>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Monte Carlo, 14-21.04.2013

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Ernests Gulbis-Juan Monaco Typ 1 Pinnacle 1,85
Zdecydowanie nie zgadzam się z typem na Monaco.Niby nawierzchnia jest mega wolna ale Gulbis to zdecydowanie lepszy tenisita niz przebijak Monaco i na cegle grać potrafi. Niby w jakim aspekcie gry Juan jest lepszy? Serwis jak Radwańska,dużo niewymuszonych błędów,backhand i forhend zdecydowanie po stronie Łotysza,większy wachlarz zagrań po stronie Ernesta, gdyby dzisiaj Klizan nie podłamał się psychicznie to byłoby po Monaco,jedyne czego się obawiam to psychika Łotysza, ciągłe przebijanie Monaco może zdeprymować Ernestsa i może popełniać niewymuszone błędy, jednak dzisiaj Isner robił to samo(poza serwisem) i jakoś mu nie pomogło w wygranej, więcej argumentów sportowych po stronie Ernesta i polecam granie na niego.
&quot;Gulbis to zdecydowanie lepszy tenisita niz przebijak Monaco&quot; ??? Chyba sobie jaja robisz... Gulbis owszem jest utalentowany, ale nigdy raczej nie będzie w TOP20 ze względu na zjebaną psychę. Monaco przebijak ??? Wolne żarty...
&quot; Niby w jakim aspekcie gry Juan jest lepszy?&quot; a choćby pod kątem psychicznym Monaco jest znacznie lepszy, nie uważam też że forhand Monaco jest słabszy od forhandu Gulbisa. Jeżeli chodzi o niewymuszone błędy to też myślę, że GULBIS popełnia ich znacznie więcej niż solidny Monaco.
Isner przegrał z Gulbisem bo ledwo chodził w drugim secie po korcie i brał medicala. Jakby nie był padniety po ostatnim turnieju to już byłsmy Gulbisa nie oglądali w tym turnieju... Monaco jest zdesperowany, waleczny i w coraz lepszej formie, więc moim zdaniem spore szanse są na WIN TODAY.
Podsumowując, powyższa cytowana analiza napisana bardzo pod typ i wg mnie kilka informacji mija się z prawdą.
Ja gram na Monaco:
???? E. Gulbis vs J. Monaco dla Mecz. WYNIK 06 63 36 ✅✅✅
KURS:
2.180
Stawka: 75 | Zysk: 88.50 PLN
PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Ramos - Fognini 1 2,01 ( fortuna ) ⛔
Ja osobiście nigdy jakimś fanem Fogniniego nie byłem. Bardzo chimeryczny zawodnik dla mnie, po którym nie wiadomo czego się spodziewać. Ramos moim zdaniem bardziej regularny i ma większą ochotę na ofensywną grę i wygrywanie punktów. Włoch często przebija od niechcenia piłkę. Patrząc po 1 meczach, włoski mecz stał na kiepskim poziomie patrząc nawet pod kątem przełamań i breakpointów.
Cilic - Anderson 1 1,4 ( fortuna ) ✅✅
Zacznę od tego, że ostatnio oglądałem 3 mecze Andersona na mączce w Casablance. Widziałem też 1 mecz Cilicia tutaj z Zeballosem. Dla mnie, zdecydowanie większe predyspozycje na cegłe ma Cilic. Wykorzystuje zdecydowanie lepiej możliwości np. same ślizgi. Anderson gra trochę twardo na tej nawierzchni. Ustawia sobie często wymiany serwisem albo wali cepy przed siebie, ale jeżeli chodzi o poruszanie się po korcie, to nie wygląda to super. Jak rywal poruszy nim od lewa do prawa to często biega jak na korcie twardym i z reguły takie akcje są wygrane dla przeciwnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Monte Carlo
???? Cilic M. - Anderson K.
Cilic M. -2 ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 5/10
Jeżeli Anderson w meczu z Janowiczem w pierwszym secie był przełamany na 5:4, a w drugim secie w tie-breku przegrywał z Polakiem 5:1, Jerzyk bombardier nie wykorzystuje ani jednego z czterech set pointów to tylko świadczy o tym jak Kevin jest słaby. Był o krok od stracenia dwóch setów we wczorajszym meczu. Już na turnieju w Casablance miał spore kłopoty z utrzymaniem własnego serwisu, a taki Grega Zemlja napsuł mu sporo krwi.
Cilic to uniwersalny tenisowy żołnierz, na każdej nawierzchni potrafi grać, patrząc na poprzednie lata, turnieje, wyniki na mączce to handicap powinien zostać spokojnie pokryty.
Wynik: 6:2 6:3 ✅
- - - - -

ATP Monte Carlo:
Janowicz J. - Anderson K. Anderson K. ::: 1,81 ✅
Kohlschreiber P. - Andujar-Alba P. Andujar-Alba +4,5 ::: 1,54 ✅
Dolgopolov A. - Del Potro J.M. Dolgopolov A. +5 ::: 1,53 ✅
ATP Houston, ATP Casablanca:

Klizan M. - Anderson K. Powyżej 21,5 gemów ::: 1,64✅
Ginepri R. - Monaco J. Ginepri R. +4,5 ::: 1,76 ⛔ Smyczek T. - Monaco J. Smyczek T. +4,5 ::: 1,86 ⛔
Alund M. - Hewitt L. Alund M. +3,5 ::: 2,32 ✅
Haase R. - Bautista-Agut R.
Haase R. ::: 2,32 ✅ Zemlja G. - Anderson K. Anderson K. ::: 1,31 ✅
Haase R. - Klizan M. Klizan M. ::: 1,56 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? T. Berdych (-1.5 Sets) vs M. Granollers (+1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 75 64 ⛔
KURS:
3.310
Stawka: 50 | Zysk: 115.50 PLN
PinnacleSports

Czuję tutaj spore kłopoty Tomasa... Może i rok temu w tym turnieju Berdych doszedł aż do półfinału (co może i w tym roku powtórzyć) ale ostatnio zauważyłem u niego pewne braki w koncentracji, zwłaszcza w pierwszych meczach danego turnieju. Ostatnio w Miami w pierwszych dwóch meczach tracił sety na HARDZIE z takimi zawodnikami jak Gimeno-Traver i Falla czyli bardziej CLAYowcami... Co więcej, ledwo się wywinął od porażki z Falla!!
&quot;Groszek&quot; może i ostatnio nie gra rewelacyjnie ale na pewno tutaj w Monte Carlo na CLAY może postarać się zrobić małą niespodziankę, a przynajmniej powalczyć. Kurs jak dla mnie mocno przesadzony, więc delikatnie można spróbować.

EDIT 1:
Już w pierwszym secie była szansa na wygranie seta, Groszek dwa razy łamał Tomasa i przy stanie 5:4 miał własne podanie i dał się odłamać na 5:5 a później przejebał 5:7 ???? szkoda, ale w drugim secie dalej walczy i już Groszek prowadzi 2:0 z przełamaniem ???? może jednak się uda ...
EDIT 2:
W drugim secie powtórka z rozrywki ... FUCK!! Prowadził Groszek całego seta od stanu 2:0 do 4:3 i miał podanie, i co ? i przegrywa 3 gemu z rzędu dając się łamać dwukrotnie ... Szkoda, bo kurs był super!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Szybciutko, bo zaraz grają

Anderson plus 2,5 gema 2,05 Unibet⛔

Cilic jest świeższy,ma lepszy H2H i jest faworytem, ale nie jestem tak bardzo przekonany o porażce zawodnika z RPA. Wczoraj w meczu z JJ było sporo przełamań, ale w pojedynku dwóch mocno bijących zawodników to Anderson wyszedł zwycięsko i dziś wcale nie musi oddawać równie łatwo swoich gemów. Dla Kevina 1.mecz był na oswojenie się z tym miejscem po osiągnięciu finału w Maroku. Cilic 2 dni temu grał 3. setówkę na otwarcie, więc też nie jest niezniszczalny i jeśli będzie TB to moi zdaniem na korzyść Andersona.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Marinko Matosevic - Rafael Nadal
Typ: 2(-7,5)
Kurs: 1,80 (Marathon)
Wynik: ✅ 1/6 2/6
To nie jest jeden z pierwszych meczów Nadala po przerwie. Poza tym czuje się w Monte-Carlo doskonale, wygrywa tutaj non stop. Nie mam wątpliwości, że sięgnie po tytuł i w tym roku. Mimo, że to jego pierwsze spotkanie od miesiąca, sądzę, że nie będzie sobie nic robił z poprawnego podania Matosevica i będzie go łamał raz za razem, rozwali go jak amatora, przejedzie się po nim jak walec, a wszyscy wiemy jak bezlitosne wyniki na mączce Hiszpan potrafi robić. Mecz do jednej bramki, zdecydowanie, a Mato nie wymodli raczej 5 gemów, żeby sprzeciwić się temu hc. Jego jedyna szansa w tym, że Rafa dość wolno wejdzie w mecz, bądź będzie chciał się troszkę rozerwać, ale nie, on nie jest z tych, co pozwalają sobie na luz nawet na moment.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Kilka minut temu skończył się mecz Raonic vs Nieminen. Po trzech setach wygrał Fin, a zagrałem na niego pod koniec 1.seta, którego wygrał. Drugi set to była totalna dominacja Raonica, a Jarko po kilku nieudanych gemach serwisowych odpuścił sobie tą partię. Mecz rozstrzygnął się w TB, w którym Kanadyjczyk totalnie siadł i nic nie grał. Na początku było 3:0 dla Nieminena, potem Fin pokpił sprawę i oddał 2 punkty Milosowi, by następnie prowadzić 4:2. TB skończył się wynikiem 7:3, a po tym co widziałem wczoraj w meczu Dołgo vs Delpo nie stawiałbym Fina na przegranej pozycji w starciu z Argentyńczykiem.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
????J. Melzer (+1.5 Sets) vs N. Almagro (-1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 64 62 ✅ ✅ ✅
KURS:
2.580
Stawka: 50 | Zysk: 79 PLN
PinnacleSports

Podobnie jak w meczu Berdycha z Groszkiem, tutaj też przypuszczam, że faworyt się sporo napoci... Jak w meczu Czecha z Hiszpanem dużo nie zabrakło, tak może tutaj się uda.
Nigdy nie przepadałem za Almagro (ale to osobista opinia nie mająca wpływu na typ) bo jest zawodnikiem wręcz czasami chamskim na korcie, ale jest też zawodnikiem którego łatwo można wytrącić z równowagi- tzw. HOT HEAD (podobnie jak Gulbis i kilku innych jeszcze). W tym upatruję szansę Melzera, który w R1 pokazał, że mu zależy na tym turnieju i po przegranym pierwszym secie pewnie wygrał dwa kolejne.
Meczu Gofiina z Almagro wprawdzie nie widziałem, ale strata seta z słabiutkim ostatnio Goffinem tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że z Almagro dobrze do końca nie jest ???? Finał w Houston z Isnerem tragiczny, problemy w meczu z Goffinem, dlaczego nie miałby się pomęczyć z Melzerem ???
Dwa lata temu grali w Monte Carlo i Melzer gładko wygrał 2:0, historia lubi się powtarzać ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
Almagro - Melzer 2 kurs 6,1 (Marathonbet)
popieram typ kolegi powyżej ale będę jeszcze bardziej konsekwentny i typuję czystą dwójkę w tym spotkaniu... a dlaczego?
1) Almagro jest lekko przemęczony, w niedzielę koło 22 czasu europejskiego grał w finale turnieju w Houston gdzie notabene przegrał z Isnerem (nawierzchnia przypomina hard więc miał prawo przegrać), potem w poniedziałek przelot do Europy i we wtorek spotkanie 1 rundy w Monte Carlo (jak taka nagła zmiana czasu działa na organizm przekonał się wczoraj Isner)
2) w pierwszym spotkaniu Almagro przegrał 1 seta dwoma przełamaniami ze strony słabiutkiego Goffina... po tym fakcie wielu z nas zaczęło podejrzewać, że Almagro tankuje... okazało się jednak że Almagro wygrał kolejne 2 sety a tym samym cały mecz...
3) patrząc na historię występów Almagro w Monte Carlo to wypada tu naprawdę słabo:
2012 - 3 runda
2011 - 3 runda (gładka przegrana z Melzerem 1-6, 4-6)
2010 - 2 runda
2009 - 1 runda
2008 - 3 runda
2007 - 1 runda po kreczu
widać że turniej ten jakoś albo mu nie leży, albo nie traktuje go poważnie albo jest to dla niego takie lekkie przetarcie przed mastersem w Madrycie i Rzymie gdzie Almagro wypadał zawsze dużo lepiej...
4) zobaczmy jaką drabinkę wylosował Almagro i co się stanie jeśliby awansował... w kolejnej rundzie grający ostatnio bardzo dobrze Tsonga (z którym Almagro ma bilans 0-6) a potem ewentualnie Murray (gdzie bilans między nimi wynosi 1-3 a jedyn wygrana Almagro miała miejsce w 2008 roku gdzie Murray jeszcze &quot;raczkował&quot;) i Nadal (bilans 0-9 na niekorzyść Almagro)... podsumowując... nawet jak wygra dzisiaj to robi zjazd do bazy jutro bo oglądając ostatnio Tsongę trzeba przyznać że gra naprawdę świetnie...
5) w następnym tygodniu Almagro gra w u siebie w Barcelonie więc będzie to dla niego ważniejsze odpocząć przed tym turniejem niż walić głową w mur bo tutaj niczego i tak nie osiągnie...
6) Melzer to nie byle jaki leszcz i grać na mączce potrafi (wystarczy zobaczyć parę filmików na youtubie)... nawet jeśli Almagro potraktuje to spotkanie na serio to będzie tu wyrównana walka (bezpośredni bilans wynosi 2-2 gdzie Melzer wygrał tu z Almagro 2 lata temu)...
kurs na zwycięstwo Almagro 1,16 to czysta podpucha ze strony buków (zresztą jakich wiele) i myślę że nie jedną taśmę wykolei... ile osób to zagra bo to przecież mega pewniak, gra Almagro, finalista sprzed kilku dni, ma taki a nie inny ranking itd... oj uważajcie bardzo żebyście się nie przejechali... osobiście zagrałem na Melzera dosyć grubo i wierzę że wygra...
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dimitrov - Mayer 2:0 2.0 1/10✅
Bardzo podobal mi sie wystep Bulgara z Tipsarevicem. Bardzo uniwersalny, wysokiej jakosci tenis. Zaczyna ten talent objawiac sie coraz bardziej. Ladna i szybka gra, potrafi bardzo wiele a na szybszych kortach bedzie jeszcze grozniejszy. Florian nie ma super sezonu, takiego Aguta czy Ballereta to spokojnie mozna ograc. Z Bulgarem bedzie ciezko nawet o seta. Drugi serwis Niemca za slabo, Grigor bedzie bardzo mocno atakowac kazdy slabszy serwis. Wszystkie delikatne zagrania Floriana moga sie skonczyc bomba z drugiej strony. Taka taktyka fajnie pasuje na graczy slabszych. Z Dimitrovem nie widze szans na podjecie walki. Nawet jesli dojdzie do rozgrywki TB to tam zdecydowanym faworytem powinien byc Dimitrov. Ladna technika i urozmaicenie moga nie wystarczyc do wygrania chociazby jednej partii.
Cilic - Gasquet 2 1.69 3/10 ✅
Nie podoba mi sie gra Chorwata w tym sezonie. Ogladalam kilka jego meczow na hardZie i juz tam prezentowal sie kiepsko. Czym nawierzchnia wolniejsza tym gorzej dla Marina. Wiadomo, ze Monte Carlo szybkie nie jest. Cilic nie ma taktyki na mecz, zwykla klepanina bez pomyslu. Z graczem takim jak Richard to bedzie mu bardzo ciezko. Utalentowany Francuz potrafi wszystko, jest szybki i atakuje i broni. Lubi zmieniac rotacje i tempo gry. Takich rywali najmniej lubi Marin Cilic. Ryskowi brakuje czasem koncentracji i slabe momenty powodujaze jakies poszczegolne sety uciekaja, mysle jednak, ze ma szcze zajsc tu daleko. Poza drugim setem z Paire to gral fajnie.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Dziś obydwa typki wygrane i mam nadzieję na dalszą kontynuację mojej dobrej passy ????
Na jutro proponuję dubelek :
Dimitrov + Murray 1,77 Bet365 8/10 ⛔ ⛔
Andy tak jak przewidywałem poprawił się w grze na mączce , dziś dobry mecz z Vasselinem . Wawrinka pokonał tutaj Montanesa i Istomina ale to nie ta półka co Andy. Murray na pewno często będzie miał okazję do łamania Szwajcara , który nie jest mistrzem serwisu i będzie miał problemy z ostrymi returnami Szkota . Z drugiej strony marnie widzę szanse Wawrinki na jakieś częste łamanie Murraya .
Dimitrov zaskoczył mnie baaardzo pozytywnie przeciwko Tipsarevicowi . Zaprezentował bardzo wszechstronny uniwersalny tenis . Widać , że młody Bułgar jest w formie i jest w stanie osiągnąć tu sporo , a na pewno nie zatrzyma go Niemiec Mayer , który stracił tu po secie z Ballertem i Agutem czyli zawodnikami baardzo przeciętnymi . Do tego grał jeszcze w deblu więc ma trochę więcej w nogach od Bułgara .
Tego dubelka jestem baardzo pewny . Pogram również prawdopodobnie jako single obydwa mecze na 2-0 albo jakieś handi 3 albo 3,5 . Wyższych nie ruszam . Czekam co wystawią buki .
Na jutro zastanawiam się jeszcze czy nie pograć coś w stronę Fonginiego , Melzera , Monaco . To są mecze gdzie wg mnie można poszukać underdogów .
Del Potro powinien wygrać ale nie gram bo kursy słabe a handi są dość wysokie więc odpuszczam zwłaszcza , że Fin prezentuje się tutaj nieźle .
Jeśli chodzi o Nadala to sam nie wiem czy zmiecie Kohliego czy będzie jakaś walka ze strony Niemca . Też odpuszczam .
Cilic - Gasquet Fajny mecz do oglądania , lekkim faworytem jest wg mnie Francuz i może zagram na niego , jest bardziej wszechstronny od Chorwata , widać , że po kontuzji nie ma już chyba śladu . No i ma tutaj niesamowite wsparcie publiczności .
Można zagrać za 5/10 Gasquet po kursie 1,61 Bet365 ✅

To by było na tyle z mojej strony jak na razie .
 
solara 38

solara

Użytkownik
Djokovic-Monaco(+1.5seta) 2 kurs: 2,75 Expekt✅ Tak jak myślałem luzna guma ???? !

Kto oglądał mecz Novaka z Youznhym, ten wie, że Serb nie jest w delitatnie mowiąc nienajlepszej dyspozycji. Skoro Rosjanin potrafił go przełamać, wygrać seta itd. to dlaczego nie mialby tego zrobic Monaco? Djoka walczy z kontuzją i niestety widać to na korcie. W normalnej dyspozycji nie grałbym na Monaco nawet za złotówkę, ale ta niedyspozycja daje Argentyńczykowi dużą szanse! Warto również przypomnieć, że na 4 ostatnie spotkania tych panów, Monaco raz zdołał ugrać seta i było to na mączce gdzie poległ 2-1. Skoro potrafił dokonać tego rok temu w Rzymie, to dlaczego mialby tego jutro nie powtorzyc?! Dla mnie dobry zakład z swietnym kursem!

PS: Oceniając wszystkich graczy, uwazam, że Nadal nie ma z kim przegrać tego turnieju. Del potro bez formy, Djoka z kontuzja, Murray srednio porusza sie na maczce, a reszta stawki jest skazana na pozarcie. Tyle ode mnie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ef81 138

ef81

Użytkownik
Kto oglądał mecz Novaka z Youznhym, ten wie, że Serb nie jest w delitatnie mowiąc nienajlepszej dyspozycji. Skoro Rosjanin potrafił go przełamać, wygrać seta itd. to dlaczego nie mialby tego zrobic Monaco? Djoka walczy z kontuzją i niestety widać to na korcie. W normalnej dyspozycji nie grałbym na Monaco nawet za złotówkę
Powiem tak, podpieram Twój typ obiema rękoma i nogami ale nie zgodzę się , że skreśliłeś Youzhny&#39;ego ze względu na typ nawierzchni czy o jego grę jakiś czas temu ? Nie istotne.. Jestem ciekaw jego gry i czasem mam okazję go oglądać i powiem szczerze, że w ostatnim meczu z Gimeno-Traver , Hiszpan lubi tą nawierzchnię typowy przebijaka, ale co Youzhny z Nim wyczyniał to cuda nie miłosierne i wcale się nie zdziwiłem jak dziś wygrał seta, do tego sam zagrałem handi gemowe dla Rosjanina bo prezentował się bardzo dobrze a Djoko ? jak Djoko miał słabości wyraźne w 3 secie ale opanował sytuację ponieważ jest Mistrzem Nr 1 , a leczenie kontuzji to już niestety wliczone w rozwój.. a Monaco ? Nie widziałem dzisiejszego meczu z Gulbisem, ale nie podobało mi się np. jak odpuścił ? Nie mam pojęcia jak nazwać sytuację w drugim secie. ???? W każdym bądź razie również jestem zdania że Monaco zdecydowanie jest w stanie wygrać seta, może mecz ? W zależności od dyspozycji, z chęcią obejrzę jutro mecz i granie na live wydaje się być dobrą opcją.. Ale nie wykluczam, że jakieś fajne hendi gemowe jest dobrym pomysłem na jutro ???? tym bardziej, że grali ze sobą rok temu na ziemnej nawierzchni i wtedy padł wynik 2:1 dla Djoko, ale dziś nie ma to znaczenia, jutro jest nowa historia i myślę , że dużo pozytywów będziemy mogli zaliczyć dla Monaco, to wszystko z mojej strony , dobranoc! ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Nadal - Kohlschreiber(+7,5 gems)
Typ: Kohlschreiber ✅
Kurs: 1,76 Pinnacle

&quot;Król Monaco&quot; vs Niemiecka solidność. Zwycięzca tego pojedynku może być tylko jeden. Pozostaje tylko pytanie: na ile Kohlschreiber będzie w stanie przeciwstawić się Nadalowi ? Myślę, że 5 wygranych gemów przez Niemca to jest absolutne minimum.
Grali przeciw sobie wiele razy. Bilans bardzo korzystny dla Nadala (8-1), ale duża ilość pojedynków była dość wyrównana. Tylko 1 raz zdarzyło się, że Kohlschreiber nie ugrał w meczu przynajmniej 5 gemów. Miało to miejsce w Rzymie w roku 2010.
Niemiec to bardzo niewygodny przeciwnik. Dobrze ułożony technicznie i taktycznie. Początek tego sezonu dość solidny w jego wykonaniu. Najlepszy wynik zrobił w Auckland, gdzie dotarł do finału. Podczas turniejów w USA nie wiodło mu się już tak dobrze. Przegrał w 1. meczu zarówno w Indian Wells, jak i w Miami. Teraz podczas europejskich turniejów powinien wrócić do dobrej formy z początku sezonu. W Monte Carlo pokonał już Bellucciego i Andujara.
Nadal to niekwestionowany król Monte Carlo. Od 2005 roku wygrywa ten turniej w każdy sezonie. Kohlschreiber stanie przed naprawdę ciężkim zadaniem. Nie wiem czy sam do końca wierzy w zwycięstwo w tym meczu. Myślę, że będzie walczył o każdego gema i liczył na słabszy dzień rywala.
Handicap +7,5 to naprawdę spora zaliczka w męskim tenisie. Niemiec to solidny i doświadczony gracz, który nie powinien dać się &quot;znokautować&quot; Nadalowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Del Potro - Nieminen (+ 1,5s)✅ 4:6 6:4 6:7 (4-7)
Typ: Nieminen
Kurs: 2.90
Bukmacher: bet-at-home

Oglądałem we wtorek mecz Del Potro z Dolgopolovem i do teraz nie wiem, jakim prawem Argentyńczyk mógł wygrać ten mecz. Piłki grane bez żadnego ryzyka, przez środek kortu, bardzo mało kątowej gry i ganiania przeciwnika po korcie. Serwis też słaby i tylko Ukraińcowi powinien Del Potro dziękować, że zaczął wyrzucać piłki których nie miał prawa zepsuć.
Natomiast Jarko piękny, szybki mecz z Troickim w 1 rundzie, a wczoraj po ciekawym meczu pokonał Raonica 2:1. W 2 secie dramat, ale ogólne wrażenie bardzo dobre!
Grałbym czystą dwójkę na Nieminena, ale z racji tego, że Del Potro swój mecz rozgrywał we wtorek a Jarko w środę, gram z handicapem + 1,5 seta.
EDIT: Typ wszedł, 6:4 dla Jarko! ????
Zagrałem również live: typ 2:1 dla Jarko po kursie 12 i liczę na małą pobudkę Argentyńczyka :razz: ✅✅✅ !!
ZNA-KO-MI-TY mecz każdej ze stron. A takiego Jarko aż chce się oglądać!

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Tsonga J.-W. - Melzer J. 2, 4,20
Bet at Home
Tsonga J.-W. - Melzer J. (-1.5/+1.5) 2, 2,10
Bet at Home

Masakra jakas !!!!

Wstrzymałbym się z tą euforią na Dimitrova, ani w tym sezonie nie gra jakos specjalnie rewelacyjnie, ani nie jest tez jakimś specjalistą w grze na mączce, a to że wygrał z Tipsą o niczym jeszcze nie przesądza. Pamiętajcie jedna jaskółka wiosny nie czyni. Granie po kursie 1,30 na Bułgara to samobójstwo.

Ja dziś stawiam na Melzera, wygrał z dobrze się tu spisującym Huta - Galungiem i pokonał 2:0 Almagro. Natomiast Tsonga juz w pierwszym meczu miał problemy z Davydenką, szczególnie w pierwszym secie. Tsonga na kleju gra zdecydowanie najsłabiej. Z ciekawostek Tsonga w swojej karierze wygrał 10 turniejów i zaliczył 7 finałów, ale żadnen z tych turniejów nie odbył się na nawierzchni ziemnej.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Tsonga J.-W. - Melzer J. 2, 4,20
Bet at Home
Tsonga J.-W. - Melzer J. (-1.5/+1.5) 2, 2,10
Bet at Home

Wstrzymałbym się z tą euforią na Dimitrova, ani w tym sezonie nie gra jakos specjalnie rewelacyjnie, ani nie jest tez jakimś specjalistą w grze na mączce, a to że wygrał z Tipsą o niczym jeszcze nie przesądza. Pamiętajcie jedna jaskółka wiosny nie czyni. Granie po kursie 1,30 na Bułgara to samobójstwo.

Ja dziś stawiam na Melzera, wygrał z dobrze się tu spisującym Huta - Galungiem i pokonał 2:0 Almagro. Natomiast Tsonga juz w pierwszym meczu miał problemy z Davydenką, szczególnie w pierwszym secie. Tsonga na kleju gra zdecydowanie najsłabiej. Z ciekawostek Tsonga w swojej karierze wygrał 10 turniejów i zaliczył 7 finałów, ale żadnen z tych turniejów nie odbył się na nawierzchni ziemnej.
Wygrał z Tipsa i Malissem. Pojedynczo może to nic nie znaczy, ale gładkie dwusetówki z obojgiem są pewnym wskaźnikiem formy. Mayer tymczasem ma naprawdę duże problemy choćby z utrzymaniem własnego podania, co było diablo widoczne wczoraj.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Dimitrov - Mayer 1 1,35 ( fortuna ) ✅✅
Dimitrov bardzo skutecznie przeszedł tutaj 2 rundy. Porównując odrazu, Mayer w każdym swoim meczu męczył się. Na pewno, utrzymanie swojego serwisu powinno być zdecydowanie łatwiejsze dla Bułgara. Mayer, posiada spore możliwości techniczne ale dużej siły u niego brak. Moim zdaniem, bardzo ważny argument motywacyjny to nastęny rywal dla Dimitrova - Nadal . Bułgar bardzo ambitny chłopak i na pewno chce się zmierzyć tutaj z królem .
Gasguet - Cilic 1 1,55 ( fortuna ) ✅✅
Wczoraj grałem na Cilicia - dzisiaj już odwrotnie ponieważ dzisiaj, Chorwat ma pierwszego rywala na tym turnieju, który sam będzie wygrywał punkty i będzie potrafił ustawiać wymiany. Zeballos liczył głównie na błędy a Anderson jak pisałem, nie wykorzystuje w pełni nawierzchni. Gasguet posiada ogromny wachlarz gry ofensywnej. Bardzo dobrze czuje się na tej nawierzchni . Patrząc na jego mecze na cegle, to z reguł przegrywa tylko z kimś z top 10 ( były pojedyncze wpadki w 2012 czy 2011 ). Zapowiada się dobry mecz, bo Cilic na pewno łatwo się nie podda i grać potrafi.
Tsonga - Melzer +5,5 2 1,40 ( totomix )⛔ ( brak słów, 3-6 0-6 , on się nigdy nie zmieni ... )
Po cichu można liczyć na win Melzera, ale przede wszystkim na jego walkę w tym meczu. Nie wyobrażam sobie, żeby po pokonaniu 2-0 Almagro dzisiaj wyszedł i przespał mecz. Tsonga nie prezentuje się tutaj jakoś nadzwyczajnie. Davydenko jakby wywalczył 1 set to różnie tam mogło być. Melzer powinien grać ofensywnie przy swoim serwisie i pilnować podania. Liczę na równy mecz więc handi 5,5 powinno wystarczyć.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Monte Carlo
???? Wawrinka S. - Murray A.
Wawrinka S. +4 ::: 1,55 ::: Pinnacle ::: 5/10
Murray na mączce gra w porównaniu z nawierzchnią typu hard bardzo mało i osiąga tam znacznie słabsze wyniki. Bilans na tej nawierzchni z typowymi &quot;claykortowcami&quot; ma ujemny, w 2008 roku na French Open przegrał z Almagro, z Ferrerem przegrał na mączce wszystkie cztery mecze, a z Wawrinką z którym ma bilans H2H 4:8 przegrał dwa mecze. Stanisław w tym roku prezentuje się z dobrej strony, nawierzchnia go tutaj faworyzuje, a rok temu handicap w meczach z czołówką został prawie pokryty: z Nadalem 7:5 6:4 (Monte Carlo), z JMDP 7:6(2) 6:4 (Estoril), z Djokovicem 7:6(5) 6:4 (Madryt) czy 5 setów z Tsongą na French Open to dobry wynik.
Wynik: 6:1 6:2 ✅
- - - - -

ATP Monte Carlo:
Janowicz J. - Anderson K. Anderson K. ::: 1,81 ✅
Kohlschreiber P. - Andujar-Alba P. Andujar-Alba +4,5 ::: 1,54 ✅
Dolgopolov A. - Del Potro J.M. Dolgopolov A. +5 ::: 1,53 ✅
Cilic M. - Anderson K. Cilic M. -2 ::: 1,60 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
To i ja po kilka zdań na pierwsze mecze dziś ...

KUPON #2013_KWIECIEŃ_113 ✅
???? T. Berdych (-1.5 Sets) vs F. Fognini (+1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 46 po pierwszym secie :cool:
KURS:
2.220
Stawka: 75 | Zysk: 91.50 PLN


KUPON #
2013_KWIECIEŃ_114 ⛔
???? J-W. Tsonga (-1.5 Sets) vs J. Melzer (+1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 63 60 :-( Melzer odpuścił całkowicie ...
KURS:
2.460
Stawka: 80 | Zysk: 116.80 PLN

PinnacleSports

KUPON #2013_KWIECIEŃ_113
Ponawiam typ przeciwko Tomasowi z wczoraj ... &quot;Groszkowi&quot; wczoraj na prawdę wiele nie zabrakło, żeby urwać seta Czechowi wieć czemu dziś Fognini, który na ten moment jest znacznie w lepszej formie niż Groszek, nie miałby powalczyć i nie ugrać seta ??? Oj wg mnie powinien seta ugrać, co więcej, nie zdziwię się jak ten mecz wygra ! Tomas owszem rok temu osiągnął tutaj półfinał ale wg mnie nie jest teraz w takiej dyspozycji, żeby to powtórzyć, choć nie zaprzeczam że na pewno tego nie dokona ???? W roku 2011 oraz 2010 Tomas tutaj odpadał w trzeciej rundzie, jeszcze rok wcześniej odpadł UWAGA w pierwszej rundzie właśnie z Fabio Fogninim!! Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że dziś Czech będzie miał pod górkę z Włochem.
Po za tym wczoraj trochę się zdziwiłem, że Fabio tak gładko pokonał Ramosa... Meczu nie oglądałem, ale wynik zrobił na mnie wrażenie. Ostatnio Fogniniego na CLAY oglądałęm w Acapulco i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, gdzie odpadł dopiero w półfinale urywając seta Ferrerowi. Wg mnie Ferrer na CLAY jest znacznie lepszy niż Berdych na tej nawierzchni, więc jak najbardziej Fabio jest w stanie dziś powalczyć z Tomasem i seta urwać.

KUPON #2013_KWIECIEŃ_114
Czytałem w wcześniejszych analizach, że Tsonga wygląda tutaj bardzo dobrze, że gra bardzo solidnie... Nie mogę ani zaprzeczyć ani potwierdzić, bo niestety Tsongi tutaj jeszcze nie widziałem. Tsonga jednak na CLAY aż taki groźny nie jest i na pewno do ugryzienia (przykład to 5 setówka z Berlocqiem ostatnio w DAVIS CUP właśnie na CLAY). Ponad to, jak zerkniemy w historię występów Francuza w MonteCarlo to wielkich wyników tutaj nie osiągał. Melzer natomiast w 2011 był tutaj w półfinale, pokonując po drodze Haase, Almagro oraz Federera !! Przegrał dopiero w walce o finał z Ferrerem. Dziś może być powtórka z historii i również może pokonać wyżej notowanego rywala, a seta powinien spokojnie ugrać. KURS na to zdarzenie jest bardzo zachęcający i ja w to wchodzę ????
Jak będzie, zobaczymy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom