>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Londyn, Halle 10.06-16.06.2013

K 65

konji

Użytkownik
Stwierdzenie, że nic nie przemawia za Xavierem, to jakaś herezja. Począwszy od tego, że to jego ulubiona nawierzchnia (tak, wiem, że to banał, ale wg mnie Del Po lepiej, niż na trawie czuje się na kortach twardych), to jeszcze jest w rytmie meczowym, czego nie można powiedzieć o Argentyńczyku. Fakt, ten drugi wczoraj gładko wygrał mecz deblowy w parze z Ciliciem, ale to jeszcze nie oznacza, że po tej przerwie wszystkie trybiki pracują tak, jak powinno być. Nie mówię także, iż Malisse to wygra, bo zapewne tak nie będzie, ale nie przekreślałbym go (co więcej stawiając Del Potro w roli pewniaka!) tylko dlatego, że jest niżej w rankingu, czy że ciamajdowatym Lopezem męczył się niemiłosiernie. Wystarczy podregulować celownik przy pierwszym serwisie i rywal naprawdę może mieć problem ze zdobywaniem punktów przy podaniu Belga. A odnosząc się do ostatniego zdania Gawroniksa - ja niemal na pewno będę grał na Malisse&#39;a w jego gemach serwisowych. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 203

krolwta

Użytkownik
Tsonga - Vasselin
Typ: Vasselin
kurs: 7,0 bet365
Po przegranej Jo z ferrerem, moze jeszcze sie nie obudzil i nie otrzasnal wiec for value za male stawki mozna sprobowac. vasselin juz jednego francuza w tym turnieju wywalil wiec moze i kolejnego rodaka wywali...
only for value
GL
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Becker B. (Ger) - Tomic B. (Aus)
Typ: powyżej 23.5 gem
Kurs: 1.85
Bukmacher: expekt
18:55
Analiza:
Jak to zwykle bywa w Londynie pogoda płata figle, ale myślę, że uda się to spotkanie chociażby rozpocząć bo panowie wchodzą po meczu Lopeza, który jest od wygrania meczu 2 piłki. W powyższym spotkaniu niewielkim faworytem bukmacherzy przewidują Tomicia. Im bliżej do rozpoczęcia tego spotkania tym kurs na niego leci i powoli idzie masówka. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale chyba każdy liczy że Tomic potrenował i buduję formę na Wimbledon. W młodym Australijczyku oczywiście drzemie duży potencjał. Świetne warunki, duża siła uderzeń to gwarantuje utrzymywanie podania. Ćwierfinał Wimbledonu to napewno potwierdza. Po drugiej stronie siatki jednak za przeciwnika będzie miał niezwykle doświadczonego Beckera. W ostatnim tygodniu bardzo dobrze się prezentował na trawie w Nottingham więc forma dopisuję. Niemiec na tej nawierzchni to kozak dlatego też możliwe są tutaj 3 sety a dobrym typem wydaje się over gemowy.

+ 6-4 6-7 7-6
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Paire B. v Kudla D. 4/10
1,30 Betfair
Nie jest pewne czy ten mecz się dziś jeszcze odbędzie, jednak ja decyduję się zagrać jeszcze dziś. Paire wczoraj spokojnie wygrał z reprezentantem gospodarzy, Jamie Baker&#39;em, w dwóch setach. Rywalem Francuza będzie Denis Kudla, który na trawie wyniki ma niezłe, gdy się wejdzie w głąb, można stwierdzić, że wygrywał tam gdzie rywal nie powinien mu zagrozić, w większych turniejach nic nie ugrał. Tutaj w Londynie wygrał z Argentyńczykiem Delbonisem, który przyjechał tylko po wpisowe, gdyż w całej swojej karierze rozegrał dwa mecze na grassie. Przykro mi - dwa przegrane. Kudla nie powinien sprawić Benoitowi większych problemów, handi byłoby tutaj wskazane, jednak Paire lubi się zabawić na korcie albo zajmować czymś bardzo odległym od tenisa.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Youzhny - Nishikori @ 2,20 Bet365✅ Myślę, że każdy kto oglądał i ma trochę wiedzy nt tenisa w przeciwieństwie do tego pana, który udziela się wszędzie, ale nie wie nic, widział tą różnicę w grze na trawie o której mówiłem

Piękny kurs. Nie mam pojęcia dlaczego dla buków faworytem jest Japończyk. Mikhail naprawdę świetnie czuje się na trawie, potrafi zagrać pod siatką, serwisu też słabego nie ma, znakomicie potrafi operować slicem, co jest niezwykle ważne na trawie. Świadczą o tym najlepiej wyniki - w ostatnim sezonie przegrywał tylko z Federerem: w SF w Halle i QF Wimbledonu. Żeby było śmieszniej, 2 lata temu także jedynym pogromcą Rosjanina na trawie był.. Wielki Roger ???? Co rok zresztą najczęściej min. 4 rundę Wimbledonu zaliczał.
Masa rozegranych spotkań na trawie, bardzo dobry bilans 47/29 - to mówi samo za siebie. Tu w 1 rundzie Youzhny przejechał się po Traverze, oddając mu tylko 3 gemy.

Nishikori? Jak każdy Azjata raczej omija trawkę. Bilans niby dodatni, ale zrobiony głównie w kwalach to większych turniejów z ogórkami. Warte uwagi jest chyba tylko zwycięstwo ze Stepankiem 2 lata temu. Ładnie też zaprezentował się rok temu na IO, ale to myślę odrębna kategoria. Kei to fajny grajek, lubię go, ale ze swoją grą z głębi kortu nie nadaje się po prostu na trawę. Nie ma nic do zaoferowania na tą nawierzchnię, zupełnie przeciwnie do Youzhny&#39;ego, który jest znakomitym technicznie tenisistą, bardzo wszechstronnym i potrafi prowadzić grę zarówno z linii końcowej jak i wygrywać piłki pod siatką. Najczęściej powodem jego porażek jest po prostu głowa, bo talent ma niesamowity.

Jeżeli jutro nie zawiedzie Miszy właśnie ta głowa, to nie widzę zbyt wielu szans dla Japończyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nishikori? Jak każdy Azjata raczej omija trawkę. Bilans niby dodatni, ale zrobiony głównie w kwalach to większych turniejów z ogórkami. Warte uwagi jest chyba tylko zwycięstwo ze Stepankiem 2 lata temu. Ładnie też zaprezentował się rok temu na IO, ale to myślę odrębna kategoria. Kei to fajny grajek, lubię go, ale ze swoją grą z głębi kortu nie nadaje się po prostu na trawę. Nie ma nic do zaoferowania na tą nawierzchnię, zupełnie przeciwnie do Youzhny&#39;ego, który jest znakomitym technicznie tenisistą, bardzo wszechstronnym i potrafi prowadzić grę zarówno z linii końcowej jak i wygrywać piłki pod siatką. Najczęściej powodem jego porażek jest po prostu głowa, bo talent ma niesamowity.
Jeżeli jutro nie zawiedzie Miszy właśnie ta głowa, to nie widzę zbyt wielu szans dla Japończyka.
Jak omija trawkę? gdzie? kiedy? . W tamtym roku zagrał tyle samo turniejów na trawie co i Rosjanin, opuścił Halle, ale za to wystąpił w Newport. W tym roku jak wiadomo w Halle występuje.
Czemu IO to odrębna kategoria? Igrzyska grane na kortach Wimbledonu, więc nie rozumiem dlaczego miałaby to być odrębna kategoria. Na Igrzyskach Kei zaprezentował się doskonale, wywalił z turnieju m.in Tomica i Ferrera. Ogólnie w tamtym sezonie to co miał na trawie wygrać to wygrał, porażki jedynie z DelPo i jedna wpadka z Ramem.
Nishikori nie nadaje się na trawę? no teraz to grzeszysz po prostu. Kei to nie jest jakiś tam przebijak, dysponuje konkretnym serwisem i bardzo mocnym uderzeniem kończącym i stąd też jego znakomite wyniki na trawie (bo są znakomite). Kei najsłabsze (oczywiście względnie, bo zawodnik to świetny i radzi sobie wszędzie) wyniki osiąga na mączce a grass bardzo akurat mu pasuje. W jego wypadku tak naprawdę na poważnie można brać tylko ostatni sezon, bo zrobił On potężne postępy i wciąż jest to jeden z najmłodszych tenisistów w stawce. Dlatego nie ma co patrzeć na jego wyniki np. z roku 2010.
W sumie nie wiem, czy będę w ogóle dotykał ten mecz, ale jeśli już miałbym to zrobić to zdecydowanie pójdę w stronę Japończyka. Jużny to też oczywiście świetny specjalista od trawy, dlatego nie mówię, że Kei na pewno to wygra. Po prostu chciałem zwrócić uwagę na błędną interpretacje stylu gry Japońca i skazywanie go na pożarcie na tej nawierzchni ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
vasselin juz jednego francuza w tym turnieju wywalil wiec moze i kolejnego rodaka wywali...
Tak samo mozna rozwalic blondyna, rudego, leworecznego, zyda, fana czystej wódki, to żaden argument i takie wpisy będa USUWANE. Ograł rodaka wiec może ogra drugiego... poziom analizy kosmiczny.

De Bakker - Berdych over 20,5 1.94 1/10

Holender serwować potrafi, pierwszy regularnie ponad 200. Berdych to samo, a mistrzem defensywy to on nie jest. Pachnie tu przynajmniej jednym tb. Nie sądze aby Czech szybko spakował Holendera do domu. Przed Wimbledonem to raczej spokojna gra, żeby się ograć na trawce. Często przed &quot;W&quot; słabsi gracze wygrywają ale przede wszystkim tu chodzi o potężne serwisu z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Znakomite wyniki na trawie.. Rozwaliłeś mnie. Spojrzałeś sobie w bilans na trawie i głosisz takie rzeczy. Weź mi powiedz kogo to on takiego super pokonał na trawie? W Newport przegrał z Ramem (n/c).
Dlaczego IO to odrębna kategoria? Bo różnie zawodnicy traktowali je, nie przygotowywali specjalnie formy na olimpiadę. Azjaci wiadomo jak podchodzą do IO, to Kei wykręcił niezły wynik, ale nie wyciągałbym daleko idących wniosków.
Nie interpretuję błędnie stylu gry - to ty błędnie interpretujesz co napisałem, a nie napisałem nigdzie, że Nishikori to defensywny przebijak. Potrafi skończyć, ale gra tylko z głębi kortu i jeżeli nie ma się dnia Rosola z meczu z Rafą, a na przeciwko gracza znakomicie czującego się na trawie, który będzie wykorzystywał wszelkie jej atuty, to jest bardzoo ciężko.
Rzeczywiście źle ująłem pogrubione zdanie, że omija trawę. Wycofuję się z niego, ale z reszty absolutnie. Jeżeli Misza będzie grał swój tenis, to pokaże Japończykowi jak skutecznie grać na grassie.
Nie twierdzę oczywiście, że to jakaś peffka, bo Youzhny nie raz przyprawiał nas wszystkich o ból głowy, ale uważam, że kursy powinny być co najmniej odwrotne.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Znakomite wyniki na trawie.. Rozwaliłeś mnie. Spojrzałeś sobie w bilans na trawie i głosisz takie rzeczy. Weź mi powiedz kogo to on takiego super pokonał na trawie? W Newport przegrał z Ramem (n/c).
Dlaczego IO to odrębna kategoria? Bo różnie zawodnicy traktowali je, nie przygotowywali specjalnie formy na olimpiadę. Azjaci wiadomo jak podchodzą do IO, to Kei wykręcił niezły wynik, ale nie wyciągałbym daleko idących wniosków.
Nie interpretuję błędnie stylu gry - to ty błędnie interpretujesz co napisałem, a nie napisałem nigdzie, że Nishikori to defensywny przebijak. Potrafi skończyć, ale gra tylko z głębi kortu i jeżeli nie ma się dnia Rosola z meczu z Rafą, a na przeciwko gracza znakomicie czującego się na trawie, który będzie wykorzystywał wszelkie jej atuty, to jest bardzoo ciężko.
Twoja rozkmina dotycząca IO też śmieszna strasznie. Jaką formę? Igrzyska zaczęły się raptem dwa tygodnie po zakończeniu Wimbledonu, zawodnicy byli więc przygotowani do gry na trawie i nie wypadli jeszcze z rytmu. Dlatego też na Igrzyskach niespodzianek nie było, faworyci grali na znakomitym poziomie i nie odpadali we wczesnych rundach co też dobitnie świadczy, że twoja teoria odnośnie tego, że nie grali w nich na 100% jest kompletnie wyssana z palca.
Przypasowało ci to tej twojej &quot;analizy&quot; ominięcie Igrzysk, ale naprawdę śmiesznie się to czyta. W swoim poprzednim poście podniecałeś się strasznie wynikami Jużnego na trawie, nie chciało mi się już tego komentować, ale teraz to zrobie:
Jakie On ma dobre wyniki? w tamtym roku jedna jedyna wygrana z trochę wyżej notowanym przeciwnikiem, z Tipsarem. Gość był o krok od odpadnięcia z Wimbledonu z Istominem (!) Ledwo wymęczył 3:2 a był już przełamany w decydującym secie. Na Igrzyskach dostał wciry od Benka (a tak zapomniałem, że Igrzysk nie bierzesz pod uwagę :grin ???? . No to jakie On osiągał wielkie zwycięstwa na tej trawie? Ogranie Dolgo, Haase, czy Younga? to rzeczywiście. Naprawdę przy wynikach Nishikoriego, który wyeliminował Ferrera, Tomica, Denko, czy nawet tego Sijslinga to rezultaty Ruska jakoś nie powalają na kolana.
No a takie zdania, że Nishikori nie ma nic do zaprezentowania na trawie a Jużny jest taki zajebisty i w ogóle to się nadają do wyśmiania i dziwie się, że ktoś tego jeszcze nie zrobił.

Edit by kubamajcher:
rozumiem, że się nie zgadzasz z przedmówcą ale w tym zdaniu przegiąłeś kolego : &quot;No a takie zdania, że Nishikori nie ma nic do zaprezentowania na trawie a Jużny jest taki zajebisty i w ogóle to się nadają do wyśmiania i dziwie się, że ktoś tego jeszcze nie zrobił.&quot; Proszę zatem o zmianę tonu wypowiedz, bo w innym przypadku będę zmuszony dać ostrzeżenie :zoltakartka:
Można się nie zgadzać ale takie zaczepki na prawdę nie są konieczne...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nishikori to taka gorsza wersja Ferrera &quot;Made in Japan&quot;. Atutem Japończyka jest dość niski wzrost, ale to przekłada się na dobre poruszanie po korcie i szybki start do piłek co na trawie jest dobrym plusem na jego korzyść. Kei to walczak (oprócz tej ostatniej kompromitacji w urodziny Nadala we Francji), gra o każdą piłkę i dużo biega.
Wyniki z poprzedniego sezonu na trawie w mojej ocenie są 50/50, zarówno Rosjanin miał dobre wyniki (oprócz Tipsy na Wimbledonie, same ogóry) jak i Japończyk nikomu tutaj nic nie umniejszając.
Jeżeli Kei wywrze presję na rywalu od pierwszej piłki to Mikhail znowu się spali psychicznie i nie wykluczone, że zobaczymy go w tak żenującej postawie jak w meczu z Haasem na Roland Garrosie.
Kursy są dobrze wystawione i to Japończyk jest minimalnym faworytem, ale też nie zdziwię się jak to Rosjanin wygra ten mecz. Osobiście polecam trzymać się z dala od takich meczy bo równie dobrze wygrać może tutaj każdy z nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
midq 677

midq

Użytkownik
Dzisiaj 4/4 to na jutro coś przypolować trzeba. Kursów jeszcze mało wystawionych ale jeden wpadł mi w oko, mianowicie:
Llodra @ 1,44 coral
Poraz kolejny nie wiem co ćpają oddsmakerzy tego buka ale kurs imho sporo za duży. Dzisiaj bardzo gładko Llodra wygrał z Andujarem, na trawie czuje się bardzo dobrze. Przeciw niemu postawiony Matosevic który ostatnimi czasy gra całkiem słąbo, przegrał w challengerze na trawie z Mannarino który wirtuozem trawy nie jest w przeciwieństwie do Mikaela. Jego bdb serwis + ciąg do siatki powinien jutro wystarczyć na drewnianego Marinko. Odważniej można pograć 2:0 w stronę Llodry. Marinko co prawda też dobrze czuje się na trawie, ale myślę, że będący w całkiem dobrej formie Llodra jutro wygra bez problemów.
Llodra 2:0 @ 2,20 coral
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Jak dla mnie to właśnie Jużny jest faworytem, do wypowiedzi Panów wyżej dodam, że Jużny już w pierwszej rundzie oddał 3 gemy Gimeno-Traverowi, a dla Japońca będzie to debiut na trawie. Ogólnie Jużny ostatnio lepiej się prezentuje według mnie i kurs ~ 2,20 to dobry kurs ????
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Tak samo mozna rozwalic blondyna, rudego, leworecznego, zyda, fana czystej wódki, to żaden argument i takie wpisy będa USUWANE. Ograł rodaka wiec może ogra drugiego... poziom analizy kosmiczny.
De Bakker - Berdych over 20,5 1.94 1/10
Holender serwować potrafi, pierwszy regularnie ponad 200. Berdych to samo, a mistrzem defensywy to on nie jest. Pachnie tu przynajmniej jednym tb. Nie sądze aby Czech szybko spakował Holendera do domu. Przed Wimbledonem to raczej spokojna gra, żeby się ograć na trawce. Często przed &quot;W&quot; słabsi gracze wygrywają ale przede wszystkim tu chodzi o potężne serwisu z obu stron.
Wątpię żeby Berdych odpuścił ten mecz, a dlaczego?
W tym sezonie jak nigdy wcześniej przyda mu się dobre przetarcie przed Wimbledonem, rok temu dostał tam baty od Gulbisa, nie zdołał ugrać nawet seta, potem porażka w pierwszej rundzie igrzysk, ogólnie sezon na trawie nieudany. Nawierzchnia trawiasta sprzyja takim graczom jak Berdych. Czech bije płasko i mocno, a jak wiadomo na trawie to niekwestionowany atut.
Holender za dużo na &#39;zieleni&#39; nie grał, ostatni mecz wczoraj, ale co ciekawe przedostatnie spotkanie na tej nawierzchni według LS odbyło się w roku 2010tym, wynika z tego, że De Bakker nie przepada za &#39;trawą&#39; ????
Sam serwis to za mało, doświadczenie Berdycha powinno wziąć górę. Moim zdaniem dwa szybkie sety na korzyść Czecha, prędzej under.
 
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
Murray v Mahut 2 @6,52 Pinek

Kurs masakryczny. Odnośnie Francuza pisałem już przy okazji meczu z Williamsem. Mahut gładko odprawił rywala. Panicz po kontuzji, na pewno nie jest w optymalnej dyspozycji. Kalkulacja prosta - rok temu Nicolas ograł Andiego 2/1 będąc w lepszej dyspozycji niż obecnie. Powtórka bardzo możliwa. Nie widzę obecnie opcji na handi gemowe ale z pewnością zagram grubiej i polecam, bądź ewentualnie +1,5 seta czy jakiś over. 3/10 można pograć czysty win Mahi bo naprawdę value.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Julien Benneteau – Feliciano Lopez
Typ: Julien Benneteau
Kurs: 1,94 | MarathonBet

Jeden z ciekawiej zapowiadających się pojedynków 3. dnia turnieju. Mimo tego organizatorzy nie zdecydowali się umieścić go w planie na korcie głównym. Benneteau jest faworytem tego spotkania i jak dla mnie ta kwestia nie podlega dyskusji. Bukmacherzy widzą go w tej roli, ale widocznie podchodzą do tego sceptycznie, skoro kursy są wystawione niemal na podobnym poziomie.
Lopez na trawie zyskuję, ale nie na tyle, aby w obecnej formie pokonał Benneteau. Francuz w tym sezonie gra bardzo solidnie. Miał mały przestój na kortach ziemnych, ale on zdecydowanie preferuje korty szybsze, szczególnie lubi grać na kortach twardych i w hali. Na trawie także jest dość skuteczny.
Benneteau w 1 rundzie wyraźnie wygrał ze swoim rodakiem Mannarino. Zaś Lopez do turnieju musiał przebijać się przez kwalifikacje. Tam w 2 setach pokonał 36-letniego Franka Mosera, który nawet nie łapie się do TOP 1000 (!) rankingu. Następnie po 3-setowym pojedynku wygrał z Frederikiem Nielsenem (nr 630 w rankingu). Natomiast w 1 rundzie turnieju głównego także po 3 setach wygrał z Berankisem.
Benneteau i Lopez są rówieśnikami, do tej pory spotkali się na korcie 5 razy. Bilans korzystny dla Francuza 4-1. Jedyny pojedynek wygrany przez Lopeza miał miejsce w 2010 roku, właśnie w tym turnieju. Nie sądzę, aby ten szczegół miał jakikolwiek wpływ na dzisiejszy mecz. Hiszpan wtedy dotarł do półfinału, a jego forma była zdecydowanie lepsza od obecnej.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
jako że to trawka to trzeba zapolować na overy, nie będę się zbytnio rozpisywał:
Igor Sijsling - Denis Istomin over 22.5 gema @1.66 bet365 - pewnie gdzie indziej rano będzie lepszy kurs ⛔ po przegranym tb zupełnie Istomin odleciał.
obaj panowie bardzo dobrze trzymają serwis, Istomin w meczu z Kuznetsovem dał się połamać raz, to samo Sijsling w meczu z Ito, mecz zapewne będzie wyrównany, nie wykluczone, że będą trzy sety, a nawet jak będą dwa to czuję przynajmniej jeden TB.

Marin Cilic - Ivan Dodig over 22.5 @1.78 Unibet ⛔
tutaj obaj panowie dysponują bardzo dobrym serwisem i także będzie bardzo ciężko o przełamania, chociaż Ivan w poprzednim meczu połamał się bodajże 4 razy to i tak zagrał 3 sety i aż 3 tiebreaki co dało nam liczbę gemów aż 39 na 3 setowy pojedynek. Dzisiaj na pewno o wiele trudniej, na pewno będzie o wiele większe skupienie ze strony Dodiga. Cilic zwyciężył w tym turnieju rok temu po skandalu ze strony Nalbandiana w finale. Ostatni mecz zwyciężył Dodig co jeszcze utwierdza mnie w przekonaniu, że będzie tu over bo Cilic tego meczu 2-0 na pewno nie przegra, a Dodig seta pewnie ugra, także 3 sety także bardzo możliwe a także bardzo możliwe pokrycie overka w 2 setach.

Lleyton Hewitt - Grigor Dimitrov over 22.5 gema @1.88 Unibet ⛔
dawny mistrz kortów trawiastych z młodym Bułgarem który także na trawie pogrywa niczego sobie. obaj w pierwszej rundzie mieli chwile słabości, Hewitt męczył się z Russellem, Dima z Dudim Selą który jednak wg mnie trochę spieprzył sam sobie ten mecz bo niewiele mu brakowało. obaj panowie dość dobry serwis, większe znaczenie będzie miał on zapewne u Hewitta który jest starszy, tyle że pokazał, że kondycję ma nadal niezłą (5 setów z Simonem) a na trawie nie ma biegania tak dużo. Możliwe tutaj parę przełamań, jakieś przeboje, możliwe 3 sety a możliwe także pokrycie tego overka w 2 setach bo także wydaje mi się, że przynajmniej jeden tiebreak zobaczymy.

Marinko Matosevic - Michael Llodra over 22.5 @1.80 @Unibet
a także, zwycięstwa: Llodra, Sijsling✅, Monfils✅, Benneteau, Dimitrov⛔, Rosol⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Hewitt L. (Aus) - Dimitrov G. (Bul)
Typ: Dimitrov -2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
12:00
Analiza:
Jeżeli pogoda pozwoli to dojdzie dzisiaj do interesującego spotkania pomiędzy weteranem Hewittem a talentem, który na razie nie eksplodował tak jak mu wróżono Dimitrovem. Jest to 2 runda ważnego sprawdzianu dla singlistów przed turniejem na kortach trawiastych Wimbledonu. W pierwszej rundzie obaj panowie dosyć niespodziewanie stoczyli 3 setowe pojedynki. Teoretycznie miałby to być łatwe spotkania, ale szczególnie Dudi Sela- przeciwnik Dimitrova spisywał się dobrze i Bułgar musiał się sporo napocić żeby wygrać. Ci panowie preferują granie na tej nawierzchni jednak Bułgar jest na innym etapie kariery i wydaje się, że obecnie serwis jak i wolej stoi u niego na lepszym poziomie. We wczorajszym spotkaniu to było widoczne. 15 asów i ponad 80 % wygranych pkt pierwszym serwisem to bardzo dobry wynik. Hewitt już nie potrafi utrzymywać zbyt długo piłkę w korcie, popełnia sporo niewymuszonych błędów. Gdy się zagotuje w głowie Australijczyka to i serwis nie pomaga oraz przytrafiają mu się liczne podwójne. Według mnie będziemy w tym spotkaniu świadkami wygranego pojedynku oraz pokrytego handicapu przez zwycięzce juniorskie Wimbledonu sprzed 5 lat .
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - Halle
Spotkanie: Mikhail Youzhny - Kei Nishikori
Typ: Mikhail Youzhny 2-0
Kurs: 3.25
Buk: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybralem sobie chyba najciekwaszy mecz z Halle a mianowicie pojedynek Mikhaila Youzhnego z Japonczykiem Keiem Nishikorim. Wedlug bukmacherow mecz bez faworyta bo kursy dosc wyrownane i rzeczywiscie na pierwszy rzut oka tak to wyglada. Ja jednak sklaniam sie ku zwyciestwu doswiadczonego Rosjanina. Jest to turniej dosc lubiany przez Youzhnego w ktorym to 2 razy osiagal polfinaly bedac wtedy 2 razy zatrzymywany przez samego Rogera Federera, Startuje tutaj regularnie od 2002 roku i ma spore doswiadczenie i umiejetnosci na tego typu nawierzchni. Piekielnie uzdolniony tenisista ktory nigdy przez swoja glowe nie wykorzsytal w 100% swojego potencjalu. Youzhny to taki tenisista ktory to z &quot;leszczami&quot; sie meczy ale z tymi dobrymi potrafi zagrac bardzo dobry mecz , zreszta podobnie jak jego kolega po fachu Marat Safin, W pierwszym. meczu Rosjanin pokazal ze na trawie bedzie grozny demolujac Gimeno Travera 61 62. Niby to zaden wyznacznik bo przeciwnik to claycourter no ale Youzhny gdy tak demoluje to przewaznie ma dobra forme i mu sie chce. Niewiem czy ktos jeszcze pamieta kiedy Youzhny w Chenai zdemolowal Nadala oddajac mu 1 gema.Nishikori to talent , na kazdej nawierzchni sobie radzi. Na trawie jednak wymagania sa duze wieksze i tutaj raczej bedzie osiagal ciut slabsze wyniki jak na naweirzchni twardej. Japonczyk pokazal swoj potencjal tenisowy rok temu na igrzyskach dochodzac az do QF , trzeba jednak pamietac tez o wpadce z Ramem w Newport. Youzhny to tensisita uksztaltowany i po jego pierwszym meczu sadze ze jest w bardzo dobrej formie na tym turnieju dlatego tak doswiadczony tenisiista z bogata przeszloscia w Halle powinien pokonac debiutjacego w Niemczech Nishikoriego. Stawiam troche ryzykownie bo 2-0 dla Yuzka a samemu polecam grac na czysty win.
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Feliciano Lopez - Julien Bennetenau 2 1.85 Expekt
Lopez zupełnie nie przekonuje mnie swoją grą w tym turnieju.Męki z Nielsenem w kwalifikacjach który to mecz powinien przegrać ( Nielsen prowadził wysoko w 3 secie ). W 1 rundzie również miał problemy z Berankisem. Julien w 1 rundzie odprawił dość dobrze prezentującego na trawie Mannarino, Myślę że z prezentującym obecną formę Lopezem tez powinien wygrać
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dimitrov - Hewitt
Dimitrov @ 1.38⛔
2-0 @ 2.10⛔????
bet365
Sela jak to on postawił twarde warunki na trawie. Hewitt też 3 setowy mecz ale on akurat w przeciwieństwie do Dimitrova wygrał w fatalnym stylu . Gdyby grał z kimś mocniejszym niż Russel to poleciałby już w 1 rundzie . Masa BP dla Russella których Amerykanin często nie wykorzystywał robiać banalne błędy .
Dimitrov dobrze wygląda przy swoim serwisie , Hewitt jak zagra tak samo jak z Russellem nie powinien mieć nic do powiedzinia . Lleyton walczy , stara się ale widać że forma już nie ta , widać że to już końcówka jego bogatej kariery .
Na Dimitrova to zdecydowanie za mało .
Wygrana jak dla mnie bardzo pewna , 2-0 wiadomo , wiąże się z ryzykiem .
 
Do góry Bottom