>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Algorytm - próby.

B 34

bsg

Użytkownik
Z racji tego że reszta funkcji jest testowa podaje tylko te pewne z 8.0.0 i tak:
Na dziś:
Izrael:
H. Tel Aviv - M. Haifa 8.0.0 12
Na jutro:
Brazylia 2:
Atletico-PR - Guarani 8.0.0 1x
CRB - Vitoria 1.1.2 anty 2R
Goias - ASA 8.0.0 12
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Z racji tego że reszta funkcji jest testowa podaje tylko te pewne z 8.0.0 i tak:
Na dziś:
Izrael:
H. Tel Aviv - M. Haifa 8.0.0 12
[...]
Goias - ASA 8.0.0 12
... Czyli spokojnie można podać przy tym i over (zapewne &quot;wyświetlił&quot; się równolegle z typami bez remisów) tak jak w przypadku 2.1.0. ... To pozostało bez zmian.
Jeśli się równolegle nie wyświetliły overy tzn., że ja coś pomyliłem ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
U mnie bez problemów.
... a w ogóle celowość wkomponowania tych nowych funkcji? Wyszedłem z założenia, że prawdopodobnie można znaleźć buki, gdzie jest opcja &quot;1 drużyna strzeli bramkę/2 drużyna strzeli bramkę, obydwie drużyny strzelą bramkę&quot; ;)
Np. jutro [typy]:
2. Anglia
Wolverh.-Bolton
1.drużyna strz.gola [1.22] ✅
2.drużyna strz.gola [1.36] ✅
obie drużyny strz.gola [1.65] ✅

3. Anglia
Shef.Utd.-Walsall
1.drużyna strz.gola [1.13] ✅
2.drużyna strz.gola [1.55] ⛔
obie drużyny strz.gola [1.75] ⛔


4. Anglia
Chesterfield-Fleetwood
1.drużyna strz.gola [1.27] ✅
2.drużyna strz.gola [1.29] ✅
obie drużyny strz.gola [1.68] ✅

Itp., itd. ...
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
... a w ogóle celowość wkomponowania tych nowych funkcji?
Każdy nowy element wkomponowany w algorytm, który daje odpowiednie rezultaty jest moim zdaniem celowy. Myślę, że dobrze się stało, że poszedłeś w tę stronę a odrzuciłeś typowanie dokładnych wyników. Dlaczego? Bo skoro overy się w jakimś stopniu sprawdzają to typowanie BTS albo czy gospodarz/gość strzeli jest z tym związane. Nie można zagrać na jednym kuponie takiej kombinacji dotyczącej jednego meczu
1.będzie over 2,5
2. gospodarz strzeli
3. gość strzeli
4. obie strzelą
ale jeżeli padnie już ten over to rośnie szansa na to, że pozostałe zdarzenia również zaistnieją. I w drugą stronę, może wejść typ na gospodarz strzeli - tak, gość strzeli - tak a over może nie wejść bo padnie dość popularny wynik 1:1. Tak więc trzeba po pierwsze zbadać skuteczność, a po drugie ustalić system przy którym takie typowanie dałoby najlepsze rezultaty.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ciekawi mnie i pewnie nie tylko mnie ???? w &quot;nowym&quot; programie, czy overy sprawdzać się będą dobrze, nie tylko przy okazji wystąpienia typów bez remisu (równolegle z nimi) ...
 
A 12

arek68

Użytkownik
No to Angole na pierwszy ogień w wersji.. 8..
Middlesbrough - Hull X2 over TT
Cardiff - Watford 1 over TT
Stevenage- Portsmouth 1X under 1T
Notts County - Bournemouth 1 under 1T
Crewe - Swindon X2 over 2T
Staines Town - Truro 1X over TT
Altrincham - Workington 1
Southend - Aldershot 1 under 1T
Northampton - Bradford X2 over 2T
Chesterfield - Fleetwood 1 over TT
Cheltenham - Plymouth 1 under 1T
TT - obie gol; 1T - gosp. gol i 2T goście gol..
Powodzenia..
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
No to Angole na pierwszy ogień w wersji.. 8..
[...]
Nie wygląda to za dobrze. Zwłaszcza undery :-(
Czas na &quot;przykręcenie śruby&quot;. Robię kolejną poprawkę.
Natomiast opcja, &quot;która drużyna strzeli bramkę&quot; wydaje się być ok.:
[...]
Middlesbrough - Hull TT ✅⛔
Cardiff - Watford TT ✅✅
Stevenage- Portsmouth 1T ✅
Notts County - Bournemouth 1T ✅
Crewe - Swindon 2T ✅
Staines Town - Truro TT ✅⛔
Altrincham - Workington brak prognozy
Southend - Aldershot 1T ✅
Northampton - Bradford 2T ✅
Chesterfield - Fleetwood TT ✅✅
Cheltenham - Plymouth 1T ✅
TT - obie gol; 1T - gosp. gol i 2T goście gol..
[...]
----
Edit:
Program po poprawce powędrował na Wasze emaile.
[N.b., nie mam emaila do Harash&#39;a. Nie wiem Koledzy, czy nadal jest aktywny w Waszej grupie testującej ligi ale jeśli tak i macie Jego email, to podeślijcie proszę Harash&#39;owi program].
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
----
Edit:
Program po poprawce powędrował na Wasze emaile.
[...]
Sytuacja jest, jak to często bywa w przypadku tych algorytmów, dynamiczna ;)
W dzisiejszą polską noc, popracowałem nad underami/overami.
I znowu w najbliższych dniach będzie można się spodziewać jeszcze nowszej wersji programu.
To będzie na tyle istotna modyfikacja, że Algorytm oznaczę jako 9.0.0.
To będzie całkiem nowy zapis underów/overów.
[Muszę algorytmy oznaczać &quot;wersjami&quot; bo w innym wypadku pogubiłbym się w tym wszystkim].
Underów/overów [prognoz] będzie mniej chyba, ale wydaje mi się, że będą to bardziej trafione typy.
Trzon algorytmu pozostaje be zmian, tak więc testujcie bez obaw.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Koledzy z &quot;Drużyny Algorytmu&quot; ???? proponuję żebyśmy ze swoich typów na dany dzień wybrali jeden ( kurs powyżej 1,5) i stworzymy kupon w ramach eksperymentu &quot; Algorytm + Człowiek&quot; Jest nas już teraz 6.
Będą to 2 kupony jeden AKO i System 3 z 6 lub inny wszystko zależy od was. Na 30 minut przed pierwszym meczem podam je w wątku i sprawdzimy jak nam idzie współpraca z Algorytmem. Poprowadzę statystykę itd..
Co o tym myślicie ?
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Sytuacja jest, jak to często bywa w przypadku tych algorytmów, dynamiczna ;)

W dzisiejszą polską noc, popracowałem nad underami/overami.
I znowu w najbliższych dniach będzie można się spodziewać jeszcze nowszej wersji programu.

To będzie na tyle istotna modyfikacja, że Algorytm oznaczę jako 9.0.0.
To będzie całkiem nowy zapis underów/overów.
[Muszę algorytmy oznaczać &quot;wersjami&quot; bo w innym wypadku pogubiłbym się w tym wszystkim].

Underów/overów [prognoz] będzie mniej chyba, ale wydaje mi się, że będą to bardziej trafione typy.
Trzon algorytmu pozostaje be zmian, tak więc testujcie bez obaw.
Jeśli mogę Ci coś Yar000 podpowiedzieć, to staraj się nie robić modyfikacji pod wpływem chwili, czy jakiejś serii. Wiem, że masz bazowe rekordy danych, na których stworzyłeś algorytm, ale jeżeli chcesz coś modyfikować to warto pamiętać o reprezentatywności próby/zbioru. Powiedzmy sobie obserwacje z przekroju danej ligi, od 8-10 kolejki do 4-5 od końca są najbardziej obiektywne.

Tak na marginesie, nie wiem jak się umówiłeś z Kolegami, którzy testują, ale niezwykle cenne byłoby, jakby Ci robili kopię z takich symulacji (tj. mecz + dane wejściowe dla każdego meczu do algorytmu). Dzięki takim danym z przekroju całych sezonów można wyciągać poprawne wnioski, innymi słowy możesz wówczas skutecznie rozwijać/korygować algorytm (sam test z wynikiem czy był plus czy minus niewiele Ci daje). Natomiast napływ nawet kilkuset meczy z 2-3 tygodni, nawet z całego świata, może nie być pełnym obrazem jakiejś prawidłowości.

Pozdrawiam
ziz99
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=ziz99;3146990]Jeśli mogę Ci coś Yar000 podpowiedzieć, to staraj się nie robić modyfikacji pod wpływem chwili, czy jakiejś serii. [...]
Ziz99 dzięki za podpowiedź.
Spokojnie, modyfikuję tylko dodatkowe moduły, podstawa algorytmu [typy &quot;tradycyjne&quot;] jest tak jak była. nienaruszona.
Pracując nad overami, czułem, że walę głową w mur. Teraz znalazłem chyba coś lepszego, stąd ta modyfikacja.

[...] Tak na marginesie, nie wiem jak się umówiłeś z Kolegami, którzy testują, ale niezwykle cenne byłoby, jakby Ci robili kopię z takich symulacji (tj. mecz + dane wejściowe dla każdego meczu do algorytmu). [...]
100% racji.
Nie chciałem zawracać Kolegom głowy :grin:
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Pracującej nad &quot;ligami&quot; grupie Osób, przesłałem kolejną wersję programu w wersji beta.
[Innego, przypominam, niż ogolnodostępny program Multi-Typer 1.1.2.].

Zasadnicza część, którą testujecie pozostaje jak już wcześniej wspominałem, po staremu. Jeśli w tej &quot;starszej części&quot; ukaże się wynik &quot;12&quot; czyli bez remisu, to w domyśle należy patrząc &quot;po staremu&quot; uznać, że jest to równocześnie typ overowy. Patrząc &quot;po staremu&quot; czyli na tę część, którą do tej pory podjęliście się testować aby zoptymalizować typowanie w kontekście lig Świata.
W &quot;nowej części&quot;,
naprawdę polecam bardzo uważać na wykrzykniki [czyli typy ryzykowne].

Ta &quot;nowa część&quot; nie jest w praktyce zweryfikowana, a jeśli miałbym &quot;ufać&quot; jakimś jej prognozom to takim, BEZ wykrzyknika.

W &quot;nowej części&quot; doprecyzowałem w zapisie algorytmu, trochę kwestie związane ze strzeleniem gola przez Zespoły a przede wszystkim w inny niż dotychczas sposób podszedłem do sprawy underów i overów.
Czy w sposób słuszny, to się dopiero okaże.
Ponieważ kwestia &quot;nowego&quot; patrzenia na sprawę underów i overów NIE jest zależna od tego co się dzieje w &quot;starszej części&quot;, tak więc może zaistnieć kolizja prognoz underowych i overowych ze &quot;starszej części&quot; [czyli są wtedy overy gdy &quot;12&quot;] i z &quot;części nowej&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Reasumując, program w najnowszej &quot;wersji&quot; posiada obecnie następujące funkcje:
prognoza podstawowa i podwójna szansa [1, 2, 1X, X2, 12], Under [poniżej 2.5, poniżej 1.5] /Over [powyżej 2.5], Gospodarze lub Goście/Gospodarze i Goście strzelą bramkę.
--------

Sprawdzę tylko &quot;nowe&quot; undery/overy:

26.10.2012 r.
1. Brazylia [dziś w nocy]
Santos-Naut. Recife under2.5 ✅ [0:0]
UWAGA: w tym momencie jeszcze, podczas trwania meczu, te Osoby. które posiadają program mogą to potwierdzić: nastąpiła pomyłka. Program podał under 2.5 a nie over. I w tym momencie to poprawiam.

Rosja 1.Division
FK Yenisey - Ural Ekaterinburg over 2.5 ⛔ [0:1]

Argentyna Primera B Nacional

Ferro Carril Oeste - Gimnasia Y Esgrima La Plata under 2.5 ✅ [0:1]


1. Kolumbia
[dziś w nocy]
Uznałem ostatecznie, że typ ligi kolumbijskiej jest poza zakresem działania programu.
Określenia obecnej tabeli ligowej jako &quot;Podsumowanie&quot; albo &quot;Liga Postobon II&quot;
utwierdzilo mnie w przekonaniu, że nie jest to w tym momencie już tabela &quot;tradycyjna&quot; ...
Typ w spotkaniu Tolima-Millonarios uważam za niebyły.



1. Chorwacja

Lok.Zagrzeb-Zapresic over 2.5 j.w. typ b. ryzykowny ✅ [2:3]

Austria 1. Division

KSV 1919 - TSV Hartberg under 1.5 j.w. typ b. ryzykowny ⛔ [1:2]

Francja Ligue 2

SCO Angers - LB Chateauroux over 2.5 j.w. typ b. ryzykowny ⛔ [1:0]

Holandia Eerste Divisie

Cambuur Leeuwarden - MVV Maastricht over 2.5 j.w. typ b. ryzykowny ✅ [1:3]

Norwegia Eliteserien

FK Haugesund - Strömsgodset over 2.5 j.w. typ b. ryzykowny ✅ [2:3]

Rosja Premier League

Kuban Krasnodar - FK Rostov over 2.5 j.w. typ b. ryzykowny ⛔ [1:0]
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
26.10.2012 r.
1. Brazylia [dziś w nocy]
Santos-Naut. Recife under2.5 UWAGA: w tym momencie jeszcze, podczas trwania meczu, te Osoby. które posiadają program mogą to potwierdzić: nastąpiła pomyłka. Program podał under 2.5 a nie over. I w tym momencie to poprawiam.
[...]
Tak jak powyżej na czerwono ...
Być może pomyliłem Sport Recife z Nautico Recife [nazwy] a być może patrząc na typ bez remisu, który się ukazał, zasugerowałem się, że tak jak w &quot;starszej&quot; części, będzie równolegle over.
W każdym razie w &quot;nowszej części&quot; program typował w tym meczu under 2.5.
Jeśli ktoś z Obserwatorów zagrał błędny typ - sorry. Najlepiej samemu uruchomić program i prognozować, nie zdając się na to co ktoś napisze.
------
Edit:
oczywiście, że jest to dla mnie ważna sprawa jeśli mówimy o prognozowaniu. Program w nowej underowo overowej odsłonie, właśnie i w końcu trafił under 2.5.
Jeszcze jedna sprawa. Teraz zauważyłem, że gdzieniegdzie przy lidze kolumbijskiej Postobon - jest adnotacja &quot;Podsumowanie&quot;. Jeśli więc to jest coś w rodzaju Clausula, to typ Tolima-Millonarios over 2.5 oprócz tego, że b. ryzykowny - uznaję za nieważny.
Tak samo będzie z każdą inna prognozą Algorytmu, którą/jeśli niechcący odniosłem do jakichkolwiek PlayOff&#39;ów.
 
J 4

jawor5

Użytkownik
Każdy z kolegów testujących program oprócz harasha ma po 10 lig, więc żeby było sprawiedliwie też powinieneś wziąć 10. Takie jest moje zdanie. Harash tez powinien wziąć jeszcze brakujące 3 ligi.:) Co o tym myśli reszta kolegów z drużyny testerów?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bender7 91

bender7

Użytkownik
Nie mam zdania :p Ja teraz testuję ten algorytm 9.0.0 i 1.1.2 na lidze norweskiej 2012 od początku sezonu na danych archiwalnych. Nikt by nie miał pretensji gdyby kolega zrobił coś takiego i nam tu przedstawił. Ja robię tak (tabelka w Wordzie): data, drużyna A, miejsce w tabeli, liczba remisów, drużyna B, miejsce w tabeli, liczba remisów, wynik, typy algorytmu wersji 9.0.0 i typy algorytmu 1.1.2. Korzystam z http://www.statto.com, gdzie są tabele po każdym dniu meczowym. Ważne, żeby pisać te miejsca w tabeli i ilość remisów, by w kolejnych wersjach tylko sięgnąć po te dane i je wklepać do algorytmu zamiast kolejny raz przeszukiwać tabele.
 
Do góry Bottom