>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo 22.02-28.02.2016

Status
Zamknięty.
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
B.Tomic - R.Ram Ram+1,5 seta unibet 1.97⛔
B.Tomic - R.Ram 2 unibet 3.70
⛔
szkoda Hindus miał swoje szanse w każdym secie nie wykorzystał ich bardziej liczyłem na set przede wszystkim niż na mecz no trudno
Dziś w Acapulco zostanie rozegrany ciekawy mecz między Australijczykiem Bernim Tomiciem zajmującym 21 lokate w ATP a &quot;ciapatym&quot; Hindusem z Amerykańskim paszportem lecz ostatnio budzącym u wszystkich przeciwników lęk Rajev Ram zajmujący 60 lokatę. Szybko i zwięzle Ram notuję bardzo fajny początek sezony ma na rozkładzie powazne nawiska i naprawdę dobrze gra fajnie siedzi mu serwis , Berni jak by szukał jeszcze formy w AO doszedł nawet daleko ale miał łatwą drabinkę nie jest w formie to jest fakt . Pikanterii nadaje fakt że panowie spotkali się dni kilka w Delray Beach i wygrał gładko Hindus 2:0 . Hindus ma dobry okres i nie ejst na straconej pozycji gram że zwycięży set ale też i osobno mecz . Z Fartem !
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Nie , no bez przesady....Tomic chyba nie przylecial do Ameryki by dwa razy wtopic sobie z Raajevem....chlop chyba ma honor i wie jak takie rzeczy sie zalatwia.

Tomic-R.Ram 1 han - 3.5 @ 1.68 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 531

albuquerque

Użytkownik
Lorenzi P./Cecchinato M. - Gonzalez M./Sa A. @ 1.50 Bovada
0:2 (6:7, 1:6) ✅✅✅
Dla Włochów debel jest jedynie dodatkiem do gry singlowej. Poza paroma dobrymi wynikami Marco i to w sumie na twardych nawierzchniach wraz z Seppim, jest to zawodnik, który w grze podwójnej nawet w Challangerach często ma kłopoty. Lorenzi niezwykle doświadczony, posiada dobre techniczne umiejętności, ale również bardzo &quot;gorącą&quot; głowę, gra tak naprawdę tylko wtedy kiedy mu się chce, i nie jest to wcale żadne błahe gadanie. W singlu odpadł już w I rundzie po wyrównanym meczu z Rolą, a to właśnie gra pojedyncza jest dla niego priorytetem. Nigdy ze sobą nie grali, brak jakiegokolwiek zgrania, co w deblu ma pewne znaczenie, szczególnie na tym &quot;wyższym&quot; poziomie. Maximo z Andre znają się juz dość dobrze, co potwierdza III runda French Open, czy wygrany turniej w Umagu. Sa, to bardzo uniwersalny gracz, ponieważ potrafi &quot;zaskoczyć&quot; praktycznie na każdej nawierzchni, od trawiastej, po ziemną. Niezłe warunki fizyczne, dobra gra na siatce, fajnie uzupełniał się w parze z Marcelo Melo. Od początku roku jakby się pogubił, zmienia partnerów, nie może wygrać spotkania, jednak teraz konsekwetnie po raz kolejny będzie występował z Maximo Gonzalem, który skutecznie łączy grę singlową, z grą podwójną, nawet wysnuję stwierdzenie, że jest to już bardziej deblista. Dobry technicznie, szybki, zwrotny, zwinny, skutecznie reaguje na wydarzenia na korcie, solidny Argentyński zawodnik. Według mnie Andre, jak i Maximo (chociaż w mniejszym stopniu, ponieważ w deblu w tym sezonie dobrze już sobie radził, szczególnie w Challangerach) mają dobrą okazję na przełamanie swojej złej passy i zameldowanie się w ćwierćfinale w Sao Paulo.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Novak Djokovic - Malek Jaziri Typ: Malek Jaziri [+7.0 games AH] @ 2.81 Pinnacle ⛔
Kursy na taką linię poszybowały z @ 2.17 na @ 2.81. Szczerze powiedziawszy nie znajduję uzasadnienie dla takich zmian, jak kontuzja. Oczywiście różnica klas jest przeogromna. Jaziri to obecnie 121 zawodnik rankingu ATP. Najwyżej w karierze był na 65 pozycji. Spotkanie zapewne skończy się w dwóch setach, tym niemniej nie spodziewam się jakiegoś upokarzającego zwycięstwa ze strony Djokovica. W przeszłości Tunezyjczyk pokazał, że nie boi grać się z wielkimi nazwiskami, w szczególności w Dubaju vide 25.02.2013 Federer R. - Jaziri M. 1R 5-7, 6-0, 6-2. W dodatku warto pamiętać, że Jaziri jako Muzułmanin będzie dopingowany przez miejscowych szejków i kibiców (za wielu ich tam nie ma, bo większość to przyjezdni, ale zawsze...) tak jak choćby to miało miejsce w starciu z Jużnym. Djokovic to uznany showman na korcie i bardzo prawdopodobne, że zagra parę piłek pod publiczkę, by dać radość gawiedzi. Ponadto warto mieć na uwadze, ze z Rosjaninem Jaziri rozegrał dobre zawody. Serwis funkcjonował naprawdę dobrze, w wymianach był dosyć regularny w przeciwieństwie do rywala. W mojej ocenie Djokovic na pewno wygra, ale 6-2,6-3 lub 6-3 6-3 też mu daje awans do następnej rundy, zaś w przypadku mojego typu skutkować będzie albo zwrotem gotówki albo wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 243K

dx2

Użytkownik
V.Pospisil-Baghdatis 2 @1.65
O dobrych wystepach Baghdatisa w Dubaju na przestrzeni ostatnich lat i jego zacietych pojedynkach z czolowka juz bylo wcozraj, wiec tylko powiele typ. Sadze, ze Baghdatis wygra. Szkoda, ze mecz nie bedzie na glownym korcie.

P.S. Ciekawostki dla koneserow tenisa... Dubaj to bardzo specyficzne miejsce. Turniej slynie z bardzo uciazliwej pogody dla tenisistow i tenisistek, ale tez skandali. Swego czasu ten turniej zbojkotowal Andy Roddick, ale najwiekszy skandal tzw. &quot;afera wizowa&quot; przydarzyl sie w 2010 roku i byl oczywiscie to skandal z podłozem politycznym w tle, kiedy zawodniczce z Izraela Shahar Peer odmowiono wizy i wstepu do kraju ze wzgledu na relacje na napiete relacje na linii Emiraty-Izrael. Tam kilka tygodni wczesniej dokonano zamachu na jakiegos przywodce politycznego bodajze Hammasu.
Shahar Peer ostatecznie zagrala. WTA ukaralo turniej ogromna grzywna i warunek byl prosty &quot;jezeli w nastepnym sezonie nie bedzie wizy, nie bedzie w kalendarzu turnieju w Dubaju&quot;. Shahar Peer przez caly turniej stale towarzyszylo na stale 5 ochroniarzu, a kolejne nastu dbalo o ogol bezpieczenstwa. Swoja droga Shahar Peer na zlosc wszystkim grala wybiornie, docierajac do samego polfinalu, eliminujac duze gwiazdy tenisa jak Wozniacki czy Na Li. Porazka przyszla dopiero w polfinale z pozniejsza triumfatorka Venus Williams. Zeby bylo zabawniej Peer ani jednego meczu turniejowego nie zagrala na glownym korcie, a organizatorzy przez caly turniej rzucali ja po bocznych kortach. Rok pozniej Shahar Peer dotarla do cwiercfinalu. OD sezonu 2012 zaczal sie duzy regres w wynikach Peer, ale za kazdym razem gdy przyjezdzala do Dubaju starala sie razy dwa. Ot taka kartka z kalendarza, o ktorej pewnie malo kto wie mi sie przypomniala.

Carballes B.-Bellucci 2 @1.25
Cos takiego bym wrzucil do kombinacji. Bellucci forma mimo wszystko nie najgorsza. Brazylijczyk byl bardzo blisko wygrania w Quito, gdzie przez dwa sety byl lepszy od Estrelli, a przegral tie-breaka w 2-im secie i pozniej mecz. W Buenos Aires Bellucci tradycyjnie nie gral i w Rio przyszla porazka w 1 rundzie z bardzo dobrze grajacym Dolgopolovem, takze Bellucci za duzo sobie nie pogral przez ostatnie dwa tygodnie. Sao Paolo to finansami i prestizem do Rio na pewno duzo brakuje, ale z duzych turniejow nastepnym bedzie dopiero Indian Wells, wiec wypada grac. Swoja droga to w Sao Paulo chyba wyszli z hali i wrocili do kortow otwartych, poniewaz wczoraj mecz Giraldo gral na korcie otwartym, a to byl glowny kort, ale to jedyny mecz ktory tam ogladalem. To jednak szczegol. Bellucciego wrzucili na koniec wieczornej sesji, rywal malo doswiadczony w glownym tourze, wiec jezeli Brazylijczykowi mobilizacji nie zabraknie to powinien zameldowac sie w nastepnej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Kohlschreiber - Coric
Coric @ 2.75 B365

Hmm... nie uważacie że kurs na Corica za bardzo napompowany? Aktualnie 2.75 w B365.
W tamtym roku Coric w Dubaju doszedł do półfinału, po drodze wyrzucając Baghdatisa i Murraya. W tym roku nie gra zbyt dobrze, ostatnio miał pasmo gorszych występów, niemniej każda passa w końcu się kończy. Dzisiaj gra z Kohlschreiberem, który wręcz odwrotnie, notuje ostatnio wysoką formę. Obaj pewnie wygrali swoje mecze w pierwszej rundzie, Niemiec wyrzucił Ilhana, a Coric Veselego. Myślę że Coric będzie się po tej wygranej rozkręcał, zwłaszcza że rok temu ugrał tutaj dobry wynik i na pewno chciałby obronić troszkę punktów. Mecz według mnie z lekkim wskazaniem na Niemca, powiedzmy 55:45, niemniej Coric na pewno tanio skóry nie sprzeda i mecz zapewne będzie miał 3 sety. Uważam że 2.75 to za dużo biorąc pod uwagę umiejętności Corica i ja pobrałem ten typ, sądzę że kurs warty ryzyka.
Dziś w nocy wszedł mi Torsunov (Master. też zwrócił uwagę na ten typ) po kursie 2.62, kto wie, może i Coric sprawi bukom psikusa ;)
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Kohlschreiber - Coric ---- Coric + 1,5 seta @ 1,64 Pinek ⛔ 0/6 BP wykorzystanych...
Coric nieźle zaczął sezon od finału w Chennai, później trochę słabszych wyników w Australii i na halach w Europie. Teraz powraca na otwarte korty gdzie gra lepiej niż pod dachem. Rok temu był w półfinale w Dubaju i Chorwat musi się tutaj starać. Przeciwnik będzie trudny i do tego ostatnio nieźle się prezentował w Rotterdamie, a wcześniej w Sofii. Robi wrażenie zwłaszcza zwycięstwo nad Cilicem, ale on nie jest w najlepszej dyspozycji, pozostałe zwycięstwa były &quot;zgodne z planem&quot;. Teraz gramy jednak na otwartym korcie i nie ma pewności czy Niemiec będzie tak dobrze grał. W 1 rundzie wygrał ze słabym obecnie Ilhanem, a rywalem Corica był nieco lepszy - Vesely. Mecz powinien być bardziej zacięty niż wskazują na to kursy, a Coric nie podda się łatwo.
 
piopul 57

piopul

Użytkownik
Kolba v Coric @ 2.75 bet365
Dziś chyba jeden z najciekawszych meczy dnia. Po jednej stronie rozwijający się młody talent przeciwko doświadczonemu Niemcowi. Jestem w tym pojedynku po stronie Corica, on gra kapitalnie w defensywie, Kolba raczej powinien tutaj ulec, jeżeli tylko Chorwatowi nie zacznie się gotować, bo on z reguły jak przegrywa pierwszego seta, to potem coś ciężko mu się otrząsnąć. Jednakże, miał trochę czasu na przygotowanie, przemyślenie i nastawienie do całego turnieju, wczoraj widać było, że naprawdę chce mu się grać w meczu z Veselym. Przeciwko Niemcowi stawiam tylko z tego względu, że bardziej kibicuję młodemu pokoleniu, ale też przemawia za mną fakt, że to będzie długi mecz, może i nawet trzysetowy, będzie mnóstwo długich wymian, Niemiec powinien paść kondycyjnie.
Do meczu Baghdatisa się nie odnoszę. Jedynie mini komentarz, w tie breaku, jeśli do takowego by doszło, większe szanse ma Kanadyjczyk. Do przełamania po 50% szans, jeden i drugi dobre returny, lepszy serwis Vaska, co do wymian, to też szanse na wygrany punkty oscylują w granicy jednej piłki na dwie. Jeden będzie przebijał dopóki drugi nie popełni błędu. A że Bagieta nie umie atakować to chyba każdy wie, nie wiadomo jak z jego grą przy siatce, bo Troickiego tym zamęczył, a Vasek to dobry deblista.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Panowie, co myślicie o pograniu under 6.5 gema w pierwszym secie Novaka z Jazirim? (@7.00) Novak zawsze zjada zawodnikow po 6:1/6:2 w pierwszych setach. Tutaj wydaje sie mozliwe 6:0, jesli by tylko zechcuał ????
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Panowie, co myślicie o pograniu under 6.5 gema w pierwszym secie Novaka z Jazirim? (@7.00) Novak zawsze zjada zawodnikow po 6:1/6:2 w pierwszych setach. Tutaj wydaje sie mozliwe 6:0, jesli by tylko zechcuał ????
No właśnie, czy będzie miał w sobie na tyle samozaparcia żeby ogolić przeciwnika do zera? Wątpie, co mu zależy stracić jednego czy dwa gemy? Mecz tak czy siak będzie wygrany.
 
L 0

luksos

Użytkownik
Panowie co myślicie o meczu Ferrer D.-Dolgopolov A., a żeby pójść coś w stronę Ukraińca ?
Ferrer ostatnio nie zachwyca, przegrana z Almagro na swojej ulubionej nawierzchni, fakt h2h przemawia za nim ale Dolgopolov zawsze kojarzy mi się z typem walczaka który nie odpuszcza, jego mecze często konczą sie w tie-breakach. Mysle nad jakims handicapem gemowym w strone Ukraińca.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Panowie co myślicie o meczu Ferrer D.-Dolgopolov A., a żeby pójść coś w stronę Ukraińca ?
Ferrer broni tytułu więc mu mobilizacji nie zabraknie, zwłaszcza, że następne poważne granie dopiero 7 marca w Indian Wells na mastersie. Oczywiście męczył trochę ostatnio z Jarrym, czy przegrał z Thiemem czy Almagro, ale dla mnie jest słusznym faworytem. Zawsze dobrze mu się z ukraińcem grało h2h 8:2. Dolgo może i bez rewelacji, ale czuję, że seta będzie w stanie ugrać i tak chyba zagram.Dolgopolov +1,5 seta ✅ / 1.833 Pinnek.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Novak Djokovic - Malek Jaziri Typ: Malek Jaziri [+7.0 games AH] @ 2.81 Pinnacle

Kursy na taką linię poszybowały z @ 2.17 na @ 2.81. Szczerze powiedziawszy nie znajduję uzasadnienie dla takich zmian, jak kontuzja. Oczywiście różnica klas jest przeogromna. Jaziri to obecnie 121 zawodnik rankingu ATP. Najwyżej w karierze był na 65 pozycji. Spotkanie zapewne skończy się w dwóch setach, tym niemniej nie spodziewam się jakiegoś upokarzającego zwycięstwa ze strony Djokovica. W przeszłości Tunezyjczyk pokazał, że nie boi grać się z wielkimi nazwiskami, w szczególności w Dubaju vide 25.02.2013 Federer R. - Jaziri M. 1R 5-7, 6-0, 6-2. W dodatku warto pamiętać, że Jaziri jako Muzułmanin będzie dopingowany przez miejscowych szejków i kibiców (za wielu ich tam nie ma, bo większość to przyjezdni, ale zawsze...) tak jak choćby to miało miejsce w starciu z Jużnym. Djokovic to uznany showman na korcie i bardzo prawdopodobne, że zagra parę piłek pod publiczkę, by dać radość gawiedzi. Ponadto warto mieć na uwadze, ze z Rosjaninem Jaziri rozegrał dobre zawody. Serwis funkcjonował naprawdę dobrze, w wymianach był dosyć regularny w przeciwieństwie do rywala. W mojej ocenie Djokovic na pewno wygra, ale 6-2,6-3 lub 6-3 6-3 też mu daje awans do następnej rundy, zaś w przypadku mojego typu skutkować będzie albo zwrotem gotówki albo wygraną.
Djokovic tenisista, ktory zdominowal rozgrywki ATP na dlugim czas moim zdaniem. Jest najlepiej z nich wszystkich przygotowany fizycznie, psychicznie, itd. Do tego Djoko poprawil bardzo serwis w 2016 roku i wygrywa swoje podania bardzo gladko, do tego chyba najlepiej returnujacy zawodnik i gra bardzo dobrze przy podaniu przeciwnika. W wymianach moze grac po 50 wymian i jest niezniszczalny. Uwierz mi, ze Djokovic jak wyjdzie zmotywowany jak zawsze i bedzie zaraz 3-0 w 1 secie, to jak Djoko zawsze odpuszcza, zeby nie bylo 6/0 6/0, to tutaj bedzie 6/1 lub 6/2, zeby nie lac tak Jaziriego. Jaziri ze swoim brzuchem i bledami, w wymianach nie ma szans z Djokiem.. najlepszy przyklad 7/5 z Rogerem a potem 6/2 6/0. Roger musial przysnac, a Djoko nie przysypia z reguly ????

ponizej 16,5 @1,82 unibet ???? ✅

Panowie, co myślicie o pograniu under 6.5 gema w pierwszym secie Novaka z Jazirim? (@7.00) Novak zawsze zjada zawodnikow po 6:1/6:2 w pierwszych setach. Tutaj wydaje sie mozliwe 6:0, jesli by tylko zechcuał ????
6/0 nie zrobi, on zawsze dżentelmen, gema oddaje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Robin Haase + Stan Wawrinka @2,08 1xbet ✅ 7/5 6/1 | 6/4 6/7 6/4
Granie na Holendra nie jest najprzyjemniejszą rzeczą w życiu, ale chyba jutrzejszej nocy warto spróbować. Bedene jak zwykle po świetnym Chennai zalicza regres i to już chyba podchodzi pod zasadę. Jego sumienny tenis rok w rok rodzi się i umiera w Indiach.
Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle Robin wyrwie się z tego tenisowego letargu. Niemniej, jest na dzień dzisiejszy na czym bazować. Niezły turniej w Marsylii, gdzie rozgromił Souzę i przegrał po emocjonującym deciderze z Cilicem. Haase ma większy arsenał od Brytyjczyka i chyba bardziej pasujący do nawierzchni w Acapulco. Wszystko sprowadza się do tego, na jakim poziomie zagra 28-latek z Hagi.
Wawrinka nie poleciał wczoraj to nie zrobi tego dzisiaj. Chorwacki drągal leci z życiówką w Dubaju, ale dzisiaj powinien być koniec. 92. pozycja w 2011 roku to career high Skugora, który lepsze rezultaty osiągał jednak w grze deblowej. Tak czy inaczej, to jest poziom challengerowy, a i tam jest zwykłym przeciętniakiem. Rozpisywanie się nt. jego gry byłoby stratą czasu. Nie ten poziom.
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
F.Delbonis - D.Schwartzman 2 unibet 2.43
leworęczny Argentyńczyk zmierzy się z z swoim rodakiem niskim Diego . Diego ma można rzec niemrawy początek sezonu na AO skreczował ale wygrywał co jest zaskoczeniem w końcu to typowy ziemniak , jedyny chyba warty odnotowania wynik to wygrany pojedynek z Ukraincem Alexandrem w 3 setach . Federico trochę lepiej niezłe mecze na AO na ziemi też pokonał &quot;wariata&quot; Fabioo min jest be fajerwerków również . Co mnie skłania za tym typem ? Czuję że Diego sobie poradzi to taki walczak szczególnie na ziemi grał dwa pojedynki z Delbo i oba przegrał ale na historię patrze przymrużeniem oka , na mączce obaj są poukładani i grozni ja gram z przekonaniem na Diego . Z Fartem !
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Wawrinka nie poleciał wczoraj to nie zrobi tego dzisiaj. Chorwacki drągal leci z życiówką w Dubaju, ale dzisiaj powinien być koniec. 92. pozycja w 2011 roku to career high Skugora, który lepsze rezultaty osiągał jednak w grze deblowej. Tak czy inaczej, to jest poziom challengerowy, a i tam jest zwykłym przeciętniakiem. Rozpisywanie się nt. jego gry byłoby stratą czasu. Nie ten poziom.
Myślę że masz rację i że Wawrinka awansuje, ale nie spodziewam się żeby to był prościutki mecz dla Szwajcara. Skugor wyrzucił będącego w naprawdę dobrej formie Edmunda i Gabashvilego, już zrobił dobry wynik, więc nie ma nic do stracenia. Będzie walczył. I stąd wymyśliłem coś takiego:
Skugor - Wawrinka
powyżej 19.5 gema @ 2.00 B365

Skugor musi ugrać 8 gemów. Czy mu się uda? Myślę że kurs warty ryzyka, 6:4, 6:4 pokrywa typ. Wawrinka stoczył wczoraj ciężki pojedynek. Sądzę że nie będzie miał łatwo. Liczę bardzo na Chorwata. Lepsze byłoby powyżej 18.5, ale ten typ widziałem chyba tylko na Unibecie po 1.6. Uważam że warte pogrania na singlu.
---
⛔
Wawrinka wygrał 7-5, 6-1, zabrakło 1 gema. Wyrywam sobie włosy z głowy, dlaczego Skugor w drugim secie dostał downa? Szkoda, ale typ był bliziutko! Gramy dalej, nie poddajemy się.
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Dolgopolov @3.25 ✅✅ bet365easy peasy lemon squezze, jak trafił to już nie ma zmiłuj
Dla mnie Ferrer jest zdecydowanie pod formą. Ten zawodnik utrzymuje tak wysoką pozycje w rankingu ATP dlatego, że jest wybiegany i niesamowicie przygotowany fizycznie. Ksywa Pitbull nie wzięła się z nikąd. David to ściana, dobiega do wszystkiego jest bardzo dobry technicznie jednak ostatnio nie gra na swoim poziomie. Wygląda na troche zajechanego co potwierdził słabymi występami w Ameryce Południowej.
Ferrer przyjechał do Acapulco obronić tytuł, ale naprawde daje mu małe szanse na powodzenie. Pierwsze starcie z Millmanem 6-4, 6-2 można powiedzieć easy, ale jednak Ferrer dwukrotnie przełamany w pierwszym secie, w drugim dał Millmanowi break pointy. W turniejach na mączce widoczne było jak duży problem Hiszpan ma z pierwszym podaniem, często nie wchodziło. Rozrzucanie go po korcie też często przynosiło punkty rywalom dlatego jak dziś na przeciwko niego staje Dolgopolov to uważam, ze nie jest bez szans.
Ukrainiec to typowy jeździec bez głowy. Nadaje on bardzo dużą intensywność gry. Chodzi mi o to, że po pierwszym serwisie natychmiastowo bez żadnego zastanawiania strzela drugim. To zawodnik z ofensywnym stylem gry, który raczej będzie szukał właśnie rozrzucania gry po korcie a nie biernego przebijania na środek. Dobrze porusza się po korcie, jego główną wadą jest brak regularności. Raz zagra coś niesamowitego a kolejne 5 piłek bez myślnie wyrzuci. Rozgrał solidne spotkanie z Johnsonem, obronił 5 break pointów w pierwszym secie i wytrzymał próbe nerwów w tie-breaku.
H2H 8:2 dla Ferrera, ale tylko 3 spotkania Ferrer zakończył bez straty seta. Reasumując bezpośrednie starcia można powiedzieć, że Hiszpan trzymający forme nie bez kłopotów wygrywał, z Dolgopolovem a bez formy czy sobie poradzi?
Wszystko dziś zależy od indywidualnego nastawienia zawodników i skuteczności pierwszego serwisu Ferrera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Ferrer David - Dolgopolov Aleksandr 1, Pinnacle Sports 1.39
4:6, 4:6 ⛔⛔⛔
Typowanie w lutym dla mnie to tragedia!

Piszę z telefonu, więc na szybko. Kurs nie powala ale powinno wejść. Faworytem w tym meczu jest Ferrer i nie ma się temu co dziwić. O Davidzie co roku można pisać to samo co o Federerze czyli mimo to, że ma swoje lata na karku to ciągle trzyma dobry poziom. Tenisista kompletny, potrafiący grać na każdej nawierzchnii, przez wielu uważany za tenisistę który ma najsolidiejsze i najbardziej ciężkie treningi. Hiszpan prezentuje od lat wysoki poziom, biega do każdej piłki i jego słabością jest jedynie serwis. Dodatkowo jeśli chodzi o ten turniej to spisuje się wybornie! Wygrywał tutaj 4 razy, ostatnio w poprzednim roku i zaliczył jeszcze jeden finał. Jego rywalem będzie jeździec bez głowy z 32 miejsca ATP czyli Dolgopolov. Ukrainiec jest w stanie napsuć nerwów np. Djokovicovi a w kolejnym meczu potrafi odpisać od tak z mało znanym graczem. Posiada on wielki talent lecz brakuje mu chłodnej głowy oraz stabilności turniejowej. Tenis Alexa jeśli chodzi o styl w porównaniu do Ferrera to bajka, mam na myśli to, że Alex gra bardzo widowiskowo i z polotem a David bardzo prosto i solidnie. Dolgo również potrafi grać na każdej nawierzchni ale u niego brakuje właśnie tej cholernej stabilności. W bezpośrednich rywalizacjach prowadzi Hiszpan 8:2 ale wiele meczów było zaciętych. Lecz moim zdaniem wygra walczak!
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Estrella vs Fritz 1 @ 3.3 pinnacle
Więc młody zdolny wschodzący ogórek jest ogromnym faworytem bo ostatnio zameldował się w finale. Burger grać potrafi o ile mu się grać chce i nie tylko na clayu lecz na każdej nawierzchni. On potrafi niesamowicie odpalić i zagrać na poziomie ogromnym by zaraz złapać laga i przegrać 0-6. No, ale Taylor fritz to jednak nie jest poziom jeszcze jakiejś tam ścisłej czołówki. Rok dwa i może zacznie coś mieszać. Poziom się zacieśnia. Młodym ciężej wypłynąć niż kiedyś. Co się ogłosi jakiś większy talent to zaraz odbija szajba i dzieję się co sie dzieje. Tomic, Kyrgios,Coric,Vesely. Ci dwaj powoli się ogarniają i mam ogromną nadzieję, że szczególnie Kyrgios mocno namiesza podczas wimbledonu ba może nawet jakiś finał bo jednak Novak jest poza zasięgiem wszystkich. Wstawilbym tu filmik z wymiany z Robredo, ale mi się nie chce szukać.
Dolgo +1.5 1.8 pinnacle
Bez analizy bo wszystko zostało już wyżej napisane.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
12:00 T. Berdych - N. Kyrgios 2 @2.20 Bet365 ✅ ✅ ✅
Biore poki jeszcze nie poleciało w dół. Niesamowita forma młodego Austalijczyka, łamie swoich przeciwników w ostatnich tygodniach jak zapałki. Z Tomasem zrobił to samo pare dni temu i myśle że teraz będzie podobnie ;) Moim zdaniem kursy powinny być odwrotne więc widze tutaj duuuuuuże value ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom