>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo 22.02-28.02.2016

Status
Zamknięty.
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Dokładnie, jestem tego samego zdania co kolega wyzej. Bautista miał chyba 3bp na 5:3 ale bagieta jakoś w tym gemie jak i chyba 2gim dał rade utrzymać podanie. Bautista zagotowal sie i zaczal walic po siatkach i DFy. A dyskutowali przez chwile o tym, bo Baghdatis podrzucał piłkę po kilka razy i zwalil to na wiatr chyba, ale Bautista i tak lekko zdeprymowany.
Zeby nie zasmiecac, dodam jeszcze jeden typ.
Dimitrov - Thiem 1 1.54
Argument głównie na podstawie tego, że Thiem praktycznie od 9 lutego na korcie. 11 meczy z rzędu, w tym 9 na cegle w Brazylii. Wczoraj 3setowka z Tursunovem. Dimitrov ewidentnie odpuścił mecz w Delray Beach z Ramem, miał 3 dni przerwy i przyleciał do Acapulco gdzie zmiótł Kudle i Younga. W ubiegłym roku wpadka z Harrisonem ale 2 lata temu wygrał ten turniej. Thiem kondycyjnie może paść, choć na pewno nie podda się bez walki. Dimitrov w tym roku 2 porazki z Federerem, gdzie urywał seta, odpuszczenie meczu z Ramem i wyrównana 3 setówka i przegrana po tb w 3 secie z Troickim. Tak to wygrał 12 meczów, jest szansa żeby w tym turnieju odbudować ranking. Ze sobą jeszcze nie grali, ale wydaje mi się, że styl Dimitrova i jego dobra forma zadecydują, że zmiażdży młodziaka. Taka jest moja opinia.
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
F.Delbonis - D.Schwartzman 2 unibet 2.43
leworęczny Argentyńczyk zmierzy się z z swoim rodakiem niskim Diego . Diego ma można rzec niemrawy początek sezonu na AO skreczował ale wygrywał co jest zaskoczeniem w końcu to typowy ziemniak , jedyny chyba warty odnotowania wynik to wygrany pojedynek z Ukraincem Alexandrem w 3 setach . Federico trochę lepiej niezłe mecze na AO na ziemi też pokonał &quot;wariata&quot; Fabioo min jest be fajerwerków również . Co mnie skłania za tym typem ? Czuję że Diego sobie poradzi to taki walczak szczególnie na ziemi grał dwa pojedynki z Delbo i oba przegrał ale na historię patrze przymrużeniem oka , na mączce obaj są poukładani i grozni ja gram z przekonaniem na Diego . Z Fartem !
Plus do tego gram +1.5 seta dla kolby unibet 1.58 kurs , nie bede pisał analizy bo dużo jest powiedziane na temat tego meczu Diego + Kolba 1,5 seta stawka 150 zł
Mecz Bagiety i Aguta faktycznie bardzo bardzo dziwny demoluje w ostatnim meczu agut a tutaj nie radzi sobie z Bagietą który ma fure szczęscia ale jak to sie mowi szczęscie sprzyja lepszym . Z Fartem ! ;)
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Za eksperta się nie uważam żadnego, ale ja się zastanawiam czy nie zagrać na Niemca, granie 2:0 na Wawrinke to niezbyt rozsądny pomysł bo Szwajcar ostatnio jest pod formą, Kohlschreiber przeciwnie.
Wawrinka jest doświadczony owszem ale wieku sie nie oszuka on ma duże przestoje w meczu to ejst nadal czołówka ale nie już z takim powerem . Stan już tracił z nie jednymi gorszymi zawodnikami niż Kolba sety więc to nie powinno być zaskoczeniem i dziś . Stan ostatnio miał goraca z Stahowskym nie graj na dokładny wynik Stana to moze być i prawdopodobnie będzie strzał w stopę . Ja idę w stronę Niemca na set ale może też delikatnie w mecz to jego szansa myślę że szansę są wyrównane a nawet można rzec Niemiec ma je delikatnie większe . Kort zaraz pokaże nie ufajcie Stasiowi aż tak set dla Kolby jak w masło ????
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Kohlschreiber - Wawrinka 2 1,4 bet365 ✅
Moim zdaniem Szwajcar wygra to spotkanie, musi się trochę odmulić i zacząć łapać punktów. Niemiec moim zdaniem zanotował dobre wyniki od początku roku, a nie do końca to idzie z jego grą. Wawrinka czasami gra zamulony i gra nijak, ale potrafi zagrać świetnie jak jest zmotywowany, jak na takich zawodników jak Stakhovsky, Paire czy Skugor to dzisiaj wydaje mi się, że zacznie mecz na pełnych obrotach. Serwis ma lepszy szwajcar, do tego backhand też. Jeśli nie będzie psuł, a do tego dorzuci atomowe winnery to moim zdaniem wygra ten mecz. Co do 2-0 możliwe, ale już lepiej zagrać handi gemowe -2,5 1,72 bet365 ✅ zawsze to bezpieczniej, bo nawet jak seta przegra to handi pokryje, a jak ma wygrać 2-0 to handi też pokryje.
Djoko - Lopez -5,5 @1,57 bet365 zwrot - Djokovi sie nie chcialo grac czy co
Typ do naprawde mocnego grania, o djoku pisalem juz wczesniej, krol i zawodnik ponad wszystkimi. Rzadko kiedy ktos z nim przegrywa po walce, powinien na luzie pokryc ten handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Wawrinka jest doświadczony owszem ale wieku sie nie oszuka on ma duże przestoje w meczu to ejst nadal czołówka ale nie już z takim powerem . Stan już tracił z nie jednymi gorszymi zawodnikami niż Kolba sety więc to nie powinno być zaskoczeniem i dziś . Stan ostatnio miał goraca z Stahowskym nie graj na dokładny wynik Stana to moze być i prawdopodobnie będzie strzał w stopę . Ja idę w stronę Niemca na set ale może też delikatnie w mecz to jego szansa myślę że szansę są wyrównane a nawet można rzec Niemiec ma je delikatnie większe . Kort zaraz pokaże nie ufajcie Stasiowi aż tak set dla Kolby jak w masło ????
wieku się nie oszuka... co za bzdury, ma 30 lat i aktualnie od sezonu, dwóch gra najbardziej dojrzały tenis w całej karierze, przestoje w meczu to może i czasem ma, ale ze słabszymi zawodnikami, a ze Stakhovskim zawsze grało mu się ciężko, dwukrotnie przegrywał a na 5 meczów między nimi zawsze tracił sety. Na takich zawódników jak Kolba powinien przygotować się mentalnie w 100%, do 3 razy sztuka, 2 pierwsze mecze mimo, że wygrane to nie zagrane na najwyższych obrotach, dzisiaj pokaże swój najlepszy tenis.
//edit
od pewnego czasu jak widze analizy użytkownika Lotnik1991 to wole nie wchodzić do tego tematu, analizy często wyssane z d*py
// do tego pisanie kursów w przeliczniku na złotówki, albo mylenie nazwisk zawodników, tez to widzialem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Djokovic - Lopez
poniżej 18.5 gema @1.90 B365

DJOKOVIC SKRECZOWAŁ, ZWROT
Typ tuż przed meczem, ale koledzy już wskazywali, w jakiej formie jest Djokovic. Zmiótł Robredo i Jaziriego oddając im po 3 gemy. Obstawiam że zmiecie i Lopeza, zwłaszcza że typ wchodzi nawet przy wyniku 6-3, 6-3. Ja w to wchodzę ???? Oby z lepszym skutkiem jak wczoraj, gdy zabrakło mi jednego gema w meczu Wawrinki ze Skugorem.
// Oho, Djokovic oddał swoje podanie. Właśnie wtedy gdy postawiłem na jego dobrą grę ????
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Bellucci fenomen z tego zawodnika jest. Bardzo słaba psychika, jak nie wygrywa 2-0, a przeciwnik walczy to się poddaje, tak jak w meczu z Estrellą.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zobaczcie, kłóciliście się tam wcześniej coś w związku z typem na Berdycha (nie wiem dokładnie o co, staram się unikać czytać jałowych dyskusji), tyle postów, a nawet nie mogę się z forum - dział tenisowy - dowiedzieć z jakiego powodu Djokovic skreczował w meczu z Lopezem, a jest to bez wątpienia mega sensacja w mojej opinii.
Passa 17 finałów z rzędu została przerwana, przez infekcję oka...
Tak z ciekawości sprawdziłem i rano kusy w Pinnacle zaczęły spadać na wygraną 1 seta przez Lopeza ;). Nie ma to jak mieć &quot;dobre info&quot;. Ktoś ładnie dzisiaj zarobił. Swoją drogą było przed turniejem jakieś 1,30-1,35 na zwycięstwo Djokovica w Dubaju.
Jutro mega mecz w Dubaju, mam tu na myśli Kyrgios vs. Wawrinka. Obaj Panowie mają duże jaja do wielkiej gry, nie to co Berdych, chyba jakieś fistaszki ???? .
Zależy jaki buk, bo mógł się cieszyć po wygranym secie a tu bach, krecz i zwrocik :grin: Mnie zastanawia ile z tego wyniku było dobrego tenisa Lopeza, a ile kontuzji Novaka, widziałem że do piłek on nie biegał za bardzo.
Wyłącz wtyczkę Adblock Plus to się dowiesz ;). 1 set został dokończony i nieważne tak naprawdę gdzie grali, w jakim buku, a uwierz mi, że Ci co wiedzieli przed meczem na pewno nie są takimi idiotami by grać tam gdzie krecz = zwrot. Pozdrawiam Cię ziomek!
???? Lopez F. - Baghdatis M.
Baghdatis M. ::: 2,03 ::: 2/3 Pinnacle Sports ✅
H2H 1:3 z lat 2006-2012 czyli dość dawno, nawet bardzo. Lopez wygrał tylko raz z &quot;Bagietą&quot; i to było na Wimbledonie po 5 setach, ostatni set zakończył się wynikiem 8:6. Wracają już do roku 2016 to sytuacja wygląda tak, że Lopez jest na linii pochyłej w dół, a Marcos ma formę wznoszącą. Od początku roku podoba mi się jego gra i widać, że ten o 4 lata młodszy zawodnik chce wrócić na dawne miejsce w rankingu. W tym roku na AO zatrzymał go silny zawsze Tsonga, później Gasquet który wygrał cały turniej w Montpellier, następnie fenomenalny Klizan w Rotterdamie który wygrał cały turniej. W Dubaju jak na razie nie stracił nawet seta, a pokonał nie byle kogo bo Troickiego, Pospisila i dzisiaj Bautistę-Aguta po bardzo zaciętym meczu. Jednak było w tym meczu trochę kontrowersji po której Hiszpanowi zagotowała się woda i grał tak jakby mu się nie chciało, czego efektem był wynik 2 seta 6:0 dla Cypryjczyka.
Lopez cały czas mnie nie przekonuje od 1 meczu w tym roku. W Doha szybko odpadł już w pierwszym meczu, później na AO zagrał 5 setówkę z Pellą i odpadł w 3 rundzie z Isnerem po 4 setach, Quito to porażka już w 2 rundzie i krecz z Ramosem, Marsylia kolejny raz pierwszy mecz turnieju i wylot. Tutaj trafił na GGL który jest zupełnie na przeciwległym biegunie niż rok temu gdzie grał świetnie, wygrał z nim, ale Hiszpan jest bez formy, później Rosol (rundę wcześniej bronił 3 MP z Bhambrim) który jest typowym średniakiem w ATP i też ostatnio bez większych wyników, krecz Djokovica i oto mamy Lopeza w półfinale turnieju. Moim zdaniem warto zagrać na zawodnika który lubi ten turniej i jest w formie wznoszącej.
Wynik: 6:3 (1)6:7 1:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Tak z ciekawości sprawdziłem i rano kusy w Pinnacle zaczęły spadać na wygraną 1 seta przez Lopeza . Nie ma to jak mieć &quot;dobre info&quot;. Ktoś ładnie dzisiaj zarobił.
Zależy jaki buk, bo mógł się cieszyć po wygranym secie a tu bach, krecz i zwrocik ???? Mnie zastanawia ile z tego wyniku było dobrego tenisa Lopeza, a ile kontuzji Novaka, widziałem że do piłek on nie biegał za bardzo.
Lopez trzymał piłkę w grze i to wystarczyło. Serb sam się wyniszczył przez te problemy. Co ciekawe, odnosiłem wrażenie, jakoby Lopez wiedział od początku o niedyspozycji rywala. /Kuchcik
Wyłącz wtyczkę Adblock Plus to się dowiesz . 1 set został dokończony i nieważne tak naprawdę gdzie grali, w jakim buku, a uwierz mi, że Ci co wiedzieli przed meczem na pewno nie są takimi idiotami by grać tam gdzie krecz = zwrot. Pozdrawiam Cię ziomek!
Mam wyłączoną na forum, pisałem że nie ma pewności kto gdzie zagrał, o ile zakładamy że ten co to zagrał nie miał przecieku, jak miał, to wiadomo że się ubezpieczył.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Zobaczcie, kłóciliście się tam wcześniej coś w związku z typem na Berdycha (nie wiem dokładnie o co, staram się unikać czytać jałowych dyskusji), tyle postów, a nawet nie mogę się z forum - dział tenisowy - dowiedzieć z jakiego powodu Djokovic skreczował w meczu z Lopezem, a jest to bez wątpienia mega sensacja w mojej opinii.
Passa 17 finałów z rzędu została przerwana, przez infekcję oka...
Tak z ciekawości sprawdziłem i rano kusy w Pinnacle zaczęły spadać na wygraną 1 seta przez Lopeza ;). Nie ma to jak mieć &quot;dobre info&quot;. Ktoś ładnie dzisiaj zarobił. Swoją drogą było przed turniejem jakieś 1,30-1,35 na zwycięstwo Djokovica w Dubaju.
Jutro mega mecz w Dubaju, mam tu na myśli Kyrgios vs. Wawrinka. Obaj Panowie mają duże jaja do wielkiej gry, nie to co Berdych, chyba jakieś fistaszki ???? .
Zaraz podam tutaj typ.
...
Maja też rachunki do wyrównania - za obrazę dziewczyny Wawrinki. Sam miałem uderzać w Kyrgiosa, bo Wawrince słabo się chciało do tej pory w tym turnieju, ale teraz sie zastanawiam, czy nie będzie zmotywowany podwójnie na Kyrgiosa.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Marach/Martin-Butorac/Lipsky
Butorac/Lipsky 2.31 Pinnacle

Tak, tak, Marach przeżywa drugą młodość u boku nowego, wydaje się stałego, partnera. Ta para to na ten moment pewna rewelacja w tourze. Ostatnio sensacyjnie wygrali turniej w Delray Beach ogrywając po drodze m.in. Braciaków w kuriozalnym finale, gdzie Jankesi przegrali meczowy taj ze stanu 9-5. Widać jednak dalej brak większej formy u Klonów, więc ogranie najbardziej utytułowanej pary w męskim tourze nie jest już mission impossible. Jeśli chodzi o Wiewióry, to o nich pisałem już kilkukrotnie. Nieźle zbilansowani. Obaj potrafią dobrze pograć tak na serwisie, jak i na returnie. Hard to zdecydowanie ich najbardziej ulubiona nawierzchnia. Meksyk, więc blisko ich kochanych Stanów, a wydaje się, że tam im było najłatwiej dobrze pogrywać. Tutaj w 1R pokazali się z bardzo dobrej strony, gdzie ograli Klassena z Ramem. Fakt, może tamci są też trochę poza formą, ale mnie drugi set wygrany 6-0 przekonuje. Pamiętałbym o tym, że Marach z Martinem to nagły wystrzał takiej gry. Nie muszą dalej trzymać wysokiego poziomu, gdyż po pierwsze, to nie są zawodnicy z samego topu, a po drugie byli w grze przez cały poprzedni tydzień. Nie stawiałbym pary austriacko-francuskiej tutaj jako takich wyraźnych faworytów. Mecz w stylu 50/50 max, więc 2.31 trzeba imo spróbować.
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Są już pierwsze kursy u mnie w unibet 2.23 na Nicka 1.66 na Stana . Naprawdę cieżko wytypować pewnie będzie częsc szła w Stana cześć w Kyrgiosa ja się skłaniam chyba bardziej w stronę Australijczyka ,wystrzelił z formą i trzeba skorzystać póki ja ma. Będzie super mecz bez wątpienia , obydwoje się zapewne zepną na siebie bo iskrzy tak jak kolega wyżej wspomina .

Prawie bym zapomniał o tej sytuacji z tamtego sezonu. Faktycznie ten mecz będzie miał dodatkowy podtekst. Możliwe, że Szwajcar włączy godmode i będzie pozamiatane.
No na pewno włączy , tylko czy jak sie za bardzo chce to wtedy wychodzi ? No zobaczymy mało z sobą rywalizowali Nick ostatnio wszedł jeszcze level wyżej więc nie będzie miał Staś łatwo nawet jak będzie grał tenis życia może nie starczyć . Myślę że to co teraz prezentuję Nick starczy na Szwajcara i ku temu się skłaniam .

Ps ja bym nie grał Paire a wręcz odwrotnie

Nie pisz jednego posta za drugim. Jeżeli dyskusja jest blisko siebie, to edytuj poprzedni post. Odpowiedź na pewno nikomu nie umknie. /Kuchcik
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Maja też rachunki do wyrównania - za obrazę dziewczyny Wawrinki. Sam miałem uderzać w Kyrgiosa, bo Wawrince słabo się chciało do tej pory w tym turnieju, ale teraz sie zastanawiam, czy nie będzie zmotywowany podwójnie na Kyrgiosa.
Prawie bym zapomniał o tej sytuacji z tamtego sezonu. Faktycznie ten mecz będzie miał dodatkowy podtekst. Możliwe, że Szwajcar włączy godmode i będzie pozamiatane.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Tomic-Marchenko Tomic -3.5 g @ 1.76 he he piekny meczyk...jeszcze jakby Tomic uginal nogi w kolanach to by bylo super/7-5 , 7-5
Dimitrov-Thiem Dimitrov @ 1.54 na miekkiego nawet mocno naruszony Thiem byl zbyt twardy 5-7 2-6
AKO ; 2 . 71 unibet ⛔
Tomic przylecial do Ameryki na 3 turnieje i narazie nic nie nagral...troche punktow trzeba zdobyc skoro chce sie byc w ATP 2o. Dzisiej zepnie poslady i powiezie Ukrainca....zreszta z takimi grajkami Tomic nie wtapia.
Miekki Dimitrov dzisiaj zmeczy tego Thiema....Dominic juz sobie pogral przez te 3 tygodnie.....no niewierze by starczylo jeszcze pary na Bulgara.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Illya Marchenko +3,5g @2,00 bet365⛔ 13,5:14

Buki dają małe szanse Marchenko, ale ja myślę że, postawi ciężkie warunki Tomic-owi.
Illya ma dość dobry sezon, w Doha dotarł do SF pokonując, uwaga ( Ferrera, Gabashviliego, Chardego ) odpadł dopiero z Nadalem. AO nie mógł uznać za udane odpadł już w 1r z Jasiką. Miał jeszcze dobry wygrany mecz z Grothem a tutaj pokonał Paula oraz Harrisona. Tomic jak to on, do niektórych pojedynków podchodził lekceważąco, fajny wynik w Brisbane przyćmiewa 1r w Delray Beach, tutaj pokonał już Rama i Mannarino. Wiadomo że, nie liczę na to że, Bernard bd. grać na prostych nogach, czy lekceważąco w tym meczu. Ale jak pograją trochę dłużej może być różnie.
Illya pokazał że, umie i lubi grać tie breaki w tym turnieju miał już ich 3 i wszystkie wygrał. Tomic jak wiadomo ma niezły serwis i to na nim bd. opierał dużą część gry.
Więc właśnie nie wykluczam że, ujrzymy taki tie break a w nim nie jest powiedziane że, Illya przegra. Obaj spotkali się już 3 lata temu wtedy Illya wygrał 2:0.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Widzialem Djoka przy 5-3 i gral serve and volley, czyli mial wywalone po prostu.
Wawrinka jutro jest bez szans, jesli Kyrgiosa nie bede bolaly plecy jak dzisiaj z Tomkiem, a mysle, ze nie. To on Wawrinke przejedzie 2-0. Zrozumcie jedna rzecz, on przy swoim podaniu jest nie do przelamania, chlopak wali asy, do tego uciekający serwis w róg, czasem po linii. Świetnie się porusza, przyśpiesza piłkę, trafia do rogów, popełnia mało błędów.
Wawrinka ma jutro jak dla mnie 1-2% szans na wygraną, dzisiaj grał słabo z Kohlschreiberem, ile razy oddawał podanie. Kyrgios podania nie odda, a Wawrinka robi za dużo błędów.
Jak jest 2,23 w unibecie to lokata. Ładujcie śmiało.. ⛔
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
14:00 N. Kyrgios - S. Wawrinka 1 @2.20 Bet365
Tutaj nie spodziewam się tak łatwej przeprawy kangura jaką miał dzisiaj z Berdychem, ale na prawdę BARDZO podoba mi się gra młodego Australijczyka ???? Stan trzyma poziom, ale nie jest on na swoich najwyższych obrotach. Często daje się łamać, nawet tym zawodnikom z niższej półki. Jak dla mnie Nick jest pretendentem do ostatecznego zwycięstwa na turnieju w Dubaju (po tym jak dzisiaj Novak skreczował). Stawiam jutro na 2:1 dla Australijczyka po bardzo ciekawym spotkaniu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Kyrgios-Wawrinka
To jest mecz z podtekstami. &quot;Kokkinakis banged your girlfriend mate&quot; i to mowi wszystko tlumaczy. Kazdy wie o co chodzi chodzi. Plotka glosi, ze podobno Wawrinka probowal cos jeszcze po meczu &quot;wytlumaczyc&quot; Kyrgiosowi w szatni. Obecnie Kyrgios zabija serwisem przede wszystkim, tylko ja sie zastanawiam czy do tego meczu w ogole dojdzie. Nie wiadomo ile bylo dzis aktorstwa Kyrgiosa z tymi plecami w meczu z Berdychem. Czy bylo az tak zle, pozniej Australijczykowi przeszlo, wiadomo ze z czasem adrenalina pomaga. Wawrinka jest lepszym tenisista za caloksztalt, ale nie zachwyca. Mobilizacja bedzie duza, o ile Kyrgios podejdzie do tego meczu i nie odda walkowerem. Jezeli do meczu dojdzie i Wawrinka bedzie prowadzic to stawiam pewny krecz Kyrgiosa w tym meczu, a w druga strone tez moze byc podobnie. Czuej krecz w tym meczu tak czy owak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Tomic - Marchenko
Tomic @ 1.30 B365
✅ ✅ ✅
W pełni zgadzam się z typem @Marylka. Marchenko ugrał już swoje, ale czuję że dzisiejszy mecz zakończy jego udział w tym turnieju. Jeśli Tomic podejdzie na 100% to raczej powinien wygrać w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
piopul 57

piopul

Użytkownik
Jak oscylujecie szanse Holendra z Ukraińcem?
Teraz puściłem J. Larsson na live po 3.75 solo i szukam jeszcze jakiejś perełki bez akumulacji. Na pewno będę próbował też McHale.
Ale wracając do pytania, bo na Dolgo po takim kursie się nie opłaca grać, tylko tak myślę, jak on dojdzie do tego pojedynku, bo w sumie jak wczoraj zmotywował się pokonać Ferrera, to teraz nie wiadomo czy będzie mu się chciało starać przeciwko słabiej notowanemu Haasemu... Przedmeczowy kurs na Holendra 3.0 bardzo kusi, ale nie oglądałem ani jednego ani drugiego wczoraj
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom