>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP i WTA : Australian Open (Zarabiamy $$$)

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Davydenko vs Haas 1.59

Niemiec nie miał wymagających przeciwników a mimo to w kazdym meczu sie meczył mimo tego, iz pierwszego seta stracił dopiero w meczu z Nalbandianem, z potfornie zmeczonym Nalbandianem Haas rozegrał podjaze 3 tiebreak&#39;i - ma świetny serwis i nie łatwo go przełamac lecz ma problemy z łamaniem serwosu dlatego grał tyle dodakowych gemów...Davydenko zagrał słabo w meczu z Berdychem moim zdaniem na 70% jego mozliwości mimo to stracił tylko jednego seta. Dziś na pewno zagra na 200% i Haas nie ma wiekszych szans



Nadal vs Gonzalez 1.44

Gonzo sprawił nie mała niespodzianke ogrywając Blake jednak Amerykanin nie zagrał najlepszego spotkania. Nadal moze byc troche meczony po mordeczym mecz z Murray&#39;em ale jest na pewno podbudowany zwyciestwem i powinnien pokonać Chilijczyka. W tym meczu moze nie obejść sie brez 4,5 setów!!


Sharapova vs Chakvetadze 1.17

Sharapova wszystkie dwa mecze wygrała ze swoją utalentowaną rodaczką i dla Anny połfinał to chyba jeszcze za wczesniej Maria w meczu z Zvonarieva b.dobrze serwowała, jezeli dzisiaj tez tak bedzie a jestem pewnien ze bedzie to wygra te spotkanie bez wiekszych problemów...

Clijsters vs Hingis 1.33

Hingis nie poprawi wg. mnie swojego wyniku z poprzedniego roku- z Belgijka może wygrac jedynie Maria Sharapova. Martina prezentuje sie tutaj b.dobrze ale w tym meczu nie ma wiekszych szans
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Davydenko vs Haas 1.59
No i do tego spotkania, każdy mówi, co innego. Ja jednak, chyba zdam się na opinię eksperta dario i połakomię się na warty ryzyka kurs na Haasa. Zobaczymy. Co do pozostałych spotkań, to raczej pewniaki ... ym, tfu ... spotkania z wysokim prawdopodobieństwem powodzenia ... ????
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Gonzalez - Nadal 2 1.45
Gonzo świetny rok 2006, szczególnie czas US Open Series, kiedy to brylował na amerykańskich kortach osiągając bardzo dobre wyniki. 2007 jak widać też zaczął imponująco, bo ćwierćfinał Australian Open jest fajną sprawą, dodając, że rundę wcześniej odprawia się do domu Jamesa Blake&#39;a, który aż do meczu z Chilijczykiem błyszczał formą. Jednak moim zdaniem na wspomnianym ćwierćfinale podpoieczny Larry&#39;ego Stefanki zakończy udział w turnieju. Przeciwnik bardzo niewygodny - Rafael Nadal. Piszę niewygodny, bo Fernando lubi ostre i mocne ataki, znany jest przede wszytskim z ofensywnego stylu gry, a wiemy doskonale jak kapitalnie reaguje na takie zagrania Hiszpan. Potrafi odpowiedzieć na każde uderzenie wspaniałym passem, czy to wzdłuż linii czy po crossie. On po prostu kocha taką grę, gdy przeciwnik stojący po drugiej stronie siatki go atakuje...gracz z Majorki czuje się wtedy jak ryba w wodzie. Wczoraj Rafa był uczestnikiem najciekawszego jak narazie meczu AO w turnieju mężczyzn: Nadal - Murray. Po bardzo, ale to bardzo ciekawym meczu wygrał ten pierwszy 3:2. Początkowo inicjatywę miał Murray, wygrywając pierwszego seta w tie-breaku i prowadząc w drugim 4:2. Jednak wtedy coś pękło i Hiszpan wygrał 4 gemy z rzędu, czego wynikiem było 6:4 w drugim dla Nadala. Wydawało sie, że Rafa wygra spokojnie, bo przełamał już Szkota w trzecim secie, ale wtedy Andy znów złapał wiatr w żagle, Nadal zaczął psuć i zrobiło się 2:1. Początek 4 seta przemawiał za Murrayem, który miał nawet w jednym gemie 3 break pointy. Ale od stanu 3:3 wszystko w swoje ręce wziął Hiszpan wygrywając tego seta, w następnym dobijając lekko podłamanego Murraya. Może i gra Rafy nie była na najwyższym poziomie, ale jak zawsze pokazał wielką wolę walki co zaprocentowało. H2H Nadal - Gonzalez:
2006 / Rzym / Clay / Nadal-Gonzalez 6:4 6:3
2004 / Miami / Hard / Nadal-Gonzalez 7:6 4:6 6:2
2003 / Stuttgart / Clay / Nadal-Gonzalez 6:2 3:6 6:2
Moim zdaniem Nadal pewnie brnie do finału, bo jak Rooni już wspomniał drabinka dla Hiszpana jest korzystna, gdyż gracze w niej znadjuący &quot;pasują&quot; Rafie. Mam nadzieje, że właśnie on zagra w półfinale, a potem w finale i jeśli do owego finału dojdzie, to życzę sobie, żeby był to &quot;tradycyjny&quot; finałowy pojedynek: Fedrerer - Nadal. Dziś nie mówię, że Rafa wygra łatwo, bo Gonzo w formie jest i na pewno się przeciwstawi, ale mimo to Nadal wygra.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
R.Nadal-F.Gonzalez---2---2.70

Jak już wiemy Gonzo od tamtego sezonu zrobił duże postępy i w tym roku jest tenisistą który liczy się we wszystkich imprezach. Każdy zawodnik ma w wielkim szlemie mecz słabszy, w którym ociera się o odpadnięcie. Niektórym się udaje wygrać innym nie. Gonzalez miał taki mecz z Del Potro który wygrał po walce w pięciu setach. W meczu z Blake udowdnił że nie boi się żadnego przeciwnika. Nie wiem czemu waszym faworytem jest Nadal. W AU gra dobrze, nie mówiąc przeciętnie. Tej klasy zawodnik powinnien bez problemu i w pięknym stylu gromić swoich przeciwników jak Roger Federer który jeszcze nie przegrał seta. Nadal nie jest w formie która pozwalałaby mu myśleć o zwycięstwie w tym turnieju. Miał wiele szczęścia że nie odpadł w meczu z Murray. Kto oglądał ten mecz wie, że gdyby młody Szkot wytrzymał psychicznie Nadal mógł być już w domu. Opis nuno stylu gry Nadala jest na tej nawierzchni jest błędny. Jeżeli jest formie i gra na cegle to masz racje nikt nie jest w stanie mu się przeciwstawić. Ale mówiąc że Rafie odpowiada styl gry Gonza to się z tobą niezgodze. Tym bardziej że Chilijczyk jest w kapitalnej formie. Szykuje nam się tu wielkie widowisko które z chęcią obejrze ten mecz. Ale moim zdaniem Gonzo pokaże że nie straszny mu Hiszpan.

Pozostałe typy:

N.Davydenko-T.Haas---1---1.56
M.Sharapova-A.Chakvetadze---1---1.20
K.Clijsters-M.Hingis---1---1.21
 
flawiusz1 0

flawiusz1

Użytkownik
Zgadzam się z Roonim, Gonzales jest w stanie ograć dość kiepskiego (oczywiście jak na swoje możliwości) Nadala. Bardzo lubię Rafaela, ponieważ jest to obecnie jedyny zawodnik, który może powalczyć z Federerem (ta jego dominacja w tenisie męskim jest nie tyle męcząca, co nudna dla tego sportu), lecz jeszcze nie jest w swojej optymalnej formie, a Chilijczyk chyba tak. Ja stawiam na Gonzalesa. Oczywiście pozdrawiam wszystkich
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
wieczmen graj to ;) miałem pisać analizę do tego, ale nie miałem już czasu po napisaniu info do meczu Rafy ????
Haas i Davydenko w dobrej formie. Ostatnio w US Open też grali w ćwierćfinale i było 3:2. Niemiec prowadził 2:0, ale waleczność i solidność Nikolaya wzięły górę ????
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Ja zaryzykowałem i to sporo, za 100 PLN (dla mnie to dużo) zagrałem takie combo:
Nadal - Gonzalez
Haas - Davydenko
Clijsters - Hingis
Sharapova - Chakvetadze

Ako: 5,0
Jak wejdzie, będzie cud miód malina ... ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
N.Davydenko-T.Haas 1,56 2,24 24.01 03:30
Ktoś kilka postów wcześniej napisał, że Tommy to urodzony hardziarz. Aby to potwierdzić powinien pokonać średniej klasy rywala jakim jest denko. kurs 2,24 polecam.

R.Nadal-F.Gonzalez 1,45 2,59 24.01 09:35
Tutaj zgadzam się z Roonim. Nadal cudem pozostał w tym turnieju. Zwycięstwo Gonzaleza z Blakem nie było dla mnie niespodzianką i jeśli teraz pokona Rafaela też mnie to nie zdziwi. Nadal gra przeciętnie ale wygrywa. Fernando to nie jest przeciętny zawodnik dlatego Nadal teraz przegra.


M.Sharapova-A.Chakvetadze 1,20 3,94 24.01 01:05
Tutaj nie ma co się rozpisywać. Maria zmierza po kolejny tytuł wielkoszlemowy.

K.Clijsters-M.Hingis 1,21 3,84 24.01 02:10
Dziwi mnie aż taka dysproporcja w kursach. Martina nie jest tu bez szans. Myślałem że odpadnie z Chinką a jednak została. Pokazała mocną psychikę. Ten mecz może zacząć się od gładkiego wygranego pierwszego seta przez Belgijkę. Rozluźni sie, zacznie popełniać niewymuszone błędy. Martina to wykorzysta i wygra drugiego seta. W 3 będzie miała przewagę psychiczną i zakończy mecz 2-1. Polecam, gdyż ten kurs to duży prezent od buków.
 
peja 1

peja

Użytkownik
A ja wam podam cztery suche typy :

Nadal - Gonzalez
Haas - Davydenko
Clijsters - Hingis
Sharapova - Chakvetadze

zobaczymy czy typuje lepiej niż modzi w tym, dziale :p sorry, że bez analiz, ale jak wszystko wejdzie to nie będziecie mi mieli za złe... co nie :jezora:
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
Davydenko N. - Haas T. 1.55 EXPEKT


Obaj zawodnicy sa w tym momencie turnieju w swietnej formie , dobrych zaowdnikow mieli tylko w ostatnie rundziej berdych i nalbadian .DAvi pokazal na co go stac i nie dal czechowi za duzo pograc !! Haas dal nalbadianowi ugrac jednego seta a nie byl to zebyt dobry nalbadian jakiego znamy bo w slabej formie meczy wygrywal po 3-2 z slabszymi ...
Sadze ze w meczu moze stac sie niespodzianka i wygra mlody niemiec ale to tlyko po pieciosetowce ,lecz blizej jestem ze nikola wygra 3-2 !!

NADAL -GONZALEZ 2,65 EXPEKT

Gonzalez w ostatniej rundzie pokonal swietnego amerykana Blake i to 3-0 byla to bardzo duza niespodzianka , chilijczyk jest w bardzo dobrej formie , nadal po malu coraz lepiej ale z murrayem pomeczyl sie i to ostro nie gral za dobrze mysle ze bedzie bardziej zmeczony i nie da rady dobremu i wymagajacemu Fernandowi ???? Typuje wynik 2:3 dla GONZA ????
 
H 0

hotmelt

Użytkownik
R.Nadal-F.Gonzalez---2---2.70

Jak już wiemy Gonzo od tamtego sezonu zrobił duże postępy i w tym roku jest tenisistą który liczy się we wszystkich imprezach. Każdy zawodnik ma w wielkim szlemie mecz słabszy, w którym ociera się o odpadnięcie. Niektórym się udaje wygrać innym nie. Gonzalez miał taki mecz z Del Potro który wygrał po walce w pięciu setach. W meczu z Blake udowdnił że nie boi się żadnego przeciwnika. Nie wiem czemu waszym faworytem jest Nadal. W AU gra dobrze, nie mówiąc przeciętnie. Tej klasy zawodnik powinnien bez problemu i w pięknym stylu gromić swoich przeciwników jak Roger Federer który jeszcze nie przegrał seta. Nadal nie jest w formie która pozwalałaby mu myśleć o zwycięstwie w tym turnieju. Miał wiele szczęścia że nie odpadł w meczu z Murray. Kto oglądał ten mecz wie, że gdyby młody Szkot wytrzymał psychicznie Nadal mógł być już w domu. Opis nuno stylu gry Nadala jest na tej nawierzchni jest błędny. Jeżeli jest formie i gra na cegle to masz racje nikt nie jest w stanie mu się przeciwstawić. Ale mówiąc że Rafie odpowiada styl gry Gonza to się z tobą niezgodze. Tym bardziej że Chilijczyk jest w kapitalnej formie. Szykuje nam się tu wielkie widowisko które z chęcią obejrze ten mecz. Ale moim zdaniem Gonzo pokaże że nie straszny mu Hiszpan.
Drogi Ronnie, wybacz uwagi, ale Murray akurat psychicznie całkiem dobrze &quot;zniósł&quot; pojedynek z Vamosem. Kwestią zasadniczą jak się okazało było przygotowanie fizyczne , a nie psychika. Vamos moze biegac i biegać, co do mecu z Gonzem, mogę założyc się z każdym an tym forum o conajmniej jedno piwo ;-) że Nadal wygra to spotkanie, dlaczego? Ponieważ gracz pokroju Gonzaleza, który jest typowym baselinerem, grajacym agresywny top spin - ewidetnie leży graczom typu Vamosa, który gra swój najlepszy tenis z kontry, zobaczycie jak Nadal pięknie będzie kontrował bezradnego Gonzaleza. Chciałbym się mylic uwierzcie mi, ale nie ma siły góra seta Gonzo urwie
Pozostałe typy:

N.Davydenko-T.Haas---1---1.56
M.Sharapova-A.Chakvetadze---1---1.20
K.Clijsters-M.Hingis---1---1.21
Tu oczywiście zgadzam się z Ronnim.
Nie ma mowy o zadnych niespodziankach w tej fazie turnieju
N.Davydenko-T.Haas 1,56 2,24 24.01 03:30
Ktoś kilka postów wcześniej napisał, że Tommy to urodzony hardziarz. Aby to potwierdzić powinien pokonać średniej klasy rywala jakim jest denko. kurs 2,24 polecam
I tu zdecydowanie musze zaprotestować :!: Ktoś kto to twierdzi, że Davydenko, to gracz przeciętny, z całym szacunkiem, ale chyba za bardzo nie orientuje się w tym co się dzieje w tourze. Davydenko, może i nie jest brylantowym technikiem vide Fed, ale jest niesamowice regularny i z roku na rok udoskonala swoje rzemiosło. Moim skromnym zdaniem Niemiec nie za wiele będzie miał do powiedzenia w tym meczu.

Swoją droga fajny kursik był dzisiaj w profku: Nadal w finale : 2,2. Puściłem sobie grubiej. Pozdrówka Peace out ????
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
No i było tak pięknie, najpierw po mękach wygrały panie Sharapova i Clijsters, potem po wielkich nerwach wygrał Haas. I co? Oczywiście laluś z hiszpani stwierdził, że sobie przegra do zera.
 
raczeq 0

raczeq

Użytkownik
R.Nadal-F.Gonzalez---2---2.70

Jak już wiemy Gonzo od tamtego sezonu zrobił duże postępy i w tym roku jest tenisistą który liczy się we wszystkich imprezach. Każdy zawodnik ma w wielkim szlemie mecz słabszy, w którym ociera się o odpadnięcie. Niektórym się udaje wygrać innym nie. Gonzalez miał taki mecz z Del Potro który wygrał po walce w pięciu setach. W meczu z Blake udowdnił że nie boi się żadnego przeciwnika. Nie wiem czemu waszym faworytem jest Nadal. W AU gra dobrze, nie mówiąc przeciętnie. Tej klasy zawodnik powinnien bez problemu i w pięknym stylu gromić swoich przeciwników jak Roger Federer który jeszcze nie przegrał seta. Nadal nie jest w formie która pozwalałaby mu myśleć o zwycięstwie w tym turnieju. Miał wiele szczęścia że nie odpadł w meczu z Murray. Kto oglądał ten mecz wie, że gdyby młody Szkot wytrzymał psychicznie Nadal mógł być już w domu. Opis nuno stylu gry Nadala jest na tej nawierzchni jest błędny. Jeżeli jest formie i gra na cegle to masz racje nikt nie jest w stanie mu się przeciwstawić. Ale mówiąc że Rafie odpowiada styl gry Gonza to się z tobą niezgodze. Tym bardziej że Chilijczyk jest w kapitalnej formie. Szykuje nam się tu wielkie widowisko które z chęcią obejrze ten mecz. Ale moim zdaniem Gonzo pokaże że nie straszny mu Hiszpan.
Drogi Ronnie, wybacz uwagi, ale Murray akurat psychicznie całkiem dobrze &quot;zniósł&quot; pojedynek z Vamosem. Kwestią zasadniczą jak się okazało było przygotowanie fizyczne , a nie psychika. Vamos moze biegac i biegać, co do mecu z Gonzem, mogę założyc się z każdym an tym forum o conajmniej jedno piwo ;-) że Nadal wygra to spotkanie, dlaczego? Ponieważ gracz pokroju Gonzaleza, który jest typowym baselinerem, grajacym agresywny top spin - ewidetnie leży graczom typu Vamosa, który gra swój najlepszy tenis z kontry, zobaczycie jak Nadal pięknie będzie kontrował bezradnego Gonzaleza. Chciałbym się mylic uwierzcie mi, ale nie ma siły góra seta Gonzo urwie
Pozostałe typy:

N.Davydenko-T.Haas---1---1.56
M.Sharapova-A.Chakvetadze---1---1.20
K.Clijsters-M.Hingis---1---1.21
Tu oczywiście zgadzam się z Ronnim.
Nie ma mowy o zadnych niespodziankach w tej fazie turnieju
N.Davydenko-T.Haas 1,56 2,24 24.01 03:30
Ktoś kilka postów wcześniej napisał, że Tommy to urodzony hardziarz. Aby to potwierdzić powinien pokonać średniej klasy rywala jakim jest denko. kurs 2,24 polecam
I tu zdecydowanie musze zaprotestować :!: Ktoś kto to twierdzi, że Davydenko, to gracz przeciętny, z całym szacunkiem, ale chyba za bardzo nie orientuje się w tym co się dzieje w tourze. Davydenko, może i nie jest brylantowym technikiem vide Fed, ale jest niesamowice regularny i z roku na rok udoskonala swoje rzemiosło. Moim skromnym zdaniem Niemiec nie za wiele będzie miał do powiedzenia w tym meczu.

Swoją droga fajny kursik był dzisiaj w profku: Nadal w finale : 2,2. Puściłem sobie grubiej. Pozdrówka Peace out ????



Szkoda że dopiero przeczytalem tego posta bo bym mial piwo do przodu;) Przykro mi to stwierdzić ale wyszło kto nie ma pojecia o tenisie;) bo rozumiem ze mozna sie pomylic w analizie ale nie we wszystkich meczach, bedac tak pewnym siebie ;)
Pozdrawiam
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
[
Drogi Ronnie, wybacz uwagi, ale Murray akurat psychicznie całkiem dobrze &quot;zniósł&quot; pojedynek z Vamosem. Kwestią zasadniczą jak się okazało było przygotowanie fizyczne , a nie psychika. Vamos moze biegac i biegać, co do mecu z Gonzem, mogę założyc się z każdym an tym forum o conajmniej jedno piwo ;-) że Nadal wygra to spotkanie, dlaczego? Ponieważ gracz pokroju Gonzaleza, który jest typowym baselinerem, grajacym agresywny top spin - ewidetnie leży graczom typu Vamosa, który gra swój najlepszy tenis z kontry, zobaczycie jak Nadal pięknie będzie kontrował bezradnego Gonzaleza. Chciałbym się mylic uwierzcie mi, ale nie ma siły góra seta Gonzo urwie
to prawda.. Nadal jak mało ktory moze biegac i biegać ale...takie bieganie skutkuje na mączce ceglanej , a nie na betonie..Ja oglądałem od groma meczy Nadala i roznica jest znacząca conajmiej.. jesli ma ten swój poslizg dzieki któremu moze dochodzic do piłek to jest kolorowo.. a jesli go brak.. no to nie zawsze te jego top spiny daja mu zaplanowany efekt..
 
H 0

hotmelt

Użytkownik
Szkoda że dopiero przeczytalem tego posta bo bym mial piwo do przodu;) Przykro mi to stwierdzić ale wyszło kto nie ma pojecia o tenisie;) bo rozumiem ze mozna sie pomylic w analizie ale nie we wszystkich meczach, bedac tak pewnym siebie
Pozdrawiam
A było się założyc, to byłby browar ???? Co do typów, fakt pomyliłem się każdemu nawet najlepszemu ekspertowi może się to przytrafić ????
Typki na dziś
Szarapova-Clijsters - bez specjalnej analizy, typowa czujka. Argumentem dla mnie jest fakt, ze Rebound Ace , to nie amerykański beton i tutaj tak łatwo piłeczek sie nie kończy, Clijsters zdecydowanie lepiej porusza się po korcie, i to jest prawdopodbnie jej ostatni występ w Australii. Chciałbym, żeby wygrała cały turniej.

Williams - Vaidisova - Serena kiepsko biega, psuje jak zawsze, ale jej oponentka, to taka jej młodsza wersja, tyle , że zdecydwanie mniej doswiadczona. Serena to &quot;wezmie&quot; i nie ma bata ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
S.Williams-N.Vaidisova---NOT BET

Jak dla mnie NOT BET. Jest to spotkanie loteryjne w którym nie ma zdecydowanego faworyta. Oczywiście obie zawodniczki chciały by zagrać w finale. Vaidisova jest to młoda zawodniczka, dla której finał byłby znakomitym osiągnięciem. Serena za to ma wszystkim coś do udowodnienia. Wszysycy typowali że szybko odpadnie, że przytyła i już nie ma takich umiejętności. Obie zawodniczki miały dość trudne drabinki, jednak Czeszka pokonywała swoje zawodniczki łatwo i bez problemu. Kto oglądał mecz ćwierćfianłowy amerykanki wie że to że gra jeszcze w AO to wilelkie szczęście. Izraelka serwowała żeby wygrać mecz i miała piłki meczowe jednak Williams wytrzymała psychicznie i widzimy ją w półfinale. Ale dla mnie NOT BET. Obie zawodniczki mają podobne umiejętności jednak zobaczymy kto wytrzyma presje która na nich ciąży. Możemy być pewni że będziemy oglądać bardzo dobre spotkanie.

M.Sharapova-K.Clijsters---1---1.84

Jak dla mnie w tym meczu jest faworyt i z pewnością jest nią Rosjanka. Sharapova, prócz pierwszego trudnego meczu w kolejnych pojedynkach gra pewnie. Kto oglądał wczorajsze spotkanie Belgijki wie że Clijsters nie jest w najwyższej formie. Hingis mogła wygrać to spotkanie jednak Kim w kluczowych momentach była w stanie się skoncentroać na tyle by wygrać swoje spotkanie. Obie zawodniczki są dobrze przygotowane fizycznie i nie przewiduje tutaj żeby któraś z zawodniczek opadła z sił. Na ten moment w lepszej formie jest Maria. Gra pewnie, nawet jak ktos ją przełamie gra swoje i to jej przynosi punkty. Jak dla mnie zwycięsca jest jedny i myśle że Szapcia wygra wielkiego szlema.

Pozostałe typy:

R.Federer-A.Roddick---1---1.17
B.Bryan/M.Bryan-M.Knowles/D.Nestor---1---1,38
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Vaidisova - Villiams typ:2 kurs:1,8 ✅ No i bedzie rewanż za WIMBLEDON :grin:

Kurs jak najbardziej do stawiania ...raz że Serena poczuła krew i wątpie żeby odpuściła , a dwa gra naporawde fenomenalnie !Wbrew pozorom to nie jest wyłącznie napierdalanka w stylu odrzutni rakiet a przemyslane granie.. ma moc , to ją wykorzystuje sprytnie i kiedy trzeba przyspieszyc to robi to a kiedy trzeba krotszą i znizyc sie nakolanach tez to robi..Vaidisova ? Wątpie zeby uzyskała finał.. raz że nie ma ogrania , a dwa strasznie słaba psychicznie i nie trafiła na równie mocnie grającą zawodniczke jak ona.. Całe audytorium bedzie za Amerykanką i naprawde ciezko mi uwiezyc w to że coś pozakontuzją moze sie złego stać z Sereną..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom