>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Montreal 05.08.2013-11.08.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Montreal
Droga moderacjo z nie wiadomych mi przyczyn usunięto na poprzedniej stronie dwa typy na Paire +4 i Dodiga +4,5. Powodem domyślam się była mapka którą dodałem jako ciekawostka co prawda pomyliłem stan Waszyngton z miastem, ale to była tylko informacja poboczna, a nie główna. Tak więc usunięcie dwóch typów było grubo nie na miejscu. Jestem załamany poziomem prowadzenia tego jakże prestiżowego działu. Nic dziwnego, że od Was, a dokładnie z tego forum odeszło wielu wspaniałych typerów z tenisa z dobrą skutecznością. Ale czy im się dziwić? Dzień w dzień pyskówki, cytowanie, ubliżanie sobie - MOWA NIENAWIŚCI którą tak piętnujecie widząc PO vs. PiS. Niczym się nie różnicie od nich. Na forum właśnie przejawia się typowe polactwo. Komuś jeden typ wejdzie na 5 i drugiemu wrzuca od idiotów i gamoni bo raz miał rację. Powiem w skrócie... Rację ma ten kto zbiera z tego kabsę, a druga sprawa to niech pierwszy rzuci kamień ten kto nie popełnił w życiu błędów. Pozdrawiam AKA SHAKAL naczelny gubernator tenisowy forum.
???? Fognini F. - Gulbis E.
Gulbis E. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 3/10
Gulbis w tym sezonie ma bilans na hardzie 15:1 i tylko raz przegrał z Rafaelem Nadalem. Tutaj na turnieju pokonał Lopeza w dobrym stylu, oglądałem ten mecz i Gulbis pokazał się rzeczywiście z dobrej strony. Dzisiaj również na niego liczę. Fognini tak jak już pisałem po kapitalnym tourne Europie gra już coraz gorzej, a mecz z Baghdatis to jakaś tenisowa żenada. Cypryjczyk po wygraniu pierwszego seta 6:1 przegrywa dwa kolejne w tym samym stanie. Nie wierzę w uczciwość tego wyniku, &quot;Bagieta&quot; grał żenująco, a procentu jego podania nawet nie będę podawał. Warto dodać, że Gulbis dwa razy pokonał Włocha na mączce.
Wynik: 3:6 6:1 1:6 ✅

---
Wpis wrocil, blad moderacji. Wiekszosc z Was nie dorosla do powaznej dyskusji o typowaniu wiec bedziemy kasowac te idiotyzmy i nagradzac kartkami - rox
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#49#
Frank Dancevic - Jerzy Janowicz -3.5 gema ⛔
Kurs: 1.90​

Wczorajsze spotkanie Janowicza to pierwsze po kontuzji, musiał wejść w mecz, aby znów dobrze &quot;czuć&quot; piłkę. W drugiej i trzeciej partii przeciwko Benneteau pokazał jaki potencjał w nim drzemie. Tam osiągnął -2 gema nad przeciwnikiem, a Francuz to moim zdaniem nawet w tej formie jest lepszy od dzisiejszego rywala. Dancevic niespodziewanie pokonał Yen-Hsun Lu. Stoczył bardzo trudny bój o II rundę, ale pokazał się bardzo dobrze.
Oboje dysponują trudnym serwisem, grają lepiej forehandem niż backhandem. Dodatkowo Kanadyjczyk będzie miał przychylność publiczności. Większe umiejętności bez dwóch zdań posiada Polak, tylko czy będzie potrafił je wykorzystać już w tym meczu? Grał dosyć nieregularnie, wrzucał proste piłki w siatkę. Pod koniec spotkania gra wyglądała o wiele lepiej, dlatego tak jak wspomniałem z gema na gema, gra naszego reprezentanta będzie lepsza. Dancevic bardzo dobrze serwował (16 asów) i jego pierwsze podanie także stało na wysokim poziomie (74%).
Oceniając cały sezon znacznie lepszy okres gry notuje Jerzy. Półfinał Wimbledonu czy ćwierćfinał w Rzymie to bardzo dobre wyniki, natomiast Dancevic może &quot;pochwalić się&quot; zwycięstwem w Granby i 1/2 finału w Dallas. Oba te turnieje były rangi challenger, dlatego nie sądzę, żeby Frank wspiął się na poziom Jerzyka i dzisiaj go pokonał. Linia handicapu nie jest wcale tak wysoka, bo wystarczy jedno przełamanie więcej od rywala, aby pokryć ją. Oczywiście wszystko będzie zależeć kto zacznie spotkanie (6:3 7:6) wystarcza, zacząć musi Janowicz). Nie sądzę, aby skończyło się tylko na jednym wygranym gemie rywala, dlatego linię jak i kurs warto pobrać.
Podsumowując, różnica umiejętności między zawodnikami jest wyraźna. Janowicz to aktualnie TOP20 ATP Touru, natomiast Dancevic grajek z challengerów. Jeżeli Polak będzie grał cały mecz na równym, wysokim poziomie łatwo wygra mecz z Kanadyjczykiem. Warto wspomnieć, że H2H jest także na korzyść reprezentanta Polski (1-0).
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dolgo to taki typowy grajek na &quot;rzut monetą&quot; - albo wejdzie, albo wtopi. Mimo to skłaniałbym się w jego przypadku na to lepsze rozwiązanie, tym bardziej że pokonał wczoraj zawsze groźnego Andersona. Ponadto jest typem tenisisty, który potrafi rywalizować z graczami pokroju Berdycha, a wystarczy popatrzeć wstecz na ich bezpośrednie pojedynki, które kończyły się zawsze po 3 setach.

Alexandr Dolgopolov +1,5 SET @ Tomas Berdych [2,11] PinnacleSports ⛔ Dolgo up/ Dolgo down.. kolejny naburmuszony &quot;errorami&quot; występ Ukrainca.

Dodig wyłapał w tym sezonie całkiem dobrą dyspozycje i trzeba przyznać, że w ostatnich miesiącach jest bardzo groźnym tenisistą. Niezły serwis, agresywny styl, twardy łeb - a co za tym idzie - zachowawcza postawa w kluczowych momentach. Do tego warto dodać, że nie tak dawno pokonał na tych kortach Nadala.

Jeśli chodzi o Del Potro to nie można mu właściwie nic złego zarzucić. Świetna dyspozycja, wygrany turniej w Waszyngtonie, ale dziś trafia na bardzo wymagającego przeciwnika, przy którym trzeba uważnie pilnować swojego podania i przede wszystkim ograniczyć błędy do minimum.

Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania, prawdopodobnie jakichś tiebreaków i być może jakiejś niespodzianki. Handicap jak najbardziej na miejscu.

Ivan Dodig +4,5 games @ Del Potro Juan Martin [1,83] PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nikolay Davydenko-Pablo Andujar Typ 2 3,40 William Hill
Kursy na Hiszpana rosną, w to mi graj, nawierzchnia bardzo wolna co będzie wielkim atutem Hiszpana, potrafi ładnie ganiać po korcie swoich rywali i przede wszystkim bardziej regularny niz Nikolay które w ostatnim czasie przegrywał prawie z każdym, wczoraj wygrał z Gillesem ale moim zdaniem ten drugi pod formą, bzdurą jest że Pablo nie potrafi grać na hardzie,pamiętam wiele jego meczy (oczywiście nie z poprzedniego sezonu) i wyglądał bardzo solidnie, zaobserwowałem dziwne zjawisko co do Ruska który jeśli jest dogiem to wygrywa a jeśli kursy na niego spadają przeważnie schodzi pokonany z kortu, nie odważyłbym się postawić ani złotówki na tego sprzedawczyka i kurs na Hiszpana bardzo kuszący, Pablo ma jeszcze wiele do udowodnienia w tym sezonie, i myśle że na takie spotkanie jak dzisiaj pokaże swój najlepszy tenis czyli pracowitość,regularność, solidny oburęczny bh a przede wszystkim mądrość na korcie, kuleje jedynie podanie ale u Nikolaya też jest na niskim poziomie, nic tylko grac na Pablo ????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Murray Gulbis
W dzisiejszym meczu z Granollersem widać było wakacyjną formę Murraya. Dopisało szczęście, bo to co dzisiaj grał Granollers momentami wołało o pomstę do nieba. 1 set nie przypominał pojedynku z cyklu Masters, lecz sparing. Granollers pasywny na maksa, przebijanie na środek kortu, sporo baloników, zapomniał chyba, że można grać na prawo i lewo. Jakby dawał się ograć Szkotowi po przerwie i pozwolić wejść w rytm meczowy;) Mimo to, Andy sporo prostych błędów. Wydawało się, że pierwszy set zakończy się demolką Hiszpana, ale mimo dwóch przełamań Murray pozwolił rywalowi częściowo wrócić do gry. W drugim secie ilość niewymuszonych błędów wzrosła, doszły podwójne błędy przy serwowaniu, konsekwencją czego było prowadzenie Granollersa bodajże 5-2 i własne podanie, a mimo to przegrał 6-7. Tak jak pisałem, Marcel dzisiaj mega pasywny, więc nie mógł wyrządzić większej krzywdy. Gulbis powinien postawić poprzeczkę wyżej i jeżeli Andy znowu zaprezentuje taką formę jak dzisiaj to nie skończy się to 2-0, a może nawet równać się z odpadnięciem z turnieju

Gulbis minimum set 2.45
Gulbis 5.75 Bwin - orientacyjnie - robię właśnie edit i już spadło do 4.75. Fortuna 4.60


Po za tym, myślę, że może się pojawić value w meczu Raonica z Del Potro. Pograłbym w stronę gospodarza, który wydaje się, że w końcu łapie wiatr w żagle, a dysproporcja w kursach znowu może być spora.
Edit: Mamy kurs w parze Del Potro Raonic, myślałem, że rozpiętość będzie większa, ale kursy w granicach 2.6-2.8 w dalszym ciągu do gry tym bsrdziej ze dodig mial wczoraj4-1 i roztrwonil przewage
Raonic 2.68 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pampus 81

pampus

Użytkownik
Murray Gulbis

W dzisiejszym meczu z Granollersem widać było wakacyjną formę Murraya. Dopisało szczęście, bo to co dzisiaj grał Granollers momentami wołało o pomstę do nieba. 1 set nie przypominał pojedynku z cyklu Masters, lecz sparing. Granollers pasywny na maksa, przebijanie na środek kortu, sporo baloników, zapomniał chyba, że można grać na prawo i lewo. Jakby dawał się ograć Szkotowi po przerwie i pozwolić wejść w rytm meczowy;) Mimo to, Andy sporo prostych błędów. Wydawało się, że pierwszy set zakończy się demolką Hiszpana, ale mimo dwóch przełamań Murray pozwolił rywalowi częściowo wrócić do gry. W drugim secie ilość niewymuszonych błędów wzrosła, doszły podwójne błędy przy serwowaniu, konsekwencją czego było prowadzenie Granollersa bodajże 5-2 i własne podanie, a mimo to przegrał 6-7. Tak jak pisałem, Marcel dzisiaj mega pasywny, więc nie mógł wyrządzić większej krzywdy. Gulbis powinien postawić poprzeczkę wyżej i jeżeli Andy znowu zaprezentuje taką formę jak dzisiaj to nie skończy się to 2-0, a może nawet równać się z odpadnięciem z turnieju

Gulbis minimum set
Gulbis 5.75 Bwin - orientacyjnie
typ popieram, Gulbis tutaj powinien ugrać seta minimum.
Drugi set w meczu z Fogninim to wypadek przy pracy, widać, że nie chciało mu się już walczyć w tym secie i odpuścił.
Oglądałem mecz Murray&#39;a i wyrzucał najprostsze piłki, to nie jest Murray jakiego chce się oglądać.
To jest nawierzchnia Łotysza, set jest w zasięgu i jutro to udowodni.
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
I wyszło na moje, czyli Raonic sobie leciutko ograł Youzhnego. Piękny tenis Kanadyjczyka, a buki zgarnęły górę złota bo masówki ostre na ruska leciały.
Dzisiaj śmiało handicapy gemowe na Gulbisa (+5.5g) i Janowicza (+4.5g), oraz Stephens (+5.5g). Daje orientacyjnie te progi, bo takie powinny buki nam wystawić. Marinko Matosevic ogra Paire, a kurs pewnie będzie oscylował pod 2,30 dla Australijczyka.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
08.08.2013 19:30


Berdych - Pospisil (+1.5 Sets) @ 2.56 Pinnacle ✅



Szósta rakieta świata - Berdych spotka się dziś z grającym przed własną publicznością Kanadyjczykiem Pospisil&#39;em. Kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie wykazują, że Czech jest tutaj zdecydowanym faworytem. Ja myślę jednak, że Kanadyjczyk może utrudnić mu plany. Pospisil na twardych kortach w swojej ojczyźnie gra naprawdę fantastycznie. Pokonał tu faworyzowanego przez wszystkich Isner&#39;a. Także Czech Stepanek musiał uznać jego wyższość. W obu tych spotkaniach kursy na Kanadyjczyka wynosiły ponad 2.50! Krótko mówiąc Pospisil jest naprawdę w fantastycznej formie, co najważniejsze - utrzymuje pewnie swoje podanie. Nie popełnia głupich błędów. Jest aktualnie w gazie i myślę, że może tu sprawdzić małą niespodziankę. Nie mówię już o wygranej ale wygranie seta? Czemu nie, kurs 2.56 to jak dlla mnie małe value. Czech w ostatnim czasie nie jest w dobrej dyzpozycji. Podczas turnieju w Bastad Holender De Bakker pokonał go w dwóch setach. Kursy na jego zwycięstwo wynosił wtedy mniej więcej 10.
Podsumowując - moim zdaniem będący w świetnej formie Pospisil ugra dzisiaj przynajmniej jednego seta. Kurs mega przesadzony, myślę, że jeszcze spadnie więc polecam zagrać!






 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#50#
Juan Martin del Potro - Milos Raonic ✅
Kurs: 2.75​

Kolejny bardzo satysfakcjonujący kurs na gospodarza. Raonic jest najlepszym kanadyjskim tenisistą w aktualnym rankingu i nie spodziewałem się, że taki kurs ujrzę na oczy przeciwko JMDP. Argentyńczyk z Dodigiem zagrał słabo i ledwo awansował. Drugi set w wykonaniu del Potro był tragiczny. Trafił 80% pierwszego serwisu, z czego wykorzystał zaledwie 40% piłek.
Milos spisuje się jak na razie powyżej oczekiwań. Przed turniejem w Montrealu grał totalny piach i nie spodziewałem się, że tak daleko dojdzie. W spotkaniu z Youzhnym pokazał po raz kolejny, że nie można go lekceważyć. Bardzo dobry serwis i zadziwiająca gra w wymianach (89% z pierwszego i 75% z drugiego podania). Na swoim koncie zanotował także 13 asów. Z takiego kursu trzeba jak najszybciej korzystać.
Będzie to pierwszy mecz między tymi tenisistami i uważam, że wygra go Raonic, który prezentuje się bardzo dobrze. Juan Martin być może jest już trochę zmęczony, gra 6 mecz w przeciągu 10 dni (wygrał turniej w Waszyngtonie). Jeżeli nie podniesie poprzeczki w meczu z Kanadyjczykiem zejdzie z kortu pokonany. Forma sezonu absolutnie nie wskazuje na Milosa, jednak liczy się to co prezentuje aktualnie.
W poprzednim roku 22 - latek zagrał świetnie w US Series i Szlemie w USA (ćwierćfinał w Toronto i Cincinnati, w US Open dotarł do IV rundy). Broni zatem sporej ilości punktów. Del Potro natomiast w Toronto odpadł już w I rundzie, a w Cincinnati pokazał zupełnie inną grę. Półfinał, a później w US Open ćwierćfinał, czym potwierdził oczekiwania kibiców. W obu tych turniejach poskromił go Novak Djokovic.
Sądzę, że w tym spotkaniu będzie bardzo trudno Argentyńczykowi grać przy returnie. Niby korty są wolne, ale Milos potwierdza dobrą dyspozycję serwisową. Dodatkowo zaskakująca gra w wymianach i regularność, której nie widzieliśmy u Raonica od poprzedniego sezonu. JMDP musi poprawić swoją grę, jeżeli tego nie zrobi na pewno przegra.
Po meczu z Chardym pojawiło się mnóstwo opinii jaki to Raonic jest słaby, teraz po meczu z Youzhnym okazuje się jaki to z niego wielki gracz. Del Potro jakby chciał opaść to zrobiłby to przy 0:3 czy 1:4 w meczu z Dodigiem, ale jednak nie... Wygrał i to dowodzi, że jednak zależy mu na tym turnieju. Jeden gorszy mecz o niczym nie świadczy. 1,50 na JMDP to kurs całkiem dobry.
Shakal oczywiście, ale mecz z Chardym stał na wysokim poziomie. Zresztą jak widać z Youzhnym zagrał bardzo dobrze. Del Potro może i jakby chciał odpaść zrobiłby to wtedy, ale to nadal nie zaprzecza, że zagrał słabo, a w drugim secie tragicznie. Typu nie neguję, bo każdy ma swoje zdanie.

#51#
Kei Nishikori - Richard Gasquet ✅
Kurs: 1.50​

To chyba najpewniejsze spotkanie na dzisiejszą noc. Gasquet broni punktów za finał, rozgromił Klizana, a Nishikori gra przeciętnie. Stracił seta z Polanskym i Seppim. Przekonuje mnie jedynie grając returnem, pozostałe elementy gry u niego szwankują. Richard natomiast na pewno musi wyeliminować proste błędy, które dają szansę rywalowi na break pointa (7 bp z Słowakiem, żaden niewykorzystany).
Duże znaczenie dla mnie ma to, że Francuz broni bardzo dużej ilości punktów z zeszłego roku, a Kei może spokojnie zakończyć udział w turnieju, bowiem w Toronto 2012 odpadł już w I rundzie. Forma obu zawodników na przestrzeni całego sezonu jest bardzo podobna, lecz to Gasquet przegrał zaledwie 3 mecze na hardzie (Tsonga, Berdych, Murray). Japończyk także radzi sobie dobrze, ale zdarzają mu się wpadki. Łatwa przegrana z Baghdatisem, w pierwszej części sezonu został wyeliminowany na Indian Wells przez Berlocqa.
Gra 27 - letniego reprezentanta Francji na pewno bardziej pasuje na korty twarde niż Nishkoriego. Ofensywny wachlarz zagrań jaki prezentuje Richard jest naprawdę imponujący. Przez wielu fachowców Gasquet jest niedocenianym zawodnikiem, może czasami szwankuje mu psychika, lecz w pełni skoncentrowany jest w stanie pokonać każdego. Kei również ma wiele zalet na hard, jednak w tym okresie spisuje się poniżej oczekiwań. Dobry return i gra w wymianach nie wystarczą, aby pokonać Francuza.
Uważam, że górą w tym spotkaniu wyjdzie zdecydowanie Gasquet. Rywalizacja powinna zamknąć się w dwóch setach. Jeżeli Nishikori nie poprawi gry, na US Open odpadnie zdecydowanie szybciej.

#52#
Rafael Nadal - Jerzy Janowicz +4.5 gema ✅
Kurs: 1.72​

Linia przez bukmacherów jest wystawiona bardzo wysoko, jak na tak serwującego Polaka. Janowicz nie udowadnia tego w tym turnieju, jednak każdy zna jego atut i w każdej chwili może się ujawnić. W Montrealu nieregularna gra jest jego największą wadą. Potrafi zaserwować kilka asów, aby później popełniać seryjnie double faulty. Przy grze z Rafaelem Nadalem na pewno coś takiego nie może mu się przytrafić. Hiszpan to od razu wykorzysta.
Hiszpan nie przełamywał wielokrotnie w tym sezonie tak dobrze serwujących graczy. JMDP (4 przełamania, sam został 3 razy), Berdych (3 razy, sam został raz). Oczywiście, żeby typ nie wyglądał zbyt różowo też są i niebezpieczeństwa. Jerzemu trudno się gra na leworęcznych zawodników. W tym sezonie przegrał między innymi z: Verdasco (krecz przy stanie 7:5 4:0 dla Dasco), Ramosem (4:6 6:2 6:3), Belluccim (7:6 3:6 6:3, chyba najbardziej oddaje obraz, bo gra na hardzie). Oczywiście można powiedzieć, że było to dawno, ale teraz Polak wraca po kontuzji i nie jest jeszcze w najlepszej dyspozycji, a Rafa będzie nastawiony na szybkie zwycięstwo.
Nadal pokonał w Montrealu Levine w nieco ponad godzinę (6:2 6:0), natomiast Janowicz męczył się z Benneteau oraz Dancevicem. Typ jest na dodatni handicap, dlatego mam nadzieję, że nie da się przełamać zbyt wiele razy. Mniej własnych błędów, dobry serwis i HC na pewno zostanie pokryte. Spotkanie dzisiaj ok. godziny 18 czasu polskiego.
Nie chcę się czepiać GemSetMecz, ale Twoja analiza odnośnie typu Janowicza skłania się bardziej ku grze na Nadala niż Polaka. Jerzego równie dobrze mogło by już nie być na tym turnieju po pierwszym meczu przeciwko Francuzowi. Ten kto oglądał mecz ten wie, że Julian zaczął popełniać seriami DF i tak oto w żenujący sposób przegrał mecz. Warto dodać, że super serwismen Janowicz po dwóch meczach ma aż 20 DF co daje 5 gemów dla przeciwnika. Jego rywale nie byli wcale mistrzami returny, a dzisiaj zagra z Nadalem który jest światową czołówką w tym aspekcie gry. Do tego jak sam napisałeś, Polak ma problemy z leworęcznymi graczami + powrót na korty po kontuzji. Nie wiem co Cię skłania na grę dodatniego handicapu. Ja tu prędzej bym myślał o underze gemowym 22.
Może i masz rację, ale Polak w każdym następnym meczu powinien wracać do dobrej dyspozycji. DF&#39;ów robi bardzo dużo i to mnie boli. Tak jak pisałem, jeżeli dalej tak będzie grał słabo widzę, typ, ale liczę na jego przełamanie. Gra z światowym tenisistą i liczę, że się wreszcie zepnie i zagra to co umie najlepiej. Co do reszty argumentów się zgadzam, ale bardziej to typ na przeczucie niż na realne fakty. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie nazwałbym tego czepianiem, a raczej opinią ???? Nie widzę w tym nic negatywnego, a tym bardziej, że jednak wiesz na czym tenis polega, nie jak niektóre kmiotki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Nadal (-3,5 gema)-Janowicz 1 @1.65
Buki jak zwykle inteligentnie. Generalnie hc po 4,5 w strone Polaka. Tutaj jezeli Rafa bedzie chciec sie wykazac to moze sie skonczyc duzo wiekszym handicapem. Kort jest wolny i jezeli Janowicz zagra tak jak z Dancevicem to nie ma co liczyc na dobry wynik i zadne statystyki nie pomaga, bo zadne statystyki nie pokazuja jakosci pilek granych przez Nadala, a returnu Dancevica i Nadal porownac nie mozna. Niemniej jednak sa tez mniejsze hc i taki nawet przy malym zaangazowaniu Nadal powinien bez problemu pokryc. Nadal jak powszechnie wiadomo przyjechal do Montrealu juz 4 czy 5 dni wczesniej i byli wraz z Murrayem jednymi z graczy, ktorzy pojawili sie w Kanadzie najwczesniej, takze moze sie to przelozy na troche wieksze checi u Nadla niz tylko odhacznie meczu z Polakiem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie chcę się czepiać GemSetMecz, ale Twoja analiza odnośnie typu Janowicza skłania się bardziej ku grze na Nadala niż Polaka. Jerzego równie dobrze mogło by już nie być na tym turnieju po pierwszym meczu przeciwko Francuzowi. Ten kto oglądał mecz ten wie, że Julian zaczął popełniać seriami DF i tak oto w żenujący sposób przegrał mecz. Warto dodać, że super serwismen Janowicz po dwóch meczach ma aż 20 DF co daje 5 gemów dla przeciwnika. Jego rywale nie byli wcale mistrzami returnu, a dzisiaj zagra z Nadalem który jest światową czołówką w tym aspekcie gry. Do tego jak sam napisałeś, Polak ma problemy z leworęcznymi graczami + powrót na korty po kontuzji. Nie wiem co Cię skłania na grę dodatniego handicapu. Ja tu prędzej bym myślał o underze gemowym 22.
Będzie to pierwszy mecz między tymi tenisistami i uważam, że wygra go Raonic, który prezentuje się bardzo dobrze.
Po meczu z Chardym pojawiło się mnóstwo opinii jaki to Raonic jest słaby, teraz po meczu z Youzhnym okazuje się jaki to z niego wielki gracz. Del Potro jakby chciał opaść to zrobiłby to przy 0:3 czy 1:4 w meczu z Dodigiem, ale jednak nie... Wygrał i to dowodzi, że jednak zależy mu na tym turnieju. Jeden gorszy mecz o niczym nie świadczy. 1,50 na JMDP to kurs całkiem dobry.
Nadal (-3,5 gema)-Janowicz 1 @1.65
Podawaj bukmacherów, bo w tenisie to jest ważne. Dobrze wiesz, że w zależności od bukmachera inaczej rozliczany jest krecz, bo minus, a zwrot to wielka różnica.
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Janowicz gra mocno przeciętnie, pierwszy serwis co prawda na b. wysokim poziomie (78 % z Benneteau i 85 % z Danceviciem) ale z drugim serwisem to jest masakra (tylko 35 % z Benneteau i 44 % z Danceviciem). Meczu Rafy nie widziałem, ale statystyki jako takie są (76 % pierwszego serwisu i 61 % drugiego). Mecz ogólnie trudny do typowania jeśli chodzi o handicap gemowy. Jeśli Janowicz będzie grał regularniej niż w dwóch poprzednich spotkaniach (szczególnie serwisem, dał się złamać 3 razy Danceviciowi, raz wygrywał gema do zera, a raz męczył bułę, z Nadalem może nie wymęczyć i zostanie przełamany) to ma szanse ten handicap pokryć. Ale jeśli zaprezentuje się tak jak w poprzednich dwóch spotkaniach to gładkie 6-3, 6-2 może być dla Hiszpana. Prywatnie tego meczu nie obstawiam, ale jeśli miałbym to skłaniałbym się ku ujemnemu handicapowi na Rafę.
Rafael Nadal (-4,5) - Jerzy Janowicz @ 2,00 Bet365
Inaczej ma się sprawa z Gulbisem, specem od harda. Panowie wyżej już pisali coś na ten temat, więc nie ma sensu żebym pisał to samo drugi raz.
Ernests Gulbis (+4,5) - Andy Murray @ 1,72 Bet365
Polecam też typ na Gasqueta.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Matosevic, M - Paire, B / (1.48)
To co Francuz, wyczynia, że tak to nazwę w tym turnieju, budzi wielki podziw. Niesamowita lekkość poruszania się po korcie i nie banalna technika, w prowadzają zamęt w każdego przeciwnika, nawet takiego Stasia wczoraj. z Niemcem, zagrał również fenomenalny mecz, a jakie pokazywał umiejętności przy tym, nic tylko bić brawa na stojąco. Spodziewam się dzisiaj większej neutralizacji, właśnie Bena, który Matosevic jest dość wypoczęty, bo wczoraj po 5 gemach już jego rywal oddał mecz i Paire, będzie szukał na niego sposobu, ale ale myślę, że spokojnie. Matosevic, dość płynnie wszedł w ten turniej, i widać poprawę serwisu, w końcu to jest jego ulubiona nawierzchnia, ale Paire, to spokojnie wykorzysta, jego umysł i spokój ducha, wywalczy dziś awans do kolejnej rundy.
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Montreal
Spotkanie: Marinko Matosevic - Benoit Paire
Typ: Marinko Matosevic
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet

Konsekwentnie w Matosevica. Jest on moim faworytem w tym meczu po znakomitym kursie 2,60. Matosevic forma życiowa, wczoraj rozwalał Tommyego Haasa jak chciał, Niemiec zrezygnował z gry przy stanie 5-0 (powodem był wypoczynek Niemca przed US Open...). Marinko gra tenis swojego życia. Paire zaś to podpalacz, jak mu pare zagran nie wyjdzie odrazu się frustruje. Matosevic lubi poprzebijać, Paire zaś gra agresywnie, czyli albo wejdzie, albo nie, a jak mu nie wchodzi, to rzuca rakietami. Aktualna forma Paire jest trudna do określenia, pokonał on zupełnie bez formy grającego Kolbę oraz Wawrinkę (tu wyczyn), lecz nie wiem, w jakiej dyspozycji był Stan w tym meczu. Marinko wszystko tutaj wygrywa, jest silniejszy psychicznie od Paire&#39;a i jego styl gry wydaje się być dobry na agresywną grę Francuza. Lekko nie będzie, ale da radę!


Polecam pójść do Milenium bo fajne handicapy są:
Gulbis (+5.5g)
Janowicz (+5.5g)
Raonic (+1.5 sets)
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Nie wiem dlaczego wszyscy upierają się na Janowicza i grają na niego dodatnie handicapy. Wczoraj rafa zmiótł z kortu gospodarza Levine i dziisaj podobnie może być z naszym rodakiem. Wolna nawierzchnia jest idealna dla Rafy i serwis Polaka nie będzie robił takiego wrażenia jak choćby na Wimbledonie. Jerzy będzie musiał ryzykować drugim podanie co pociągnie za sobą dużą ilość DF. Myślę również że Hiszpan będzie chciał spróbować swoich sił z przez wielu komplementowanych Janowiczem i zagra ten mecz na poważnie. Jestem bardzo ciekawy jak nasz JJ poradzi sobie z top spinami Rafy ;) Wszystko wskazuje na ten typ:
Jerzy Janowicz - Rafael Nadal (-4,5 gema) @2,17⛔⛔ Pinnacle
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
08.08.2013 18:00


R. Nadal (-3,5g) vs J. Janowicz @ 1.62 Pinnacle ⛔


Moim zdaniem czyste promo po takim kursie. Janowicz już w swoich dwóch pierwszych spotkaniach tego turnieju miał spore problemy. W obu stracił seta z przeciwnikami, których powinien spokojnie ograć po 2:0 bez żadnych nerwów. Wiadomo, że powrót po kontuzji łatwy nie jest dlatego też handi -3,5 gema jest tutaj dobrym rozwiązaniem. Jurek gra tutaj bardzo przeciętnie a dzisiaj spotka się z jedym z najlepszych tenisistów na świecien - Nadalem. Rafa powinien załatawić szybko sprawę. Nie widzę tutaj absolutnie żadnych szans dla Jerzego. Biorąc to wszystko pod uwagę - kurs na to handi znakomity. Tak więc trzeba skorzystać!



 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Jego rywale nie byli wcale mistrzami returnu, a dzisiaj zagra z Nadalem który jest światową czołówką w tym aspekcie gry.
Kurde za takie słowa to przynajmniej powinna być kartka. Nadal w czołówce returnu?? Większej bredni dawno nie przeczytałem. Rafael Nadal Parera gdyby miał return na światowym poziomie to by raczej nikt z nim już nie wygrał. A właśnie przez słabość swojego pierwszego uderzenia Rafa musi często wybiegać/wyrzeźbić dla siebie punkt w wymianie. Oj Szakal przesadziłeś...
Oczywiście po tym co gra obecnie Jerzy te handicapy ujemne jak najbardziej na Rafę, ale Jerzy potrafi mocno uderzyć z wyższej piłki forhandem, a kozioł będzie spory także wcale nasz rodak nie stoi tutaj na straconej pozycji, zawsze też jest szansa, że mu po prostu siądzie serwis to wtedy każdy pozna siłę returnu Nadala... i Jerzy będzie utrzymywał podanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Rafael Nadal - Jerzy Janowicz Games Handicap ( 0 : 4.5 ) : 1 @ 2.00 / Betsson ⛔⛔⛔ 7:6; 6:4
Powoli zaczyna się robić masówka na Nadala ale wydaje się być to bardzo uzasadnione. Janowicz w tym turnieju swoją grą nie porywa, dwa mecze i dwa trzy setowe pojedynki. Serwis Janowicza ogólnie do połowy każdego seta funkcjonował na dość dobrym poziomie, duże problemy za to pojawiają się gdy set wchodzi w rozstrzygającą fazę, wtedy głowa u polskiego tenisisty już nie jest tak chłodna, ciągnie to za sobą wielką ilość błędów, szczególnie tych podczas serwisu, który w początkowych fazach setów funkcjonuje na przyzwoitym poziomie. Janowicz gra tutaj po raz pierwszy, więc nie ma co oczekiwać od niego cudów, moim zdaniem traktuje on ten turniej bardziej jako rozgrzewkę przed nadchodzącym US Open, a niżeli zrobienie tu jakiegoś wyniku. W meczu z Nadalem błędy na pewno się pojawią i nie przypuszczam aby była to mniejsza liczba niż w meczach poprzednich. Jeśli serwis nie będzie funkcjonował na swoim należytym poziomie, Polak nie ma czego szukać grając z Hiszpanem, w każdym innym aspekcie gry Rafa przewyższa Jurka. I tylko bardzo dobry serwis może sprawić iż Janowicz powalczy i zdoła wyrwać więcej niż 8 gemów. Lecz to co prezentuje nasz tenisista nie napawa optymizmem. Nadal, returnuje świetnie, biega praktycznie do wszystkiego, a do tego znakomicie kontruje. Nie ma mowy tu o popełnianiu jakiś głupich błędów, co po prostu przy grze Polaka zdaje się być nie możliwe. Wydawać się może iż Nadal traktuje ten turniej poważnie, tak jak to już wspomniał ktoś wcześniej, przyleciał do Kanady dużo, dużo wcześniej aby zaznajomić i przygotować się pod twardą nawierzchnie. Jeśli Jerzy zagra tak jak grał do tej pory w tym turnieju to nie wróżę mu, aby ten mecz skończył się pomyślnie dla niego.
Kei Nishikori - Richard Gasquet : 2 @ 1.50 / Betsson ✅✅✅
Ten typ z kolei opieram na większym doświadczeniu ze strony Richarda i fakcie iż rok temu dotarł tu do finału, więc liczba punktów do obronienia jest spora, czego nie można tak o po prostu tego zostawić. Gasquet gra na swoim przyzwoitym poziomie. Niczym nowym tak na prawdę nie zaskakuje, jest regularny, popełnia małą liczbę błędów. Kei rozegrał tu już dwa mecze i też tak jak w przypadku Janowicza były to pojedynki trzy setowe. Krótko, w tym meczu stawiam na Richarda, który ma coś w tym turnieju do udowodnienia.
Tomas Berdych - Vasek Pospisil Liczba gemów: powyżej 21.0 @ 1.80 / Betsson ✅✅✅ 5:7; 6:2; i trwa 3 set
W tym meczu Berdych zmierzy się ze znakomicie serwującym jak i grającym ostatnimi czasy Posposil&#39;em. Obaj zawodnicy serwis mają na wysokim poziomie, ze wskazaniem na Vaska. Kanadyjczyk gra u siebie, swoje pierwsze dwa mecze wygrał bardzo pewnie pokonując już w pierwszej rundzie faworyzowanego przez bukmacherów Isnera, druga runda to spacerek po Stepanku. Jeśli Vasek i Tomas utrzymają swoje serwisy, co jest prawdopodobne liczę tutaj na rozstrzygnięcie któregoś z setów w tiebreaku i ewentualny 3 setowy pojedynek. Wątpię iż skończy się ten mecz gładkim 2:0 dla któregoś z zawodników. Berdych jest w tym meczu zdecydowanym faworytem lecz z tak grającym a szczególnie serwującym zawodnikiem nie będzie miał łatwo. Więc przekroczenie linii gemowej nie powinno stanowić problemu o ile Vasek utrzyma swoją dyspozycję serwisową.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Rafael Nadal Parera gdyby miał return na światowym poziomie to by raczej nikt z nim już nie wygrał. A właśnie przez słabość swojego pierwszego uderzenia Rafa musi często wybiegać/wyrzeźbić dla siebie punkt w wymianie.
Nadal jest w czołówce returnu. Lepszy od niego ma na pewno Djokovic i Murray, ale w TOP5 na świecie się liczy. Po drugie, return to nie wszystko. Jeżeli serwujący ma mecz, to nie wiadomo jakie wyczyny by nie pomogły.
Jerzy stoi na straconej pozycji, ale jeżeli zagra choćby trochę lepiej niż w dwóch pierwszych meczach ma szansę powalczyć o godny wynik.
Serwis Janowicza ogólnie do połowy każdego seta funkcjonował na dość dobrym poziomie, duże problemy za to pojawiają się gdy set wchodzi w rozstrzygającą fazę, wtedy głowa u polskiego tenisisty już nie jest tak chłodna, ciągnie to za sobą wielką ilość błędów, szczególnie tych podczas serwisu, który w początkowych fazach setów funkcjonuje na przyzwoitym poziomie.
Następnym razem czytaj analizę, bo wychodzi masło maślane ????
EDIT: Chodzi o to, że w dwóch zdaniach zawarłeś tą samą informację o serwisie. Pierw nazwałeś go dobrym, po czym później przyzwoitym ;)
Janowicz gra tutaj po raz pierwszy, więc nie ma co oczekiwać od niego cudów, moim zdaniem traktuje on ten turniej bardziej jako rozgrzewkę przed nadchodzącym US Open, a niżeli zrobienie tu jakiegoś wyniku.
Master1000 jako rozgrzewka? Szczerze w to wątpię, po prostu po kontuzji trudno wrócić na właściwe tory.
Greeey nie traktuj tego jako zaczepki, ale po prostu przy każdej analizie warto przeczytać ją jeszcze raz przed udostępnieniem ????
 
T 26

tomek10

Użytkownik
N. Djokovic (-1.5 sets) vs D. Istomin @ 1.18 ⛔⛔
K. Nishikori vs R. Gasquet @ 1.54 ✅✅- według mnie Nishikori nie ma argumentów, aby ograć dobrze dysponowanego Francuza.
S. Williams (-1.5 sets) vs K. Flipkens @ 1.17 ✅✅
AKO @ 2.12 Pinnacle

N. Djokovic (-1.5 sets) vs D. Istomin @ 1.18 ⛔⛔
K. Nishikori (-1.5) vs R. Gasquet (+1.5 sets) @ 1.23 ✅✅
R. Nadal (-1.5 sets) vs J. Janowicz @ 1.58 ✅✅
J.M. Del Potro vs M. Raonic (+1.5 sets) @ 1.63 ✅✅
S. Williams (-1.5 sets) vs K. Flipkens @ 1.17 ✅✅
AKO @ 4.35 Pinnacle

Polecam również single po świetnych kursach w Pinnacle:
K. Nishikori vs R. Gasquet (-1.5 sets) @ 2.40 ⛔⛔
E. Gulbis (+1.5 sets) vs A. Murray @ 2.27 ✅✅ - Murray nie wyglądał dobrze w starciu z Granollersem, a Gulbis jest w formie i już pokazywał w dotychczasowych meczach z Murrayem, że można powalczyć.
J.M. Del Potro vs M. Raonic @ 2.56 ✅✅ - jak serwis będzie wchodził tak jak w meczu z Youzhnym to Del Potro może wylecieć z turnieju, po takim kursie warto spróbować.
R. Nadal (-4.5) vs J. Janowicz @ 2.15 ⛔⛔ - po takim kursie i patrząc na to, jak wczoraj zagrali obaj gracze to ja w to wchodzę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom