>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
17.05.2012 r.
(Z Algorytmu wyrzucone zostały ustawienia na typy remisowe).

CS Pandurii Targu Jiu - FC Petrolul 52 Ploiesti 1 (1,70)
Hessen Kassel - SG Sonnenhof Grossaspach 2 (2,30)
Obydwa mecze weszły.
Być może to jest dobra droga bo prawdę mówiąc już mi się nie chce &quot;drążyć&quot; w nieskończoność w tym Algorytmie ...
Edit:
Tak go na razie pozostawię.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
18.05.2012 r.

(Oczywiście, wyeliminowane z zapisu Algorytmu zostały typy remisowe).


Boulogne Cote D´Opale - AS Monaco 2 (2,60)
LB Chateauroux - EA Guingamp 2 (3,25)
FC Lustenau - TSV Hartberg 1 (1,40)
TSV 1860 München (A) - FSV Frankfurt (A) 1 (1,95)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
18.05.2012 r.

(Oczywiście, wyeliminowane z zapisu Algorytmu zostały typy remisowe).


Boulogne Cote D´Opale - AS Monaco 2 (2,60)
LB Chateauroux - EA Guingamp 2 (3,25)
FC Lustenau - TSV Hartberg 1 (1,40)
TSV 1860 München (A) - FSV Frankfurt (A) 1 (1,95)
... a jeśliby wyniki dzisiejsze były zadowalające to być może nawet i w końcu w jakiś sposób &quot;uwolnię Orkę&quot; ???? , kto wie ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
18.05.2012 r.

(Oczywiście, wyeliminowane z zapisu Algorytmu zostały typy remisowe).


Boulogne Cote D´Opale - AS Monaco 2 (2,60)
LB Chateauroux - EA Guingamp 2 (3,25)
FC Lustenau - TSV Hartberg 1 (1,40)
TSV 1860 München (A) - FSV Frankfurt (A) 1 (1,95)
Chyba nieźle ... Siadły 3 meczyki.
Nie weszło tylko FC Lustenau - TSV Hartberg ale powiedzcie szczerze .., czy postawilibyście w tym meczu na wygraną Gości a tym bardziej na wygraną 0:3? ???? . (Kursy na zwycięstwo Hartberg oscylowały pomiędzy 7 a 9 z małym &quot;hakiem&quot;).
Program ma być jedynie pomocą do myślenia a nie odwrotnie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Chyba nieźle ... Siadły 3 meczyki.
[...]
Sprawdzam w tym momencie/porównuję te typy Algorytmu do typów przykładowej strony prognozującej wyniki Online vitisport.cz (jest chyba/podobno jakąś jedną z najsensowniejszych?) ...
Wg vitisport.cz:
Boulogne Cote D´Opale - AS Monaco, typ 1
LB Chateauroux - EA Guingamp, typ X2
FC Lustenau - TSV Hartberg, typ 1
TSV 1860 München (A) - FSV Frankfurt, typ 1X

Typy Algorytmu w świetle ww. przykładów były dokładniejsze (bo &quot;czyste&quot; typy) oraz bardziej trafne.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ostatnio sam ze sobą tutaj dyskutuję, więc bardzo chętnie przeczytam wypowiedzi innych Userów ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
ale o czym tu dyskutować ??
załóż temat w Kuponach i podawaj typy ...
Niby racja.
Myślałem, ze ktoś ma jeszcze coś do powiedzenia nt. pojedynku. Np. jakieś (inne?) opcje/pomysły jego podsumowania ...
 
L 29

lajzon

Użytkownik
a ja się nie zgodzę, ten wątek jest poświęcony typom Yaro i niech tu zostanie. I tak mnóstwo ludzi ogląda ten wątek. Jak moge to zaglądam tutaj.A co do dyskusji to jestem ciekaw jaką Yaro ma opinię na temat finału Ligi Mistrzów, hmmm? bo wiem że algorytm mu nie pomoże ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
a ja się nie zgodzę, ten wątek jest poświęcony typom Yaro i niech tu zostanie. I tak mnóstwo ludzi ogląda ten wątek. Jak moge to zaglądam tutaj.A co do dyskusji to jestem ciekaw jaką Yaro ma opinię na temat finału Ligi Mistrzów, hmmm? bo wiem że algorytm mu nie pomoże ????
... Algorytm faktycznie nie pomoże ????
Tak ad hoc uważam, że ściany i kibice Wolnego Kraju Bawaria będą silnym atutem na korzyść zespołu monachijskiego. Zespołu, którego piłkarze są aż tak sfrustrowani niezdobyciem tytułu Mistrza Bundesrepubliki, że twierdzą w publicznych wypowiedziach, że są lepsi od Borussi z Dortmund :grin:
Bayern [tym bardziej, jako najbardziej utytułowany klub z Niemiec] musi więc w tym roku cokolwiek zdobyć a jedynie takie &quot;cokolwiek&quot; jak trofeum w LM zaspokoić może trwające poczucie goryczy i porażki u Bawarczyków.
Nie znaczy to, że 6 miejsce w lidze angielskiej zespołu Chelsea nie wskrzesi w nim motywacji najwyższego rzędu. Jest to jednak zespół pogodzony sądzę z faktem, że na Mistrza Anglii szans nie było [kilkadziesiąt punktów straty do lidera tabeli]. Chelsea jest niewątpliwie podbudowana faktem wyeliminowania w pófinale swojego &quot;złego snu&quot; [Barcelona] ale bardziej cenię w tym akurat roku zwycięstwo Bayernu nad realem Madryt.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
a ja się nie zgodzę, ten wątek jest poświęcony typom Yaro i niech tu zostanie. I tak mnóstwo ludzi ogląda ten wątek. Jak moge to zaglądam tutaj.A co do dyskusji to jestem ciekaw jaką Yaro ma opinię na temat finału Ligi Mistrzów, hmmm? bo wiem że algorytm mu nie pomoże ????
Mam nadzieję, że ten wątek będzie poświęcony Algorytmowi, i będzie w jakiś sposób kontynuowany w ogóle przez Userów ...
Nie bardzo widzę, mam czas ... a wrzucanie typów jest pracochłonne dosyć ...

Powziąłem więc decyzję, że Algorytm w obecnym kształcie (nie w takim jaki był podczas pojedynku ale w obecnym, lepszym, gorszym? Nie wiem) otrzymają Osoby (JEŚLI ZECHCĄ OCZYWIŚCIE), które dotrwały do końca pojedynku z Algorytmem w tym Arek obsługujący pojedynek od początku do końca.
Będzie to przy okazji &quot;dowód&quot; na to, że ten (obecnie podobny) matematyczny zapis faktycznie istnieje ???? a nie pojedynkowaliście się z ... np. ze mną ????
Osoby, które Algorytm zgodzą się przyjąć, nie będą posiadały prawa między innymi do kolportowania, powielania, zmiany czy upubliczniania tego zapisu. Poza tym będą mogły z niego korzystać, czy też ukazywać generowane przez Algorytm wyniki ...
Mam nadzieję, że osoby, które zapis Algorytmu otrzymają będą tutaj zaglądać i wrzucać jakieś typy.
W przypadku kontynuowania (a będą kontynuowane) prac nad Algorytmem Osoby te mogą liczyć na nowe wersje jego zapisu.
Program bukmacherski w formie tego zapisu algorytmicznego pozostali Userzy będą musieli jeśli chcą znaleźć w jakichś inny sposób.
Zapis Algorytmu został pozostawiony taki, aby Autor łatwo w nim dokonywać mógł zmian/ulepszeń.
----
Edit:
Ligę Mistrzów wygrał nie ten zespół, który uważałem, że wygra ale w sumie - cieszę sie nawet z tego ;)
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam
Ja stawiałem na chelsea, ale tylko w formie że zdobędzie puchar. Kurs był dobry ale z przebiegu meczu to bayern powinien wygrać, i to nawet w pierwszej połowie juz z 2-0 ????
Potem jeszcze ta bramka Drogby z jedynego rzutu rożnego, karny robbena, kontuzja riberego, karny maty... kwintesencja piłki nożnej.
Dotrwanie do końca pojedynku było fajnym wydarzeniem na tym forum. Przy okazji ja sam dostałem jakiś pogląd na jakim etapie jest moje typowanie.Czasem musi być bardziej irracjonalne. Mniejsza ilość typów wynikała z braku czasu na dobrą analizę. A jestem ciekaw jak algorytm będzie wyglądał przy ligach skandynawskich.
Jeśli chodzi o algorytm to z chęcią zapoznam się z Twoją pracą i będę nim podpierał swoje typy i wrzucał je do tego wątku, bo nie widzę sensu aby zakładać nowy. Myślę, że pojedynek wskazał Nam dobrą drogę jak coś na bukach ugrać.
Ze swojej strony, oświadczam że będę respektował warunki i prawa Yaro do algorytmu oraz że wykorzystam go tylko do wytypowania meczów i podzielenia się nimi na tym forum.
Wybaczcie, tą prawniczą &quot;gwarę&quot; ale uważam że takie oświadczenie należało złożyć.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... I jeszcze dramat Schweinsteiger&#39;a przy rzutach karnych ...

---
Dzięki Lajzon za tę deklarację ????
Użytkownicy, którzy otrzymają Algorytm będą oczywiście mieć prawo do korzystania z niego w ogóle a nie tylko do podawania typów ;)

--
Przy okazji, tak naprędce taki typek mi wyszedł na dziś (Algorytm nie typuje remisów już ... Hm. kto wie czy remisu nie będzie właśnie ...):
Polonia Bytom - Arka Gdynia 2 (4,10)
i jeszcze takie:
Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 2 (2,30)
AJ Auxerre - HSC Montpellier 2 (1,60)
FC Stade Rennes - Dijon Football Cote D´´or 1 (1,65)
FC Toulouse - AC Ajaccio 1 (2,15)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
liga polska, widzę leży algorytmowi ????
... a liga francuska nie do końca chyba ;)
Przy remisach Algorytm w obecnej postaci będzie niestety bezradny ale &quot;coś za coś&quot; ...
Edit: ... O jakże miło! (Jak na razie) ... Myślałem, że mecz Auxerre z Montpelier już się zakończył remisem a tu Goście strzelili bramkę na 1:2. Jednak mecz trwa ...
W obecnym kształcie Algorytmu &quot;postopniowałem&quot; troszkę prawdopodobieństwa typów ale nie wiem na ile te stopnie są wiarygodne.
---------------------
Na podsumowanie, weszły 4 mecze na 5 i żałuję, że się nie zasugerowałem tymi typkami i nic nie obstawiłem realnie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Poszło ???? a właściwie poszedł w Świat Algorytm ...
Jeszcze Kolegę hynio bardzo proszę o kontakt jeśli czyta ten wątek i jeżeli to możliwe.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na razie nie za dobrze ale mecz trwa ;)
Ligi skandynawskie to jest wielka niewiadoma i bez stosowania Algorytmu ???? . Ciężka ...
Mam może taką prośbę jeśiby ona nie była problemem dla Osób podających typy ...
Mianowicie, gdybym wiedział jaki konkretnie symbol podał Algorytm podczas prognozy (np. 1A, 1B itd.) to mógłbym patrząc tutaj do tematu wprowadzać w przyszłości na tej podstawie jakieś ulepszenia.(Oczywiście otrzymacie kolejne wersje Algorytmu po ewentualnych jego ulepszeniach).
---
Edit:
Już jest 1:1, może być dobrze ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom