>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

J 4

jawor5

Użytkownik
Może dobrze by było żebyśmy znormalizowali swoje arkusze do jednego czytelnego szablonu i tyko nim się wymieniali wtedy wszystko będzie łatwiej i czytelnie.
Dobry pomysł Arek. Wtedy wszystko będzie jednakowo czytelne :)
To który bierzemy?
 
J 4

jawor5

Użytkownik
Użytkownicy programu, którzy realnie wymieniają się prognozami [podział na ligi] otrzymali właśnie tę ww. wersję.
I taka formuła zostanie zachowana, a konkretnie: grono to nie zostanie powiększone. Dlaczego? Policzcie się może, ilu z Was deklarowało współpracę z pozostałymi Kolegami, w zakresie podziału na ligi i/lub zadawało pytania o program?
Prawda, prawda, prawda...
Zostało nas trzech którzy testują algorytm. Moim zdaniem tylu już nas powinno zostać. Było wystarczająco dużo czasu na dołączenie do naszej grupy. Część dołączyła ale później z różnych względów przestała z nami wspólpracować lub nie robiła tego sumiennie tzn. w każdy weekend. Rozumiem i nie mam o to do nikogo pretensjii, każdy ma przecież swoje życie i obowiązki.
W czasie gdy algorytm był ogólno dostępny tutaj na forum, to nie było zbyt wielu chętnych do współpracy, dopiero w momencie gdy nowe wersje nie są upubliczniane i dostaje je na prywatne skrzynki kilka osób, odzywają się ludzie którzy chcieliby testować. Myślę że teraz już nie byłoby fair dla naszej trójki przyjmować nowych...
To tylko moje zdanie.
Pozdrawiam
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Arek - świetny pomysł z tym arkuszem. Moje niektóre ligi się skończyły (Szwecja, Norwegia), więc chciałbym dodać inne, które są jeszcze wolne. Może w ogóle pomyślimy nad nowym podziałem wszystkich dostępnych popularnych lig? Nie mam dziś za bardzo czasu, ale jutro nad tym pomyślę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Do najnowszej wersji programu zostanie wprowadzona opcja typu przeciwko faworytowi a konkretnie, niektóre prognozy zostaną po, prostu &quot;uściślone&quot;, że jest tu solidnie możliwy typ przeciw faworytowi (a i przy okazji przecież, najczęściej &quot;przeciw bukom&quot; ;) ...
Patrząc na konkretny typ pewnie i widać, czy jest on przeciwko czy za faworytem, tak więc zostanie ta kwestia zwyczajnie doprecyzowana. Do tej &quot;operacji wykorzystane zostaną między innymi typy &quot;12&quot;. [Ponieważ nie może być dwóch &quot;niefaworytów&quot; spotkania więc zniknie dotychczasowe oznaczenie &quot;12&quot; a zastąpi je &quot;BR&quot; - brak remisu].
Przynajmniej, przysłużą się może teraz wyższym kursom.
Tam, gdzie oznaczona jest prognoza jako pięćdziesiecioprocentowe prawdopodobieństwo naprawdę polecam nie nadinterpretować tej wartości. Typ 50% to nadal 50% choć w przypadku potencjalnej możliwości wystąpienia wysokiego kursu [przeciw faworytowi] jest to okazja na horyzoncie ...
----------------------------------------------------------------------------------------------
Program w wersji 9.3.1. zawierał więc będzie nast. opcje:

- prognoza podstawowa, podwójna szansa, przeciw faworytowi,
- Under 2.5, Over 2.5,
- Gospodarze strzelą bramkę/nie strzelą bramki, Goście strzelą bramkę/nie strzelą bramki.

----
Prawdopodobnie (bo nie sprawdzałem dokładnie), w meczach ligi francuskiej przytoczonych powyżej,
program wskazałby 50% możliwość zwycięstwa niefaworyta w meczu:
Nimes - Lens (3.35)
Le Mans - Guingamp (2.85)


-------------------------------
A propos grania &quot;przeciw bukom&quot;,
to każdy z Użytkowników Forum może skorzystać ze &quot;starej&quot; wersji pełnej programu, dostępnej bez ograniczeń. Jest tam opcja &quot;ANTY&quot; czyli prognozy przeciw faworytowi ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Próba programu 9.3.1.
24.11.2012 r.

Japonia J-League

Nagoya Grampus - Kashima Antlers bez remisu ✅, 50% szans wygranej niefaworyta ✅ czyli Gości, under 2.5 ⛔, Gospodarz strzeli ✅, Gość strzeli ✅ (1:2)

(Pewne rzeczy w tym meczu się chyba wykluczają ... Po zakończeniu będzie wiadomo, które zostały trafione ... Edit: już wiem, Under 2.5 do tego nie pasuje ale Undery/Overy są liczone jeszcze innym algorytmem, stąd niekompatybilność. I tego na razie i póki co, nie zmienię.
)

Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka 1X ✅, Gospodarz strzeli ✅, Gość 50% (4:1)
Vegalta Sendai - Niigata Albirex 1X ⛔, Gospodarz raczej strzeli ⛔, Gość raczej nie strzeli ⛔ (0:1) kompletna klapa. W tym meczu oczywiście ????

Hiszpania Primera Division
Real Valladolid - Granada CF 1 ✅, raczej over 2.5 ⛔, Gospodarz raczej strzeli ✅, Gość raczej nie strzeli ✅

Francja Ligue 1
FC Stade Rennes - Evian Thonon Gaillard FC 1 ⛔, Gospodarz raczej strzeli, ⛔ Gość raczej nie strzeli ⛔(0:1) I druga klapa.

Polska Ekstraklasa
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin bez remisu ✅, 50% szans wygranej niefaworyta czyli Gości ✅, Gospodarz raczej strzeli ⛔, Gość 50% (0:1)

Anglia Premier League
Everton FC - Norwich City bez remisu ⛔, 50% szans wygranej niefaworyta czyli Gości, Gospodarz strzeli ✅, Gość raczej strzeli ✅ (1:1)
Manchester United - Queens Park Rangers bez remisu ✅, 50% szans wygranej niefaworyta czyli Gości [Nie wierzę, ale z wiarą to nie ma nic wspólnego ...] ⛔, Gospodarz raczej strzeli ✅, Gość 50% (3:1)

----
Jeśli niefaworyt przegra to tego nie &quot;oznaczę&quot; kolorkiem bo wcale nie &quot;musi&quot; wygrywać [50% szans], ale jeśli wygra to oznaczę kolorkiem, bo będzie to sprawa istotna ????
Idę spać, sorry, więcej nie &quot;wygeneruję&quot;.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Chciałbym sobie dodać ligi, Arek napisał w mailu, że zajmuje się tymi:
1. Austria
2. Austia II
3. Belgia
4. Bułgaria
5. Chorwacja
6. Czechy
7. Czechy II
8. Dania
9. Dania II
10. Finlandia
11. Turcja
12. Ukraina
13. Węgry
14. Włochy
15. Włochy II
16. Anglia
17. Anglia II
18 Brazylia I i II
Ja zajmuję się: Szwajcaria, Polska E i 1, Rumunia, Rosja, Słowacja, Słowenia i Portugalia. Norwegia i Szwecja już nie grają.
Jawor jakimi Ty się zajmujesz? Czy sobie jakieś dodałeś, bo nie chciałbym dublować lig.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Próba programu 9.3.1. cd.

Za moment:
Anglia Championship

Brighton &amp; Hove Albion - Bolton Wanderers bez remisu ⛔, 50% szans wygranej niefaworyta czyli Gości, Gospodarz strzeli ✅, Gość 50% (1:1)
Hull City - Burnley FC 1X ⛔, Under 2.5 ✅, Gospodarz raczej strzeli ⛔, Gość raczej nie strzeli ⛔ (0:1)
Wolverhampton Wanderers - Nottingham Forest X2 ✅, Over 2.5 ✅, Gospodarz 50%, Gość raczej strzeli ✅ (1:2)

Edit: mecze się rozpoczęły, gdy byłem w trakcie pisania [jakieś 3 min. temu] ...
Nie oznaczam w ogóle &quot;kolorkami&quot; gdy drużyna strzeliła bramkę a miała na to 50% szans. |Gdybym oznaczał, to pewnie byłoby więcej zieleni ;)
Jest różnie, ale mimo wszystko cieszę się z każdego trafionego Overa/Undera i zwycięstwa niefaworyta.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Małe podsumowanie programu w wersji 9.2.1 i 9.3.1 (obydwu, właściwie takich samych, bo różnią się jedynie dodatkiem &quot;przeciwko faworytowi). Z zaprezentowanych powyżej kilkunastu spotkań:
Typ podstawowy (lub podwójna szansa): 8/6
Gospodarz strzeli lub raczej strzeli: 9/6
Gość strzeli lub raczej strzeli: 5/0
Gość nie strzeli lub raczej nie strzeli: 1/3
Over 2.5 lub raczej Over 2.5: 1/1
Under 2.5: 0/2

Załamka :-(, jak dla mnie. Jeśli mówimy o tych zaprezentowanych tutaj kilkunastu meczach. Nie wiem jakby to wyglądało na tle poprzednich wersji.

Niefaworyt wygrał 4 razy na 6 możliwych spotkań, w których miał 50% szans na wygraną [biorąc też pod uwagę mecze Nimes - Lens i Le Mans - Guingamp]. I to jest niewielka &quot;jaskółka&quot; mogąca uczynić wiosnę.
Nie sprawdzałem kursów ale trafienie &quot;choćby&quot; 50% z meczów o [prawdopodobnie] kursach wysokich, to jest świetny uważam, prognostyk na ciekawe wygrane.
Do tego wszystkiego, wersja 9.3.1. posiada w tym momencie typ 1X&quot; przeciwko faworytowi oraz prognozę na czystą jedynkę przeciwko faworytowi. W połączeniu typów ANTY&quot; z wersji 1.1.2 może stanowić ciekawe narzędzie &quot;przeciw bukom&#39; ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Gotowy i przekazany Użytkownikom program 9.4.1.
Jest to wersja 9.3.1. wzbogacona o wskazania na remisy.

Dlaczego wersja 9.3.1. w zasadzie nie została zmieniona a było ostatnio czerwono? Dlatego, że przedostatnio nie było czerwono w wersji 9.2.1. ???? a obydwie one różnią się od siebie właściwie tylko dołączonymi &quot;dodatkami&quot;.
Oprócz tego, wprowadzanie poprawek tylko dlatego, że nie podoba mi się kilkanaście meczów na czerwono byłoby działaniem pochopnym.

Komunikat &quot;remis&quot; oznacza, że jeśli gdzieś miałby paść remis to w tym właśnie spotkaniu jest on prawdopodobny bardziej niż w innym. I tylko tyle.


-----------
Niezmiennie istnieje do pobrania Algorytm 1.1.2. Wersja pełna i &quot;na zawsze&quot;. Szczegóły, w mojej sygnaturce.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
9.4.1.
30.11.2012 r.
Anglia Championship
Birmingham City - Middlesbrough FC bez remisu ✅, 50% możl.zwyc. niefaworyta (1) ✅, Gospodarz strzeli ✅, Gość strzeli ✅ (3:2) Od 0:1 do 3:2 ;)

Polska Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 1X ✅, 50% Gosp.strzeli, 50% Gość strzeli (2:2)
Edit: te osoby, które obstawiały zwycięstwo Jagi widzą, że podpórka się tutaj przydała ...
Austria 1. Division
SKN St. Pölten - First Vienna FC 1894 bez remisu ⛔, 50% możl. zwyc. niefaworyta (2), Gosp. raczej strzeli ✅, Gość 50%, raczej Over 2.5 ✅ (2:2) Mało brakło. Do 85 min. było 1:2 ...
Francja Ligue 2
FC Nantes - Chamois Niort FC bez remisu ⛔, 50% możl.zwyc. niefaworyta (2), Gosp. strzeli ⛔, Gość 50% (0:0) Ten mecz zupełnie nie &quot;wyszedł&quot; :-(

Rumunia Liga I
CS Concordia Chiajna - Steaua Bucuresti bez remisu ✅, 50% możl. zwyc. niefaworyta (1), Gosp. raczej strzeli ⛔, Gość raczej strzeli ✅ (0:6) Pewnie nie mogło być inaczej. Są granice &quot;szaleństwa&quot; ale program nie rozpatruje meczów pod względem klasy piłkarskiej drużyny ...

Dania Superliga
AC Horsens - Sonderjyske bez remisu ✅, 50% możl.zwyc. niefaworyta (2) ✅, Gosp. raczej strzeli ✅, Gość 50%, Over 2.5 ✅ (1:3)

Holandia Eerste Divisie
Fortuna Sittard - FC Eindhoven bez remisu ⛔, 50% możl. zwyc. niefaworyta (2), Gosp. raczej strzeli ✅, Gość 50% (1:1)
Go Ahead Eagles - FC Emmen raczej 1 ✅, Gosp. strzeli ✅, Gość 50% (2:1)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Yar000;3220663][...]
AC Horsens - Sonderjyske[....] 50% możl.zwyc. niefaworyta (2), [...]
Aktualnie 0:2.
I dlatego polecam grę przeciw faworytom. Zresztą, nie ja jeden.
(W tym przypadku, kurs np. 3.40.)
Edit: tu zakończyło się ok.
Jeśli ktoś postawił na
(niefaworyta) First Vienna FC 1894 to cały czas ma teoretyczne szanse nawet na kurs 8.00. Obecny wynik to 1:1.
Edit: niestety ... Niemniej, szczęście było na wyciągniecie ręki. Na 5 min. przed zakończeniem było jeszcze 1:2 a więc &quot;trop&quot; był dobry ;)
Jeszcze raz podkreślę, że nie koloruję (nie oznaczam plusikami czy minusikami) 50% możliwości Gospodarz strzeli/Gość strzeli bo to jednak trochę &quot;na dwoje babka wróżyła&quot; ... choć byłoby zielono. W przypadku 50% możliwości wygranej spotkania przez niefaworyta oznaczałem ten fakt na zielono. Mam wrażenie (?), że w przypadku gdy istnieje prawdopodobieństwo, iż wygrać może ktoś, kto raczej wygrać &quot;nie powinien&quot;, 50% to jest duża szansa. Jeśli niefaworyt przegra, nie oznaczam tego na czerwono bo przegrana niefaworyta niespodzianką nie będzie ale elementem mocno wkalkulowanym w mecz.
------
Podsumowanie podanych na dzisiaj prognoz:

byłem w trakcie podsumowania ale pokasowała mi się część. Kto chce to sobie podsumuje ???? . Każdy widzi to samo co ja.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Natomiast w ogóle, od zapoczątkowania w Algorytmie pewnych zmian (od posta 1612), program trafił 6 typów Over a nie trafił 2. Jestem z tego względnie zadowolony. (Zresztą, Algorytm 1.1.2 też sobie dobrze radzi z overami).
Prawdopodobnie wywalę z programu typy underowe.
Trafił też 6 razy przegraną faworyta, na 9 możliwych wskazań.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Sorry, bo mecz już trwa, ale sprawdzę go bo mi wyszło, że możliwy remis (oprócz tego 1X, Gosp. strzeli, Gość 50%):
2.Anglia
Millwall-Charlton
Edit: faktycznie remis, 0:0. ✅
Typem &quot;wiodącym&quot; dla tej prognozy był oczywiście 1X a komunikat &quot;remis&quot; oznacza tyle, że w tym meczu bardziej niż w innych istniało prawdopodobieństwo wyniku remisowego.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Zapytam tutaj... Wie ktoś może w jaki sposób vitisport oblicza formę w tym indexie calym? Przykład z dzisiaj to NBA: Philladelphia-Minesota. Piszę, że obliczają na podstawie ostatnich 6 meczy obu ekip. Ale zarówno patrząc na bilans win/lost jak i samych zdobytych punktów to w ostatnich 6 meczach to Philla jest lepsza a oni obliczyli to odwrotnie...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zapytam tutaj... Wie ktoś może w jaki sposób vitisport oblicza formę w tym indexie calym? Przykład z dzisiaj to NBA: Philladelphia-Minesota. Piszę, że obliczają na podstawie ostatnich 6 meczy obu ekip. Ale zarówno patrząc na bilans win/lost jak i samych zdobytych punktów to w ostatnich 6 meczach to Philla jest lepsza a oni obliczyli to odwrotnie...
Myślę, że to jest pytanie do zespołu Vitisport.
Sądzę więc, że nie uzyskasz tutaj takiej odpowiedzi. Nie uzyskasz też odpowiedzi na potencjalne pytanie domyślne, a mianowicie: w jaki sposób w prezentowanych tu algorytmach obliczana jest forma czy siła drużyn?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zostało jeszcze dzisiaj parę meczów piłki nożnej do &quot;rozegrania&quot;.

Jeśli ktoś chce skorzystać z (&quot;wypadkowej&quot;) typów algorytmów
przeciwko faworytowi spotkania
oraz Over 2.5 to proszę:
Hiszpania Segunda Division
CD Xerez - Girona FC 1X/prawdopodobny X (0:2) ⛔

Hiszpania Segunda B Grupa 2

Pena Sport - SD Logrones 1X/ryzykowne 1 (2:0) ✅

Hiszpania Segunda B Grupa 4
Arroyo CP - CD San Fernando 1X/prawdopodobny X (0:0) ✅
La Roda CF - UD Almeria B 1X/ryzykowne 1 a do tego dorzucę Over 2.5 (0:2) ⛔

Belgia Pro League
KRC Genk - Lierse SK Over 2.5 (4:1) ✅

Rumunia Liga I
CFR Cluj - FC Ceahlaul Piatra Neamt X2 ryzykowne (... no ale kursy gigantyczne ???? ) (3:2) ⛔ Chyba blisko remisu ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Podsumowując ostatnio przedstawione - w postach 1639 i 1640 - spotkania:
typy przeciwko faworytowi: 3 trafione/3 nietrafione,
typy Over 2.5: 1 trafiony/2 nietrafione,

Jeśli chciałbym uściślić i wyodrębnić wskazania na &quot;prawdopodobny remis&quot; to:
1 trafiony/2 nietrafione.

/Przypomnę, że np. ostatnio, w poscie
#1636 program również trafił remis określony tam jako &quot;możliwy remis&quot;/.

Nie muszę mówić, że w przypadku remisów, trafienia np. 2 na 3 możliwe to prawdopodobny kilkusetzłotowy zysk grając single przykładową stawką 100 zł. W przypadku trafienia 1 remisu z 3 możliwych, bardzo prawdopodobny jest zwrot nakładu.
W przypadku prognoz oznaczających zwycięstwo niefaworyta, bardzo często jest podobnie a nawet &quot;wystarcza&quot; jeszcze mniej trafień, z uwagi na [również jak w remisach] wysokie kursy.
---
&quot;Kursy nie grają&quot; ale miło trafić te wysokie ???? .
/Kursów odnośnie ww. spotkań mi się nie chcę sprawdzać. Każdy ma rączki, i głowę na karku/.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a od tego momentu nastąpi &quot;pordóż sentymentalna&quot;. Powrót do Algorytmu z początków jego postaci ponieważ trochę więcej &quot;wiem&quot; niż wtedy.
Prognozy w postaci: 1, 2, X2, 1X, raczej 1, raczej 2.
Jednym słowem, program w wersji &quot;retro&quot; ????
Ustają z mojej strony na czas nieokreślony, prace nad programem o przyporządkowanym (ostatnio) numerze 9.4.1.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W zw. z powyższym,
z Algorytmu &quot;retro&quot;:
18.12.2012 r.
Anglia Southern League Premier (Amatorzy, ale &quot;jak się nie ma co się lubi ...&quot;)

Bashley FC - Hitchin Town 1 (0:1) ⛔

Francja Ligue 2

Chamois Niort FC - CS Sedan Ardennes raczej 1 (1:3) ⛔
 
Do góry Bottom