>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Monte Carlo, 14-21.04.2013

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nadal - Dimitorv
over 2,5 sets
kurs 7.0 czasem sie uda taki rodzynek wychaczyc ????
bet365
2/10

Zamierzam zagrać za drobne.
Typ mnie zaciekawil, bo jestem zdania, ze Nadal dzis trafi na chlopa, ktory jest w formie i bedzie pierwsza prawdziwa batalia dla Hiszpana, ktora nie koniecznie bedzie latwa dla Nadala 2:0.
Bulgar stanie na glowie, bo wie ze ma szanse dzis zaistniec w wielkim tenisie...
kurs jest wielki...mysle, ze przesadzony.
BTW...czy ktos wie dlaczego BET365 nie ma w ofercie handi na sety ?!!!!
No koszmar jakis......
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
blads 187

blads

Użytkownik
od zawsze oferta wygląda u nich w ten sposób. Ja się nigdy nie spotkałem żeby wystawili handi na set i podejrzewam że to się już nie zmieni nigdy
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Typ mnie zaciekawil, bo jestem zdania, ze Nadal dzis trafi na chlopa, ktory jest w formie
Co to jest dla Nadala na cegle Dimitrov w formie? kolejny sparingpartner, raczej nic więcej. Jeden moment przyspieszenia i Bułgara już nie ma. Monte Carlo to mega wolna mączka, serwisem Dimitrov tutaj nic nie zdziała. Stawianie na jakieś sety wygrywane przez Grigora to raczej mija się z celem, nie wiem jaki cud musiałby się wydarzyć aby to weszło.

Nadal -6.5 (2.18) Pinnacle ⛔ no i jest cud
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Co to jest dla Nadala na cegle Dimitrov w formie? kolejny sparingpartner, raczej nic więcej. Jeden moment przyspieszenia i Bułgara już nie ma. Monte Carlo to mega wolna mączka, serwisem Dimitrov tutaj nic nie zdziała. Stawianie na jakieś sety wygrywane przez Grigora to raczej mija się z celem, nie wiem jaki cud musiałby się wydarzyć aby to weszło.
Nadal -6.5 (2.18) Pinnacle
CZEMU CUD od razu ??? Przecież Nadal jest TYLKO człowiekiem i słabszy moment i jemu nawet w Monte Carlo się może przydarzyć... Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno temu w MIAMI wielu typerów stawiało na Gulbisa w meczu z Nadalem skazując Hiszpana na pożarcie, że po kontuzji, że jeszcze nie w gazie itp ... Takie wtedy szły komentarze.
Teraz już kilka tygodni później Nadal jest w takim gazie że każdego zniszczy bez straty choćby seta ??? Oj nie nastawiałbym się na to i wcale się nie zgodzę z tym, że &quot;Stawianie na jakieś sety wygrywane przez Grigora to raczej mija się z celem&quot;. Wg mnie po takim kursie można spokojnie delikatnie sobie spróbować. Almagro, Berdych, DelPo, Murray już polegli !! Dlaczego Nadal nie miałby mieć problemów pierwszy raz w tym turnieju ??
Po za tym, Dimitrov skoro ma być następcą Federera (bo tak się o nim mówi), to w końcu pasowałoby żeby coś pokazał w większej imprezie... Jak się spręży to na pewno jest w stanie powalczyć z Nadalem, nawet tutaj w stolicy &quot;króla mączki&quot; ???? W Miami ostatnio Dimitrov ładnie powalczył z Murrayem doprowadzając do TIE BREAKA - przegrał ale po walce, tutaj może być podobnie i przy odrobinie szczęścia może nawet wygrać seta.

KUPON #2013_KWIECIEŃ_125 ✅✅✅
???? G. Dimitrov (+1.5 Sets) vs R. Nadal (-1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 26 62 i trwa trzeci set :jupisdfgdfg::jupisdfgdfg::jupisdfgdfg:
KURS:
5.250
Stawka: 40 | Zysk: 170 PLN

PinnacleSports

EDIT:
Jestem baaaardzo blisko poprawnego typu !! Dimitrov prowadzi 5:2 w drugim secie ???? oby dał radę dociągnąć tego seta do końca !!
HEHE i CUD się spełnił !! Dimitrov wygrywa drugiego seta !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Panowie gratuluję tych Waszychch celnych typów w kierunku Dimitrova, ale pewnie sami się nie spodziewaliście aż tak niesamowitej jego dyspozycji w dzisiejszym meczu ;)
Jednak ja już teraz uważam, że Rafie nikt (Tsonga, ani Djokovic) nie postawi nawet w 80% tak ciężkich warunków, jakie dzisiaj postawił Bułgar. Do tego Nadal już chyba będzie wiedział, by grać agresywniej i pewniej, bo może być źle. Moim zdaniem do końca turnieju przed Rafą 4 sety.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Tutaj bym baaaardzo uważał z tym typem ze względu na pogrubiony fragment właśnie...
Wczoraj w końcowej fazie meczu z DelPotro Nieminen ledwo stał na nogach i w niektóych uderzeniach stawiał wszystko na jedną kartę, bo już nie miał siły kontynuować wymiany. Trzeba powiedzieć że Nieminen już młodym zawodnikiem nie jest (32 lata na karku) i wczorajszy mecz na pewno będzie przez Fina dzisiaj odczuwalny. Jeden dzień na regenerację po takim wysiłku może być za mało, więc ja bym bardzo uważał z tym HANDI, choć nie twierdzę, że typ nie ma szans na powodzenie - znając pajacowanie i aktorzenie Djokovica ????
Nikt do końca nie wie czy Djoko rzeczywiście odczuwa jeszcze skutki kontuzji, jeżeli tak to zmęczenie Fina przestaje być tak istotne. Serb mnie kompletnie nie przekonuje w tym turnieju, Monaco powinien go położyć już w drugim secie, w trzecim Argentyńczyk się pogubił totalnie, mimo że do samego końca była szansa choćby na tie breaka. W turnieju Joker jeszcze nie wygrał do 0 i liczę, że podmęczony Jarkko będzie walczył do końca.
powyżej 19 gemów 1.85 ZWROT
Widzę większość gra hendi na Włocha, ja pocisłem -4 na Gasqueta. Tak Richard ma problemy z psychiką ale jak po drugiej stronie jest ktoś z większym nazwiskiem, Francuz to jeden z lepszych techników w tourze, Włoch imponuje w tym roku na cegle mimo to uważam że pokonanie pod rząd takich nazwisk to dla Fogniniego za dużo na jeden turniej.
Gasquet -4 1.85⛔ Graty dla wszystkich co typowali przeciwnie
Do ziarnoo/ Nie wygrałem nic ale też nie straciłem, co nie jest ważne - ty natomiast jesteś mocno w plecy(2 PLN ???? ) i dalej zmyślaj bajki w swoich analizach bo o to głównie chodzi. Dodaj jeszcze sobie minusika, jakbyś trafił zasypał byś plusami.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Djokovic - Nieminen
Typ: handicap na sety Nieminen + 1.5 ⛔
Kurs: 2.80
Bukmacher: Betsson
Djoko gra z kontuzja, pozatym w kazdym spotkaniu w Monte Carlo tracil seta, wiec mysle ze waleczny Fin rowniez dzis &quot;urwie&quot; jednego.Licze na zaciety mecz i przynajmniej jeden wygrany set Nieminena.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Djokovic - Nieminen 1(-7.5 gems) @ 3.9 Pinnacle
Już niewiele zostało do finału, więc Djoko powinien zwiększyć obroty i odprawić z kwitkiem słabego Nieminena, który nie wiem jakim cudem pokonał wczoraj Del Potro. Serb niby gra z kontuzją, ale to raczej niezła ściema. W dwóch poprzednich pojedynkach wygrywał 2-1 w setach, przegrywając pierwszego, by później spokojnie odnosić zwycięstwo. Jego poziom jest poza konkurencją, w pełni kontroluje przebieg spotkań. Liczę, że dziś będzie starał się szybko pokonać rywala, by oszczędzić siły na finał i wzbudzić respekt Nadala, z którym pewnie tam się spotka. Sądzę, że Novakowi spokojnie uda się kilka razy przełamać serwis rywala, swoje będzie wygrywał, w efekcie czego Jarkko za wiele nie ugra.
6-4,6-3 propozycja nietrafiona, ale dominacja Djokovica nad Jarkko nie wymaga komentarza;
Ps. Robel ile wygrałeś?
(trzeba być niezłym półgłówkiem żeby odpowiadać na pytania retoryczne hehehe =&gt; 2 posty wyżej)
Cytat Robela &quot; Serb mnie kompletnie nie przekonuje w tym turnieju, Monaco powinien go położyć już w drugim secie, w trzecim Argentyńczyk się pogubił totalnie, mimo że do samego końca była szansa choćby na tie breaka.&quot; - wynik seta 6-2 hahaha takim rozumowaniem to nawet ty masz szanse na TB z Djoko
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robel 153

robel

Użytkownik
Djokovic - Nieminen 1(-7.5 gems) @ 3.9 Pinnacle
Już niewiele zostało do finału, więc Djoko powinien zwiększyć obroty i odprawić z kwitkiem słabego Nieminena, który nie wiem jakim cudem pokonał wczoraj Del Potro. Serb niby gra z kontuzją, ale to raczej niezła ściema. W dwóch poprzednich pojedynkach wygrywał 2-1 w setach, przegrywając pierwszego, by później spokojnie odnosić zwycięstwo. Jego poziom jest poza konkurencją, w pełni kontroluje przebieg spotkań. Liczę, że dziś będzie starał się szybko pokonać rywala, by oszczędzić siły na finał i wzbudzić respekt Nadala, z którym pewnie tam się spotka. Sądzę, że Novakowi spokojnie uda się kilka razy przełamać serwis rywala, swoje będzie wygrywał, w efekcie czego Jarkko za wiele nie ugra.
Dawno się nie wkurzyłem tak jak dzisiaj - dlaczego mój post został skasowany?
Jak już to powinien być skasowany ten stek bzdur co jest powyżej. Jak ma takie coś pisać to lepiej niech nic nie pisze.
1. Już niewiele zostało do finału, więc Djoko powinien zwiększyć obroty i odprawić z kwitkiem słabego Nieminena - Novak ledwo przechodził kolejne rundy i niby ma zwiększyć obroty? Brawo za inteligencje. Słaby Nieminen - gościu który pokonuje Del Potro i Roanica.

2. Serb niby gra z kontuzją, ale to raczej niezła ściema. W dwóch poprzednich pojedynkach wygrywał 2-1 w setach, przegrywając pierwszego, by później spokojnie odnosić zwycięstwo. - niezła ściemę to ty nam serwujesz. Co do kontuzji to nie ulega wątpliwości że ona jest pytanie tylko w jakim stopniu przeszkadza w grze.
Tak pisałeś jeszcze wczoraj:
Jeśli chodzi o Serba to we wczorajszym starciu z Youznym, pokazał, że wciąż doskwiera mu kontuzja, która dała o sobie znać podczas Pucharu Davisa. Co chwila można było zauważyć grymas bólu na jego twarzy, więc wątpię by ryzykował grę na 100%.
3. Liczę, że dziś będzie starał się szybko pokonać rywala, by oszczędzić siły na finał i wzbudzić respekt Nadala, z którym pewnie tam się spotka. - to jest chyba najśmieszniejsze zdanie ???? Pokonanie Nieminena, jak może wzbudzić respect u Nadala pokonanie takiego słabego zawodnika jak Nieminen.
4. Sądzę, że Novakowi spokojnie uda się kilka razy przełamać serwis rywala, swoje będzie wygrywał, w efekcie czego Jarkko za wiele nie ugra - Twoja analiza to powinno być tylko to zdanie, ty tylko sądzisz, nie podpierasz niczym swoich typów, liczysz na szczęście, masz pewnie 14 lat, 2 PLN w kieszeni od mamy na chipsy i lepiej je sobie kup - przynajmniej coś z tego będziesz miał[/B]
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
1. Novak ledwo przechodził kolejne rundy i niby ma zwiększyć obroty? Brawo za inteligencje. Słaby Nieminen - gościu który pokonuje Del Potro i Roanica.
- wygrane różnicą 5 i 6 gemów to ledwo-wygrane? to dopiero śmieszne, chyba nie wiesz kto to djokovic hahaha co z tego ze pokonał del Potro i Raonica - mecz meczowi nie równy!!
2. niezła ściemę to ty nam serwujesz. Co do kontuzji to nie ulega wątpliwości że ona jest pytanie tylko w jakim stopniu przeszkadza w grze.
- pisząc &quot;ściema&quot; miałem na myśli, że nie ma ona większego znaczenia; a Ty jak bierzesz się za komentowanie to przynajmniej podałbyś konkretny argument, info na temat tej domniemanej kontuzji, bo z Twojego zaprzeczenia nic nie wynika
3. jeśli chodzi o Nadala, będzie mu cieżko pokonać Djokovica w takiej dyspozycji w finale ????
4. podpieram się własnym doświadczeniem, bo doskonale wiem, że umiejętności to nie wszystko, a szczęście zwykle sprzyja lepszym
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Co tak ciuchutko przed półfinałami ?? ????

KUPON #2013_KWIECIEŃ_134 ⛔
???? N. Djokovic/F. Fognini (O 20.5) dla Mecz. WYNIK 62 61
KURS:
2.110
Stawka: 100 | Zysk: 111 PLN

PinnacleSports

Zastanawiałem się tutaj czy grać na seta na Fogniniego czy właśnie OVER. Wybrałem drugą opcję bo na tym etapie turnieju Djoko myślę już pajacował nie będzie i zagra jak najbardziej na poważnie. Zatem będzie ciężko żeby Fabio cokolwiek tutaj ugrał ale wg mnie powinien powalczyć.
Grali ze sobą 6 razy, raz nawet Fabio wygrał, ale było to bardzo dawno temu... Ostatnie dwa mecze rok i dwa lata temu były bardzo zacięte - trzysetowe. Tutaj Fabio szaleje, wielu już go skazywało na porażkę znacznie wcześniej a osiągnął już półfinał!! Super wynik ale moim zdaniem na tym etapie przygoda Fabio się kończy ALE NA PEWNO LEKKO Djokovicowi dziś nie będzie i typuję tutaj OVER po ciekawym kursie.

EDIT:
No niestety, wszystko nie może się udać ???? Fabio grał cały mecz z grymasem bólu na twarzy, brał medicala, nie powalczył w ogóle...
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Ja tam zagrałem rano handi na sety Włocha:
Turniej: ATP Monte Carlo
Spotkanie: Djokovic vs Fognini
Typ: Fognini +1,5 seta
Kurs: 2,90
Bukmacher: Unibet

Historia gier - bardzo zacięte mecze. Forma Włocha bardzo wysoka + nawierzchnia ziemna, na której wygląda nalepiej. Djoko jakby nie patrzeć nie jest w pełnej dyspozycji fizycznej i na 3 mecze w dwóch oddał sety rywalom. Jak dla mnie nie ma w nim żadnego specjalnego pajacowania, a jeśli nawet jest to nie takie, że oddaje sety dla zabawy. Dostaje sporo środków przeciwbólowych i granie z niedoleczonym urazem nie wpływa na komfort gry. Fabio jak najbardziej jest w stanie ugrać seta i pokazać podobną walkę jak Dima z Nadalem. Oczywiście może być gładkie 2:0 dla Serba, ale biorąc pod uwagę to, co już tu widziałem ze strony Novaka, to bardziej prawdopodobny wydaje się długi mecz.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
ja tam zagralem ostro na czyste win FONGINI , djokvic sie meczy od poczatku turnieju , juz z Monaco mial out ,ale nieporadnosc Argentyczyka, Nieminen byl zbytnio zmeczony, teraz czas na Wlocha ktory gra dobrze i nie przegra NOLE OUT niestety nie bedzie finalu DJOKO - NADAL
 
S 11

seaars

Użytkownik
Niestety Fognini zachowal sie jak detka. Fatalny mecz, tragiczna motywacja. Dodatkowo Djoko zagral dobre spotkanie z dodatkiem szczescia, ktore jeszcze dobilo wlocha. Osobiscie rowniez sie dalem nabrac i zagralem + 1.5 seta dosc duza stawka... Mecz zenujacy i bez historii. Szykuje sie swietny final.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Na szybko, Nadal z Tsongą się trochę męczył, Djoko wygrał bez problemu z Fogninim. Jednak sądzę, że w finale Nadal wygra bez problemu a kurs który wystawił pinnacle jest jak najbardziej do wzięcia. Kurs na mecz dla Nadala jest nawet wyższy niż na wygraną całego turnieju przed nim ????
Nadal @ 1.521 9/10 pinnacle
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No i zbierajac kursy z Marathona czy Pinnacle to wyszlo sporo wiecej, ponadto na live z Dimitrovem bylo ponad 1.40 ale niewazne...

Final to raczej over gemowy, jeden i drugi maja swoje male problemy i ciezko wskazac jednoznacznego faworyta. Napewno faworytem nie jest Serb. Hiszpan z meczu z Dimitrovem a z meczu z Tsonga to tez spora roznica. Z Francuzem spokojny mecz moglo sie rownie dobrze skonczyc 6-3 6-1. Z Dimitrovem wiadomo co bylo i mozliwe nawet odpadniecie z turnieju.

Pytanie jak zagra Serb? Jesli gralby tak ofensywnie jak Dimitrov to pewnie szanse spore ale znajac jego to bedzie cudowanie, jeden wielki teatr, grymasy, machanie rekami i rozmowy z samym soba. To nie wrozy dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 2

sebcio89

Użytkownik
Faworyt to na pewno Nadal. Serb może być groźny, ale w tym turnieju nie zasłużył na finał. Miał dużo łatwiejszych rywali, z którymi i tak miewał spore problemy. Kontuzja może jakaś tam jest, ale nawet gdyby jej nie było stawiałbym na Nadala. Wg mnie zarówno w meczu z Dimitrovem, jak i z Tsongą Hiszpan zagrał na podobnym poziomie. To właśnie Dimitrov w 2 i 3 secie grał niesamowicie i postawił trudne warunki (gdyby był w drugiej części drabinki możliwe że to właśnie on jutro by grał w finale). Podobnie dzisiaj Tsonga, w 2 secie zaczął bardziej ryzykować, Nadal rozluźnił się bo myślał że skoro 5:1 to już wygrał mecz i stąd się wzięła ta zacięta rywalizacja w drugiej połowie meczu. O przeciwnikach Djokovicia nie warto za dużo pisać - Serb w optymalnej dyspozycji powinien każdego z nich odprawić z kwitkiem w 2 krótkich setach. Będzie to 3 finał Nadal - Djokovic w Monte Carlo i znowu lepszy okaże się Hiszpan, w innym przypadku będzie to może nie sensacja, ale spora niespodzianka.
 
dx2 255K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Nadal 2 @1.45
Nie bede sie rozpisywac, bo jak juz stwierdzilem meczow w tym tygodniu, ktore zobaczylem mozna policzyc na palcach jednej reki, wliczajc dzisiejsze polfinaly, ale na Nadala postawic w Monte Carlo musze. Dzis Hiszpan wysrubowal swoj rekord spotkan w Ksiestwie Monaco do poziomu 46-0. Od strony merytoryczenej nie mam sie co rozpisywac, bo obejrzec po 1 spotkanie Hiszpan i poltora Serba w calym turnieju to o wiele za malo, ale jestem pewny, ze Nadal nie omieszka pokazac Serbowi miejsca na cegle, bo Serb w ostatnich starciach tej dwojki radzil sobie zdecydowanie lepiej, wiec pora na Rafe.
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Ja widziałem wszystkie mecze obu i zdecydowanie Rafa miał lepiej dysponowanych przeciwników. Djokovic wygląda, jakby powyżej pewnego poziomu tutaj nie mógł wejść. Set dla Youzhnego i Monaco (który np wcześniej z Tsongą zaliczył 3 setowy pogrom w DC, i który ledwo, ledwo ograł Gulbisa, który znowu &quot;ledwo&quot; wygrał z &quot;ledwo&quot; chodzącym na nogach Isnerem). Fognini dzisiaj nie zrobił nic, odpuszczanie, heheszki itp jak zwykle, pożegnany gwizdami schodząc z kortu - a mimo tego, że nie robił nic na korcie, to potrafił Djoka złapać i zaskoczyć.
O Nadala przeciwnikach. Matosevic te 2 gemy w 2 secie ugrał grając super. Kohlschreiber moim zdaniem lepiej grał niż Youzhny i Monaco. Dimitrov tak jak ktoś wyżej napisał, gdyby nie grał z Nadalem, to powinien znaleźć się w finale, gdyż grał po mistrzowsku. A dzisiaj Tsonga przez 2, czy 3 świetne punkty z rzędu złapał świetne momentum, wiarę i zdecydował się zagrać na 100pro.
@dx2: Rafa w 2003 roku w 3R przegrał z Guillermo Coria 7-6(3) 6-2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom