>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP i WTA : Australian Open (Zarabiamy $$$)

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Witam. to pytanie glownie kieruje do Widza i Rooniego: jaki typ po ok. 1.25 jest dizs najpewniejszy? bo kurde musze duza kase postawic juz dosyc bo progresja a mam narazie nashville w NHL zamiar dac, a ako 2 zeby bylo to mi jakis singielek 1.25 potrzebny... alejakis max przemyslany ze swoją analizą, bo kurcze to jest o moje byc albo nie byc w bukmacherce :/
 
W 9

witold197

Użytkownik
Nop Wiślak wiem, z emnie i tak nie posłuchasz, ale moze Rooni i Widzu poprą moje zdanie. Na dziś najlepiej postawić jest na Azarenka - Jankovic 2 - Serbka jest w kapitalnej formie i jest jedna z głownych kandydatek do wygrania AO. Azarenka mozę sprawiła lekką niespodizanke pokonując Bartoli, ale na Jankovic nie ma mocnych. Moze odpadnie w półfinale, ale jak dla mnie to bedzie to jedna z sdwóch zawodniczek, która zaggra w finale. Drugi mecz to Kirlienko - Kuznetsova 2 - piękna Maria nie jest na tyle dobrą i doświadczoną zawodniczką by pokonać Kuze, która prezentuje się całkiem przyzwoicie. Kirlienko nie ma sznas, jej gra nie jest piękna, rzadko kiedy przechodzi tak daleko. Wydaje mi sie ze te 2 typki są 100% i na pewno wejdą. Innej mozliowści nie widze ,a kurs powinien wyjść cos koło 1,25. Pozdrawiam
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Roddick - Safin typ:1 kurs:1,45 ✅

z samego kursu wynika ze jest to mecz z średnim stopniem niebezpieczeństwa ale to wyłaącznie pozór :!: Widząc Andego jak grał z Gicquelem i jak Safin z żydkiem.. to NIE MA BATA by rusek to wygrał.Mimo że wygrał to grał bardzo słabo. Dochodząc do piłek ani nie przyjmował pozycji ani nie uginał kolan do nizszych piłek , poprostu zignorował przeciwnika który musiał walczyć ( i to robił) bo nie miał nic do stracenia. Roddick przeszedł do 3 rundy ale po no według mnei ciezkim boju. Tak jak o Gicquelu mało kto słyszał tak w moim przekonaniu gra na podobnym poziomnie jak Rysiek Gasquet czy chodzby Grosjean i jakby nie pech w postaci losowania to mógłby daleko zajść. Nie patrze jaki mieli miedzy soba stosunek bo to nie wazne .. Texańczyk to wygra ! Inaczej nie stawiam do konca sezonu tenisa !

Pavel/Waske - Cibulec/Shuettler typ:1 kurs:1,55 ✅
Alexander Waske to koleś z którym łatwo sie nie gra a tyum bardziej łatwo sie nie wygrywa ! Zeby wygrać z nim trzeba sie niezle pokombinować przy mijaniu , przy odbieraniu ciezkich zagrywek i przedewszystkim na jego szybkość. Pozatym jest on podstawowym graczem w reprezentacji Niemiec w deblu. Ja niepamiętam składu w którym go nie było od kilku lat.. No Chyba że się myle. ale mniejsza o to. Pavel , to Rumun który z niejednego pieca chleb jadł i z mnoich obserwacji stwierdzam jednoznacznie ze kto jak kto ale on potrafi zachować sie przy siatce , zmylić rywala ułozeniem ciała i mający świetny wolej.Druga para to w połowie zagadka. Shuettler w meczu z bagdathisem , grał słabo co prawda poczesci przez kontuzje a poczęsci z uchodzącego zdrowia. Ten Cibulec moze nie jest cienki , wygrał 2 turnieje w tamtym roku ale brak mu stałego kolegi..hmm ogólnie mówić , Rumunsko - Niemiecka para powinna wygrać. Nie bez problemu ale Victoria :]
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
A.Roddick-M.Safin---1---1.48 ✅

Jak już Krzysztof powiedział na Roddicka można spokojnie stawiać i kurs niczego sobie. Jak wiemy Rosjanin gra słabo w Australian Open w tym sezonie. Miał problemy z dwoma przeciętnymi zawodnikami z którymi rozegrał dwa pięcio setowe mecze. Wątpie żeby dwa te mecze nie dały się odczuć Maratowi, i że do meczu z Amerykaninem przystąpił w pełni sił. Za to Aandy prezentuje dobrą forme, jednak moim zdaniem na dojście do finału ma małą szanse. W tym meczu Roddick spokojnie poradzi sobie z Safinem, najwyżej w czterech setach. Marat po tych dwóch meczach w których zagrał słabo pożegna się z imprezą na której był w 2005 roku finalistą.

N.Petrova-S.Williams---2---2.33 ✅

Chyba najciekawsze spotkanie w dniu dzisiejszym. Wiem że może was trochę dziwi mój typ ale zaraz to wyjaśnie. Obie wygrywają swoje spotkania łatwo, ale moim zdaniem Serena jest w lepszej formie. Fakt że bardzo mało, gra w turniejach WTA. Wszyscy myślą że nie zaistnieje, bo wielce przytyła i wogóle. Jak dla mnie jest to świetna zawodniczka której woda sodowa uderzyła do głowy. Z tego co wiem Amerykanka przygotowywała się do tego turnieju i myśle że fizycznie powinna dać rade. Jej wielkim atutem jest to że bardzo dużo siły wkłada w uderzenia. jako ciekawostke podam że Serena dwa razy już wygrała z Petrovą w Austrlian Open. Amerykanka mimo iż mało startowała w tamtym sezonie ale jak już brałą udział w turnieju do dochodziła daleko. Moim zdaniem wygra Serena, ponieważ Petrova nie jest w najlepszej formie a Amerykance zawsze odpowiadał styl gry Rosjanki i myśle że i tym razem Williams pokona Petrovą.

Pozostałe typy:

T.Robredo-S.Querrey---1---1.25 ✅
D.Ferrer-R.Stepanek---1---1.65 ✅
O.Rochus/K.Vliegen-L.Kubot/O.Marach---1---1.40
⛔
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Safin - Roddick 1 kurs 2.5 betgun

A ja, może to z sympatii do jego siostry skusiłbym się na zwycięstwo Marata. To prawda, zlekceważył Sellę, a wcześniej Beckera, ale jednak wygrał. Na spotkanie z Andym na pewno się zmobilizuje, a Roddick może nie udźwignąć presji, bo wielu faworyzuje go do wygrania tego turnieju (w tym roku pokonał raz wielekiego Rogera), jenak nie ja. Typ jest bardzo niepewny ale gdy dojdzie do pięciosetówki, Rosjanin będzie górą.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Hm, a co myślicie o meczy Mario Ancicia? Myślicie, że dzisiaj wygra? Zastanawiam się na wplecieniu go do mojego kombosa ...
 
W 2

wislak

Forum VIP
hm mam pytanie: na jakiej zasadzie dziala ten point tracker? jakies czujniki czy jak? i gdzie one są umieszczone? ze tak dokladnie pilke określają gdzie spadla...

aha i ile razy zawodnik moze sprawdzac? i jak to jest... jak zawodnik ma racje a jak nie ma to co?

mysle ze powinno byc tak ze jak ma racje to mu sie liczba mozliwych sprawdzen nie powinna odejmowac...

prosze o odpowiedzi
aha. czy na innych turach tez jest zawsze takie cos czy tylko na AO?

dzieki ROoni i pawwel za typ na Roddica;) poza tym DW trafilem i Andyego i Sereny ???? ładnie poszło ????

???? ???? ????
 
S 0

siner

Użytkownik
3 (błędne)na seta ;) tzn jeśli zgłosi i się okaże,że decyzja sędziego była dobra,to traci jedną z trzech szans ????

Powolo ma być ten system wprowadzany na inne turnieje. Nie wiem jak to będzie w tym roku wyglądało ????

Mnie się bardzo podoba ta nowość ;)

A mecz Safina wspaniały. Roddick zagrał doskonale a Rosjanin niewiele gorzej i niestety przegrał :sad:

Później podam jakieś typy
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Fernando Gonzalez - Lleyton Hewitt typ:1 kurs:1,75 ✅

boje sie tego spotkania ale na wzgląd na wielką sympatie i na umiłowanie do oglądania tego &quot;szaleńca&quot; kortowego stawiam na Gonza ! Oboje mieli 5 setówki gdzie kazdy z nich był bardzo blisko ukończenia tej imprezki. Gonzo , słynny z nonszalanckiej gry i zamaszystych forhendów bedzie miał grał z Gospodarzem z którym dobry stosunek meczowych ma na Clayu.. a nie na Hardzie jak to bedzie miało jutro miejsce. Gonzo sie bedzie musiał przyłożyć aby pogonić lekko gasnącą gwiazde Australijską. Dopóki nie wpadnie na pomysł gry pod siatką i bezsensownego atakowania po slajsie to osobiście daje mu dużo szans. No i oczywiscie jeśli nie bedzie sie dawał sprowokować bo wiadomo jaki latynoamerykanczycy mają temperament. Hop siup , szybko i do przodu. Leyton bedzie na to czekał i czaił się na mijanie , które mu wychodzi chyba najlepiej po Federerze.No ale .. jest ryzyko jest przyjemność :]

Ivanovic - Zvonareva typ:1 kurs:1,5 ⛔

Tu strachu nie ma ale obawa i niepewność w stopniu conajmiej średnim. Piękna , zgrabna i energiczna Serbka bedzie grała z takim wiecznie czornym koniem. Nie wiadomo kiedy wygra , z kim wygra i jak bedzie grać. Ivanovic , pogromczyni naszej Agnieszki charakteryzuje sie ( przynajmiej mnie ) z wykorzystywaniem krótszych , wyzszych i słabszych piłek. Szczególnie przy drugim serwisie. No ale Vera juz miala okazje popisania sie i naprawde nie duzo brakowało do wygranej w Aukland. Nie bede tu wymyślał frazesów , teorii i wyimaginowanych fragmentów. Poprostu Intuicja dosłownie mi WMAWIA że Ana wygra..nie bedzie łatwo , bo na tym etapie gier nie ma mowy by wszystkie mecze beda sie konczyly 6:0 6:0. Walka będzie ? Jak cholera.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
F.Gonzalez-L.Hewitt---1---1.82 ✅

Jesteśmy na takim etapie turnieju że każdy mecz jest bardzo ciekawy i nie wiadomo kto do końca wygra. Myśle że najlepszym meczem w tym dniu jest mecz pomiędzy Gonzalezem i Australijczykiem Hewittem. Napewno będzie to bardzo wyrównany mecz, nawet bym się nie zdziwił gdybym zobaczył tu pięciosetówke. Obaj jak już wspomniał Paweł mieli moment w którym mogli odpaść z tej imprezy, ale jednak grają dalej. Moim zdaniem Gonzo jest w lepszej formie niż faworyt gospodarzy. Hewitt moim zdaniem w żadnym meczu na AO nie zagrał jak na światowej klasy zawodnika przystało. Leyton jest to zawodnik który gra taki tenis który wchłania dużo energi. Napewno jest trochę podmęczony swoimi meczami ponieważ łatwo mu się w nich nie grało. Jeżeli chodzi o Gonza, mimo ostatniej pięciosetówki wątpie żeby jak dotychczas odczuł skutki tego turnieju. W końcówce tametego sezonu grał kilka turnieji z rzędu w których dochodził do finału czy je wygrywał. Dla tego o jego kondycje się nie przejmuje. Gonzo ma tak silne Forhendy, że Hewitt w którymś z setów przestanie biegać, ponieważ nie będzie miał tyle sił. Myśle że Chilijczyk wygra to spotkanie. Gra lepiej w tym turnieju, jest lepiej przygotowany fizycznie i napewno będzie chciał pokonać Australijczyka w dobrym stylu.


T.Berdych-D.Tursunov---2---2.45 ⛔

Kolejne bardzo ciekawe spotkanie, w którym wynik jest sparwą otwartą. Czech jest jeszcze młody zawodnikiem, ale bardzo utalentowanym i doświadczonym. Obaj w tym turniju prezentują się dobrze, jednak moim zdaniem Berdych miał łatwiejszą drabinke. Rosjanin zadziwił mnie w meczu z Maxem Mirnyi, którego pokonał w trzech setach. Białorusin jest w dobrej formie a Tursunov bez problemu go pokonał nie tracąc seta. Jednak w tym meczu wskazanie na Tursunova. Tak naparwde nie wiemy w jakiej formie jest Czech, ponieważ nie miał przyjemności grac z zawodnikiem z czołówki, i nie wiadomo na co go stać. Za to Tursunov jak już wspominałem w innej analizie bardzo dobrze zaprentował się w nieoficjalnych mistrzostwach świata par w których wygrał wraz z Petrovą. Obaj się już spotkali dwa razy, i bilans wynosi 1:1. Jednak musze podkreślić że zwycięstwo Czecha w US Open nad Tursunovem, przyszło mu bardzo ciężko i w tamtym spotkaniu miał dużo szczęścia. Jednak mam nadzieje ze to spotkanie wygra Rosjanin.

------------------------------------------------------

Pozostałe typy:

A.Ivanovic-V.Zvonareva---1---1.55 ⛔
D.Hantuchova-A.Harkleroad---1---1.38 ✅
A.Murray-J.I.Chela---1---1.27
✅
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Pozwolę sobie zatypowac wszystkie mecze singlowe na tę nockę:

Kobiety:

M.Sharapova-T.Garbin 1,04 7,90 20.01 01:05 ✅
Tutaj nie ma co się rozpisywać. Jedna z największych tenisistek ostatnich lat. powinno być gładkie 2-0.

D.Safina-N.Li 1,70 2,01 20.01 01:05
Ciekawe spotkanie, gdyż Chinka potrafiła już w tym roku ugrać seta Clijsters a z Safiną raz wygrała tyle że na Clayu. Dinarka jest faworytką, mimo to tu powinna być trzysetówka na korzyść Rosjanki.

M.Hingis-A.Nakamura 1,07 6,50 20.01 02:10 ✅
Niby taka pewna Martinka ale te wszystkie Azjatki lubią zaskakiwać. Jendak mimo wszystko Aiko może tu jedynie ugrać seta.

A.Chakvetadze-J.Kostanic 1,20 3,94 20.01 02:10
Ładna, młoda Rosjanka, która jest w dormie. Wygrała jeden turniej w tym roku i tutaj moze daleko zajść.

K.Clijsters-A.Bondarenko 1,02 9,30 20.01 02:40 ✅
Gdyby Kim to przegrała to byłaby sensacja ale takowej się nie spodziewam.

D.Hantuchova-A.Harkleroad 1,38 2,76 20.01 02:40 ✅
Ciekawy meczyk. Bardzo prawdopodobne trzy sety jednak chyba Daniela...

A.Ivanovic-V.Zvonareva 1,55 2,26 20.01 04:00 ✅
Dla mnie no bet. Niby faworytką jest Serbka ale tak jak napisał Rooni Vera jest nieodgadniona. Tutaj może z lekka namieszać, a żeby namieszać powinna to wygrać. Ze wskazaniem na Rosjankę...

P.Schnyder-A.Molik 1,45 2,52 20.01 09:35 ⛔
Bradziej 2 niż 1, Patty jest trochę stara a w tym turnieju jak na razie dominują młode zawodniczki...

Faceci:

T.Haas-F.Maier 1,19 4,26 20.01 01:05
Szwabska konfrontacja, jednak mimo wszystko spodziwam sie gładkiego 3-0 dla Tommego.

T.Berdych-D.Tursunov 1,50 2,45 20.01 01:05
3-1 taki wynik tu typuję. Dmitry jest mocny ale Czech chce tutaj namieszać, a jest w stanie to zrobić. Sety mogą być długie, np. tie-breaki, jednak zwycięsko wyjdzie z nich wielki Thomas. Ma dobry serwis, jest wysoki i szybki jak na swój wzrost. Solidny Rosjanin stawi opór ale do zwycięstwa zabraknie mu dwóch setów.

D.Nalbandian-S.Grosjean 1,36 2,84 20.01 01:05 ✅
Francuz gra ostatnio dobrze jednak to za mało na potężnego Argentyńczyka. Być może nie gładkie ale 3-0 powinno być.

R.Nadal-S.Wawrinka 1,17 4,53 20.01 03:30 ⛔
Tu licze na niespodziankę w postaci zwycięstwa nieobliczalnego Szwajcara.

N.Davydenko-F.Santoro 1,12 5,48 20.01 04:00 ⛔
Jak juz chyba wiecie nie przepadam za Denkiem więc chyba zagram na doświadczonego Fabrice. Kurs na niego to prezent gdyż jeśli nawet Denko wygra to na pewno nie 3-0.

J.Blake-R.Ginepri 1,20 4,13 20.01 06:05 ✅
Amerykański pojedynek. Ginepri lubi zaskakiwać ale chyba nie aż tak i nie tym razem.

A.Murray-J.I.Chela 1,27 3,47 20.01 09:35 ✅
To moze być turniej młodego Szkota. Chela nie jest trudnym przeciwnikiem, więc wydaje mi się, ze powinno byc gładkie 3-0.

F.Gonzalez-L.Hewitt 1,82 1,90 20.01 10:45 ⛔
Ciekawy pojedynek na koniec dnia. Niby faworyzowany jest Gonzo, ale Hewitt gra u siebie i to może mu pomóc. Obaj na początku sezonu nie zachwycili dlatego no bet ze wskazanie ma Leytona

To chyba wszystko. Kursy z betgun. :p

8/12 nie jest źle :p:p
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Gasquet - Robredo typ:1 kurs:1,6 ⛔

Na tym etapie nie ma łatwych , przyjemnych i słabych meczy.Gra jest na takim poziomie ze kazdy jeden mecz mozna pokazywać młodym napaleńcom jako materiał pilotarzowy. W spotkaniu o ile sie on odbedzie , wygrać powinien Rysiek.Raz że go bardziej lubie a dwa jest bardziej uniwersalnym graczem. Tomy grał w Turnieju mistrzów głównie dzieki wygranym turniejom na Clayu a na Hardzie szło mu po grudzie conajmiej co konsekwencją jest chodzby Finał ATP Masters gdzie grał słabo.Kluczem do zwycięstwa Francuza napewno bedzie jego bekhend , i jego mijanie posyłanie piłek tuz po nogi przeciwnika. Prowokowując go tak jak to robil z Gaelem tez przyniesie oczekiwany efekt. Skupienie , skupienie jeszcze raz skupienie :!:

Ferrer - Fish typ:2 kurs:2,05 ✅

Moze tym razem ? Raczej tak. Raz że Fisz ma mniej wybieganych meczy w nogach a dwa napewno bedzie pałał rewanzem za półfinał w Aukland.Widziałem gdzies fragmenty Davida z Stepankiem i miał on duzoooo szczęscia. Uwazam ze jakby nie ten mecz katorżnicvzy z Dlouhym to nie dałby tak pograć Hiszpanowi. No ale fakt faktem.. nie ma go i teraz Fish bedzie miał szanse go wyeliminować. Widziałem mecz Fisha z Ljubą i mimo małego pierwiastka szczescia mardy pokazał że jego miesjce jest w pierwszej 20. Amerykanin mający piekielny Forhend i rownie dobra zagrywke ustawiał sobie faworyta bałkańskiego jak chciał.Oby Mardy nie popadł w samo zachwyt i aby wyszedł z zaciśnietymi zebami i walczył do bólu !
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
No i jak przypuszczałem Gonzo wygrał sój mecz i to dość łatwo:] Niestety przełożono kilka spotkań z powodu opadów deszczu, ale i tak polecam Tursunova.

D.Ferrer-M.Fish---1---1.51 ⛔

Każdy spodziewał się że pokonanie Ljubicica przez Fisha to przypadek. Jednak Amerykanin udowodnił wysoką forme na początku tego sezonu i walczy o ćwierćfinał. Po dobrym występie w Auckland, tutaj raczej był skazany na szybkie odpadnięcie. Jego przeciwnikiem bedzie zawodnik który pozbawił go finału w Auckland. Hiszpan, także jest małą niespodzianka, ponieważ wygranie turnieju w Auckland było trochę nispodziewane a w AU prezentuje się znakomicie i ma dużą szanse na awans do ćwierćfinału. Jeżeli chodzi o drogę do czwartej rundy, Ferrer miał trudniejszą przeprawe mimo iż Amerykanin pokonał Chorwata Ivana Ljubicica. Obaj są w dobrej formie ale Ferrer jest lepszym tenisistą, i w tym meczu jest moim faworytem. Moim zdaniem Fish, nie ma jeszcze takich umiejętności aby wygrać z Ferrerm który jest w niewiarygodnej formie, i napewno jest faworytem. Czuje że Hiszpan może być czarnym koniem tego turnieju i początku sezonu ponieważ nikt nie stawiał, że będzie grał tak dobrze. I co ważne jest mocny psychicznie. W meczu z Stepankiem przegrywał 2:0, a zdołał go pokonać 3:2. Świadczy to że nawet gdy jest w trudnej sytuacji potrafi się podnieść i zacząć grać na wysokim poziomie. Dlatego moim zdaniem w ćwierćfinale zobaczymy Hispzana Davida Ferrera.

J.Jankovic-S.Williams---1---1.56 ⛔

Dla mnie pewniejszy typ w dzisiejszym dniu. Jankovic jest w takie formie że tutaj jest jednym z faworytów tego turnieju. Po zwycięstwie w Auckland i po finale w Sydney w AU gra bardzo dobrze. Praktycznie bez problemu pokonuje swoje przeciwniczki, i co chyba najważniejsze nie straciła zbyt dużo sił. Williams po zwycięstwie z Petrovą napewno jest bardziej pewna siebie, ale moim zdaniem w tym meczu nie ma czego szukać. Serena do tej rundy była faworytem swoich spotkań. Jeżeli chodzi o mecz z Rosjanką nie było trudno wytypować że odniesie zwycięstwo, chociaż napewno jej to łątwo nie przyszło i straciła trochę sił. Jankovic jest to zawodniczka która myśli na korcie. Wie że Amerykanka nie jest obecnie za szybka i trzeba prowadzić z nią długie wymiany bo w końcu siądzie. Serbka wygrała ostatnie dwa spotkania z Sereną, i to w dość dobrym stylu. Jankovic jest w takiej formie że nie licznie tenisistki są w stanie ją zatrzymać. Napewno nie jest nią Serena. Mimo iż doszła ona aż do czawrtej rundy można uważać za mały sukces ale Jankovic napewno nie pokona, ponieważ Serbka gra znakomicie i w tym sezonie przegrała tylko z Kim Clijsters.

Pozostałe typy:

N.Vaidisova-E.Dementieva---1---1.74 ✅
T.Berdych-D.Tursunov---2---2.49(b.polecam) ⛔
A.Roddick-M.Ancic---1---1.32
✅
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Berdych T. - Tursunov D. 4 sety lub więcej 1.40 ⛔
Jak powiedział Rooni - szykuje się bardzo ciekawy mecz, w którym wynik jest sprawą otwartą. Moim zdaniem obejrzymy 5 setów. Obaj panowie imponują serwisem. Zarówno jeden jak i drugi w obecnym Australian Open grają dobrze. Dmitry ostatnio gładko poradził sobie z białoruską &quot;Bestyją&quot; Maxem Mirny&#39;iem w 3 setach. Tomas też narazie kroczy pewnie, ale do tej nie miał jakiegoś rywala z tej wyższej półki. W tym roku Berdych bez jakiś szczególnych osiągnięć przed AO, Turs pokazał się coś tam na Pucharze Hopmana. Obu lubie, oboje narazie grają dobrze, jednozacznego rywala wskazać ciężko, dlatego przynajmniej 4 sety w meczu są niemalże pewne.

Safina D. - Li N. 1 1.65 ⛔
Kurs moim zdaniem zawyżony. Dla mnie Dinara jest zdecydowaną faworytką tego spotkania. Li znana jest raczej z dobrej gry na kortach ziemnych, to właśnie na cegle osiąga dobre wyniki. Safina natomiast idealnie pasuje do gry na hardzie. Wysoka, stawiająca na mocne, płaskie uderzenia. Narazie idzie jej dobrze i nie spodziewam się, aby siotra Marata wypuściła szansę gry w 1/4 AO na rzecz mniej uznanej Chinki
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ten dzień przeszedł wszystko ???? Tyle niespodzianek co mogliśmy dzisiaj oglądać jeszcze w całym turnieju nie było. Opadała Francuzka Mouresmo. WIemy że nie jest w najwyżeszej formie i nie była typowana jako zwycięsca, ale opadła w meczu dwu setowym z Safarovą, praktycznie słabszą o dwie klasy zawodniczką. Następna nispodzianka to niewątpliwie odpadnięcie Kuznetsovej. W całym turnieju grała bardzo dobrze i kto by się spodziewał że przegra dzisiaj?? Już nie mówiąc o zaskoczeniu, jakie sprawiła mi Jankovic. Kto zna się na tenisie i obesrwuje sezon od początku sezonu wiedział że Amerykanka powinna pojechać już do domu. Ale Serbka zamiast rozprowadzać swoją przeciwniczke po korcie to Serena rozprowadzała Jelene i to wszystko na ten temat. W grze panów może mniej sensacyjna porażka Ferrera i jeszcze u pań Safina. Opórcz tego zaskoczyłą mnie postawa Tursunova, który przegrał łatwo bez walki. Moim zdaniem to też jest niespodzianka, bo jak ktoś by powiedział że Rusek u gra chyba cztery gemy, to nikt by nieuwieżyłby. W ćwierćfianłach pełno czarnych koni. Dzień niezadobry miejmy nadzieje że dzisiejszy będzie lepszy. ;-)
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
wczorajszy dzień totalna klapa, dawno już nie miałem w tenisie 2 pudeł na 2 typy ???? no ale nic, teraz sie zaczynają najlepsze mecze do typowania i miejmy nadzieje ze 2 tydzień AO będzie liczył jak najmniej błędów ???? , a kto wie czy czasem nie będzie bezbłędny :p
typy na dzisiejszą nockę poniżej, najciekawiej zapowiada się mecz Murraya z Nadalem ale dla mnie no bet z małym wskazaniem na Rafę


Davydenko N. - Berdych T. 4 lub więcej setów 1.30 ✅
Kurs niby mały, ale zagrać warto. Wczoraj wszyscy spodziewali się zaciętego spotkania pomiędzy Berdychem i Tursunovem, a tu wielki zonk w postaci szybkiej, 3 setowej wygranej Czecha, który oddał Rosjaninowi zaledwie 4 gemy. Ale wczorajszy dzień był wogóle jakiś dziwny, o czym na własnej skórze przekonało się wielu typerów. Dzisiejszy mecz zapowiada się interesująco. Davydenko jest wśród tych, którzy mieliby zagrozić Federerowi w tym turnieju. Nikolay znany jest przede wszystkim ze solidności, raczej słaba technika, ale &quot;przebijaka&quot; z niego jest jakich mało, ciężko go zabiegać. W tym roku zaliczył udany występ podczas turnieju ATP w Doha - przegrał w półfinale ze swietnie dysponowanym Murrayem, ale ogólnie zaprezentował się dobrze. Berdych zawodnik wysoki, piekielnie mocny forehand, swoje silne uderzenia potrafi połączyć z nutką techniki. H2H zdecydowanie na korzyść Davydenki, który na 4 mecze wygrał wszystkie, w tym 3 na hardzie:
2006 / Sydney / Hard / Davydenko-Berdych 7:6 6:3
2005 / Montreal / Hard / Davydenko-Berdych 5:7 6:1 6:3
2005 / Stuttgart / Clay / Davydenko-Berdych 6:4 6:2
2005 / Rotterdam / Hard / Davydenko-Berdych 7:6 6:0
Mecz będzie ciekawy, obfity w ostrą walkę, a wygra lepszy. Jak dla mnie nie ma takiej możliwości, żeby któryś z panów zwyciężył w 3 setach.

Hingis M. - Li N. 1 1.50 ✅
Martina mi imponuje w tym turnieju. Bez żadnych kłopotów &quot;spakowała&quot; walizki: Nathalie Dechy (6:0 6:2), Kudryavtsevej (6:2 6:2) i Aiko Nakamury (6:2 6:1). Gra Szwajcarki wygląda jak za dawanych, dobrych czasów, kiedy Martina święciła swoje największe tryumfy, zanim w tenisie zaczęła królować siła. Chinka moim zdaniem juz zaszła za daleko, wczoraj nawet przez nią przegrałem kasę, kiedy odprawiła łatwo Safinę. Nigdy ze sobą nie grały. Czuję, że Martina jest w formie i naprawdę Clijsters czy Sharapova musza się jej obawiać, bo będzie groźna. A dziś wygra z Li.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Pozwole sobie na analize paru meczow na nocke;)

D.Nalbandian - T.Haas 2 (1.85) ✅ no Tommy postarales sie ????

Argentynczyk jest zmeczony po ciezkiej walce z francuzem Grosjean i nie imponuje forma w tym turnieju, a przeciwnie Haas ktory gladko pokonal swojego rodaka Mayera i caly turniej gra dobrze i pewnie.

J.Blake - F. Gonzalez 1 (1.47) ⛔ no coment ????

Blake jest wg. mnie jednym z glownych faworytow do wygrania tego turnieju.Gra bardzo pewnie i wydaje sie ze dni Gonzaleza sa juz w tym turnieju policzone.Chilijczyk powalczy ale uwazam ze Blake powinien to gladko wygrac.Gonzalez jest napewno zmeczony po ciezkim meczu z Hewittem.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Niestety jestem trochę zmęczony i nie będe pisał wam tu długich analiz, ale podam wam typy, przeanalizowane które moim zdaniem wejdą:

D.Nalbandian-T.Haas---2---1.84
J.Blake-F.Gonzalez---1---1.47
R.Nadal-A.Murray---2---2.89
N.Davydenko-T.Berdych---1---1.60
S.Williams-S.Peer---1---1.40
M.Hingis-N.Li---1---1.47


Sorki że nie napisałem analiz, ale myśle że mi zaufacie i zagrać któryś z tych typów.
 
ciufass 0

ciufass

Użytkownik
Ja się zastanawiam nad 2 meczami :
Blake J. - Gonzalez F. 1
Davydenko N. - Berdych T. 1
Nie wiem jak to postawić ! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom