>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Montreal 05.08.2013-11.08.2013

Status
Zamknięty.
T 26

tomek10

Użytkownik
B. Tomic (+1.5) vs F. Mayer @ 1.19 ✅✅
G. Zemlja vs I. Dodig (+1.5) @ 1.14 ✅✅
E. Gulbis (+1.5) vs F. Lopez @ 1.22 ✅✅
M. Youzhny vs J. Melzer @ 1.27 ✅✅
J. Glushko vs S. Stosur @ 1.12 ✅✅
AKO @ 2.36 Pinnacle

W singlu polecam również Gulbisa @ 1.541 ✅✅. Forma, ulubiona nawierzchnia, H2H - wszystko przemawia za Łotyszem, a kurs jest solidny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#43#
Denis Istomin - Janko Tipsarevic ⛔
Kurs: 1.72​
Typ na przełamanie złej paasy Tipsarevica. Serb wraca na hard, gdzie najlepiej się czuje. Od początku sezonu spisuje się tragicznie. Istomin jak na swoje umiejętności gra dość dobry tenis, jednak nadal daleko mu do Janko. Liczę, że takiego gracza przejdzie, nawet jeśli miałby zagrać trzy ciężkie sety. Kurs zachęcający, więc warto spróbować.
Tipsarevic bardzo dziwnie wybrał turnieje w ostatnim czasie. Zagrał w Bogocie, po czym przeniósł się z powrotem do Europy na clay. Nie wiem czemu miał służyć ten zabieg, ale na pewno nie pomógł mu w aklimatyzacji. U Denisa sprawa wygląda o wiele lepiej. Dobry występ w Atlancie, a później gra w Waszyngtonie, gdzie przeszedł do II rundy.
Co mnie przekonuje do typu na Serba? Na pewno większe umiejętności, a do tego nawierzchnia, na której nawet teraz w tragicznej formie ma w miarę dobry bilans. H2H również jest na jego korzyść, jednak spotkania odbyły się kilka lat temu i wtedy to Janko był w o wiele lepszej formie.
Styl gry zawodnicy mają dosyć podobny. Dobry serwis, przewaga forehandu nad backhandem oraz ofensywa. Moim zdaniem zadecyduje lepszy serwis i mniej popełnianych prostych błędów. Tipsarevic coś czuję, że podniesie się przed US Open i możliwe, że pokaże swój tenis na tym Szlemie. Spotkanie 50/50, chociaż jeśli Seerb byłby w lepszej formie zniszczyłby rywala.
 
R 0

rafa-20

Użytkownik
Andujar-Alba Pablo - Weintraub Amir
Typ: Pablo Andujar
Kurs: 2.0.
Witam wszystkich na forum!: )
Oto moje pierwsze spotkanie jakie dziś wybrałem. W Tym spotkaniu stawiał bym spokojnie na hiszpana. Moim zdaniem hiszpan po dłuższej bez problemow powinien pokonac Weintrauba, jest zawodnikiem o pół klasy lepszym. Od kilku lat interesuje się tenisem i wiem na jakie spotkania stać Pablo, oczywiście niekoniecznie musi to potwierdzić dziś. Myśle ze jednak tak sie stanie, nie kieruje sie tutaj zadnymi statystykami. Wiem ze warto spróbować czy słusznie okaze sie okolo 22. ✅✅✅

????
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Gulbis E. - Lopez F. Over 22.5 @ 1.80 Bet365 ✅
Gulbis wraca na swoje ulubione nawierzchnie, będzie chciał udowodnić co potrafi. Lopez w gazie.. na pewno nie będzie chciał spuścić z tonu. Zapowiada się zacięte spotkanie. Do tego ostatnie 10 spotkań Gulbisa to zawsze powyżej 2 setów. Lopez też lubi dojść do tie-breaka lub większej liczby setów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anzelmo 168,4K

anzelmo

Użytkownik
Canada » ATP Montreal » Kohlschreiber P. - Paire B. 05 Aug 2013, 21:00
typ Kohlschreiber P. 1 SET ⛔
kurs 1,8
MarathonBet

Wczoraj wieczorem udało mi sie pograć win Niemca po kursie 1,77 teraz kursy dość mocno lecą- myślę ze warto parę zloty zainwestować w to spotkanie.Dla mnie faworytem jest Kolba, który jest bardziej uniwersalnym zawodnikiem podtrawi grac na wszystkich nawierzchniach, ale hard to chyba jego ulubiona, może pokazać pełnię swoich możliwości.Dobry serwis, mocny jednoręczny backhand lubi i podtrawi atakować... obaj sa dość chimeryczni nieobliczalni- nie równi podtrawią grac kapitalnie by za chwile psuć niesamowite piłki.Paire to raczej maczka- bilans spotkań to 2-1 dla Kolby. Liczę na to ze Niemiec dobrze wejdzie w mecz- pewnie mocno serwując grając bardzo ofensywnie agresywnie złamie Paire i wygra to spotkanie.Biorąc rewanż za porażkę z Indian Wells
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Istomin - Tipsarevic @2.10 Bet365 ✅
Ja gram odwrotnie niż kolega GemSetMecz. Zgodzę się, że pod względem tenisowych umiejętności Janko jest zdecydowanie lepszym graczem niż Uzbek. Jednak to co Tipsa teraz wyprawia na kortach to woła o pomstę do nieba, bo gość sobie ewidentnie kpiny robi.
Mecz z Haasem to były chyba jakieś żarty, DF za DFem, brak jakiejkolwiek woli walki czy koncentracji w kluczowych momentach, słaby % 1 serwisu, masa UE i brak jakiejś agresji, mocniejszego uderzenia, po prostu wyszedł na kort sobie poodbijać piłeczkę.
Nie od dziś wiadomo, że jego głowa nie do końca funkcjonuje należycie, nie raz potrafił przegrywać wygrane mecze, tylko że było widać w nim jakąkolwiek chęć do gry. Nie wiem czym jest spowodowany ten regres u Serba, pewne jest to że jest to chyba jego najgorszy sezon odkąd wdrapał się do czołówki. Nie można mu odmówić potencjału, bo gość jest naprawdę świetny jeśli gra swój najlepszy tenis. Przytoczę chociażby przez wszystkich pamiętany ubiegłoroczny mecz z Ferrerem na US Open, gdzie grał po prostu niesamowicie i przegrał wygrany mecz, prowadząc w ostatnim secie 4-1*, a jeszcze o ile dobrze pamiętam miał okazję na kolejne przełamanie.
Tylko, że ten Tipsa z tamtego okresu nawet nie stoi koło tego obecnego. Istomin to też nie jest byle kto i Tipsa nawet w normalnej dyspozycji nie byłby jakimś mega pewniakiem, choć zapewne by wygrał. Jednak Denis także sporo potrafi, ma naprawdę ciekawy wachlarz zagrań, szczególnie w ofensywie. Dużo zależy od Serba, bo jeśli sobie przypomni, że potrafi grać to pewnie to wygra. Nawierzchnia dla obu zawodników sprzyjająca, obydwaj lubią grać na hardzie. Krótko mówiąc, po takim kursie warto zagrać przeciwko Janko, liczę na to że dziś się jeszcze nie przełamie.​
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dla obu tenisistów jest to właściwie debiut w drugim etapie tegorocznych eventów na kortach twardych, tak więc pod okiem wyczucia czy ewentualnej dyspozycji turdno tutaj się w jakiś sposób wypowiedzieć. Nie mniej jednak, obaj to utalentowani shotmakerzy, z tym że po stronie Niemca przemawia na pewno większe doświadczenie i solidna postawa na tego typu imprezach.
Paire z drugiej strony kojarzy mi się bardziej z graczem, któremu brakuje jeszcze dopracowanej regularności oraz ze skłonnościami do przesadnego &quot;czarowania&quot;.
Jak mówiłem - dla obu to dopiero start na twardych kortach w Ameryce, ale tutaj pójdę w stronę Kohlschreibera, który posiada większe doświadczenie i po prostu jest moim zdaniem lepszy, z większym skillem na twardej niż Francuz.

Philipp Kohlschreiber - Benoit Paire [1,60] PinnacleSports
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Martin Klizan - Thomaz Belucci 1 @1,62 ✅
Mnie zainteresował kurs na dzisiejszy mecz Słowaka Klizana z Brazylijczykiem Beluccim. Klizan to dość młody, 24-letni tenisista, specjalizujący się w grze na hardzie. Dotąd wygrał tylko jeden turniej z cyklu ATP, w zeszłym roku w Petersburgu (też na hardzie) pokonując w finale Fabio Fogniniego. Ostatnio prezentuje się nieźle, w Umag doszedł do ćwierćfinału gdzie przegrał właśnie z Fogninim. Jest wysoki, dysponuje dobrym serwisem i mocnym forehandem.
Natomiast Bellucci to specjalista od gry na mączce. Na ceglanej nawierzchni czuje się najlepiej, i tam osiągał wszelkie swoje sukcesy. Na hardzie radzi sobie znacznie gorzej. Ostatnio przegrywa wszystko co się da. W Kitzbuhel pierwsza runda, w Gstaad pierwsza runda (i to z niezbyt mocnymi przeciwnikami), w Hamburgu pierwsza runda... Dużo mówi też rank, Klizan jest dwa lata młodszy, a już 74 miejsca wyżej. Dokładając nawierzchnię i formę Brazylijczyka, moim zdaniem dobry typ.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
ogladam mecz Mayera z Tomiciem ....od razu widac że w tym turnieju beda premiowani zawodnicy ktorzy sa regularni serwis bedzie mial mniejsze znaczenie ...korty masakrycznie wolne ...jak to ogladam na polsacie sport wydaje sie jakby grali na szybkiej cegle
 
M 0

martinkowsky

Użytkownik
spotkanie Marinko Matosevic - Benjamin Becker Marinko to win 1.53 @bet365

Marinko jest w znakomitej formie i bez problemow powinien wyrgac Becker moze byc zagrozeniem na trawie w tym roku i szczesliwie przeszedl do tej rundy wiec gramy grubo na Marinko
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Levine J. v Malisse X. ⛔ Nie znam już takiego tenisisty jak Malisse, dla mnie to zwykłe łajno..
1,69 Pinnacle Sports
Mecz kończący I dzień turnieju w Montrealu. Na zakończenie kibice zobaczą w grze swojego rodaka. Levine zmierzy się z Belgiem Malisse. Według mnie wszystko jest tutaj jasne. Dyspozycja Malisse (?). To jest pytanie. Hard to druga ulubiona nawierzchnia, zaraz po kortach trawiastych. Jesse w tej chwili to jest jedynie zawodnik mocny w Challengerach, chociaż trzeba przyznać, że w tym sezonie trudno szukać tam jakiegoś dobrego wyniku. Kanadyjczyk pokazał się dobrze w Auckland, gdzie doszedł do ćwierćfinału. Malisse w tym roku na hardzie spisuje się bardzo średnio. Ćwierćfinał w Auckland i trzecia runda w Miami to najlepsze wyniki Belga. Xavier uważany za faworyta tego meczu, kurs lekko zawyżony jednak Jesse gra u siebie, dodatkowo kiedyś, cztery lata temu podczas kwalifikacji do pewnego turnieju wygrał z X-manem. Dzisiaj nie przewiduję takiego scenariuszu. Filigranowy zawodnik z Kanady nie będzie mieć zbyt dużo argumentów w starciu z nieźle grającym w tym sezonie Belgiem. Jeśli pierwszy serwis będzie utrzymywał się na poziomie 75% to raczej to zagranie ustawi całe spotkanie. Przy zagrywce Levine gra będzie polegać na długich wymianach w których Malisse musi się starać grać bezpiecznie, potem będzie z górki..
???? Kohlschreiber P. v Paire B. (+1,5s.) ✅
1,79 Pinnacle Sports
Mecz już za chwilkę, więc szybka namowa do gry na seta wygranego przez Francuza. Najpierw bilans pojedynków bezpośrednich, prowadzenie Niemca 2-1. Należy dodać do tych suchych statystyk, że w każdym meczu Paire wygrywał chociażby seta. Jeszcze wczoraj po podobnym kursie można było grać ale.. na zwycięstwo Francuza. Rozumiem, że kursy się zmieniają jednak tak gwałtowna zmiana jest przeze mnie nie zrozumiana. Obaj tym meczem rozpoczną cykl gier na kortach twardych więc są w takiej samej sytuacji. Paire w tym roku na hardzie gra super. Półfinał w Chennai, trzecia runda Indian Wells czy wygranie Challengera w Le Gosier to wyniki, które pokazują, że grać na tej nawierzchni potrafi. Z drugiej strony Kohlschreiber, który na hardzie może pochwalić się tegorocznym bilansem 6/5. Finał w Auckland i trzecia runda Australian Open to najlepsze wyniki Niemca. Po tej krótkiej analizie można stwierdzić, że szanse to 50/50. Ja myślę podobnie i korzystam z tej promocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Ma ktoś jakieś info a temat meczu Isner - Pospisil? Kursy na Isnera z 1.12 do 1.40 urosły. John ma połamane nogi i ręce czy o co chodzi? On robi miazgę z Pospisila gdzie chce i kiedy chce, także dla mnie promo tysiąc lecia, ale nie patrzyłem na żadne informacje o zdrowiu Isnera. Jeśli ktoś ma jakieś info to dajcie znać.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
wytłumaczenie chyba proste. Big John ostatnio sporo grał. Nigdy łatwo mu się nie grało z Pospisilem, co pokazuje choćby tegoroczny pojedynek. Vasek jest w dobrej dyspozycji i gra u siebie. Mało? Wydaje mi się wystarczająco na takie zmiany w kursach. Isner powinien wygrać, aczkolwiek oczekujcie długiego meczu, z tb, w których wszystko się może zdarzyć przecież ???? Zaskoczony porażką Isnera nie będę.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Z tą dobrą dyspozycją Vaska bym nie przesadzał. Tak też myślałem, do momentu w którym obejrzałem finał challengera w Vancouver. Niby spoko bo mecz wygrał, z tym że takie przestoje jakie miał w tym meczu to jest woda na młyn dla Isnera. Generalnie powinien ten mecz przegrać, trochę szczęścia przy bp było no i serwis wchodził. Isner wydaje się być w niezłej formie, szans dla Pospisila nie widzę. Może kursy rosną bo Kanadyjczycy dzisiaj szaleją na kortach i ludzei grają na kolejnego gospodarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
tak, ale to o czym piszesz to zupełnie normalne dla Vacka. Nie chcesz go zobaczyć w słabej formie ???? jak na siebie właśnie jest w dobrej dyspozycji.
Zobacz, że ostatnio Isner większość setów rozstrzyga w TB, nawet z lamusiakami, więc tym bardziej widzę je w meczu z silnie serwującym gospodarzem. Tam jak pisałem powinna wyjść klasa Johna, ale wiecie - doping publiczności, wchodzący serwis Pospisila, jakiś jeden decydujący mini-break i może być różnie.
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Jak spojrzałem na ofertę w niedziele to odrazu rzucił mi się w oczy kurs 5,50 na Pospisila i 2,90 na handicap setowy dla Kanadyjczyka. Następnego dnia kursy spadły o ponad 2 złote na win i ponad 1 zł na handi setowe. Isner to olbrzym i jego organizm inaczej reaguje na wysiłek. Ostatnio bardzo dużo pogrywał i Big John pokazał swoje zmęczenie w finale z Del Potro. Chłopak nie miał siły po pierwszym secie. Nie pamiętam meczu aby Isner oddał 5 czy 6 swoich gemów serwisowych. Tak więc kursy zdecydowanie uzasadnione. Pospisil gra na własnej ziemii wkońcu. Vasek jest w bardzo dobrej dyspozycji i zmienił trochę swój styl gry. Bardzo dobry serwis i gra przy siatce. W sumie obaj mają bardzo podobny styl gry. Mimo to, Vasek jest lepszy na returnie i z głębi kortu. Isner gra serwisem od lat, a jak nie ma siły i nie wychodzi serwis, przegrywa mecze. Pospisil tutaj zagra na milion % gdzie Isner tak na dobrą sprawę może nadal odczuwać zmęczenie i przy tej ciepłej temperaturze nie zagrać na miarę swoich możliwości. Chłopaki wyjdą o godzinie 13:30 zatem w możliwie największy upał. Ja to widzę tak, że Isner w ogóle nie przełamie w tym meczu podania Pospisila, a upatruję jakiegoś słabszego momentu Amerykanina. Pozwoliłem sobie jeszczę obczaić drabinkę i zwycięzca tego meczu spotka się w 2 rundzie z Almagro lub Stepankiem, a w trzeciej ewentualnie z Berdychem bądź Andersonem. Drabinka jest ciężka. Moim zdaniem granie Isnera jest skrajnie nieodpowiedzialne. Dlatego polecam zagrać na handicap setowy (+1.5) w kierunku Vaska Pospisila po kursie @ 1.90 w Bet-at-home (jeszcze przedwczoraj kurs wynosił 2.90 na to zdarzenie).
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#44#
Julien Benneteau - Jerzy Janowicz Under 22.5 gema ⛔
Kurs: 1.90​
Ostatnio naprawdę słabo się wiedzie. Osiem porażek z rzędu to nic przyjemnego, ale nie poddaję się i próbujemy sił dalej. Jeżeli ktoś nie chce grać moich typów, przecież do tego nie zmuszam. Jerzyk wraca po kontuzji, ale jak wiadomo ma bardzo dobre predyspozycje do gry na hardzie. Julien to bardziej wszechstronny zawodnik, chociaż na nawierzchni twardej gra najwięcej spotkań w całym sezonie.
Jedyną niewiadomą w tym meczu jest dla mnie forma Janowicza, który wraca po kontuzji ręki. Jego silny serwis może już nie być taką silną bronią jak przed, jednak korty w Montrealu są naprawdę wolne. Na Wimbledonie można było dostrzec, że Polak co raz bardziej panuje nad backhandem oraz unika tak dużej ilości niepotrzebnych skrótów. Benneteau w tym sezonie nie czaruje. Jedyny dobry wynik zaliczył w Sydney, gdzie dotarł do półfinału. Po drodze pokonał Harrisona, Stepanek oddał mu mecz, a Andujar wiadomo jak gra na hardzie.
Francuz gra bardzo różnorodny tenis i nie ma jednej wyróżniającej się cechy. Jeżeli gra regularnie jest naprawdę trudny do pokonania, lecz w obecnej dyspozycji myślę, że nie będzie problemu z pokonaniem Juliena. W H2H prowadzi Janowicz, dzięki wygranej w Marsylii (hala) po dwóch setach. Rywalizacja odbyła się w tym roku, a co ciekawe tam padł under gemowy jaki na dzisiaj stawiam (22 rozegrane gemy). W tamtym okresie Benneteau grał jeszcze na jakimś poziomie, teraz moim zdaniem nie prezentuje żadnego.
Podsumowując, tak jak wspomniałem jedyną dla mnie niewiadomą jest forma Jerzyka. Jeżeli dobrze wejdzie w mecz nie widzę, aby miał problemy z pokonaniem Francuza, a under powinien wtedy zostać pokryty. Wszystko musi się odbyć na przestrzeni dwóch setów, bo wątpię, by spotkanie zakończyło się wynikiem 6-1 1-6 6-2.

#45#
Vasek Pospisil - John Isner Over 24.5 gema
Kurs: 1.72​
Spotkanie dwóch bardzo dobrze serwujących zawodników. Przy normalnych warunkach bałbym się ruszać tego typu, jednak teraz Isner jest po bardzo wyczerpujących meczach. 9 meczów w przeciągu dwóch tygodni to naprawdę duża ilość. Pospisil również się nie leniuchował, lecz grał na niższym poziomie rozgrywek, bądź słabo obsadzonym turnieju w Bogocie.
Głównym powodem stawiania na over jest to, że w dwóch ich rozegranych meczach ten typ się bezproblemowo sprawdził. W ostatniej rywalizacji 30 gemów, a przed dwoma laty 31. Widać gołym okiem, że linia została pokryta z bardzo dużym zabezpieczeniem. Teraz, gdy forma kondycyjna Johna nie jest najwyższa będzie się starał na pewno skracać wymiany, bądź załatwić wszystko serwisem. Vasek także nie gra jakoś nadzwyczajnie w wymianach, więc spodziewam się szybkich gemów serwisowych z obu stron i dociągnięcia do tie - breaków. To w zupełności wystarczy, aby typ był rozliczony pozytywnie.
Panowie nie są wielokrotnie łamani. Wyjątkiem był mecz Isnera z Del Potro, gdzie aż 4 razy Argentyńczyk znalazł sposób na Amerykanina. Kanadyjczyk natomiast słabszy mecz zagrał z Evansem (także 4 oddane własne gemy), lecz wygrał w finale. Myślę, że ten typ jest najrozsądniejszym rozwiązaniem, chociaż dobry także jest handi setowe +1,5 po kursie 1.60.

#46#
Fabio Fognini - Marcos Baghdatis -2,5 gema ⛔
Kurs: 1.90

Fognini preferuje mączkę, na której w tym sezonie naprawdę wspaniale sobie radził. Bagietka pierwszą część sezonu może uznać za straconą, bardzo słaba gra, jednak na hardzie w Waszyngtonie pokazał się z dobrej strony. Pokonanie Nishikoriego 6:1 6:2 robi bardzo duże wrażenie, a w przegranym meczu z Isnerem również nie pokazał słabej gry.
Włoch po grze w Europie przenosi się za Atlantyk, gdzie zacznie z Cypryjczykiem. Nigdy na nawierzchni twardej nie czuł się dobrze, a wskazują na to wyniki choćby z tego roku. Przegrana z Zemlją, Granollersem czy Bautistą - Agutem chluby mu przynieść nie może. Marcos również zaliczał wpadki, tylko, że na hardzie akurat przytrafiło mu się ich najmniej. Porażka z Brandsem czy Sijslingiem do najlepszych wyników nie należy.
Dotychczas rozegrali ze sobą 3 bezpośrednie pojedynki, a górą jest Fognini (2-1). Najciekawsze jest akurat to, że jedyne zwycięstwo Baghdatis odniósł na hardzie, rok temu w Shanghaiu i to wygrywając 6:2 6:2. Linia została pokryta ponad dwukrotnie, a teraz nawet w tej słabej dyspozycji także myślę, że jest w stanie pokryć ją bez problemów. Tak jak wspomniałem zaczął grać lepiej i turniej w Waszyngtonie nam to pokazał. Być może był to jednorazowy &quot;wybryk&quot;, jednak szczerze w to wątpię.
Kurs bardzo zachęcający i myślę, że warto spróbować. Fabio na hardzie to gracz przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Dancevic F. (+1,5s.) v Lu Y.H. ✅
1,58 Pinnacle Sports
Frank Dancevic powraca na salony, dzięki dzikiej karcie. Kanadyjczyk teraz już trochę w cieniu młodszych kolegów jednak nadal po cichu zbiera jakieś skalpy i utrzymuję się w drugiej setce rankingu ATP. Dziś rywalem Lu, niezwykle mocny na hardzie, jednak mający duże wahania formy. Dancević zagra u siebie i z pewnością przy pomocy miejscowych kibiców jest w stanie ugrać seta w tym meczu. Co więcej bilans pojedynków bezpośrednich między tymi tenisistami powinien nas w tym utwierdzić. Trzy spotkania rozegrane, trzy zwycięstwa Franka Dancevicia, dwa z tych meczów odbyły się na hardzie. Ostatni mecz rozegrany w 2012 roku i zwycięstwo Dancevicia po wyrównanym spotkaniu. Dodatkowo w 2007 roku, tutaj w Montrealu Frank zagrał turniej życia, dochodząc do ćwierćfinału, gdzie przegrał po trzysetówce z samym Rafaelem Nadalem. Na pewno ma ten turniej w pamięci. Obaj tenisiści w tym sezonie na hardzie mogą pochwalić się sympatycznym bilansem. Dancević - 15/9. Wygrał Challenger w Granby i był w ćwierćfinale CH w Vancouver. Kolejna zaleta Franka, potrafi grać u siebie, co pokazują właśnie te wyniki wcześniej przeze mnie wspomniane. Lu na hardzie z bilansem 20/13, wygrał m.in Challenger w Pekinie. Kurs bardzo dobrze wystawiony jak dla mnie bo z jednej strony lepiej grający Lu a z drugiej Dancević, z którym Yen nie potrafi grać i publiczność, przy której Kanadyjczyk potrafi zagrać fantastyczne mecze.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Bagdatis-Fognini Typ 2 2,16 eFortuna **5/10** ✅✅✅ Fabio słaby na hardzie ???? ???? ????
GameSetMecz wszystko fajnie opisał i zgadzam się z tym, pojedynek dwóch bardzo chimerycznych graczy ale moim zdaniem w lepszej formie znajduje sie Włoch, Bagieta coś tam zaczał grać ale może to być za mało na Fabio, hard w Kanadzie należy do jednych z wolniejszych i premiuje graczy bardziej regularnych a takim z pewnością jest Fognini, kurs zachęca do grania na Fabio w ostatnich tygodniach jest w życiowej formie więc czemu miałby dzisiaj nie wygrać? Odpadł już z debla więc może skupić się tylko i wyłącznie na singlu a wygranej Cypryjczyka z poprzedniego sezonu nie brałbym tak dosadnie ponieważ w zeszłym sezonie Fabio grał dno natomiast w tym to zupełnie inny zawodnik i taki kurs pobieram zdecydowanie
 
T 26

tomek10

Użytkownik
T. Haas (+1.5) vs D. Goffin @ 1.08 ✅✅
K. Anderson (+1.5) vs A. Dolgopolov @ 1.13 ⛔⛔
M. Youzhny (+1.5) vs J. Melzer @ 1.10 ✅✅
N. Djokovic (-1.5) vs F. Mayer @ 1.22 ✅✅ - inne buki na 2:0 płacą w granicach 1.10 więc polecam, bo Mayer to nie jest trudny rywal dla Serba.
AKO @ 1.64 Pinnacle
Kurs niewysoki, ale ja w to wchodzę, bo powinno wejść gładko.

Polecam też oddzielnie zagrać Youzhny&#39;ego 2:0 w Pinnacle 1.685 ✅✅, podoba mi się w tym roku gra Rosjanina, a Melzer nic wielkiego nie pokazuje i w dodatku ostatnio, jeszcze na mączce w Kitzbuhel, nie popisał się, dając się ograć w dwóch setach 19-letniemu Thiemowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom