>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Rzuca się w oczy skuteczność zakładów typu gospodarz/gość strzeli, 12 też &quot;wchodzi&quot; bardzo dobrze, słabiutko undery o czym wspominał wcześniej Yar000 a co potwierdza ta próba.
PS. Czy zna ktoś stronę, gdzie by można znaleźć archiwalne kursy dla gospodarz strzeli/gość strzeli?
Tak. Opcja &quot;Gospodarz strzeli/Gość strzeli&quot; będzie miażdżyła prawdopodobnie niezależnie od ligi :grin:
Patrząc na skuteczność a nawet w przypadku jeśli kursy byłyby marne, to ta właśnie opcja byłaby dobrą alternatywą dla typów dwudrogowych. Mając np. do wyboru zagrać coś i gdzieś dwudrogowo czyli z niewysokim kursem,
obstawię &quot;Gospodarz strzeli&quot;.
Niestety nie wiem gdzie znaleźć taką stronę. Przypuszczam, że Edi8 mógłby wiedzieć bo jest kopalnią linków do stron statystycznych itp.

... a jeśli chodzi o Undery 1.5 to jakby to wyglądało w tych statystykach dla tej ligi norweskiej, gdyby komunikat brzmiał jednak &quot;under 2.5&quot;?
Czy Bender7 masz może możliwość takiej symulacji?
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
... a jeśli chodzi o Undery 1.5 to jakby to wyglądało w tych statystykach dla tej ligi norweskiej, gdyby komunikat brzmiał jednak &quot;under 2.5&quot;? Czy Bender7 masz może możliwość takiej symulacji?
Byłoby tak samo. Wyniki to 1:2, 3:2, 5:0
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Byłoby tak samo. Wyniki to 1:2, 3:2, 5:0
Dzięki za info.
Można się pocieszać, że dotyczy to tej konkretnej ligi norweskiej.
M.in. przecież po to podzieliliście się ligami, żeby się dowiedzieć.
Możliwe jest natrafienie na taką, gdzie undery będą &quot;wchodzić&quot;.
 
F 46

feniks2003

Użytkownik
Yar000, od czasu do czasu wpadam i przeglądam ten Twój temat, gratulację za wytrwałość dla Ciebie i ludzi którzy Ci pomagają, oby tak dalej.

Mam jedno pytanie, często widzę że wrzucacie testowanie algorytmy na danych archiwalnych. Ostatni przykład Norwegia 2012, czy przypadkiem nie jest to tak że uczysz algorytm na tych samych danych co potem testujecie?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=feniks2003;3152389]Yar000, od czasu do czasu wpadam i przeglądam ten Twój temat, gratulację za wytrwałość dla Ciebie i ludzi którzy Ci pomagają, oby tak dalej. [...]
Witaj. I dzięki.
Koledzy przede wszystkim sami sobie pomagają :grin:.
Testowanie algorytmu przez Kolegów, na poszczególnych ligach, nie jest wykorzystywane przeze mnie w praktyce przy wprowadzaniu zmian do Algorytmu. Nie jest to bowiem niezbędne do poprawnego wg mnie, działania programu. Algorytm z założenia jest &quot;uniwersalny&quot;. Przeznaczony dla lig Świata.
Koledzy zechcieli z niego wydobyć dodatkowe wiadomości, i to robią.
Ja, wprowadzam poprawki i robię zmiany/nowe wersje niezależnie od tego czy Koledzy sobie pomagają nawzajem czy też nie. I tak będzie nadal.
Był moment, kiedy temat &quot;ucichł&quot; a w takich momentach nie widzę sensu i dla siebie, aby się udzielać i &quot;wywnętrzać&quot; publicznie. Jeśli kiedyś taki moment znowu nastąpi, z mojej strony można zawsze liczyć na politykę &quot;retorsji&quot;.

Jest wśród Kolegów podział na ligi, i w taki sposób mogą sprawdzić w jakich ligach jest jaka skuteczność.
Przy okazji, wymieniają się typami ze swoich lig.
Przy okazji, ja również otrzymuję te typy od Kolegów/dzięki ich uprzejmości, do zagrania.
[Choć, podkreślę to, trochę mi z tym niezręcznie bo czuję się jakbym odbierał haracz :grin:].

[...] Mam jedno pytanie, często widzę że wrzucacie testowanie algorytmy na danych archiwalnych. Ostatni przykład Norwegia 2012, czy przypadkiem nie jest to tak że uczysz algorytm na tych samych danych co potem testujecie?
Kolejne wersje programu są tworzone - jak dotąd - w oparciu o dotychczasowe zgromadzone przeze mnie dane.

Testowanie na danych archiwalnych nie zachodzi często a jeśli zachodzi, nie jest to wykorzystywane przeze mnie do poprawek w algorytmach [a pewnie powinienem z takich danych korzystać. Nieraz podnoszono taką kwestię tutaj w temacie, choćby i niedawno Kolega Ziz99].
W wątku, absolutną lwią część stanowią typy prognozowane &quot;naprzód&quot;.
Kolega Bender7 wrzucił faktycznie między innymi Norwegię 2012
testując ligi. Na archiwach, Bender7 upublicznił także jak pamiętam bodajże ligę portugalską i angielską [z góry przepraszam, jeśli nie pamiętam dokładnie].
I chwała mu za to. Mogę tylko przyklasnąć.
Nie uczę algorytmu na tych samych danych. Mogę zaryzykować nawet stwierdzenie, że go w ogóle nie uczę gdyż nie jest to sieć neuronowa a czysty matematyczny algorytm poprawiany jak najbardziej &quot;fizycznie&quot; moimi palcami.
Może się zdarzyć, że któryś z meczów, jakie ujął Bender7 mam pośród mojej bazy danych ale to naturalne. Do meczów, które się już odbyły każdy z nas ma dostęp.
I zresztą mam nadzieję, że Kolega Bender7 nadal będzie przedstawiał tutaj działania na materiałach archiwalnych, a pozostali Koledzy także wezmą pod uwagę taki sposób pracy.
Jednak tak jak napisałem wcześniej, absolutnie przytłaczająca większość prognoz podawanych do tej pory w wątku dotyczy spotkań, które dopiero mają się odbyć.

Jeśli chodzi o moją bazę/statystyki, na których od samego początku aż do teraz opieram konstrukcję algorytmów to zostały one wypracowane w oparciu o mecze, które wcześniej prognozowałem a więc o wyniki meczów, które wystąpiły dopiero po mojej prognozie ich dotyczącej. Pracuję/pracowałem na materiale &quot;bieżącym&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Próba przede wszystkim under/over ...
To poniżej oczywiście jest zapisane w programie, w zdecydowanie bardziej krótkich komunikatach ;)

28.10.2012 r.
Meksyk Primera Division
Unam Pumas - America de Mexico raczej over 2.5 a większa niż zwykle możl. wyst. over 3.5 ⛔ [0:1]
Dodatkowo: typ 12 ✅ [bez remisu], Gospodarze strzelą bramkę ⛔ [ryzykowny], Goście strzelą bramkę ✅.
Gwatemala Liga Nacional
Deportivo Malacateco - Universidad SC under 1.5 [bardzo ryzykowny, czyli pewnie dla bezpieczeństwa under 2.5 - również bardzo ryzykowny]. ✅ [1:1].

Polska Ekstraklasa

Legia Warszawa - Piast Gliwice under 2.5 ⛔ [3:2]
Dodatkowo: typ 1 ✅, Gospodarze strzelą bramkę ✅, Goście strzelą bramkę ✅ [ryzykowny].
Holandia Eerste Divisie
FC Volendam - FC Den Bosch over 2.5 ✅ [1:2]
Dodatkowo: typ 1X ⛔, Gospodarze strzelą bramkę ✅ [ryzykowny], Goście strzelą bramkę ✅ [ryzykowny].
Szkocja Division 2
Queen of the South - East Fife FC over 2.5 ⛔ [1:0]
Dodatkowo: typ 1X ✅, Gospodarze strzelą bramkę ✅ [ryzykowny], Goście strzelą bramkę ⛔[ryzykowny].
Szwajcaria Super League
BSC Young Boys - FC Luzern under 1.5 [czyli dla pewności, może under 2.5]. Spotkanie przełożone.
Dodatkowo: typ 12 [bez remisu].
Tm razem wystarczy. Idę spać ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ponowna próba overów.
Kolejna wersja programu [zmiana tylko w zakresie under/over]. Jak &quot;okrzepnie&quot; i jeśli zobaczę, że cokolwiek się w overach ruszyło, prześlę Wam.

31.10.2012 r.
Rosja 1.Division
Sibir Novosibirsk - FC Tom Tomsk over 2.5 ryzykowny ⛔ [0:2]

Edit: mało brakowało ... ale typ był jednak ryzykowny.

------------------------------------------------------------------------
Korzystając z okazji
dziękuję Kolegom Bender7 i Jawor5 za przesłane w moim kierunku opracowania statystyk własnych
a związanych z typowaniami algorytmów. Jest to wkład pracy Kolegów w rozwój programu.
 
J 4

jawor5

Użytkownik
Korzystając z okazji
dziękuję Kolegom Bender7 i Jawor5 za przesłane w moim kierunku opracowania statystyk własnych
a związanych z typowaniami algorytmów. Jest to wkład pracy Kolegów w rozwój programu.
Nam również zależy na rozwoju algorytmu :)

A tak na marginesie: po dwóch tygodniach zorganizowanych testów widać że oba algorytmy nieźle sobie radzą z ligą hiszpańską. Ligi, niemiecka i irlandzka też wyglądają dobrze. A jeżeli chodzi o rodzaj typu to 1T wymiata! OBY TAK DALEJ!!! :)
Chodzi tu oczywiście tylko o moje 10 lig. Nie wiem jak u reszty kolegów...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nam również zależy na rozwoju algorytmu :)
[...] A jeżeli chodzi o rodzaj typu to 1T wymiata! OBY TAK DALEJ!!! :)
Chodzi tu oczywiście tylko o moje 10 lig. Nie wiem jak u reszty kolegów...
Najprawdopodobniej, tak będzie się &quot;działo&quot; niezależnie od ligi.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Koledzy dajcie znać kto sprawdza Algorytmem swoje ligi i wysyła do pozostałych a kto z braku czasu pasuje. Są inni chętni i mogą wasze ligi sprawdzać.
 
Do góry Bottom