>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mogę powiedzieć tylko za siebie, jak ja obstawiam i nie będzie to wiążące. Każdy będzie miał pewnie swój sposob na optymalizację swojego własnego czasu wolnego oraz wybór najlepszych dla Siebie &quot;dogodności&quot;.

Odczekuję do późnego wieczorka/nocy (lub tylko do zakończenia spotkań w interesujacych mnie ligach) i kiedy już mam &quot;uformowane&quot; tabele w danym dniu bo spotkania w określonych ligach już się zakończyły, to wtedy wklepuję dane w Algorytm, prognozując na dzień kolejny.
Do tej pory to działało ;)
 
jackmort 0

jackmort

Użytkownik
Mam pytanie do autora, jest szansa na podzielenie się algorytmem w wersji źródłowej lub opisanie logiki z jakiej korzysta ? Czy może docelowo program ma być komercyjny ? nie używam Windowsa i nie mam go jak przetestować. Z góry dzięki za odpowiedź
 
jackmort 0

jackmort

Użytkownik
Arch Linux i Slackware. Fajnie by było stworzyć coś fajnego w temacie wspomagania typowania. Sam myślałem nad tym trochę i nawet napisałem coś niecoś ale to bardziej w ramach zabawy, gdyby tak połączyć kilka algorytmów efekty mogą być ciekawe.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=jackMort;3135432]Mam pytanie do autora, jest szansa na podzielenie się algorytmem w wersji źródłowej [...]
Nie ma takiej szansy.
[...] lub opisanie logiki z jakiej korzysta ?
Ogólna &quot;logika&quot; została opisana podczas prawie rocznego trwania niniejszego tematu. Nic więcej nie zostanie upublicznione.


[...] Z góry dzięki za odpowiedź
Bardzo proszę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Arch Linux i Slackware. Fajnie by było stworzyć coś fajnego w temacie wspomagania typowania. Sam myślałem nad tym trochę i nawet napisałem coś niecoś ale to bardziej w ramach zabawy, gdyby tak połączyć kilka algorytmów efekty mogą być ciekawe.
Mam inne zdanie na ten temat ????
Gdyby połączyć kilka algorytmów, gdzie każdy działa - z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością - na podstawie innych założeń to wyjdzie z tego ... zupełne nic.
 
jackmort 0

jackmort

Użytkownik
Gdyby połączyć kilka algorytmów, gdzie każdy działa - z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością - na podstawie innych założeń to wyjdzie z tego ... zupełne nic.
Chodziło mi bardziej o jakiś zbiór wynikowy typów wspólnych dla poszczególnych algorytmów.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Chodziło mi bardziej o jakiś zbiór wynikowy typów wspólnych dla poszczególnych algorytmów.
Jeśli chodzi o taką rzecz, to nie ma przecież problemu?
Każdy kto dysponuje takimi algorytmami, może tworzyć taki zbiór typów wspólnych a nawet publicznie takie typy wspólne zamieszczać.
Posiadasz program do prognozowania wyników meczów? Upublicznij program, porównuj prognozy.

--
Generalnie, sprawa wygląda tak:
posiadacie Panie/Panowie algorytm, który udostępniłem.
Reszta, jeśli chcecie coś ponadto, leży w Waszych głowach i rękach. Powtarzać to będę aż do znudzenia.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Sprawdziłem sobie z ciekawości mecze piątkowe (19.10). Łącznie z 30 lig algorytm wytypował 15 meczów. Wynik wersji 2.1.0 to 14 trafionych / 4 nietrafione, wersja 1.1.2 to 8 trafionych / 2 nietrafione. Szczerze mówiąc nie chce mi się o tej porze liczyć yieldu, ale widać, że jest plus ????
 
J 4

jawor5

Użytkownik
Podsumowanie moich lig na dziś:

2.1.0/1.1.2
Dordrecht - Excelsior 1 / over- -/+
Bordeaux - Lille 1! / brak +
Cork City - Dundalk 1 / 1 Over- +/++
Derry City - St. Patricks 1/2OVER / ANTY2R over-+ ++/++
Drogheda - Sligo brak / ANTY2 +
Shamrock - UC Dublin 1 / ANTY1R +/-

2.1.0
traf./nie traf. 5/1
1.1.2
traf./nie traf. 6/1
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Chciałem odpalić program i wyskoczył mi poniższy komunikat. Yar000 możesz coś zaradzić? Próbowałem jeszcze raz pobrać, ale jest to samo.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Chciałem odpalić program i wyskoczył mi poniższy komunikat. Yar000 możesz coś zaradzić? Próbowałem jeszcze raz pobrać, ale jest to samo.
Zgadza się ;)
Pamiętajmy, że to jest wersja czasowa (ponieważ program nie był/nie jest produktem zakończonym)
a tak jak niedawno napisałem, zakończyłem publiczny jego &quot;rozwój&quot;).
Dzisiaj miała wygasnąć i wszystkim Użytkownikom prawdopodobnie wygasła.
(Cały czas, niezmiennie do pobrania jest program w wersji 1.1.2. - uważam, że można go raczej uznać za program &quot;zakończony&quot;. Sądziłem, że więcej z niego wycisnę ale dałem spokój).
W tym momencie dopinam rzeczy związane z preinstalacją systemu w kompie więc trochę to potrwa zanim ogarnę sprawę. Jak to zrobię, dam Wam znać.
 
J 4

jawor5

Użytkownik
sobota 20/10

Olympiakos Pireus - Skoda Xanthi
2.1.0 1 +
1.1.2 ANTY 1R -

Panionios - Kerkyra
2.1.0 1 -
1.1.2 ANTY 1R +

PAOK - AEK
2.1.0 1X +

Malaga - Valladolid
2.1.0 1/2 OVER ++
1.1.2 1 OVER++ ++

Real Madrid - Celta Vigo
2.1.0 1 +
1.1.2 1 OVER- +-

PSV - Willem II
2.1.0 1 +
1.1.2 1 OVER- ++

Auxerre - Lens
2.1.0 1! -

Dresden - Braunschweig
2.1.0 1/2 OVER +-
1.1.2 ANTY 2 -

PSG - Reims
2.1.0 1X +
1.1.2 1 OVER++ +-

Rennes - Montpellier
2.1.0 1! +

2.1.0
9/3
1.1.2
7/3
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... Tymczasem,
proszę - tylko oczywiście wtedy, jeśli nie ma ku temu przeszkód -Osoby aktualnie uczestniczące w podziale prac związanych z prognozami algorytmów, o przesłanie w moim kierunku swoich adresów emailowych. Kiedy już się wykaraskam z działań poinstalacyjnych związanych z moim komputerem, lub jeszcze w ich trakcie, prześlę Wam aktywowany program.


----------
Podkreślam,
że wcześniejsza wersja programu bukmacherskiego (1.1.2. - oparta o inny algorytm),
jest cały czas dostępna do pobrania na stronie.
 
Do góry Bottom