>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Monte Carlo, 14-21.04.2013

Status
Zamknięty.
majestro 3K

majestro

Użytkownik
M.Raonic - J.Benneteau @1.44 bet365
Nie wiem co za amator wystawił ten kurs ale cóż trzeba korzystać póki jest. Oczywiście Raonic dużo traci na cegle ale nie na tyle aby nie pokonać będącego w fatalnej formie francuza który zresztą także za cegłą nie przepada.
Jeśli ktoś chce jakiś wyższy kurs to niech sobie zagra Robina Haasa też nad nim myślałem ale ostatecznie odpuszczam.
Gdzie ty znalazłeś taki niski kurs. Wszędzie powyżej 1.50. W betway 1.60, także po 1.44 nie grajcie. Ale sam typ oczywiście popieram. Raonic jak tylko zagra na poważnie to powinien na luzie wygrać.
Typ na Haase po 1.80 też oczywiście popieram, bo nie wiem jak tak dobry tenisista mógłby przegrać z takim zerem jak Roger-Vasselin.
Roberto Bautista Agut - Giles Simon 2 1.22 Bwin Idealny typ do mojego tripelka Hiszpan ostatnio w tragicznej formie przegrywa wszystko jak leci w dodatku czasami kreczuje w starciu z drugim przebijaczem Atp ( zaraz po David Ferrer) nie daje mu większych szans H2H 2-0 dla Simona wszystko w dwóch setach typ gram dlatego że idealnie pasuje mi do tripelka Set Vinci Paire i właśnie Simon ci którzy dobrali inny mecz mogą to odpuścić
Simona po takim kursie to bym nigdy w życiu nie zagrał. Przecież on gra Katastrofalnie, przez duże K. Dno, dno i jeszcze raz dno. Gdyby Bautista były w formie z końcówki ubiegłego sezonu lub choćby z początku tego, to bym ostro wciskał na niego, a tak to postoje z boku.
A największą promocją 1 rundy jest oczywiście Anderson po 1.80, który powinien zdemolować Janowicz, ale o tym meczu to jeszcze później napiszę jak będę miał czas.
//
Grajcie grajcie po 1.44 bo warto. A kurs znalazłem w Bet365 co jest napisane grubym drugiem ehh... Teraz jest max 1.55 w bukach więc znowu aż taki ten kurs niski nie ma
No offence, ale po 1.44 nie wart, gdy gdzie indziej masz wyżej. W betway jest 1.60, więc różnica 0.16 dość wyraźna. Pokazując na liczbach. Po stawce 100 zł równica wygranej to 16 zł, przy stawce 1000 zł różnica to 160 zł. Przy stawce 10000 równica wygranej to 1600 zł. I tak dalej. Jeśli dalej cię nie przekonałem, to spójrzmy na to inaczej. Gdzieś masz dostępny kurs 1.44, a w swoim bet365 masz o 0.16 mniej czyli 1.28. Czy to 1.28 ciągle grałbyś ten mecz? Chyba nie? A przecież to taka malutka różnica 0.16.
Także nie upierajmy się przy swoim jak nie mamy racji.
Pozdrawiam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Monte Carlo
???? Janowicz J. - Anderson K.
Anderson K. ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 5/10
Janowicz po przegranym finale Mastersa w Paryżu 2012 u jednych zyskał miano jakiegoś tenisowego guru, a to, że Tipsarevic i Murray śpieszyli się na Londyn już mało kto pamięta. Polak w tym sezonie zdołał już przegrać między innymi z Bakerem, Victorem Hanescu (na hali), Belluccim (bez formy) czy z kimś z tenisowego topu jak Gasquetem, Almagro i Berdychem. Jego zwycięstwa w 2013 roku były objęte jakąś mistyczną dramaturgią np. na Australian Open wyciągnięcie meczu z przeciętnym Hindusem Devvarmanem ze stanu 0:2, robienie z siebie gwiazdora na korcie w meczu z Nalbandianem. Na Davis Cupie w Polsce stracił pierwszy set z graczem Roelofse (510 miejsce), do tego skoro wspomniałem już o tych rozgrywkach między krajowych, to ciekawą informacją na pewno jest to, że Jerzy Janowicz miał tam kłopoty zdrowotne, co później potwierdziło się informacją o odwołaniu spotkania pokazowego na turnieju w Katowicach przeciwko Łukawoszi Kubocie.
Podejrzewam, że jednym z argumentów za Polakiem będzie fakt o ilości rozgrywanych meczach na kortach ziemnych, ale ja do tego osobiście podchodzę z dużym dystansem, bo poziom rywali na tamtych turniejach był na bardzo niskim poziomie.
Anderson to dwie półki wyżej. Jerzy Janowicz przy regularnych graczach typu Ferrer, Gasquet na korcie ma spore kłopoty, tak też myślę, że będzie w meczu z Afrykaninem. Anderson jest mocny psychicznie, w 2013 roku prezentuje się świetnie, to że częściej gra na hardzie, a w Monte Carlo jest mączka to o niczym negatywnym nie świadczy, bo poprzednie lata pokazały, że i na tej nawierzchni potrafi dobrze grać. Nie biorę pod uwagę argumentu, o zmęczeniu Andersona, bo doszedł do finału w Casablance to na Mastersie w Monte Carlo wątpię by nie dał z siebie 100%. Co do typu ciekawostką jest to, że PaddyPower Janowicza wystawił w roli faworyta, u innych bukmacherów mecz oceniany jest wyrównany, a lepsze firmy typu Pinnacle, Bet365, 10Bet to właśnie Andersona widzą jako faworyta wygrania meczu.
Wynik: 5:7 (9)6:7 ✅
- - - - -
ATP Houston, ATP Casablanca:
Klizan M. - Anderson K. Powyżej 21,5 gemów ::: 1,64✅
Ginepri R. - Monaco J. Ginepri R. +4,5 ::: 1,76 ⛔ Smyczek T. - Monaco J. Smyczek T. +4,5 ::: 1,86 ⛔
Alund M. - Hewitt L. Alund M. +3,5 ::: 2,32 ✅
Haase R. - Bautista-Agut R.
Haase R. ::: 2,32 ✅ Zemlja G. - Anderson K. Anderson K. ::: 1,31 ✅
Haase R. - Klizan M. Klizan M. ::: 1,56 ✅
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Simona po takim kursie to bym nigdy w życiu nie zagrał. Przecież on gra Katastrofalnie, przez duże K. Dno, dno i jeszcze raz dno. Gdyby Bautista były w formie z końcówki ubiegłego sezonu lub choćby z początku tego, to bym ostro wciskał na niego, a tak to postoje z boku.
No to napisałem przecież ze gram tylko dlatego ze ładnie podbija mi tripla dlatego się zdecydowałem i nie przesadzaj Simon wcale nie gra takiej katastrofy może z Monaco mu nie wyszło ale już z Berlocqiem powalczył ile mógł na dany moment a Agut przegrywa ostatnio wszystko jak leci i jest w jeszcze gorszej formie niż Smon poza tym Simon już z nim grał i dwa mecze wygrał pewnie
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Ja jak najbardziej popieram Shakala i polecam zagranie Rafaela Nadala, jako zwycięzce turnieju. Sam wszedłem w ten typ poważnie, gdyż jest on w mojej ocenie pewien. Shakal wszystko napisał, ja jeszcze dodam to, co wyczytałem w wywiadzie z Djokovicem.
Novak mieszka w MC i od kilku dni trenował na kortach klubu, lecz jego treningi nie były treningami, do jakich normalnie przywykł przygotowywując się do turniejów. Przez problemy z kostką trenuje na pół gwizdka, choć co trening starają się z ekipą pójść dalej. Serb nie chce zawieść kibiców, gdyż ci zawsze w MC mu dopingują, ale jego występ w turnieju stoi pod znakiem zapytania. Novak przyznaje, że jeszcze nie jest pewien swojej kostki i czy będzie gotowa na granie na 100%, gdyż na tym turnieju musiałby dać z siebie w końcu 100% (co nawet przy obecnym 100% nie wiem, czy by coś dało w pojedynku z Nadalem). Decyzję, czy wyjdzie na kort na mecz drugiej rundy podejmie we wtorek. Djok mówi, że nie chce nikogo zawieść, a najbardziej siebie, ale jego decyzja będzie na pewno uszanowana przez ludzi organizujących i odpowiedzialnych za turniej.
A Rafa? No cóż. Po tym, co pokazał na IW, to jak był zmotywowany, świadczy tylko o tym, że podczas swojej części sezonu nie powinien mieć sobie równych. Murray w Miami ledwo, ledwo. To Cilic go łamał jak chciał, to Ferrer prawie go ograł...
Ja pobrałem typ 2 razy, raz po 1,56, potem po 1,50, teraz kurs jest niższy, ale zysk to zysk:
Rafael Nadal wygra turniej Monte Carlo 2013
Pinnaclesports
1,426
10/10
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Ja jak najbardziej popieram Shakala i polecam zagranie Rafaela Nadala, jako zwycięzce turnieju. Sam wszedłem w ten typ poważnie, gdyż jest on w mojej ocenie pewien. Shakal wszystko napisał, ja jeszcze dodam to, co wyczytałem w wywiadzie z Djokovicem.
Novak mieszka w MC i od kilku dni trenował na kortach klubu, lecz jego treningi nie były treningami, do jakich normalnie przywykł przygotowywując się do turniejów. Przez problemy z kostką trenuje na pół gwizdka, choć co trening starają się z ekipą pójść dalej. Serb nie chce zawieść kibiców, gdyż ci zawsze w MC mu dopingują, ale jego występ w turnieju stoi pod znakiem zapytania. Novak przyznaje, że jeszcze nie jest pewien swojej kostki i czy będzie gotowa na granie na 100%, gdyż na tym turnieju musiałby dać z siebie w końcu 100% (co nawet przy obecnym 100% nie wiem, czy by coś dało w pojedynku z Nadalem). Decyzję, czy wyjdzie na kort na mecz drugiej rundy podejmie we wtorek. Djok mówi, że nie chce nikogo zawieść, a najbardziej siebie, ale jego decyzja będzie na pewno uszanowana przez ludzi organizujących i odpowiedzialnych za turniej.
A Rafa? No cóż. Po tym, co pokazał na IW, to jak był zmotywowany, świadczy tylko o tym, że podczas swojej części sezonu nie powinien mieć sobie równych. Murray w Miami ledwo, ledwo. To Cilic go łamał jak chciał, to Ferrer prawie go ograł...
Ja pobrałem typ 2 razy, raz po 1,56, potem po 1,50, teraz kurs jest niższy, ale zysk to zysk:
Rafael Nadal wygra turniej Monte Carlo 2013
Pinnaclesports
1,426
10/10
BEZ URAZY ale wg mnie granie typu że Rafael Nadal wygra turniej Monte Carlo 2013 po kursie 1.426 jest śmieszne !! Już lepiej grać po kolei w każdym spotkaniu i wiele więcej się zarobi jak już, bo wątpię, żeby np w finale z Djoko był na Nadala kurs 1,3-1,4 ???? a przecież wcześniej w półfinale czy ćwierćfinale też jak się chce zarobić na Nadalu to będzie do tego okazja ...
Przy ostatnim Masterze w Mami też grano Djokovica stawką 10/10 że wygra turniej i co ? I Haas go po drodze rozwalił ???? Podobnie może być z Nadalem, bo nawet mimo wygranej z Miami w życiu bym się nie zdecydował zagrać taki TYP. Wg mnie to nie jest logiczne ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Daniel Gimeno Traver - Mikhail Youzhny 1 @ 2.07 Pinnacle

Nie za bardzo rozumiem czemu bukmacherzy faworyta upatrują w Rosjaninie. Misza z każdym rokiem jest coraz słabszy, zaś jego forma ostatnia spada po równi pochyłej. Dość napisać, że w ostatnim czasie przegrywał z takimi tuzami jak choćby Leonardo Mayer, Daniel Brands czy Thiemo de Bakker. Z kolei Hiszpan ostatnio prezentuje się naprawdę dobrze , gdyż ostatnio był bliski pokonania Thomasa Berdych oraz walczył jak równy z równym z Nicolasem Almagro. Co więcej na nawierzchniach ziemnych pokonał w tym roku już takich specjalistów od ceglanej mączki jak Alberto Montanes, czy też Carlos Berlocq. Z kolei dla Miszy będzie to pierwszy mecz na ziemi. W identycznej sytuacji do turnieju w Monte Carlo przystąpił rok temu. W efekcie w pierwszej rundzie przegrał w dwóch setach z Frederico Gilem. Wielce prawdopodobne, że powtórkę tego wyniku zobaczymy również dzisiaj.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Daniel Gimeno Traver - Mikhail Youzhny 1 @ 2.07 Pinnacle

Nie za bardzo rozumiem czemu bukmacherzy faworyta upatrują w Rosjaninie. Misza z każdym rokiem jest coraz słabszy, zaś jego forma ostatnia spada po równi pochyłej. Dość napisać, że w ostatnim czasie przegrywał z takimi tuzami jak choćby Leonardo Mayer, Daniel Brands czy Thiemo de Bakker. Z kolei Hiszpan ostatnio prezentuje się naprawdę dobrze , gdyż ostatnio był bliski pokonania Thomasa Berdych oraz walczył jak równy z równym z Nicolasem Almagro. Co więcej na nawierzchniach ziemnych pokonał w tym roku już takich specjalistów od ceglanej mączki jak Alberto Montanes, czy też Carlos Berlocq. Z kolei dla Miszy będzie to pierwszy mecz na ziemi. W identycznej sytuacji do turnieju w Monte Carlo przystąpił rok temu. W efekcie w pierwszej rundzie przegrał w dwóch setach z Frederico Gilem. Wielce prawdopodobne, że powtórkę tego wyniku zobaczymy również dzisiaj.
POPIERAM ten typ, tymbardziej że wygrany z tego pojedynku trafia od razu na Djokovica więc wątpię, żeby Rusek dał z siebie wszystko bo wie, że z SEerbem i tak nie ma szans ????
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Monte Carlo
Spotkanie: Haase R. - Roger-Vaselin E.
Typ: Haase ⛔⛔⛔e: poracha w dwóch setach
Kurs: 1,95
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Haase jest w top50 ATP, a Francuz 81. Roger Vaselin przeszedł przez kwale pokonując Ito i Stachowskiego,a w tym roku jego największym sukcesem jest finał w Delray Beach i generalnie wygląda spoko. Obaj wystartowali przed tym turniejem w Casablance. Holender Haase osiągnął tam ćwierćfinał (wygrane z Bautistą Agutem i De Schepperem, a porażka z Klizanem), zaś żabojad po wygranej z Montanesem przegrał z Garcią Lopezem w 3. setach. Haase w meczu z Klizanem miał lekkie kłopoty zdrowotne, co wpłynęło na wynik rywalizacji , zwłaszcza w 2.secie (5:7,1:6). Holender miał 3 dni, by dojść do siebie i wg mnie dziś jest zdecydowanym faworytem tego spotkania -młodszy, zdolniejszy, lepszy serwis. Francuz podaje, że jego ulubiona nawierzchnia to trawa, a Haase nie ma preferencji, ale jakby miał wybierać to wskazałby clay. H2H 2-0 dla Haase.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
BEZ URAZY ale wg mnie granie typu że Rafael Nadal wygra turniej Monte Carlo 2013 po kursie 1.426 jest śmieszne !! Już lepiej grać po kolei w każdym spotkaniu i wiele więcej się zarobi jak już, bo wątpię, żeby np w finale z Djoko był na Nadala kurs 1,3-1,4 ???? a przecież wcześniej w półfinale czy ćwierćfinale też jak się chce zarobić na Nadalu to będzie do tego okazja ...
Przy ostatnim Masterze w Mami też grano Djokovica stawką 10/10 że wygra turniej i co ? I Haas go po drodze rozwalił ???? Podobnie może być z Nadalem, bo nawet mimo wygranej z Miami w życiu bym się nie zdecydował zagrać taki TYP. Wg mnie to nie jest logiczne ...
No dokładnie. Na Nadala z powiedzmy Murrayem 1/2 będzie co najmniej 1.25, z Djokiem w finale też z 1.40 powinni dać, nie mówiąc o wcześniejszych rundach.
Co do drugiej części to się nie zgodzę. Porównywanie porażki Djoka z Haasem do Nadala jest bez sensu. Rafie nie zdarzają się wpadki na mączce, jeśli jest w pełni zdrów to wygranie z nim na cegle jest praktycznie niemożliwe. No a z Novakiem na hardzie spokojnie jest wstanie wygrać kilku zawodników.
Nadal to wygra, ale dużo bardziej opłacalne jest grać na niego w każdej rundzie po kolei, niż obstawić po 1.40 zwycięstwo w całym turnieju.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Kompletnie nie czuję wygranej Paire&#39;a z Dodigiem. Typ opieram głównie na intuicji, bo większość danych wskazuje, że typ na Francuza to pewniak, ale... Dodig nie grał od Miami i cholera wie co dziś pokaże na clayu. Francuz gra ostatnio sporo: finał w Le Gosier, 1/4 w Maroko. Moim zdaniem bardzo możliwe, że jego organizm dziś się zbuntuje i wielce prawdopodobny jest jakiś uraz/krecz.

Dodig 2,78 Unibet ⛔⛔⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z Murrayem kursy na mączce zawsze wystawiane były przeciwko Nadalowi w granicach 1,10-1,20. A z Novakiem rok temu w finale na French Open było około 1,20. Teraz Serb jest w pół zdrowy, potrafi przegrać z Haasem czy Del Potro więc ja bym się martwił o to czy on dojdzie gdzieś do granicy półfinału, finału. Z resztą stawki na Rafę możecie mieć 1,01-1,05 (np. z Ferrerem którego nie będzie) przez cały turniej. 1,44 to jeszcze bet na granicy opłacalności, ale nadal warty gry. Powyżej 1,50 to było value na zwycięstwo Hiszpana, bo w żadnym meczu nie będziemy zapewne mieć takiego kursu.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
To może i ja po kilka zdań na moje propozycje

KUPON #2013_KWIECIEŃ_85
???? M. Raonic vs J. Benneteau dla Mecz (1.463) WYNIK 61 64
????
R. Haase vs E. Roger-Vasselin dla Mecz (1.926) WYNIK 36 26 :sad: ale wtopa
KURS:
2.817
Stawka: 100 | Zysk: 181.76 PLN
PinnacleSports


KUPON #2013_KWIECIEŃ_86
???? I. Dodig (+1.5 Sets) vs B. Paire (-1.5 Sets) dla Mecz (1.775) WYNIK 46 46
???? P. Andujar (+1.5 Sets) vs J. Chardy (-1.5 Sets) dla Mecz (1.323) WYNIK 67 75 62
KURS:
2.817
Stawka: 75 | Zysk: 101.09 PLN
PinnacleSports

KUPON #2013_KWIECIEŃ_87
???? M. Cilic vs H. Zeballos dla Mecz (1.287) WYNIK ?
????
F. Fognini vs A. Seppi dla Mecz (1.709) WYNIK 36 64 64 ???? brak słów ...
KURS:
2.199
Stawka: 100 | Zysk: 119.90 PLN
PinnacleSports


KUPON #2013_KWIECIEŃ_88
???? M. Youzhny vs D. Gimeno-Traver dla Mecz. WYNIK ?
KURS:
2.070
Stawka: 75 | Zysk: 80.25 PLN
PinnacleSports

KUPON #2013_KWIECIEŃ_85
Raonic
, pomimo że nie grał w tym roku na nawierzchni CLAY, to wg mnie nie powinien mieć większych problemów z Benkiem, który po Rotterdamie się troche pogubił i przegrane z Dodigem, Blakiem na pewno mu chluby nie przynoszą. Raonic oczywiście preferuje HARD, ale z jego potencjałem i ambicjami w R1 nie powinien mieć problemów.
Haase początek sezonu miał nieco pechowy, albo trafiał na trudną drabinkę, albo na dobry dzień przeciwnika (pojedynek z Blake np). Ostatnio jednak jakby się trochę odbudował i nawet dobrze zaprezentował się w Casablance odpadając po walce z Klizanem. Roger-Vasselin jak najbardziej w zasięgu Holendra, a przypomnę że Haase ma tutaj co bronić z zeszłego roku, bo dotarł do QF ????

KUPON #2013_KWIECIEŃ_86
Paire
w tym roku mnie zupełnie nie przekonuje do jego gry, strasznie gwiazdorzy i pajacuje na korcie podobnie jak Nasz Janowicz. Takiego typu gracze jeszcze muszą nabrać sporo pokory i ogrania na najwyższym poziomie, żeby ustabilizować się tenisowo. Owszem Paire talent i potencjał ma spory, ale niestety zjebaną psychę, co może skrupulatnie wykorzystać Dodig, który ostatnio gra całkiem ciekawie i jak przegrywał to tylko z TOP20 (Isner, Fedex, Haas, Cilic). Seta jak najbardziej Dodig powinien ugrać a nie zdziwię się jak wygra mecz 2:0 ????
Andujar natomiast może i ostatnio sensacyjnie przegrał z Carrera-Busta ale tutaj wygląda dość pewnie. Dwie gładkie wygrane w kwalach z Rufinem i Schepperem na pewno dodadzą Pablo pewności siebie i moim zdaniem powinien seta ugrać Chardemu, który ostatnio nie błyszczy (przegrane z Alundem, Phau i Xmanem).

KUPON #2013_KWIECIEŃ_87
Cilic
w pierwszych rundach nie odpada! Chorwat pomalutku ale solidnie zaczął pukać do TOP10 i dobry występ w Monte Carlo może mu to zagwaarantować. W Miami bardzo pewnie się prezentował pokonując 2:0 Isnera i Tsonge to na pewno dobry wynik, odpadł dopiero z Andym. Nie widzę w tym meczu cienia szans dla Zeballosa.
Seppi to baaaardzo solidny i dokładny gracz. Dziś gra przeciwko dość chimerycznemu Fogniniemu. Będzie na pewno walka w tym meczu ale jednak ja przychylam się do typu na WIN Seppiego, który ostatnio w DAVIS CUP powalczył nawet z Raonicem na HARDzie grając całkiem dobrze. H2H 5:2 na korzyść Seppiego ale ostatnie dwa mecze padły łupem Fabio, czas na rewanż i pokazanie kto jest lepszy.

KUPON #2013_KWIECIEŃ_88
Typ na Gimeno-Traver już ładnie opisał powyżej Valverde z czym się w pełni zgadzam i nie będę powielał tej analizy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Daniel Brands - Nikolaj Davydenko
Over 22,5 gemów 1,83 Bet365 Już w pierwszej fazie rozgrywek w Monte Carlo zmierzą się ze sobą 25 letni Niemiec Brands, oraz doświadczony Rosjanin Davydenko. Z ostatnich 15 rozegranych spotkań lepiej wypada Brands z bilansem spotkań 10:5, natomiast Davydenko 7:8. Jeśli chodzi o tegoroczne sukcesy turniejowe, to obaj Panowie mają podobne osiągnięcia. Davydenko dojście do finału w Doha na początku stycznia. Niemiec - ćwierćfinał w Dubaju. Faworytem dzisiejszego spotkania jest mimo wszystko Rosjanin, jednak Brands na pewno tanio skóry nie sprzeda. Licze tu na zacięty pojedynek i daje tu powyżej 22,5 gemów.​
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Daniel Brands - Nikolaj Davydenko
Over 22,5 gemów 1,83 Bet365 Już w pierwszej fazie rozgrywek w Monte Carlo zmierzą się ze sobą 25 letni Niemiec Brands, oraz doświadczony Rosjanin Davydenko. Z ostatnich 15 rozegranych spotkań lepiej wypada Brands z bilansem spotkań 10:5, natomiast Davydenko 7:8. Jeśli chodzi o tegoroczne sukcesy turniejowe, to obaj Panowie mają podobne osiągnięcia. Davydenko dojście do finału w Doha na początku stycznia. Niemiec - ćwierćfinał w Dubaju. Faworytem dzisiejszego spotkania jest mimo wszystko Rosjanin, jednak Brands na pewno tanio skóry nie sprzeda. Licze tu na zacięty pojedynek i daje tu powyżej 22,5 gemów.​
Fajny TYP z sporym prawdopodobieństwem powodzenia - dodam tylko że w PinnacleSports ten typ masz po kursie 2.090 więc myślę że tym przypadku to nie mała różnica i godna uwagi ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Youzhny - Gimeno-Traver 2 2.18 marathonbet / Gimeno-Traver(+1,5 seta) 1.483 pinnacle
Spotkanie pierwszej rundy, wygrany trafia na Nole w kolejnym pojedynku. Youzhny lekkim faworytem według u buków ale ja się z tym nie zgadzam. Co prawda jest o te 20 miejsc przed Hiszpanem w rankingu i prowadzi z nim 2:0 w bezpośrednich pojedynkach, ale spotkania te wygrywał dawno (2009 rok), a co do rankingu to już niedługo mogą się zrównać w nim, na trawie może w tym roku Rosjanin nie obronić punktów które ratują mu ranking, ten sezon w jego wykonaniu wydaje się być słabszy od poprzednich. Jestem zdania że to Gimeno-Traver w tym sezonie jest lepszy, ostatnio na nawierzchni twardej walczył jak równy z równym nawet z Tomaszem Berdychem. Hiszpan grał już sporo na swojej ulubionej nawierzchni ceglastej w tym roku, nie osiągnął jakiś wielkich sukcesów ale spisywał się poprawnie, to powinno procentować w dzisiejszym pojedynku z Youzhnym, dla którego będzie to pierwszy pojedynek na tej nawierzchni w tym roku. Wydaje się że to będzie kolejna krótka przygoda z turniejem w Monte Carlo Rosjanina, gra tu bardzo słabo, praktycznie co roku odpada w pierwszej rundzie, będzie to jego dziesiąty występ a tylko raz w 2001 roku osiągnął 3 rundę, w zeszłym roku przegrał z Gilem, ugrał ledwie 4 gemy. W moim odczuciu Hiszpan jest faworytem tego spotkania, dlatego warto zagrać jego wygraną po tak atrakcyjnym kursie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
AKA otworz umysl... koledzy zle Ci nie radza. Graj co runde alinem po pierwszej stawce do finalu i zakoncz po turnieju sobie to dzialanie i zobacz jaka masz sume.

Zagraj przed turniejem to co chcesz na wygrana Rafy za to samo i zobacz jaka masz sume.

Odejmij jedna od drugiej i zobaczysz co sie stanie. Taka magia matematyki, okaze sie, ze masz wiecej kasy... wow ale zaskoczenie.

A ja bym Juznego nie spisywala na straty juz przed samym wyjsciem na kort. Zdecydowanie lepiej ten mecz ogarnac na live niz wyrokowac przed. Rosjanin wczoraj gral debla, pokonal z Simonem mocna pare Kubot/Tipsarevic. Troche tez trenowal na cegle takze ok 1 mecz od dawna ale juz przetarcie ma, szoku nawierzchniowego nie bedzie napewno. A co prezentuje Gimeno? Ani nic. Urodzony przecietniak do potegi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Andujar-Chardy 1 @1.7
Chardy to wlasnie jest typ typowego tenisowego chimeryka. Francuz potrafi dlugimi miesiacami grac slabiutko, ale tez duzo potrafi ugrac, gdy przychodzi lepsza dyspozycja. Ogolnie to Chardy z reguly na cegle bardzo dobrze gra takie turnieje Stuttgart-Hamburg, ktore sa w Niemczech jeden po drugim i w Ameryce Poludniowej (szczegolnie Vina) tez mu sie zdarza. Poza tym bardzo dobry wystep Chardy zaliczyl na Australian Open. W Monte Carlo z kolei Francuz nigdy sobie jakos wybitnie nie radzil. Moze to winna tej wolnej cegielki, bo tutaj czasem nawet najwieksi bomberzy maja problem z konczeniem akcji z gry. Fakt faktem, ze nie ma sie Francuz czym w Ksiestwie Monako pochwalic jak dotad. Andujar to z kolei zupelne przeciwienstwo Frnacuza. Malo sily, konsekwencja i regularnosc popatra technika z glebi kortu. Stawiam wiec na Hiszpana, ktory ma tez duzy plus w postaci dwoch spotkan rozegranych w kwalifikacjach i przynajmniej wiadomo co mniej wiecej prezentuje, a Chardy przy dlugiej przerwie moze byc z kolei bez rytmu meczowego. Andujar tym razem nie zaszalal w Casablance, ale kwalifikacje do MC przebrnal pewnie.
Poza tym warto wspomniec chyba, ze rok temu w Monte Carlo tylko dwoch tenisistow podjelo walke w meczach z Nadalem, a byli to Stan Wawrinka i Gilles Simon. Rok temu Andujar zagral w drugiej rundzie i napsul tez troche krwi Wawrince, wiec tym razem licze ze Hiszpan conajmniej powtorzy swoj wyczyn i dotrze do drugiej rundy.
Haase-Roger Vasselin
Rozumiem te wycieczki w strone Holendra, bo Holender gra w Monte Carlo od 2 lat conajmniej przyzwoicie, a rok temu juz byl bardzo dobry wystep, ale mimo wszytko nie jestem zwolennikiem grania przeciwo kwalifikantom szczegolnie w 1 rundach. Mysle, ze Holender ma wieksze szanse na wygranie, ale ja pamietam tez sporo dobrych meczow Rogera V. na cegle i nie powiedzialbym, ze bedzie latwym przeciwnikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Rosjanin wczoraj gral debla, pokonal z Simonem mocna pare Kubot/Tipsarevic.
Ogólnie może i mocną ale aktualnie to Kubot tragedia. Po DC chyba jeszcze kontuzja nie dokońca wyleczona czy coś, bo z Bachingerem to rower powinien być. Na pewno to zwycięstwo w deblu nie powinno rzutować na typy dzisiaj w singlu .
Andujar - Chardy 1 1,71 ( fortuna ) ✅✅
Typ opisany przez kolegę wyżej. Ja decyduje się na niego, głównie dlatego, że Andujar jest w rytmie meczowym. Chardy miał niezły okres gry i znowu złapał jakiś dołek. Andujar jest bardziej regularny od francuza. Wiadomo, że Chardy to głównie serwis i potem próba skończenia jakimś fh. Andujar jak będzie grał z głową i spokojnie wykorzystywał swoje szanse to powinien wygrać ten pojedynek.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Monte Carlo, 15.04, 13:00
Haase - Roger Vasselin
typ: 0-2 ✅
3,60
Sportingbet
Analiza
Dzis rozpoczynamy turniej glowny w Monte Carlo, w pojedynku pierwszej rundy Holender, Robin Haase spotka sie z Francuzem, Rogerem Vasselin. Bumacherzy nie sa jednoznaczni we wskazaniu faworyta tego spotkania, ja jednak nie mam z tym wiekszych problemow. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem pojedynku wydaje sie byc Francuz. Roger przeszedl tutaj kwalifikacje, bez problemow pokonal Ito oraz Stakhovskyego. Warto dodac, ze Ukrainiec to zawodnik podobnego typu co Holender, rowniez swietnie serwuje, niezle gra przy siatce i czesto stara sie konczyc akcje wolejem. Jak widac po wyniku, Francuz bez wiekszych problemow poradzil sobie z takim typem zawodnika w poprzedniej rundzie. Francuz rowniez niezle zagral w Casablance, pokonal typowego clayowca, Montanesa oraz powalczyl, a w trzecim secie odpuscil spotkanie z Garcia Lopezem, majac w perspektywie rozpoczynajace sie kwalifikacje w Monte Carlo. Haase w Casablance dotarl do cwiercfinalu, popatrzmy jednak na jego rywali w poprzednich rundach turnieju, De Schepper, ktora na maczce grac nie potrafi oraz Hiszpan Bautista, caly czas chyba jednak poziom challengerow. Jak widac po kwalifikacjach Francuz dobrze sie tutaj czuje i sadze, ze to on jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom