>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP i WTA : Australian Open (Zarabiamy $$$)

Status
Zamknięty.
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
A według mnie Vaidisova to pewniak na dzisiejszą noc. Już w US Open powinna grać w finale, ale posypała się psychicznie, teraz nawet odrzutowe piłki Williams nic tu nie pomogą, bo jedna trafi a dwie polecą w trybuny. Zresztą Vaidisova także niezłego młota w ręce ma.
A co do Czeszki to jestem pewien, że tak pogania Williamsową po korcie, że ta w 2, a jak będzie i w 3 secie nie będzie miała ochoty na nic oprócz łóżka. Bo Amerykanka to siła, siła i jeszcze raz siła, a Vaidisova ma i siłę i umie już co nieco zagrać z głową.
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Vaidisova N. - Williams S. 1 ⛔ ahhh niestety ????

Według mnie Nicole to faworytka tego spotkania, swoje dotychczasowe mecze wygrywała dość łatwo, tego powiedzieć nie można o Serenie która zaliczyła 3setówki. Nicole bardzo dobrze wie o tym że trzebą ją mocno pogonić po korcie, tak zapewne też zrobi. Będzie to bardzo zacięte spotkanie ale mam nadzieje że po walce Nicole wygra 2:1 i zmierzy się w finale marzeń ( wg mnie :roll: :* ) z .....

Sharapova M. - Clijsters K. 1 ✅ ????

Marią Sharapovą ;)..... . Kto oglądał dzisiejszy mecz belgijki z Martiną Hingis, widział że Kim zbliżała się do 60 nie wymuszonych błędów :eek:, do tego jest zmęczona pojedynkiem ze Szwajcarką/Słowaczką. Maria jest w dobrej formie, serwis jej siedzi ( ???? ) do tego ma zakład z Lebronem, wiec mysle ze powinna wygrac ten mecz nawet 2:0 ;)

Do tego ...

Federer - Roddick 1 ✅ ... mysle ze nie ma co patrzeć na przegraną Rogera w pokazówce, tym razem nie da sie objechać i wezmie rewanż na Andym wygrywajac 3:0 ???? lub 3:1 :!:

GO MARIA &amp; NICOLE :* ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
No i Fedek pokazał kto rządzi. Rozgromił Roddicka tak szybko że nawet sam Amerykanin nie wiedział kiedy. Myślałem że Andy ugra chociaż jednego seta a tu w drugim secie nawet nie ugrał gema. Co do pań to raczej bez niespodzianki wygrana Sharapovej i to dość łatwo. A co do drugiego pojedynku Williams - Vaidisova, to kto postawił na Amerykanke wygrał kto na Czeszke przegrał. Nie obstawiałem tego meczu, ponieważ mógł być on bardzo przewrrotny. Warto podkreślić że w pierwszyme secie Vaidisova miała piłki setowe więc wszystko się mogło zdarzyć. ;-)
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Nicole, zgubiła psychika, jest opanowana jak na 17 latke, ale i tak widać, że niezły z niej nerwusek. A Serena to dopiero kobieta &quot;z jajami&quot; ????

No, po meczu Federer-Roddick, już wiem, kto wygra ten turniej. To zaczyna być nudne. :p

Dziś w nocy kolejne emocje. Gonzo - Haas. Stawiam na Gonza, który idzie jak burza po wszystkim i po wszystkich.

No i oczywiście moja ulubienica MaSha jest finale, cieszę się niezmiernie i to na nią, już za samą sympatię będę stawiać w finale.
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
No i oczywiście moja ulubienica MaSha jest finale, cieszę się niezmiernie i to na nią, już za samą sympatię będę stawiać w finale.
Ja właśnie sie zastanawiam czy i mnie ta sympatia czasem nie zgubi :-? ... jakoś mi sie tak dziwnie wydaje ze to Serena wygra ten turniej ( tfu, odpukać ! ), ale wierze w Marie ???? .. mam nadzieje że wygra i bedzie w końcu No. 1 w WTA ????
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
rookie91, moim zdaniem tutaj wszystko zależy od Marii. Serena nie ma nic do rzeczy. Albo Sharapova wejdzie na kort i zobaczymy mega dobry tenis, albo wstanie lewą nogą i wtedy błędów niewymuszonych będzie bez liku. Ja wczoraj oglądałem mecze finałowych rywalek i Sharapova mimo wszystko zaprezentowała się lepiej. Myslę, że tym razem &#39;do trzech razy sztuka&#39; Sereny się nie spełni i to Maria zmierza po kolejne znakomite trofeum. Trzymamy kciuki! Go, go Sharapova!
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Dzisiaj przeglądałem oferte tenisa i jest praktycznie jedno spotkanie które wam polecam. Oczywiście Gonzo. Nie będe się rozpisywał. Chilijczyk idzie jak burza. Pokonał Nadala, Blake, Hewitta w zankomitym stylu. Haas miał wiele szczęścia w meczu z Davydenko i napewno stracił dużo sił. Jak dla mnie Haas wyczerpał swój limit szczęścia i Gonzo go rozniesie. I w finale Gonzo- Federer :mrgreen:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
F. Gonzalez - T. Haas 1.42 ✅

Dla mnie Gonzo w tym meczu to pewniaczek. Zagrał z Nadalem wspaniałe spotkanie obecnie gra swój najlepszy tenis i gra b. równo czego nie można powiedziec o Niemcu który w meczy z Davydenko przezywał powazne kryzyzy.....Ma/miał równiez problemy z mięśniamy uda, które po 5 setowej walce na pewno tylko sie powiekszyły.... Gonzo gra jak z nut! Na pewno na chrabke na zwyciestwo w całej imprezie i nie jest bez szans!

Sharapova WIN!

Wiec przed nami finał. Jak dla mnie zwycieszczynią może być tylko jedna tenisistka nie ma innej możliwości! Wygra Maria Sharapova!!!

Maria ostatni raz z Williams spotkała sie dwa sezony temu podczas... Australian OPEN! Wtedy wygrała amerykanka, która w decydującym secoe wygrała 8:6. W ich pierwszym meczu po trzech setach lepsza okazała sie Sharapova. Wiec ich bilans wynosi 1:0. Do jutra...Williams straciła dwa sety a Maria jednego w tym turnieju. Sporym problemem Sharapovej na pewno jest jej serwis w spotkaniu z Clijsters brobiła około 10 breaków!! Popełniła straszną liczbe podwójnych błedów. Williams ma bardzo dobry serwis Marie stać na podobny....Obie grają b. siłową. Jak już zpomniałem amerykanka bedzie miec zapewne przewage w serwisie ale wszytkie inne dzieciny tenisa lepiej opanowane ma młodsza zawodniczka....
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
M.Sharapova-S.Williams---1---1.42

Oba finały Australian Open zapowiadają nam się bardzo interesująco. Dzisiaj w nocy zobaczymy pojedynek pań. Można powiedzieć że Serena znalazła się w finale dość niespodziewanie, chociaż nie można powiedzieć że miała łatwo. Musiała się zmierzyć z zawodniczkami bardzo dobrym z światowej czołówki ale i tak dała sobie rade. Ale w finale spotka się z niesamowitą Rosjanką Marią Sharapovą. W pierwszej rundzie była bliska pożegnania się z turniejem, a w następnych pojednyka gromiła swoje przeciwiniczki. Jednak moim zdaniem Rosjanka wygra Australian Open. Williams jest to znakomita zawodniczka i mam nadzieje że po tym turnieju będzie nadal grała w tenisa na takim poziomie, ale w tym meczu raczej nie ma szans. Maria jest to młoda, znakomita zawodniczka. Byłby to znakomity wyczn gdyby po US Open wygrała Australian Open. Ale tak będzie. Rosjanka jest pewnym typem, i kurs nienajgorszy. Mam nadzieje że zobaczymy bardzo dobre spotkanie które wygra Sharapova.
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Sharapova - Villiams typ:2 kurs:2,4
zdecydowanie mówie nie wszechogarniającą wszystkich myślą i przekonaniem że wygrać może tylko Ruska :!: Raz że ją nie lubie , dwa że raczej Audytorium jest za Sereną trzy że nie jest wcale bez szans. Sharapova robi za duzo nie wymuszonych błędów w przeciwieństwie do Sereny. Pozatym uważam że Amerykanka pała zemstą za Wibledon gdzie w moim odczuciu została skompromitowana. Amerykance wystają gdzieniegdzie te fałdy tłuszczu ale póki to nie przeszkadza w grze to nie bede złośliwy. Ja widząc ją w poł finale i ćwierćfinale przypominała mi sie jak żywo Serena z lat świetności gdzie panowała niezaprzeczenie.. Viliams nie ma nic do stracenia.. po takiej pauzie jaką zafundowała kibicom , dostanie sie do finału i tak przyjmą z doznaniem i szacunkiem. Licze oczywiście na wielkie starcie i gre do upadłego i aby zadna z pań nie musiała dziekować za gre drugiej z powodu kontuzji. Grunt to przekora i wiara w rzeczy pozornie nie możliwe 8)
 
T 0

twin

Użytkownik
Sharapova robi za duzo nie wymuszonych błędów w przeciwieństwie do Sereny.


Chyba zartujesz. Przez swoje bledy Serena prawie odpadla w pojedynku z vaidisova. Serena wrocila do swietnej formy chociaz moim zdaniem to za malo, zeby pokonac Sharapova. Tymbardziej, ze Maria pokonala chyba najwieksza faworytke turnieju Kim Clijsters. byc moze Kim przegrala troche na wlasne zyczenie ale niczego to nie zmienia. Sharapova pomimo, nieudanego poczatku dalej szla jak burza i dzis wygra AO.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Finał zakończył sie WIELKĄ niespodzianką wielka faworytka Maria Sharapova przegrała. To mozna zrozumieć ale wynik 6:1 6:2 tego nie moge zrozumień. Powróciła wielka S. Williams

BIEDNA MARIA SHARAPOVA
 
A 0

agnieszka

Użytkownik
Serena zmiotła Szarapową z kortu. ???? Po obejrzeniu 2 gemów, nie miałam wątpliwości, co do tego kto wygra ten mecz. Szarapowa w totalnym szoku, mało się nie popłakała, Serena bardzo skupiona, szła jak taran ???? . A w Bwin live wisiał sobie kurs 1,9 (na Serenę), jak to zwykle u nich, dopiero przy stanie 1:4 zmienili na 1,45.


Pozdr
Aga
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
TWIN , i kto miał racje ? Kto dostał bęcki ? 8) A Clijsters faworytką ? Który bukmacher przed rozpoczeciem turnieju faworyzował ją i dawał jej najwieksze szanse ? :wowsdf:
 
D 0

damian591

Użytkownik
Szokuje mnie ten wynik. Szkoda mi Marii bo jej z całego serca kibicowałem. Serena zagrała bardzo dobrze i jak widać bez żadnego większego wysiłku wygrała ten finał i cały turniej.

Teraz pozostaje czekać na finał męski: Roger Federer - Fernando Gonzales

Typ: Roger Federer ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
TWIN , i kto miał racje ? Kto dostał bęcki ? A Clijsters faworytką ? Który bukmacher przed rozpoczeciem turnieju faworyzował ją i dawał jej najwieksze szanse ?
Paweł wstrzymaj te wypowiedzi. Ten temat do tego nie służy.

------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli chodzi o finał to wielkie zaskoczenie. Faworytka turnieju, druga rakieta świata ugrała w finale z powracającą Sereną Williams trzy gemy. To jest nokaut. Napewno większość jest zawiedziona ponieważ dopingowali Marii. Mam nadzieje że po tym sukcesie Amerykance nie uderzy do głowy woda sodowa i nie będzie znowu chciała zostać aktorką, tylko niech się zajmuje tym co jej dobrze wychodzi czyli tenisem.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Prawda, wszystkim, którzy typowali na Serene, gratuluję, ja z sympatii i przekonania, że wygra liczyłem na Sharapovą. Ale nie szkodzi, Maria napewno na niejednym wielkiem szlemie da mi jeszcze zarobić i tak ją lubię! A Serena niech sobie ma ten tytuł, najlepsze lata ma już za sobą :jezora:

Co do finału panów, to moim zdaniem tutaj nie może być już niespodzianki. Goznalez idzie jak burza, ale boleśnie rozbije się o Federera, który, gdy tylko, chcę pokazuję jak wielka przepaść jest pomiędzy nim, a światową czołówką, np. gromiąc Roddicka, jak koleżkę z podwórka.
 
krzyzgandalfa 0

krzyzgandalfa

Użytkownik
No ale ale... nie bądźmy tacy pewni, że Ferdzio pojedzie Gonziego 3:0... Gonzi jest w życiowej formie... to co on zrobił z Haas&#39;em to majstersztyk... Gonzi nie gra głupich piłek, ma przemyślane zagrania. Federer zawsze był kozakiem... zawsze odstawał od wszystkich... ale Gonzi jest na fali, Roger wcale może tego tak łatwo nie wygrać, przynajmniej nie do 0... Ja tak mysle...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Gandalf w 100% się z Tobą zgadzam. Na PartyBets znalazłem kursik ok. 1,45 na to, iż Gonzalez wygra choc 1 seta ... jak dla mnie warte ryzyka ;) Osobiście polecam grac ten typ ???? Mam nadzieję, że kurs się nie zmniejszy bo 1,45 jest wystarczającym aby troche $$ zarobi :spokodfhgfh:

pozdrawiam ????
 
D 0

damian591

Użytkownik
Roger Federer - Fernando Gonzalez 3:0 (7-6, 6-4, 6-4)

Szwajcar po raz 3 wygrywa Australian Open. Dzisiaj zagrał dobre spotkanie i bez żadnych problemów, poza pierwszym setem. Było to zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Szkoda, że mecz zakońćzył się w trzech setach. Oglądałem mecz i najbardziej podobały mi sie obrony pod siatką Federera ???? . Coś pięknego...

!! WIELKA ERA FEDERERA !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom