>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Londyn, Halle 10.06-16.06.2013

G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Co myślicie o Danielu Evansie (@1,50 Bet365) przeciwko Guido Pelli? Agentyńczyk nie rozegral do tej pory ani jednego meczu w karierze na trawie. Brytyjczyk ponad 60 - w tym tygodniu był w ćwierćfinale challengera w Nottingham. Niby wszystko fajnie, ładnie, ale wiadomo, że Brytyjczycy (poza Murrayem) to przeciętni tenisiści - najczęściej grają we własnych challengerach czy futuresach. Nawierzchnia jednak powinna zdecydować w tym meczu. Zobaczymy.
Byłbym ostrożny co do tego Evansa, kiepski serwis (drugi praktycznie nie istnieje bardzo dużo podwójnych błędów), przyzwoity forhend, jednoręczny bh który bardzo bardzo kuleje(Evans praktycznie go nie używa), często gra slajsami, praktycznie cały czas,wypady pod siatke bardzo rzadko zakończone powodzeniem, wygrał z Harrisonem który przegrał ten mecz na własne życzenie, zero zaangażowania z jego strony, chodził po korcie lub wywalał wszystko po autach, czyżby sprzedał mecz? myślę że Pella to za wysokie progi, z pewnością Argentyńczyk bardziej regularny i potrafi grać na szybkich nawierzchniach wygrał Mastersa Challengerów na bardzo szybkiej hali w Sao Paulo,z pewnością większy wachlarz zagrań po stronie Guido + dużo lepszy Fh, myślę że kilka treningów na tej nawierzchni wystarczy na tego Brytyjczyka który jest moim zdaniem przeceniany przez bukmacherów,kurs na Argentyńczyka biorę z pocałowaniem ręki ????
Typ Pella 2,65 Pinnacle
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Garcia-Lopez G. - Malisse X. @1.44 Bet365
Kurs na Belga całkiem przyjemny. Xavier na trawie grać potrafi, pokazał to już niejednokrotnie. Świetne wyniki na Wimbledonie oraz turniejach poprzedzających. Nawierzchnia zdecydowanie będzie mu sprzyjać, zaś GGL nie czuje się na zielonych jak ryba w wodzie. Obaj zawodnicy ostatnio w dość średniej formie. Hiszpan, 0-3 z Sockiem w 1 rundzie RG, 0-2 z Veselym w Challku. Xavier zaś tak jak można się było spodziewać, regres formy wraz z przyjściem cyklu ziemniaczanego. Bardziej jednak było to spowodowane niewygodną nawierzchnią niż jakimiś problemami z grą. Teraz po słabszym okresie zdecydowanie będzie chciał się odblokować, przeciwnik i okoliczności są sprzyjające. H2h 4-1 dla Belga, Garcia-Lopez wygrał tylko raz na mączce w 2010 r. Tutaj na ulubionej nawierzchni Malisse powinien się gładko uporać z Hiszpanem.
???? Fredrik Nielsen - Marinko Matosevic dla Mecz (1.40) WYNIK 57 26 ✅
???? Guillermo Garcia-Lopez - Xavier Malisse dla Mecz (1.50) WYNIK 46 75 46 ✅
KURS: 2.10
Stawka: 70 | Do wygrania: 77 PLN

Expekthttp://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch

Jak najbardziej zgadzam się z analizą KOSZTANOWEGO i popieram typ na Xmana. Większość co ważne zostało już napisane powyżej (nie będę powielał informacji) i ja również uważam, że na trawie Malisse nie powinien mieć większych problemów z GGL. Rok temu Malisse doszedł tutaj do QF - w tym roku w pierwszej rundzie nie odpadnie.
Marinko też lubi i potrafi na trawie grać. Wg mnie różnica przynajmniej klasy pomiędzy Australijczykiem a Belgiem jeżeli chodzi o umiejętności i raczej Matosevic nie powienien mieć większych problemów. Wg mnie bardzo pewny dubelek na jutro po całkiem fajnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
odradzam Dodiga. Lubi trawę, ale to pajac i nie raz odwalał niezłe kabarety.
Dwa, że Ward tylko na trawie jest w stanie coś zawojować i bodajże 2 lata temu zaprezentował się wyśmienicie i doszedł aż do SF w Queens, pokonując m.in Wawrinkę i Querreya. Rok temu na Wimbledonie sprawił wielkie problemy Fishowi, który jak pamiętam nie był wcale w złej formie i mecz z Tsongą zaczął doskonale, tylko Jo uratował dupsko deszcz.

Podsumowując - Ward u siebie na trawie jest spokojnie w stanie ograć takiego zawodnika jak Dodig i raczej nie warto grać Chorwata po takim kursie.
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Ja tylko przestrzegam przed graniem na Matosevica. Nielsen to jeden z lepszych deblistow na trawie, rok temu podbil Wimbledon z Marray&#39;em. On moze tu troche namieszac. Co prawda, gra deblowa to nie to samo co singiel, ale przy soatce wiekszosc pilek bedzie wygeywac dunczyk. Po takim kursie wole wlasnie sprobowac jego niz Australijczyka.
Jutro spokojnie sobie powinni poradzic Malisse, Dodig, Sijsling.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Santiago Giraldo - Jesse Levine dla Mecz (1.65) WYNIK 64 64 ⛔
???? Tatsuma Ito - Igor Sijsling dla Mecz (1.30) WYNIK 36 57 ✅
KURS: 2.15
Stawka: 70 | Do wygrania: 80.50 PLN
Expekt
Drugi dubelek który wpadł mi w oko na jutrzejsze spotkania.
Igor ostatnio wyłapał całkiem fajną formę, bardzo solidnie serwuje, sporo kończących zagrań. Na RG miał już na widelcu Robredo ale dał sobie wydrzeć wygraną (prowadził 2:0 żeby przegrać 2:3) jednak na pewno pozostawił dobre wrażenie. Podobnie wcześniej w Dusseldorfie ładnie się prezentował i doszedł do SF pokonując m.in. Kohliego w ładnym stylu. Z Ito nie powinien mięć żadnych problemów.
Do dubelka dobrze radzący sobie na trawie Levine. W Chelengerze
Nottingham odpadł dość szybko ale odpadł z zwycięzcą tamtego turnieju - Ebdenem, więc na pewno nie można tu mieć większych pretensji, tym bardziej że nawet prowadził z Australijczykiem. Jeżeli patrzymy pod kątem nawierzchni to Jesse w tym meczu powinien spokojnie przewyższać swojego rywala, który preferuje nawierzchnie typu HARD. W zeszłym roku Kanadyjczyk miał całkiem przyzwoity bilans na TRAWIE Qualies &amp; CH 7-2 oraz Major events 2-2. W przeszłości w juniorach najlepsze wyniki też osiągał na tej nawierzchni:
&quot;Best junior result was doubles title at Wimbledon in 2005 (w/Michael Shabaz)&quot;
Nie zakładam tutaj niespodzianek i wg mnie faworyci wygrają.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Ja tylko przestrzegam przed graniem na Matosevica. Nielsen to jeden z lepszych deblistow na trawie, rok temu podbil Wimbledon z Marray&#39;em. On moze tu troche namieszac. Co prawda, gra deblowa to nie to samo co singiel, ale przy soatce wiekszosc pilek bedzie wygeywac dunczyk. Po takim kursie wole wlasnie sprobowac jego niz Australijczyka.
Jutro spokojnie sobie powinni poradzic Malisse, Dodig, Sijsling.
DEBEL to DEBEL - nie ma co mieszać deblistów z singlistami. Różnica jest i to spora jeżeli chodzi styl gry. Czemu bracia BRAYN nie grają nigdy w singlach ??? Bo kończyli by tak jak dziś Bopanna czy Zimonjic w kwalifikacjach dość gładkimi porażkami ???? Takie zestawienia i porównania nie mają najmniejszego sensu. Owszem są wyjątki którzy radzą sobie dobrze w DEBLU i SINGLU jak np. Llodra no ale Nielsen na pewno do tych wyjątków nie należy.
Jako singlista Nielsen to różnica przynajmniej klasy (jak nie dwóch) w porównaniu z Marinko oczywiście IN MINUS. Sama gra przy siatce mu nie da wygranej przecież ????
Każda próba w stronę Nielsena jutro wg mnie to strata kasy, no ale jutro to zweryfikuje kort.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
o co biega z Paire? Dlaczego kurs urósł z 1,17 do 1,25? Przecież ostatnio w doskonałej formie. Gracz ofensywny, uniwersalny - na trawie sobie poradzi. Wiadomo, że potrafi popajacować, ale z piekarzem? Bez przesady. Czyżby jakieś inne powody?
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
o co biega z Paire? Dlaczego kurs urósł z 1,17 do 1,25? Przecież ostatnio w doskonałej formie. Gracz ofensywny, uniwersalny - na trawie sobie poradzi. Wiadomo, że potrafi popajacować, ale z piekarzem? Bez przesady. Czyżby jakieś inne powody?
O co ma biegać?Lekki skok pewnie spowodowany tym,że Baker dosyć gładko przez kwale przeszedł(3 mecze).Jest więc trochę na tych kortach ograny.Paire od zeszłego Wimbledonu na tej nawierzchni nie grał.
 
T 19

tenis1976

Użytkownik
Witam bylem na kortach w niemieckim Fürth...Zapamietac nalezy JOAO SOUSE,rostrzaskal wszystkich,wiadomo Portugal na clay-u ale mysle ze ten zawodnik na fali wznoszacej,tylko weszyc i grac na niego wlasnie teraz..MALLISSE jestem niemal przekonany ze 2-0 z Garcia Lop.Hiszpan jest dla mnie najslabszym spanielem z wszystkich w czolowce,a do tego na trawie to juz wogole,Malisse na polgwizdka wciagnie chlopca nosem..
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Podbijam na Malisse&#39;a dziś, nawierchnia daje Belgowi sporą przewagę nad GLL, powinien to ogarnąć, aczkolwiek zdradliwe może być 2:0...
Jednakże po 1,36 pobieram jak najbardziej.✅
Do tego Sijsling, który nie źle wyglądał na mączce, a tym lepiej na trawie powinien grać, bardzo dobry serwis oraz FH. Ito cień zawodnika ostatnimi czasy, więc również raczej na spokojnie 1,28.✅
I trzeci z pewniejszych dziś to Brands, gra u siebie, ciężki do przełamania, niezła forma ostatnio, powinien odprawić Hernycha luźno. 1,28.⛔ beznadzieja, Niemiec u siebie z podstarzałym Hernychem tak gładko w łeb...
Ako 2,23 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Uważał bym z graniem na Matosevica widziałem go ostatnio w meczu z Mannarino i i nie prezentował się dobrze 1 serwis funkcjonował dość przeciętnie co chwila wpadał na dziwaczne pomysły co kończyło się najczęściej wyrzuceniem piłki daleko w &quot;las&quot; . Nielsen może nie jest jakimś tenisowym tuzem ale wczoraj stawił dzielny opór Lopezowi ( miał nawet przewagę Breaka w 3 secie ) który może nie jest w najwyższej formie ale na trawie grać potrafi
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Byłbym ostrożny co do tego Evansa, kiepski serwis (drugi praktycznie nie istnieje bardzo dużo podwójnych błędów), przyzwoity forhend, jednoręczny bh który bardzo bardzo kuleje(Evans praktycznie go nie używa), często gra slajsami, praktycznie cały czas,wypady pod siatke bardzo rzadko zakończone powodzeniem, wygrał z Harrisonem który przegrał ten mecz na własne życzenie, zero zaangażowania z jego strony, chodził po korcie lub wywalał wszystko po autach, czyżby sprzedał mecz? myślę że Pella to za wysokie progi, z pewnością Argentyńczyk bardziej regularny i potrafi grać na szybkich nawierzchniach wygrał Mastersa Challengerów na bardzo szybkiej hali w Sao Paulo,z pewnością większy wachlarz zagrań po stronie Guido + dużo lepszy Fh, myślę że kilka treningów na tej nawierzchni wystarczy na tego Brytyjczyka który jest moim zdaniem przeceniany przez bukmacherów,kurs na Argentyńczyka biorę z pocałowaniem ręki ???? Nieminen/Simon
Evans może mocarzem nie jest ale pisanie że przy siate rzadko udaje mu się zdobyć punkt jest grubą przesadą . Evansa ratują punkty kończone pod siatką (jak większość tych przeciętniaków z UK). Dobry Slajs na trawie to mega broń , szczególnie na rywali którzy nie przyzwyczajeni są do tego jak odbija się piłką po takim zagraniu na trawie . Nie można powiedzieć że slajs Evansa jest słaby , dobrze się porusza po korcie i jak dla mnie powinien wygrać . Nie gram bo kurs strasznie spadl , z 1.72 na 1.44 .
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Tylko dla informacji.

Queens jak co roku będzie do obejrzenia na kanałach Eurosportu.

Halle na jakimś niemieckim kanale już nie pamiętam jakim, ale też będzie na włoskim supertennisie.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Tylko dla informacji.

Queens jak co roku będzie do obejrzenia na kanałach Eurosportu.

Halle na jakimś niemieckim kanale już nie pamiętam jakim, ale też będzie na włoskim supertennisie.
Halle jak co roku na Sport1 czyli starym DSFie ;)
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Malisse X. v Garcia-Lopez G. 4/10 ✅ [6:4, 7:5, 4:6]
1,40 Bah
Nie ma co tutaj pisać w analizie, X-men najlepsze wyniki osiąga właśnie na trawie, dla Hiszpana oczywiście ta nawierzchnia nie jest atutem, jest to zawodnik na mączkę. Mallise ostatnio rozegrał niezłe spotkanie z Raoniciem na French Open, zdołał ugrać seta, więc z dyspozycją jest okey. GGL najczęściej występuje w Challengerach, ranking zbudował na jednym, dobrym występie w Rumunii, a dokładnie w Bukareszcie. Bilans pojedynków bezpośrednich na korzyść Belga, 4-1. Garcia-Lopez, wygrał tylko na mączce, gdzie jak wiemy Malisse nie spisuje się zbyt dobrze. Kurs raczej adekwatny do ryzyka, X-men zdecydowanym faworytem.
???? Paire B. v Baker J. 4/10 ✅ [7-5, 6-2]
1,31 Betfair
Francuz Paire jest w fantastycznej formie, na grassie w tamtym roku grał całkiem nieźle. Trzecia runda Wimbledonu i półfinał w Hertogenbosch pokazują, że grać na trawie potrafi. Rywal to reprezentant gospodarzy, Jamie Baker, trzecia setka rankingu ATP. Baker, mimo, że jest Anglikiem to na grassie ma bilans ujemny, 22 zwycięstw i 26 porażek. Wyglądało to dużo gorzej jednak w tym sezonie przebrnął już dwa razy przez kwalifikacje, więc bilans się poprawił. Nie widzę tutaj szans na niespodziankę, Paire zapewne chcę się przygotować dobrze do Wimbledonu. Musi dużo grać, aby nie stracić formy z maja.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
U mnie na 1 dzień poszła taśma, napiszę tutaj wszystko wraz z WTA.
Brands , Malisse, Vasellin , Sisljing, Erakovic , Pironkova

Brands w tym sezonie ma wszystko aby na trawie wkońcu pokazać swoje możliwości. Serwis powinien dla Hernycha być pratycznie nie osiągalny.
Malisse gra z GGL , jednym z największych lolków ATP ( dla mnie ). Malisse ogólnie sezon fatalny, ale trawa to zawsze był jego czas. Agresywna gra z dobrym serwisem przeciwko nie regularnemu GGL, który miewa swoje humorki.
Roger i Igor dla mnie zdecydowanie. Rufin i Ito nie te możliwości na trawie.
Na koniec dwie babki. Erakovic która ostatnio zrobiła spory postęp w swojej grze oraz Pironkova dla której przyszedł najlepszy okres w sezonie. Pironkova grają bardzo ofensywnie, mająca dobre uderzenie i serwis co ważne .
Dawno takiej tasiemki nie grałem, ale wydaje mi się, że w miarę pewne mecze.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - Queens
Spotkanie: Daniel Evans - Guido Pella
Typ: Guido Pella
Kurs: 2.62
Buk: Bet365
Analiza:
Dzisiaj oficjalnie startuje sezon trawiasty w turniejach ATP i przygotowania do Wimbledonu ida na całego. Po raz kolejny jestem mega zaskoczony kursem na mojego faworyta bowiem 2.62 to niezly prezent. Evans to tenisista z futuresow ktory osiaga tam calkiem przyzwoite wyniki. Brytyjczyk jak jeden z wielu. W Nottingham challenger osiagnal QF pokonujac Harrisona i Kleina jednak ten pierwszy podobno zagral na pol gwizdka gdzie wielu twierdzi ze niechical on wygrac tamtego spotkania. W cwiercfinale Ebden go sprowadzil na ziemie wygrywajac 76 62. To co przemawia za Evansem oprocz dobrej formy z futuresow , ograniem na trawie to jeszcze gra u siebie oraz fakt ze Pella niemial raczej duzej stycznosci z kortami trawiastami w przeszlosci. Bukmacherzy chyba jednak nie wzieli pod uwage faktu iz Argentynczyk to untalentowany tensista ktory zablysnal juz na szczeblu ATP. Pella ma spore mozliwosci i potrafi grac na szybkich kortach co udowodnil w zeszlorocznym Challenger Tour Finals wygrywajac ten turniej gdzie korty byly bardzo szybkie. Pella raczej bardziej regularny od Evansa , dobrze operuje forhandem i napewno odbyl kilka treningow na tej naweirzchni wiec z adaptacja nie powinen miec wiekszego problemu. Bukmacherzy zdecydowanie przecieniaja mozliwosci Evansa jak by ten odrazu mial zwojowac turnieje ATP. Pella to tenisista zdolniejszy ktory regularnie pnie sie do czolowej 50 (juz jest 75) , nie powinen on zmarnowac okazji na przejscie do 2 rundy jak dostal gracza z Futuresow wiec taki kurs biore z pocalowaniem reki.
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Rufin-Roger V. 2 @1.33
Roger V. podaje, ze jego ulubiona nawierzchnia jest trawa. Troche zakakujace, ale wyniki przyzwoite. Barfzo dobry wystep w Queens rok temu, gdzie ogral m.in. Roddicka i finaliste Nalbandiana. Mysle, ze smialo mozna wciagnac Queens na liste turniejow lubianych przez ERV.
P.S. Nie polecam grac Sijslinga.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
P.S. Nie polecam grac Sijslinga.
A ja polecam i mocno się zdziwie jak nie będzie szybko 2-0. Wszystko wskazuje na wygraną Holendra. Dyspozycja, forma, nawierzchnia. Igor prezentuje idealny styl gry na trawkę, z tak potężnym podaniem będzie wyjątkowo ciężkim rywalem na grassie.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Halle (Niemcy), trawiasta godz. 14:00
Mayer F. (Ger) - Fischer M. (Aut)
Typ: Fischer
Kurs 3.75
Bukmacher: Sportingbet
Martin Fischer nie jest faworytem w tym spotkaniu ,a raczej tak zwanym underdogiem. Gram na Austriaka z tej racji ,że całkiem nieźle spisuje się na tej nawierzchni, więc może to być bardzo ciekawy pojedynek ,pomiędzy reprezentantem Niemiec a Austrii. Turniej rozgrywany w Halle w Niemczech ,a więc nieznaczna plusowa skłonność w stronę Mayera.Według mnie Mayer obecnie nie znajduje się w najlepszej dyspozycji , będąc rozstawionym z numerem pierwszym w turnieju w Prościejowie odpadł z dużo niżej notowanym Gabashvilim. Teraz jednak znów zmiana nawierzchnii ,a więc niewiadomo jak będzie się czuł na tym korcie. Fischer już rozegrał 3 spotkania na tej nawierzchnii i przezentuje się znakomicie , 3 zwycięstwa na 3 mecze , właśnie tutaj w Halle. Polecam po takim kursie jak najbardziej.
 
Do góry Bottom