>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Pocieszające jest dla Algorytmu to, że (jednak, mimo kilku spektakularnych remisowych trafień) jego piętą Achillesa są - wydaje się - &quot;jedynie&quot; remisy. Zarówno te, których nie prognozuje a padają oraz te, które prognozuje a nie padają ???? ;)
 
H 4,5K

hynio

Użytkownik
Korzystając z chwili wolnego czasu, kilka słów ode mnie w kwestiach ogólnych i moich oczekiwań/pobudek odnośnie tematu/algorytmu. Nie wierzę, że po kilkuset typach, czyli dość reprezentatywnej wg mnie próbie, algorytm Yar000 będzie miał lepszy wynik, niż jakiś typer z krwi i kości, a przede wszystkim człowiek obdarzony rozumem, logiką i możliwością dogłębnej analizy przyczynowo-skutkowej danego zdarzenia. Wierzę jednak, że Yar000 uda się (bądź też już się to udało) stworzyć program w oparciu o takie statystyczne kryteria, których człowiek nie ma czasu i możliwości śledzić, korelować ze sobą itd. Ja zamierzam w przyszłości, jeśli będę miał oczywiście takową możliwość, wykorzystywać algorytm jedynie do utwierdzania się w słuszności moich typów lub też &quot;budowania&quot; nowych typów w oparciu o sugestię programu, ale przy wnikliwej analizie własnych zmiennych/informacji. Sukcesem i tego życzę, będzie utrzymanie skuteczności algorytmu na poziomie wyraźnie powyżej 50% (przy większej próbie, o jakiej wspominałem). Wtedy program okaże się przydatny, jak dla mnie. Algorytm, jak twierdzi Yar000, działa jedynie w oparciu o &quot;suche&quot; dane statystyczne. Wg mnie każdy, kto wyłącznie w oparciu o nie tworzy dany typ - zdecydowanie przecenia ich wagę w ostatecznym rozstrzygnięciu danego meczu. Podstawową tezą mojego wywodu jest fakt, że statystyki &quot;nie grają&quot;, to ludzie biegają po boiskach. Ludzie, którzy czasem mają &quot;zły dzień&quot;, bo żona puściła się z kolegą, bo zupa była za słona, bo nie dostali pieniędzy na czas, bo... sami możecie namnożyć sobie przykładów. Dodatkowo, wpływ na wynik ma wiele czynników obiektywnych, takich jak pogoda i inne warunki, w jakich toczy się spotkanie. Najistotniejszym jednak determinantem wyniku jest informacja aktualna dotycząca psychofizycznej formy sportowca, bieżącej sytuacji w tabeli, jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, konsekwencji, tj. nagród lub kar związanych z jakimś rozstrzygnięciem (kwestie awansu, spadku, premii finansowych bądź różnych innych sankcji, w tym kar pieniężnych, odsunięcia od składu czy utraty stanowiska przez trenera). Tego, co dzieje się w kuluarach stadionów/klubów/gabinetów w większości nawet sami nie wiemy, a co dopiero algorytm. Poza tym, jeśli chodzi o te wszystkie statystyki, to w moim odczuciu mają one większy sens tylko w przypadku maksymalnie do 3 sezonów wstecz. Dlaczego? Otóż dlatego, że najczęściej wcześniejsze statystyki &quot;budowali&quot; inni zawodnicy, z których większości może już nie być w danych zespołach, stad - raz jeszcze powtórzę - kierowanie się wyłącznie statystykami jest sporym wypaczeniem. W moim procesie dedukcji, jaki zachodzi w trakcie ustalania typu, statystyki nie mają większego, niż 30%, znaczenia. I w takim też zakresie/wymiarze liczę na pomoc ostatecznie &quot;dokręconego&quot; algorytmu.
 
A 22

asza

Użytkownik
Masz coś popie*dolone w obliczeniach taka mała uwaga z mojej strony.
Np. Kolega lajzon stan na dzień 31.03.12 -282
I teraz podaje wszystkie 3 typy poprawnie więc 2.7*100 + 2.35*100 + 3.3*100 = 8.35*100 = wygrywa 835
wygrana 835 - stawka 300 daje 535; dodajemy stan z poprzedniego dnia 535 - 282 = +253; a u Ciebie -14
kolega Belus podobnie...
To tak na szybko, innych nie sprawdzałem
Każdy się myli no offence;)
Pzdr
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Kur ... :;/:
Ludzie, czy na pewno tamten wątek ze statystykami służy do dyskusji?
Belus,
do asza już wysłałem PW ale czy będę musiał do Każdego z osobna?!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W Danii jest 27 min. meczu. Wynik mnie szokuje ???? . Chyba zresztą nas wszystkich.
Będę patrzył z obawą na każdą następną prognozę remisową Programu ????
 
L 29

lajzon

Użytkownik
wiedziałem że dziś nie będzie 1, wahałem się między X a 2 ale bardziej prawdopodobny wydawał mi się jednak remis. Ligi skandynawskie są bardzo specyficzne i jak dla mnie to tam nie ma faworytów przy takich kursach jak dziś. 1,75 nie świadczy wcale o jakiejś przewadze o czym świadczy wynik Zresztą tą teorie potwierdzają inne wyniki choćby z tego weekendu np. AIK Sztokholm, Molme, Rosenborg czy niestety (dla mnie ???? ) Midtylland. Do wcześniejszych kolejek nie sięgam bo jest tak samo.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Witam kolegów, wiem zrobiło się trochę zamieszania ze statystyką.
Wczoraj zrobiłem wszystko na nowo i błąd był w starej dlatego takie różnice.
Teraz dla wszystkich garść wyjaśnień jak co jest liczone.
stawka podstawowa 100j
wygrana = kurs *100j
przychód = wygrana - 100j
przegrana = - 100j
Wszystkich zainteresowanych i śledzących temat serdecznie przepraszam . No cóż mylić się jest rzeczą ludzką.
Tutaj podaję statystykę kolegi lajzona od 1 do 12 rundy.
Może gdzieś mam błąd jednak nie widzę ktoś znajdzie to proszę pisać na PW.
Pozdrawiam Arek
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a spotkania (jutrzejsze) już są w stosownym temacie: Klik Prawdopodobnie wszystkie trzy mecze rozpoczynają się o godz. 20.45.
Typy zostały przesłane do Arka.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
widzę, że ja i moje &quot;osiągnięcia&quot; jesteśmy na rozkładzie ???? ogólnie nie znam się na algorytmach i tych podliczeniach, ale dla dobra eksperymentu jeśli jest błąd to trzeba go znaleźć. Z pewnością był błąd na początku bo miałem -1500 zł po dwóch rundach, ale Arek już to poprawił.
 
Do góry Bottom