>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo 22.02-28.02.2016

Status
Zamknięty.
pajper91 19

pajper91

Użytkownik
B. Paire - D. Lajovic 2 @2.32 Ónibet
Szczerze długo zastanawiałem się na tym typem. Co przemawia za tym, że Lajovic, a nie Paire? Po pierwsze aktualne ogranie na mączce. Dusan rozpoczął sezon na tej nawierzchni dobre 3 tygodnie temu i w między czasie rozegrał 6 spotkań. 3 wygrał (Arguello, Isner , Vanni, któremu udało się ugrać tylko 4 gemy) i 3 przegrał ( 2x Ramos i 1x Thiem czyli nie z byli kim). Poza tym Lajovic to nie jakiś tam ogór i wie jak się gra. Udowodnił to na tegorocznym AO pokonując Querreya i ulegając dopiero Bautistcie po 5 setach. Co do Paira to nie będę zbyt dużo pisał. Każdy kto siedzi na forum dobrze wie jaką psychikę posiada ten gracz. Jeśli mu się chcę to potrafi wejść naprawdę na wysoki poziom, ale czy po przegranym SF z Ciliciem 5 dni temu naprawdę wybrał się na podbicie Sao Paulo? Wydaje mi się, że nie. Po za tym to będzie jego pierwsze spotkanie na &quot;clayu&quot; w tym roku. Czasu na potrenowanie na tej nawierzchni też nie miał za wiele. Teoretycznie jest on faworytem, bo jest wyżej w rankingu, ale czy rzeczywiście słusznie? Myślę, że nie. Koniec końców idę w kierunku Lajovica i widzę w tym meczu spore value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 10

mikesanders

Użytkownik
David Ferrer - Alexandr Dolgopolov 2 @ 3.25
Witam. Każdy wie jakim zawodnikiem jest Dolgopolov i nie ma co tutaj dyskotować, póki mu się &quot;woda&quot; w czajniku nie zagotuję, ma szansę walczyć jak równy z równym z Davidem w obecnej formie. Oglądałem kilka meczy Dolgo i serwis ma dość stabilny, zresztą jak zawsze. David moim zdaniem trochę pod formą, czekałem na kursy na to spotkanie i uważam, że są duże szanse powodzenia tego typu. Wolę zagrać za mniej wyższy kurs, aniżeli ryzykować Ferrera, który moim zdaniem ten mecz może przegrać.
Za więcej pogranę +1.5 set Dołgo. Pozdrawiam!

Proszę dodać bukmachera./Macko18
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Harrison w nocy fajnie wygląda, rok temu zaliczył tutaj półfinał, a Cilica już wczoraj odstawił. Z typami na Dolgopolova trudno się nie zgodzić ;).
???? Munoz-De La Nava D. - Monteiro T.
Monteiro T. ::: 2,15 ::: 1/3 PinnacleSports ✅
H2H 1:0 z 2015 roku, ale już wtedy padły 3 sety, a wynik rozstrzygnął dopiero tie-break więc mecz był bardzo zacięty. Teraz gramy w Brazylii skąd Monteiro pochodzi. Dostał tutaj dziką kartę od organizatorów, tak samo jak w Rio, ale zarówno tu i tam wypadł świetnie. Pokonał Tsongę, Almagro, a ostatnio mocno powalczył ze zwycięzcą całego turnieju Cuevasem który jak wiecie pokonał Nadala. Ten chłopak ma dopiero 21 lat, a widać, że chce jak najmocniej wykorzystać swoją szansę u siebie w kraju.
Hiszpan ma 34 lata, z roku na rok coraz gorzej gra, na pewno stoi za nim doświadczenie, jednak on reprezentuje raczej poziom Challenger niż ATP. Tutaj z Gonzalezem stracił set, wcześniej zanotował 4 porażki z rzędu. Niby na mączce potrafi grać, jednak w mojej opinii po tym co ostatnio pokazał Monteiro gracz z 241 miejsca powinien być faworytem tego meczu.
Wynik: 6:4 3:6 2:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Macie swojego Ferrera. H2h, bronienie punktów, czterokrotne zwycięstwo w tym turnieju. Facet nie istniał na korcie, a jedyne punkty praktycznie zdobywał jedynie przez hiperagresywna grę Dolgopolova i wyrzucanie piłek. Z siedmioma winnerami raczej nie wygrywa się meczy.
Ale broń Boże betowania na Dolgo bo wygrał z Ferrerem- Hiszpan był dzisiaj po prostu słaby.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dimitrov-Young
Young + 1.5 seta
@ 2.04 unibet ⛔ boze , juz nawet Dima jest za twardy na Yonnga.

Ten Dimitrov jakos mnie nie przekonuje....taki jakis miekki jest .
Grali juz pare meczy z soba , i w Ameryce Donald zawsze potrafil zawalczyc.
Dzisiaj tez sie postawi i tego seta sobie wystrzela.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
A 74

adrian55

Użytkownik
Hiszpan już kolejny mecz pokazuje, że jest pod formą. Wygrywał, ale w marnym stylu, a dzisiaj pełna dominacja Dolgo. Trzeba się wstrzymać z typowaniem na niego po takich kursach i poczekać, aż złapie rytm i będzie to wyglądać fajnie, bo na razie bardzo słaby tenis. Nawet wymiany przegrywał notorycznie
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Macie swojego Ferrera. H2h, bronienie punktów, czterokrotne zwycięstwo w tym turnieju. Facet nie istniał na korcie, a jedyne punkty praktycznie zdobywał jedynie przez hiperagresywna grę Dolgopolova i wyrzucanie piłek. Z siedmioma winnerami raczej nie wygrywa się meczy.

Ale broń Boże betowania na Dolgo bo wygrał z Ferrerem- Hiszpan był dzisiaj po prostu słaby.
Wiesz no po meczu każdy jest mądry , za tym były przesłanki żeby postawić i za tym każdy miał swoje argumenty, Dolgopolov zagrał dobry mecz to on go wygrał zdominował Ferera i szacun za typy na Ukrainca bo on jest często nieprzewidywalny jedna jaskółka wiosny nie czyni owszem ale może go to pociągnie a może się zachłyśnie wygraną nad pit bulem i odpadnie to wszystko gdybanie , sa przesłanki że może zajsc daleko
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Napisałem typ na Dolgo, jest na 4 stronie. Mecz odzwierciedlał prawie wszystko to co napisałem w mojej analizie.
Nie rozumiem skąd to zaskoczenie, że Ukrainiec wygrał ten mecz. Przecież to gość, który ma bardzo obszerną palete zagrań. Typowałem na Thiema w starciu z Ferrerem i dziś Dolgopolova bo zwyczajnie oglądałem ostatnie mecze hiszpana. To już nawet patrząc w statystyki można zobaczyć, że coś tu nie gra.
Trzeba zrozumieć, że występ z zeszłego roku nijak ma się do obecnej formy zawodnika. Ja wychodze z założenia, że lepiej pograć zawodnika z kursem 3.25 niż 1.40 nawet jeśli broni on tytułu wielkiego szlema.
Ostatnio tak nawet myślałem sobie, że pewnie dożyjemy czasów, że nagle takie tuzy jak Federer, Ferrer, Nadal zaczną przegrywać. Może to właśnie ten czas, mobliność z wiekiem coraz słabsza, wytrzymałość też daje o sobie znać. Oni nie będą wiecznie wygrywać. W zeszłym roku można było robić na prawde dobre biznesy na Nadalu. Może w tym roku Ferrer będzie gwarantował fajne kursy.
Paire - Lajović 2 @2.37 ✅✅ bet365
Paire dostaje turniejową 1 i z marszu przechodzi do 2 rundy. Ma zapłacone za pierwszą bez żadnej gry. Jak dla mnie on tu przyjechał na jakiś wypoczynek i nie będzie traktował serio takiego turnieju. Wykręcił fajny wynik w Marsylii, złapał kilka punktów to co on teraz będzie się meczył. Niby mączka to jego ulubiona nawierzchnia, ale w tym roku jeszcze nie grał na niej żadnego spotkania. Z kolei Lajović ma spore szanse na dobry wynik w tym turnieju. Pojechał mączniaka Vanniego na luzie i z Pairem nie jest bez szans. Walczy o piłki, mocno serwuje. Może nawet nic nie będzie musiał robić w tym meczu tylko zachować spokój a resztą zajmie sie Benoit. Ja uważam, że francuz zwyczajnie do tego meczu wyjdzie na olewce a zwycięzcom spotkania będzie Serb
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Napisałem typ na Dolgo, jest na 4 stronie. Mecz odzwierciedlał prawie wszystko to co napisałem w mojej analizie.
Nie rozumiem skąd to zaskoczenie, że Ukrainiec wygrał ten mecz. Przecież to gość, który ma bardzo obszerną palete zagrań. Typowałem na Thiema w starciu z Ferrerem i dziś Dolgopolova bo zwyczajnie oglądałem ostatnie mecze hiszpana. To już nawet patrząc w statystyki można zobaczyć, że coś tu nie gra.
Trzeba zrozumieć, że występ z zeszłego roku nijak ma się do obecnej formy zawodnika. Ja wychodze z założenia, że lepiej pograć zawodnika z kursem 3.25 niż 1.40 nawet jeśli broni on tytułu wielkiego szlema.
Ostatnio tak nawet myślałem sobie, że pewnie dożyjemy czasów, że nagle takie tuzy jak Federer, Ferrer, Nadal zaczną przegrywać. Może to właśnie ten czas, mobliność z wiekiem coraz słabsza, wytrzymałość też daje o sobie znać. Oni nie będą wiecznie wygrywać. W zeszłym roku można było robić na prawde dobre biznesy na Nadalu. Może w tym roku Ferrer będzie gwarantował fajne kursy.

Paire - Lajović 2 @2.37 bet365

Paire dostaje turniejową 1 i z marszu przechodzi do 2 rundy. Ma zapłacone za pierwszą bez żadnej gry. Jak dla mnie on tu przyjechał na jakiś wypoczynek i nie będzie traktował serio takiego turnieju. Wykręcił fajny wynik w Marsylii, złapał kilka punktów to co on teraz będzie się meczył. Niby mączka to jego ulubiona nawierzchnia, ale w tym roku jeszcze nie grał na niej żadnego spotkania. Z kolei Lajović ma spore szanse na dobry wynik w tym turnieju. Pojechał mączniaka Vanniego na luzie i z Pairem nie jest bez szans. Walczy o piłki, mocno serwuje. Może nawet nic nie będzie musiał robić w tym meczu tylko zachować spokój a resztą zajmie sie Benoit. Ja uważam, że francuz zwyczajnie do tego meczu wyjdzie na olewce a zwycięzcom spotkania będzie Serb

Pewnie masz rację napisałeś bardzo fajną analizę z którą trafiłeś w 99% wręcz dał bym ci punkty nie mogę bo wykorzystałem limit dzienny ale napewno je otrzymasz za rzetelną analize która się pokryła i z typem i przebiegiem meczu co jest trudne . To już chyba idzie ten czas ,starsi gracze będą wybierać turnieje na jakich się pojawią i mam wrażenie że ich będzie coraz mniej na ich rozkładzie , młodość wypiera już powoli elite wiadomo jeszcze się trzyma ale jest naruszona i się kruszy przykład Nadal... on jest naprawdę cieniem gościa sprzed paru lat 2-3 popatrzcie na niego on bazował na sile na szybkości a on jakby schudł nie ma tego pałera niestety .. Ferer zaraz się będzie konczył powoli on bazuje na szybkosci a ta z wiekiem jest coraz bardziej upośledzona , Ukrainiec nie ejst moim faworytem do utrzymaniu się w topie ale on odpala w spotkaniach z dobrymi graczami niewątpliwie wskakuje na level wyżej ma papiery na gre dobre ale brakuje mu spokoju brakuje mu takiej cierpliwosci, pewnosci siebie jak np bije od Djokovica . Jest teraz dużo młodych tenisistów w tourze co pcha się na salony i będzie ich coraz wiecej starzy muszą odejsc ale ta młodzież też się musi wykrystalizować z tych młodych to napewno Thiem napewno Kyrgios może ktoś inny się urodzi zobaczymy. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Kyrgios-Berdych 2 @1.7
Zastanawiam sie, zastanawiam, stwierdzam ze bardzo dobry kurs na wygrana Czecha i wnioski nastepujace.
Od 7 lat ten turniej wygrywa tylko Federer lub Djokovic. Najbardziej jednak zagrazajacym im zawodnikiem jest bez watpienia Tomasz Berdych. Czech jest dwukrotnym finalista z Dubaju. Ogolnie 5 wystepow Czecha prezentuje sie nastepujaco: 2 finaly, 2 polfinaly i jeden cwiercfinal. Berdych przegrywal w tym czasie tutaj tylko ze wspomnianymi Federerem (dwukrotnie) i Djokovicem (dwukrotnie) oraz raz Murrayem i nikim wiecej. Dwukrotnie nacisnal tez ta pierwsza dwojke i mecz poszedl w dystans 3 setow. Mozna smialo zatem rzec, ze jest to jeden z tych turniejow, gdzie Czech utrzymuje bardzo wysokim poziom za kazdym razem. Tyle od strony aspektow typowo historyczno-statystycznych. Dzis rywalem Nick Kyrgios, ktory triumfowal w tamtym tygodniu w hali w Marsylii. Po drodze ogral rowniez Tomasa Berdycha 6-4 6-2 w polfinale. Jezeli jednak ktos spodziewa sie tym razem podobnego wyniku to grubo sie przeliczy. Kyrgios przede wszystkim znakomicie ostatnimi czasy serwuje, zmusza wrecz rywali na swoich podaniach do tego .... ze musi czekac niezadowolony, az rywal ustawi sie do odbior kolejnego serwisu. Nie wiem jakie te ma znaczenie psychologiczne ten pospiech przed kolejnym serwisem, ale Tomas Berdych jest tak doswiadczonym graczem, ze da sobie z tym rade. Czech juz sobie wyciagnie wnioski z tego pojedynku z Marsylii. Berdych rywali mial dosc latwych jak dotad, chociaz troche pogral z Thomasem Fabbiano w korcie i to powinno wyjsc mu na dobre. Kyrgios ma na rozkladzie Klizana i to fajna wygrana, ale w tym meczu w 3 secie, serwis Kyrgiosa juz byl do ugryzienia. Kyrgios wygral, ale w decydujacej partii Klizan mogl na upartego smialo przelamac az w 3 gemach serwisowych Kyrgiosa, a uczynil to bodajze tylko raz. Kyrgios w bardzo dobrej formie, ale tym sie wlasnie rozni granie w turniejach 500 od turniejow 250, ze mobilizacja jest wieksza. A biorac pod uwage znakomita dyspozycje Berdycha w Dubaju w ostatnich latach i fakt, ze turniej jest wyzszej kategorii, to spodziewam sie tym razem takiego rozstrzygniecia jak na Australian Open, czyli wygranej Czecha po ciekawym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Kyrgios vs Berdych
Berdych 2:0 |2,90| Ónibet
Świetny singielek na dziś. Panowie grali ze sobą nie dawno, gdzie wariat wygrał 2:0, ale to było inne spotkanie i inne nastawienie, szczególnie ze strony Kyrgiosa. Berdych dziś wyjdzie na maksa zmobilizowany, przede wszystkim by wziąć rewanż i jego cel w tym turnieju to na pewno jest finał czego nie można powiedzieć o młodziaku, który do meczu z Klizanem podszedł z mega lekceważeniem, ale gdyby na miejscu Słowaka był kto inny to Kyrgiego już by nie było w tym turnieju. Kyrgios powiedział, że on nie chce grać każdego turnieju. Dodał, że nienawidzi tenisa. Czech jest zbyt doświadczonym zawodnikiem, aby dziś ponieść się emocjom i dawać się na te &quot;żałosne&quot; bo tak to po prostu wygląda serwisy Kyrgiosa, który uderza piłki jak na treningu i zero koncentracji w tym jest, gdyby tylko był poważną osobą, choć może to przyjdzie z wiekiem to spokojnie miejsce Djoka za kilka lat zajmie, zresztą można tak samo powiedzieć o Thiemie czy Paire. Wiele już napisał dx2 o tym spotkaniu, więc nie będę nic więcej dodawał. Polecam grę na Czecha dziś!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
chalek66 99

chalek66

Użytkownik
Tomas Berdych - Nick Kyrgios 2 @2,2 b e t 3 6 5 ✅ ✅ ✅
Małe Deja Vu? Dla tych panów oczywiście. Kyrgios chyba w końcu zaczął nad sobą panować bo nie umiem wytłumaczyć inaczej jego formy. Przed tygodniem rozbił Berdycha w Marsylii aż miło. Dzisiaj powinno być podobnie. Kyrgios w ciągu tych 10 dni nie miał praktycznie jakiegoś cięższego meczu, no może z Kliżanem, który urwał mu seta. Jakoś na kortach długo nie przebywał bo kończył zazwyczaj wszystko w 1,5h. Wyjątkiem mecz z Gabashvilim który trwał blisko 2,5h.
Co może przemawiać za Berdychem? Chyba tylko chęć rewanżu. Niestety lata świetności Czecha przemijają. Na scenę wchodzą młodsi (np. Kyrgios, Thiem).
Wg mnie nie ma sensu patrzeć na to, jak grał tu Berdych rok temu, dwa czy ileś lat temu. Wyznaje zasadę, że patrzy się na to co jest dzisiaj, a nie na to co było wczoraj. Kyrgios ma zabójczy serwis. To wie każdy, kto ogląda jego mecze. Nie ma co się dłużej rozpisywać tylko grac ????
Bolelli/Seppi - Murray/Robredo 2 @2,0 b e t 3 6 5 ⛔ ⛔ ⛔
Wkraczamy w debla czyli to co lubię najbardziej. :grin: Obie pary nie grają ze sobą na codzień. Jednak widząc nazwisko dobrego deblisty nie lubię się zastanawiać. Mam tu na myśli Jamie Murray&#39;a, który w chwili obecnej jest drugi w rankingu deblowym. Szczerze, wczoraj grałem przeciwko nim, w końcu grali z parą, która coś tam osiągnęła w tym sezonie.
Gdy wbiłem, żeby zobaczyć sobie czy może Bolek grał coś z Seppim to się tylko uśmiechnąłem. Jak grali ze sobą to zazwyczaj były porażki. Nie rozpisując się zbytnio. Gramy na Murray/Robredo.
Mecze na tak zwanego czuja/bez analizy :
Gonzalez/Sa - Cecchinato/Lorenzi 2 @2,62 ⛔
Djoković - Lopez / Djoković - 6 gemów @2,10 zwrot, ale mimo wszystko szok, że Djoko przegrał seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Tomek Berdych
sts
2
1.70
Rodzaj zakładu: SOLO
Data zawarcia: 25.02.2016 11:41
Współ. proc.: 0.88
Kurs ogólny: 1.70
Stawka: 100.00 zł
Zakładana wygrana: 149.60 zł

Licze, ze Tomek podejdzie powaznie do tematu i spierze dupsko tego pajacyka. Gramy na powietrzu wiec tenis Tomka bedzie lepszy niz na hali. Mam nadzieje ze powaga, spokoj i dobry tenis Czecha wygra z infantylizmem i chamstwem.

Czemu na forum nie mozna juz swobodnie pogadac i wymienic opinie na CZACIE ?

Andre@
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Berdych - Kryrgios 1 /1.775 Pinnek
też idę w kierunku Czecha, kompletnie nie sugeruję się meczem sprzed paru dni,
każdy mecz jest inny i ten hura optymizm mnie trochę dziwi. Kangur jest jeszcze młody
i liczę, że doświadczenie Tomasza z tego turnieju weźmie górę. Kyrgios mi wygląda na trochę zmęczonego i rozkojarzonego, więc po dzisiejszym meczu uda się na zasłużony odpoczynek przed mastersem. Dla mnie kurs na Nicka dzisiaj to żadne value jak ktoś pisał, dzisiaj wygra solidność i powtarzalność Czecha.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Kyrgios - Berdych --- Berdych @ 1,8 Pinnek ⛔ Tomek zaskakuje niesolidnością
Szkoda, że taki mecz rzucili już o 12.00 bo zapowiada się niezwykle interesująco, smiało można powiedzieć ze to mecz dnia w Dubaju. Przynajmniej organizatorzy nie będą mieli problemu z doborem meczów na kort główny po tym jak np. wczoraj mnóstwo ciekawych meczów rzucili na boczne korty, a pokazywali jak np. Jaziri odbiera tęgie lanie od Djokovica. Kyrgios parę dni temu pokonał Czecha w Marsylii dość wyraźnie. W Dubaju po początkowych problemach z Klizanem udało mu się wygrać mecz, później z kolei z Kukushkinem. Słowak już tak nie zachywał jak w Rotterdamie, a Kukushkin od pewnego czasu gra słabiej i nie może wrócić na normalny swój poziom. Berdych wygrywał tutaj bardziej przekonująco: wysoko pokonany Sousa i Fabbiano - Portugalczyk potrafi zagrać, ale ostatnio bez formy, a Włoch mniej utytułowany, ale miał tutaj dobry wynik i forma chyba niezła. Sądzę, że większy turniej podziała mobilizująco na Berdycha i zagra tutaj na 100%. Czech jest w czołówce rankingu od wielu lat nie bez przypadku - potrafi grać w miarę równo i dobrze w każdym niemal turnieju. W Dubaju grał w przeszłości dobrze, więc teraz powinno być podobnie. Kyrgios poprawił się ostatnio i forma jest, ale to jeszcze nie ta klasa co Tomek.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Kyrgios vs Berdych
Berdych 2:0 |2,90| Ónibet

Świetny singielek na dziś. Panowie grali ze sobą nie dawno, gdzie wariat wygrał 2:0, ale to było inne spotkanie i inne nastawienie, szczególnie ze strony Kyrgiosa. Berdych dziś wyjdzie na maksa zmobilizowany, przede wszystkim by wziąć rewanż i jego cel w tym turnieju to na pewno jest finał czego nie można powiedzieć o młodziaku, który do meczu z Klizanem podszedł z mega lekceważeniem, ale gdyby na miejscu Słowaka był kto inny to Kyrgiego już by nie było w tym turnieju. Kyrgios powiedział, że on nie chce grać każdego turnieju. Dodał, że nienawidzi tenisa. Czech jest zbyt doświadczonym zawodnikiem, aby dziś ponieść się emocjom i dawać się na te &quot;żałosne&quot; bo tak to po prostu wygląda serwisy Kyrgiosa, który uderza piłki jak na treningu i zero koncentracji w tym jest, gdyby tylko był poważną osobą, choć może to przyjdzie z wiekiem to spokojnie miejsce Djoka za kilka lat zajmie, zresztą można tak samo powiedzieć o Thiemie czy Paire. Wiele już napisał dx2 o tym spotkaniu, więc nie będę nic więcej dodawał. Polecam grę na Czecha dziś!
Możesz mi powiedzieć, skąd te informacje pogrubione czy sam te bzdury wymyśliłeś?


Kyrgios z Gasquetem co drugi 1 serwis to był as praktycznie, bodajże 44%. Ma zabójczy serwis i taki styl gry. Tak samo jak Dolgopolov to nie są*czyste, piękne zagrania techniczne jak u Federera, ale mimo tego jaki jest skutek tych zagrań, przynosi zwycięstwa. Ja tam zwolennikiem Berdycha nigdy nie byłem, niby przewija się w tourze w top10 od dłuższego czasu, ale czasami widać jak nie wytrzymuje presji czy zaczyna być drewniany. Szkoda, że nie widziałem pierwszego meczu, ale dla mnie tutaj Kyrgios powinien być*faworytem skoro jest w wysokiej formie i go zlał 6/4 6/2.

Zatem Kyrgios 2,10 bet365 ✅

Ps: Drewniany Tomek aeoaeo, Kyrgios pierwsze 5 gemów grał z ogromnym bólem pleców, mimo tego nie zdołał go Czech przełamać z 0-40. Początkowo się obawiałem typu na Kyrgiosa, ale po wzięciu medicala, wrócił do pełnej sprawności. A Tomasz, który kontuzjowanego Nicka nie zdołał przełamać, to co dopiero zdrowego. Tak jak mówiłem Kyrgios powinien być faworytem, jeszcze, że jest w formie kangur i go ostatnio zlał. Szkoda, że nie widziałem spotkania w hali, bo by poszło grubiej ????

Coś mi się*zdaję, że live to naprawdę nie warto grać tenisa, pewnie do tych 5 gemów, ładowaliście Tomasza jeszcze jak widzieliście taką dyspozycję Nicka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piopul 57

piopul

Użytkownik
Co dzisiaj wg mnie warte uwagi, z czego na pewno skonstruuję 2 różne taśmy:
Kyrgios v Berdych @ 1.66 bet365
Też nie chcę się rozpisywać wiele na temat tego meczu. Wczorajsza wygrana Kyrgiosa nie dziwi, bo to był raczej pewniak , tym bardziej, że Kukushkin bez formy całkowicie, więc inaczej niż pogromem nie mogło się to zakończyć. Dziś na korcie Czech powinien się zrewanżować za ostatnią porażkę, po Nicku widać, że na tym turnieju mu totalnie nie zależy, gra bardzo lekceważąco jak już ktoś to podkreślił, co najbardziej faktycznie było widać w meczu z Klizanem. Berdych powinien skorzystać ze swojego doświadczenia i ogrania, wysnuć wnioski z poprzedniego spotkania i pokonać Kyrgiosa. Tylko też nie wiadomo, którą nogą i z jakim nastawieniem podejdzie do tego młodzieniaszek, ale tak patrząc na jego grę w Dubaju to chyba mu nie siada to miejsce.
Bautista-Agut v Baghdatis @ 1.30 bet365
Jak wczoraj nie miałem pewności co do Cypryjczyka z Vaskiem tak dzisiaj raczej nie daję mu większych szans w tym starciu. Jedyne co byłoby warte zaryzykowania to +1,5 seta w stronę Baghdatisa, bo na zwycięzce tego pojedynku mi nie wygląda. Hiszpan bardzo dobrze zaaklimatyzował się Dubaju, widać, że świetnie mu się tutaj gra. W dodatku ma za sobą 2 przyzwoite występy, w tym wczorajszy z młodym Chungiem, który miał szansę tylko raz przełamać Bautistę, a mecz zakończył się w niecałą godzinę wynikiem 6:0, 6:1 na korzyść Hiszpana. Dlaczego porównuję go do Koreańczyka, a no dlatego, że według mnie Chung i Baghdatis mają podobny styl gry, grają pasywnie, rzadko atakują i w większości oczekują na błąd rywala. Bautista jest zarówno znakomitym defensorem, ale potrafi także kapitalnie kończyć akcje. Myślę, że pierwsze kilka gemów pierwszego seta będzie wyrównane, ale z czasem Hiszpan rozpracuje Bagietę i raczej powinno być pozamiatane.
Kolba v Wawrinka @ 1.44 bet365
Nie no po takim kursie nie zagrać Szwajcara to aż grzech. Kolba jak Kolba, wczoraj wygrana z Coricem, niestety streama nie widziałem, więc ciężko mi powiedzieć w jakiej był dyspozycji, aczkolwiek nie oszukujmy się, Wawrinka to zupełnie inny poziom. Fakt, że aktualnie przez dwa ostatnie pojedynki się męczył, ale miał kapitalnie serwujących przeciwników. Wczoraj już mu trochę więcej wychodziło, widać, że też musiał mieć czas dla siebie żeby się przyzwyczaić do nawierzchni i warunków. Teraz Szwajcar będzie miał nieco słabiej serwującego i mniej wymagającego na returnie przeciwnika, powinien się rozprawić z Niemcem jeżeli tylko się skoncentruje na grze, bo jak oglądałem Wawrine ze Staszkiem jak łamał co chwile rakiety to szacun, że się nie zdeprymował :p
Djokovic v Lopez @ 1,025 bet365
Nie chce nawet pisać o Djokovicu, to jest po prostu maszyna do zabijania, na przebijanie z nim piłki to nie ma mocnych, kurs niski, ale bardziej mecz traktowany jako ewentualny bonus przy wygranej i mini podbitka. Ostatni mecz w Szanghaju zakończył się 6:2, 6:3 dla Djoka, Lopez nie gra wcale najgorzej, jest w całkiem niezłej dyspozycji, ma serwis, umie grać przy siatce, ma na pewno atuty, którymi może pokrzyżować plany Serbowi, więc można próbować grać coś w stronę overów.
Cuevas v Bagnis @ 1.20 bet365
Podobnie jak wyżej, mecz traktowany bardziej jako podbitka na kupon. Cuevas po wygranym turnieju, Bagnis w przyzwoitej formie, panowie spotkali się ostatnio 16ego lutego, górą był oczywiście Urugwajczyk, który pokonał Argentyńczyka 6:2, 6:0. Nie powinno być tutaj niespodzianki.
 
S 9

sebastiano1112

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom