>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Oeiras & Monachium, 29.04-05.05.2013

Status
Zamknięty.
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Dodig, Gulbis, Hanescu, Lorenzi, Tursunov, Ramos, Brands, Roger V, Hajek - wszyscy out z kwalifikacji do Madrytu z graczy, ktorzy grali wczoraj albo 2 dni temu.
Falla i Cipolla w Madrycie z graczy, ktorzy tez grali wczoraj albo 2 dni temu na ta chwile. (Dziwie sie tylko, ze zabraknie tego Hanescu po tylu latach z rzedu w Madrycie).
2 wolne dzikie karty do kwalifikacji wolne, jedna prawdopodobnie dla Carreno Busty, jezeli Hiszpan odpadlby dzis i chcialby wciaz taki WC przyjac.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Kohlschreiber Philipp - Troicki Viktor 2(+2.5gems) @ 2.51 Pinnacle ⛔
Kohlschreiber, ubiegłoroczny triumfator monachijskiego turnieju, zmierzy się z Troickim. Niemiec w rankingu ATP 21.miejsce, Serb 46. - różnica wyraźna, ale jeśli chodzi o formę to obaj są w zbliżonej. Kolba ostatnio osiągnął półfinał w Barcelonie, jednak sądząc po wynikach miał dużo szczęścia - dwa zwycięstwa po 3-setowych bojach z dwoma tb-mi, do tego awans bez gry z Bellucim - na mnie nie robi to wrażenia. Z drugiej strony rozkręcający się Troicki, który po kiepskim początku sezonu, z meczu na mecz gra zdecydowanie lepiej. Sądzę, że zobaczymy bardziej wyrównany pojedynek, aniżeli wskazują na to kursy, a szanse Viktora na wygraną są spore.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Kohlschreiber Philipp - Troicki Viktor 2(+2.5gems) @ 2.51 Pinnacle
Kohlschreiber, ubiegłoroczny triumfator monachijskiego turnieju, zmierzy się z Troickim. Niemiec w rankingu ATP 21.miejsce, Serb 46. - różnica wyraźna, ale jeśli chodzi o formę to obaj są w zbliżonej. Kolba ostatnio osiągnął półfinał w Barcelonie, jednak sądząc po wynikach miał dużo szczęścia - dwa zwycięstwa po 3-setowych bojach z dwoma tb-mi, do tego awans bez gry z Bellucim - na mnie nie robi to wrażenia. Z drugiej strony rozkręcający się Troicki, który po kiepskim początku sezonu, z meczu na mecz gra zdecydowanie lepiej. Sądzę, że zobaczymy bardziej wyrównany pojedynek, aniżeli wskazują na to kursy, a szanse Viktora na wygraną są spore.
w wyrównanej formie bo grał 3 setówki i to oznacza, że musiał mieć dużo szczęścia i nie widząc gry wnioskujesz, że są w wyrównanej formie? gratuluję. Troicki faktycznie biorąc pod uwagę początek sezonu to faktycznie coraz solidnej, ale na Kolbę to będzie zdecydowanie za mało. Inny poziom niż Radek Stepanek, który klepał i z Youzhnym i z Troickim baloniki na drugą stronę. Kolba nie powinien mieć najmniejszych problemów, a kursy adekwatne do formy
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Gastao Elias (POR) - Stanislas Wawrinka (SUI) 1.08
Pablo Carreno-Busta (ESP) - Fabio Fognini (ITA) 1.36
Krótko i na temat. Są to typowe pewniaki. Kurs na Fabio w miarę wysoki. Męczył się w ostatnim meczu, ale i tak jest faworytem w meczu z Hiszpanem. Dobrze dysponowany Wawrinka spokojnie powinien poradzić sobie z gospodarzem tego turnieju. Mecze idealne dla osób które ostatnio coś straciły. ????
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
w wyrównanej formie bo grał 3 setówki i to oznacza, że musiał mieć dużo szczęścia i nie widząc gry wnioskujesz, że są w wyrównanej formie? gratuluję. Troicki faktycznie biorąc pod uwagę początek sezonu to faktycznie coraz solidnej, ale na Kolbę to będzie zdecydowanie za mało. Inny poziom niż Radek Stepanek, który klepał i z Youzhnym i z Troickim baloniki na drugą stronę. Kolba nie powinien mieć najmniejszych problemów, a kursy adekwatne do formy
mam nadzieje że to był żart ? Kolba w dobrej formie aha no to który jego mecz ostatnio ogladałeś ;d? z Almagro nawet nie był bliski ugrania czegoś Hiszpan ograł go 6:2 6:1 z Klizanem miał fure szczęscia przełamywali sie w trzecim secie co chwile. dużo niżej notowany Kuznetsov sprawił mu też wiele trudu. To samo było z Andujarem a Nadal ograł go szybko łatwo i przyjemnie.
Kohlschreiber P. - Troicki V (Liczba setów powyżej 2,5 @2,50 betsafe)
 
robel 153

robel

Użytkownik
Mayer - Haas 2(-1,5 s) 1.70 Expekt 0:2 ✅✅✅


Florek obudził się na cegle jednak patrząc kogo on pokonał już tak dobrze nie wygląda:

Balleret
Bautista-Agut
Cipolla
Goffin
Henescu
Kubot
Matosevic


W Monachium dwie trzy-setówki, z Kubotem mało brakowało a odpadł by już w pierwszej rundzie. Haas broni punktów za ubiegłoroczny półfinał, obecny sezon wyśmienity, w Huston wpadka z Berankisem, w Monachium pokonał Gulbisa.

Jak dla mnie za Mayerem przemawia tylko ogranie, trochę na cegle juz w tym roku pograł nic poza tym. Za Haasem psychika(4 wygrane z Mayerem bez starty seta), umiejętności i forma.

Wawrinka - Elias 1(-1,5 s) 1.40 Expekt 2:0✅✅✅


Dla Eliasa to najlepszy wynik w tym roku jednak Wawrinka to inny level. Jakby Portugalczykowi udało się urwać seta to byłaby dla mnie sensacja. Powinno być łatwe 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 4

saszka87

Użytkownik
Florian Mayer-Tommy Haas mamy tu niemiecki pojedynek w cwierćfinale oglądałem wczoraj ich mecze i jak dla mnie Tommy powinien sobie poradzić z Florkiem oczywiście mecz meczowi nie równy ale Mayer strasznie się męczy wygrane z Kubotem i Matosevicem po 2-1 w kiepskim stylu nie wróżą mu nieczego dobrego przed tym spotkaniem gdyż Haas to już wyższa półka pozatym jest w dobrej formie co można było zauważyć wczoraj w meczu z faworyzowanym Gulbisem gdzie w 3 secie nie pozostawił mu złudzeń. H2H zdecydowanie na korzyść Haasa
typ 2 kurs 1,3 stawka 100 ew 130
dla odważniejszych handi gemowe Haas-3,5 po kursie 1,70
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
udzie piszacy analizy opierajacy sie o przyszle tygodnie itp itd. powtarzam po raz n-ty , skonczcie pie**** takimi argumentami bo wprowadzacie w blad ludzi ktorzy pobieraja stad typy!!! Ostatnio jakis glab napisal ze hanescu jedzie do madrytu grac a tu oklepal francuza, dzisiaj kolejne jakies sensacje.... to nie analiza to zalosny stek bzdur.
Alez oczywiscie nie ma to znaczenia .... Co tam, ze zawodnicy maja turnieje i miejsca, ktore lubia i graja regularnie. Co tam, ze niektorzy prawie stale kreca dobre wyniki w danych turniejach. Co tam, ze niektorzy zawodnicy/zawodniczki po 5 czy 6 razy wygrywaja dany turneij czy graja w finale (i wcale nie chodzi o graczy typu Nadal czy Monte Carlo... dla przykladu sprawdz sobie osiagniecia takich zawodniczek jak Vinci w Barcelonie czy Mediny w Palermo, mozna mnozyc przyklady). Co tam, ze niektorzy zawodnicy dostaja co roku dzikie karty do danych turniejow. To oczywiscie sa wszystko wytwory chorej wyobrazni, albo zbiegi okolicznosci, podobnie jak niektore porazki, zeby zagrac w kwalifkacjach do wiekszych turniejach. To czy zawodnik zdecyduje sie odpuscic i pojechac zalezy tylko od niego i nikt w jego glowe nie wejdzie, ale jezeli ktos lubi dany turniej i gra regularnie to jest duza szansa, ze przyjedzie znowu zagrac (i nie przekrecaj slow). Typowe przyklady przed Madrytem z ostatnich dwoch lat... Sluze uprzejmnie. Rok temu Hanescu przegrywa w 2 rundzie w Belgradzie (czwartek) z fatalnie grajacym w tamtym czasie Rosolem. Oczywiscie kilka dni temu gra w kwalifikacjahc w MAdrycie i dostaje sie do turnieju glownego. 2 lata temu Falla w Estroril kreczuje w 1 rundzie w 3 secie z Andujarem przy stanie 4-4 bez wiekszego powodu. Kilka dni pozniej ten sam Falla roznosi zawodnikow w kwalifikacjach do Madrytu i bez problemu gra w turnieju glownym. Jezeli ty nie widzisz takich rzeczy to rzeczywiscie szkoda podejmowac dyskusje, bo ja ci wyciagne setki przykladow, zeby to udowodnic. Powtorze raz jeszcze, sa turnieje gdzie zawodnicy przyjedzaja co roku i jezeli ktos sie pojawia gdzies 4 czy 5 czy 6 rok z rzedu to jest duza szansa, ze pojawi sie dobrze i zagra z sercem, a pozniej sa lamenty ze dany zawodnik gral tak slabo, a tu nagle w danym turnieju zagral bardzo dobrze. Sprawdzanie gdzie kto gra regularnie jest wazniejsze niz te wszystkie wypociny, ze zawodnik X ma w tym roku bilans taki a taki. Mam wziac inne turnieje i mnozyc dalej przykladami ? Sluze uprzejmnie, jezeli chcesz. Dziekuje.
Edit: To ze na przyklad taki Richard Krajicek dba od 4 lat, zeby do Rotterdamu przyjezdzal co roku Dimitrov (Bulgar mial wtedy 18 lat gdy zagral 1-szy raz) i robi inwestycje dla swojego turnieju na lata, zeby przyciagnac ludzi i uatrakcyjnic turniej to tez zbieg okolicznosci. Albo to, ze organizatorzy w Bogocie zainwestowali w sowj turniej i dogadali sie z Jankovic, ze Serbka bedzie przyjezdzac do nich przez nastepne 2 lata (i wlasciwie przesadzone jest, ze za rok zobaczymy Jankovic znowu w Kolumbii), mimo ze rownoczesnie w tym roku graja tak duzy turniej jak Dubaj to pewno tez zbieg okolicznosci. A moze by sie tak jednak zastanowic czasem ... Przeciez to organizatorom zalezy, zeby turniej byl jak najatrakcyjnieszy i musza zabiegac o zawodnikow/zawodniczki.
To, ze turnieje maja listy wejsc zawodnikow/zawodniczek i listy alternatyw, ktorzy kolejno zastepuja graczy, ktorzy sie wycofuja, to pewnie tez tak dla jaj robia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Gastao Elias (POR) - Stanislas Wawrinka (SUI) 1.08
Pablo Carreno-Busta (ESP) - Fabio Fognini (ITA) 1.36
Krótko i na temat. Są to typowe pewniaki. Kurs na Fabio w miarę wysoki. Męczył się w ostatnim meczu, ale i tak jest faworytem w meczu z Hiszpanem. Dobrze dysponowany Wawrinka spokojnie powinien poradzić sobie z gospodarzem tego turnieju. Mecze idealne dla osób które ostatnio coś straciły. ????
Nie żartuj sobie z nas. To są idealne mecze dla osób, które chcą przegrać trochę kasy. Wawrinka po 1.08? Już samo granie na zawodnika bez głowy po takim kursie to czyste samobójstwo, a jak jeszcze dodamy do tego okoliczności, że gra z gospodarzem, że Szwajcar prawie nie odpadł w poprzedniej rundzie, że to jest jakiś mały turniejik, a za chwilę zaczyna się masters, to trzeba mieć na prawdę nierówno pod sufitem, żeby tutaj grać na Wawrinke. Fogniniego też oczywiście nie polecam o czym była już mowa wcześniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Nie żartuj sobie z nas. To są idealne mecze dla osób, które chcą przegrać trochę kasy. Wawrinka po 1.08? Już samo granie na zawodnika bez głowy po takim kursie to czyste samobójstwo, a jak jeszcze dodamy do tego okoliczności, że gra z gospodarzem, że Szwajcar prawie nie odpadł w poprzedniej rundzie, że to jest jakiś mały turniejik, a za chwilę zaczyna się masters, to trzeba mieć na prawdę nierówno pod sufitem, żeby tutaj grać na Wawrinke. Fogniniego też oczywiście nie polecam o czym była już mowa wcześniej.
Otóż to !! Bardzo dobra kontra do kiepskiej wcześniejszej analizy... Wawrinka jest bardzo chimeryczny i faktycznie granie kursów w granicach 1.10 na WIN Szwajcara to ogromne ryzyko (dużo można stracić przy minimalnej wygranej). Wawrinka jest graczem typu HOT HEAD, trochę nieobliczalny, chimeryczny i nerwowy, ale jednak w tym przypadku, geniusz... Talent Szwajcara na pewno jest nieprzeciętny. Potrafi zagrać kapitalne spotkanie (przyp. mecz Djoko -Wawrinka na AO) albo przegrać gładko z Fogninim, jak to miało miejsce w Accapuco. Elias na pewno w tym meczu będzie robił wszystko, żeby się postawić, tym bardziej że ten jeszcze stosunkowo młody gracz gra ostatnio całkiem dobrze (wygrał Chellengera w Santosie, wcześniej półfinał innego Chellengera w Brazyli). Tutaj już pokonał Zeballosa i Istomina i w meczu z Stasiem przy odrobinie szczęścia może mieć szansę na ugranie czegoś w tym meczu...
O wiele bardziej rozsądniejsze jest granie przeciwko Wawrince niż w jego stronę przy tak wystawionych kursach. Moja propozycja to :
???? G. Elias (+1.5 Sets) vs S. Wawrinka (-1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK ?
KURS:
2.940
Stawka: 60 | Zysk: 116.40 PLN
PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robel 153

robel

Użytkownik
Nie żartuj sobie z nas. To są idealne mecze dla osób, które chcą przegrać trochę kasy. Wawrinka po 1.08? Już samo granie na zawodnika bez głowy po takim kursie to czyste samobójstwo, a jak jeszcze dodamy do tego okoliczności, że gra z gospodarzem, że Szwajcar prawie nie odpadł w poprzedniej rundzie, że to jest jakiś mały turniejik, a za chwilę zaczyna się masters, to trzeba mieć na prawdę nierówno pod sufitem, żeby tutaj grać na Wawrinke. Fogniniego też oczywiście nie polecam o czym była już mowa wcześniej.
Jak gram na 2:0 i raczej nierówno pod sufitem nie mam. Co z tego że zaraz zaczyna się Madryt, jakby Szwajcar miał gdzieś ten turniej to by tu w ogóle nie przyjeżdżał. Co do głowy to raczej Elias będzie miał w niej totalny młyn jak stanie na przeciwko niego ktoś z Topu. Dla Portugalczyka sam ćwierćfinał to swietny wynik i na tym zakończy zapewne, a to że gra u siebie w tym wypadku będzie przeciwko niemu. No ale to tylko sport i wszytko jest możliwe.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ale pospadały kursy na Foginiego. Wczoraj złapałem 1.57 a teraz 1.40. Masakra, ciekawe czy cos jest na rzeczy. Wiedziałem, ze kursy spadna dlatego wczoraj go pograłem, ale takim spadkiem jestem w szoku ????
Niezła bajki tutaj piszecie, jezeli dobrze zrozumiałem, to wrózycie Hiszpanowi top10, no niezle ???? Ja w tym dziale nie wchodze w dyskusje. Mam nadzieje, ze Włoch wygra, jest na mojej czarnej liscie. Koles bez głowy. Ale po kursie 1.57 musiałem go zaatakowac. Jak przegra to już go na pewno nie obstawie ???? Ciekawe co Hiszpan pokaze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
acetate 474

acetate

Użytkownik
Tipsarevic J. - Brands D. - over 22,5 @ 1,92 (Pinnacle) ✅ 3:6, 6:4, 4:6
Dosc ciekawie zapowiada sie pojedynek Serba z Niemcem. Tipsar ostatnio jest raczej pod forma, tu cos wygra, tu cos przegra i tak w kolko. Duzo zalezy od tego, czy &quot;mu sie bedzie chcialo&quot;. Umiejetnosci napewno ma wieksze niz Brands, ale czy dzisiaj wlasnie je pokaze? No coz, wg bukow jest tutaj takim znaczacym faworytem. Ogral rowniez gladko Zemlje, wiec nie widze powodu, dlaczego mialby oddac tutaj mecz w dwoch setach.
Po drugiej stronie siatki mamy Brandsa, ktory pokazal sie z dobrej strony, ogrywajac wczoraj Monfilsa (w 3 secie nie oddal mu ani jednego gema). Generalnie jego bilans na ziemi w tym roku jest przyzwoity, 6:2 w tym porazki z Davydenko i Simonem Gilles, tak wiec znaczacymi graczami. Gra dzis u siebie, jest w formie, i tak samo nie widze powodu dla ktorego mialby latwo oddac mecz Serbowi, ktory nie jest w max formie.
Wg mnie dzis bedzie zaciete spotkanie, najprawdopodobniej 3 setowe, co pozwoli gladko pokryc over gemowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jeśli tylko będzie się chciało Stanisławowi choć troszkę to powinien wygrać to 2-0 ✅. Miałem tę nieprzyjemność oglądać wczoraj Eliasa z Istominem i to był antytenis. Elias jest tu gdzie jest tylko dla tego, że Istomin w tylko sobie znany sposób wyrzucał masę piłek prostych. Bo Elias wcale jakoś wybornie po korcie go nie wyrzucał. Więc jeśli tylko Staszek będzie grał normalnie to to jest szybkie 2-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 2

raszid

Użytkownik
Gastao Elias (POR) - Stanislas Wawrinka (SUI) - 5,5 gem kurs 2,05 BWIN ⛔⛔⛔ słaby ten Wawrinka ????
Mój typ na dziś to minus handi na Wawrinkę. Dla Eiasa ćwierćfinał to już życiowe osiągnięcie i myślę że na tyle wystarczy, a wczoraj oglądając jego mecz powiedziałem sobie że obojętne z kim będzie grał stawiam przeciw niemu, widać że chłopak sobie nie radzi z mocno zagranymi piłkami a jak sam chce mocno to wszystko w aut. a Wawrinka potrafi mocno zagrać, a jego lewo ręczny backhand jest czasami zabójczy i myślę że Elias nie będzie sobie z tym radził. Wczoraj Wawinka nie pokazał niczego szczególnego ale wygrał i na dziś jest w stanie ograć łatwo Eliasa.
A propos innych typów popieram i sam zagrałem Dodiga i myślę że Haasa też warto ????
 
U 7

ushat

Użytkownik
Przed Pablo Carreno-Busta sporo nauki, jeśli się ma 4:2 i 40:0 przy własnym podaniu i przegrywa seta, to chyba problem leży jeszcze w głowie. Z typów na dziś polecam mocno Brandsa, Niemiec wyglądał bardzo solidnie z Monfilsem, Tipsarević z kolei daleki jest od swojej najlepszej dyspozycji. Dla mniej odzważnych handi setowe w stronę zawodnika gospodarzy, ewentualnie over gemowy.
E: sorry, oczywiście Pablo JESZCZE nie przegrał drugiego seta.
E2: zupełnie zapomniałem, że Fognini też głowy nie ma ????
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Haas Tommy v Dodig Ivan,
4.00 Sportingbet
v
Półfinał turnieju w Monachium, gdzie mamy wiele niespodzianek. Ivan Dodig jest jedną z nich. Zaznaczam od razu, że nie widziałem dzisiejszego meczu Haasa, jednak po wyniku można stwierdzić, że grał bardzo dobrze. Oglądałem dziś mecz Dodiga z Dolgopolovem, gdzie Chorwat grał fantastycznie. Serwis pomagał w wielu momentach, był kluczowym argumentem w grze Ivana. Bez bicia przyznaję, że Dolgopolov pomógł dużą ilością błędów, jednak zasługi Dodiga są duże. Statystyki były przeze mnie przytaczane przy okazji wcześniejszego meczu z Aleksandrem. Tenisiści spotkali się raz w całej karierze, dokładnie w tym roku w Delray Beach. Był to ćwierćfinał tego turnieju. Po trzy setowym meczu wygrał Tommy, jednak tamtejsza forma Ivana była zdecydowanie słabsza niż ta, którą osiągnął w tym tygodniu. Tommy ten sezon ma bardzo dobry, bilans 17/9 - w tym roku finał w San Jose, półfinały w Delray Beach, Miami i Monachium. Można powiedzieć, że Niemiec na stałe mieszkający w Stanach Zjednoczonych przechodzi drugi renesans. Sam gram jutro również bardziej bezpieczniejszy typ na +1.5 sets dla Dodiga, za pewnę sytuacja się powtórzy i jutro rano znów kursy będą niższe tak więc polecam już dziś skorzystać!
e; Gram oba typy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Sam gram jutro bardziej bezpieczniejszy typ na +1.5 sets dla Dodiga, za pewnę sytuacja się powtórzy i jutro rano znów kursy będą niższe tak więc polecam już dziś skorzystać!
Nie rozumiem twojego toku myślenia najpierw dajesz kurs na ivana mecz a niżej że jednak grasz + 1,5 seta
 
L 77

low

Użytkownik
Brands - Kolba

Brands @2,62 pinnacle

Kto oglądał mecze Brandsa ten wie dlaczego. Ja popełniłem błąd wcześniej i zagrałem na Monfilsa, jednak Niemiec nie dał mu szans. Kolba z kolei gra tak dość średnio. Dziś Troicki gdyby lepiej wykorzystał swoje szanse, a miał ich sporo mógł spokojnie wyrwać seta. Co ciekawe Brands zaprezentował nie tylko b.mocny serwis, ale piekielnie agresywną i skuteczną grę z głębi kortu. Tipsa i Gael byli bezradni. Jest w życiowej formie.

Haas - Dodig

Dodig (+4) @1,84 pinnacle⛔

Swoje bety opieram głównie na obserwacji poprzednich meczy graczy i ewidentnie Dodig czuje się w Monachium świetnie. Haas to jednak klasa w sama sobie i to powoduje, że nie gram czystego betu na Ivana. Grali w Delray Beach 2 miesiace temu i po 3 setach wygrał Haas. Wg mojej obserwacji Dodig to gracz o większej regularności i myśle, że jego gra bardziej pasuje pod clay niz Haasa. To nie jest jakaś wielka różnica, ale styl Niemca jest nieco bardziej agresywny, a przez to traci na tym ważna na mączce regularność. Tommy w swojej długiej karierze tylko raz wygrał turniej na clayu i to amerykańskim w Houston. Ogólnie nie powinno być gorzej dla Dodiga niż w Delray Beach.
 
M 2

messsi18

Użytkownik
Nie rozumiem twojego toku myślenia najpierw dajesz kurs na ivana mecz a niżej że jednak grasz + 1,5 seta
Kolego, czytaj ze zrozumieniem. Napisał RÓWNIEŻ ;)

Co do typów Mad3Rsa - podpisuję się pod nimi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom