>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I znowu w tym momencie,
podziękowania z mojej strony tym razem w kierunku Arek68 za przekazanie [również mnie], opracowania statystyk własnych a dotyczących prognoz algorytmu.
Jest to wkład pracy Arka w rozwój programu. [I kolejne zaangażowanie się w projekt, po etapie prowadzenia statystyk podczas pojedynku &quot;Człowiek - Algorytm].
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Koledzy dajcie znać kto sprawdza Algorytmem swoje ligi i wysyła do pozostałych a kto z braku czasu pasuje. Są inni chętni i mogą wasze ligi sprawdzać.
Panowie, powiedzmy sobie szczerze, regularnie algorytm sprawdzają jawor, Arek i ja (powyższe posty jako odpowiedź na pytanie Arka, nikt poza nami nie odpisał). Rozumiem, że ktoś pracuje, że ktoś się uczy, że są sytuacje ważniejsze niż wysłanie typów kilku osobom z forum, że czasami się nie chce, że ma się grypę itp ale w takim razie trzeba powiedzieć: sorry nie mam czasu na to, życzę powodzenia, róbcie to dalej beze mnie.
 
J 4

jawor5

Użytkownik
Panowie, powiedzmy sobie szczerze, regularnie algorytm sprawdzają jawor, Arek i ja (powyższe posty jako odpowiedź na pytanie Arka, nikt poza nami nie odpisał). Rozumiem, że ktoś pracuje, że ktoś się uczy, że są sytuacje ważniejsze niż wysłanie typów kilku osobom z forum, że czasami się nie chce, że ma się grypę itp ale w takim razie trzeba powiedzieć: sorry nie mam czasu na to, życzę powodzenia, róbcie to dalej beze mnie.

W 100% popieram panie Bender :)
 
B 34

bsg

Użytkownik
Chciałem przeprosić za ostatnią nieaktywność już nadrabiam drużyno:
Argentyna:
Boca Juniors - San Lorenzo 1 Gospodarze strzelą 1.1.2 1 over-
Brazylia :
Cruzeiro - Santos[color= &quot;darkorchid]x2 ! over 2/5 3/5 ! goście strzelą[/color]
Izrael:
M. Tel Aviv - Hapoel Ramat Gan 1 gospodarze strzelą 1.1.2 over-
Urugwaj:
Club Nacional - River Plate 1 gospodarze strzelą gośćie strzelą ! 1.1.2 over-
Ostatnio nie było moich lig a później niestety pracowałem i nie było za bardzo czasu będę się starał wykonywać robote na tyle sumiennie na ile starczy mi czasu wielkie sorka . ( Podałem typy na dziś)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zaniedługo nastąpi kolejna wersja programu. Nie będzie komunikatu b.d. [brak danych] ponieważ uznałem go za nic nie wnoszący. Jeśli program nie wygeneruje prognozy to po prostu jej nie wygeneruje i jej nie będzie.
Ponadto, kolejna próba zmierzenia się z underami/overami.
Wyrzuciłem z zapisu [z zapisu całego Algorytmu] wszelkie typy &quot;ryzykowne&quot;. I tak prawdopodobnie te wszelkie prognozy z wykrzyknikami [czyli ryzykowne] traktowane są tak, jakby były bez wykrzykników [bo trudno nawet gdy jest wykrzyknik, obstawiać przeciwko :grin:].
Skupiłem się więc na tym co program &quot;firmuje&quot;. Jeśli tego nie &quot;firmuje&quot; to tego nie będzie. Niestety, jak to bywa przy podobnych cięciach, program będzie generował mniej prognoz.
Skonkretyzowałem też, uściśliłem jakby bardziej, typy na Gospodarz strzeli/Gość strzeli. Pojawią się też w tej opcji [Gospodarz strzeli/Gość strzeli] prognozy oznaczone jako &quot;50/50&quot; czyli pół na pół. Mógłbym i tu pozostawić puste okienko ale ostatecznie będzie to komunikat właśnie taki, bo 50% niepewności to nie to samo co np. 70% czy 80% niepewności :grin:.
Wszelkie typy wygenerowane, a co do których mam jakieś obiekcje, będą oznaczone jako w przybliżeniu [&quot;~&quot;] czyli typy, które &quot;raczej&quot; wystąpią. Z tym, że nie na pewno ;). Jednak nie można powiedzieć, że są to typy ryzykowne takie, jak oznaczane dotychczas wykrzyknikiem.
W &quot;prognozie podstawowej, podwójnej szansie&quot; dokonałem zmian niewielkich, prawie kosmetycznych.
W jednym przypadku, zdecydowałem się na opcję &quot;12&quot; [bez remisów] zmienić na &quot;raczej&quot; [&quot;~&quot;] 1. Zajmę się niebawem i pozostałymi typami, co do których mam obiekcje a powinny wg mnie zostać oznaczone jako &quot;raczej&quot; [&quot;~&quot;].
Dodałem też jeszcze jedną możliwość wystąpienia typu&quot;12&quot; [bez remisu].

***

Wiem, że pracujecie na dotychczas niezmienianym przeze mnie zapisie &quot;prognozy podstawowej, podwójnej szansy&quot; [i moje zmiany mogą Wam zaburzyć dotychczasową terminologię/symbolikę] ale cały czas jeszcze ją macie niezmienioną w dotychczasowych wersjach Algorytmu.
Skoro to ma się rozwijać, to muszę zmiany wprowadzać.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Program w wersji 9.2.0.
Sprawdzę na dziś meczyk. Z terminologią dla &quot;niewtajemniczonych&quot;, żeby był jasny przekaz.
13.11.2012 r.
Anglia Southern League Premie
AFC Totton - Hitchin Town Typ raczej 1 ⛔, over 2.5 ✅, Gospodarz strzeli bramkę ✅, Gość raczej strzeli bramkę ✅.
Edit: wynik, 2:2
Ponieważ to było &quot;raczej&quot; a nie na pewno ;) [typ &quot;1&quot;] więc ww. prognozę uznaję za zadowalającą.
Wszedł m.in. over, z czego się cieszę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
a jak można zdobyć ten program?
Program w starej jego wersji można otrzymać w oparciu o informacje znajdujące się w profilu &quot;O mnie&quot;. Bez jakichkolwiek ograniczeń i pełną jego wersję.
Program ten nie posiada funkcji o jakich była mowa choćby i bezpośrednio powyżej a jeśli jakieś z ww. posiada, to w oparciu o zupełnie inny algorytm.
Nowego programu nie można &quot;zdobyć&quot;.
Jeśli [współ]pracujesz z Kolegami, którzy zorganizowali się w wątku w celu wymiany typami przyporządkowanymi do konkretnych lig, otrzymasz niezbędny do tej współpracy program w najnowszej wersji.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Program, wersja 9.2.0.
Może ta prognoza przyda się Obserwatorom.
Sprawdzałem w poszukiwaniu underów/overów ale ich niewiele ...

[Jeśli niechcący wpisałem/wklepywałem tutaj i te typy, nad którymi równocześnie pracowali Koledzy, którzy podzielili się ligami a przesyłają swoje prognozy i do mnie, to sorry, tak wyszło,
bo w przypływie chwili te poniżej &quot;wklepałem&quot; niezależnie od Waszej pracy].

Więcej na dziś nie podaję bo idę spać ????

17.11.2012 r.
Anglia Premier League
Norwich City - Manchester United Typ 12 ✅, Gospodarz raczej strzeli ✅, Gość strzeli ⛔ [Gość nie strzelił ale ... czy ktoś uważałby przed tym meczem inaczej niż Algorytm? ;)] (1:0)

Anglia Championship
Bolton Wanderers - Barnsley FC Typ raczej 1 ⛔, Gospodarz strzeli ✅, Gość 50/50 (1:1)

Anglia League One
Colchester United - Bury FC Typ raczej 1 ✅, Gospodarz strzeli ✅, Gość raczej strzeli ⛔ (2:0)
Crawley Town - Walsall FC Typ raczej 1 ⛔, Gospodarz raczej strzeli ✅, Gość raczej nie strzeli ⛔ (2:2)
Swindon Town - Yeovil Town Typ raczej 1 ✅, Gospodarz strzeli ✅, Gość 50/50 (4:1)

Anglia League Two
Bradford City - Exeter City Typ 1X ⛔, Gospodarz strzeli ⛔, Gość 50/50 (0:1)
Fleetwood Town - Plymouth Argyle Typ raczej 1 ✅, Gospodarz raczej strzeli ✅, Gość raczej nie strzeli ✅ (3:0)
Gillingham FC - Morecambe FC Typ 12 ✅, Gospodarz strzeli ✅, Gość 50/50 (2:1)
Northampton Town - Wycombe Wanderers Typ 1 ✅, Gospodarz raczej strzeli ✅, Gość raczej nie strzeli ⛔ (3:1)

Polska Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce Typ raczej 1 ⛔, Gospodarz strzeli ⛔, Gość 50/50 (0:0)

Francja Ligue 1
Paris Saint Germain - FC Stade Rennes Typ 1 ⛔, Gospodarz strzeli ✅, Gość raczej strzeli ✅ (1:2)
AC Ajaccio - FC Sochaux Typ raczej 1 ⛔, Gospodarz strzeli ⛔, Gość raczej strzeli ✅ (0:1)

Hiszpania Primera Division
CF Valencia - RCD Espanyol Barcelona Typ raczej 1 ✅, Gospodarz strzeli ✅, Gość raczej strzeli ✅ (2:1)
Real Madrid - Athletic Bilbao Typ X2 [ Niezłe :grin:] ⛔, Gospodarz strzeli ✅, Gość strzeli ✅ (5:1) Stało się, co miało się stać ...

Niemcy 1. Bundesliga
Borussia Dortmund - SPVGG Greuther Fürth Typ 1 ✅, Under 2.5 ⛔, Gospodarz raczej strzeli ✅, Gość raczej nie strzeli ⛔ (3:1)
Eintracht Frankfurt - FC Augsburg Typ 1 ✅, Gospodarz strzeli ✅, Gość 50/50 (4:2)

Białoruś Vysshaya League
FC Minsk - FC Brest Typ 1 ⛔, Over 2.5 ⛔, Gospodarz raczej strzeli ⛔, Gość Raczej nie strzeli ✅ (0:0)

Słowacja Superliga
MFK Ruzomberok - MSK Zilina Typ 12 ✅, Gospodarz raczej strzeli ✅, Gość strzeli ⛔ (1:0)
AS Trencin - FC Spartak Trnava Typ 1 ✅, Over 2.5 ✅, Gospodarz strzeli ✅, Gość 50/50 (6:0)

Czechy Gambrinus Liga

FC Slovan Liberec - FC Viktoria Plzen Typ 12 ✅, Gospodarz raczej strzeli ✅, Gość strzeli ✅ (1:2)
AC Sparta Praha - FK Teplice Typ raczej 1 ✅, Gospodarz strzeli ✅, Gość 50/50 (1:0)

Włochy Serie B
Empoli FC - US Grosseto Typ 1 ✅, Over 2,5 ✅, Gospodarz strzeli ✅, Gość 50/50 (3:2)
Modena FC - Ascoli Calcio 1898 Typ raczej 1 ⛔, Gospodarz raczej strzeli ✅, Gość raczej nie strzeli ⛔ (1:1)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Program, wersja 9.2.0.
[....]
Sprawdzałem w poszukiwaniu underów/overów ale ich niewiele ...

[...]
Overy, tak sobie ... Zbyt mało ich, aby coś więcej powiedzieć ...
W ogóle, zbyt &quot;kolorowo&quot; jest powyżej. Nie podoba mi się to :;/:


(Gdyby w ww. typach 1X2 określonych jako &quot;raczej&quot; były podpórki remisowe to mniej by to wszystko &quot;bolało&quot;.
I chyba tak właśnie zrobię.)
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Overy, tak sobie ... Zbyt mało ich, aby coś więcej powiedzieć ...

W ogóle, zbyt &quot;kolorowo&quot; jest powyżej. Nie podoba mi się to :;/:




(Gdyby w ww. typach 1X2 określonych jako &quot;raczej&quot; były podpórki remisowe to mniej by to wszystko &quot;bolało&quot;.
I chyba tak właśnie zrobię.)
Ciekaw jestem, przy założeniu znaczącej istotności danych wejściowych stosowanych w algorytmie, jaki byłby efekt jakby tą bazę zapiąć do sieci neuronowej.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ciekaw jestem, przy założeniu znaczącej istotności danych wejściowych stosowanych w algorytmie, jaki byłby efekt jakby tą bazę zapiąć do sieci neuronowej.
Trudno mi się do tego odnieść. Nie znam się bowiem niestety, na sieciach neuronowych. To jest matematyka z tych &quot;wyższych&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Program Multi-Typer, wersja 9.2.1. Beta.
---------------------------------------
Witam ponownie.
Użytkownicy programu, którzy realnie wymieniają się prognozami [podział na ligi] otrzymali właśnie tę ww. wersję.
I taka formuła zostanie zachowana, a konkretnie: grono to nie zostanie powiększone. Dlaczego? Policzcie się może, ilu z Was deklarowało współpracę z pozostałymi Kolegami, w zakresie podziału na ligi i/lub zadawało pytania o program?
Mnie realnie to jest ganz egal, czy Wy współpracujecie czy nie, bo prace nad programem trwają niezależnie od tego co dzieje się w wątku ale na miejscu Kolegów współpracujących ze sobą w celu wymiany doświadczeń z zakresu lig Świata, mógłbym się wkur ... ić. I to tyle w tym temacie.
W związku z prośbą Arka o załączenie do arkusza, również i wersji 9.0.1. w celach porównawczych, plik który otrzymaliście zawiera też wersję 9.0.1.
Ponieważ tuż po starcie zauważycie, że przy identycznych danych wejściowych, program w najnowszej wersji generuje prognozę inną niż w wersji 9.0.1. spieszę wytłumaczyć, że jest to wynik poprawek właśnie. Czy ten wynik jest bardziej trafny niż w wersji 9.0.1? Nie wiem jak będzie w &quot;realu&quot;. Decyzje podjąłem na podstawie obserwacji czyli na podstawie obecnej bazy danych.

Niestety, program w wersji najnowszej generował będzie o wiele więcej typów dwudrogowych niż do tej pory.
Takie uroki &quot;aktualizacji&quot; ;) i poprawek. Są tego minusy ale pewnie znajdą się i plusy.
***

Apel do Użytkowników, którzy nadal/i jeśli chcą abym ich typy ujmował w bazie, na podstawie której wprowadzam ewentualne poprawki do Algorytmu:

przesyłajcie mi jeśli możecie, dane wejściowe [przyporządkowane do konkretnego spotkania] w takiej postaci jak to robiliście do tej pory [w tym: z info o liczbie zespołów w danej lidze] ale wraz z realnym wynikiem jaki padł w tym spotkaniu.
Zaoszczędzi mi to przeskakiwania po tabelach i podsumowaniach kolejek ligowych a więc i czasu.
Prognozami się wymieniajcie a mnie pozostawcie raczej sytuację już pomeczową czyli z wynikiem spotkania.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ????


-------------------------------------------------------------------------
Przypominam, że bez jakichkolwiek ograniczeń i w pełnej wersji,
jest cały czas do pobrania Algorytm 1.1.2. O szczegółach mówi info w mojej sygnaturce.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Może dobrze by było żebyśmy znormalizowali swoje arkusze do jednego czytelnego szablonu i tyko nim się wymieniali wtedy wszystko będzie łatwiej i czytelnie.
Pzdr. Arek
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
...a tak wrzuciłem i idę spać ????

23.11.2012 r.
Francja Ligue 2
Chamois Niort FC - LB Chateauroux Gospodarz strzeli ✅, Gość strzeli ✅
Le Mans UC 72 - EA Guingamp typ: 12 ✅, Gospodarz raczej strzeli ⛔, Gość raczej strzeli ✅ (0:2)
Olympique Nimes - RC Lens typ: 12 ✅ , Gospodarz raczej strzeli ✅, Gość raczej strzeli ✅ (1:2)

Niemcy 2. Bundesliga
SC Paderborn 07 - Dynamo Dresden typ: raczej 1 ⛔, Gospodarz strzeli ✅, Gość 50/50 (2:2)
 
Do góry Bottom