>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo 22.02-28.02.2016

Status
Zamknięty.
A 531

albuquerque

Użytkownik
Takie pytanie z mojej strony: czy ktoś wie dlaczego kreczowali w ostatnim czasie Kukushkin i Mathieu ?
Co do Kazacha, znalazłem tylko informację że coś z nogą, ale nic dokładniejszego.
Nie przejmowałbym się tym zbytnio - oboje po kreczach w singlu grali normalnie potem mecze deblowe.
E/ Tak, racja nike. Dlatego nigdy nie stawia się po kontuzjach zawodników, radzę lepiej odczekać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Stakhovsky S. - Wawrinka S.
Stakhovsky S. +1,5 seta ::: 2,34 ::: 1/3 PinnacleSports ✅

H2H 2:2, ale ja nie o tym... Los płata figle i skrzyżował ich między nimi ponownie. Nie tak dawno grali ze sobą podczas turnieju w Marsylii. Wawrinka wygrał dopiero w 3 secie po tie-breaku broniąc bodajże nawet piłki meczowej, ale już dokładnie nie pamiętam jak to było, a z czystego lenistwa takich mało istotnych detalów nie chce mi się po prostu już sprawdzać. Wawrinka dość często mozolnie zaczyna 1-2 rundy turniejów, to jest typowy gracz turniejowy który potrzebuje rozkręcić się na danych kortach.
Myślę, że niewiele się zmieniło przez te kilka dni i Ukrainiec ma szanse na seta. Po takim kursie to aż grzech nie zagrać, a jeszcze dodam do tego, że rok temu zagrał tutaj w ćwierćfinale urywając set nawet Berdychowi to typ nasuwa się sam do gry. W myśl zasady historia lubi się powtarzać...

Wynik: 7:5 3:6 5:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Nie przejmowałbym się tym zbytnio - oboje po kreczach w singlu grali normalnie potem mecze deblowe.
Francuz grał, ale Kukushkin nie ;)
W meczu Kukushkina z Istominem widać zależność 1za1. Teraz wypada na Uzbeka ;) Do tego ta niewiadoma z kontuzją...
Jeśli miałby ktoś info, w dalszym ciągu czekam ;)
Bautista - Bolelli
typ: under 21.5 @ 1.83 @ Unibet
Przypominają mi się wszystkie pochwały idące w stronę Hiszpana które jakiś czas temu wielu z użytkowników pisało przy okazji swoich analiz. Nic się nie zmieniło - wygrana Sofia, porażka w Rotterdamie z Klizanem, zwycięzcą turnieju po urwaniu mu seta. Notabene, Klizan, w którego nie wierzyłem odpalił niesamowicie...
Bautista rozgrzany po pierwszym meczu deblowym, wygranym wprawdzie po 3 setach, ale może to i dobrze w kontekście pierwszej rundy singla. Do wygranej w Sofii dodać należy bardzo dobry wynik na AO, zwycięstwo w Auckland i spokojny odpoczynek przed Dubajem. Miał sporo czasu żeby solidnie wejść w turniej i osiągnąć dobry wynik. Technicznie lepszy zawodnik, forma bardzo dobra, także liczę na pewne zwycięstwo z Włochem który niczym nie zachwycił do tej pory.
Coric - Vesely
typ: over 22.5 @ 1.94 Unibet
Tutaj widzę wyrównane, trzysetowe spotkanie. Coric broni punktów za półfinał z ubiegłego roku gdzie w ćwierćfinale pokonał samego Murraya oddając mu tylko 4 gemy... Vesely nie powinien jednak pozostać dłużny. Przypomina mi sytuację Jaziriego, któremu w myślach wróżyłem przełamanie, bo kiedyś musiało to nastąpić. Z każdym meczem obserwowałem jak sobie radzi i dziś pokazał że pamięta jak się gra w tenisa. Jak będzie z Czechem ? Liczę że tak samo. Urwał seta w Rotterdamie Bautiście, wcześniej pewnie pokonał swojego rodaka Rosola, który wprawdzie gra w kratkę, ale potrafi też odpalić. Szkoda trochę AO, bo miał wiele okazji aby przechylić szalę na własną stronę, jednak czegoś zabrakło. Tym samym sądzę że mimo dobrej formy Corica, ambicją nadrobi nieco starszy Czech i nie skończy się to szybkim zwycięstwem któregoś z nich.
Stakhovsky - Wawrinka
typ: over 21.5 @ 1.79 Unibet
Grali we Francji, stawiałem tak samo i tym razem też pójdę w tym kierunku. Znów uprzedził mnie @Shakal i podpisuję się po raz kolejny pod jego słowami. Wawrinka ma przestoje, zaś Ukrainiec widać że ma pewne rozwiązanie na ten pojedynek. Grali ze sobą równe pojedynki i taki sam scenariusz widzę i tym razem. W ciągu tygodnia wiele się nie mogło zmienić.
Kukushkin - Istomin
typ: 2 @ 1.70 Unibet
Grają 1za1 i teraz wypada na Uzbeka. Do tego dochodzi jakiś uraz nogi Kukushkina którego nabawił się w meczu z Youngiem około tygodnia temu w USA. Istomin umiejętnościami nie odbiega od przeciwnika. Nie osiągał dobrych wyników jak do tej pory, może liczył na lepszy rezultat w Rotterdamie, ale Cilic mimo walki okazał się za ciężkim przeciwnikiem. W tym meczu trzymał swój serwis, miał szanse na przełamania Chorwata, ale znów czegoś zabrakło i skończyło się jak zwykle w takich sytuacjach. Mimo wszystko zaufam mu, bo tym meczem pokazuje, że ambicji i woli walki mu nie brakuje i być może wchodzi na odpowiednie tory które mogą zaprowadzić go do zwycięstwa już z Kazachem.
Elias - Andujar
typ: over 22.5 @ 1.90 Unibet
Tutaj ponownie idę w wyrównany pojedynek. Elias potrafi grać z mocnymi rywalami. Andujar oddał rok temu mecz w trzech setach Lajovicowi i nie wykluczam podobnego scenariusza i teraz. Elias podoba mi się bo walczy do samego końca. W takim meczu będzie to bardzo ważne. Z Giraldo niedawno, nawet mimo porażki w pierwszym secie, w drugim walczył aż do tie breaka. Przegrał ale ja takich zawodników lubię zapamiętywać. W Buenos Aires urwał seta Thiemowi który przecież jest w znakomitej formie więc i tu nie skreślałbym jego osoby. Andujar szuka przełamania, ale czy aby na pewno nastąpi to w tym pojedynku ? Jeśli nawet to nie będzie łatwo i sądzę że nie w dwóch setach.

Marchenko - Paul T
typ: over 22.5 @ 2.15 Unibet ⛔
Buki nie doceniają młodego Amerykanina. @Shakal węszy niespodziankę, ktoś kiedyś napisał że należy zapamiętać nazwisko młodego Tommy&#39;ego więc idę w stronę wyrównanego pojedynku. Marchenko też nie odda meczu, bo od początku roku kręci nawet dobre wyniki. Pierwsza runda dla Marchenko, dla Paula już trzeci mecz co również może zadziałać na ten over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 136

rw

Użytkownik
????Horacio Zeballos - Sebastian Schwartzman
Zeballos + 1,5 seta |1.84| Pinnek ZWROT

Wynik: krecz Zeballosa

H2H 3:1 dla starszego Argentyńczyka. Horacio jedyne spotkanie przegrał w ubiegłym roku w 3 setach. Obydwaj typowe ziemniaki, obecnie bardziej regularny wydaje się być Schwartzman. Zeballos to czołówka szelków na cegle, choć przeplata bardzo dobre wyniki niezłymi wtopami. Jak na razie sezon rozpoczął słabo, nieźle się zaprezentował w ostatnim tygodnu na twardych w Morelos.
Schwartzman narzekał na kontuzje ostatnio, ich mecze są bardzo wyrównane jeszcze nie było przypadku by Zeballos nie urwał seta, całkiem niezły kurs.


????Gastao Elias - Pablo Andujar
Andujar |1.71| Pinnek⛔

Wynik: 1:6, 6:4 krecz Andujara

Elias to typowy ziemniak średniego poziomu szelków. 2 razy w karierze wychylił się poza pierwszą rundę turnieju rangi ATP, raz w 2013 i raz w 2014 roku. Bilans Portugalczyka w tym sezonie całkiem niezły, ale jakby się tak przyjrzeć to po za grajkami ze swojego levelu nikogo znaczącego nie pokonał. W Sao Paulo 2 spotkania 3 setowe z ogórkami ma już w nogach.
Andujar to co najmniej 2 klasy wyżej. Pomijając twardą nawierzchnię porażka w 3 setach z Lorenzim i niezły mecz z Thiemem. Andujar ma już na swoim koncie tytuły ATP, w ubiegłym roku zaliczył chociażby finał w Barcelonie. Czas na przełamanie po świetnym kursie.


Ciekawie wygląda Chardy po 1.93, jednak Fritz jest nieobliczalny, pokazał już że potrafi rywalizować na poziomie TOP30. Wart uwagi jest też powracający Tursunov. Groth w tym roku gra niesamowitą padakę, leją go wszyscy, najwięksi janusze. Przestrzegał bym przed graniem L. Mayer po 1.30. Fabbiano✅ stać na niespodziankę.
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
L.Gomez - Esterla.V +1,5 seta Gomez Unibet 3.15⛔⛔⛔⛔ (4:6 , 2:6)
Tak na szybko bo pózna pora , Victor typowy ziemniak doświadczony dojrzały tenisista zmierzy sie z reprezentantem gospodarzy młody 20 letnim Meksykaninem zajmujacym 543 ATP . Młokos sporo pogrywa sobie na hardzie ale bardziej w ITF co jest niższym poziomem niż ATP . Mam jakies dziwne przeczucie co do tego meczu Victor czasami gra poniżej swojego poziomu w szczególności z słabszymi od siebie może miec problemy na bardzo szybkiej nawierzchni w Acapulco . Typ według mnie bardzo realny czuję że chłopak się nie spali i ostro powalczy z wyżej notowanym przeciwnikiem stać go na sprawienie niespodzianki z fartem !
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Chłopaki - pytanie za 100 punktów, jak widzicie mecz Marcel Granollers-Pujol - Inigo Cervantes-Huegun? Dziwią mnie kursy na to spotkanie. Inigo faworytem? Od kiedy on powinien być faworytem przeciwko Granollersowi? Do tego kursy na Marcela rosną. Jakieś info? Jakieś typy? :cool:
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Chłopaki - pytanie za 100 punktów, jak widzicie mecz Marcel Granollers-Pujol - Inigo Cervantes-Huegun? Dziwią mnie kursy na to spotkanie. Inigo faworytem? Od kiedy on powinien być faworytem przeciwko Granollersowi? Do tego kursy na Marcela rosną. Jakieś info? Jakieś typy? :cool:
Może dlatego że Inigo potrafił powalczyć ostatnio z Dogopolovem i urwał seta pewnie też dlatego że jest wyżej w rankingu a Marcel jakoś dziwnie omija turnieje na mączce w tym roku a to przecież Hiszpan i tam się czuje najlepiej ja bym grał na Marcela i chyba tak zrobię . Interesuję mnie też inny mecz z tego turnieju Facundo Bagnis z Francuzem Mathieu Francuza nie lubię on czasami gra naprawdę dobrze a czasami przegrywa w najmniej w oczekiwanym momencie , do tego typu zraża mnie tylko natężenie spotkań w tym roku Argentyńczyka ale chyba na niego zaryzykuję to jest typowy ziemniak mimo wszystko chyba da rade ???? .
 
A 74

adrian55

Użytkownik
L.Gomez - Esterla.V +1,5 seta Gomez Unibet 3.15
Tak na szybko bo pózna pora , Victor typowy ziemniak doświadczony dojrzały tenisista zmierzy sie z reprezentantem gospodarzy młody 20 letnim Meksykaninem zajmujacym 543 ATP . Młokos sporo pogrywa sobie na hardzie ale bardziej w ITF co jest niższym poziomem niż ATP . Mam jakies dziwne przeczucie co do tego meczu Victor czasami gra poniżej swojego poziomu w szczególności z słabszymi od siebie może miec problemy na bardzo szybkiej nawierzchni w Acapulco . Typ według mnie bardzo realny czuję że chłopak się nie spali i ostro powalczy z wyżej notowanym przeciwnikiem stać go na sprawienie niespodzianki z fartem !
Nie chce broń boże krytykować, ale Gomez przegrał jakiś czas temu z Hankiem, który zebrał solidne lanie od Mannarino.
Taki sam los spotkał Patino z Hasse i śmiem twierdzić, że Gomez też ugra 5/6 gemów maks. To jest duży turniej i Estrella był by głupi jakby robił sobie dziś jakieś problemy. Gomez to nie jest żaden młody talent tylko zwykły leszcz jakich setki w tourze.
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Nie chce broń boże krytykować, ale Gomez przegrał jakiś czas temu z Hankiem, który zebrał solidne lanie od Mannarino.
Taki sam los spotkał Patino z Hasse i śmiem twierdzić, że Gomez też ugra 5/6 gemów maks. To jest duży turniej i Estrella był by głupi jakby robił sobie dziś jakieś problemy. Gomez to nie jest żaden młody talent tylko zwykły leszcz jakich setki w tourze.
Oczywiście że masz rację że to duży turniej ja zawszę uważam że mecz meczowi nie równy, jest to młokos jakich setki też się zgadza ,nie ma co porównywać meczów bo każdy ma swoją historie ale czuję w kościach że on może ugrać nie mecz ale seta przynajmniej, powalczy, bardzo często zdarzają się takie kwiatki i promocje w tenisie to tylko sport pamiętajcie ,bardzo mało przemawia za meksykaninem to fakt ale liczę na niespodzianke oczywiscie nie gam tego na wariata i nie wiadomo za jakie pieniadze stawka 50-70 zł . Przekonamy się za niedługo czy Meksykanin jest coś wart czy dostanie lanie czy powalczy ja liczę na to drugie z fartem ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Coric @1,70 Unibet ✅ 6/4 6/4

To właśnie tutaj w ubiegłym roku młody Chorwat zaliczył półfinał z Federerem. Wspomnienia musi mieć niezwykłe, bo jego droga do w/w fazy była wyboista. Dość powiedzieć, że przegrał kwalifikacje z Martinem, a na włosku wisiał awans w spotkaniu z Baghdatisem. Mecz z Murrayem przedstawił nam jego talent, który do teraz sukcesywnie się rozwija.

Po świetnym turnieju w Chennai trochę przygasł, lecz każdy pamięta jak zagrał Ramos w Australii. Zaryzykuje stwierdzenie, że tamta porażka jest w pełni usprawiedliwiona. W Rotterdamie już druga runda i niezły mecz z Monfilsem.

Vesely jest niewiadomą, zresztą jak w większości jego meczów. Potrafi zagrać na hardzie, ale większe szanse daje dla Borny. Jest bardziej uniwersalny na korcie w porównaniu do Czecha i ma więcej do zaoferowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Giraldo-Cecchinato 1 @1.55 ✅
Ostatnia szansa na punkty dla zawodnikow, ktorym nie piszlo w swingu. O ile Quito raczej nie cieszy sie mega renoma jak dotad, poniewaz to byla dopiero druga edycja, o tylw w Buenos Aires i Rio Giraldo poszlo przecietnie, a na pewno to za malo na jego ambicje. W Buenos jeden wygrany mecz, w Rio tez jeden, ale biorac pod uwage, ze porazka przyszla w tym drugim turnieju z sensacyjnym Guido Pella, ktory mogl nawet wygrac turniej, to rozczarowanie jest na pewno mniejsze. Giraldo w 1-szym secie dlugo tam prowadzil do stanu 4-2, pozniej przy stanie 4-4 nawet tam bylo szansa dla Kolumbijczyka na drugie przelamanie Pelli. Giraldo przegral seta i drugi set juz sie sypnal. Słabe te wyniki jak na Giraldo, poniewaz on co roku w minimum jednym turnieju w Ameryce Poludniowej gra dobrze. W podobnej sytuacji w tej czesci drabinki jest tez tam Pablo Andujar, ktory niezle gra, ale losowal fatalnie. Uwazam, ze Giraldo bedzie probowal grac o bardzo dobry wynik, rok temu byl polfinal. Na Cecchinato jeszcze w zyciu nie postawil, za malo meczow w tourze, za malo wygranych, a te wygrane przychodza nad zawodnikami slabszymi jednak i na razie bez wymiernych wynikow w glownym tourze, a Giraldo na pewno jest wyzej w hierarchi niz dajmy taki Facundo Arguello.

V.Pospisil-Baghdatis 2 @1.65 ✅
Po prostu Dubai to obok Miami jeden z wazniejszych turniejow w kalendrarzu Cypryjczyka. On prawie zawsze tutaj gra dobrze, a porazki w ostatnich sezonach w Dubaju przychodza zawodnikami, ktorzy naprawde odgrywaja pierwszopalnowe role turniejowe jak Djokovic czy Potro w ostatnich latach. Rok temu Cypryjczyk przegral tutaj z Coricem, kreczujac w tie-breakcu dcydujacego seta, a prowadzil w tym tie-breaku bodajze 4-1 czy nawet 5-1 o ile pamiec mnie nie myli. Pozniej Coric pokonal Murraya. Reasumujac, na pewno jest to bardzo odbre miejsce dla Baghdatisa i pokonanie Troickiego to pokazuje. Mysle, ze conajmniej polfinal Cypryjczyka i potencjalny mecz z Djokoviem bardzo mozliwy po wczorajszym meczu. Ten kurs poleci moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Bautista-Agut Roberto - Bolelli Simone, Under 21.5 gemów, Pinnacle Sports 1.92

6:2, 6:4 ✅✅✅


VS.

Faworytem w tym meczu będzie Hiszpan i nie ma się co dziwić, ponieważ prezentuje bardzo dobrą formę w tym roku. Wygrał turniej na hardzie w Auckland, zaliczył 4 rundę AO przegrywając po zaciętym boju z Berdychem 3:2, wygrał turniej w Sofi na hali bez straty seta czy odpadł w ćwierćfinale w Rotterdamie z Klizanem (późniejszym triumfatorem). Jego bilans to 14/3 więc formą imponuje. Aktualnie jest na 18 miejscu ATP, czyli tylko 4 oczka od swojego rekordu. W tym turnieju nigdy mu dobrze nie szło, ponieważ na trzy próby ani razu nie przebrnął 2 rundy. Ale może być usprawiedliwiony, ponieważ dwa razy odpadł z Djokovicem i raz z Gasquetem. Roberto to bardzo uniwersalny tenisista, który potrafi grać na każdej nawierzchni. Dysponuje ciekawym serwisem, ponieważ potrafi zaserwować płasko i mocno czy też bardzo rotacyjnie. Potrafi grać z głębi kortu, skracać wymiany, zagrać skrót czy też ma niesamowite przyśpieszenie z forhendu. Ma bardzo dużo zalet, wad mało...od czasu do czasu zdarza mu się wtopa ze znacznie gorszym graczem od siebie, lecz to raczej normalne, że można mieć słabszy dzień.
Jego rywalem będzie Włoch, Bolelli, który aktualnie jest na 73 miejscu ATP a był 36, czyli odbiega znacznie od swojej życiówki. Niestety, ale jego forma obecna też daje wiele do życzenia, ponieważ w tym roku wygrał tylko jeden mecz i to po wielkich trudach z Bakerem w pierwszej rundzie AO (4 sety, wszystkie w tie breakach). Simone to też bardzo uniwersalny tenisista umiejący grać na każdej nawierzchni, lecz na hardzie idzie mu nieco gorzej. Posiada on nienaganną technikę, uniwersalny jednoręczny bekhend, forhendem też potrafi zdominować przeciwnika no i oczywiście to wspaniały deblista. Jego wady to na pewno serwis oraz na chwilę obecną właśnie forma. Jemu tylko raz udało się przejść tutaj pierwszą rundę. Moim zdaniem Bautista Agut wygra w dwóch setach i zrobi to w bardzo wyraźny sposób, ponieważ wszystko przemawia za nim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 0

sobota1982

Użytkownik
Borna Coric - Jiri Vesely
CORIC 1,57 - BET365

6:4, 6:4 ✅

Borna Coric broni punktów z zeszłego roku gdzie odpadł tutaj dopiero w półfinale z Federerem. Przemawia też za nim fakt że z racji rezydowania w Dubaju można rzec że gra &quot;u siebie&quot;. Publika będzie zapewne po jego stronie. Po drugiej stronie siatki Jiri Vesely. W tym roku jakoś nie mogący odnaleźć rytmu. Ledwo dwa zwycięstwa. Z emerytem (Hewitt) i rodakiem (Rosol).
Stawiam na Corica z racji że gra &quot;u siebie&quot;, broni punktów z zeszłego roku, ma za sobą udany turniej w Indiach i ogólnie na tą chwile jest w lepszej formie od Czecha
 
piopul 57

piopul

Użytkownik
Ja bym berdycha nie ruszal po takim kursie zamiast niego juz bym dodal pavlyuchenkova, ktora tutaj wraca do formy, kurs 1,4, a Souza moze cos odpalic on ma ciezka automotywacje grajac z topką, bardzo prawdopodobne, ze chociazby urwie seta.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Chardy - Fritz --- Chardy @ 1,93 Pinacle ⛔
Ciekawe, że kurs na Francuza wzrósł z 1.66 do 1.93. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale raczej nie kontuzjami czy innymi czynnikami zewnętrznymi. Chardy jak na razie nie gra świetnie, ale trzyma poziom zbliżony do przyzwoitego. Ostatnio wysoka porażka z Del Potro na 250 w Delray Beach nie wygląda zbyt dobrze, ale teraz mamy nowy większy turniej i dobra szansa na ćwierćfinał, bo w 2 rundzie czeka Victor Estrella. Rywalem dla Chardy&#39;ego będzie młody Taylor Fritz, który zrobił dobry wynik w Memphis dzięki pomocy swoich przeciwników. Niewątpliwie ma talent do gry (może nawet na top5 za kilka lat), ale w tej chwili Francuz jest tenisistą od niego lepszym. Dobrze serwuje Fritz, ale nawierzchnia w Acapulco zdaje się, że jest dość wolna tak więc powinno być łatwiej o return. Fritz grał już kwalifikacje gdzie pokonał miejscowego tenisistę i Menendeza-Maceirasa, który ma przeciętny sezon. Dobry kurs, więc pobieram.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Sousa vs Berdych
Sousa +5.5 |1,66| bet3.65
to samo co grał. ⛔

Ja dziś zaufam Portugalczykowi, który nie sądzę, aby dostał lanie od Berdycha, który ostatnimi czasy spuścił z tonu i to zdecydowanie. Berycho dostał gładko do 4 i do 2 ze świetnym Kyrgiosem co było do przewidzenia, oczywiście jak zwykle tylko buki wystawiły kursy jakby spadli z choinki, ale nie o tym mowa. Sousa w tym roku na prawdę słabo i trzeba to przyznać, ale ja liczę na powrót formy jaką miał choć by w turnieju w Hiszpanii, gdzie wygrywał z Bautist, Paire czy Mullerem. Na AO zagrał przyzwoicie, pierwszy mecz przegrał 2:1 z Fogninim, który ma umiejętności spokojnie na TOP5, tylko że w główce czasem się mocno przewraca. Z Kukushinem gładko 3:0 wygrał, następnie 3:1 z Giraldo też łatwo, a jego udział skończył się na meczu z Murrayem, któremu urwał seta. Berdych ostatnio nie wygląda najlepiej, nie jest to zawodnik na skroś ofensywny i tutaj szanse ma Sousa, który na wymianach będzie miał spore szanse a Czech na pewno trochę niewymuszonych dorzuci ze swojej strony bo ostatnio jest ich sporo. Handicap 5.5 gema w stronę Portugalczyka jest jak najbardziej do gry, nie wydaje mi się aby dostał sromotne lanie do 1 czy do 2. Szczerze to nie zdziwię się jak urwie seta. Na prawdę polecam ten typ i kurs również zachęca.
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
B.Coric - J.Vesely 2 Bet365 2.25⛔
B.Coric - J.Vesely +1.5 seta unibet 1.45
⛔
Tak na szybko bo zaraz mecz a nie zdązyłem wcześniej podzielić się analizą . Gdy zobaczyłem drabinkę w Dubaju od razu rzucił mi się w oczy Czech obydwoje są w tym roku znakomici w swojej beznadziejności ale co by nie mówić Borna ma jakiś pozytywny epizod dobry turniej w Indiach a Jiri narazie zapadł w sen zimowy . Obydwoje są młodzi na pewno szykuję się ciekawy mecz nie przekonują mnie argumenty że ktoś broni punktów i musi wygrać , owszem to będzie dodatkowa motywacja dla Coricia ale Czech ma ją również żeby wygrzebać się z dołka a Dubaj to przyjemne miejsce na odbudowanie się . Uważam i tak czuję że w tym pojedynku górą wyjdzie Czech dla mniej odważnych Jiri że wygra seta też jest łakomym kąskiem .

Mieliście absolutną rację co do Borny szukałem w tym meczu przełamania Czecha ale się zawiodłem jest bez formy ten chłop nie przypadkowo
 
slomiany400 39,2K

slomiany400

Użytkownik
B.Coric - J.Vesely 2 Bet365 2.25
B.Coric - J.Vesely +1.5 seta unibet 1.45

Tak na szybko bo zaraz mecz a nie zdązyłem wcześniej podzielić się analizą . Gdy zobaczyłem drabinkę w Dubaju od razu rzucił mi się w oczy Czech obydwoje są w tym roku znakomici w swojej beznadziejności ale co by nie mówić Borna ma jakiś pozytywny epizod dobry turniej w Indiach a Jiri narazie zapadł w sen zimowy . Obydwoje są młodzi na pewno szykuję się ciekawy mecz nie przekonują mnie argumenty że ktoś broni punktów i musi wygrać , owszem to będzie dodatkowa motywacja dla Coricia ale Czech ma ją również żeby wygrzebać się z dołka a Katar to przyjemne miejsce na odbudowanie się . Uważam i tak czuję że w tym pojedynku górą wyjdzie Czech dla mniej odważnych Jiri że wygra seta też jest łakomym kąskiem .
No to chyba powinien pograć w WTA :grin:
Żeby nie było, że robię spam to chciałbym się odwołać do meczu Wawrinki. Wiadomo panowie spotkali się w poprzednim tygodniu, na turnieju we Francji, Wawrinka zagrał przeciętne spotkanie i potem porażka z Paire. Teraz mamy nowy turniej i próbuje iść w stronę Wawrinki. Może to zabrzmi głupio, ale nie widzę drugiego tak słabego tygodnia. We Francji panowie co roku pokazują dobre spotkanie, ale w Dubaju może być już zupełnie inaczej - Stan poprawi błędy z poprzedniego tygodnia, zepnie się i według mnie handicap -4.5 jak najbardziej do grania, po takim kursie warto zaryzykować kurs w całorocznym 2.20 pobieram
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
F.Bagins - P.H.Mathieu 1 Bet365 2.20 6:4 , 6:1 ✅✅✅✅
Turniej w kraju &quot;kawy&quot; a konkretnie Sao Paulo a w nim ciekawy mecz Argentyńczyka z Francuzem . Może zacznę od końca czyli od Francuza jakoś nigdy przysłowiowo nie siedzi mi ten gracz nie lubię ani grać na niego ani przeciwko niemu ale dziś zrobię wyjątek , Henri potrafi zagrać genialny turniej a potrafi tez przejść koło meczu bez walki no cały on . Niby potrafi grac na Clayu no ale na przeciw siebie ma można rzec &quot;profesora&quot; z pogranicza ATP a Chellenger Argenteńczyka Facundo Baginsa . Ten rok na razie Facundo notuję fantastyczny grał &quot;olaboga&quot; w tym roku już 23 mecze i to na mączce ! ???? normalnie gra w tym roku jak wściekły wygrał z tych 23 aż 19 meczy co budzi mój szacunek , trochę mnie martwi to w typ typie jego ilość spotkań czy aby nie zabraknie paliwa ale też z drugiej strony patrzę że on gra praktycznie na jedyny kontynencie jest to swój dom czyli Argentyna + Brazylia , raz tylko wpadł na turniej do Kolumbii i odpadł w 1 meczu (żartobliwie mówiąc ciekawe czy nie wpadł do Kolumbii i tak szybko odpadł tylko dlatego że zakupił już tam substancję i otrzymał ją z której Kolumbia słynie i postanowił szybko wracać na turnieje do &quot;siebie&quot; gdzie gra tak dużo i dobrze jak wariat to może po tym ???? ) .Podsumuję ten mecz krótko nie umiem zaufać Francuzowi i w dodatku trafia na chłopa który ma wspaniały okres na ten moment wróżę 3 sety i zwycięstwo &quot;amigos&quot; z Argentyny . z Fartem !

Amigos potwierdził swoją znakomita formę może to być czarny koń tego turnieju ????
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Pospisil V / Zimonjic N - Chung H / Vesely J 1 Expekt 1.30 ⛔
Idealny bet na dorzucenie do dubla lub kombinacji. Panów nie trzeba przedstawiać, Zimonjic klasowy deblista, którego bardzo cenie no i Vasek, który ma potężny serwis no i jak jak wchodzi 1 to będzie pozamiatane. Druga Para eksperymentalna. Nie bardzo przepadam za Chungiem szczerze mówiąc bo nie przekonywuje mnie jego tenis, no niby gra całkiem nieźle, jest szybki, dobrze się porusza, uderzenie też całkiem ok, no ale po ostatnim meczu z Goffinem w Marsylii nie mogę mieć innego typu niż granie przeciwko Chungowi. Zaprezentował się fatalnie, żeby nie powiedzieć gorzej, tak więc gdyby grali może z jakimiś ogórkami w deblu to można by pomyśleć, no ale kurs 1.30 na Zimonjicia i Pospisila biore z chęcią!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom