zdawać sprawę, że jeśli chcę wrócić do czołówki musi właśnie na takich turniejach rozgrywać dobre zawody. Ostatnio rozegrał całkiem niezłe spotkanie przeciwko Nico Almagro w Houston, gdzie zabrakło spokoju. Ja wierzę w dzisiejsze przełamanie złej passy meczów z Brandsem!
 
S 4

saszka87

Użytkownik
Robin Haase- Tommy Robredo
Pojedynek w którym moim zdaniem hiszpan spokojnie sobie powinien poradzić. Ciężko znaleźć jakieś argumenty które przemawiałby za holendrem gdyż Robredo z obecną formą jest poprostu o niebo lepszy. Robredo w tym roku na cegle 14/5 wygrany jeden turniej ostatnio cwierćfinał w barcelonie gdzie odprawił m.in Berdycha tu zaczął spokojnie od zwycięstwa 2-1 nad rodakiem. Haase w tym roku na clayu 6/3 przeszedł jak burza przez eliminacje ale trafiał tam na graczy którzy nic nie znaczą w 1 rundzie wygrał niby z Andujarem ale Robredo to wyższa pułka wczesniej odpadał odrazu w 1 rundach więc i tak osiągnąl tu już sukces
typ 2 kurs 1.30 stawka 100zl ew 30
dla odważniejszych typ 0-2 Robredo po 1,80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom