>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ponieważ prawie wiem, że i tak nie gracie typami Algorytmu ????
tak wiec dla sportu i próby wrzucę tutaj mecz, poza &quot;pojedynkiem&quot;:
20.04.2012 r.
Holandia Eerste Divisie

BV Veendam - Helmond Sport Typ 2 albo X - jak kto woli ????
 
L 29

lajzon

Użytkownik
witam, gratulacje dla kolegi hynio, Człowiek znów trafił 3 ???? algorytm tez w sumie dzisiaj nieźle. Oby tak dalej. Jeśli typy będą dziś to jutro też obstawię coś.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
witam, gratulacje dla kolegi hynio, Człowiek znów trafił 3 ???? algorytm tez w sumie dzisiaj nieźle. Oby tak dalej. Jeśli typy będą dziś to jutro też obstawię coś.
Również gratuluję hynio.
Lajzon dzięki za kurtuazyjną ???? ocenę dzisiejszych typów Algorytmu. Dziś może nie było najlepiej ale chyba bardzo blisko ;)
Mam także nadzieję, że coś wygrzebię na jutro, i że obstawisz.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mam nadzieję, że Osoby, które nadal uczestniczą w &quot;pojedynku&quot; nie będą mi miały za złe takiej jednostronnej &quot;modyfikacji&quot; zasad, w wyniku której podaję niekiedy spotkania i prognozy Algorytmu &quot;pozapojedynkowe&quot;.
Jednak w zw. z tym, że &quot;pojedynek&quot; stał się w miarę upływu czasu coraz mniej &quot;powszechny&quot; czy też społecznościowy ???? (&quot;wykruszenie&quot; się Uczestników) to wychodzę tutaj - powiedzmy, że &quot;tak dla sportu&quot; ;) - z typami do pozostałych Obserwatorów tego wątku.

21.04.2012 r.
Hiszpania Segunda Division
Recreativo Huelva - CD Alcoyano 1 (1,50)
SD Huesca - CD Numancia 2 (2,55)

Czechy Druha Liga
Bohemians Prague - FK Varnsdorf 1 (1,35)

Węgry NB I

Szombathelyi Haladas - Ujpest FC 1 (2,05)
... ale pamiętajcie, ze remisy wiszą nad prognozami tego Algorytmu jak miecz Damoklesa ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wczorajszy dzień nie należał do najszczęśliwszych jeśli chodzi o prognozy Algorytmu.

Dzisiaj, z braku czasu na żmudne wyłuskiwanie, z konieczności &quot;strzelam na ślepo&quot;.
Wyszło takie coś: Klik
 
H 4,5K

hynio

Użytkownik
Również gratuluję hynio.
Lajzon dzięki za kurtuazyjną ???? ocenę dzisiejszych typów Algorytmu. Dziś może nie było najlepiej ale chyba bardzo blisko ;)
Mam także nadzieję, że coś wygrzebię na jutro, i że obstawisz.
Hejka. Dzięki za gratulacje, ale ja do swoich wyników przywiązuję na razie mniejszą wagę, ponieważ mam świadomość, że obecnie trwają końcówki sezonów w poszczególnych ligach i człowiekowi dużo łatwiej jest trafić dane rozstrzygnięcie, niż na początku czy w środków rozgrywek. Szacuję, że moja skuteczność byłaby wówczas co najmniej 10% niższa, niż jest obecnie. W tej specyficznej sytuacji algorytm jest nieco na straconej pozycji, bo &quot;sucha&quot; analiza nie uwzględnia niuansów i praw rządzących finiszami ligowymi. Reasumując, potwierdzam to, o czym wspominałem wcześniej, iż reprezentatywną próbą dla oceny skuteczności powinien być cały rok/sezon. Mam świadomość jednak, że nie wszystkim wystarczyłoby do tego cierpliwości, należy więc pamiętać, że ostateczne wnioski wyciągnięte z tej skróconej do 100 kolejek próby, skażone będę w mojej ocenie sporym błędem i nadinterpretacją.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] W tej specyficznej sytuacji algorytm jest nieco na straconej pozycji [...]
Zgadzam się, choć go (się) przez to nie usprawiedliwiam ????
-------------
Zdaje się, że wczoraj Algorytm trafił 3/3.

Dzisiaj, o tej porze już nie mam raczej sił aby szukać spotkań ...
&quot;Wpadłem&quot; na jedno i na nim poprzestanę: Klik
Typ został przesłany do Arka.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dzisiaj także jeden mecz: Klik .
Bardzo uboga jest dziś Oferta meczów ligowych (wg B A H). Ponadto, mam niejakie problemy związane z czasem wolnym i dogłębnym wyszukiwaniem. Typ jest u Arka. (Arek także miał problemy ostatnio &quot;wyrobienia się&quot; czasowego ale niebawem będzie wszystko OK).
Rozpoczęcie spotkania o g. 18.30 czasu polskiego.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Meczów ligowych, które na dzisiaj znajdują się w Ofercie B A H (nie liczę tych, w nocnych godzinach czasu polskiego) jest bodajże ... pięć? Wszystkie to ligi skandynawskie, gdzie odbyło się do te pory średnio po dwa do pięciu spotkań.
Ww zw. z tym nie ma o czym gadać ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na dzisiaj dwa spotkania: Klik
Może byłoby coś jeszcze ale jedynie b. późno mogę się zabierać za to,
a w konsekwencji dość krótko trwa wyszukiwanie ...
Typy są u Arka.

-------------------------------------------------
Ponadto, niezależnie od &quot;pojedynku&quot; przesyłam
typy &quot;remisowe&quot; na jakie szybko natrafiłem stosując inny Algorytm:
27.04.2012 r.
Holandia Eerste Divisie

FC Volendam - FC Eindhoven

Almere City FC - Willem II Tilburg

Francja Ligue 2

AC Le Havre - Stade Reims

Rumunia Liga I

FC Brasov - Dinamo Bucuresti
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Spotkania dzisiejsze czyli na sobotę ???? : Klik
Pierwszy z meczów prawdopodobnie o godz. 14.00 czasu polskiego.
-----------------------
Niebawem dotrzemy do setki meczów/typów. Algorytmowi &quot;idzie&quot; lub &quot;nie idzie&quot;, tak jak widać ... Poprawki nastąpią po zakończeniu tego &quot;pojedynku&quot;.
&quot;Zmęczenie&quot; typowaniem jest jak widać solidne dla każdej ze &quot;Stron&quot; ???? a co dopiero jeśliby spotkań było więcej ...
 
H 4,5K

hynio

Użytkownik
&quot;Zmęczenie&quot; typowaniem jest jak widać solidne dla każdej ze &quot;Stron&quot; a co dopiero jeśliby spotkań było więcej ...
Ja tam &quot;zmęczony&quot; nie jestem, bo założenie jest i cel w postaci dopracowania algorytmu, ukazując jego słabszą, niż oczekiwano, skuteczność, są szczytne. Na bazie tak małej liczby zmiennych - algorytm nigdy w całosezonowym odcinku czasu nie pokona człowieka - tak jak już wspominałem, co staram się udowadniać na miarę moich naprawdę skromnych umiejętności typerskich. Szkoda tylko, że na placu boju pozostałem już praktycznie jako ostatni &quot;ludź&quot; ????
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam, tez nie jestem wyczerpany, a brak typów z mojej strony wynika z braku czasu i nadmiaru pracy niestety, śledzę jednak dokonania algorytmu i człowieków i z pewnością będę gotów do kolejnych wyzwań, dziś podeślę typy. A więc powodzenia!
 
S 0

sydney

Użytkownik
Ja również nie czuję się zmęczony a brak typów wynika , co juz kiedyś wspominałem, z bardzo późnego podawania spotkań i po prostu czasem nie moge zdążyć.Dzisiaj poszły:)
 
Do góry Bottom