>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Pocieszające jest dla Algorytmu to, że (jednak, mimo kilku spektakularnych remisowych trafień) jego piętą Achillesa są - wydaje się - &quot;jedynie&quot; remisy. Zarówno te, których nie prognozuje a padają oraz te, które prognozuje a nie padają ???? ;)
 
H 4,5K

hynio

Użytkownik
Korzystając z chwili wolnego czasu, kilka słów ode mnie w kwestiach ogólnych i moich oczekiwań/pobudek odnośnie tematu/algorytmu. Nie wierzę, że po kilkuset typach, czyli dość reprezentatywnej wg mnie próbie, algorytm Yar000 będzie miał lepszy wynik, niż jakiś typer z krwi i kości, a przede wszystkim człowiek obdarzony rozumem, logiką i możliwością dogłębnej analizy przyczynowo-skutkowej danego zdarzenia. Wierzę jednak, że Yar000 uda się (bądź też już się to udało) stworzyć program w oparciu o takie statystyczne kryteria, których człowiek nie ma czasu i możliwości śledzić, korelować ze sobą itd. Ja zamierzam w przyszłości, jeśli będę miał oczywiście takową możliwość, wykorzystywać algorytm jedynie do utwierdzania się w słuszności moich typów lub też &quot;budowania&quot; nowych typów w oparciu o sugestię programu, ale przy wnikliwej analizie własnych zmiennych/informacji. Sukcesem i tego życzę, będzie utrzymanie skuteczności algorytmu na poziomie wyraźnie powyżej 50% (przy większej próbie, o jakiej wspominałem). Wtedy program okaże się przydatny, jak dla mnie. Algorytm, jak twierdzi Yar000, działa jedynie w oparciu o &quot;suche&quot; dane statystyczne. Wg mnie każdy, kto wyłącznie w oparciu o nie tworzy dany typ - zdecydowanie przecenia ich wagę w ostatecznym rozstrzygnięciu danego meczu. Podstawową tezą mojego wywodu jest fakt, że statystyki &quot;nie grają&quot;, to ludzie biegają po boiskach. Ludzie, którzy czasem mają &quot;zły dzień&quot;, bo żona puściła się z kolegą, bo zupa była za słona, bo nie dostali pieniędzy na czas, bo... sami możecie namnożyć sobie przykładów. Dodatkowo, wpływ na wynik ma wiele czynników obiektywnych, takich jak pogoda i inne warunki, w jakich toczy się spotkanie. Najistotniejszym jednak determinantem wyniku jest informacja aktualna dotycząca psychofizycznej formy sportowca, bieżącej sytuacji w tabeli, jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, konsekwencji, tj. nagród lub kar związanych z jakimś rozstrzygnięciem (kwestie awansu, spadku, premii finansowych bądź różnych innych sankcji, w tym kar pieniężnych, odsunięcia od składu czy utraty stanowiska przez trenera). Tego, co dzieje się w kuluarach stadionów/klubów/gabinetów w większości nawet sami nie wiemy, a co dopiero algorytm. Poza tym, jeśli chodzi o te wszystkie statystyki, to w moim odczuciu mają one większy sens tylko w przypadku maksymalnie do 3 sezonów wstecz. Dlaczego? Otóż dlatego, że najczęściej wcześniejsze statystyki &quot;budowali&quot; inni zawodnicy, z których większości może już nie być w danych zespołach, stad - raz jeszcze powtórzę - kierowanie się wyłącznie statystykami jest sporym wypaczeniem. W moim procesie dedukcji, jaki zachodzi w trakcie ustalania typu, statystyki nie mają większego, niż 30%, znaczenia. I w takim też zakresie/wymiarze liczę na pomoc ostatecznie &quot;dokręconego&quot; algorytmu.
 
A 22

asza

Użytkownik
Masz coś popie*dolone w obliczeniach taka mała uwaga z mojej strony.
Np. Kolega lajzon stan na dzień 31.03.12 -282
I teraz podaje wszystkie 3 typy poprawnie więc 2.7*100 + 2.35*100 + 3.3*100 = 8.35*100 = wygrywa 835
wygrana 835 - stawka 300 daje 535; dodajemy stan z poprzedniego dnia 535 - 282 = +253; a u Ciebie -14
kolega Belus podobnie...
To tak na szybko, innych nie sprawdzałem
Każdy się myli no offence;)
Pzdr
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Kur ... :;/:
Ludzie, czy na pewno tamten wątek ze statystykami służy do dyskusji?
Belus,
do asza już wysłałem PW ale czy będę musiał do Każdego z osobna?!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W Danii jest 27 min. meczu. Wynik mnie szokuje ???? . Chyba zresztą nas wszystkich.
Będę patrzył z obawą na każdą następną prognozę remisową Programu ????
 
L 29

lajzon

Użytkownik
wiedziałem że dziś nie będzie 1, wahałem się między X a 2 ale bardziej prawdopodobny wydawał mi się jednak remis. Ligi skandynawskie są bardzo specyficzne i jak dla mnie to tam nie ma faworytów przy takich kursach jak dziś. 1,75 nie świadczy wcale o jakiejś przewadze o czym świadczy wynik Zresztą tą teorie potwierdzają inne wyniki choćby z tego weekendu np. AIK Sztokholm, Molme, Rosenborg czy niestety (dla mnie ???? ) Midtylland. Do wcześniejszych kolejek nie sięgam bo jest tak samo.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Witam kolegów, wiem zrobiło się trochę zamieszania ze statystyką.
Wczoraj zrobiłem wszystko na nowo i błąd był w starej dlatego takie różnice.
Teraz dla wszystkich garść wyjaśnień jak co jest liczone.
stawka podstawowa 100j
wygrana = kurs *100j
przychód = wygrana - 100j
przegrana = - 100j
Wszystkich zainteresowanych i śledzących temat serdecznie przepraszam . No cóż mylić się jest rzeczą ludzką.
Tutaj podaję statystykę kolegi lajzona od 1 do 12 rundy.
Może gdzieś mam błąd jednak nie widzę ktoś znajdzie to proszę pisać na PW.
Pozdrawiam Arek
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a spotkania (jutrzejsze) już są w stosownym temacie: Klik Prawdopodobnie wszystkie trzy mecze rozpoczynają się o godz. 20.45.
Typy zostały przesłane do Arka.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
widzę, że ja i moje &quot;osiągnięcia&quot; jesteśmy na rozkładzie ???? ogólnie nie znam się na algorytmach i tych podliczeniach, ale dla dobra eksperymentu jeśli jest błąd to trzeba go znaleźć. Z pewnością był błąd na początku bo miałem -1500 zł po dwóch rundach, ale Arek już to poprawił.
 
Do góry Bottom