>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mam jeszcze taką sugestię dla Osób korzystających z Algorytmu ... Korzystajcie w miarę możliwości z wiarygodnych źródeł statystycznych, naprawdę aktualnych i nieprzekłamanych. Konstruując Algorytm opierałem się jak wiecie na B A H i właśnie statystyk tej firmy polecałbym aby trzymać się jakoś jednej &quot;linii&quot; (nie jest to reklama do gry w u tego buka).
Ponadto, w przypadku gdy w danym dniu trwają mecze danej ligi to uruchamiajcie Algorytm dopiero po ich zakończeniu gdy prognozujecie wyniki dla tej samej ligi na następny dzień/następne dni, aby tabela ligowa się już zdążyła &quot;ustawić&quot;/uaktualnić ????
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam
Typy algorytmu na dziś
Alcayano-Hercules 2 (2b)
Guadalajara-Barcelona B 2 (2A a więc pewny, ale Guadalajara walczy o utrzymanie więc trzeba brać tu pod uwagę kilka aspektów, poza boiskowych)
Gimnastic-Deportivo 2 (2B)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Guadalajara-Barcelona B 2 (2A a więc pewny, ale Guadalajara walczy o utrzymanie więc trzeba brać tu pod uwagę kilka aspektów, poza boiskowych [...]
Faktycznie &quot;cuda&quot;. Bramki dla Gospodarzy padają co dziesięć minut ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Gimnastic-Deportivo 2 (2B)
Niesamowity mecz ostatniego zespołu z pierwszym! Oglądałem co prawda tylko niecałą drugą połowę ale piłkarze z Tarragony walczyli do samego końca jak lwy w obronie i jeszcze próbowali kąsać ???? . Deporte miało bardzo wiele sytuacji bramkowych ale mecz rozstrzygnięty został dopiero w doliczonym czasie gry.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam
Typy algorytmu na dziś
Alcayano-Hercules 2 (2b)
Guadalajara-Barcelona B 2 (2A a więc pewny, ale Guadalajara walczy o utrzymanie więc trzeba brać tu pod uwagę kilka aspektów, poza boiskowych)
Gimnastic-Deportivo 2 (2B)
Lajzon, masz dobra rękę :grin:
Siadły dwa na trzy mecze. Nie wszedł ten, który rozegrał się prawdopodobnie poza boiskiem.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Witam i podaję dzisiejsze typy Algorytmu:
Inter Turku -Haka : 1A
Soyuz Gazprom - Oktan : 1C
no i Valadolid - Huelva: 1B ale tutaj kurs jest bardzo niski..
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam i podaję dzisiejsze typy Algorytmu:
Inter Turku -Haka : 1A
Soyuz Gazprom - Oktan : 1C
no i Valadolid - Huelva: 1B ale tutaj kurs jest bardzo niski..
Weszło wszystko ... Kurs duży czy mały w tym przypadku nieważne, bo siadło wszystko ????
Jeśli ktoś wysłał AKO, to się opłacało.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Dzisiejsze typy algorytmu :
Argentyna prim. B Metropolitana : temperley -defensores de belgrano (1BB)
Austria liga regionalna zachód : insbruck(am) - wattens (2B)
Niemcy ol Hamburg : sv rugenbergen - bergendorf 85 (2A)
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Chyba jakaś pomyłka w podaniu typów bo mi się wydawało że chodzi o inny mecz z tej ligi. Dziwne nazwy tam mają ja zagrałem na 1 w meczu Ferro Carril Oeste - Defensa y Justicia i to weszło. Może chodziło o ten mecz? Arek wypowie się później bo to ważne dla skuteczności algorytmu ???? Podam teraz mecze jakie dziś wytypował algorytm.
stal stalowa wola - pelikan 1c
calisia kalisz - miedz l. 2b
ruch zdzieszowce - zagłebe sosnowiec 1b
argentyna : independiente - instituto ac 2a (ciekawy mecz) kurs 1,85
czechy 2 l. : vlasim - slovan varnsdorf 2b (fajny kurs 3 zł)
niemcy : arminia ludwig - betzdorf 1bb
norwegia 2 liga - Fram-Gjovik 1C kurs 1,5
węgry- Paks-Ferencvaros 1b kurs 1,73
I dwa najciekawsze mecze ale nie sądzę żeby weszły tak jak podaje algorytm, Ascoli walczy o utrzymanie i raczej jak buki po kursach pokazują nie przegra tego meczu, Padova-Ascoli 1B kurs 5,5?
I podobnie może byc w Hiszpanii Sabadell nie może przegrać, a Numancia nie gra już o nic
Sabadell-Numancia 2A kurs 3,6 (mecz sabadell jest chyba jutro)

Dziś sporo typów, można coś wybrać tylko uwaga na te ostatnie mecze bo tam wszystko mogło zostac już ustalone przy zielonym stoliku
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
stal stalowa wola - pelikan 1c
calisia kalisz - miedz l. 2b
ruch zdzieszowce - zagłebe sosnowiec 1b
[...]
Ciekawa sprawa ... Jak to wyjdzie na szczeblu tych rozgrywek polskich, w obrębie których Algorytm nigdy nie operował ... I których nie brałem nigdy pod uwagę [do formułowania zapisu Algorytmu].
---
=Yar000;2875682][...]
Mam może taką prośbę jeśiby ona nie była problemem dla Osób podających typy ...
Mianowicie, gdybym wiedział jaki konkretnie symbol podał Algorytm podczas prognozy (np. 1A, 1B itd.) [...]
Dzięki Panowie!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Sabadell-Numancia 2A kurs 3,6 (mecz sabadell jest chyba jutro)

[...]
Być może warto po dzisiejszym meczu w tej lidze, jeszcze raz wrzucić to do Algorytmu - ale pewnie wyjdzie tak samo ????
Ciekawa sprawa ... Jak to wyjdzie na szczeblu tych rozgrywek polskich, w obrębie których Algorytm nigdy nie operował ... I których nie brałem nigdy pod uwagę [do formułowania zapisu Algorytmu].
[...]
Hm. Na remisy nie ma rady. Obecny zapis Algorytmu remisów nie przewiduje.
---------------------------------------------------------------------------
Korzystając w tym jeszcze momencie z mojej tutaj obecności chciałbym coś jeszcze podkreślić.
Byc może, gdyby Algorytm zajmował się konkretnymi ligami albo jedną ligą, to jego trafialność byłaby większa.
Chciałem jednakże, aby był on tworem &quot;uniwersalnym&quot; i żeby można go było używać we wszystkich światowych ligach.
W zw. z tym, że &quot;obsługuje&quot; ligi wszystkie, to gdzieś jest bardzo &quot;chop do przodu&quot; ;) ale gdzieś go musi zabraknąć.

Wiem, że jak coś jest &quot;do wszystkiego&quot; to często jest do niczego. Przynajmniej mogę powiedzieć tyle, że ten Algorytm jest ściśle do piłki nożnej czyli posiada jednak wąską i w zw. z tym jest to pozytywne - specjalizację ????
Z racji tego jaką przybrał ostatecznie formę, to mam nadzieję, że można nazywać go programem.
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Witam,
nie wiem czy potrzebie zaśmiecacie sobie statystyki meczami z &quot;ogonów ligowych&quot;. Ci nasi trzecioligowcy mogli grać kompletnie na &quot;odwal się&quot;, juniorami itp. Jedynie w czołowych ligach czasami do końca grają fair, ale i tam są pod koniec dziwne wyniki.
Myślę, że bardziej obiektywne typy będą jeżeli skupić się na ligach ledwo zaczętych lub tych, które są w środku sezonu (czyt. skandynawskie, Ameryka płn i płd itp.).
Pozdrawiam
ziz99
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Myślę, że bardziej obiektywne typy będą jeżeli skupić się na ligach ledwo zaczętych lub tych, które są w środku sezonu (czyt. skandynawskie, Ameryka płn i płd itp.).
Pozdrawiam
ziz99
Witaj!
To jest bardzo słuszna uwaga.
(Tzn. jeśli chodzi o ledwo zaczęte, to Algorytm sam z siebie odpuszcza pierwszych iks spotkań [ile, to zależy od wielu czynników] w sezonach ligach dopiero co rozpoczętych. Po dwóch, trzech spotkaniach danych do &quot;obróbki&quot; nie może być wiele ...).
Jednakże, często z braku wygenerowanych meczów &quot;do grania&quot; trudno się oprzeć pokusie i nie zagrać tym, co jest ...
Podczas np. &quot;pojedynku&quot; było jeszcze gorzej gdyż zapis Algorytmu był tak &quot;wyśrubowany&quot;, że trudno było wystawić w ogóle mecze do pojedynku ... a jednak &quot;musiałem&quot; :grin:.
I generował przy tym wszystkie możliwe &quot;czyste&quot; rozwiązania/typy (1X2).
W pewnym momencie &quot;pojedynku&quot; Algorytm w tamtym zapisie był nie do zniszczenia. Prawdopodobnie lub być może, między innymi wpływ na to miały wiarygodne mecze, bez ustawek, bez tumiwisizmu, które w pewnym zakresie czasowym nałożyły się...
Z uwagi na &quot;uniwersalność&quot; tego Algorytmu (wiem, że to zbyt wielkie tutaj słowo ???? ), o której wcześniej napisałem, te mecze z niższych lig zapewne będą &quot;grane&quot;. Przeze mnie czy też przez Użytkowników Algorytmu w ogóle.
Pozdrawiam.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
witam typy wytypowane na dziś przez algorytm
San Lorenzo-Newells Old Boys 2 ( 2A) 2,88

Atlético Tucumán –Patronato 2 (2B) arg. 2 liga 2,85

Hangzhou Lvcheng- Henan Jianye 1 ( 1C) chiny, 1,75

La Coruna-Huesca 1 (1bb) kurs 1,2

Gimnastic-Celta Vigo 2 (2a) kurs 1,2

mecz Sabadell- Numancia już się nie kwalifikuje i ja osobiście stawiałbym tam 1. Sabadell potrafiło wygrać u siebie nawet z La Coruna i kilkoma mocnymi ekipami, więc dziś grając z ciśnieniem tez powinni dac sobie radę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Hangzhou Lvcheng- Henan Jianye 1 ( 1C) chiny, 1,75

[...]
Weszło.
----
Edit:
Newells Old Boys wygrywało 0:2, żeby niestety przegrać 3:2!
Pozostałe mecze, nie wiem dokładnie ale chyba źle nie było/nie jest ..?
 
Do góry Bottom