>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Londyn, Halle 10.06-16.06.2013

mariusso 67

mariusso

Użytkownik
Wczoraj miałem okazję obejrzeć debelek Petzschner/Melzer i właśnie się im przyglądałem jak się spisują pod względem serwisu i returnu. Petzschner nie zachwycał jeśli chodzi o serwis często psuł pierwszy a drugi był na poziomie 150 km/h, return też raczej obronny, za to Melzer returnem bardzo często atakował i trafiał. Ogólnie było widać że Melzerowi służy granie na trawie więc dziś stawiam tak :

Jurgen Melzer - Riccardo Ghedin ( 0 : 1.5 ) : 1 @ 1,61 betsson
Phillipp Petzschner - Jerzy Janowicz : 2 @1,38 betsson
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Raonic 1,45 tobet
Rao się stworozny na gre na trawie, mega serwis mega forhed mega akresywna gra. Kto uważa, że jest inaczje niech zobaczy jego wyniki z zeszłego sezonu, jego niemożliwy mecz z Tsongą na IO... W tym sezonie powinnien zrobic jakiś wielki wynik, w zeszłym roku pokazał na co go stać teraz to odowodni. Monfils dobra forma, ale jest tuż po bardzo udanym dla niego RG, wątpie aby odrazu zaczał tak grać na trawie. Pewnie bedą jakies TB, ale nie koniecznie. Przy podaniu Rao pewnie bez wiekszej walki, no ale zobaczymy...
Można z pewek dolozyć Querreya 1.22
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Co myślicie o Dimitrovie kurs około 1,5? Wczoraj oglądałem Hewitta i słabo ogólnie wyglądał ten mecz. Dimitrov trochę na własne życzenie zrobił nerwówkę w 3 secie. Pytam, bo nie jestem takim fanem tenisa, ale akurat te dwa mecze wczoraj oglądałem.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Kurs na prawdę warty zagrania, Hewitt nie będzie miał czym zaskoczyć,gdyby Amerykanin wczoraj nie miał gorącej głowy to byłoby pozamiatane, Dimitrov dużo mnie psuje niż Hewitt który wczoraj popełniał masę błędów z Bh i miał dużo groźniejszego rywala niż Australijczyk, poza tym podanie na dużo wyższym poziomie niż Lleytona śmiało można grać Dimitrova powinien lajtowo pocisnąć dziadka Hewitta
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Hewitt-Dimitrov
1,5 bet365
Zgodze sie z przedmowcami, Hewitt wiadomo najwiekszy sukces odniosl na trawie wygrywajac wimbledon, ale to bylo 10 lat temu, teraz to cien tego zawodnika ktory ma czasami przeblyski, co pokazal wczorajszy mecz z bardzo slabym amerykaninem na trawie. Natomiast widowisko jakie zafundowal bułgar z izraelczykiem Sela bylo czyms przyjemnym dla oka, bardzo wysoki poziom, owszem Dimitrov mial momenty przestoju jak 1 gem w 1 secie,za to w 2 secie nie tracil pkt przy swoim podaniu, w 3 to juz calkowicie inny level, Dimitrov prowadzi z przelamaniem,daje sie odlamac i przy 4:4 40:0 przy swoim podaniu przegrywa 5 pilek z rzedu,ale 3 z nich byly zagrane fenomenalnie przez Dudiego. Nastpenie Dudi serwuje na mecz ma 30:0 a tu bulgar zagrywa 4 pilki z rzedu gdzie 2 znich byly niemozliwe w ogole do odbioru. mecz konczy sie w TB 7:4. brawa zasluzone dla graczy. Dzisiaj moze tez byc wynik wyrownany, ale mysle ze w decydujacych momentach gra za linia koncowa Kangura to za malo na obecnie grajacego Bulgara.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Trawa jest bardzo tricky. Ludziom zawsze sie wydaje ze big server to i wimbledon powinien wygrac... a to nie do konca tak działa. Jesli ktos bazuje w swojej grze tylko na serwisie to jeden górszy gem i set jest przegrany. Poza tym trawa jest bardzo szybka i trzeba umieć sie po niej poruszac a to tez nie jest taka prosta sztuka.
Masz rację. Ale i tak nie przekonasz niektórych ekspertów, dla których ogrom złożoności tenisa upraszcza się do 2-3 wymiarów: nawierzchni na której się gra, siły serwisu oraz okazjonalnie bilansu H2H.
Na dziś:
Monfils - Raonić 1 @ 2,75 (Paddy Power) ✅ deklasacja 6:4 6:2
Styl Francuza jest bardzo niewygodny dla młodego. Regularnością i solidnym podaniem faworyt może sporo ugrać, ale konsekwentna defensywa Gaela przy przedłużającym się pojedynku może być na trawie w Halle zbyt wysoką poprzeczką dla numeru 15 na świecie.
Baghdatis - Gulbis 1 @ 2,62 (Ladbrokes) ⛔ w 3. secie lepszy Łotysz
Bezpowrotnie minęły już czasy gry gracz z wyspy był faworytem spotkania z Ernestsem. Więc wynik z Wimbledonu sprzed 6 lat nie ma większego znaczenia, ale w niczym to nie przeszkadza Cypryjczykowi w wygraniu meczu I rundy. Gulbis o dobrym początku roku ostatnio spuścił z tonu, można liczyć na zaskakujące przestoje w grze, które doświadczony powinien bezlitośnie wykorzystać.
Kamke też dobry do grania, ale kurs na niego jest dość niski (okolice 1,9). Ewentualnie te 2,0 można spróbować:
Kamke - Kubot 1 @ 2,0 (Ladbrokes) ✅ Kubot w wersji &quot;gospodarzowi nie przeszkadzać&quot; 6:4 6:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
A co powiecie o typach na Del Potro (1,25) i Cilica (1,40) ? Nie znam się aż tak nie tenisie jednak patrząc na ich przeciwników wydaje mi się, że powinni sobie poradzic. Malisse całkiem dobrze radzi sobie na trawie jednak Del Potro to 2 albo i 3 klasy wyżej. Pytanie czy Argentyńczykowi &quot;będzie się chciało&quot;. W drugim spotkaniu Cilic spotka się z Dodigiem, który wczoraj po trzech TB odprawił Warda. Na dobrą sprawę Ivan mógł to spotkanie przegrac i gdyby młody Brytyjczyk zachował więcej zimnej krwi, jego psychika wytrzymała napięcie (przy 5:4 w trzecim secie serwował by zakończyc mecz) to dziś oglądalibyśmy spotkanie Cilica z Wardem. Tak się jednak nie stało przez co będziemy świadkami bratobójczego pojedynku z którego moim zdaniem to Cilic powinien wyjśc zwycięsko. Wydaje mi się, że ako 1,75 w bet365 z tych dwóch spotkań wygląda całkiem nieźle.
Natomiast tak jak mówię - nie znam się aż tak dobrze na tenisie żeby typowac dlatego proszę o wypowiedzi ekspertów tej dziedziny.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
A co powiecie o typach na Del Potro (1,25) i Cilica (1,40) ? Nie znam się aż tak nie tenisie jednak patrząc na ich przeciwników wydaje mi się, że powinni sobie poradzic. Malisse całkiem dobrze radzi sobie na trawie jednak Del Potro to 2 albo i 3 klasy wyżej. Pytanie czy Argentyńczykowi &quot;będzie się chciało&quot;. W drugim spotkaniu Cilic spotka się z Dodigiem, który wczoraj po trzech TB odprawił Warda. Na dobrą sprawę Ivan mógł to spotkanie przegrac i gdyby młody Brytyjczyk zachował więcej zimnej krwi, jego psychika wytrzymała napięcie (przy 5:4 w trzecim secie serwował by zakończyc mecz) to dziś oglądalibyśmy spotkanie Cilica z Wardem. Tak się jednak nie stało przez co będziemy świadkami bratobójczego pojedynku z którego moim zdaniem to Cilic powinien wyjśc zwycięsko. Wydaje mi się, że ako 1,75 w bet365 z tych dwóch spotkań wygląda całkiem nieźle.
Natomiast tak jak mówię - nie znam się aż tak dobrze na tenisie żeby typowac dlatego proszę o wypowiedzi ekspertów tej dziedziny.
1.25 na DelPotro z Malisse na trawie ??? W życiu bym tego nie zagrał... Tym bardziej, że Juan wraca po ponad miesięcznej przerwie i tylko on sam wie jak wygląda teraz jego forma... Cilic z Dodigem też nie wiadomo jak się może skończyć - znają się przecież jak łyse konie więc zależy dyspozycja dnia...
Po za tym, jeżeli nie czujesz się pewnie w danej dziedzinie, to po co typować w ciemno, polegając na typach innych userów ? Dla mnie to najprostsza droga do wtapiania kasy ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - Queens
Spotkanie: Nicolas Mahut - Rhynne Williams
Typ: Nicolas Mahut -1.5 seta
Kurs: 2.30
Buk: Pinnacle
Analiza:

Dzisiaj 2 dzien rozgrywek tenisowych na kortach Queens Clubu w Londynie. Jak co roku jest to szansa dla graczy ktorzy maja opanowane slajsy , gre przy siatce i dobry serwis. Takim tenisista jest wlasnie Nicolas Mahut. Francuz ma bardzo dobry bilans na grassie 71/43 oraz kilka historycznych meczy. 3 lata temu na Wimbledonie Mahut gral bardzo dlugi mecz z Isnerem przegrywajac dopiero w 5 secie 68-70 co pokazuje jak ciezko zlamac tego tego tenisiste na tej nawierzchni. Kurs dosc duzy spododowany tym ze Mahut byl ostatnio bez formy ale jakie to ma znaczneie skoro teraz przechodzi na swoja ulubiona trawke. W rozgrywkach ATP regularnie na grassie urywa sety czolowcei czasem potrafi sprawic niespodzianke. Rok temu Mahut pokonal tu samego Andy Marruya czyli ulubienca gospodarzy i 2 krotnego zwyciezce tego turnieju. To pokazuje tylko jak niebezpiecznym tenisista na tej naweirzchni jest Nicolas Mahut. Wczoraj Francuz odbyl udana rozgrzewke w deblu z Tsonga. Pokonali oni w 2 setach pare Simon/Nieminen. Nicos wiec przetarcie juz ma i na swojej na wierzchni nie powinen miec problemu z pokonaniem Rhyne Williamsa. Amerykanin jest mlody i na trawie zupelnie nic nie znaczy. W oficjalnej karierze Amerykanin ma tylko 1 rozegrany mecz z poprzedniego roku ktory z reszta przegral, Tenisscii nie majacy duzego doswiadczennia z grassem z reguly przegrywaja z tenisistami klasy Mahuta.

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
1.25 na DelPotro z Malisse na trawie ??? W życiu bym tego nie zagrał... Tym bardziej, że Juan wraca po ponad miesięcznej przerwie i tylko on sam wie jak wygląda teraz jego forma... Cilic z Dodigem też nie wiadomo jak się może skończyć - znają się przecież jak łyse konie więc zależy dyspozycja dnia...

Po za tym, jeżeli nie czujesz się pewnie w danej dziedzinie, to po co typować w ciemno, polegając na typach innych userów ? Dla mnie to najprostsza droga do wtapiania kasy ????
Ale czy ja gdzieś typuję w ciemno ? Zapytałem się co o tych betach sądzicie ponieważ ja nie znam się na tyle żeby puszczac jakieś zakłady nie znając szczegółów. Dlatego prosiłem tylko o opinię, nic więcej.
Nawet przez myśl nie przeszło mi żeby grac te mecze bez wcześniejszych konsultacji, a co dopiero mówic o podawaniu typów na forum.
Odradziliście mi i wszystko jasne.
Peace !

A Dimitrova warto grac ? Wczoraj trochę pomęczył się z Selą ale głównie na własną prośbę. W trzecim secie mając 4:2 i swój serwis zagrał tak &quot;dobrze&quot;, że po chwili było... 4:5 i serwis Izraelczyka. Jednak od stanu 0:30 zaczął grac swój najlepszy tenis i wyrównał na 5:5. Potem był TB, którego jak wiadomo wygrał. Dziś mierzy się z Hewittem jednak kurs na Bułgara 1,50 chyba nie jest zły. Jak uważają eksperci ?
 
E 107

emile44

Użytkownik
Querrey- Bedene DW Querrey 2;0
Unibet 1.65
Querrey dysponuje mocnym serwisem , jest w niezłej formie i powinien sobie bez problemu poradzić z Bedene , który wczoraj w stojącym na słabym poziomie meczu wygrał z Mathieu. A rok temu przegrywał na trawie z Duckworthem . Pewny typ .
 
K 65

konji

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - Halle, godz. ~13.30
Spotkanie: Cedrik-Marcel Stebe - Jimmy Wang
Typ: Stebe 2:0 ✅
Kurs: 2.37

Buk: Bet365
Analiza:
Być może to typ nieco życzeniowy, bo w ostatnich tygodniach Stebe przysporzył mi sporo pieniędzy swoimi zwycięstwami, ale (również na podstawie jego ostatnich spotkań) i tak czuję, że jest on w stanie odprawić dziś Tajwańczyka w dwóch setach. &#39;Cedi&#39; jest zawodnikiem leworęcznym, co zawsze może niewesoło wróżyć praworęcznemu rywalowi. Co prawda to Wang grał już w tym sezonie na trawie, ale tylko pokonując dwóch niezbyt wymagających rywali w kwalifikacjach do turnieju w Halle, ale tegoroczne występy obu panów zdają się przemawiać na korzyść reprezentanta gospodarzy (18:11 vs 14:14). Na koniec dodam tylko, że Niemca &#39;konikiem&#39; jest raczej mączka, lecz mnie osobiście nie powstrzymuje to przed postawieniem tego - podkreślam - ryzykownego typu.
// Beznadziejny serwis Tajwańczyka pomógł w secie pierwszym, zaś w drugim decydujący był gem dziewiąty, w którym Stebe posłał biegnącemu pod siatkę Wangowi trzy drive&#39;y, po których rywal mógł tylko pokręcić głową z niedowierzaniem. Żelaznego serwisu Cedrik może i nie ma, ale sądzę, że w drugiej rundzie kilka gemów FedExowi może urwać.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Pytanie odnośnie meczu Janowicza. Gra z Basiciem, który przegrał gładko 2:0 z Wangiem. Myślę, że Jerzyk powinien ogarnąc ten mecz w dwóch setach jednak kurs jest marny. Więc może warto pograc poniżej 19,5 gema @ 1,80 w bet365 ?
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Baghdatis - Gulbis
Kurs na Cypryjczyka maleje i elegancko, o to chodzi. Jest jakiś konkretny powód dla, którego doświadczony Marcos miałby wygrać poza takim, że Gulbis spuścił z tonu bo przegrał na RG z Monfilsem, który zaczyna grać bardzo dobrze i przed momentem pyknął Raonica? Pewnie będą tu jakieś emocje w końcu to trawa i utrzymanie własnego podania jest łatwiejsze co skutkuje częstymi tiebreakami ale też Gulbis ma większą petardę i to on powinien nadawać ton wymianom. Jak wyczuje serwis rywala to pójdą mocne returny i od czasu do czasu przełamanie powinno mieć miejsce. Nie mam daru pisania esejów przynajmniej w tematyce tenisowej więc liczę, że to wystarczy.
Zwycięstwo w meczu: Gulbis kurs 1,53 bet365✅
Taka mała propozycja dla Opiekunów działu tenis. Może z rana będziecie wklejać wszystkie mecze jakie danego dnia będą rozgrywane i dodawać zdanie &quot;Co sądzicie o tych meczach?&quot;. Nie da się czytać tych ciągłych pytań. Ludzie skoro nikt nie podaje analizy do danego meczu tzn, że w kontekście bukmacherskim nic nie sądzi o tym meczu! Może Wam co najwyżej odpowiedzieć ktoś na odczepne cokolwiek, żeby był spokój, a Wy jak takie baranki zagracie tylko dlatego, że ktoś odpowiedział i napisał: grajcie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Cilic z Dodigem też nie wiadomo jak się może skończyć - znają się przecież jak łyse konie więc zależy dyspozycja dnia...
Dodig w 1wszym spotkaniu z dobrej strony się nie pokazał z Wardem. I tylko &quot;wybitnej&quot; psychice tenisowej Warda Dodig zawdzięcza to, ze może dziś grać z Cilicem. Marin fakt faktem póki co słabiutko, ale Dodig też wczoraj nie zachwycił.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Quenns 17:00 11.06
Nicolas Mahut - Rhyne Williams
typ: -1.5 seta Mahut
2.23
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy na kortach Quenns Clubu Francuz Nicolas Mahut zagra z Rhyne Williamsem. Francuz to byly finalista tego turnieju. Mahut na trawie czuje sie swietnie, a ponadto zlapal chyba forme. W deblu w ostatnim czasie radzi sobie swietnie. Wraz z Llodra byli w finale Rollanda Garrosa, dla Mahuta ziemia natomiast nie jest ulubiona nawierzchnia. Francuz zawsze najlepsze wyniki osiagal na trawie. Rhyne gral juz w tym sezonie na trawie z innym Francuzem, De Schepperem przegral w dwoch setach. Dzis przyjdzie mu sie zmierzyc z o wiele wymagajacym rywalem, wiec nie wymagajmy cudow. Mahut powinien wygrac bez wiekszych problemow.
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Malisse-Del Potro 0:2 1.85 Bwin

Del Potro to klasa wyżej niż Malisse. Jego styl jest idealny pod trawe. Ma mocne serwy oraz mocne uderzenia. Nie grał od miesiąca. Teraz powraca i z pewnością będzie bardzo zmotywowany. Argentyńczyk z pewnością pokaże bardzo dobry tenis. Tych dwóch tenisistów dzieli około 40 miejsc w rankingu. Del Potro dysponuję bardzo mocnymi uderzeniami i serwisem. Będzie go bardzo ciężko przełamać zwłaszcza na trawie. Myślę że kurs na 0:2 jest warty pogrania. Żadne argumenty nie przemawiają za Belgiem chyba że przerwa Del Potro ale myślę że to wyjdzie Argentyńczykowi na plus a nie minus.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Malisse-Del Potro 0:2 1.85 Bwin

Del Potro to klasa wyżej niż Malisse. Jego styl jest idealny pod trawe. Ma mocne serwy oraz mocne uderzenia. Nie grał od miesiąca. Teraz powraca i z pewnością będzie bardzo zmotywowany. Argentyńczyk z pewnością pokaże bardzo dobry tenis. Tych dwóch tenisistów dzieli około 40 miejsc w rankingu. Del Potro dysponuję bardzo mocnymi uderzeniami i serwisem. Będzie go bardzo ciężko przełamać zwłaszcza na trawie. Myślę że kurs na 0:2 jest warty pogrania. Żadne argumenty nie przemawiają za Belgiem chyba że przerwa Del Potro ale myślę że to wyjdzie Argentyńczykowi na plus a nie minus.

Napisze analize bo musze, a nuż wejdzie... tak to odbieram.
Dwa razy powtorzyles o mocnych uderzeniach i dwa razy napisałes o mocnym serwisie no i dodałes o różnicy 40 miejsc w rankingu. Kropka. Przekonujace? Ni cholera.
Malisse na trawie czuje sie świetnie, to chyba jego ulubiona nawierzchnia. Del potro to jedna wielka niewiadoma, pierwszy mecz, kto wie co pokaze. Dla mnie granie 2:0 tutaj na potro to bezsens i to za 1.85. Żadnego value w tym nie ma, a co dopiero pisac o pewnością typu. Kubamajcher juz wcześniej zresztą o tym pisał i podpisuje sie pod tym. Lepiej przeczekac pierwszy mecz, zobaczyć co sie stanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
misha12 72

misha12

Użytkownik
Malisse-Del Potro 0:2 1.85 Bwin

Del Potro to klasa wyżej niż Malisse. Jego styl jest idealny pod trawe. Ma mocne serwy oraz mocne uderzenia. Nie grał od miesiąca. Teraz powraca i z pewnością będzie bardzo zmotywowany. Argentyńczyk z pewnością pokaże bardzo dobry tenis. Tych dwóch tenisistów dzieli około 40 miejsc w rankingu. Del Potro dysponuję bardzo mocnymi uderzeniami i serwisem. Będzie go bardzo ciężko przełamać zwłaszcza na trawie. Myślę że kurs na 0:2 jest warty pogrania. Żadne argumenty nie przemawiają za Belgiem chyba że przerwa Del Potro ale myślę że to wyjdzie Argentyńczykowi na plus a nie minus.
Może i masz rację ale czy będzie to dla niego przetarcie ? Szczerze wątpię. Nie neguje tego,że styl Del Potro jest idealny na grass etc. Tyle tylko,że w obecnym tourze Malisse ma jeden z najlepszych bilansów gry na trawie bo 46-27. Del Potro 22-10 procent nawet wyższy, ale to Malisse rozegrał na tej nawierzchni większą liczbę spotkań,a jak widać po pierwszych spotkaniach Queens&#39;u ślizgawka jest tutaj niemiłosierna. Ja bym wolał pograć raczej jakieś handi gemowe na Malisse.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Napisze analize bo musze, a nuż wejdzie... tak to odbieram.
Dwa razy powtorzyles o mocnych uderzeniach i dwa razy napisałes o mocnym serwisie no i dodałes o różnicy 40 miejsc w rankingu. Kropka. Przekonujace? Ni cholera.
Malisse na trawie czuje sie świetnie, to chyba jego ulubiona nawierzchnia. Del potro to jedna wielka niewiadoma, pierwszy mecz, kto wie co pokaze. Dla mnie granie 2:0 tutaj na potro to bezsens i to za 1.85. Żadnego value w tym nie ma, a co dopiero pisac o pewnością typu. Kubamajcher juz wcześniej zresztą o tym pisał i podpisuje sie pod tym. Lepiej przeczekac pierwszy mecz, zobaczyć co sie stanie.
Ech... Podaj argumenty za Belgiem? Nie ma takich, wszystko wskazuje na 2:0 dla Del Potro, celowo odpuścił RG aby przygotować się na trawe gdzie najlepiej się czuję,wczoraj Belg miał łatwo szybko i przyjemnie wygrać z GGL który jest cienki jak sieć pająka na trawie i stracił seta, ba omało nie przegrał, Del Potro to Kosa na grassie wygrał z Djokovicem na Igrzyskach i miał zajebisty mecz z Federerem, na Wimbledonie przegrał z będącym w niesamowitym gazie Ferrerem,moim zdaniem jest faworytem do wygrania tego turnieju o ile upora się z Murrayem i myślę że na Wimbledonie będzie minimum ćwierćfinał,kursy są adekwatnie wystawione przez bukmacherów i Ci co będą grali coś w stronie Belga dokarmią firmy bukmacherskie.
 
Do góry Bottom