>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

ATP Tour - Londyn, Halle 10.06-16.06.2013

dx2 249,5K

dx2

Użytkownik
Mahut-R.Williams 1 @1.5
Dlugo sie tutaj zastanwialem nad tym typem. Rozbieznosci mi sie troche klaniaja, wiec po kolei. Mahut dlugo leczyl uraz, sw singlu od poczatku roku wyglada wrecz doslownie fatalnie. Turnieje przed Frecnh Open, nawet jezeli byly to challangery po prostu dno, widac nie ma formy, a przygotowania do cegly naprawde sa trudne. I to jest to co mnie martwi. Deblowo jeszcze jest w porzadku, bo Mahut w parze z Llodra radzili sobie swietnie we Francji.
Z drugiej strony mamy przejscie na trawe, nawierzchnia bardzo specyficzna. Ale najbardziej to ciagnie fakt, ze Mahut w Queens to kawal historii. Francuz byl tutaj finalista, ogrywal tutaj Nadala czy Murraya, a wiec cos jest dla niego dobrego w tym turnieju plus specyficzny styl gry Mahuta, ktory bardzo dobrze komponuje sie z trawa. Mysle, ze Mahut stanie na wysokosci zadania jednak, mimo ze wystpey w singlu ostatnimi miesiacami dalekie od pozytywnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pezio 31,9K

pezio

Użytkownik
Rosol v Groth (+1,5) 2 @1,7 Unibet ✅
Rosol na trawce nie zachwyca. Fakt - zagrał mecz życia w ub. roku i ograł Nadala na Wimblu ale potem szybko do szeregu sprowadził go Kolba wygrywając 3/0. Ogólnie słaby bilans Łukasza 6/8 na grassie. Groth przeciwnie, jak wiadomo atomowy serwis, potrafi grać przy siatce i dużo kończy forhendem. Forma na pewno jest, dużo większe ogranie na tej nawierzchni, w tym roku bilans 10/1. Czech niczym szczególnym nie zachwyca, jak na swój wzrost serwisem także wielkiej krzywdy nie robi. Za średnią stawkę trzeba pograć w stronę Kangura.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Rosol v Groth (+1,5) 2 @1,7 Unibet
Rosol na trawce nie zachwyca. Fakt - zagrał mecz życia w ub. roku i ograł Nadala na Wimblu ale potem szybko do szeregu sprowadził go Kolba wygrywając 3/0. Ogólnie słaby bilans Łukasza 6/8 na grassie. Groth przeciwnie, jak wiadomo atomowy serwis, potrafi grać przy siatce i dużo kończy forhendem. Forma na pewno jest, dużo większe ogranie na tej nawierzchni, w tym roku bilans 10/1. Czech niczym szczególnym nie zachwyca, jak na swój wzrost serwisem także wielkiej krzywdy nie robi. Za średnią stawkę trzeba pograć w stronę Kangura.
Noo i co z tego że ma bilans 10/1 jak wygrywał z samymi no nejmami? Jak to nie zrobi krzywdy serwisem? Ponad 200km/h z silną rotacją, czasem slajsowany,natomiast Kangur zapewne super returnerem nie jest. Na trawie podanie ma wielkie znaczenie i z pewnością w tym przypadku zrobi wiele krzywdy jego rywalowi...
 
pezio 31,9K

pezio

Użytkownik
Noo i co z tego że ma bilans 10/1 jak wygrywał z samymi no nejmami? Jak to nie zrobi krzywdy serwisem? Ponad 200km/h z silną rotacją, czasem slajsowany,natomiast Kangur zapewne super returnerem nie jest. Na trawie podanie ma wielkie znaczenie i z pewnością w tym przypadku zrobi wiele krzywdy jego rywalowi...
Kolego, w swojej analizie napisałeś że nie wiesz nawet kto to jest Samuel Groth.. więc nie mamy o czym dyskutować. Rosół na trawie wirtuozem nie jest i nigdy nie będzie, kursy na kangura to value według mnie ale jak pisałem typ na średnią stawkę. Nie ma dla mnie najmniejszego sensu pakowanie się w Łukasza za wyższą stawkę. Masz jednak rację, podanie na trawie ma wielkie znaczenie a Groth ma lepszy serwis niż Czech.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja bym pograł jutro jakieś handi ujemne na Kohlschreibera. Na RG zaprezentował się bdb, powalczył nawet z Djokiem. Na trawie Niemiec zawsze solidny, a jutro z drugiej strony siatki Berlocq, który z tą nawierzchnią nie ma nic wspólnego. Na clayu mógłby powalczyć, na grassie szybki mecz dla Kohliego. Handi gemowe w stylu -4.5 lub -5 do gry.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Londyn
???? Becker B. - Tomic B.
Becker B. +2,5 gemów ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 3/10
Tomic pomimo świetnego sezonu 2011 roku na trawie, ze świecą szukać trzeba powtórki tych wyników. Rok temu w tym okresie Tomic przegrał wszystkie mecze na grassie (Haas, Fognini, Goffin, Nishikori), w tym roku młokos z Australii zaprezentował się godnie tylko na swoim krajowym podwórku, gdzie wygrał turniej w Sydney. Poza swoim kontynentem osiągną dość przeciętne wyniki, a na French Open w meczu z Hanescu skreczował. Dodajmy do tego ciekawostkę o ojcu Tomica który złamał nos sparingpartnerowi swojego syna za co dostał &quot;zakaz&quot; wstępu na Rolanda Garrosa. Do tego nie zapominajmy, że na turnieju w Miami sam Tomic poprosił sędziego o wyproszenie ojca z trybun. Za Beckerem stoi doświadczenie, jest starszy o ponad 10 lat od Bernarda, do tego warto dodać, że jego ulubioną nawierzchnią są korty trawiaste i rok w rok startuje prawie we wszystkich turniejach na tej nawierzchni osiągając dość dobre wyniki. Na pewno w tym meczu łatwo skóry nie sprzeda jak Mariusz Pudzianowski na KSW, ale ja się dodatkowo przy typie zabezpieczam jeszcze dodatnim handicapem przy ewentualnych tie-brekach.
Wynik: 6:4 (4)6:7 7:6(4) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Mahut-R.Williams 1 @1.5
Dlugo sie tutaj zastanwialem nad tym typem. Rozbieznosci mi sie troche klaniaja, wiec po kolei. Mahut dlugo leczyl uraz, sw singlu od poczatku roku wyglada wrecz doslownie fatalnie. Turnieje przed Frecnh Open, nawet jezeli byly to challangery po prostu dno, widac nie ma formy, a przygotowania do cegly naprawde sa trudne. I to jest to co mnie martwi. Deblowo jeszcze jest w porzadku, bo Mahut w parze z Llodra radzili sobie swietnie we Francji.
Z drugiej strony mamy przejscie na trawe, nawierzchnia bardzo specyficzna. Ale najbardziej to ciagnie fakt, ze Mahut w Queens to kawal historii. Francuz byl tutaj finalista, ogrywal tutaj Nadala czy Murraya, a wiec cos jest dla niego dobrego w tym turnieju plus specyficzny styl gry Mahuta, ktory bardzo dobrze komponuje sie z trawa. Mysle, ze Mahut stanie na wysokosci zadania jednak, mimo ze wystpey w singlu ostatnimi miesiacami dalekie od pozytywnych.
???? Gael Monfils - Milos Raonic dla Mecz (1.40) WYNIK 64 62 ⛔
???? Nicolas Mahut - Rhyne Williams dla Mecz (1.50) WYNIK 63 62 ✅
KURS: 2.10
Stawka: 70 | Do wygrania: 77 PLN
Expekt

Tym razem się zgodzę z dx2 i również się długo wahałem nad typem na Mahuta, ale w końcu się jednak zdecydowałem. W deblu na RG miał na widelcu już tytuł mistrzowski, gdzie w trzecim secie w finale w tie breaku wygrywali już 4:2 (mając patelnie na 5:2) i byli o włos z Llodrą od sensacji... Nie mniej jednak Mahut w całym turnieju deblowym grał dobrze, jak nie bardzo dobrze. Wrócił na pewno na lepsze tory i wg mnie Londyn to jedno z lepszych miejsc dla niego, żeby udowodnić formę też w singlu, w którym w tym roku dobrze nie gra. Rhyne na trawie powinien być tylko tłem dla Francuza.
Do dubelka Roanic, który zagra z Monfilsem. Francuz ostatnio jakby troche lepiej, dobra gra na RG gdzie dopiero przegrał w 3 rundzie z Robredo a wcześniej pokonał Berdycha i Gulbisa. NA trawie jednak Monfils nigdy jakoś nadzwyczajnie nie grał i może mieć spore problemy z młodym i ambitnym Kanadyjczykiem, który ostatnio bardzo poprawił grę pod siatką i często do niej biega, grając przy niej bardzo skutecznie. NA trawę to styl idealny i Raonic bardzo szybko będzie kończył swoje podanie w stylu S&amp;V. Turniejowa 5tka w drugiej rundzie jak pokona Monfilsa ma już Hernycha, więc droga do QF dość łatwa - powinien z tego skorzystać i spokojnie obronić punkty z QF z roku 2012.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Kolego, w swojej analizie napisałeś że nie wiesz nawet kto to jest Samuel Groth.. więc nie mamy o czym dyskutować. Rosół na trawie wirtuozem nie jest i nigdy nie będzie, kursy na kangura to value według mnie ale jak pisałem typ na średnią stawkę. Nie ma dla mnie najmniejszego sensu pakowanie się w Łukasza za wyższą stawkę. Masz jednak rację, podanie na trawie ma wielkie znaczenie a Groth ma lepszy serwis niż Czech.
nigga pls. To jakiego kursu oczekiwałeś na Rosola? 1,40 mało? Na zawodnika na poziomie ATP, dobrze czującego się na trawie z serwismanem, który ma problem z wygrywaniem challów poza Australią i Azją? O czym my w ogóle rozmawiamy. Lukas to także świetnie podający zawodnik i kto będzie miał przewagę w tym elemencie to zadecyduje dyspozycja dnia. Co za różnica czy trafi Rosol 210 czy Groth 230? Oba serwisy zakończą się pkt dla serwującego. W pozostałych elementach MIAŻDŻY Czech.
Aha jeszcze jedno - jak coś piszesz to pisz konkretniej, nie pomijaj ważnych faktów, a nie podałeś sobie bilans 6/8 na trawie Rosola i masz argument, że jest słaby na trawie. Może warto wspomnieć, że Czech dopiero od roku-dwóch wskoczył na ten wyższy level, gdzie wygrywa challe i walczy z powodzeniem w tourze. Efekt? Poprzedniego sezonu miały miejsce wszystkie wygrane 6 meczów na trawie (w poprzednich przegrywał po meczu na sezon) z nie byle kim, bo: Hanescu, Baghdatis, Dodig, Nadal..
JUTRO NISZCZY AMATORA Z AUSTRALII. NO VALUE
Co do Mahuta.. Nie rozumiem tego hurraoptymizmu. Piszecie, że świetnie czuje się na trawie - tak to wszystko prawda, nie wiem jednak dlaczego nikt nie napisał, że Mahut w tym sezonie rozegrał tylko kilkanaście meczów, większość na poziomie challów, które przegrywał z OGÓRKAMI typu jego rodak Jouan. Nie oczekujmy, że przyjedzie na faworyzowaną trawkę i od razu wróci stary, dobry Nicolas. Francuz ma problemy zdrowotne i nie wróci już do dawnej dyspozycji.
Williams? Młody, dosyć ciekawy zawodnik. Przegrał w De Sheeperem, ale powalczył i bacząc, że to był jego PIERWSZY mecz na trawie - wstydu nie ma. Kto wie, może mu się spodoba i poczuje grę na grassie.
Mahut faworytem, ale bez przesadyzmów!
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Na jutro proponuję:
Mahut - Williams 1 +
Jak już było wałkowane ulubiona nawierzchnia Mahuta, który lata świetności ma już za sobą. Dziś przetarcie w deblu,a jutro powinien sobie przypomnieć jak się wygrywa w singlu no bo gdzie jak nie na kortach Queen&#39;s Clubu ?
Rosol - Groth 1 +
Spotkanie Czecha, który gra w kratkę. Potrafi nawiązać walkę z najlepszymi jak i przegrać z podrzędnym zawodnikiem. Tym razem uważam, że sobie poradzi. Przeciwnik z którym przyjdzie mu się zmierzyć jest dla wielu anonimowy bo to challengerowiec. Groth posiada bardzo dobry serwis jednakże na nawierzchni trawiastej ograny nie jest. Krótko : za wysokie progi.
Lopez - Berankis 1 +
Lopez po nie najlepszych osiągnięciach z początku sezonu myślę, że w końcu złapał swój rytm. Widziałem go na RG i jego gra wyglądała poprawnie. Nawierzchnia jak najbardziej na plus, bilans 37-25.
Berankis nie ma nadzwyczajnych warunków fizycznych(175cm) serwis przyzwoity ale to nadal młody gracz i na starego wygę raczej nie wystarczy.
Bilans bezpośredni 2-0 dla Lopeza przy czym 1 zwycięstwo odnotowane na Wimbledonie.
Istomin - Kuznetsov 1 +
Rosjanin ledwo złapał jako taką formę...,a tu już zmiana nawierzchni. Na ziemi ten pojedynek mógłby być wyrównany, na trawie nie widzę dla ruska szans.
Kuznetsov na trawie jakoś nigdy nie błyszczał, za to po drugiej stronie kortu stanie jutro uzbek, który może pochwalić się bilansem 21-15 na kortach trawiastych. Ostatni sezon na kortach trawiastych był zresztą dla Istomina bardzo udany, powalczył z Federerem na IO, odpadł po 5setówce z Jużnym w 4 rundzie Wimbledonu.

Dziś wszystko do przodu sztywniutko.
 
dx2 249,5K

dx2

Użytkownik
Kuznetsov na trawie jakoś nigdy nie błyszczał, za to po drugiej stronie kortu stanie jutro uzbek, który może pochwalić się bilansem 21-15 na kortach trawiastych.
W typ absolutnie nie ingeruje, bo Istomin ma swietne predyspozycje do gry na trawie i wile swietnych meczow na tej nawierzchni. Chcialem jednak zaznaczyc, ze Kuznetsov to juniorski mistrz Wimbledonu sprzed jakis 3-4 lat.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Benjamin Becker - Bernard Tomic dla Mecz WYNIK 64 67 76 ✅
KURS: 2.15
Stawka: 60 | Do wygrania: 69 PLN
Expekt

Jak dla mnie to delikatne VALUE tutaj. Oglądałem mecze Beckera w
Nottingham gdzie grał świetnie i poległ trochę pechowo dopiero w finale z Ebdenem. Jednak Becker zawsze grał super na trawie a bilans 34-11 tylko to potwierdza. Fakt, że Niemiec już najlepsze lata ma za sobą, ale na chimerycznego młokosa z Australii solidna gra może spokojnie wystarczyć. Jakoś nigdy nie byłem przekonany co do potencjału Tomica, który poza Australią jakoś nie błyszczy. Teraz doszły jeszcze dziwne akcje z ojcem, co na pewno nie wpływa na Bernarda najlepiej. Tomic na Wimbledonie miewał już przebłyski, gdzie w 2011 doszedł do QF grając od kwali i to na pewno budzi respekt. Z drugiej jednak strony w Londynie jakoś mu nie szło, raz przegrał w pierwszej rundzie z Nishikorim, raz w drugiej z Malisse. Jutro będzie miał na przeciwko bardzo solidnego gracza na trawie, który jakby się w końcu odrodził i złapał całkiem fajną formę zaraz na początku sezonu trawiastego. Może mieć kangur jutro bardzo ciężko i wg mnie nie podoła.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
A ja to bym jutro na Raonicia uważał. Kompletnie nie mam do gościa przekonania, miał szybko wejść do Top 10 ale coś ciężko mu to idzie. Teraz przenosimy się na trawkę, gdzie teoretycznie jego styl gry powinien świetnie pasować. Problem tylko w tym, że Kanadyjczyk sam kiedyś przyznawał, że to granie na trawie nie za bardzo mu pasuje. Wszystko dzieje sią tam dla niego za szybko, z czym miał problemy. Cała &quot;nadzieja&quot; tutaj w Monfilsie, który to na trawce grać nie potrafi. Ale jak mu siądzie serwis (a na RG było z tym całkiem nieźle) to do TB może spokojnie dociągnąć, a tam to już wszystko możliwe. Nie warto jak dla mnie po 1.4 grać tutaj na Kanadyjczyka.
Ode mnie taka pierwsza próba na trawnik:

Malisse +1,5 seta 2.20
Całkiem fajny ten kursik jak dla mnie. Xavier może i nie gra dobrego sezonu ale teraz zdecydowanie jest czas na poprawę. Gdzie jak gdzie ale na grassie to on potrafi się odnaleźć. Wczoraj zagrał już jeden mecz, po trzech setach pokonał Garcię-Lopeza. Z kolei Juan Martin Del Potro wraca nam do gry po prawie miesięcznej przerwie. Wiadomo jak to w takich sytuacjach bywa, początek łatwy może nie być. Niby Delpo jest tutaj słusznym faworytem (na pewno jest zawodnikiem z wyższej półki), jednak dla mnie nie aż takim jak mówią to kursy. Tym bardziej, że na trawie nigdy jakoś szczególnie nie błyszczał, na pewno nie jest to jego ulubiona nawierzchnia. Nie jest mu łatwo się tutaj poruszać, obszerny zamach do FH też sprawy nie ułatwia. Niby potrafił w tamtym sezonie dojść do 1/4 finału na Wimbledonie (ale już ostre baty 0-3 od Ferrera chwały mu tu nie przynoszą), zagrał naprawdę świetną olimpiadę, kończąc z brązowym medalem, to jednak nie do końca mnie jego gra na trawniku przekonuje. Dlatego też próbuje po niezłym kursie w stronę Belga, który wie o co chodzi w grze na grassie.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Jak na me gusta handicup gemowy na Petzschnera +2,5 wygląda ciekawie.
Niemiec w Halle odnosił zawsze dobre wyniki, ogrywał tam Raonicia czy Berdycha.
Nie gra zbyt często w tym sezonie ale na trawie jest zawsze groźny(2-3 z Nadalem na Wimledonie, czy też pogonienie Xaviera).
Po drugiej stronie nasz Jurek, który jest nerwusem, nie grywał zbyt dużo na trawie,wiadomo serwis to jego atut ale Petzschner też potrafi serwować.
Wydaje się, że w meczu może dojść do TB, a nawet dwóch...
Niemniej jednak uważam, że kurs na Petzschnera trochę zbyt przeszacowany.
 
M 0

mao

Użytkownik
Jak na me gusta handicup gemowy na Petzschnera +2,5 wygląda ciekawie.
Petshner 2.80
stawka - 100
EW - 280
Expekt
Witam wszystkich, jak dla mnie również bardzo ryzykowne jest granie na Janowicza. Petshner u siebie będzie chciał jak najlepiej się zaprezentować, serwis mocny no i jak już wspomnieli poprzednicy zawsze sobie tutaj dobrze radził. Wątpię aby dzisiaj nasz rodak wygrał.
 
psotnick 934,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Philipp Petzschner (GER) – Jerzy Janowicz (POL)
Suma Gemów
Typ: Powyżej 22.5 @ 1.68 pinnacle Petzschner wo
Czy Philipp Petzschner wygra przynajmniej jednego seta?
Typ: Tak @ 1.85 bwin

Jerzyk zaskakująco dobry run na mączce (ćwierćfinał w Rzymie, 3 runda na Roland Garros), przegrywał tylko z absolutną czołówką (Wawrinka, Federer, Berdych), ale co ważniejsze na rozkładzie ma też kilka cennych skalpów (Gasquet, Tsonga). Sam jestem ciekaw jak mu wyjdzie przejście z mączki na trawę, ale spodziewam się, że nie obejdzie się to bez perturbacji. Rywal, bo zwłaszcza na trawie jest groźny. Petzschner ze swoim ofensywnym stylem, dobrym serwem i slajsem, a do tego świetnym obyciem przy siatce (duże doświadczenie deblowe), wydaje się być idealnie skrojonym rywalem, by stawić zacięty opór Polakowi. Wczoraj Niemiec miał już przetarcie w deblu z Melzerem i wypadło to bardzo korzystanie, bo ogranie Federera z Haasem łatwo nie przychodzi. Janowicz debiutuje w tym roku na trawie i właśnie może być źródłem większej, ale zupełnie zrozumiałej nieregularności. Jerzyk oczywiście może zabić serwisem, ale serw na trawie to nie wszystko, z kolei jego slajs nie jest najpewniejszym uderzeniem, a to jest właśnie kluczową bronią na trawie. Żeby nie było wątpliwości: Janowicz pewnie to wygra, ale na pewno nie stanie się to szybko, łatwo i przyjemnie. Wyczuwam tu potencjał na długi zacięty mecz bez przełamań i co najmniej dwa tie-breaki, a wiadomo, że w takiej dogrywce wynik jest zupełnie otwarty i może nam się to przerodzić w trzysetówkę, co swoją drogą nie byłoby takie złe dla Janowicza, im więcej gry tym lepiej.
 
T 19

tenis1976

Użytkownik
Troche nie podzielam opinni ze Janowicz czy Raonic beda mieli problemy dzisiaj,tie breaki mozliwe bo to trawa ale jak maja przelamac ich rywale to nie wiem za bardzo....dla mnie bite jedynki Polaka i Kanadyjczyka...chcialem sie dowiedziec opinii uzytkownikow na temat meczow ISTOMIN i EBDEN,czy to naprawde takie pewniaki?piszcie jeszcze mamy troche do postawienia
 
jasmin_bogow 32,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Trawa jest bardzo tricky. Ludziom zawsze sie wydaje ze big server to i wimbledon powinien wygrac... a to nie do konca tak działa. Jesli ktos bazuje w swojej grze tylko na serwisie to jeden górszy gem i set jest przegrany. Poza tym trawa jest bardzo szybka i trzeba umieć sie po niej poruszac a to tez nie jest taka prosta sztuka.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Philipp Petzschner (+1.5 seta) - Jerzy Janowicz dla Mecz (1.72) WYNIK mecz się nie odbył
???? Marcos Baghdatis (+1.5 seta) - Ernests Gulbis dla Mecz (1.60) WYNIK 46 63 36 ✅
KURS: 2.75
Stawka: 60 | Do wygrania: 105 PLN
Expekt

Jeszcze jeden dubelek, który na dziś zaplanowałem.
Jak dla mnie mocno faworyzowani przez booków są
dziś Janowicz i Gulbis w starciu z tak dobrymi graczami na trawie jak Petzschner i Bagietka. Za Petzschnerem nigdy nie przepadałem i nie raz denerwował mnie jego olewający styl gry (nie wspomnę o co najmniej dziwnych podkolanówkach ???? ) ale jednak na trawie trzeba mu zwrócić szacunek. W Halle miewał fantastyczne momenty w przeszłości, gdzie w 2011 doszedł do finału pokonując m.in. Berdycha czy Raonica, jeszcze rok wcześniej osiągnął półfinał pokonując po drodze Bagietke, Lacko i Troickiego. Z Jerzykiem będzie mu na pewno ciężko ze względu na super serwis Polaka, ale wg mnie nie na tyle cieżko, żeby przegrać do zera. Moim zdaniem seta jak najbardziej jest w stanie ugrać, tym bardziej że nasz AS miewa momenty gorszej gry (chwilowe przestoje) który z pewnością Niemiec będzie chciał wykorzystać. Serwis Niemca też przecież bardzo dobry, więc o przełamania będzie ciężko w tym meczu...
Bagietka od jakiegoś czasu nie potrafi się przełamać, 4 porażki z rzędu w pierwszych rundach to już dobrze nie wygląda! Dziś wg mnie jednak dojdzie do przełamania i pokona Gulbisa. Ja jednak gram delikatniej - tylko na seta na Cypryjczyka. H2H na korzyść Bagietki w starciu z Gulbisem ale dawno temu, więc tutaj się tym nie sugeruję aczkolwiek warto o tym wspomnieć. Grali nawet raz na trawie przeciwko sobie na Wimbledonie 2007 i wygrał Bagietka. Gulbis na trawie jakoś nigdy nie błyszczał, fakt że miał pojedyncze super mecze jak np. wyeliminowanie Berdycha z Wimblodonu w pierwszej rundzie rok temu, no ale w drugiej rundzie przegrał już jeszcze z trochę anonimowym z Janowiczem ???? Wg mnie to dla Bagietki to całkiem dobry rywal jak na trawę do przełamania się, a przynajmniej do ugrania seta.
 
Do góry Bottom