>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jak najbardziej pomocne, wtedy wynik meczu nie jest tak istotny jak ilość strzelonych bramek no i kursy są odrobinę wyższe..

Yar000 masz zablokowaną skrzynkę? bo nie umiem wysłać wiadomości na PW.
Dzięki za odpowiedź.
... Co do skrzynki, to &quot;świeciła&quot; na czerwono choć nie sądzę abym miał ją zapchaną maksymalną liczbą wiadomości. Teraz, po akcji usuwania wiadomości wysłanych i odbieranych, po usunięciu odbieranych pojawił mi się komunikat, ze nie mam dostępu do tych opcji. Następnie, brak dostępu do skrzynki w ogóle z panelu użytkownika, czyli w ogóle.
Zniknęła ????
Ponadto,
nie mogę wysyłać wiadomości wchodząc do profilu innych Userów.
Brawo!
Nie wiem co jest grane, ale jeśli to działania &quot;administracyjne&quot; to proponuję jeszcze o zablokowanie możliwości pisania oraz edytowania postów. Później, zamknięcie utworzonych przeze mnie tematów i po krzyku.
Chyba nie wolno Wam ze mną rozmawiać. Jakiś trędowaty jestem :grin:
Edit:
Widzę, że usunięto mi też linki [ze &quot;stopki&quot;] prowadzące do dwóch tematów ... tego Forum.
Konkretnie, jeden prowadził do niniejszego tematu a drugi do tematu ze statystyką &quot;pojedynku&quot;.
Wiecie co Panowie Moderatorzy? Po co mamy się męczyć. Zablokujcie może mnie faktycznie na 100% a nie stosujcie półśrodków.
 
osom 36

osom

Użytkownik
Postaraj się wyjaśnić to z modami. Nie złamałeś regulaminu przecież. Może buki maczają w tym palce bo boją się twojej &quot;maszyny&quot; :]
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Postaraj się wyjaśnić to z modami. Nie złamałeś regulaminu przecież. Może buki maczają w tym palce bo boją się twojej &quot;maszyny&quot; :]
Nie mam zamiaru chodzić &quot;po prośbie&quot; aby zezwolono mi na możliwość prowadzenia rozmów na tym Forum. Decyzję podjęto bez słowa ostrzeżenia więc stanowczo i świadomie. Jest jak jest i tyle.
Nie zamierzam też udawać, że &quot;nie ma tematu&quot; i myślałem nad tym, co konkretnie spowodowało o podjęciu takich kroków przez Administrację.
Nic mi do głowy nie przyszło oprócz jednego:
niedawno, jeden z Użytkowników Forum zapytał mnie publicznie skąd można ściągnąć ten program bukmacherski. Nie odpowiedziałem temu Użytkownikowi w temacie wiedząc, że naruszyłbym Regulamin.
Odpowiedziałem mu poprzez PW i zgodnie z prawdą, podając w treści wiadomości prywatnej niekompletny url (bez &quot;http://www&quot; czyli nazwę domeny) związany ze stroną internetową osoby trzeciej (kiedyś już pisałem przecież otwarcie na Forum o fakcie przekazania Algorytmu).
Zaznaczając przy tym, że nie namawiam go do tego ściągnięcia oraz nadmieniając, że jeśli podejmie taką ewentualną decyzję, to aby nie wchodził tam bezpośrednio ze stron tego Forum.
(Nie posiadam już ww. korespondencji, nie dysponuję dokładnymi szczegółami - wyczyściłem przecież skrzynkę, zresztą jest blokada).

Tak więc moim zdaniem Administracji chodzi o to, abyście mnie nie pytali o ten program i abym nie mógł Wam na takie pytania odpowiadać (bo przecież sam z siebie nie wysyłałem do nikogo pierwszy korespondencji w takiej sprawie).
Natomiast linki moje ze &quot;stopki&quot;, a prowadzące do niniejszego i drugiego tematu &quot;pojedynkowego&quot; czyli do statystyk uznano najprawdopodobniej jako &quot;reklamowe&quot; (?), &quot;komercyjne&quot; (?).
Tak to widzę. Jeśli jest inaczej, to głupi jestem.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
na dzisiejszy dzień jeden typ Algorytmu:
Inter Turku - Jaro - 1A wynik : 1-1
Ten remis Interu Turku sprawił zawód również, z tego co widziałem, Kolegom z Działu o systemach bukmacherskich ???? . To miał być &quot;jedyny pewnik&quot; w tym dniu ...
(Nie byłby to również over 2,5).
Jednak pisaliśmy tutaj nieraz o problemach z ligami skandynawskimi.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jak najbardziej pomocne, wtedy wynik meczu nie jest tak istotny jak ilość strzelonych bramek no i kursy są odrobinę wyższe..
[...]
Algorytm na Over 2,5 już jest.
Posiada dwie opcje w swoich &quot;prognozach&quot;. Jedna, to 99% prawdopodobieństwa trafień a druga 75%. Na przyszłość dopuszczam jakieś nieznaczne zmiany w tych procentach
Jednak &quot;wyłuskać&quot; takie overy spośród ofert buków to będzie prawdziwa superdroga przez mękę.
Zważywszy, że generowanie przez Algorytm &quot;zwykłych&quot; prognoz wyników to praca jak wiecie, żmudna ...
Ponadto, overów jest o wiele, wiele, i jeszcze raz wiele mniej w ofertach bukmacherskich, niż zakładów &quot;zwykłych&quot; na &quot;1, X, 2&quot;.
---------------------------------------------------------------------------
Edit:
Przy okazji, zauważyłem teraz taką dziwną sprawę z moim profilem: nawet jeśli jestem wylogowany i nie ma mnie tutaj to ... nadal jestem i &quot;świecę na zielono&quot; w lewym dolnym rogu. (Nawet po usunięciu wszelkich &quot;ciasteczek&quot; i innych śmieci, wyjściu z przeglądarki i ponownym wejściu na Forum bez zalogowania się).
Jakby co ... to nie jestem ja
:grin:
--
Chyba się już &quot;unormowało&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
USA Major League Soccer
21.06.2012, godz. 3.00
Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy 1 (prawdopodobieństwo 1C).
Kurs np. 1,70 (B A H), 1,91 (P i n n a c l e).

UWAGA! Dla Osób posiadających program:
ta prognoza jest w oparciu o tabelę &quot;MLS Western Conference&quot; a nie tabelę ogólną, &quot;federalną&quot;.

Przypomnę albo raczej poinformuję Obserwatorów tematu, że prawdopodobieństwa dot. typu &quot;1&quot;, to od największego do najmniejszego obecnie: 1A, 1B, 1C.
Prawdopodobieństwo dla typu &quot;2&quot;, to obecnie: 2A, 2B.
Typ 1C oznacza więc, że wskazano co prawda zwycięstwo Gospodarzy ale to jest najmniejsze z &quot;prawdopodobieństw&quot;. Wybór &quot;grać czy nie grać?&quot; zawsze należy do Człowieka czyli do Was.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Wczoraj był jeszcze jeden typ Algorytmu , którego nie podałem..
Harnosand- Pitea1 - 0Algorytm typował 1A, kurs 1,45...
P.S. Yar000 skrzynka dalej zablokowana?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wczoraj był jeszcze jeden typ Algorytmu , którego nie podałem..
Harnosand- Pitea1 - 0Algorytm typował 1A, kurs 1,45...
P.S. Yar000 skrzynka dalej zablokowana?
Tak Arku, zablokowana.
Nie mam też możliwości technicznych dodania np. sygnaturki w &quot;stopce&quot; ...

... a mecz Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy zakończył się ostatecznie wynikiem 2:3, niestety ...
Mógł paść odnoszę wrażenie, wynik każdy. Oglądałem 3/4 tego spotkania. 2:1 do przerwy i chyba dominacja Gospodarzy w 1 połowie. Skończył się tak jak się skończył.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W takim razie pozostaje nam droga mailowa do czasu aż odblokują ci skrzynkę..
Ten typ z MLS dopisać do statystyk?
Właśnie ... Póki co są jeszcze emaile. Ciekawi mnie czy mam zablokowaną opcję GG i Skype ????

Tak, jeśli możesz to wpisz proszę ten mecz chyba, że chciałbyś realizować wizję swoich meczów tutaj podawanych to wtedy oczywiście nie wpisuj.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Wszystkie typy podane wpisuję do statystyki bo tylko tak możemy wiedzieć jaka jest skuteczność algorytmu w obecnym kształcie..
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Brawo! 2 typy do przodu, niestety nie skorzystałem z nich...ale od następnego weekendu wracam do systematycznego mielenia typów przez algorytm ????
Yaro popieram Cię jeśli chodzi o budowę algorytmu na ilość bramek myślę jednak że wystarczy oprzeć go o wynik u/o 2,5. w ten sposób powinien działać w każdej lidze.
pozdrawiam
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Ten remis Interu Turku sprawił zawód również, z tego co widziałem, Kolegom z Działu o systemach bukmacherskich ???? . To miał być &quot;jedyny pewnik&quot; w tym dniu ...

(Nie byłby to również over 2,5).

Jednak pisaliśmy tutaj nieraz o problemach z ligami skandynawskimi.
Witam,
na Waszym miejscu nie zaśmiecałbym sobie statystyk kursami &lt;1,5. Raz, że właśnie przy takich kursach jest najwięcej &quot;dziwnych&quot; wyników, a drugie to zysk na takich meczach nikły (no chyba, że jako dokładka, ale osobiście wolę nie dokładać takich &quot;min&quot;). Z matematycznych analiz wynika też, że wiele modeli regresyjnych może dawać np. powyżej jakiegoś progu ładne prognozy, przy czym jest zazwyczaj w tym zakresie parę wpadek i są to właśnie najczęściej te niskie kursy.

Ligi skandynawskie nie są takie najgorsze (zwłaszcza 1-2 ligi), a przypuszczam, że algorytm powstawał głownie na zachodnioeuropejskich, więc przy zbyt dokładnej specyfice obliczeń możecie mieć problem.

Pozdrawiam
ziz99
 
V 31

vector77

Użytkownik
kursy to nie problem bo dla u/o kazdy buk na lajfie ma szeroka oferte wiec jak mecz nie wyglada dobrze to mozemy skontowac lub postawic zaklad przy lepszym kursie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam, dziś nic z meczów na livesports algorytm nic ie wybrał, jak idą pracę nad algorytmem bramkowym?
Algorytm już jest ale naprawdę b. ciężko z niego wykrzesać jakikolwiek typ ...
O ile trudno wykrzesać go w Algorytmie &quot;zwykłym&quot; to tutaj jest arcytrudne tzn. długo &quot;się czeka&quot; :grin:
Przygotowuję teraz podstawy do Algorytmu na dokładne wyniki. Kiedyś już próbowałem i nie wychodziło za bardzo. Spróbuję raz jeszcze ...
Może będzie to przydatne chociażby w toto-golu? :grin:

Łatwo nie jest. Już widzę, że nie będzie jednego wyniku do wyboru &quot;na tacy&quot; ale np. dwa lub trzy najbardziej prawdopodobne. We wspomnianym toto-golu jeśli dobrze pamiętam, można wskazać kilka wyników w jednej pozycji (dla wyniku meczu).

Tylko nie wiem czy w takiej formie to faktycznie będzie przydatne narzędzie ..? Czy byłoby pomocne w &quot;Zakładzie na wynik&quot;?
Wiadomo, że każdy pewnie chciałby znać konkretny typ. Algorytm na dokładny wynik mógłby co prawda podać jeden konkretny (najbardziej) typ tyle, że żyłbym ze świadomością, iż to jest tylko półprawda. Stąd wolałbym aby były dwa czy trzy najbardziej prawdopodobne typy, do wyboru przez Użytkownika.
W ofertach buków w &quot;Zakładzie na wynik&quot; ile jest kombinacji, dwadzieścia sześć? Użytkownik postawiłby więc w obrębie jednego meczu np. na dwie albo trzy z tych kombinacji. Mógłby nawet stworzyć z tych dwóch albo trzech typów swojego dwu albo i trzydrogowego &quot;surebeta&quot; ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Przygotowuję teraz podstawy do Algorytmu na dokładne wyniki. [...]
Tylko nie wiem czy w takiej formie to faktycznie będzie przydatne narzędzie ..? Czy byłoby pomocne w &quot;Zakładzie na wynik&quot;?
[...]
następna próba prognozy Algorytmu ale innego, tzn. wskazującego dokładny wynik.
Właściwie, to wszystko mam jeszcze na kartkach papieru ????
Niestety i jak wcześniej wspomniałem, jak na razie typy &quot;do wyboru&quot;:

Szwecja 1. Division Norra
25.06.2012 r.
Västeras SK - Akropolis IF Najbardziej prawdopodobne typy: 2:1, 1:0, 2:0.
Gdybym miał wybierać jeden jedyny typ, wskazałbym pewnie 2:1 ale to na razie są próby tylko ...

Przykładowe kursy na wynik
1:0 = 7,00
2:0 = 6,00
2:1 = 8,00
***
Finlandia Ykkonen

25.06.2012 r.
Rovaniemi PS - FC Hämeenlinna Najbardziej prawdopodobny typ: 1:1
Dziwna sprawa z tym typem :grin: dla tych akurat drużyn ... Jeśli ktoś znajdzie kurs na ten wynik, to pewnie będzie niezły ...
***
Powtórzę raz jeszcze: to tylko próby algorytmu na dokładny wynik. Co z tego się wykluje, zobaczymy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
***
Finlandia Ykkonen

25.06.2012 r.
Rovaniemi PS - FC Hämeenlinna Najbardziej prawdopodobny typ: 1:1
Dziwna sprawa z tym typem :grin: dla tych akurat drużyn ... Jeśli ktoś znajdzie kurs na ten wynik, to pewnie będzie niezły ...
***
Powtórzę raz jeszcze: to tylko próby algorytmu na dokładny wynik. Co z tego się wykluje, zobaczymy.
Jednak można znaleźć bezproblemowo typ na dokładny wynik 1:1 tego spotkania. Np. kurs 13.
Czy sam obstawię taki typ? Przyznam szczerze, że nie obstawię. Nie na tym etapie prac.
 
A 12

arek68

Użytkownik
na dzisiaj jeden mecz :
kurs : 1,35
VästeråsSK - Akropolis - 1A
P.S. to gdzie mogę poczytać o twojej &quot;działalności Algorytmicznej&quot; bo nie wiem gdzie szukać ?
 
Do góry Bottom