>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Monte Carlo, 14-21.04.2013

Status
Zamknięty.
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Wie ktos skad taka dluga przerwa u Radka Stepanka. Od AO nic nie gral??
miał operację 28 stycznia - chyba coś z szyją nie tak ....

Więc zupełnie zrozumiałe wydają się być kursy dzisiaj przeciwko Stepankowi, tylko czy jest sens grania ? Nie wiem jak tam po rehabilitacji, czy jest w pełni sprawny czy też nie ?!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Monte Carlo
???? Kohlschreiber P. - Andujar-Alba P.
Andujar-Alba +4,5 ::: 1,54 ::: Pinnacle ::: 5/10
Bukmacherzy rozpędzili się z tym Kohlschreiberem i warto było czekać, bo kurs na Hiszpana z okolic 2,50 skoczył do 2,90. Niemiec wraca po ciężkiej kontuzji, a w pierwszym swoim meczu wygrał z Belluccim który ostatnio grał katastrofalnie. Te zwycięstwo mnie nie przekonuje by Andujar-Alba nie pokrył tego handicapu. Hiszpan przeszedł tutaj kwalifikacje, a w pierwszym meczu na turnieju pokonał Chardiego. Philipp nigdy nie był zwolennikiem mączki, a turnieje na kortach ziemnych w jakich dochodził gdzieś daleko były najczęściej sztucznie sypane. Andujar tutaj w Monte Carlo jest w stanie pokonać Kohlschreibera.
Wynik: 6:2 2:6 7:6(3) ✅
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Gasquet - Paire +4,5 gemy Marathonbet 2,14 5/10 ⛔

Gasquet powiedział w wywiadzie , że z kostką jest coraz lepiej , ale trenuje on dopiero od 3 dni więc może mu braknąć świeżości i ogrania w meczu ze swoim rodakiem . Uważam , że Rysiu może wygrać to spotkanie ale na pewno nie będzie to dla niego łatwa przeprawa i Paire pokryje ten handi . Paire powiedział po pierwszym spotkaniu z Dodigiem , że chce się zrewanżować Ryśkowi za porażkę w ich ostatnim meczu i , że jest podekscytowany możliwością gry na korcie centralnym . Biorąc pod uwagę ich ostatnie spotkanie gram to za średnią stawkę .

Lindstedt/Nestor 2-0 - Youzhny/Simon 2,1 bet365 6/10✅ oraz 8/10 na wygraną 1,56 Bet365✅

Lindstedt/Nestor to specjaliści od gry deblowej . Youzhny/Simon pokonali w pierwszym meczu Kubota z Tipsą ale Łukasz jest totalnie bez formy więc było to do przewidzenia . Youzhny nie pokazał niczego specjalnego wczoraj w spotkaniu z Gimeno-Traverem , nie jest to Misza za swoich najlepszych czasów. Simon przegrał wczoraj z Agutem , po spotkaniu powiedział , że nie czuł się najlepiej , był zmęczony meczami w Pucharze Davisa , długą podróżą.
Powiedział , że nie był dobrze przygotowany do tego turnieju , ale chciał spróbować . Myślę , że bez tych informacji Lindstedt/Nestor byliby faworytami więc próbuję na ich wygraną za średnią stawkę i ich czystą wygraną za wysoką stawkę .
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - Alexandr Dolgopolov
Typ: over 20,5 ✅
Kurs: 1,87 Pinnacle

&quot;Delpo&quot; vs &quot;Dolgo&quot;. Będzie to ich 4. pojedynek w karierze. Bilans bardzo korzystny dla Del Potro, który wygrał 3 dotychczasowe spotkania. Nigdy jednak nie grali na tak wolnej nawierzchni jaką mamy w Monte Carlo.
Dolgopolov w tym sezonie zdecydowanie zawodzi. Zaczyna się sezon na jego ulubionej nawierzchni i zapewne będzie chciał poprawić wyniki. W Monte Carlo w 1 rundzie odprawił w 2 setach Tomicia. Natomiast Del Potro 1. rundę miał wolną, dzisiejsze spotkanie będzie dla niego pierwszym w turnieju.
Argentyńczyk w tym sezonie przeciwnie do swojego rywala osiąga bardzo dobre wyniki. Wygrany turniej w Rotterdamie i finał w Indian Wells to jego najlepsze rezultaty. Ostatnio jednak w Miami zdarzyła mu się wpadka i przegrał w 1 rundzie z Tobiasem Kamke.
Bukmacherzy w tym meczu jednoznacznie faworyzują Del Potro. Nie ma co do tego wątpliwości, że Argentyńczyk jest faworytem. Uważam jednak, że linia gemowa jest zaniżona ze względu na ich dotychczasowe spotkania, które bez straty seta wygrywał Del Potro.
Sądzę, że dziś możemy oglądać bardzo zacięty pojedynek. Jedna z wolniejszych nawierzchni w tourze będzie sprzyjać Ukraińcowi. Dolgopolov mieszka w Monte Carlo także powinien bardzo dobrze czuć klimat turnieju. Rozegrał tutaj już 1 spotkania, co powinno także być plusem. Dla Del Potro będzie to pierwszy pojedynek na kortach ziemnych w tym sezonie i myślę, że na łatwą wygraną nie ma co liczyć.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Monte Carlo
Spotkanie: Gulbis E. - Isner J.
Typ: Isner ⛔⛔⛔2:1
Kurs: 2,67
Bukmacher: Unibet
Stawka: 5/10
Analiza:

Jeśli chodzi o value to chyba główny typ dnia. Isner wygrał właśnie turniej na amerykańskiej nawierzchni ziemnej w Houston pokonując w finale w dwóch setach mocnego Almagro,a po drodze eliminując Monaco, Berankisa, Socka i Harrisona. Dziwi mnie kurs na Łotysza i stawianie go w roli faworyta, bo nie grał w turnieju ATP na mączce od lipca 2012, a po świetnym turnieju w Delray Beach zagrał tylko w IW i PD. Big John wygląda ostatnio bardzo solidnie i skoro zdecydował się wystąpić w Monako tzn, że ma motywację i jest w pełni sił,by powalczyć. 5 minut Gulbisa w tym sezonie już minęło i teraz bardzo możliwe, że powróci w swoim poprzednim, kiepskim wydaniu z chimeryczną formą.

Dodatkowo gram:
Verdasco vs Matosevic 1,54 Unibet⛔Dasco już chyba nie wróci w tym sezonie, w 1. secie było 5:2 dla Hiszpana
Anderson vs Janowicz 1,6 Unibet✅7:5,7:6
Paire vs Gasquet +1,5 seta Unibet 2,12 - Rysiu może odpaść w związku z problemami ze zdrowiem✅2.set Paire 6:3
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Monte Carlo
???? Dolgopolov A. - Del Potro J.M.
Dolgopolov A. +5 ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 5/10
Dolgopolov mieszka w Monte Carlo więc myślę, że na własnych śmieciach będzie się starał zrobić dobry wynik. Ukrainiec od zawsze wolał wolniejsze korty i tutaj wcale go nie skreślam. W Miami mu się nie powiodło bo pomimo meczu na wietrze przegrał z kapitalnie grającym Tommym Haase. Mecz stał wtedy na wysokim poziomie, tutaj w Monte Carlo na rozkładzie ma już Bernarda Tomica, pokonał go dość gładko w dwóch setach.
Del Potro bardzo rzadko pastwi się nad swoimi rywalami i w setach najczęściej wystarcza mu jedno przełamanie, więc tutaj myślę, że nawet przy ewentualnym zwycięstwie Argentyńczyka handicap zostanie spokojnie pokryty. Warto dodać, że ostatni raz w Monte Carlo Juan Martin Del Potro grał w 2009 roku gdzie odpadł już w pierwszym meczu przeciwko Ivanowi Ljubicic.
Wynik: 6:1 4:6 3:6 ✅
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Co do postu powyżej, to może i Houston to nie jest top ATP, ale to samo mogę powiedzieć o Delray Beach (BTW. Isner też tam grał i się pokazał osiągając półfinał i pokonując Andersona). W Houston to przynajmniej przypominało nieco nawierzchnię ziemną i nie był to wcale taki gówniany turniej. Isner pokonał w finale Almagro i tym samym jako 1. Amerykanin od 15 lat ograł Hiszpana na tej nawierzchni przy okazji bijąc w całym turnieju rekord asów. Gulbis niesamowicie zagrał tylko na 2 turniejach, więc wyluzuj... pamiętam jak wcześniej w tym sezonie przegrywał z Przysiężnym. Nie ma dwóch zdań, że jest sens w graniu na Isnera po takim kursie i każdy jest chyba świadomy na tyle,że może własne pieniądze inwestować w co chce, a Ty z kolei prowadzisz agitację na Gulbisa i twierdzisz, że Big John grał źle i wszyscy mu się podkładali w Houston. Spójrz obiektywnie na ranking, formę i kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Uwielbiam Gulbisa i uważam, że na początku tego sezonu gra świetny tenis, natomiast mam wątpliwości czy jest sens go grać po tym kursie. W Monte Carlo mamy do czynienia z bardzo wolną nawierzchnią, serwis Isnera nie będzie tu czynił takiego spustoszenia jak chociażby na hali i na zdrowy rozum nie ma czym zaskoczyć Ernestsa. Mam w zasadzie tylko jedno ale... czy Gulbis po kilkutygodniowej przerwie od cyklu ATP nadal jest w tak niesamowitym transie ???? Jeśli tak, to jego świetne dropshoty wykończą Wielkiego Jasia, który do wybitnych biegaczy (co jest oczywiste) nie należy. Ze względu na kurs nie ruszam tego spotkania, ale uważam, że wygra &quot;Łabędź&quot;. Ewentualnie można złapać coś live.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
co do meczu Isnera i Gulbisa, niestety prawdopodobnie wygra Łotysz, Isner nabawił się jakiegoś urazu i widać że nie gra tak jak na początku, jest szansa że skreczuje, szkoda bo miał dużo szanse na zwycięstwo.... teraz łyka tabletki, czuję że odda mecz jak mu nie będzie szło.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Bet365 bardzo pozytywnie zaskoczył mnie swoją niekompetencją, ponieważ w momencie kiedy Isner był masowany kursy nadal widniały tak jakby nic się nie działo i można było ładować w Gulbisa miliardy po kursie 1,8. Ktoś powie, że przecież mógł to rozchodzić, może to wcale nie było nie wiadomo co itp ja jednak na takie coś odpowiadam, że nie z Isnerem takie rzeczy. Niestety ten olbrzym jest jak dziecko, które dopóki przeciwnik nie przyzwyczai się do jego serwisu to idą łeb w łeb ale jak tylko się go ogarnie to staje się bezbronny jak niemowlę, a na takiej nawierzchni nie było to trudne. Do tego wziął jakiegoś apapa i się gra skończyła;]
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Ramos V.-Fognini 2 @1.8
Daje tu na Fogniniego. Przede wszystkim &quot;Fog&quot; ma duzo wieksze doswiadczenie wyniesione z takich duzych turniejow jak Monte Carlo czy Rzym z poprzednich lat. Ramos jest w porzadku, zachwalalem go w turniejach w Ameryce Poludniowej, ale jak tak popatrzec to w tych naprawde duzych turniejach na cegle nie jest az tak kolorowo i wsrod kwartetu MC-Barcelona-Madryt-Rzym, to tylko Barcelona jest troche bardziej laskawa dla Hiszpana w ostatnich latach. &quot;Fog&quot; juz tutaj notowal calkiem przyzwoite wyniki, a i wygrany dlugi mecz z Seppim, w ktorym od razu widac, ze bylo sporo walki, powinien tutaj zaprocentowac. Ramos ma te plusy w postaci kwalifikacji, ale na Wlocha w moim mniemaniu nie wystarczy tym bardziej, ze ten mecz rozstrzygnie sie na plaszczynie typowo technicznego tenisa, wiec pojde w strone wloskiego Jacka Sparrowa.
Nadal-Matosevic
Moze jakis wysoki hc gemowy na Nadala. Hiszpan moze zlac kazdego wysoko jak wiadomo. Matosevic na pewno na cegle ma gorzej. Australijczyk pokonal dzis Verdasco, ale jak gra Fiasco na ten moment to chyba lepiej pozostawic milczeniem. Uwazam, ze Matosevic moze miec naprawde trudno wyjsc z 4-5 gemow w calym meczu przy prawidlowej determinacji Nadala.
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Florian Mayer - Roberto Bautista Agut 2 1.7 Bwin⛔ ręce opadają wygrany set tyle bp w 2 i nie wykorzystana szansa eh trudno
Spotkanie 2 rudny pomiędzy Niemcem Mayerem a Hiszpanem Agutem . Zdecydowałem się na ten typ ponieważ dziś Mayer męczył się okrutnie z zupełnie nie znanym zawodnikiem Balleretem ( Balleret wygrał pierwszego seta w drugim miał przełamanie na 1-0 ostatecznie mecz przegrał ) Ale Hiszpan to inna tenisowa liga oglądałem jego mecz z Simonem ( który defakto grałem tylko ze względu na podbicie Ako na czym się przejechałem ). I Hiszpan może przy swoim podaniu nie błyszczał ale w wymianiach prezentował się bardzo dobrze masa głębokich piłek pod końcową linie po crossie też potrafił solidnie przyłożyć i co najważniejsze trzymał piłkę w korcie nie robił głupich błędów jeśli jutro zaprezętuje podobną dyspozycję to o wynik jestem spokojny po takim kursie moim zdaniem warto zagrać
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ramos - Fognini 2.20 2/10 ⛔
Mecz Seppi - Fognini stal na niezwykle niskim poziomie i kiedy Fabio dziekowal za gre koledze to juz myslalam, chyba warto bedzie pograc przeciwko. FF w dosc slabej formie. Cenie tego zawodnika na tej nawierzchni, uwazam, ze bardzo wiele potrafi. Podoba mi sie jego technika gry, FH i BH na wysokim poziomie. Brakuje mu troche cierpliwosci, nie konczy pilek tylko wyrzuca. Nie straszy rywala pilka typu winner bo albo to jest za slabe albo wylatuje za kort. Malo urozmaica gre, nie ma dropow, slajsow tylko najczesciej odbija byle odbic. Ramosa nie uwazam za dobrego gracza, taki sredniak z pogranicza ATP Tour i Challenger Tour. Sam za duzo psuje i ie jest odpowiednio skoncetropwany. Jsli zagra na 100% swoich mozliwosci to daje mu troche wiecej szans na wygrana wiec te 2.20 jest kursem oplacalnym do stawki 2/10 nie wiecej. Ciezko faworyzowac Wlocha z solidnym rywalem po takim marnym meczu jak z Seppim. W ostatnich tygodniach malo gral, wysoki rangking troche myli a tak naprawde nie ma jakis super wynikow poza pojedynczymi meczami/turniejami.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Ramos - Seppi 2.20 2/10

No popatrz a ja cały czas myślałem że wygrał Fognini ???? No to kasa poszła się je... ???? ????


Typ na Fogniniego✅✅ już się pojawił, dublować nie będę ale jeszcze polecam Monaco 1.65 ✅✅

Pewnie większość poleci na Gulbisa, ale nie raz już była dyskusja na jego temat i nie raz wyprawiał na korcie rzeczy nie możliwe oczywiście w negatywnym sensie. Pamiętam jak się nim podniecali dwa lata temu, też podczas tournee amerykańskiego ale latem - później 6 turniejów baty w pierwszych rundach, no może w jednym udało mu się awansować do drugiej ????

Monaco to ograny i doświadczony ceglarz na nieobliczalnego Gulbisa, który po swietnym meczu potrafi zagrać totalną chałę w życiu bym nie postawił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Monte Carlo
Spotkanie: Matosevic M. - Nadal R.
Typ: Matosevic plus 7,5g ⛔ 1:6,2:6 pierwszy set bez walki, w drugim Marinko prowadził 2:0 i miał 2 BP na 3:0 szkoda....
Kurs: 2,20
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wiadomo jak jest i już słyszę te tłumy zjeżdżające mnie za ten typ, ale... Oglądałem mecz Marinko z Verdasco i pomijając beznadziejną dyspozycję Hiszpana, Matosevic zaprezentował się nieźle na mączce. Ma świetne warunki fizyczne i dobrze serwuje, w meczu z Dasco nie popełniał wielu UE i pokazał, że walczy do końca - w pierwszym secie przegrywał 2:5, a wyciągnął partię na 7:5. Wygrana Nadala 6:3,6:2 i typ wchodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bautista Agut - Mayer 2.26 2/10 ✅
Agut z taka gra jak z Simonem moze miec problem w meczu z Mayerem. Florian przegral seta z gosspdoarzem ale to nic nie znaczy. Potem juz spokojnie ogarnal mecz. Niemiec gra regularnie, bardzo madrze. Oporcz dobrego sjasja, dropshota, woleja i serwisu wyroznia sie rowniez inteligencja w grze. Hiszpan zagral srednio z Simonem a mimo to wygral. Francuz wygladal tragicznie, mnostwo wlasnych bledow, co uderzenie to grymas na twarzy jakby gral z kontuzja. Niewiele musial Bautista zrobic aby wygrac. Gdy Francuz narzucal gre i naciskal rywala to momentalnie Hiszpan oddawal punkty. Ej agresywnosci bylo jednak za malo. Gilles zagral slabo. Mayer napewno jest lekkim faowrytem wiec krs 2.26 wyglada dobrze. Podobnie jak w przypadku meczu Ramos - Fognini stawka do 2/10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Monte Carlo, 17.04 14:30
Juan Monaco - Ernests Gulbis
typ: 2-0
3,50
Williamhill
Analiza
Ogromną promocja na jutro, a mianowicie spotkanie Argentynczyka Juana Monaco z Lotyszem, Ernestsem Gulbisem. Byłem ogromnie ciekaw jak bukmacherzy potraktuja to spotkanie, po zobaczonych kursach chwile nie potrafilem dojsc do siebie, a gdy postrzeglem wzrost kursow na Monaco pobralem z pocalowaniem reki. Dlaczego u niektorych bukmacherow Gulbis jest faworytem? Bo ogral zwyciezce turnieju w Houston, Isnera w pierwszej rundzie? Bo swietnie radzil sobie w Indian Wells? Bukmacherzy chyba nie wiedza ze zmiana nawierzchni odgrywa niesamowita role w tenisie. Nie wiedza chyba rowniez, ze czlowiek ktory rozegral kilka ciezkich spotkan na drugim koncu kuli ziemskiej, by po dniu przerwy rozegrac kolejne spotkanie na drugim zakatku swiata, ze moze on byc nie w pelni sil? Chyba nie zauwazyli ze Isner bral przed praktycznie pol meczu tabletki przeciwbolowe. Chyba rowniez nie wiedza, ze mimo wygrania turnieju w Houston, Isner nie jest wirtuozem gry na clayu i chyba nie rozrozniaja tego clayu, od tego tutejszego w Monte Carlo. A tu jest baaardzo wolno. Co zupelnie nie pasuje Gulbisowi. Ernests nigdy nie osiagnal jakiegokolwiek wyniku wartego odnotowania na tej nawierzchni kortu. W zupelnym przeciwniestwie Monaco, dla ktorego im wolniej tym lepiej, choc Argentynczyk rowniez potrafi grac ofensywnie. Umiejetnosci do gry na korcie ziemnym chyba wogole nie warto porownywac. Widac, ze ta nawierzchnia bardzo odpowiada Monaco, rozgromil on w pierwszej rundzie Klizana, oddajac mu cztery gemy. Jesli w spotkaniu nie zdarzy sie nic nieoczekiwanego i jesli Gulbis nie zagra na 100% swoich mozliwosci, to nie ma innej opcji, Argentynczyk wygra to spotkanie bez wiekszych problemow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 269

sztywny

Użytkownik
No dziś średni dzień ... Zadowolony jestem przede wszystkim z Kohliego i z debelka , a zawiedli mnie najbardziej Tipsa i Del Potro . W przypadku Serba nie doceniłem strasznie Dimitrova i wróżę temu chłopakowi ciekawe wyniki w tym sezonie clayowym , jeszcze potrzebuje trochę więcej regularności ten chłopak .
Na jutro polecam przede wszystkim Cilica . Marin pokazał dobry tenis przeciwko Zeballosowi , spotkanie stało na dobrym poziomie . Anderson ,,zmęczył &quot; mecz z Jerzykiem , spodziewałem się trochę łatwiejszej wygranej z będącym bez formy Polakiem . Gram handi -3 na Cilica . Skoro Janowicz potrafił łamać Andersona to tym bardziej Chorwatowi się to uda .
Typ : Cilic -3 gemy 1,87 Pinnacle 6/10 ✅
Mój głowny typ na jutro to typ poniżej 19 gemów w spotkaniu Murray - Vasselin . Murray po wygraniu w Miami trenował 5 dni mączce na Florydzie . Jak sam powiedział nie robił tego w poprzednim roku ani w latach poprzednich . Ma mu to pomóc w szybszym przystosowaniu się do gry na tej nawierzchni . Murray sporo pracował nad poruszaniem się na mączce . Jego trenerem jest Ivan Lendl , który jest fachowcem w grze na tej nawierzchni więc możemy być pewni sporej poprawy w grze Andyego na tej nawierzchni . Z Francuzem an AO wygrał w tamtym roku dość łatwo 6-1 , 6-4 , 6-4 . Eudard wygrał już tutaj 3 mecze ale poziom jego przeciwników daleko odbiega od poziomu Szkota . Vasselin nie jest jakimś wirtuozem w grze na mączce , w tamtym roku przegrał tutaj z Bollelim w kwalach , nie wygrał na tej nawierzchni z żadnym znaczącym zawodnikiem . O linie gemową jestem spokojny , Andy to jeden z najlepiej returnujących zawodników na świecie i szans na przełamanie będzie na pewno dużo . Gram to za stawkę 8/10 bo to jednak tylko linia gemowa i różnie może być , ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na łatwą wygraną Murraya .
Typ : Poniżej 19 gemów Pinnacle 1,84 8/10 ✅
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ernests Gulbis-Juan Monaco Typ 1 Pinnacle 1,85⛔⛔⛔
Zdecydowanie nie zgadzam się z typem na Monaco.Niby nawierzchnia jest mega wolna ale Gulbis to zdecydowanie lepszy tenisita niz przebijak Monaco i na cegle grać potrafi. Niby w jakim aspekcie gry Juan jest lepszy? Serwis jak Radwańska,dużo niewymuszonych błędów,backhand i forhend zdecydowanie po stronie Łotysza,większy wachlarz zagrań po stronie Ernesta, gdyby dzisiaj Klizan nie podłamał się psychicznie to byłoby po Monaco,jedyne czego się obawiam to psychika Łotysza, ciągłe przebijanie Monaco może zdeprymować Ernestsa i może popełniać niewymuszone błędy, jednak dzisiaj Isner robił to samo(poza serwisem) i jakoś mu nie pomogło w wygranej, więcej argumentów sportowych po stronie Ernesta i polecam granie na niego.
Do tego Ciekawie wygląda na jutro Florian Mayer, powinien lajtowo ogarnąć Bautiste-Aguta,moim zdaniem doświadczenie Niemca zaprocentuje w tym spotkaniu
Typ Mayer 2,25 Pinnacle. Mayer 5:7 6:4 6:4 ✅✅✅
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Niby nawierzchnia jest mega wolna ale Gulbis to zdecydowanie lepszy tenisita niz przebijak Monaco i na cegle grać potrafi. Niby w jakim aspekcie gry Juan jest lepszy? Serwis jak Radwańska,dużo niewymuszonych błędów,backhand i forhend zdecydowanie po stronie Łotysza,większy wachlarz zagrań po stronie Ernesta
Widzę, że kolega zna się na rzeczy, więc bardzo poproszę o wyjaśnienie: jak to się w takim razie dzieje, że taka miernota jak Monaco (profil: tenis oparty tylko na przebijaniu piłki, serwis Radwańskiej, słaby FH i BH, liczne UE) dochodzi do TOP10 na świecie, potrafi wygrać z Rafaelem Nadalem i gra w 16 finałach turniejów ATP (w tym 14 na mączce) ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom