>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

A 12

arek68

Użytkownik
W ostatniej chwili doszły jeszcze typy hynio,
Polska 1.Liga
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 1
Serbia Superliga
FK Radnicki 1923 - FK Crvena Zvezda 2
Rumunia Liga 2 Serie 2
FC Unirea Alba Iulia - SC FC Olt SA X
Dla tych, którzy chcą przeanalizować pozostałe mecze bo jeden już się rozpoczął.
Powodzenia !
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Ech...Człowieku wiem, że ciężko wyczytać ironię i żartobliwy ton tych wypowiedzi, ale można się postarać i nie pisać od razu jakiś negatywnych postów
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Spotkania w dniu 5 kwietnia br.: Klik Typy są już u Arka.
Jeśli dobrze popatrzyłem to pierwszy z meczów zaczyna się o godz. 17.00.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a w lidze hiszpańskiej nie ma remisu. I podobnie w przypadku meczu w Rostock&#39;u (jak na razie ...).
Nadal rozdzielenie podpórek na &quot;pewniaki&quot; i remisy jest widzę dużym problemem ????
Jeśli tak dalej pójdzie, to dojdę do wniosku, że program podpórkowy jest najlepszy (a samo rozdzielenie konkretnej podpórki &quot;należeć&quot; powinno do Użytkownika bo od tego ma głowę i to byłby maks).
Edit:
... I w przypadku Stuttgarter to samo. Remis. I jak tu nie twierdzić, że podpórkowy nie jest najlepszy ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czy skuteczność algorytmu podpórkowego wynosiła co najmniej 80%, bo dokładnie nie śledziłem tego?
Średnio wchodzi mi w nim jakieś minimum 9 typów na 12 (mówię o mojej realnej grze). Oczywiście zdarzały się i zdarzają się kryzysowe dni bo na realny świat piłkarski nie ma mocnych.
Oczywiście zaraz tu do tematu mogą wejść Panowie, którzy będą mówić o jakichś kursach (za) niskich, lub potrzebie setek prób i nieopłacalnej grze ...
Kursy na typy dwudrogowe są ustalane przez buki i są różne. I oczywiście, że są relatywnie niskie. Setki prób w tym przypadku nie mają znaczenia (próby były na reprezentatywnej grupie).
Gram tak, żeby na kuponie było AKO minimum 2,00 i aby podwoić sobie kapitał.
... No ale my tutaj i teraz sprawdzamy inny Algorytm ;)
 
H 4,5K

hynio

Użytkownik
Średnio wchodzi mi w nim jakieś minimum 9 typów na 12 (mówię o mojej realnej grze).
Oczywiście zaraz tu do tematu wejdą Panowie, którzy będą mówić o jakichś kursach, lub potrzebie setek prób i nieopłacalnej grze ...
Kursy na podpórki są ustalane przez buki i są różne. Setki prób w tym przypadku nie mają znaczenia (próby były na reprezentatywnej grupie).
Gram tak, żeby na kuponie było AKO minimum 2,00 i aby podwoić sobie kapitał.
... No ale my tutaj i teraz sprawdzamy inny Algorytm ;)
Rozumiem, ale spodziewam się mimo wszystko konieczności jakichś zmian, ponieważ skuteczność obecnego algorytmu nieuchronnie spadnie poniżej 50%, jak sądzę. Program podpórkowy uważałbym zaś za pożyteczny właśnie przy skuteczności co najmniej owych 80%. Osobiście wolałbym jednak móc korzystać w typowaniu z algorytmu &quot;1X2&quot; o skuteczności nieco ponad 50%, który sam mógłbym sobie &quot;podeprzeć&quot; własną analizą, niż pewnego na 85% algorytmu podpórkowego, wynik którego ciężko byłoby już człowiekowi urealnić. No, ale poczekajmy na rozwój sytuacji...
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Wytrzymajmy ze zmianami do 100 typów, a ewentualnie potem po podsumowaniu tego eksperymentu możemy wziąć na warsztat kolejną rzecz. Wiem, że Yaro wierzy w swój algorytm i słusznie, ale gdyby dodać do tego nasze analizy to skuteczność podpórkowego może się jeszcze zwiększyć. A na takie analizy Yaro może nie mieć czasu. Lub po prostu zrobić kolejny eksperyment ale w oparciu o np 5 meczów. Zostawiam to pod dyskusję. A może z tego algorytmu wyciągać inne wnioski?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Spotkania na dzień 6 kwietnia br: Klik Typy, których i tak nikt nie oczekuje ???? zostały przesłane do Arka.
Pierwszy z meczów rozpocznie się prawdopodobnie o godz. 16.00.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a Arkowi przesłałem nawet &quot;próbki&quot; dotyczące prognoz dokładnych wyników dzisiejszych meczów ????
 
B 0

beastviii

Użytkownik
Dziś jest ewidentny czas na przełamanie ostatnich dni, poczekam, zobacze jakie typy podał algorytm i wierzę, że dzis wejdzie 3 ???? Wkońcu Yar000 włożył dużo pracy w algorytm tworząc go i wnosząc poprawki od samego początku tematu;) Widzę to tak, 3 typy ako za 50 i bedą wesołe święta ???? Pozdr i oby przeczucie było dobre ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dziś jest ewidentny czas na przełamanie ostatnich dni, poczekam, zobacze jakie typy podał algorytm i wierzę, że dzis wejdzie 3 ???? Wkońcu Yar000 włożył dużo pracy w algorytm tworząc go i wnosząc poprawki od samego początku tematu;) Widzę to tak, 3 typy ako za 50 i bedą wesołe święta ???? Pozdr i oby przeczucie było dobre ????
Dzięki za słowa otuchy,
ale nie &quot;szalej&quot; ???? proszę z tym AKO. Może przynajmniej systemik jakiś ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Co prawda mecz nr 3 nie wszedł choć Goście chyba walczyli skoro uzyskali remis a przegrywali.
Następuje wg mnie podnoszenie się z &quot;kolan&quot; ????
Poniższy kupon zawarty za symboliczne naście zł z dodanym jeszcze jednym meczem - nie mogłem Wam podać czterech - (przedstawiam go zawartego oczywiście u &quot;legalnego&quot; buka w PL)
wskazuje, że Algorytm nie zapomniał jak to jest wygrywać ;):

(Tu był link do przykładowego kuponu. Został przeze mnie usunięty).

http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MjAyMDk3MTY2NTMwMDpe8Pa0uzhbn%2B%2Blg2E%3D
 
Do góry Bottom