>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Monte Carlo, 14-21.04.2013

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo
Spotkanie: Nieminen vs Del Potro
Typ: Nieminen plus 1,5 seta ✅✅✅ pierwszy set 6:4
Kurs: 2,92
Bukmacher:pinnacle

Analiza:
Popieram typ handi na Fina. Del Potro cudem wygrał mecz z Ukraińcem Dołgopolovem i prawdę mówiąc wynik miał lepszy niż grę. Nieminen sprawił niespodziankę pokonując Kanadyjczyka Raonica i wyglądał całkiem ok. Kluczowym atutem Fina w tym starciu jest moim zdaniem poruszanie się, bo Argentyńczyk nie jest zbyt mobilny na mączce. Z Raonicem było podobnie, ale bardzo dobrze Milos serwował i strzelał FH. Del Potro nie pokazał tego z Dołgo. W 5 ostatnich meczach Del Potro 4 razy oddawał seta rywalom i w tym widzę jakąś tendencję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo
Spotkanie: Nieminen vs Del Potro
Typ: Nieminen plus 1,5 seta
Kurs: 2,92
Bukmacher:pinnacle

Analiza:
Popieram typ handi na Fina. Del Potro cudem wygrał mecz z Ukraińcem Dołgopolovem i prawdę mówiąc wynik miał lepszy niż grę. Nieminen sprawił niespodziankę pokonując Kanadyjczyka Raonica i wyglądał całkiem ok. Kluczowym atutem Fina w tym starciu jest moim zdaniem poruszanie się, bo Argentyńczyk nie jest zbyt mobilny na mączce. Z Raonicem było podobnie, ale bardzo dobrze Milos serwował i strzelał FH. Del Potro nie pokazał tego z Dołgo. W 5 ostatnich meczach Del Potro 4 razy oddawał seta rywalom i w tym widzę jakąś tendencję.
Również przychylam się do tego typu.
&quot;Del Potro cudem wygrał mecz z Ukraińcem Dołgopolovem i prawdę mówiąc wynik miał lepszy niż grę&quot; - święta racja !! Oglądałem ten mecz i zastanawiałem się dlaczego Ukrainiec nie potrafił dobić Argentyńczyka... Psycha, psycha i jeszcze raz psycha ... Jarrko jest znacznie mocniejszy psychicznie niż Dolgopolov i myślę, że z aktualną formą i doświadczeniem jak się pojawi okazja to jej nie zmarnuje... Oczywiście, dodatkowo aspekt poruszania się po korcie o czym pisał już toolmajster będzie miał spore znacznie. DelPo czasami ruszał się jak mucha w smole... Kiedyś pisałem o tym, że on ma taki styl i to podtrzymuję, ale w meczu z Dolgopolovem nie wyglądało to nawet średnio, bardziej słabo!! Dolgo sam pewnie nie wie jak mógł przegrać ten mecz, bo w drugim secie była pokazana statystyka WINNERSÓW i Dolgo miał ich 31 a DelPo 6 !! To pokazuje przepaść jaka była w tamtym meczu i tylko sobie znany sposób Dolgo przegrał mecz w którym grał koncertowo (przynajmniej pierwszy i większą część drugiego seta)...
W meczu Dolgo - DelPo grałem na seta na Ukraińca, teraz podobnie, na seta na Fina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Witam , chciałbym zapytać co myślicie o meczu deblowym Lindstead / Nestor - Raonic , Tomic. Jest kurs 1.55 na Lindsteada i Nestora. Mysliscie ze warto dać? powinni wygrac? nie jestem do konca przekonany
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo
Spotkanie: Djokovic vs Monaco
Typ: 2
Kurs: 6
Bukmacher: Expekt
W pojedynku o 1/8 finału turnieju Monte Carlo lider rankingu ATP Novak Djokovic zmierzy się z Juanem Monaco, sklasyfikowanym na 20.ej pozycji. Stawiam na zwycięstwo Argentyńczyka, któremu bardziej odpowiada nawierzchnia ziemna. W poprzedniej rundzie pokonał Gulbisa, który jest w niezłej formie, więc jego dyspozycja musi być na prawdę dobra. Jeśli chodzi o Serba to we wczorajszym starciu z Youznym, pokazał, że wciąż doskwiera mu kontuzja, która dała o sobie znać podczas Pucharu Davisa. Co chwila można było zauważyć grymas bólu na jego twarzy, więc wątpię by ryzykował grę na 100%. A jeśli nie zagra na maksa to sukcesu mu nie wróżę. Motywacji Monaco na pewno nie powinno zabraknąć - ten ma coś do udowodnienia - po pierwsze ostatnie 3 sezony to porażki w pierwszej rundzie Monte Carlo, a po drugie to bilans 0-6 z Djoko. Dzisiaj ma wielką szansę z nie najlepiej dysponowanym rywalem, a zwycięstwo byłoby dla niego niezwykłym osiągnięciem.
Ps. Expekt rozlicza krecz jako wygrana/przegrana po jednym punkcie.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Kumacie coś z tych meczów Djokera? po co to wszystko? już lepiej oddałby dziś mecz kreczem... bo turnieju to na pewno nie wygra, a walka z bólem też jest bez sensu w kontekście RG. Nie oglądałem całego spotkania tylko momentami wchodziłem na stream, by zerknąć co się dzieje. Widziałem, że był medical u Serba, ale ostatecznie powtórka z rozrywki z meczu z Jużnym. Murray już odpłynął, Berdych też, więc póki co Nadal i długo, długo nic. Wawrinka wygląda solidnie, ale jeszcze długa droga przed nim.

A jakie on ma tam bole? Przeciez to jest jego teatr od wielu wielu lat. Sylumant i tyle, nie ma co zwracac uwage na te fochy, trzeba oceniac jego wartosc tenisowa a nie kabaret - rox

do Roxa: ok, rozumiem ściemnianie, ale tu naprawdę coś jest na rzeczy i moim zdaniem jeszcze kilka meczyków tj dziś i wczoraj i nie zobaczymy Serba w kluczowej fazie Rolanda Garrosa. Bez jaj, że Dżoko buduje dramaturgię,by jego ziomki skosiły więcej kasy na livie:p On już nie musi...
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP

A jakie on ma tam bole? Przeciez to jest jego teatr od wielu wielu lat. Sylumant i tyle, nie ma co zwracac uwage na te fochy, trzeba oceniac jego wartosc tenisowa a nie kabaret - rox
Hehe, otóż to !! ???? Djoko zawsze symuluje żeby zbudować dramaturgię ... JA tego osobiście tego nie lubię, jest fałszywy z tym ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gasquet - Fognini 2:0 1.90 1/10

Fognini gra w Monte Carlo slabo, wyniki przecza tylko zobaczcie jak gral Seppi, Ramos i Berdych. Jak sie daje tyle prezentow to nawet Fabio moze przejsc kilka rund w Mastersie. Gasquet bardzo mi sie tu podoba. Wkurzaja mnie tylko te przestoje w grze, np. w drugim secie z Cilicem z 3-0 na 4-4 15-30 wiec to niepokoki. Dlatego 1/10 podaje a nie wiecej. Mysle jednak, ze Ryszard spokojnie ogarnie ten mecz, takich rywala powinien ogrywac 2:0 bez problemow. Dzis z Cilicem kawalek znakomitego tenisa a w tych momentach gdzie gral swoje to super tenis na wysokim poziomie. Fognini liczyl na bledy rywali w poprzednich rundach, z Gasquetem taka taktyka moze nie przejsc bo Francuz jest bardzo uniwersalny i sam moze poczekac na bledy z drugiej strony a kiedy trzeba zaatakuje. Wszystkie elementy w grze na wyzszym poziomie.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
KUPON #2013_KWIECIEŃ_118 LIVE przy stanie 64 46 02 ✅✅✅
???? Jarkko Nieminen v Juan Martin Del Potro dla Mecz WYNIK 64 46 76
KURS:
9.00
Stawka: 20 bonus | Zysk: 160 PLN

Bet365


Od razu piszę, że oczywiście tego typu nie wliczam do STAT bo jest grany na LIVE, ale musiałem się podzielić tą radosną nowiną :grin: Nie przepadam za DolPo za to zawsze lubiałem styl gry Jarkko i jak Bet365 rzucił mi bonus 20 PLN to na LIVE zagrałem na Jarkko ???? Mecz mega zacięty a trzeci set to wzloty i upadki zarówno jednego jak i drugiego. Jarkko przegrywał 0:2 żeby wyjść do stanu 4:2 i 40:15 !! I co ? I DelPo odłamuje, doprowadza do stanu 4:4, łamie serwis Jarkko i w zasadzie wydaje się, że pozamiatane. Jarkko nagle się budzi, doprowadza do stanu 5:5 w fantstycznym stylu (jedna akcja na pewno pojawi się na YOUTUBE:smile: ) a w TIE BREAKU wychodzi na prowadzenie 3:0 mając dwa mini BREAKI, ale to i tak za mało bo DelPo wychodzi na prowadzenie 4:3, no ale końcówka TIE BREAKA już należy do Jarkko mimo dziwnego MEDIACALA DelPo, gdzie się nie pojawił lekarz na korcie - gra na czas !! Należało się Finowi to zwycięstwo!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Tsonga-Wawrinka 2 @1.75
Widze buki ida w strone Wawrinki i ja sie z tym generalnie zgadzam, chociaz mozemy zobaczyc bardzo ciekawy mecz. Obydwaj zawodnicy spotkali sie m.in. na ubieglorocznym French Open i wtedy w 5 setach wygral Tsonga. Obydwaj zawodnicy tez mieli przetarcie przed turniejem w Monte Carlo. Wawrinka w Casablance, natomiast Tsonga dzielnie stawial opro Argentynczykom na Davis Cupie, zdobywajac 2 punkty dla reprezentacji w grach singlowych z Berlocqiem i Monaco, ale ostatecznie Frnacuzi polegli w meczu i do dlaszych gier awansowala Argentyna. Powiem szczerze, ze zwyciestwo Wawrinki nad Murrayem az tak znowu nie dziwi, bo Wawrinka potrafi zagrozic na cegle kazdemu, chociaz rozmiary wygranej Szwajacara nad Szkotem juz z pewnoscia zaskakuja. Teraz do aspektow historycznych. Wawrinka wie jak grac w Monte Carlo. Szwajacar w 2009 roku byl w polfinale, a rok temu byl w cwiercfinale, ale na tym etapie trafil na Nadala. I tu wlasie powiele to co wczesniej napisalem kilka postow temu, ze rok temu tylko dwoch zawodnikow powalczylo w meczach z Nadalem i byli to wlasnie Stan Wawrinka i Gilles Simon. Francuza juz oczywiscie nie ma, ale Wawrinka wyglada bardzo dobrze. Powiem wiecej.... Rok temu obejrzalem sporo meczow w Monte Carlo i jezeli Wawrinka zagra na takim poziomie jak rok temu z Nadalem w cwiercfinale, to wygra ten mecz. W tym roku niestety w Mone Carlo moge zobaczyc tylko resztki popoludniowych spotkan, ale przeciez smialo moge czerpac z doswiadczenia jak zwykle, a wydaje mi sie, ze Wawrinka gra mniej wiecej na tym poziomie co rok temuw Ksiestwie Monaco, dlatego ide w strone Szwajcara w tym meczu.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Djoko niezbyt pewnie gra w Monte Carlo w tym turnieju. Stracony set z Youhznym (do czego nie powinno dojść, rosjanin w tym sezonie gra słabo), dzisiaj stracony set z Monaco. Na przeciw niego Nieminen, który dzis pokonał Del Potro a we wcześniejszej rundzie Raonica. Serb daleki od swojej optymalnej dyspozycji, fin gra bardzo dobrze jak na siebie. Co do wygranej Jarkko, myślę, że jest to mało prawdopodobne ale na pewno większe szanse na to są niż to co oferują buki, można spróbować za grosze. Handi można spokojnie pograc w jego strone bo kursy mocno przesadzone.
Nieminen +5,5 @ 2,11 pinnacle 6/10✅
Nieminen +1,5 seta @ 3,28 pinnacle 4/10⛔
Nieminen @ 8,0 pinnacle 1/10⛔


Co do meczu Fogniniego z Berdychem, faktem jest, że czech zagrał słabo, ale z tego co oglądałem 2 seta to ekscentryczny Fabio grał całkiem dobrze i myślę, że jest szansa na to, żeby powalczyć z Gasquetem. Włoch ma na rozkładzie w tym turnieju już Berdycha, Ramosa i Seppiego, nie są to byle grajki więc widać, że dobrze mu się tu gra.
Fognini @ 3,79 pinnacle 2/10
✅ fabio się pięknie pokazał ????

Młody bułgar gra w tym sezonie bardzo dobrze, tutaj w Monte Carlo pewnie wygrywa swoje mecze. Pech sprawił, że ma na przeciw siebie najlepszego clayowca na ziemii i bukmacherzy również to wiedzą. Kursy jednak są mocno przesadzone. Jestem na 99,9999% przekonany, że to Rafa wygra ten mecz, ale już po meczu z Kohlschreiberem widać, że nie będzie się wysilał na rowerki tylko chce spokojnie przejść przez ten turniej. Jeśli Grigor podejdzie do tego meczu na luzie, będzie w miare dobrze trzymał swój serwis to myślę, że 6 gemów ugranych przez niego jest wysoce prawdopodobne.
Dimitrov +6,5 @ 1,83 pinnacle 5/10
✅ piękny mecz

Mecze pomiędzy Wawrinką i Tsongą zawsze były zacięte. Wydaje mi się, że i tak będzie tym razem. Obaj gracze całkiem dobrze się zaprezentowali w poprzednich meczach. Licze tu na 3 setówkę i wygraną Wawrinki, także 4 fun:
DW 2:1 Wawrinka @ 4,20 sportingbet 1/10
⛔ było blisko, 2:1 Tsonga

+10,39j :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Monte Carlo
Spotkanie: Dimitrov vs Nadal
Typ: Over 19,5 gema ✅✅✅ e: trwa 3.set, a po dwóch było 16 gemów
Kurs: 2.67
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Uważam ten mecz za najciekawszą parę w Monako na jutro. Widziałem 2 mecze Nadala w Monte Carlo i moim zdaniem to właśnie gracz pokroju Bułgara powinien postawić Rafie trudne warunki. Rzuciło mi się w oczy, że Hiszpan gra mega agresywnie w 1. secie i zjada w nim rywala, a potem początek drugiego ma dużo spokojniejszy i jest do ugryzienia (Matosevic w 2.secie prowadził 2:0 i miał BP, a dziś tylko 1 break w 2.secie z Kohlim). Dima jak dotąd nie stracił seta w Monako w 3. meczach i dobrze się prezentuje, więc liczę, że nie da się pożreć na starcie. Porusza się bardzo sprawnie po mączce, co udowodnił w meczu z szybkim Tipsarevicem. Dimitrov ma wielką szansę pokazać w meczu z królem mączki, czy faktycznie jest w nim potencjał na top5. Spotkali się raz w 2009 roku w Holandii na hardzie w hali i po 3. setach wygrał Nadal (29 gemów).
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Djoko - Nieminen +5,5 2,11 Pinnacle ✅

Ten kurs na te handi wygląda jak promocja, aż trudno uwierzyć. Przeciez Serb gra na 60% sił, od DC jest kontuzjowany. Dzisiaj z Monaco mogł go pokonac, ale jest po prostu słaby. Djoko na jednej nodze ogrywa 90% turu, ale nie przychodzi mu to łatwo. Nieminen stary wyjadacz już dzisiaj pokazał klase, i naprawdę wytrzymał wojne nerwów. Zrobił to co wielu nie potrafi, czyli wykorzystał niedyspozycje przecnika. Ten mecz Fina kosztował mase sił, pod koniec juz naprawde był wycieczony, nogi mu sie lekko uginały. To na pewno może martwić, ale myśle, że będzie to wyrównany mecz, może Fin odprawi z kwitkiem kolejnego faworyta? Czemu nie... Handi naprawde fajne a kurs miód, vamos Jarko!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
G. Dimitrov - R. Nadal: over 16.5 gemów @ 1.55 Unibet ✅✅✅ [izzi]
Jeden i drugi gracz jak na razie bardzo udanie prezentuje się w turnieju na kortach ziemnych w Monte Carlo. Hiszpan naturalnie, wielki faworyt, zapewne wygra ten turniej. Oglądałem oba jego mecze - przeciwko Matoseviciowi (2:0 - 6:1, 6:2) i P. Kohlschreiberowi (2:0 - 6:2, 6:4). W obu można było zauważyć świetny start i demolkę rywala na otwarcie, w 1. secie. W drugim, początek to lekki zastój, daje wyszaleć się rywalowi, jednak to jest właśnie moc Rafy - przychodzi break i kończy mecz. Z Bułgarem może być podobnie.
Dimitrov w Monako zagrał już trzy rundy - wszystkie pojedynki bez straty seta - pokonywał Malisse, Tipsarevicia i Mayera. W każdym z tych meczów pokazywał naprawdę fajny tenis, kilka bardzo udanych zagrań. Jednak na Rafę Nadala to i tak będzie wciąż za mało... Na clay&#39;u Hiszpana w tym sezonie raczej nikt nie ugryzie, takie moje zdanie. Mam jednak nadzieję na postawienie się młodego Dimitrova i ugranie chociaż pięciu gemów z wielkimi mistrzem. Kurs na tak niski over, z dobrze dysponowanym Bułgarem... Polecam. GL!
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Grigor Dimitrov - Rafael Nadal
✅ Dimitrov +6,5 gemów 1,72 Bet365 ✅
Oczywiście faworyt tego spotkania jak i całego turnieju jest jeden, ale myślę że młody Bułgar jest w stanie wygrać co najmniej 6 gemów, zakładając, że będzie to dwu setowy pojedynek. Dimitrov nie stracił seta w ostatnich 3 spotkaniach, pokonując Xaviera Mallise, kiepskiego ostatnio Tipsarevica i Floriana Mayera. Od połowy lutego przegrał 3 spotkania - z Djokovicem, Murrayem i Del Potro. O Nadalu pisać raczej nie trzeba, miażdżąca ostatnio forma raczej doprowadzi go przynajmniej do finału turnieju. Dimitrov większych szans niestety nie ma, ale myślę, że mimo wszystko jest w stanie powalczyć i przegrać conajmniej 6:3, 6:3.​
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Wawrinka - Tsonga 1 1,72 Bet365⛔
Dimitrov (+6,5 )
- Nadal 1 1,72 Bet365✅✅
Dwa pojedynki na dzisiaj. Co do pierwszego meczu ... Opinia o Tsondze u mnie się nie zmieniła. Wczoraj liczyłem, że Melzer zagra chociaż przyzwoicie ale nic z tego. Tsonga dostał mecz w prezencie. Było jednak widać, że jak Melzer 2-3 razy przyspieszył w meczu, to Tsonga gubił się. Co więcej, bardzo dużo razy odgrywał na środek kortu co niestety Melzer ładował w siatkę. Wawrinka nie wyobrażam sobie, żeby popełniał tyle błędów a wręcz przeciwnie, myślę, że będzie szukał winnerów i przedłużał wymiany. Bardzo fajny meczyk, forma w tym turnieju po stronie Wawrinki.
Drugi mecz to handi na Dimitrova. Już wczoraj jak o nim pisałem, wspomniałem, że jego motywacją może być możliwy pojedynek z Nadalem. Myslę, że Dimi tutaj będzie chciał powalczyć na całego i pokazać najlepszy tenis. Skoro Kohli pokrywa to handi, to nie inaczej powinno być dzisiaj. Nadal widać, że miewa małe przestoje a Dimi fajna taktyczna i techniczna gra. Najważniejsze to pilnować swoich podań i kiedy będzie okazja to walczyć o coś więcej.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
To może i ja &quot;dwa słówka&quot; na temat meczu Tsonga - Wawrinka

KUPON #2013_KWIECIEŃ_124 ✅✅✅
???? Tsonga J-W. - Wawrinka S. (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 26 63 i trwa 3 set :cool:
TYP:
Powyżej 2.5
KURS: 2.25

Bet365

Może i forma Stasia nieco lepsza niż Tsongi, o czym mowa w poście wyżej, ale ja bym tutaj Francuza nie skreślał. Owszem Wawrinka przejechał się wczoraj po Andym jak po burej su... (nie pamiętam kiedy ktoś ostatnio tak zlał Murraya) no ale spokojnie, mecz meczowi nie równy.
Grali ze sobą trzykrotnie i każdy mecz był baaardzo wyrównany. Dziś moim zdaniem będzie podobnie i jak Stasiu wygra to raczej nie w stosunku 2:0. Wawrinka ponad to też jest trochę typem gracza HOT HEAD i czasami łatwo się wkurza na korcie, co Tsonga na pewno będzie starał się wykorzystać.
Head-to-Head matches
22/2012 ATP French Open (FRA) Clay Jo-Wilfried Tsonga Stanislas Wawrinka 6-4 7-6(6) 3-6 3-6 6-4
21/2011 ATP French Open (FRA) Clay Stanislas Wawrinka Jo-Wilfried Tsonga 4-6 6-7(3) 7-6(5) 6-2 6-3
40/2007 ATP Metz (FRA) I_Hard Jo-Wilfried Tsonga Stanislas Wawrinka 6-7(6) 6-4 6-4

Na takim etapie turnieju każdy daje z siebie maksa i zdziwię się bardzo jak ten mecz pójdzie pod dyktando jednego czy drugiego zawodnika, bo obydwaj prezentują się tutaj bardzo dobrze. Wczoraj meczu Wawrinki niestety nie oglądałem, bo trzeba pracować, ale po statach widać że to raczej Andy zagrał fatalnie (1st Serve Points Won 48%, Return Points Won 25% - to bardzo słaby wynik). Proszę o potwierdzenie tej tezy przez osobę która mecz oglądała ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Monte Carlo
???? Fognini F. - Gasquet R.
Fognini F. +4,5 ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 3/10
Szczerze to typ chodzi za mną od jakiegoś czasu, już kiedyś tak miałem przy innym typie i nie weszło. Tym razem liczę na to, że się uda. Z typu na Gasqueta zrobił się mały mass pick, nic dziwnego bo prezentuje się tutaj naprawdę solidnie. Ale Richard to jest ktoś kto nie ma psychiki, po serii kapitalnych gemów potrafi psuć na potęgę, ma często przestoje w grze, z Almagro w Miami zaczął od stanu 4:1, z Murrayem wygrał set w tie-breku by później gładko przegrać dwa kolejne do dwóch, z Paire w Monte Carlo wygrał pierwszy set 6:1, a w drugim secie potrafił stracić 6 gemów pod rząd. Już na turnieju w Miami pojawiały się opinie, że Ferrer gra słabo, albo Melzer, a okazało się, że jeden był o krok od zwycięstwa turnieju, a drugi grał w ćwierćfinale. Tommy Hass oldboy dochodzi do półfinału. Tutaj wcale nie skreślałbym Fogniniego, 2:0 z Berdychem, 2:0 z Ramosem czy 2:1 ze swoim kolegą z Włoch Seppim to nie są jakieś złe wyniki. Francuz potrafi odstawić taki numer jak w Marsylii gdzie w 3 secie miał 5:3 30:0 i ostatecznie przegrał mecz z Mullerem. Nie grałbym na pewno Gasqueta po kursie 1,35. Zaznaczam, że podany typ jest bardziej na przeczuciu niż oparty na jakiejś konkretnej analizie. Nawet wynik 4:6 4:6 daje nam plus, a Fognini nie często stoi przed półfinałem Mastersa więc będzie robił wszystko na korcie by tam się znaleźć.
Wynik: 7:6(0) 6:2 ✅
- - - - -
ATP Monte Carlo:
Janowicz J. - Anderson K. Anderson K. ::: 1,81 ✅
Kohlschreiber P. - Andujar-Alba P. Andujar-Alba +4,5 ::: 1,54 ✅
Dolgopolov A. - Del Potro J.M. Dolgopolov A. +5 ::: 1,53 ✅
Cilic M. - Anderson K. Cilic M. -2 ::: 1,60 ✅
Wawrinka S. - Murray A. Wawrinka S. +4 ::: 1,55 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
KUPON #2013_KWIECIEŃ_120 ✅
???? F. Fognini (+1.5 Sets) vs R. Gasquet (-1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 76 62
KURS:
2.01
Stawka: 75 | Zysk: 75.75 PLN

PinnacleSports

TYM RAZEM muszę zgodzić się z AKA SHAKAL bo ma w większości rację... Co więcej, pójdę krok dalej i stawiam na WIN przynajmniej jednego seta przez Fabio.
&quot;Richard to jest ktoś kto nie ma psychiki, po serii kapitalnych gemów potrafi psuć na potęgę, ma często przestoje w grze&quot; - psychikę ma każdy, tylko niektórzy słabszą (Gasquet mega odporny nie jest na pewno) ale przestoje na pewno Francuzowi się zdarzają. Nawet w tym turnieju było to widoczne w meczu z PAIRE gdzie drugi set Gasqueta to dno, no ale się jak zwykle pozbierał ????
Fognini natomiast narazie idzie jak burza przez turniej BEZ STRATY SETA ograł Berdycha i Ramosa, czyli bardzo mocnych zawdoników - jeden set urwany przez Seppiego. Zwłaszcza wygrana wczoraj 2:0 z Berdychem zrobiła na mnie mega wrażenie. Stawiałem w tamtym meczu na SETA na Fabio, ale nie przypuszczałem, że tak łatwo Włoch poradzi sobie z Czechem.
Jeżeli chodzi o H2H to grali ze sobą dwa razy ale na HARD więc myślę, że większego znaczenia akurat ta statystyka dziś nie będzie miała...
Head-to-Head matches
2/2012 ATP Sydney (AUS) Hard Richard Gasquet Fabio Fognini 6-2 6-1
39/2007 ATP Mumbai (IND) Hard Richard Gasquet Fabio Fognini 6-0 6-1

Podsumowując, wątpię że Francuz pokona dziś gładko Fogniniego - jeżeli w ogóle go pokona ???? Fabio na pewno nie jest na straconej pozycji i da z siebie wszystko żeby powalczyć o najlepszy wynik w tym sezonie !!
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Djoko - Nieminen +5,5 2,11 Pinnacle
Ten kurs na te handi wygląda jak promocja, aż trudno uwierzyć. Przeciez Serb gra na 60% sił, od DC jest kontuzjowany. Dzisiaj z Monaco mogł go pokonac, ale jest po prostu słaby. Djoko na jednej nodze ogrywa 90% turu, ale nie przychodzi mu to łatwo. Nieminen stary wyjadacz już dzisiaj pokazał klase, i naprawdę wytrzymał wojne nerwów. Zrobił to co wielu nie potrafi, czyli wykorzystał niedyspozycje przecnika. Ten mecz Fina kosztował mase sił, pod koniec juz naprawde był wycieczony, nogi mu sie lekko uginały. To na pewno może martwić, ale myśle, że będzie to wyrównany mecz, może Fin odprawi z kwitkiem kolejnego faworyta? Czemu nie... Handi naprawde fajne a kurs miód, vamos Jarko!
Tutaj bym baaaardzo uważał z tym typem ze względu na pogrubiony fragment właśnie...
Wczoraj w końcowej fazie meczu z DelPotro Nieminen ledwo stał na nogach i w niektóych uderzeniach stawiał wszystko na jedną kartę, bo już nie miał siły kontynuować wymiany. Trzeba powiedzieć że Nieminen już młodym zawodnikiem nie jest (32 lata na karku) i wczorajszy mecz na pewno będzie przez Fina dzisiaj odczuwalny. Jeden dzień na regenerację po takim wysiłku może być za mało, więc ja bym bardzo uważał z tym HANDI, choć nie twierdzę, że typ nie ma szans na powodzenie - znając pajacowanie i aktorzenie Djokovica ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom