>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montreal 05.08.2013-11.08.2013

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Milos Raonic - Ernests Gulbis ✅
Typ: Ernests Gulbis +1,5 gema; @1,80
Bet365

Hard to zdecydowanie nawierzchnia, która najbardziej pasuje Łotyszowi. Miał on zawsze opinię tenisisty, który nic nie musi, bo kasę ma, jednak w tym sezonie mobilizacja wróciła i zrobił już kilka niezłych wyników. Wczoraj wygrana z Murrayem, ale to nie było jakimś zaskoczeniem - część typerów się tego spodziewała. Gulbis na pewno w grze z głębi kortu potrafi więcej od Raonica. Kanadyjczyk tutaj w Montrealu pokonał już kilku bardzo dobrych tenisistów, ale Raonic nigdy nie przeszkoczy pewnego poziomu w grze z głębi kortu - tak myślę; on jest jednak trochę drewniany. Dużo zależy od serwisu, który oczywiście też jest jednym z elementów gry i który najczęściej siedzi Milosowi, ale dla mnie to za mało w spotkaniu z Gulbisem na twardej nawierzchni. Nie widzę w tym spotkaniu zbyt dużej liczby przełamań. Jakoś jestem spokojny o gemy serwisowe Łotysza. Jeśli dojdzie do długich wymian w meczu, to górą powinien być Ernests. Handi gemowe minimalne, ale w meczu być może bez przełamań dające jakiś tam bufor bezpieczeństwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 0

rafa-20

Użytkownik
✅Vasek Pospisil - 1.75
W dzisiejszym spotkaniu przeciwko Rosjaninowi zdecydowanie stawiał bym na kanadyjczyka. Zagrał swietne spotkania przeciwko Berdychowi i wierze w stu procentach że dzis szybko rozprawi sie z davydenką. Myśle że nie zanosi się tutaj na porażke młodego reprezentanta gospodarzy, jest w fomie i napewno łatwo nie odda dzis skóy. Ja osobiście zagrałem to spotkanie za duże pieniandze zobaczymy czy słusznie!!! Jescze chciałem przypomnieć ze rosjanin przegrał w WASZYNGTONIE 2:0 z Marinko Matoseviciem, który takze jest w dobrej formie, ale chodzi mi oto ze raczej nie sugerował bym sie opinia kolegów powyzej ze zmiecie z kortu Vaska. Pzdr
????
davydenko zal.. niech sobie gra na uralu z wilkami. smiec
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Milos Raonic - Ernest Gulbis : 2 @ 2.05 ⛔⛔⛔ Niestety Gulbis nie stanął na wysokości zadania a było tak obiecująco
Praktycznie wszystko zostało już napisane o tym meczu, zarówno co przemawia za Gulbisem, a co za Raoniciem. Więc nie ma sensu abym rozwodził się jeszcze raz na ten temat. Szybko i konkretnie, Raonic wczoraj miał jakiś uraz prawego barku, co prawda nie wpłynęło to na gorszą grę Raonicia ale wyraźnie coś mu doskwierało. Nie wiadomo jak będzie dzisiaj. Twarda nawierzchnia jest ulubioną Gulbisa, do tego powinna być duża motywacja po bardzo dobrym i wygranym meczu z Murray&#39;em - aby tylko nie spoczął Ernest na laurach. Uważam że mecz jest 50/50 a więc kurs 2.05 w stronę Gulbisa, patrząc przez pryzmat tego czego już dokonał biorę z miłą chęcią.
Wracając do barku Raonicia, jeśli okaże się dzisiaj problem będzie mu dalej doskwierał, może zakończyć się to kreczem tak więc warto zwrócić na to uwagę.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Raonic M. v Gulbis E. (+1,5s.) ✅
1,488 Pinnacle Sports
Turniej w Montrealu wkracza w decydującą fazę, pod lupę biorę spotkanie Raonicia z Gulbisem. Faworytem bukmacherów jest gospodarz, Milos Raonić jednak będzie to mecz z serii 50/50. Zadecyduje dyspozycja dnia, ja osobiście kieruję się w stronę Łotysza i pobieram handicap dodatni na sety. Na początku turnieju nie byłem przekonany do Gulbisa, słabe wyniki na clayu, niespodziewane porażki utwierdzały w przekonaniu, że najlepszy czas Łotysza w tym sezonie minął. Jedynym i jak widać skutecznym ratunkiem był hard, to znów tutaj gniewny zawodnik zaczął osiągać fantastyczne wyniki, pokonał numer dwa światowego tenisa w dwóch setach. Nadal Gulbis w tym sezonie na twardej nawierzchni przegrał tylko raz i to z samym Rafaelem Nadalem, robi wrażenie - prawda? Po drugiej stronie siatki mamy Milosa Raonicia, który ten sezon ma bardzo średni, nie zachwyca, trzeba to szczerze przyznać. Zdarzały się również dobre momenty takie jak w Sam Jose, Barcelonie lub Melbourne, jednak ogół wyników jest przeciętny. Bilans pojedynków bezpośrednich zdecydowanie na korzyść Kanadyjczyka, trzy mecze trzy zwycięstwa w dwóch setach. Na usprawiedliwienie Łotysza można dodać, że żaden mecz nie był rozgrywany na jego &#39;koronkowej&#39; nawierzchni. Tak jak wyżej pisałem mecz 50/50, jednak typ na wygraną seta przez Gulbisa wygląda bardzo ciekawie. Widać, że ten zawodnik dojrzewa, coraz mniej chimerycznych zachowań, za czym idzie lepsza gra. Polecam!
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Montreal Masters
Spotkanie: Rafael Nadal - Marinko Matosevic
Typ: under 19 gemów (19=zwrot) ✅ ✅ ✅ 6:2, 6:4
Kurs: 1.96
Bukmacher: Pinnacle Sport
Analiza:

Rafael Nadal zmierzy się w nocy z Marinko Matosevicem, który musiał przechodzić w tym turnieju przez kwalifikacje. Obaj panowie mierzyli się w tym roku już raz - na cegle Hiszpan zmiótł Australijczyka, wygrywając 6:2, 6:1. Co prawda Matosevic w tym turnieju pokonał m.in. Haasa i Paire i w obu meczach nie był faworytem, ale Niemiec przy 5:0 dla Australijczyka skreczował, więc ten rezultat jakiejś furrory nie robi, a zwycięstwo z 27. w rankingu światowym Paire po niezmiernie emocjonującym i wyczerpującym meczu to także nie powód do nadmiernej ekscytacji Matosevicem. Porównywanie Paire do Rafy Nadala nie ma sensu, Hiszpan jest zdecydowanie lepszym tenisistą, a i ten turniej zaczął bardzo dobrze, zjadając Levine w czternastu gemach i pokonując w dwóch setach naszego Jurka Janowicza. W tym roku Rafa jest niepokonany na hardzie - zwyciężył Indiana Wells, gdzie radził sobie dość gładko ze światową czołówką, a Matosević to typowy średniak, który nie powinien w żadnym stopniu zagrozić Hiszpanowi. Kontynuując, Paire z returnem gorszym od Rafy przełamał Australijczyka cztery razy (nie liczę mini-breaków, których było spokojnie ponad 5) i tylko swojej słabej dyspozycji serwisowej może zawdzięczać to, że nie ma go już w tym turnieju. Pewnie teraz odpadłby z Nadalem, a tak Hiszpan prawdopodobnie przejedzie się pod Australijczyku. Linię, jaką wystawiają bukmacherzy i kursy do niej biorę z pocałowaniem ręki. Nadal wczoraj dał co prawda dwa razy złamać się Janowiczowi, ale na uwagę zasługuje też fakt, że zdołał przełamać Polaka, który jest spokojnie w top5 najlepszych serwismenów, a i dysponuje returnem chyba lepszym od Matosevica. Nie wierzę, że australijski gracz nawiąże walkę z Rafą, bo jest po prostu dużo słabszy i spokojne 6:3, 6:3 to wg mnie maximum, co może ugrać Matosević.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Rafael Nadal - Marinko Matosevic ⛔
Typ: Marinko Matosevic +5,5 gemów; @2,00
Bet365

Matosevic w dwóch ostatnich turniejach pokonał kilku niezłych tenisistów. W karierze większość meczów rozegrał na hardzie. Marinko wie, jak się gra na kortach twardych i widać, że ta nawierzchnia mu pasuje. Z drugiej strony Nadal, który w meczu z Jurkiem zagrał nieźle (ale nic więcej) jak na swoje umiejętności. Myślę, że Hiszpan jest dobrze przygotowany do sezonu na północnoamerykańskim hardzie. Jednak Matosevic złapał formę i handi +5,5 gemów jest do pokrycia przez niego, na co też liczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Jaki styl gry preferuje M. Matosevic? Pytam, bo pojawiła się w Unibet jedna z moich ulubionych opcji, czyli under/over minutowy:

Rafael Nadal - Marinko Matosevic u/o 94,5 min.

Pomożecie? ???? Nie widziałem nigdy Matosevica
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Matosevic solidny forehand, serwis stabilny lecz szału nie ma (ok. 180 km/h). Ogólnie nie gra siłowo, ale dokładnie. Nie ma tak zwanej bomby w ręce. Gra z głębi kortu, do siatki się nie fatyguje. Lubi poprzebijać sobie, w tym turnieju niezwykle rozrzuca swoich rywali po rogach. Ofensywna gra Nadala pozwala mi mówić, że obaj będą grali ofensywnie. Matosevic - Chłopak ma formę życiową, ja pograłem handi w jego kierunku +6.5g. pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
@RaFiii
z tego , co piszesz dziś też zagra ofensywnie i b. ryzykownie, jedyna racjonalna a zarazem szalona taktyka, ew. by coś ugrać Gael Monfis zawsze będzie tylko jeden ????
Djoko zrobił pokaz siły, Rafa też pewnie będzie chciał zejść zwycięsko z kortu jak najszybciej. Dużo pomysłów, dlatego LIVE, to najlepsza opcja.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
W którym momencie było obiecująco ? Bo jak dla mnie Raonic w pełni kontrolował swoje podanie poza głupią stratą na poczatku 2 seta.
No mysle, ze obiecujaco bylo na przyklad juz w 1-szym gemie 3-ego seta, przy stanie 30-40 i podaniu Raonica. Ogolnie byl stosunkowo dlugi gem na przewagi. Gulbis mial wtedy break pointa, a pilka byla w wymianie. Gulbis ostatecznie trafil w siatke, ale na pewno pilka byla do przebicia. Kiedy jeszcze ? Przy stanie 4-4 w trzecim secie tez Gulbis mial break pointa i pilka poszla w wymiane, chociaz tutaj Raonic w miare dobrze zagral i pewnie skonczyl, bo pozycje do ataku mial juz lepsza. Zrobilo sie 5-4 dla Raonica. W nastepnym gemie Gulbis nie wytrzymal juz presji i przegral, ale podzielam mnogosc opinii, ze Lotysz powinien byl ten mecz, mimo wszystko wygrac. Tenis to tez gra wykorzystanych okazji, a tutaj Gulbis nie dal rady. Na pewno do stanu 4-4 w 3-cim secie blizej wygrania calego meczu byl Lotysz przy tym co dzialo sie na korcie. Takze troche obiektywizmu.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Novak Djokovic - Rafael Nadal ⛔
Typ: Novak Djokovic; @1,40
Bet365

Djokovic, jak wiadomo, na hardzie wymiata. W poprzedniej rundzie rozbił Ryśka. Myślę, że w Serbie siedzi duża chęć rewanżu za półfinał RG. Panowie grali ze sobą w ostatnich kilku latach głównie na mączcie, gdzie Serb potrafił wygrywać z Hiszpanem. Na twardych kortach powinno się Novakovi lepiej grać z Rafą. Na mączce, jeśli Nadal gra na 100%, to prawie każdy przeciwnik, przynajmniej raz w meczu, choćby na chwilę pęka, nie wytrzymując megarównej gry Hiszpania na clayu. Były takie krótkie fragmenty &quot;pękania&quot; Serba w półfinale RG, a pomimo to Novak był stosunkowo blisko wygrania meczu - prowadził z przewagą przełamania w piątym secie. Na twardych nawierzchniach jest jednak inaczej - tutaj można ograć Nadala. Przede wszystkim ktoś kto ma dobry serwis oraz świetnie gra z głębi kortu, może być przynajmniej przez dużą cześć meczu spokojny o własne gemy serwisowe (na mączce takiego spokoju nigdy nie ma w spotkaniach z Rafą), a to już jest baza do wygrania meczu z Nadalem na hardzie. Jeśli dodamy do tego bardzo dobry return Serba, to już jest dobrze, tym bardziej, że taki return właśnie na hardzie ma największą siłę rażenia u Djokovica - tak myślę. Oczywiście Nadal też ma sporo argumentów, które każdy zna. Na twardych kortach Hiszpan też potrafi osiągać świetne wyniki, ale to Serb jest królem tej nawierzchni (tuż obok jest Murray) i nie zmienia tego nawet fakt nieco słabszych rezultatów w poprzednich dużych turniejach hard-owych, czyli IW i Miami. Jak widać, trochę wspomniałem o półfinale RG - uważam, że Serb będzie chciał się zrewanżować Hiszpanowi i to jak najefektowniej. Djokovic grający na pełnych obrotach na twardych nawierzchniach, jest w tej chwili do zatrzymania tylko przez Murraya. Tutaj w Montrealu dwa szybkie mecze Djoka oraz trzysetówka z Istominem. Hiszpan wszystko w dwóch setach - Rafa gra tutaj w Montrealu całkiem nieźle, jak na swój potencjał. Widać, że się przygotował do kilku tygodni gry na hardzie w Ameryce Północnej, ale z Serbem raczej przegra. Kurs @1,40 do zaakceptowanie. Typuję zatem wygraną Djokovica w tym meczu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Montreal

???? Djokovic N. - Nadal R.
Djokovic N. ::: 1,41 ::: Pinnacle ::: 3/10
Wielki tenisowy klasyk tylko szkoda, że o 2:00 w nocy. Novak potrafi grać z Nadalem jak mało kto, a wszystko przez to, że gra z nim inteligentny tenis. Większość meczu gra na backhand Nadala który jest zdecydowanie gorszy niż snajperski forehand. Pokonał go w tym roku na mączce w Monte Carlo, a na French Open w 5 secie z tego co pamiętam Serb prowadził już 4:1. Hard go tutaj jeszcze bardziej faworyzuje. Wygrał ten turniej 3 razy (Nadal dwa, a ostatni raz w 2008 roku). 2011, 2012 i być może co jest wielkie prawdopodobne Serb wygra i tym roku. Publika go tutaj kocha, zakłada jakieś afro, tańczy itd. Czuje się tutaj świetnie. Nie zdziwię się jak mecz zakończy się szybko w dwóch setach.
Wynik: 4:6 6:3 (2)6:7 ⛔
 
michal86 1

michal86

Użytkownik
Witam. Oglądałem wczoraj mecze 1/8 finałów w Montrealu i moim zdaniem rafa nie ma szans na pokonanie novaka. Nie wiem czy będą tu dwa czy trzy sety, ale z tego wszystkiego to serb jest w lepszej formie i suma summarum powinien wygrać. Wczoraj stawiałem na Łotysza i oglądając ten mecz mogłem bić się jedynie w głowę. Widziałem jak gra Kanadyjczyk, a po przeczytaniu niektórych analiz postanowiłem postawić na Gulbisa. Milos super podanie, potrafi przyłożyć solidnie w wymianach, przy siatce także dobry, widać że szkoła ljuby przynosi efekty. Jego rodak, żeby nie hu... głowa i postawa Berdycha oglądał by kolegę z trybun. Na mega farcie pokonał Czecha. Jednak mamy to co mamy. Milos w następnej rundzie. Moje typy to: Djoko i Raonic
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#54#
Novak Djokovic - Rafael Nadal
Kurs: 1.40​

Szlagier w półfinale. Jak została rozlosowana drabinka można było go się spodziewać. Djokovic na hardzie gra swój najlepszy tenis, Nadal wiadomo, mączka wraz z French Open to jego żywioł. W Montrealu jak już na pewno nie raz wspomniałem nawierzchnia jest wolna, co będzie dodatkowym atutem dla Rafy. Dotychczas łatwo sobie radzili z rywalami, chociaż zdarzały im się przestoje w grze.
Nole złapał taki w meczu z Istominem, cały pierwszy set praktycznie przespał, przez co przegrał go 2:6. Zdołał wygrać w dwóch kolejnych partiach, ale ta &quot;zmaza&quot; zostanie. W ćwierćfinale rozgromił Gasqueta co zrobiło na mnie wielkie wrażenie. Spokojna i lekka gra, bez zbędnych nerwów, bardzo dobre rozrzucanie po korcie i trzeba przyznać dopisało mu szczęście przy niektórych piłkach. Nadal natomiast możliwe, że by się tutaj nie znalazł gdyby trochę &quot;chłodniejszą&quot; głowę miał nasz Janowicz. W obu setach prowadził, ale nie zdołał tego wykorzystać i w decydujących momentach popełniał proste błędy. Tak samo jak Serb Rafael nie został dłużny i także szybko wygrał swój ćwierćfinałowy mecz z Matosevicem.
Bezpośrednich pojedynków było mnóstwo (35). W tym sezonie spotkali się dwa razy na mączce, co ciekawe w Monte Carlo to Djokovic wygrał spotkanie. Na Roland Garros nie ma mocnych na Hiszpana, chociaż było bardzo blisko (przegrana po 5 setach). Na twardej nawierzchni Novak prowadzi z Nadalem 9-3. Ostatni raz spotkali się na Australian Open w 2012 roku, gdzie to w finale imprezy pięciosetówkę wygrał aktualny lider rankingu.
Każdy zna atuty obu tenisistów, więc nie będę się zbytnio rozpisywał. Nole na pewno groźny z backhandu i jego returny są jednak lepsze od Nadala. Gra w wymianach spokojnie i inteligentnie rozrzuca rywala po korcie. Posiada także całkiem dobry serwis, który ustawia niektóre akcje. Rafa to przede wszystkim magiczny forehand. Jego topspinowe rotacje są niesamowite, ale w pojedynkach z Novakiem nie ma zbyt dużo okazji, żeby z niego korzystać. Dodatkowo świetna obrona i regularny serwis.
Kurs jaki oferują bukmacherzy na lidera rankingu jest całkiem przyzwoity. Warto pobrać i cieszyć się z prawdopodobnej wygranej, bo długo takiego kursu na Djokovica nie ujrzymy.

Wczoraj otwarta dyskusja w HP, że biorą w ciemno Pospisila, a dotąd nikt jeszcze nie wrzucił na niego typu. Może to przez wczesną godzinę :p Przełamuję lody i jestem pierwszy!
#55#
Vasek Pospisil - Milos Raonic
Kurs: 2.75​

Kanadyjska potyczka w półfinale na &quot;ojczystej&quot; ziemi. Który okaże się lepszy? Wszystko może zdecydować się już na samym początku meczu. Głównym kluczem i zagadką będzie forma serwisowa obu zawodników. O ile Pospisil radzi sobie w wymianach, to wczorajszy mecz Raonica z Gulbisem zaprzecza temu, że Milos gra regularnie. Szczególnie trzeci set nam to pokazał, kiedy Kanadyjczyk nie potrafił zdobyć punktu bez &quot;pomocy&quot; rywala. Szczęśliwie wygrał i teraz stoczy bój z rodakiem.
Ich najsilniejsze bronie to serwisy. Forehand lepszy moim zdaniem ma Raonic, ale w innych elementach gry zdaje mi się, że Vasek przeważa. W wymianach prezentuje się naprawdę przyzwoicie. Nie bez przyczyny pokonał Berdycha, wczoraj zniechęcił do gry Davydenkę, który już w 3 gemie poddał mecz. Duże znaczenie także będzie odgrywać zmęczenie. Pospisil spędził wczoraj na korcie, uwaga (!) 20 minut. Jak na 3 gemy to dosyć dużo, ale i tak o ponad dwie godziny krócej niż jego przeciwnik.
W poprzednich rundach to raczej on rozgrywał dłuższe mecze, ale pokazywał się w nich dobrze. W sumie to Milos także oprócz tego meczu z Ernestsem oraz kilku przestojach z Chardym rozgrywa dobry turniej. Wygrał z del Potro, odprawił bez problemu Youzhnego. Zobaczymy na co go stać dzisiaj.
Jak dla mnie kurs wystawiony przez Bet365 trzeba łapać jak najszybciej, bo na pewno spadnie. Ogromne value i mam nadzieję, że nie przeliczę się z umiejętnościami Pospisila. Dotychczas spotykali się tylko w Challengerach, gdzie przewagę osiągnął Vasek (3-1), ale mecze rozgrywali ponad 3 lata temu, więc dużo się zmieniło. Szansę jak dla mnie 50/50 w tym meczu. Rywalizacja zacznie się o 21 czasu polskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 95

typychecmana

Użytkownik
Novak Djokovic - Rafael Nadal
Kurs: 3.00
Świerzy, wypoczęty Nadal wraca po kontuzji w wielkim stylu. Z Janowiczem grał na półgwizdka, kiedy musiał to się spiął i JJ połamał jak chciał. Rafa Nadal to klasa sama w sobie po prostu sobie nie wyobrażam żeby mógł dzisiaj przegrał z solidnym Djokoviciem. Wszystko może waszym zdaniem przemawia na Serba. Jednak wszystko zależy od forehandu Nadala jak huknie to nie ma przebacz
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Novak Djokovic - Rafael Nadal
Kurs: 3.00
Świerzy, wypoczęty Nadal wraca po kontuzji w wielkim stylu. Z Janowiczem grał na półgwizdka, kiedy musiał to się spiął i JJ połamał jak chciał. Rafa Nadal to klasa sama w sobie po prostu sobie nie wyobrażam żeby mógł dzisiaj przegrał z solidnym Djokoviciem. Wszystko może waszym zdaniem przemawia na Serba. Jednak wszystko zależy od forehandu Nadala jak huknie to nie ma przebacz
Rafa Nadal - Novak Djokovic
Jednak kursy zaproponowane tutaj przez buki wydają się adekwatne do obecnej sytuacji. Nole zniszczył Ryśka jak chciał, chociaż Gasquet słabiutko serwował, tak to by może parę gemów więcej ugrał. Novak popełnił bardzo mało niewymuszonych błędów, dominował w wymianach i jeżeli nic się nie zmieni w jego grze to czarno to widzę dla Nadala.
 
S 11

seaars

Użytkownik
Przyszedl czas na kolejny szlagier, pojedynek graczy TOP 4. Serb Novak Djokovic, Ktory z pewnoscia gra na swojej ulubionej nawierzchni, jaka jest hard. W nocy zniszczyl francuza, ktory moim zdaniem gral totalny piach. Wynik moze powalac. Jednak ogladajac ten mecz stwierdzam z czystym sumieniem, ze nie zagral niczego nadzwyczajnego. Rysiek z pierwszym serwisen na poziomie 40% nie byl w stanie zagrozic serbowi, ktory gra swoj optymalny tenis i bez wiekszych problemow pokonuje kolejne rundy, pomijajac przespany set z Denisem. Jezeli chodzi o Rafe. Gra z meczu na mecz coraz lepiej. Wiadomo, jego ulubiona nawierzchnia jest cegla, jedkan hard w Montrealu jest stosunkowo wolny i z pewnoscia ten fakt jest na korzysc zawodnika z Majorki. Kolejne rundy przechodzil dosc swobodnie. Chyba jedynie Janowicz mial szanse zeby ugrac seta Nadalowi. Jerzy staje sie coraz grozniejszy. Pokazuje to coraz czesciej. W polfinale na Wimbledonie z Murkiem mial juz dosc swobodna szanse na prowadzenie 2:1, niestety skonczylo sie inaczej. Przypomnijmy sobie, co sie stalo pozniej w finale. Faworyzowany Novak ulegl szkotowi w 3 setach. Pojedynki TOP rzadza sie swoimi prawami. Male pilki moge zmienic losy meczu, dyspozycja dnia. Wszyscy wiemy, ze panowie potrafia grac w tenisa. Uwazam, ze jest to 50/50, dlatego z usmiechem na twarzy ide w value i gram Rafe. Przypomnijmy sobie Indian Wells z poczatku sezonu. Tok myslenia wiekszosci, iz Rafa nie bedzie sie liczyl w tym turnieju po roznych niepewnych wystepach. jaki byl final tego wszystkiego? Rafa wygrywa IW. Wlasciwie sam postawilem wtedy przed IW po obfitym kursie jego win. Tak czy inaczej, uwazam, iz takich pojedynkach jak ten nalezy szukac value, bo moze sie to skonczyc kazdym wynikiem. Pozdrawiam


RAfael Nadal vs Novak Djokovic 3.0 Bet 365



Tak jak przewidzialem. Takie pojedynki rzadza sie swoimi prawami. Pelna mobilizacja. Poszla masowka na Novaka po 1.4 zamiast szukac value. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Spotkanie: Vasek Pospisil - Milos Raonic
Typ: 2
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Konsekwentnie pakuję w Milosa. No, to wkońcu półfinały. Pierwszy z nich, wewnątrz Kanadyjski. Vasek Pospisil robi furorę w tym turnieju, gra swój tenis życia. Ale dzisiaj kończy się jego przygoda, i tak zrobił już bardzo dużo dobrego. Milos Raonic w tym meczu nie odda swojego serwisu, a na przełamanie będzie czychał, bo mimo tego, że Vasek serwuje solidnie, to ma przestoje w meczach i pokazał to w każdym z nich dotychczasowo rozegranych. Raonic mimo wszystko, miał cięższą drabinkę, pokonał niesamowitego Gulbisa wczoraj. Vasek pokonał przede wszystkim Berdycha, lecz wiemy, że Tomas również ma wahania formy. Raonic po prostu się nie da w tym meczu, bo to jest ten stary, dobry Raonic. Agresywna gra, przeplatanie genialnych winnerów z błędami, znakomity forehand, poprawił też bekhend. Serwis jeden z lepszych w tourze, nie w jednym meczu go uratował. Ma wszystkie argumenty przy sobie. Pospisil jedyne co może zrobić w tym meczu, to pozostawić po sobie dobre wrażenie.

Do tego oczywiście Djokovic po 1.40!!
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Spotkanie: Vasek Pospisil - Milos Raonic
Typ: 2
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Konsekwentnie pakuję w Milosa. No, to wkońcu półfinały. Pierwszy z nich, wewnątrz Kanadyjski. Vasek Pospisil robi furorę w tym turnieju, gra swój tenis życia. Ale dzisiaj kończy się jego przygoda, i tak zrobił już bardzo dużo dobrego. Milos Raonic w tym meczu nie odda swojego serwisu, a na przełamanie będzie czychał, bo mimo tego, że Vasek serwuje solidnie, to ma przestoje w meczach i pokazał to w każdym z nich dotychczasowo rozegranych. Raonic mimo wszystko, miał cięższą drabinkę, pokonał niesamowitego Gulbisa wczoraj. Vasek pokonał przede wszystkim Berdycha, lecz wiemy, że Tomas również ma wahania formy. Raonic po prostu się nie da w tym meczu, bo to jest ten stary, dobry Raonic. Agresywna gra, przeplatanie genialnych winnerów z błędami, znakomity forehand, poprawił też bekhend. Serwis jeden z lepszych w tourze, nie w jednym meczu go uratował. Ma wszystkie argumenty przy sobie. Pospisil jedyne co może zrobić w tym meczu, to pozostawić po sobie dobre wrażenie.

Do tego oczywiście Djokovic po 1.40!!
Oglądałeś mecz z Gulbisem? Przy odrobinie szczęścia to Łotysz by dzisiaj grał z Pospisilem. W 3 secie bodajże 5-6 piłek wygranych w wymianach przez Raonica przy serwisie Ernestsa, więc nie wiem gdzie z tym huraoptymizmem. Przy swoich gemach wyglądał pewnie to trzeba przyznać, ale przestoje też mu się zdarzały (patrz Gulbis sam się przełamuja, a później Milos traci swoje podanie do zera). Pospisil gra tenis życia i w wymianach jest o wiele lepszy od Raonica ????
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
A.Peya / B.Soares - M.Fyrstenberg / M.Matkowski : 2 @ 2.00
Podobnie jak wczoraj, liczę na bardzo dobry występ polskiej pary deblowej. Polacy z meczu na mecz prezentują coraz wyższy poziom w swojej grze. Wczoraj ograli rozstawioną #2 parę Granollers/Lopez, a dzisiaj rywal troszkę słabszy i tym bardziej moim zdaniem do ogrania. Dodatkowo, podobnie jak w przypadku Granollersa i Lopeza, Polacy ograli niedawno właśnie parę Peya/Soares 2:1. W grze Polaków, widać chęć zwycięstwa, wczoraj w 3 secie (super tiebreaku) prowadzili już 8:2, łamiąc przeciwników aż 3 razy pod rząd, świadczy to jak bardzo pewni są swojej gry. Dzisiaj liczę na spotkanie na podobnym poziomie gry, a może i ciut lepszym. Konsekwentnie stawiam na Polaków!

Novak Djokovic
- Rafael Nadal : 1 @ 1.40
Super mecz w półfinale męskich rozgrywek, lecz nie widzę tu większych szans dla Nadala, Rafa prezentuje się przeciętnie moim zdaniem. Mimo wygranej z Matoseviciem 6:2; 6:4, ten wynik mnie nie przekonuje. Matosevic już wygrał swoje w tym turnieju, gra od kwalifikacji, więc miał prawko pęknąć z Nadalem. Natomiast Novak, po dość słabym meczu z Istominem, grając z Gasquet&#39;em wyglądał na prawdę bardzo mocno. Liczyłem w tym meczu na zacięty pojedynek - wiadomo Richard miał czego bronić, a tu w niespełna godzinkę 6:1; 6:2. Gasguet to zdecydowanie trudniejszy rywal od Matosevic&#39;a. Bez zbędnego ględzenia każdy kto ogląda tych dwóch zawodników wie, jakie są ich plusy i minusy, która z nawierzchni jest korzystniejsza dla jednego lub drugiego. Stawiam na wygraną Novaka!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom