>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Londyn, Halle 10.06-16.06.2013

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie znalazlem na bet365 kurs na zwyciestwo koncowe Federera w turnieju w Halle i oscyluje w granicach 2,10 , wydaje mi sie ze to okazja , poniewaz w tym roku w halle graja same ogorki i bylaby to wielka niespodziana jesli Ferdek nie wygralby calego turnieju, co o tym sadzicie Panowie? pytam was poniewaz chcialem naprawde grubo zagrac ten typ bo fajny kurs jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Panowie znalazlem na bet365 kurs na zwyciestwo koncowe Federera w turnieju w Halle i oscyluje w granicach 2,10 , wydaje mi sie ze to okazja , poniewaz w tym roku w halle graja same ogorki i bylaby to wielka niespodziana jesli Ferdek nie wygralby calego turnieju, co o tym sadzicie Panowie? pytam was poniewaz chcialem naprawde grubo zagrac ten typ bo fajny kurs jest.
Same ogórki? W ćwierćfinale najprawdopodobniej Petzschner/Janowicz i tu już będzie ciężko. W półfinale Haas/Gulbis jest jeszcze Raonic. W finale Gasquet, może Youzhny. Rok temu Fed(będąc w dużo lepszej dyspozycji niż obecnie) ledwo wymęczył z Raoniciem (6/7 6/4 7/6) a w finale przegrał z Haasem 6/7 4/6. W obecnej formie Fedexa w kursie @2,1 nie ma dla mnie żadnego value i nie byłbym pewny czy Roger w ogóle dojdzie do finału.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Pella grać potrafi, szczegolnie ze Evans rzadko trafia 1wszym serwisem i nie zachwycil mnie ostatnio, ale wpis na twitterze Argentynczyka ze jest trudniej na trawie niz myslal sugeruje by odpuscic i spokojnie obejrzec na ES
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
no i pierwsze koty za płoty,Evans rozjechał Pellę masakrycznie. Należy pamiętać, że gra na grassie to nie to samo co na mące.Na szczęście odpuściłem ten mecz choć skłaniałem się ku typowi handi w stronę Argeńtyczyka.
Spróbuje pograć:
Paire - Baker DW 2:0
Dmitrov- Sela -21,5 gem
Sijsling - Ito -22,5 gem
AKO 4,76
 
midq 677

midq

Użytkownik
Zaczyna się mój ulubiony czas w sezonie, korty trawiaste. Można dobrze zarobić na grze na anglików z zawodnikami typowo clayowymi bądź grającymi głównie na hardzie. Trochę późno wróciłem do domu, miałem pisać żeby stawiać na Evansa, ale dopiero zaczął się mecz Dodiga z Wardem i Bakera z Pairem. Myślę, że conajmniej 1 z nich wygra i tutaj podam moje typy na live z początku obu meczów:
Ward @ 3,40 unibet (15:03)⛔ kto oglądał ten wie, serwis w drugim secie na mecz 40-15 i przegrał ????
Baker @ 3,25 bet365 (15:03)
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Cilic/Del Potro - Andujar/lopez @ 1.66 Bet365
Moim zdaniem typ na Cilic/Del Potro to lokata. Oboje swietnie spisuja sie na trawie. Potezne serwisy i moc w uderzeniach co cechuje szczegolnie tego drugiego. Razem tworza na ta nawierzchnie ciekawy duet. Oboje sa wysokimi tenisistami a mimo to calkiem niezle poruszaja sie po korcie. O ile lopez to bardzo dobry grajek na trawie tak jego kolega Andujar to nie porozumienie o czym swiadczy bilans 1/8. Pewna wygrana faworytow!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Hewitt-Russell under 21.5 1.72 Bwin
Ostatni mecze Hewitta to 4 porażki. Identycznie jak Russell. Hewitt w ostatnim meczu zagrał bardzo dobre 5 setowe spotkanie z Simonem. To pokazuje że mimo ostatnich złych wyników można się od niego spodziewać solidnego tenisa. Amerykanin gra defensywnie. Na trawiastych kortach z pewnością nie przyniesie to najlepszego efektu. Mimo że obaj zawodni są wiekowi to Hewitt ma znacznie większe osiągnięcia. Spodziewam się tutaj szybkiej i łatwej wygranej Australijczyka. Mimo że jego styl również jest dość defensywny to potrafi atakować i grać przy siatce co na trawie jest bardzo ważną zaletą.
 
K 65

konji

Użytkownik
Ode mnie propozycja takiego dubelka:
Cilić/Del Potro - Andujar/Lopez 1 1,66 +
Nieminen/Simon - Mahut/Tsonga 2 1,33 +

Ako: 2,22 (Bet365)
O meczu pary chorwacko-argentyńskiej pisał już prof, ale ciekawym pomysłem na podbicie kursu zdaje mi się być mecz Mahut i Tsongi. Nicolas - wiadomo, na trawie przeżywa praktycznie co roku renesans formy, z kolei Tsonga nie dość, że dyspozycją na tej nawierzchni nie odbiega za bardzo od swojego partnera, to jeszcze jest ostatnio w niezłym &quot;gazie&quot;. Po drugiej stronie siatki Nieminen - bilans na trawie z ostatnich 3. lat 4-10, więc raczej na kolana nie rzuca. Zostaje Simon, siedemnasta rakieta świata, lecz wydaje mi się, że w pojedynkę tego meczu nie wygra. ;) Sądzę wręcz, że może się skończyć gładkim 2:0 dla duetu Francuzów, ale w kompozycji z Ciliciem i DelPo również wygląda to apetycznie. ????
// Tso i Mahut - można powiedzieć, że zgodnie z przewidywaniami - napsuli mi nieco krwi. Na szczęście piorunująca końcówka w ich wykonaniu pozbawiła rywali złudzeń o ugraniu choćby seta. Dzięki zawodom na Queens Clubie, dziś naprawdę zadowalający plus na moim koncie. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Quenns Deble 20:20 10,.06
Mahut/Tsonga - Nieminen/Simon
typ: -1.5 seta Mahut/Tsonga
1.88
Expekt
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy debla na kortach trawiastych w Londynie, bedziemy swiadkami pojedynku trzech Francuzow i Fina. Mahut w parze z Tsonga zagraja z Nieminenem i Simonem. Obie pary wystepuje w tym sezonie po raz pierwszy w takich skladach. Mahut w ubieglym tygodniu osiagnal swoj najwiekszy sukces w deblowej karierze, awansujac z Llodra do finalu Rollanda Garrosa. Przypomnijmy jednak ze Nicolas najlepiej czuje sie wlasnie na trawie. Tsonga tez na grassie radzi sobie niezle. Gorzej z Finem i Simonem, dla ktorych trawa nie jest ulubiona nawierzchnia. Ponadto sa to raczej typowi singlisci. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja jako zwyciezcow dzisiejszego meczu Francuzow i ja typuje podobnie.
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Co myslicie o meczu Sela - Dimitrov 2@ 1,166? Ja stawiam Dimitrova w roli faworyta ale nie mam pewnosci i dlatego czekam na wasze opinie. Wspomne ze Dimitrov juz raz wygral z Sela na clay rok temu (7:5, 6:1). Co o tym myslicie !?
 
K 65

konji

Użytkownik
Co myslicie o meczu Sela - Dimitrov 2@ 1,166? Ja stawiam Dimitrova w roli faworyta ale nie mam pewnosci i dlatego czekam na wasze opinie. Wspomne ze Dimitrov juz raz wygral z Sela na clay rok temu (7:5, 6:1). Co o tym myslicie !?
Moim zdaniem kurs na Dudiego chyba nieco przesadzony. Niby Dimitrov to jednak wyższa półka, ale Izraelczyk naprawdę nieźle czuje się na trawie i - mimo słabych warunków fizycznych - dość skutecznie operuje serwisem. Pokusiłbym się tu o jakiś handicap gemowy na Selę, ale wątpliwości co do zwycięstwa Bułgara raczej trudno mieć.
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
Co myslicie o meczu Sela - Dimitrov 2@ 1,166? Ja stawiam Dimitrova w roli faworyta ale nie mam pewnosci i dlatego czekam na wasze opinie. Wspomne ze Dimitrov juz raz wygral z Sela na clay rok temu (7:5, 6:1). Co o tym myslicie !?
W pierwszej chwili przeczytałem 1.66 to się chwyciłem za głowę, ale po 1.16 to nawet nie ma co ryzykować, wygrać zapewne wygra, ale szkoda nerwów. Dudi na trawie gra bardzo dobrze i może stawić opór, także nie warto tego ruszać po takim kursie moim zdaniem.
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Również myślę, że Dudi jest groźnym zawodnikiem na trawie, to chyba jego ulubiona nawierzchnia, i co roku to potwierdza niezłymi wynikami.
Ciężko tu coś obstawić, najlepszą opcją jest tutaj powyżej 20,5 gema po 1,72✅. Myślę, że któryś set zahaczy o tie break ????
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Mahut v Williams 1 @1,55 Expekt ✅
Piękny kurs sypnął nam Expekt ???? Mahut na grassie klasa. Świetny bilans. Super serwis, często gra S&amp;V, fajny slice. Idealny styl na trawę. W zeszłym roku pokonał tu Andy Murraya, więcej chyba dodawać nie trzeba. Williams stawia na trawie dopiero pierwsze kroki(dostał 0/2 od de Scheppera przed tygodniem). Można śmiało pobierać 2/0 ale @1,55 w Expekt na zwycięstwo Francuza mnie satysfakcjonuje i wejdę grubo. POLECAM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Istomin+Rosol 1,85 eFortuna✅✅✅
Wraca ulubiona nawierzchni Uzbeka na której czuje się najlepiej,w zeszłym sezonie dobre występy na Wimbledonie i Igrzyskach, czwarta runda i porażka w pięciu setach z Youzhnym i wyrównana walka z Federerem na Igrzyskach,po drugiej stronie Rosjanin który preferuje mączkę, w dzisiejszym meczu Pelli z Evansem było widać jak wiele znaczy nawierzchnia i ta z pewnością będzie po strone Denisa i powinien spokojnie pokonać Ruska.
Rosol bardzo pasuje do gry na trawie, bardzo dobry serwis w granicach 200km/h agresywna fh jak i bh, częste wypady pod siatke, w zeszłym sezonie pokonał samego Nadala więc to o czymś świadczy, jego rywal bliżej mi nieznany gracz który przechodził tutaj kwalifikacje pokonując debliste Zimonjica i tracąc seta z Brytyjczykiem Goodalem,w zeszłym tygodniu porażka z Matosevicem który formą nie błyszczy,myśle że jeśli z gorącą głową Czecha będzie wszystko wporządku to nie powinien mieć problemów bo umiejętności ma dużo większe niż jego rywal
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
midq 677

midq

Użytkownik
Podbijam typ na Mahuta, powinien wygrać bez problemów, na trawie czuje się dobrze + całkiem dobra forma, oglądałem jego mecz finałowy debla w RG i grał bardzo dobrze (oprócz tb 3 seta ???? ). Także myślę, że wygra jutro z Rhynem, którego ostatnio 2 razy stuknął Ołówek.
Mahut @ 1,50 expekt
✅

Becker B. (Ger) - Tomic B. (Aus)
Myślę, że warto tutaj zaryzykować typ na Niemca. Ma za sobą już 5 meczów na trawie, Tomic żadnego. Ostatnie 5 meczów Tomicia na trawie to porażki. Gdy popatrzyć na statystyki Beckera na trawie to są one dużo lepsze od kangura. Benjamin w tym sezonie nie zachwycał, ba, miał serię 11 porażek, jednak przerwał ją w momencie wejścia na trawę i myślę, że ma szanse powalczyć jutro z Bernardem.
Becker @ 2,15 expekt✅

wygrać powinien jutro również Llodra✅ jednak kursy jakie buki nam oferują na ten mecz wg. mnie nie są warte gry. całkiem pewny typ na jutro to także Istomin✅
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
ATP - London Queen&#39;s Club (GBR) bwin
Denis Istomin (UZB) @ 1.30 ✅
Michael Llodra (FRA) @ 1.10 ✅
Kenny De Schepper (FRA) @ 1.44 ✅
Feliciano Lopez (ESP) @ 1.55 ✅
Lukas Rosol (CZE) @ 1.40 ✅
Kolega wyżej wspomniał o Uzbeku więc nie będę się powtarzał.
Llodra gra z Andujarem który nie wygrał meczu na trawie od czerwca 2009 ???? więc łatwo wywnioskowac, że to nie jest jego dobra nawierzchnia. Gram na Francuza, ładnie grał na RG, a na trawie wygrał bardzo dużo spotkań :]
De Schepper pograł sobie ładnie w Nottingham, pomęczył się co prawda z Rhyne Williamsem, słynnym kraciarzem z RG w meczu z Isnerem ???? Zdecydowany faworyt tego meczu, pytanie czy nie będzie popełniał takich błędów jak turniej temu ????
Lopez, H2H korzystny, z czego jeden mecz na trawie (Wimbledon &#39;10). Kwalifkant ale warty zagrania, zwłaszcza że gra z niżej sklasyfikowanym Litwinem.
Rosol, gra z kwalifikantem, więc rozstawiony z 12 Czech powinien to ugrac, zwłaszcza że trawa to jego main nawierzchnia. Myslę, że Lukas odprawi z kwitkiem kangura ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom