>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Oeiras & Monachium, 29.04-05.05.2013

Status
Zamknięty.
S 4

saszka87

Użytkownik
własnie oglądam mecz Haase -Gulbis i popieram typ na niemca widać w tych pierwszych gemach że niemiec to bardziej wszechstronny tenisista prezentuje cała gamę zagrań skróty akcje pod siatką dobry backhand łotysz będzie miał problemy z utrzymaniem własnego podania
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
coś wspaniałego po zagraniu Hassa piłka przelatuje na stronę Gulbisa i wraca na strone Hassa hehe ???? dobrze Tommy gra, jak awansuje to postawie na niego w meczu z Mayerem chyba , Mayer gra w tym turnieju jakby grał za karę i dziś miał sporo szczęścia. No ale Gulbis też gra świetnie i myślę że i on poradziłby sobie z Mayerem. Ciekawie trzeci set mamy
 
S 4

saszka87

Użytkownik
tak jest te zagranie Hassa coś niesamowitego ciekawy mecz jest oj tak zgadzam sie że kto by nie awansował powinnien poradzić sobie z Mayerem bo on męczył się dziś na korcie strasznie
 
robel 153

robel

Użytkownik
Haase - Robredo 2 1.35 Expekt✅✅✅

Haase w tym roku dużo poniżej oczekiwać. 8 turniejów zakończonych w pierwszych rundach mówi samo za siebie. Na cegle w tym roku przegrywał z przeciętnymi grajkami typu Klizan, Vasselin, Carreno-Busta(co do niego, Lionel pisał że jeszcze o nim usłyszymy - ja podbijam, to jest zawodnik na TOP 10, już niedługo)

Robredo jakby powrócił do formy z przed lat. Świetne występy w Casablance czy Barcelonie. Poza tym 2:0 w pojedynkach bezpośrednich.


Ramos - Wawrinka 2 1.25 Expekt✅✅✅

To jest sezon Stacha, właściwie bez większej wpadki, no może Acapulco z Fognini. Po za tym jak już przegrywał to z TOP 10 + Robredo, Ramos nie wygląda źle w tym roku ale łatwe drabinki(bez wygranej z TOP 20), W Barcelonie ćwierćfinał na farcie, Janowicz czy Nishikori wybitnymi ceglarzami nie są, z Nadalem już zaledwie 3 gemy. Dla Szwajcara również H2H 3:0. Mozna próbować 2:0

AKO: 1.69✅✅✅


Seppi - Falla 2(+1,5seta) 1.85 Expekt⛔

Seppi po udanym zeszłym sezonie w tym bez szału, w sezon na mączce wszedl koszmarnie dwoma porażkami. Falla zresztą też gra biede w tym roku. Dla mnie minimalnym faworytem Włoch, dlatego korzystam z kursu na +1,5 seta. H2H dla Falli 3:1, 2 spotkania wygrane ca cegle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
co do postu wyżej ... ile to już zawodników do TOP 10 się wstawiało ???? (Raonic, JJ, teraz Carreno), ale mniejsza z tym Hiszpan zrobił mega wyniki w tym roku, młody, podobno zdolny, ale TOP 10 ... :cool:

Haase na ziemi gra bidnie, formy brak, tylko, że rusza Madryd lada dzień, Robredo dużo ostatnio grał, a lata ma, ja bym uważał, malutki kurs

1,25 na Stasia z Ramosem ???? nawet nie patrzę na taki kurs, patrząc, że zaraz Masters, a Ramos na ziemi grać potrafi dobrze (wynik potwierdza)

co do Falli się zgadzam, coś można poszukać w stronę Alejandro
Seppi coś pod formą, Falla ograł zawsze groźnego na ziemi Kuznetsova, aczkolwiek nie widziałem dawno ani Włocha ani Kolumbijczyka ...
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Brands Daniel - Monfils Gael @ 2.78 ✅
Bardzo szybko bo panowie zaczęli. Kurs mega ultra promocja. H2h 2:0 na korzyść Brandsa, oba mecze w tym roku, w ostatnim Monfils kreczował. Ostatnio pisałem, że Brands bardzo dobrze czuje się na clayu i to podtrzymuję. Prawie połowę meczów w swojej karierze rozegrał na tej nawierzchni. Wygrał w karierze 6 challengerów, z czego 3 (połowa) na clayu. Tak wiem jak wygląda gra Niemca, bardzo dobry serwis i cały czas do przodu, ale na clayu też się potrafi świetnie odnaleźć. Monfils za to ostatnio to jest katafstrofa, ciągle problemy zdrowotne, brak formy. Niemiec gra u siebie. Kurs promocja. Pobierajcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dodig(+1.5 seta) - Dolgopolov 1 1.80 2/10✅
Dodig 3.0 0.5/10✅
Bardzo fajny mecz rozegrał Dodig z Cilicem. Było tam wszystko ataki, skróty, serwis i przede wszystkim, co moze niektorych dziwic, solidna gra z linii koncowej. Przebijal kiedy trzeba, czekal na blad Cilica a on je popelnial. Zmianial czesto styl gry, a to siatka a to drop, bardzo solidny tenis. Wiadomo, ze to nie jego nawierzchnia a mimo to niezle sobie radzi. Nigdy w zyciu nie dam 1,30 na zadnego z panow typu Istomin, Davydenko, Dolgopolov i tym podobni. Mysle, ze Chorwat powalczy nawet o wygrana. Ukrainiec jest nieobliczalny, moze bedzie grac swoje a moze bedzie myslami bog wie gdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Przepraszam, ale musze to napisac. To forum ma jeden wielki problem. Tutaj kazdy pisze analize pod typ, wedlug wlasnego widzi mi sie (tez czasem tak robie, zeby mi ktos czegos nie zarzucil). Najgorsze jest jednak to, ze jak ktos cos trafi to od razu mysli, ze jest alfa i omega. Przeciez kazda analize mozna przerobic pod to co sie pisze. Wezmy tego Brandsa pierwszego z brzegu i jaki to on zly na cegle. A ja moge napisac analize, ze Brands dla przykladu byl juz chocby na cegle w polfinale turnieju w Monachium i 3 rundzie na cegle w tak duzym turnieju jak Hamburgu. Wejde na strone ATP i dorzuce informacje o Brandsie, ze na codzien trenuje w Monachium i jak jest podawane jego ulubione nawierzchnie to korty cegla i korty trawiaste. I co ? Napisalem 2-3 zdania pod siebie i tez wyjdzie na moje. Tak naprawde to zawodnicy staja sie z roku na rok coraz bardziej uniwersalni i nie ma sensu czegos na sile udowadniac.
Poza tym naprawde jak sie czyta -od zawsze- jaki to mecz byl slaby bo byly przelamania, albo jaki to mecz byl slaby bo byly 3 dlugie sety i jutro taki zawodnik X na pewno przegra z zawodnikiem Y, ktory zagral dwa szybkie wygrane sety to krew zalewa. Przeciez w 90 procentach przypadkow kazde 3-sety (pod warunkiem, ze mecz jest na wysokim poziomie) sa lepsze od 2 krotkich setow i to procentuje w nastepnej rundzie. Mozna sypac tysiacami przykladami, zeby to udowodnic. Wezme 1-szy lepszy z brzegu fianl w Stuttgarcie. Sharapova do finalu zagrala kazdy mecz 3-setowy. Po drodze codziennie czytac mozna bylo jaka to ta Sharapova slaba, ze tyle przelaman, ze ledwo co wygrala, a ona po prostu grala trudne mecze na wysokim poziomie kazdy. I co sie stalo w finale z Na Li, ktora wszystko grala szybko gladko i pewnie dotad (no chyba ze Sharapova nagle w finale olsnilo) ?
Na Australian Open mielismy tez pojedynek Sharapova- N.Li i tam sytuacja byla odwrotna, bo to Sharapova przez 1 rundy niszczyla rywalki oddajac im w meczach po 2-3 gemy i co sie stalo w starciu z Chinka, ktora musiala sporo walczyc w poprzednich rundach (mam przypomniec wynik ?). Tysiace przykladow takich mozna wyciagnac. Nie mam zamiaru nikomu nic na sile forsowac, ale czy trzeba byc geniuszem zeby dostrzec takie zaleznosci, chyba nie. Czytam dalej, widze nagle mega dyskusja o meczu Oprandi-Pavlyuchenkova. Z tego co widac to obie strony mecze zobaczyli i czytam iz jedna strona pisze jaka to ta Rosjanka slaba, a druga jaka to Rosjanka dobra... Yyyyy to fajnie, ale malo kto z tego cos rozumie... Jak ktos kiedys madrze napisal : &quot;ogladac gre, a rozumiec gre to dwie rozne sprawy&quot;. A teraz reasumujac ogarnijcie sie, bo nie ma ludzi wszechwiedzacych. To ze trafiles dzis, nie znaczy ze trafisz jutro i vice versa, a zachowanie niektorych ot po prostu wyglada tak jakby zabrac dziecku zabawke. Polecam niej frustracji wobec innych uzytkownikow. Jezeli mamy czytac moja analiza jest super, bo ostatni typ trafilem, a twoja jest &quot;beee&quot; to naprawde daleko to kazdego doprowadzi. Dziekuje.
E: Mozna to oczywiscie pozniej usunac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
robel 153

robel

Użytkownik
co do postu wyżej ... ile to już zawodników do TOP 10 się wstawiało (Raonic, JJ, teraz Carreno), ale mniejsza z tym Hiszpan zrobił mega wyniki w tym roku, młody, podobno zdolny, ale TOP 10 ...
Jak Carreno będzie w TOP 10 ustaw się do mnie w kolejce po autograf ????
A tak na serio, czy ja napisałem że już teraz? Absolutnie nie. Oglądam młodego Hiszpana od czasu kiedy się zrobiło o nim trochę głośniej, śledzę jego mecze itp. Przygotowuje materiał o nim, z czym związana jest moja praca. Ma bardzo podobny profil do Nadala czy Djokovica, chodzi oczywiście o krzywą rozwoju. Nad techniką mógłbym tu się długo rozpisywać jednak tekst będzie do przeczytania gdzie indziej. Podsumowując 2-4 sezony i jeżeli nie będzie problemów zdrowotnych na TOP 10 ma ogromne szanse.
Co do Roanica - to tylko kwestia czasu, JJ jest wielką zagadką.
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
Jak Carreno będzie w TOP 10 ustaw się do mnie w kolejce po autograf ????
A tak na serio, czy ja napisałem że już teraz? Absolutnie nie. Oglądam młodego Hiszpana od czasu kiedy się zrobiło o nim trochę głośniej, śledzę jego mecze itp. Przygotowuje materiał o nim, z czym związana jest moja praca. Ma bardzo podobny profil do Nadala czy Djokovica, chodzi oczywiście o krzywą rozwoju. Nad techniką mógłbym tu się długo rozpisywać jednak tekst będzie do przeczytania gdzie indziej. Podsumowując 2-4 sezony i jeżeli nie będzie problemów zdrowotnych na TOP 10 ma ogromne szanse.
Co do Roanica - to tylko kwestia czasu, JJ jest wielką zagadką.
Raonic to wiadomo, natomiast JJ to nie zagadka poprostu po kolejnym turnieju w Paryżu jak nasz nie obroni pkt wróci do rankigu tam gdzie jego miejsce. Pewnie bedzię to coś 50-80 ATP
 
D 0

dude83

Użytkownik
Pablo Carreno-Busta - Fabio Fognini 1,44 bwin

Niby sprawa oczywista. Fognini rozstawiony z numerem 4 jego przeciwnik przeciskal sie przez kwalifikacje. Ponad 200 miejsc roznicy w rankingu. Martwi mnie tylko jedna rzecz. Fognini w meczu z Paolo Lorenzi podobno borykal sie w kontuzja. Macie jakies informacje czy to cos powaznego? Bo jesli nie jest do konca sprawny to mozna by sie pokusic o zagranie niespodzianki.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Pablo Carreno-Busta - Fabio Fognini 1,44 bwin
Niby sprawa oczywista. Fognini rozstawiony z numerem 4 jego przeciwnik przeciskal sie przez kwalifikacje. Ponad 200 miejsc roznicy w rankingu. Martwi mnie tylko jedna rzecz. Fognini w meczu z Paolo Lorenzi podobno borykal sie w kontuzja. Macie jakies informacje czy to cos powaznego? Bo jesli nie jest do konca sprawny to mozna by sie pokusic o zagranie niespodzianki.
Kontuzję to on miał chyba głowy. Prowadził 7:6 5:3 i nagle przestał grać i przegrał 2 seta 5:7. W 3 secie do stanu 3:4 grał słabo i wziął sobie medicala, popierdział sobie w stołek, lekarz zrobił mu dobrze i nagle wygrał 3 gemy i cały mecz. Ogólnie cały mecz to dobry wał, ale czego innego mogliśmy się spodziewać po meczu 2 Włochów na małym turnieju w Portugalii. Jutro jak najbardziej możliwy kolejny kabaret w wykonaniu Fogniniego i na pewno po takim kursie bym na niego nie grał, a myślę nawet, że za drobne można sobie spróbować na Hiszpana, bo on potrzebuje punktów, dobry wynik w takim turnieju na pewno by mu jeszcze dodał pewności, także nie zdziwię się jak Fognini kolejny raz zaprezentuje swoje aktorskie umiejętności i odda mecz.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Ja również gram jutro na Hiszpana . Fognini grał piach z Lorenzim , oglądałem to spotkanie fragmentami i nie był to Włoch z turnieju w Monte Carlo .Hiszpan ma bardzo dobry rok , dostał dziką kartę na turniej w Madrycie więc na pewno dało mu to pozytywnego kopa , Włoch na pewno umiejętności na ta chwilę posiada wyższe od Hiszpana , ale w takiej dyspozycji jest do pokonania , a na pewno jest to bardziej prawdopodobne niż sugerują to kursy . Ja widzę tutaj spore value .

Typ : P. Carreno-Busta 2,70 Pinnacle 4/10

No i mój bet dnia :

Ferrer - Hanescu
Typ: Hanescu +4,5 2,92 7/10 Pinnacle
Hanescu wygra 10,25 2/10 Pinnacle

Gram pomniejszone handi na Rumuna . Ferrer grał baaaardzo słabo przeciwko Francuzowi Vasselinowi . Widać było , że nie jest zadowolony ze swojej gry i ma świadomość tego , że nie jest to jego najlepsza dyspozycja . Tydzień temu przegrał z Tursunovem , był kontuzjowany i wydaje mi się , że nawet jeśli już nic mu nie dolega to brakuje mu tej regularności , pewności .
Hanescu natomiast notuje niezłe wyniki jak na niego w ostatnim czasie . Ćwierćfinał u siebie w Bukareszcie i porażka z Mayerem , tutaj również ćwierćfinał i wygrane 2-0 z Paire i Machado . Wiadomo , że nie są to zawodnicy zbliżeni poziomem do Davida , ale te wygrane pokazują , że Viktor gra na swoim solidnym poziomie , a to powinno wystarczyć do nawiązania walki z Hiszpanem i pokrycia handicapu . Tak jak w poprzedniej rundzie gram handi pomniejszone , bo albo Hanescu nawiąże walkę i pokryje spokojnie handi 3-4 albo David go zniszczy . Wg mnie ten pierwszy scenariusz jest duuużo bardziej prawdopodobny. Za drobne próbuję również wygraną Rumuna .


Zastanawiam się jeszcze czy nie pograć na wygranie turnieju przez Wawrinkę kurs ponad 4 oraz Haasa również ponad 4 ale z tym to się muszę przespać dopiero :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jedno uwaga bo niektórzy piszą analize na podstawie niewiadomo czego. Nie można patrzeć na najbliższy mecz przez prymat poprzedniego pojedynku jeśli grają ze sobą np.: Seppi - Fognini, Seppi - Lorenzi, Fognini - Lorenzi lub caja plejada Rosjan, Czechów, Kazach itd. Zobaczcie na wyniki meczow typu Gabashvili - Kuntsyn. Przypadek, ze zawsze wygrywa większy kurs? Nie żartujmy. Włosi między sobą tak kręcą, że masakra. Najcześciej się to objawia 3-setówka. I teraz na podstawie tego, że np. Fognini grał słabo bo się meczył w 3 setach z Lorenzim to już wychodzi jakis komiczny wniosek. To błędne myślenie. Oni wiedzą co robić a mniej się tym tym zmęczą niż myślicie. Oni są mądrzy i wiedzą jak dobrze zarobić, nie bójcie się o formę czy zmęczenie, portfele mają pełne i to się liczy.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Pablo Carreno-Busta - Fabio Fognini 1,44 Bwin
Niby sprawa oczywista. Fognini rozstawiony z numerem 4 jego przeciwnik przeciskal sie przez kwalifikacje. Ponad 200 miejsc roznicy w rankingu. Martwi mnie tylko jedna rzecz. Fognini w meczu z Paolo Lorenzi podobno borykal sie w kontuzja. Macie jakies informacje czy to cos powaznego? Bo jesli nie jest do konca sprawny to mozna by sie pokusic o zagranie niespodzianki.
Kontuzję to on miał chyba głowy. Prowadził 7:6 5:3 i nagle przestał grać i przegrał 2 seta 5:7. W 3 secie do stanu 3:4 grał słabo i wziął sobie medicala, popierdział sobie w stołek, lekarz zrobił mu dobrze i nagle wygrał 3 gemy i cały mecz. Ogólnie cały mecz to dobry wał, ale czego innego mogliśmy się spodziewać po meczu 2 Włochów na małym turnieju w Portugalii. Jutro jak najbardziej możliwy kolejny kabaret w wykonaniu Fogniniego i na pewno po takim kursie bym na niego nie grał, a myślę nawet, że za drobne można sobie spróbować na Hiszpana, bo on potrzebuje punktów, dobry wynik w takim turnieju na pewno by mu jeszcze dodał pewności, także nie zdziwię się jak Fognini kolejny raz zaprezentuje swoje aktorskie umiejętności i odda mecz.
Ja tutaj także bym się skłaniał ku Carreno. To co wyprawiał Fognini to masakra. Lorenzi biegał po korcie jakby był na fecie, natomiast Fognini miał cały czas o coś pretensje, chyba nie za bardzo leży mu tutejsza cegła, może też niezbyt chce mu się tu grać. W trzecim secie zaczął ściemniać coś z udem, typowa zagrywka na rozpędzonego i walecznego przeciwnika. Po przerwie Lorenzi był wybity z rytmu i 3 gemy dla Fabio.
Hiszpan pokazuje, że jest już gotowy na turnieje z cyklu ATP. Gdyby nie przerwa jaką miał niespełna dwa lata temu dziś pewnie byłaby pierwsza setka.
Jedno uwaga bo niektórzy piszą analize na podstawie niewiadomo czego. Nie można patrzeć na najbliższy mecz przez prymat poprzedniego pojedynku jeśli grają ze sobą np.: Seppi - Fognini, Seppi - Lorenzi, Fognini - Lorenzi lub caja plejada Rosjan, Czechów, Kazach itd. Zobaczcie na wyniki meczow typu Gabashvili - Kuntsyn. Przypadek, ze zawsze wygrywa większy kurs? Nie żartujmy. Włosi między sobą tak kręcą, że masakra. Najcześciej się to objawia 3-setówka. I teraz na podstawie tego, że np. Fognini grał słabo bo się meczył w 3 setach z Lorenzim to już wychodzi jakis komiczny wniosek. To błędne myślenie. Oni wiedzą co robić a mniej się tym tym zmęczą niż myślicie. Oni są mądrzy i wiedzą jak dobrze zarobić, nie bójcie się o formę czy zmęczenie, portfele mają pełne i to się liczy.
Tak wiadomo , że Włosi to nieźli komicy , Fognini też nie raz pajacował ale w spotkaniu z Lorenzim nic niepokojącego nie dało się zauważyć. To nie Cipolla, który robi sobie jaja ze wszystkich
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Ferrer - Hanescu
Typ: Hanescu +4,5 2,92 7/10 Pinnacle
Hanescu wygra 10,25 2/10 Pinnacle
Gram pomniejszone handi na Rumuna . Ferrer grał baaaardzo słabo przeciwko Francuzowi Vasselinowi . Widać było , że nie jest zadowolony ze swojej gry i ma świadomość tego , że nie jest to jego najlepsza dyspozycja . Tydzień temu przegrał z Tursunovem , był kontuzjowany i wydaje mi się , że nawet jeśli już nic mu nie dolega to brakuje mu tej regularności , pewności .
Hanescu natomiast notuje niezłe wyniki jak na niego w ostatnim czasie . Ćwierćfinał u siebie w Bukareszcie i porażka z Mayerem , tutaj również ćwierćfinał i wygrane 2-0 z Paire i Machado . Wiadomo , że nie są to zawodnicy zbliżeni poziomem do Davida , ale te wygrane pokazują , że Viktor gra na swoim solidnym poziomie , a to powinno wystarczyć do nawiązania walki z Hiszpanem i pokrycia handicapu . Tak jak w poprzedniej rundzie gram handi pomniejszone , bo albo Hanescu nawiąże walkę i pokryje spokojnie handi 3-4 albo David go zniszczy . Wg mnie ten pierwszy scenariusz jest duuużo bardziej prawdopodobny. Za drobne próbuję również wygraną Rumuna .
MOJA PROPOZYCJA W TYM SPOTKANIU:
???? D. Ferrer (-1.5 Sets) vs V. Hanescu (+1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK ?
KURS:
3.670
Stawka: 60 | Zysk: 160.20 PLN
PinnacleSports
Zgadzam się z powyższą analizą i też widzę małe VALUE na Hanescu, który jak najbardziej na CLAY grać potrafi i przy odrobinie szczęścia może urwać Ferrerowi seta. Wygrana Rumuna byłaby tutaj sensacją, ale urwanie seta całkiem możliwe przy nieco słabszej dyspozycji Ferrera w ostatnich dniach. Oglądałem mecz Hanescu - Paire i już pomijając, że Paire standardowo pajacował, to Hanescu grał na prawdę bardzo solidnie (Paire miał tylko dwa break pointy w całym meczu), mało błędów własnych, mądra gra... Rumun na pewno nie jest chłopcem do bicia mimo, że ma swoje lata - ale swoje lata już też pomalutku ma Ferrer (tylko rok młodszy od Hanescu) i przy drobnych problemach zdrowotnych może to rzutować na wynik meczu. Oczywiście typu nie opieram tylko i wyłącznie na aspektach zdrowotnych, żeby nie było ????
Typ oczywiście jest ryzykowany (spory kurs) ale wg mnie prawdopodobieństwo trafienia do wysokości kursu przesadzone. Skoro seta urwał Ferrerowi Roger-Vasselin (czy wcześniej mecz Tusrunov) to czemu nie miałby powalczyć Victor???
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Dolgopolov A. v Dodig I. ✅✅✅
3.00 Bet365
v
Ćwierćfinał turnieju w Monachium, spotkanie gdzie w oczy rzucają się kursy. Każdy od razu wie co trzeba zrobić. Typuję tutaj zwycięstwo Dodiga, który na pewno nie przypadkowo wdarł się tak daleko w tym turnieju. W pierwszej rundzie pokonał Davydenko, w R16 Cilicia - na dodatek to wszystko bez straty seta! Dolgopolov w pierwszej rundzie uporał się z rodakiem Stakhovsky&#39;m, R16 to już ciężko i szczęśliwie zakończony dla Ukraińca pojedynek z Tursunovem, gdzie było blisko do niespodzianki jednak Rosjanin nie radził sobie z presją i Aleksandr wygrywał sety dwukrotnie po tiebreaku. Dolgopolov w tym sezonie gra bardzo słabo, najlepsze wyniki to ćwierćfinał w Monachium i w Memphis. Ostatnio przebłysk i dobre spotkanie z Del Potro zakończone jednak zwycięstwem Argeńtyńczyka. Dodig w tym sezonie gra bardzo solidnie. Ćwierćfinały w Zagrzebiu, Delray Beach. Do trzecich rund dochodził w Australian Open czy Indian Wells. Mecze w Monachium pokazują jak dobry poziom prezentuje w tym momencie, oczywiście Dolgopolov to Dolgopolov jednak nie jest to zawodnik godny zaufania w takiej formie w jakiej jest. Ivan jest dobrze przygotowany, nie popełnia wielu błędów co w jego przypadku jest przepisem na dobre wyniki. Obaj tenisiści najlepsze wyniki osiągają na mączce, więc mecz może być ciekawy.

EDIT by kubamajcher:
Sprostowanie do zdania : &quot;Obaj tenisiści najlepiej czują się na mączce&quot; - CLAY to na pewno nie jest ulubiona nawierzchnia Dodiga...
Do uzupełnienia wiedzy polecam :
http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Top-Players/Ivan-Dodig.aspx
edit:
Może źle się wyraziłem, bardziej chodziło mi o to, że najlepsze wyniki osiągają na tej nawierzchni, poprawione.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 14

bicbuka

Użytkownik
Przychylam sie do typu na doga. Sam jeszcze uchwycilem go po kursie 3,1 na pinku. Dolgopolova lubie i ostatnio widzialem go jak klepal Del Potro az milo sie patrzylo, ale jak to u niego bywa glowka nie wytrzymala i pozornie wygrany mecz okazal sie jego ostatnim w turnieju. Poprzednia runde wymeczyl tie-breakami z Tursunovem, ktory jak wiadomo do tytanow claya nie nalezy. Co do Dodiga to ladnie tutaj sobie poczyna. Dwusetowe zwyciestwa z Davydenko, a co wazniejsze z Ciliciem robia wrazenie i pozwalaja miec nadzieje, ze da sobie rade z chimerycznym i Dolgą.
Wejdzie czy nie, 3zl to conajmniej z 0,5 value jak na moj gust. ✅
PS. już 2,83 - widać tendencję spadkową także korzystać póki sie opłaca :p Nawet handicap setowy, ktory zdaje sie spokojnie do zrobienia.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Poszukam na dzisiaj niespodzianek. W poniedziałek startuje turniej z serii masters w Madrycie i czołowi zawodnicy mogą trochę odpuścić, chcą być z stolicy Hiszpanii na maksa wypoczęci. Z kolei Hanescu, Dodig, Brands mieli grać w jutro zaczynających się kwalifikacjach do tego właśnie turnieju, jednak w nich nie zagrają i na pewno będą na 110% grac o jak najlepszy rezultat w obecnych turniejach.
Ferrer David - Hanescu Victor @ 10.50 ⛔
Oczywiście Hanescu nie jest w tym meczu faworytem, ale czytając argumenty powyżej i mając taki kurs na pewno warto spróbować, tym bardziej, że Ferrer ostatnio w dość kiepskiej jak na niego formie. Przegrana w Barcelonie z Tursunovem, tutaj 3 setowe męczarnie ze słabiutkim Roger-Vasselin, także będący w całkiem niezłej formie Hanescu na pewno może tutaj powalczyć o zwycięstwo. Dodajmy do tego, że Ferrer w 3 poprzednich startach w tym turnieju zdołał wygrać tylko 1 mecz, co prawda było to dość dawno, ale obrazuje to, że nie jest to jego ulubiony turniej.
Tipsarevic Janko - Brands Daniel @ 2.82 ✅
Na Brandsa grałem wczoraj i nie zawiódł rozbijając komika Monfilsa. Gra Niemca w tym sezonie na prawdę może się podobać. Świetny serwis i bardzo dobry return, solidna i konsekwentna gra. Gra u siebie. Tipsarevic to wymagający przeciwnik, ale jak jest w formie, a ostatnio z tym dość kiepsko u Serba. Kompletnie nieprzekonujące, bezbarwne występy. Jest jak najbardziej do ogrania i kurs warty gry.
Dolgopolov Aleksandr - Dodig Ivan @ 3.00 ✅
Do tego meczu jestem najmniej przekonany, ale kursy mocno lecą, także powinno być dobrze. Dologoplov strasznie chimeryczny zawodnik i w tym sezonie nie błyszczy. W tym sezonie zdążył już łatwo 6:3 6:3 przegrać z Dodigiem. Dodig bardzo pozytywnie zaskoczył pokonując bardzo łatwo w poprzednich rundach dobrych rywali - Davydenko i Cilica i jak najbardziej stać do na 3 zwycięstwo z rzędu będąc underdogiem.
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
????Millman John - Zemlja Grega 1.4 0-2 ✅ ????Mayer Florian - Kubot Łu kasz 1 .36 2-1 ✅
????Lorenzi Paolo - Fognini Fabio 1.4 Bet365 1-2 ✅ ????Carreno-Busta Pablo - Goffin David 1.72 Bet365 2-1 ✅ ????Peya A./Soares B. - Nieminen J./Tursunov D. 1.28 Bet365 0-2 ⛔
????Mayer F.-Matosevic M. 1.36 Bet365 2-1 ✅
???? Aleksandr Dolgopolov - Dodig Ivan 1.44 bet365
Jak widać na forum, ludzie grają w stronę Chorwata. Ja jednak zagram w stronę Ukrainca. W związku z tym, że ludzie grają w stronę Dodiga, kursy na niego spadają a na Ukraińca rosną i mi to gra. Tak jak ktoś napisał, że analizę czesto się pisze pod swój typ, często to prawda. Jednak w tym przypadku poprę wszystko argumentami, które wskażą mi zagrać na Ukraińca. Po pierwsze ranking: Dolgopolov - 23, Dodig - 56. H2H wprawdzie dla Chorwata, ale mecz był na hardzie. Obaj panowie grają na tej nawierzchni średnio. Ktoś napisał, że Dolgopolov ma słaby sezon - 11/10. Jeśli on ma słaby to Chorwat również 12/13. Obaj przegrywali swoje mecze z bardzo dobrymi zawodnikami. Ja bym tak bardzo nie brał do siebie tego, że np Dolopolov w tym roku na hardzie ma bilans 2/8. Wiadomo, że jego ulubiona nawierzchnia to mączka. Ja w każdym razie mam co do niego takie zdanie, że jeśli przegrywa to jak leci, a jak już ma formę to ładnie ciśnie. Obaj zaczęli ten turniej mocno wygrali swoje spotkania po 2-0. Ktoś napisał Dodig wygrał z Cilicem 2-0, że grał bardzo dobrze(sam meczu nie oglądałem). To, że pokonał Cilica nie znaczy że pokona Ukraińca. Mój argument przecież Dolgopolov pokonał w dwóch setach Tursunova. Ktoś by się mogł doczepic( przeciez Tursunov na mączce gra średnio. No tak, ale chłop musi być w formie, jeśli pokonał jednego z najlepszych graczy na clayu - Ferrera. Jak dla mnie Ferrer to największy walczak ze wszystkich zawodników). Serwis zapewne będzie po stronie Chorwata, lecz Ukrainiec w formie też potrafi ukąsić rywala serwem. Podczas wymian na pewno przewagę będzie miał Ukrainiec. Jeśli obaj są w nie najlepszej formie( aczkolwiek w tym turnieju pokazują, że na mmączce są w dobrej formie), a na mączce lepszym graczem jest Dolgopolov to nie widzę sensu gry na Dodiga. Nie mówię, że mecz będzie łatwy. Może być strasznie zacięty dlatego nie gram żadnego handicap gemowego, tylko czysty win Ukraińca. To jest tylko moje skromne przemyślenie na temat meczu, wiadomo kto się nie zgadza to pewnie zagra coś w stronę Chorwata. Moje pieniądze powędrują jednak na Ukraińca.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy. ???? Florian Mayer - Tommy Haas 1.25 bet365
O Florianie już pisałem w dwóch analizach i nie będę tego powielał - tyle o nim. Pora opisać drugiego Niemca. Tommy jest wyżej w rankingu, znajduje się na 14 pozycji. Przy dobrej grze w tym sezonie, może on wejść nawet do 10. Jego ulubiona nawierzchnia to hard, jednak na każdej czuje się dobrze. W H2H prowadzi Tommy 4-0, dwa spotkania wygrał na mączce. Wszystkie spotkania wygrał do zera. Ewidentnie to pokazuje, że Florian siedzi Tommiemu. Kiedyś ale to było ponad 10 lat temu Tommy był nawet 2 w rankingu, co pokazuje ze to gracz ze scislej swiatowej czołowki. Wprawdzie jest już troszkę zaawansowany wiekowo, ale grac potrafi. Nic tylko zagrać na niego.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy.
Double @ 1.8
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom