>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
witam typy wytypowane na dziś przez algorytm
[...]

mecz Sabadell- Numancia już się nie kwalifikuje i ja osobiście stawiałbym tam 1. Sabadell potrafiło wygrać u siebie nawet z La Coruna i kilkoma mocnymi ekipami, więc dziś grając z ciśnieniem tez powinni dac sobie radę
Numancia ... wygrała. Algorytm dobrze przewidział, dzień wcześniej. W późniejszej prognozie już mu się nie chciało w ogóle grać tego meczu :grin: ;)
Edit:
Chyba wszystkie mecze weszły oprócz jednego.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wiad. dla Osób posiadających program, żeby niepotrzebnie nie zużywać sił podwójnie:
sprawdzałem z planowanych na dzień 28 maja br. meczów,
niemiecką NRW-Liga oraz spotkanie VSK Osterholz-Scharmbeck - SV Holthausen-Biene (z niemieckiej OL Niedersachsen). Nie ma nic &quot;do grania&quot;.

Edit:
Uściślam, bo być może nastąpiło niezrozumienie.
(zwłaszcza, że chyba post lajzona został usunięty [?] przez Moderatora. Widzę go bowiem w mojej prywatnej poczcie a tutaj w wątku go nie ma
albo go nie widzę ???? ).

&quot;NIC DO GRANIA&quot; - W TYCH WW. PRZEZE MNIE LIGACH! Jak jest w innych ligach - tego nie wiem ????
----------------------------------------------------------------------
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
(Wydzieliłem ten tekst z mojego ostatniego posta, bo za dużo inf. w jednym miejscu, wiadomości się &quot;zlewały&quot; ...):
----
Nasuwa mi się taka rzecz, porównując obecny zapis Algorytmu z tym zapisem użytym w &quot;pojedynku&quot; ...

W pewnym określonym momencie Algorytm w &quot;pojedynku&quot; był bezkonkurencyjny. Później jego forma spadła, kilka razy były próby podniesienia się. I na koniec niewielkie, minimalne ale jednak wyjście z całej sytuacji chyba &quot;na plus&quot;.
Teraz, pomimo, że jest generowanych przez Algorytm więcej spotkań (naprawdę o wiele więcej niż można było to robić podczas &quot;pojedynku&quot;) i być może nie są to typy tak spektakularne jak wtedy oraz niezawierające remisów to mam nadzieję, że będzie on bardziej &quot;stabilny&quot;. Bez aż takich skoków formy. Może mniej trafionych typów, może bardziej przeciętny niż widowiskowy ale też mniej kolejek z samą tylko &quot;czerwienią&quot;. Mówię o sytuacji, w której Algorytm zawsze coś tam trafi a nie tak jak podczas &quot;pojedynku&quot; gdzie miał rundy, w których nie trafiał niczego.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam, rzeczywiście w niedzielę weszły 4 z 5 ze znalezionych przeze mnie meczach. Meczu Newells lepiej nie komentować,ale co tam... frajerzy ????
Faktycznie mój post został usunięty z niewiadomych powodów, może Buki mnie inwigilują albo Acta działa ????
Co do meczów, o których Yaro pisał to faktycznie zasugerowałem się że algorytm wogóle nie typował nic na wczoraj, a przecież wcale tak nie musiało być. Były jeszcze ligi amerykańskie i skandynawskie. Nadrobi się to.
Yaro czy taka postac algorytmu juz Cię zadowala jako twórcę? Ciężko już wyciągać wnioski ale z typów podanych przeze mnie i Arka wynika dość wysoka skuteczność. I nie dodajemy tu podpórek
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Yaro czy taka postac algorytmu juz Cię zadowala jako twórcę? Ciężko już wyciągać wnioski ale z typów podanych przeze mnie i Arka wynika dość wysoka skuteczność. I nie dodajemy tu podpórek
Wygląda to ciekawie.
Pewnie, zależnie od wybieranych lig oraz tego co się w danym okresie &quot;dzieje&quot; w tych ligach, będzie jeszcze z wynikami różnie .., ale póki co jestem zadowolony. Algorytm jest &quot;uniwersalny&quot;, do wszystkich lig [z pewnymi jak wiecie, wyjątkami: np. PlayOffy itp.] a biorąc to pod uwagę i fakt, że nie jest on oparty np. na osławionych sieciach neuronowych ... czegóż oczekiwać więcej? :grin:
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] ... czegóż oczekiwać więcej? :grin:
Od kadzenia jeszcze nikt nie zachorował ????
Jest to w tym momencie, prawdopodobnie najlepszy dostępny/aktywny (z publicznie ukazanych) program bukmacherski ;)
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Witam,
obecna forma algorytmu faktycznie ma ostatnio bardzo ciekawe prognozy.
Nie wiem co Wy o tym sądzicie, ale jeżeli ta obecna forma matematyczna ma mieć dłuższy żywot, to dla większej przejrzystości tematu proponowałbym podstawowe statystyki typów (yield, jednostki), tym bardziej że ostatnio jest się czym chwalić.
Druga sprawa, nie wiem jak Yar000 przeprowadzasz testy, ale dla większego komfortu pracy, róbcie jak najwięcej testów &quot;na sucho&quot;, wykorzystując choćby zakończone sezony. Czekanie na kolejne mecze, a teraz przecież piłkarska &quot;posucha&quot;, zabiera Ci niepotrzebnie czas na ewentualne poprawki.
Jeśli chodzi o testy, niestety liga lidze nierówna. Jeżeli algorytm operuje w bardziej ogólnej przestrzeni matematycznej, to te różnice powinien wyłapać. Często w szczegółowych testach, które robiłem i robię samodzielnie, jeden indeks daje złote góry w jakiejś lidze, a w innej przy tych samych &quot;progach&quot; prowadzi do ruiny. Jeżeli chcecie wpuścić algorytm na &quot;głęboką wodę&quot; to proponuję zrobić testy (nawet je upublicznić) dla np. takich lig jak: MLS, Francuska National (3 l), Wietnamska. Nie wyciągajcie wniosków po kilku/kilkunastu meczach bo to prędzej czy później prowadzi do ruiny ekonomicznej. Miałem w kwietniu taki przypadek z nowym, na szybko zrobionym indeksem predykcyjnym (nie chciało mi się uruchamiać mojego sprawdzonego narzędzia ...), że w 1-2 dni trafiałem wszystko (w jeden dzień miałem nawet z wybranych singli AKO 46), a w następny weekend z tej samej puli prognozy nie weszło prawie nic!
Problemem w metodach numerycznych jest zazwyczaj początek i koniec sezonu, czyli więcej do powiedzenia mają tutaj spekulanci. Dla świętego spokoju najlepiej tego nie grać, no chyba że ktoś jest w stanie to jakoś sformułować, ale na pewno nie jest to łatwe.
Jeśli chodzi o sieci neuronowe, jeżeli dane wejściowe będą &quot;treściwe&quot; to niestety nie ma chyba lepszego sposobu na predykcję wyników sportowych.
Pozdrawiam
ziz99
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=ziz99;2890193]Witam,
obecna forma algorytmu faktycznie ma ostatnio bardzo ciekawe prognozy.
Nie wiem co Wy o tym sądzicie, ale jeżeli ta obecna forma matematyczna ma mieć dłuższy żywot, to dla większej przejrzystości tematu proponowałbym podstawowe statystyki typów (yield, jednostki), tym bardziej że ostatnio jest się czym chwalić.[...]
Dzięki ????
Jeśli chodzi o podawanie statystyk byłoby to ciekawe i oczywiście jestem jak najbardziej &quot;za&quot;. Niestety nie byłbym w stanie czasowo funkcjonować w takiej formule ale jeśli Koledzy zechcą takie statystyki zamieszczać to tylko przyklasnę.

[...] Druga sprawa, nie wiem jak Yar000 przeprowadzasz testy, ale dla większego komfortu pracy, róbcie jak najwięcej testów &quot;na sucho&quot;, wykorzystując choćby zakończone sezony. Czekanie na kolejne mecze, a teraz przecież piłkarska &quot;posucha&quot;, zabiera Ci niepotrzebnie czas na ewentualne poprawki. [...]
Tak, robiłem też testy &quot;na sucho&quot; ale wiesz ... Na bieżąco jest jeszcze ta adrenalinka :grin:
Poza tym, wiarygodność &quot;publiczna&quot; nazwijmy ją ... Jeśli publicznie podane tu zostaną typy &quot;wsteczne&quot; to Odbiorcy zleją je najzwyczajniej czymś ciepłym.
[...] Jeśli chodzi o testy, niestety liga lidze nierówna.[...]
Problemem w metodach numerycznych jest zazwyczaj początek i koniec sezonu, czyli więcej do powiedzenia mają tutaj spekulanci. Dla świętego spokoju najlepiej tego nie grać, no chyba że ktoś jest w stanie to jakoś sformułować, ale na pewno nie jest to łatwe. [...]
Tak faktycznie dzieje się w ligach ... Niestety i to muszę wziąć pod uwagę bo Użytkownika programu nie &quot;uchronię&quot; od chęci zagrania w tych niebezpiecznych dla wyniku okresach. I nawet chyba nie chcę go chronić skoro miałby to być program &quot;uniwersalny&quot; niezależnie od lig i okoliczności jakie w nich zachodzą ... Stąd pewien margines błędu w tym zapisie (czy też możliwość pomyłki podczas sezonu ligowego bez &quot;wałków&quot;) stać się może w przypadkach wystąpienia np. &quot;niedziel cudów&quot; elementem pozytywnym.

[...] Jeśli chodzi o sieci neuronowe, jeżeli dane wejściowe będą &quot;treściwe&quot; to niestety nie ma chyba lepszego sposobu na predykcję wyników sportowych.
Prawdopodobnie na razie nie ma niczego lepszego. I być może dlatego tak są neuronowe projekty bukmacherskie &quot;chronione&quot; przed dostępem oczu niepożądanych ;)
Póki co ... działamy na tym co posiadamy.

Pozdrawiam!
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Dzięki ????

Jeśli chodzi o podawanie statystyk byłoby to ciekawe i oczywiście jestem jak najbardziej &quot;za&quot;. Niestety nie byłbym w stanie czasowo funkcjonować w takiej formule ale jeśli Koledzy zechcą takie statystyki zamieszczać to tylko przyklasnę.

...
Policzyłem na szybko, od momentu jak wyłączyłeś remisy.

Wychodzi: 143j (licząc każdy typ 10/10)
typów: 28

Wyłączyłem te z komentarzem o możliwości &quot;przekręcenia&quot; meczu, tj. 2 mecze z SPA2, raz z ITA2, raz CZE2 i te z 3 ligi polskiej.

Dalej musicie liczyć sami:grin:

Pozdrawiam
ziz99
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam
na jutro znalazłem 1 mecz w II lidze japońskiej
Tokushima-Machida Zelvia 1 (1c) kurs 2 zł

Nie ma nic w lidze austriackiej, duńskiej, irlandzkiej i urugwajskiej.
Więc tych lig nie musicie sprawdzać
 
L 29

lajzon

Użytkownik
witam.,
mecze na jutro, zaczynamy w kraju Kwitnącej Wiśni o 7,00
Szwecja div. 1 Norra
IK Frej -Akropolis 1 (1A) kurs 1,53
Japonia 2 liga, mecz uwaga o 7 rano!
Matsumoto Yamaga-Kofu 2 ( 2B) kurs 1,73
( tu było 1-1 więc typ nie wszedł ale Kofu oddało chyba ze 30 strzałów...brawo zatem dla bramkarza Gospodarzy- zatrzymał Kofu i algorytm)

2 dywizja Szwecja
Eskilsminne - kvarnby 1 (1a) kurs 1,5
Enskede- Varmbols 1 (1a) 1,4
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Witam,
jak wspominałem, liga lidze nierówna. Jeżeli algorytm ma bardziej ogólną formułę to sobie poradzi, jeżeli pod pewne typy lig, to może nie dać rady. Modele szczegółowe mogą być bardziej efektywne, bo będą estymowane pod daną ligę. Z drugiej strony, grozi nam przy zbyt dokładnym &quot;dopasowaniu&quot; nadmierne uszczegółowienie i za dużo stopni swobody.

Pierwsza uwaga, te ligi są małe 12-14 drużyn. Druga, podejrzewam że poziom kiepski bo logiki w dużej części wyników nie widzę, a analizowałem je m.in. wskaźnikiem ELO. Trzecia, czasami sprawdzam zmiany kursów za pomocą soccer24.com. Np. na ligach norweskich (3l) gr 1-4, to zmiany kursów na kilka godzin przed meczem są b. duże, rzędu 0,6-0,8. Przypuszczalnie kręcą wałki aż miło... :? Ostatnia rzecz, to nie wiem czy nie za wcześnie grane, bo 7 kolejek to trochę mało na ustalenie realnej siły poszczególnych drużyn, zwłaszcza iż to są &quot;ogórkowe&quot; ligi i nie tak powtarzalne jak inne zachodnie.

Pozdrawiam
ziz99
 
Do góry Bottom