>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Algorytm - próby.

rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Miałem dokładnie wcześniej to samo napisać co majorcom, ale nie chciałem już psuć zabawy algorytmowemu pojedynkowi. A tak na marginesie to jak Ci algorytm mógł w dzisiejszym spotkaniu zatwierdzić typ 2?Głowię się cały czas nad zasadą jego działania i cholera nic nie kapuję.On przeczy logice, cóż może tak ma być. Zresztą cały czas jest owiany tajemnicą ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] A tak na marginesie to jak Ci algorytm mógł w dzisiejszym spotkaniu zatwierdzić typ 2?Głowię się cały czas nad zasadą jego działania i cholera nic nie kapuję.On przeczy logice, cóż może tak ma być. Zresztą cały czas jest owiany tajemnicą ????
Nie zastanawiałem się nad tym. Tak, jak nie zastanawiałem się wtedy, na początku meczów &quot;pojedynkowych&quot; kiedy Algorytm miażdżył pozostałych Uczestników.
Reagować na to co się dzieję nie za bardzo mogę ale kto wie, czy nie powinienem.
Nie jest owiany taką znowu wielką tajemnicą. Stanowi ciąg matematycznych znaków. Jak to algorytm ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Spotkania na dzisiaj: Klik Pierwsze mecze prawdopodobnie o godz. 17.30.

----------------------------------------------------------------------
Ponadto, niezależnie od pojedynku wrzucam tutaj tak na próbę, eksperymentując sobie niezależnie z remisami (z innym algorytmem, bo prawdę mówiąc nie lubię się tylko przyglądać ale wolę działać ;)) jeszcze jeden mecz (spotkanie odbędzie się dzisiaj). Od razu z prognozą. Lipsk jest liderem i powinien to wygrać. Jednak spróbuję tak:
Niemcy RL Północ
RB Leipzig - ZFC Meuselwitz X 4,50
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Powiem krótko no znowu mnie rozwaliło ???? RB Leipzig lider swojej ligi z przewagą nad ZFC Meuselwitz 30 punktów to chyba sporo?Różnica bramek RB Leipzig na dzień dzisiejszy +39 a ZFC Meuselwitz -13.Ostatnie spotkanie tych drużyn na stadionie Leipzig skończylo się wynikiem 3-0.Jeśli chodzi o formę obu drużyn znowu Lipsk ma sporą przewagę.Wszystkie te dane świadczą jednoznacznie, że nie będzie bądż nie powinno być remisu.Myślę, że twój algorytm strzela ślepakami ???? A podawanie typu, który ma okolo 15% szans na wejście jest dla mnie bez sensu.Ale życzę powodzenia ???? Remis na dzisiaj to ja widzę w tych 3 spotkaniach:Gijon-Levante kurs 3,2,Kerkrade-Feyenoord kurs 3,5,Waalwijk-PSV Eindhoven kurs 3,95.Ciekawi mnie co algorytm by nam pokazał na przykładzie tych spotkań?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Myślę, że twój algorytm strzela ślepakami ???? [...]
... a ja myślę, że nie czytasz ze zrozumieniem.
Czy przeczytałeś dokładnie cały mój post, do którego się odniosłeś?

----
Spotkania w ramach &quot;pojedynku&quot; zawarte są w innym temacie.
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Ja po prostu nie widzę w tym sensu,cały czas kombinujesz jak ten przysłowiowy Siwek pod górę.Osiągałeś przecież dobre wyniki, sam przecież wiesz ???? Nawet sporo spotkań pokrywało się z moimi prognozami.A póżniej nagle zaczołeś kombinować, przestawiając swój algorytm.Dzisiaj znowu jakaś kolejna próba z nowym algorytmem.Bez urazy ale, widzę mało konsekwencji w twoim działaniu.Miło by mi było jakbyś przeanalizował algorytmem te 3 spotkania, które wrzuciłem.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wg mnie mylisz się.
Konsekwencja polega na tym, że nadal trwa &quot;pojedynek&quot; jednego z algorytmów niezależnie od jego wyników.
&quot;Kombinuję&quot;. Oczywiście, że tak.
Przy czym, chyba nie sądzisz, że jestem frajerem wyrzucającym kopie swoich dobrze działających algorytmów do kosza?

Natomiast do zakończenia eksperymentu (&quot;pojedynek&quot;) z Algorytmem,
nie przeanalizuję spotkań innych niż te, które tutaj podaję.
Nie mogę niestety robić wyjątków i nie będę ich robił. Niezależnie od aktualnej kondycji Algorytmu i od tego Kto i z jaką intencją chciałby oddać taki mecz do &quot;analizy&quot;.
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
OK, jakoś to przeżyję ???? Wrzucając dane odnośnie meczu RB Leipzig - ZFC Meuselwitz, po prostu sprawdziłem jakie algorytm mógł mieć dane i na jakiej podstawie wytypował remis.To wszystko.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
OK, jakoś to przeżyję ???? Wrzucając dane odnośnie meczu RB Leipzig - ZFC Meuselwitz, po prostu sprawdziłem jakie algorytm mógł mieć dane i na jakiej podstawie wytypował remis.To wszystko.
Ok,
też to rozumiem ????
Zdaję sobie sprawę z bardzo wysokiego prawdopodobieństwa, że Lipsk wygra to spotkanie. Jednocześnie nie działając w zgodzie z przyjętą tezą o tym prawdopodobieństwie (czyli, nie chcę &quot;naciągać&quot; w żadnym z kierunków typów Algorytmu) podałem prognozę. Przy czym, nie jest ona może zachętą do zagrania takiego typu ale publicznym ukazaniem tego typu. Z takiego publicznego ukazania, nie można się już wycofać ;). Nie mogę wyrzucić kartki i powiedzieć &quot;Nie było sprawy&quot; i np. sam siebie oszukiwać.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Powiem krótko no znowu mnie rozwaliło ???? RB Leipzig lider swojej ligi z przewagą nad ZFC Meuselwitz 30 punktów to chyba sporo?Różnica bramek RB Leipzig na dzień dzisiejszy +39 a ZFC Meuselwitz -13.Ostatnie spotkanie tych drużyn na stadionie Leipzig skończylo się wynikiem 3-0.Jeśli chodzi o formę obu drużyn znowu Lipsk ma sporą przewagę.Wszystkie te dane świadczą jednoznacznie, że nie będzie bądż nie powinno być remisu.Myślę, że twój algorytm strzela ślepakami ???? A podawanie typu, który ma okolo 15% szans na wejście jest dla mnie bez sensu[...]
... I jak tam samopoczucie? ;)
Tym remisowym &quot;ślepakom&quot; to raczej do typu &quot;1&quot; bliżej czy do typu &quot;2&quot; w tym konkretnym przypadku? ????
... No naprawdę ... Do ostatniej chwili wierzyłem, że Lipsk zdoła zremisować. Nie zdołał.
Ile procentowo szans dawałeś przed tym meczem na zwycięstwo Meuselwitz? 5%, 1%, 0%?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam,
czy ten algorytm ma jakaś postać? Jakieś pełniejsze statystyki (% od obrotu, skuteczność itp)?
Pozdrawiam
ziz99
Tak. Posiada.
Tak wygląda (&quot;zewnętrznie&quot;) Algorytm podpórkowy w formie quasiprogramu (arkusz kalkulacyjny):
(Podobną formę zewnętrzną posiada reszta algorytmów).
Statystyk nie ma i nie będzie (oprócz tych, które aktualnie dotyczą &quot;pojedynku&quot; jednego z Algorytmów oraz takich, które mogą zostać podane ale będą raczej ogólne i dotyczące ewentualnej skuteczności).
(Mniej więcej tutaj był plik ze screen&#39;em do wyglądu zewnętrznego Algorytmu. Został przeze mnie usunięty).
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
... I jak tam samopoczucie? ;)
Tym remisowym &quot;ślepakom&quot; to raczej do typu &quot;1&quot; bliżej czy do typu &quot;2&quot; w tym konkretnym przypadku? ????
... No naprawdę ... Do ostatniej chwili wierzyłem, że Lipsk zdoła zremisować. Nie zdołał.
Ile procentowo szans dawałeś przed tym meczem na zwycięstwo Meuselwitz? 5%, 1%, 0%?
Moje samopoczucie ok ???? Dawałem 0% a twój algorytm ile?;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Raptem kilka lig rozgrywa dzisiaj swoje spotkania. Na teraz, wszystkich meczów ligowych w Ofercie jest 10 (ligi szwedzkiej nie liczę ponieważ jest w niej zbyt mało danych. Raptem po dwa, po trzy mecze odbyły się w tej lidze).
Dzisiaj, Algorytm nie wybrał spośród tych dostępnych 10 meczów, żadnego.
(Wcześniej, został omyłkowo podany jeden mecz a typ przesłany Arkowi
za co przepraszam).
 
Do góry Bottom