>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wszystkim &quot;wątpiącym&quot; i/lub zniecierpliwionym/ewentualnie zawiedzionym ???? polecam powyższą wypowiedź Kolegi ziz99.
Wunderwaffe nie istnieje. Jeślibym teraz zareagował panicznie i zaczął zmieniać zapis Algorytmu, wyszłoby mu to tylko na gorsze i &quot;posypałby się&quot; w następnych meczach. Teraz, ma szansę przeczekać niedyspozycję (były nią zresztą chyba remisy) a w następnych próbować się odkuć.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
witam sorry ze tak późno, wcześniej nie mogłem,
Szwecja Dywizja 1
Sirius-Forward 1 1c kurs 1,7
Chyba weszło ...
Dzisiaj wprowadziłem niewielkie zmiany w Algorytmie. Aktualną jego wersję Koledzy otrzymali/ście już na emaile.
Nie ma w tym kolizji z moją ostatnią wypowiedzią bowiem są to zmiany nazwijmy je, &quot;eliminujące&quot; coś z zapisu i nie zakłócające pracy Algorytmu i wyników.
Raczej są to zmiany, które mi chodziły po głowie wcześniej tak więc nie w &quot;panice&quot; i nie w związku z jakimiś ostatnimi nietrafieniami.
W zw. z powyższym, Algorytm nie będzie już generował wyniku &quot;1BB&quot; oraz (prawdopodobnie o wiele) trudniej będzie wygenerować teraz wynik &quot;1B&quot;.
--
(Dla Osób śledzących ten temat a nieorientujących się w użytej tutaj terminologii: &quot;1BB&quot;, &quot;1B&quot;, &quot;2A&quot; itp. są to po prostu oznaczenia przyporządkowane prawdopodobieństwu trafienia).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na dzisiaj Algorytm podał 1 typ Naesby - Varde 2A, kurs 4,8 zobaczymy mecz trwa wynik do przerwy 0:1..
Ostatecznie 2:2. Było blisko (choć oczywiście żadne to pocieszenie). Wyrównanie padło w 85 min. Myślę, że trop był dobry, mając jeszcze na uwadze, że to 2 Dywizja duńska. Kurs swoją drogą, świetny.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam,
Typ na dziś:
Finlandia Kakkonen East
KTP-Mikkeli 1 (1A) kurs 2,45 (bet at home)
jest to typ z algorytmu, jak to Yaro mówi &quot;podkręconego&quot;. Miało być trudniej wyłapać odpowiedni mecz ale 1 jest i po dobrym kursie.
Do Arka i Yaro, przerobiłem wszystkie ligi z livesports
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam,
Typ na dziś:
Finlandia Kakkonen East
KTP-Mikkeli 1 (1A) kurs 2,45 (bet at home)
jest to typ z algorytmu, jak to Yaro mówi &quot;podkręconego&quot;. Miało być trudniej wyłapać odpowiedni mecz ale 1 jest i po dobrym kursie.
Do Arka i Yaro, przerobiłem wszystkie ligi z livesports
Lajzon, dobra robota, bo trochę chyba tego było ...
Jeśli ten typ nie wejdzie to wypada się załamać :grin:
Edit:
Chyba nie jest za dobrze ... Jednak ligi skandynawskie tym bardziej niższe, to jakiś problem jest dla Algorytmu. Dla Typerów/ludzi pewnie też ...
 
L 29

lajzon

Użytkownik
cóż nigdy nie miałem/nie bylo tak nie trafionego typu... w sumie coś w tym meczu śmierdziało bo KTP to był lider po dobrych meczach kurs był wysoki i jeszcze skoczył przed samym meczem aż na 3 zł. Więc nie zwalałbym wszystkiego na algorytm. Ciekawego czy wytypowałby zwycięstwo Danii ???? ?
Szacunek dla Wikingów
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Witam,
mecz faktycznie był chyba &quot;przekręcony&quot;, bo spadki kursów mocno podejrzane. W ogóle mam wrażenie, że tymi niższymi ligami skandynawskimi kręcą spekulanci, zwłaszcza teraz jak oferta piłkarska bardzo uboga. Dziś też np. podejrzewam mocno o przekręt Boca J... Prawie 90 min grali z przewagą 11-10 i tylko remis, a przeciwnik strasznie drewniany. Boca już w tym sezonie zrobiła wałek z Independiente (4:5).

Z drugiej strony, z moich wyliczeń predykcyjnych mecz KTP no bet. Zwróćcie choćby uwagę, że w zeszłym sezonie ledwo się utrzymali http://www.betexplorer.com/soccer/finland/kakkonen-group-a/?stage=8814. Jeżeli w algorytmie korzystacie ze zbyt krótkiego zakresu danych poprzedzających to siłą rzeczy realna siła danej drużyny będzie przeszacowana in + lub -.

Przy okazji tych ostatnich niepowodzeń, właśnie po to są testy &quot;na sucho&quot; (o których wspominałem), żeby zminimalizować &quot;niedopasowanie&quot; algorytmu/modelu do danych/ej lig/i.

Na koniec jeszcze mała &quot;refleksja matematyczna&quot; ???? Analizując na wiele sposobów bieżące wyniki w piłce nożnej, mam wrażenie jakby obecnie było więcej &quot;dziwnych&quot; wyników niż kilka lat temu. Zobaczymy jak ruszy normalny sezon na zachodzie, niemniej z tego co pamiętam ze 3-4 lata temu np w tych niższych ligach norweskich kto miał wygrać to wygrywał a teraz niespodzianka goni niespodziankę.

Pozdrawiam
ziz99
 
A 12

arek68

Użytkownik
Wracamy po krótkiej przerwie związanej z szaleństwem euro... typy na dziś:
Argentinos Jrs - All Boys - 2A wynik 1:0 i 4 czerwone kartki dla gości..
Rovaniemi - Viikingit 1C (6 wygrana gospodarzy lub remis..) wynik 2:0
Angellholms - Degerfors - 1A wynik 2:0 bramki 84 i 85 minuta...
staty algorytmu będę podawał co 10 spotkań.. Powodzenia
 
osom 36

osom

Użytkownik
1:0. 6 x ????, dopóki brama nie siadła 3 x ????, więc na pewno miało to jakiś wpływ na wynik tego meczu. all boys skuteczność miało o wiele gorszą w porównaniu do A Jr.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
1:0. 6 x ????, dopóki brama nie siadła 3 x ????, więc na pewno miało to jakiś wpływ na wynik tego meczu. all boys skuteczność miało o wiele gorszą w porównaniu do A Jr.
Zapewne tak.
Jednakże, proponowałbym nie grać faz PlayOff, Clausura itp. faz po podziałach tabel &quot;głównych&quot; ...
Algorytm nie jest do tego przystosowany. Liczyłem się z porażką w tym przypadku.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Planuję zrobić Algorytm na Over 2,5 (konkretnie, na minimum 3 gole w meczu) albo może i nawet Over 3,5 ????
Pomocne takie &quot;cóś&quot; byłoby? Proszę o wypowiedzi.
Przykładowo, w podanym wyżej przez Arka meczu byłby over 2,5.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Jak najbardziej pomocne, wtedy wynik meczu nie jest tak istotny jak ilość strzelonych bramek no i kursy są odrobinę wyższe..

Yar000 masz zablokowaną skrzynkę? bo nie umiem wysłać wiadomości na PW.
 
Do góry Bottom