>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montreal 05.08.2013-11.08.2013

Status
Zamknięty.
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Oglądałeś mecz z Gulbisem? Przy odrobinie szczęścia to Łotysz by dzisiaj grał z Pospisilem. W 3 secie bodajże 5-6 piłek wygranych w wymianach przez Raonica przy serwisie Ernestsa, więc nie wiem gdzie z tym huraoptymizmem. Przy swoich gemach wyglądał pewnie to trzeba przyznać, ale przestoje też mu się zdarzały (patrz Gulbis sam się przełamuja, a później Milos traci swoje podanie do zera). Pospisil gra tenis życia i w wymianach jest o wiele lepszy od Raonica ????
Nie przesadzaj, Gulpis jest słabszy i tyle, Raonic to dla niego było za dużo wczoraj, wiadomo jaki serwis ma Raonic i do tego moc w łapie i to wystarcza na takich Gulbisów, Pospsil to jedynie piłki może podawać swojemu o wiele lepszemu koledze, różnie może być ale jeśli Milos będzie dobrze serwował to Vasek nie ma szans, i nie ma się nad czym rozwodzić.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Nie przesadzaj, Gulpis jest słabszy i tyle, Raonic to dla niego było za dużo wczoraj, wiadomo jaki serwis ma Raonic i do tego moc w łapie i to wystarcza na takich Gulbisów, Pospsil to jedynie piłki może podawać swojemu o wiele lepszemu koledze, różnie może być ale jeśli Milos będzie dobrze serwował to Vasek nie ma szans, i nie ma się nad czym rozwodzić.
Widzę nikt tutaj nie docenia tego co zrobił Vasek ;) Piszę co widziałem wczoraj w meczu, Gulbis się podpalił i tylko dlatego przegrał cały mecz. Rao nic oprócz serwisu i kilku dobrych forehandów nie pokazał. Jeżeli nie trafi w dzień to Pospisil może go zniszczyć. Gra o wiele lepiej w wymianach.
 
V 37

von-manstein

Użytkownik
Na mnie Pospils zrobił duże wrażenie. I jeszcze jeden fakt Pospils pyknął tylko 3 gemy z Davydenko. Raonis natomiast po morderczej walce z Gulbisem. Stawiałem na Raonica i pod koniec drugiego seta zaczołem poważnie drżeć o wynik całego spotkania. Raonic pod koniec meczu widocznie zmęczony, dużo błędów. Zwycięstwo Raonica to bardziej zasługa Gulbisa. Stawiam na Pospilsa, wielki talent, wielki gaz. Grałem rano po 2.75 teraz już 3.25 NIe widze powodów racjonalnych dla których buki tak by jechały z kursem. Uważam że chcą napędzić masówkę na Raonica. Ja idę w zwycięstwo Pospilsa 3.25 i w zwycięstwo 2:0 po 5.00. Uważam iż fakt dłuższej regeneracji Pospilsa może mieć tu znaczenie
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Novak Djoković - Rafael Nadal DW 2:0 @2,00 ⛔
Skoro gramy na Novaka, to może warto pójść na całość i zagrać ryzykowniej? Na pewno czeka nas wielki mecz dwóch wielkich graczy. Faworytem jest Novak, i myślę że zdoła zwyciężyć nawet w dwóch setach. Pamiętajmy wszak kto mimo wszystko jest numerem 1 w rankingach, i kto jest królem harda w tym momencie. Nadal wraca dopiero do formy po poważnej kontuzji. Moim zdaniem nadal to nie jest ten Rafa co sprzed urazu kolana. Niby idzie bez straty seta, ale w dwóch meczach naprawdę musiał się męczyć. Mówie oczywiście o meczach z Jurkiem Janowiczem i Matoseviciem. Janowicz spokojnie mógł wygrać pierwszego seta, miał ku temu wiele okazji, nawet w tie-breaku prowadzenie 5:2. W drugim secie także dosłownie w ostatnim momencie Rafa odwracał losy meczu (a Jerzyk też w wybitnej formie po urazie nie jest). Z Marinko Matoseviciem wyglądało to już nieco lepiej, choć Australijczyk popełniał dość dużo błędów niewymuszonych. Novak dał ostatnio popis rozbijając w pył Gasqueta, nieco pomęczył się (i stracił seta) z Istominem oraz spokojnie wypunktował Mayera.
Stawiam na dwusetowe zwycięstwo Novaka bo to jego nawierzchnia, i wydaje się być w lepszej dyspozycji niż Nadal. Kurs zachęca, spróbować nie zaszkodzi ????
 
P 8

papki1

Użytkownik
Ludzie przestańcie pisac ciągle analizy pod typ. Jak już ktoś na kogoś stawia to robi z niego w analizie najlepszego zawodnika na świecie. To ma świetne, to ma świetne, tamto znakomite tylko ciekawe dlaczego zajmuje 150 miejsce w rankingu. Inni to czytają i stawiają pieniądze, więc zastanawiajcie się 2 razy zanim coś napiszecie. I tak oczywiście ten post za chwile zostanie usunięty, usuwajcie ale poziom tego tematu jest tak niski, że może warto byłoby coś z tym zrobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Novak Djoković - Rafael Nadal (+1,5 seta) Typ: Nadal ✅✅✅ (1:2)
Buk: Bet-at-home Kurs: 1,80
To tak na luźno jeszcze ode mnie. Koledzy opisali już wszystko a propo tego meczu ,H2H, mocne i słabe strony obu zawodników itp itd. Większość gra na nr 1 rankingu, rzeczywiście nawierzchnia trochę go faworyzuje. Jednak obaj zawodnicy to fantastyczni gracze i mogą tu decydować detale.
Lubię Nadala najbardziej ze wszystkich tenisistów - to po prostu atleta jakich mało ! I uważam, że ten typ nawet z matematycznego punktu widzenia jest dobry. 1,80 na to, że Rafa urwie seta dużo bardziej mnie przekonuje niż 1,40 na win Novaka i dlatego tak też gram. Powodzenia !
 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Ciężko typować takie spotkania, chociaż moim zdaniem szanse Nadala są o wiele większe niż wskazuje na to kurs. W ogóle nie przypominam sobie by kiedykolwiek, Djokovic był dla bukmacherów tak zdecydowanym faworytem przeciwko Nadalowi? A przecież Rafa jest w formie, wygrał w tym roku wszystkie mecze na betonie (12-0), Novak natomiast sezon życia ma raczej za sobą, więc skąd ta różnica? W ogóle nie pamiętam już czasów gdy można było złapać ponad 3.00 na Rafę. Czy to efekt wpadki na Wimbledonie? Nie mam pojęcia, ale wiem, że wielu skreśla Nadala, choć on jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Gram aktualnie w Ladbrokes, dlatego postawiłem tam, ale można było złapać jeszcze wyższy kurs.
Nadal - Djokovic 1 @ 3.00 (Ladbrokes)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 95

typychecmana

Użytkownik
Wczoraj Nadal elegancko siadł. Na dzisiaj proponuje
Nadal - Raonic
Under 22.5 gema 1.75 unibet
Typ bardzo pewny 90% wejscia moim zdaniem. Raonic owszem serwuje dobrze ale sorry Rafa to król returnu rozumiem ze Milos gra u siebie ale przeciez NAdal nie da mu za darmo punktów jest zmęczony po meczu z Djoko i na bank będzie chciał jak najszybciej wygrac by regenerować się przed next turniejem
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#56#
Rafael Nadal- Milos Raonic Under 21.5 gema ✅
Kurs: 2.10​

Dziwi mnie obecność obu panów w finale imprezy. Raonic miał dużo szczęścia i tak jak zawsze bywało, ratuje go serwis. W odpowiednim momencie się skupił i w tie - breaku ostatniego seta wygrał ze swoim rodakiem. Meczu Nadala nie oglądałem ale musiał się naprawdę solidnie zaprezentować, jeżeli pokonał Nole.
W tym turnieju oboje pokonali po jednym tenisiście z TOP10. Oczywiście lepszego wyeliminował Rafa, bo Novak jak każdy wie jest liderem. Milos w ćwierćfinale natomiast pokonał Juana Martina Del Potro i to z wielką łatwością. Styl gry jaki prezentują obaj zawodnicy jest wszystkim dokładnie znany, nie pierwszy raz opisuję tych zawodników.
Nadal super rotacyjny forehand i regularność w wymianach, w tym turnieju również przyzwoity serwis. Raonic prezentuje się w wymianach o dwie (trzy?) klasy niżej i jeżeli serwis nie będzie &quot;siedział&quot; może tylko pomarzyć o nawiązaniu walki. Już w spotkaniu z Gulbisem było widoczne jakie ma problemy przy dłuższej grze, wczoraj tylko potwierdził tą tezę w meczu z Pospisilem. Dziwi mnie do teraz jak Vasek mógł przegrać ten mecz.
W bezpośrednich pojedynkach jest aktualnie 3-0 dla Hiszpana. W każdym z nich padł ten under, dwa były rozgrywane na hardzie, jednak kilka lat temu. Nadal jak tylko znajdzie słabszy okres gry przeciwnika będzie łamał go jak zapałkę, wczoraj pokazał to Vasek w drugim secie (wygrał 6:1). Jeszcze raz powtórzę, Kanadyjczyk zupełnie nie istnieje w wymianach i jest to jego największy minus podczas tego turnieju. Typ jak na moje pewny, a kurs zachęcający.
Edit: Podłączam się do pytania Madersa!
Sam widziałem jak stawka była 10/10, teraz nagle 3/10. Niezły oszust Shakal, a miałem Cię za innego typera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Fleming&amp;Murray 2.0 betsson
spodziewałem się kursów po równo, a tu proszę. Wydaje mi się iż Andy poważnie podejdzie do tego meczu, wczorajsza demolka jaką zrobili Lindstedtowi i Nestorowi robi ogromne wrażenie. Do tego Quershi i Rojera, Pesa i Stepanka czy zwycięzców turnieju w Waszyngtonie Bennetau i Zimonjica, to robi wrażenie, tym bardziej że stracili tylko jednego seta. Ich rywale mają udany sezon chociaż bardziej mi pasują na clay, tutaj w trzech meczach stracili dwa sety, pokonując naszych rodaków, Berdycha i Llodre i pare Dodig -Melo. Patrząc na staty można zauważyć że Andy Murray i Colin Fleming zdobywają w porównaniu do rywali sporo asów, do tego ważny może być return Murraya, który jest groźny, przy nie najlepszym serwisie rywali da to możliwość na łatwą zdobycz punktową. Podsumowując pokonanie tylu znakomitych par, tracąc przy tym seta, oraz return Murraya dają mi &quot;nadzieję&quot; że ten typ może wejść. Uważam że warto pograć.

P.S Fleming z Soaresem w parze zdobyli tytuł w Auckland.
Warto dodać że Fleming spotyka się trzeci raz w tym sezonie z parą Peya&amp;Soares, dwa poprzednie mecze były przegrane ale partnerem Colina był Marray Jonathan, a więc do trzech razy sztuka? tym bardziej że partner z najwyższej półki.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dzisiaj finał turnieju w Montrealu gdzie spotkają się Nadal i Raonic. Jestem pod wrażeniem wczorajszej wygranej Hiszpana nad Djokoviczem. Wolna nawierzchnia sprzyja obronnej grze Rafy. Kanadyjczyk docierając do finału miał bardzo dużo szczęścia w pojedynku z Gulbisem i wczorajszym z Pospisilem, dwie 3setówki. W ważnych momentach ratuje go serwis. Dzisiaj nie trudno wskazać zwycięzce, będzie nim Nadal który kontynuuje wspaniałą serię zwycięstw na hardzie. H2H 3:0 dla Nadala.
Rafael Nadal - Milos Raonic @1,19✅✅ Pinnacle
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Rafael Nadal - Milosc Raonic
Typ: under 21,5 gemów
Kurs: 2,24 (Marathon)
Wynik: ✅ 6/2 6/2

Stało się to, co miało. Nadal genialny mecz z Djokovicem i w pełni zasłużona wygrana. Człowiek-defensywa. Za dużo mu wychodzi, żeby Raonic mógł mu tutaj cokolwiek powiedzieć. Myślę, że nie zobaczymy tutaj żadnej rozgrywki tie-breakowej. Milos dobrze serwuje, ale nie jest wystarczająco stabilny. Forma Hiszpana ewidentnie urosła od spotkania np. z Jurkiem, który gra stosunkowo podobnie do Raonica, więc tutaj powinien być lepszy wynik, z przewagą co najmniej jednego przełamania w każdym z setów i handicap siedzi. Dodatkowo Rafa po przejściu najtrudniejszego meczu w nocy, dziś nie będzie chciał się przemęczać (US Open nadchodzi) i zrobi to szybko i bezboleśnie, co moim zdaniem uda się mu i upora się szybko z Kanadyjczykiem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Montreal - FINAŁ DEBLA
???? Fleming C./Murray A. - Peya A./Soares B.
Fleming C./Murray A. ::: 1,83 ::: Bet365 ::: 3/10
Postawiłem dom, auto, żonę, wziąłem kredyt w Providencie i na Vivus, wszystko w jeden mecz. Schodząc na ziemie to jednak trzeba przyznać szczerze, że skoro już Fleming z Murrayem znaleźli się w finale debla to go prawdopodobnie wygrają. Murray tu robi piekielną różnicę choć nie jest to typowy deblista to jednak umiejętności mu na pewno nie brak. Rozbili debel Nestora z Lindstedtem (który wyeliminował Brayanów), Stepanka z Paesem, Benneteau J. z Zimonjic N. i Rojer J./Qureshi A. U. H. Pokonali prawie same najlepsze deblowe pary na świecie. Nic dodać nić ując. Rywale trochę się pomęczyli przez turniej tracąc sety, to jednak grali z gorszymi deblami i jakoś ciężko mi w to uwierzyć będzie, że Murray z Flemingiem przegrają w finale. Moim zdaniem bardzo pewne spotkanie.
Wynik: 4:6 (4)6:7 ⛔ Nie ma nic ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Znów wszyscy masowo stawiają na faworyta (to samo było wczoraj w przypadku Djokovica), wielu liczy nawet na szybki mecz... Lubię tenis Hiszpana, cenię jego umiejętności i przyznaje, że jest faworytem, ale czy aż tak mocnym jak sugerują bukmacherzy? Czy Raonic gra tu słabo? Czy nie potrafi bombardować forhendem (pomijając wszystkim znany serwis)? Gra u siebie? Powinien zagrać dziś najlepszy tenis, kibice na pewno będą go wspierać. Przechodząc do Hiszpana, polecam stronę http://www.matchstat.com, zakładkę H2H i sprawdzenie bilansu z podobnymi do Kanadyjczyka grajkami (Isner, Querrey, czy Karlovic). Sami wyciągnijcie wnioski, osobiście uważam, że są duże szanse na seta, o więcej będzie trudno, ale kto wie?

Nadal - Raonic (wygra przynajmniej 1 seta) 2 @ 2.62 Ladbrokes
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ATP Montreal
Spotkanie: Rafael Nadal - Milos Raonic
Typ: Dokładny wynik 2:0 ✅✅✅ ( 6:2 ; 6:2 )
Kurs: 1,57
Bukmacher: Unibet
Analiza:

No i mamy wreszcie finał turnieju w Montrealu na nawierzchni twardej. Stawiałem wczoraj w kierunku Nadala na zdobycie seta w pojedynku z Djoko i dzisiaj jeszcze pewniej stawiam na wygranie tego finału przez niego bez straty seta. Spotkanie rozpocznie się za moment więc do rzeczy.
Wszyscy dobrze wiedzą, że Raonić to serwis, serwis i jeszcze raz serwis. Ale dzisiaj spotyka chyba najlepszy return świata więc ta opcja odpada. Jeśli Rafa zagra tak dobrze jak wczoraj z Novakiem będzie rozrzucał Kanadyjczyka jak tylko będzie chciał. Do tego dojdzie świetny forehand z rotacją, ta jego regularność i zajeżdżanie każdego przeciwnika i mamy szybkie 2:0. Różnica klas jest tutaj za duża aby było inaczej.
Dodam, że panowie do tej pory spotkali się ze sobą 3 razy, wszystkie spotkania wygrał Rafa nie tracąc nawet seta.
Dla mnie lekkie, łatwe i przyjemne 2:0 w setach. Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom